Kielce - dobry fryzjer - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-20, 20:34   #601
Angel_Eyes81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 13
Dot.: KIELCE- dobry fryzjer:))

W takim razie jestem zdecydowana i jutro zapisuje się do Marcina Kwiecińskiego,zdam relację co i jak..Też mam klopotliwe włosy i dobre cięcie to podstawa u mnie inaczej jest totalna klapa. Jeszcze poprosiłabym o informacje ile u Niego kosztuje samo cięcie z modelowaniem
Ponowię pytanie odnośnie Pana Tomka z salonu Infinity,czy ktoś go zna i orientuje się gdzie On teraz strzyże??
Angel_Eyes81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 18:29   #602
erato29
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 11
Dot.: KIELCE- dobry fryzjer:))

Cześć Dziewczyny!!! proszę,poradźcie mi gdzie się udać do fryzjera,żeby być zadowoloną z fryzurki-włosy mam krótkie,ale chyba i w tym przypadku da się coś ciekawego wymyślić no nie?jakaś grzywka asymetryczna czy coś w tym stylu-a może się mylę,bo w okolicach S-wa to masakra w tej kwestii-żadnych ciekawych pomysłów,wszystkich jak się to mówi na jedno kopyto robią Dlatego liczę na Was-proszę o jakieś namiary,jeśli znacie ceny to podajcie,dzięki z góry,pozdrawiam serdecznie!
erato29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 22:37   #603
asiulka33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Dot.: KIELCE- dobry fryzjer:))

Witam, także szukam "dobrego" fryzjera w Kielcach...
Zauważyłam wiele pozytywnych komentarzy o p. Romku, czy ktoś ma na Niego jakies namiary??
asiulka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 20:23   #604
aniaa20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 53
Dot.: KIELCE- dobry fryzjer:))

Ktoś wspominał o Anette na os. świętokrzyskim czy ktoś mógłby sie wypowiedziec na temat tego salonu? Chciałam tylko podciąć włosy a niestety budżet mam ograniczony i chciałabym jakiś "tańszy" salon.

Edytowane przez aniaa20
Czas edycji: 2009-11-29 o 17:14
aniaa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 21:29   #605
Anielka_
Raczkowanie
 
Avatar Anielka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 136
Dot.: KIELCE- dobry fryzjer:))

Proponowałabym zapoznac sie z całym watkiem i wybrac najlepszego. Fakt, nie ma fryzjera idealnego. Slyszalam, ze "najdziwniejsze" fryzury, asymetryczne robią w http://www.cococlub.pl/, ale potrafią przegiąć. Ja uwielbiam Pana Przemka z Koziej.


Cytat:
Napisane przez erato29 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!!! proszę,poradźcie mi gdzie się udać do fryzjera,żeby być zadowoloną z fryzurki-włosy mam krótkie,ale chyba i w tym przypadku da się coś ciekawego wymyślić no nie?jakaś grzywka asymetryczna czy coś w tym stylu-a może się mylę,bo w okolicach S-wa to masakra w tej kwestii-żadnych ciekawych pomysłów,wszystkich jak się to mówi na jedno kopyto robią Dlatego liczę na Was-proszę o jakieś namiary,jeśli znacie ceny to podajcie,dzięki z góry,pozdrawiam serdecznie!
Anielka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 23:10   #606
kwiatek007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 28
Dot.: KIELCE- dobry fryzjer:))

z coco absolutnie się nie zgadzam- w moim przypadu szaleństwo ograniczyło się do zrobienia mi na głowie tandetnej, niemodnej sieczki no ale.. może komuś podoba się praca p. piotra.. przemek z hair design jest super- mój tż widuje się z nim regularnie a ja jakoś nigdy nie mam szczęścia załapać się na pasujący mi termin (w kielcach bywam dość rzadko a niestety nasze spotkanie potrwałoby pewnie troche dłużej. ostatnio, po tym jak pan romek mnie wystawił trafiłam do pf38 do michała libudy i jest całkiem nieźle. kolor jak kolor... cięcie..ehm.. myślałam o czymś innym ale w sumie jest całkiem ciekawie i podobno wygląda to fajnie.. cena:120
kwiatek007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 07:10   #607
Anielka_
Raczkowanie
 
Avatar Anielka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 136
Dot.: KIELCE- dobry fryzjer:))

Cytat:
Napisane przez kwiatek007 Pokaż wiadomość
z coco absolutnie się nie zgadzam- w moim przypadu szaleństwo ograniczyło się do zrobienia mi na głowie tandetnej, niemodnej sieczki no ale.. może komuś podoba się praca p. piotra.. przemek z hair design jest super- mój tż widuje się z nim regularnie a ja jakoś nigdy nie mam szczęścia załapać się na pasujący mi termin (w kielcach bywam dość rzadko a niestety nasze spotkanie potrwałoby pewnie troche dłużej. ostatnio, po tym jak pan romek mnie wystawił trafiłam do pf38 do michała libudy i jest całkiem nieźle. kolor jak kolor... cięcie..ehm.. myślałam o czymś innym ale w sumie jest całkiem ciekawie i podobno wygląda to fajnie.. cena:120

Jezeli chodzi o cocco to tam przyjmuje nie tylko Pan Piotr. Moja znajoma była u jakiejs kobiety (nie ta w kreconych) i zawsze jej robi strasznie wydziwiane fryzury, asymetryczne. Ona ŚWIETNIE w nich wyglada, ale jakby mi ktos zrobił taka fryzure to
Anielka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-26, 08:07   #608
matisonek1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 7
Dot.: KIELCE- dobry fryzjer:))

Kiedyś byłam w COCO u P. Piotra i nie byłam zadowolona. W zasadzie żadnej dorady z jego strony, efekt niezadowolający . Jak na dobre opinie o nim to się zawiodłam. Takie obcięcie i kolor to każdy fryzjer by mi zrobił, w dodatku w niższej cenie. Moim zdaniem za wysoką się cenią jeśli chodzi o umiejętności i koszt usługi.
matisonek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 16:11   #609
hiszuana
Raczkowanie
 
Avatar hiszuana
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Obecnie Kielce
Wiadomości: 132
Dot.: KIELCE- dobry fryzjer:))

Czas na opowieść o nowym salonie, w sensie takim iż nie było o nim mówione na tym forum. Byłam u p. Emili Guz na ul. Paderewskiego i powiem szczerze że nawet mi się podoba jak obcieła mi włoski. Do rzeczy włosy miałam gdzies na pół łopadki teraz mam lekko za ramiona jak dla mnie mocno wycieniowane, ale ładnie a nawet bardzo. Jestem zadowolona ponieważ mam tak obcięte włosy, że w dotyku są mieciutkie, czyli pozbyłam się wszystkich poszrpanych końcówek. Z natury mam kręcone włosy więc tak mocno nie widać tego cięcia, ale po wyjściu od fryzjera praktycznie kazda znajoma osoba zachwalała fryzurę. Ogółem pani bardzo sympatyczna, delikatna, nie zamknięta tylko i wyłącznie na swoja wizję obcinania włosów, liczyła się moim zdaniem i tym co mi nie pasowało. Za umycie, nałożenie maski, obciecie, wysuszenie i umodelowanie zapłaciłam 60 zł, no jak dla mnie to troszke przy dużo, myślałam że cena zamknie się w przedziale 40, ale jestem zadowolona i w sumie nie żałuje. Czy się skusze na następny raz? Jeżeli będę miała tyle kasy na fryzjera to na pewno W każdym bądź razie kiedyś tam na pewno zajrze.
__________________
"Jeśli fakty nie pasują do teorii zmień teorię..."
A. Einstein

Moja strona wymiankowa

hiszuana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 17:13   #610
aniaa20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 53
Dot.: KIELCE- dobry fryzjer:))

Zachęcona Waszymi opiniami byłam w pf38 u Miachała Libudy. Juz dawno nie byłam u tak dokładnego fryzjera. Strzyżenie moich włosów trwało równą godzine. Polecam wszystkim! Jestem bardzo zadowolona z efektów.

Edytowane przez aniaa20
Czas edycji: 2009-11-29 o 17:15
aniaa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 08:34   #611
matisonek1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 7
Dot.: KIELCE- dobry fryzjer:))

Ja ostatnio błam u P. Marcina Kwiecińskiego i muszę powiedzieć, że pudło!! Miałam robiony kolorek (balejaż) i obcięcie. Efekt taki sobie nic szczególnego nie różni się od innych fryzjerów. Taże moja siostra była u niego i ona ma jeszcze gorsze zdanie. jeśli chodzi o mnie to nie zamierzam powracać do niego, a w dodatku cena wysoka za coś co myślę że zrobi każdy fryzjer.
matisonek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-30, 10:21   #612
niusianiusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4
Dot.: KIELCE- dobry fryzjer:))

Dziewczyny, nie warto eksperymentować i bezmyślnie wydawać kasę na jakiegoś Kwiecińskiego, Przemka, czy tam Piotra. Miałam wątpliwą przyjemność być ich klientką i więcej tego błedu nie popełnie! Teraz chodzę tylko do p. Adriana (pracuje z p. Przemkiem) i jestem zachwycona
niusianiusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 10:47   #613
Angel_Eyes81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 13
Dot.: KIELCE- dobry fryzjer:))

Byłam też ostatnio u P.Kwiecińskiego,niestety nie jestem zadowolona,owszem strzyże dokładnie,ale to nie jest to co chciałam.Fakt mam bardzo cienkie i troche zniszczone włosy i zrobienie z nich czegoś ciekawego to nie lada wyzwanie,ale jednak inni fryzjerzy potrafili lepiej obciąć moje włosy.Fajniejszą fryzurkę miałam gdy chodziłam do Pana Tomka. I tutaj będę ponawiać moje pytanie aż do skutku:
SZUKAM PANA TOMKA,KTÓRY PRACOWAŁ W SALONIE INFINITY NA UL.KLONOWEJ,niestety nie wzięłam od Niego namiarów i teraz gdzieś przepadł,już tam nie pracuje...jeśli słyszeliście o tym Panu to proszę o info!!
Angel_Eyes81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 11:18   #614
matisonek1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 7
Dot.: KIELCE- dobry fryzjer:))

Cytat:
Napisane przez niusianiusia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie warto eksperymentować i bezmyślnie wydawać kasę na jakiegoś Kwiecińskiego, Przemka, czy tam Piotra. Miałam wątpliwą przyjemność być ich klientką i więcej tego błedu nie popełnie! Teraz chodzę tylko do p. Adriana (pracuje z p. Przemkiem) i jestem zachwycona
Już tyle razy sobie powtarzałam,że nie warto eksperymentować, no ale czasami coś mnie podkusi i często ląduje się z deszczu pod rynnę. A mam pytanie- gdzie przyjmuje P. Adrian i czy to ten który pracował na Warszawskiej visa vis Empiku??
matisonek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 13:26   #615
niusianiusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4
Dot.: KIELCE- dobry fryzjer:))

Cytat:
Napisane przez matisonek1 Pokaż wiadomość
Już tyle razy sobie powtarzałam,że nie warto eksperymentować, no ale czasami coś mnie podkusi i często ląduje się z deszczu pod rynnę. A mam pytanie- gdzie przyjmuje P. Adrian i czy to ten który pracował na Warszawskiej visa vis Empiku??
Matisonek! P.Adrian kiedyś przyjmował na Warszawskiej, to ten sam. Teraz pracuje w Hair Design przy Rynku, ale nie znam telefonu...
Kilka moich koleżanek też błakało się po przeróżnych fryzjerach w Kielcach, jeździły do Wawy i Krakowa, a po wizycie u Adriana też nie zamienią go już na nikogo innego, piszczą z zachwytu
Jestem baaardzo wymagającą klientką i wiem co piszę, a dobry fryzjer to podstawa. Powodzenia Matisonek!
niusianiusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 12:01   #616
malena024
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 70
Dot.: KIELCE- dobry fryzjer:))

Cytat:
Napisane przez Angel_Eyes81 Pokaż wiadomość
Byłam też ostatnio u P.Kwiecińskiego,niestety nie jestem zadowolona,owszem strzyże dokładnie,ale to nie jest to co chciałam.Fakt mam bardzo cienkie i troche zniszczone włosy i zrobienie z nich czegoś ciekawego to nie lada wyzwanie,ale jednak inni fryzjerzy potrafili lepiej obciąć moje włosy.Fajniejszą fryzurkę miałam gdy chodziłam do Pana Tomka. I tutaj będę ponawiać moje pytanie aż do skutku:
SZUKAM PANA TOMKA,KTÓRY PRACOWAŁ W SALONIE INFINITY NA UL.KLONOWEJ,niestety nie wzięłam od Niego namiarów i teraz gdzieś przepadł,już tam nie pracuje...jeśli słyszeliście o tym Panu to proszę o info!!
Tomek teraz pracuje gdzies przy rynku...ale nazwy dokładnie nie znam
malena024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 12:20   #617
Angel_Eyes81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 13
Dot.: KIELCE- dobry fryzjer:))

malena,dzięki.. to już jakaś wskazówka
a ten Adrian ile bierze za strzyżenie z modelowaniem??
Angel_Eyes81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 20:58   #618
malena024
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 70
Dot.: KIELCE- dobry fryzjer:))

male sprostowanie - dziś pytałam koleżanki stylistki i podobno juz zmienił i otworzył coś swojego na wesołej.. ja byłam zachwycona jak tomek mnie czesał - niesamowite fryzury tworzył z moich w sumie krótkich włosów . pozdrawiam
malena024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 22:41   #619
sylwia_z
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Dot.: KIELCE- dobry fryzjer:))

Co myslicie na temat salonu TRE ME na Wesolej????

---------- Dopisano o 23:41 ---------- Poprzedni post napisano o 23:35 ----------

bylyscie moze w TRY ME na wesolej?
sylwia_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-02, 07:44   #620
matisonek1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 7
Dot.: KIELCE- dobry fryzjer:))

Cytat:
Napisane przez niusianiusia Pokaż wiadomość
Matisonek! P.Adrian kiedyś przyjmował na Warszawskiej, to ten sam. Teraz pracuje w Hair Design przy Rynku, ale nie znam telefonu...
Kilka moich koleżanek też błakało się po przeróżnych fryzjerach w Kielcach, jeździły do Wawy i Krakowa, a po wizycie u Adriana też nie zamienią go już na nikogo innego, piszczą z zachwytu
Jestem baaardzo wymagającą klientką i wiem co piszę, a dobry fryzjer to podstawa. Powodzenia Matisonek!
Dzięki niusianiusia. Mnie też barrrrrdzo trudno znaleźć odpowiedniego fryzjera. Nastepnym razem zapewne zdecyduję sie na Adriana, ale to nie szybko bo już byłam u tego "mistrza" Kwiecińskiego, więc niech mi trochę odrosna włosy. Napewno napisze jak było.
matisonek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 22:53   #621
Angel_Eyes81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 13
Dot.: KIELCE- dobry fryzjer:))

Malena, a wiesz może który salon na Wesołej?
Angel_Eyes81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 15:53   #622
aniaa20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 53
Dot.: KIELCE- dobry fryzjer:))

Cytat:
Napisane przez sylwia_z Pokaż wiadomość
Co myslicie na temat salonu TRE ME na Wesolej????

---------- Dopisano o 23:41 ---------- Poprzedni post napisano o 23:35 ----------

bylyscie moze w TRY ME na wesolej?
byłam tam u Romka. byłam zadowolona i pisała o tym tutaj na forum. pare osób po mnie zdecydowało się tam pójśc i nikt nie narzekał. mimo to polecam Michała Libude z pf38.
aniaa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 20:09   #623
sylwia_z
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Dot.: KIELCE- dobry fryzjer:))

Slyszalam ze Pan Romek juz nie pracuje na Wesolej, a obsluga jaka?
sylwia_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 21:41   #624
aniaa20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 53
Dot.: KIELCE- dobry fryzjer:))

Cytat:
Napisane przez sylwia_z Pokaż wiadomość
Slyszalam ze Pan Romek juz nie pracuje na Wesolej, a obsluga jaka?
Właścicielka nie za miła, widziałąm tam młodą fryzjerke ale tej dziewczyny nikomu bym nie polecała. Jeżeli nie ma tam juz Romka (podobno jest na lekarskim) to nie polecam tego salonu. Jedyne co było tam fajne to mycie włosów- relaksująca muzyka, ładne obrazu i masujący fotel.
aniaa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 21:48   #625
malena024
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 70
Dot.: KIELCE- dobry fryzjer:))

hej , odnalazłam numer do Tomka i mi odpisał ze w pracuje w salonie : la rosa negra na koziej - zatem moja pierwsza informacja była najbliższa prawdy. Pozdrawiam

Edytowane przez malena024
Czas edycji: 2009-12-03 o 21:50
malena024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 10:55   #626
leszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: biuro: dom
Wiadomości: 5
Smile Dot.: KIELCE- dobry fryzjer:))

Jezeli ktos szuka namiaru na p. Tomka ktory pracowal w salonie Infinity w Kielcach przy ulicy Klonowej to mozna zajrzec na NK i tam zanależć Tomka Tomaszewskiego to bedzie jego profil i moze uda sie nawizac jakis kontakt bo nie mam do niego numer gdzies zaposialm. Jak znajde to podam. Pozdrawiam .
leszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-05, 09:48   #627
niusianiusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4
Dot.: KIELCE- dobry fryzjer:))

Mam już namiar na p. Adriana- tel. 602-558-810. Powodzenia
niusianiusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-05, 12:01   #628
Angel_Eyes81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 13
Dot.: KIELCE- dobry fryzjer:))

fajnie,dzięki
nie wiedziałam jak ma na nazwisko,więc na NK bym i tak nie znalazła..
narazie jestem po Kwiecińskim,więc odczekam do Nowego Roku
teraz jak te włosy sobie ułożę po swojemu to nawet mi się podobają,ale muszę sterczeć godzinę z suszarko-lokówką i prostownicą,żeby jakoś wyglądały
Angel_Eyes81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-05, 20:26   #629
ania277
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3
Dot.: KIELCE- dobry fryzjer:))

Czy wiecie coś na temat Adriana z Hair Design?
ania277 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 09:36   #630
leszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: biuro: dom
Wiadomości: 5
Dot.: KIELCE- dobry fryzjer:))

Witam! Chciałam podzielić sie swoimi wrazeniami po wizycie w salonie pf38 Michała Libudy....znalazłam sie tam za namową siostry i szczerze jestem troszke rozczarowana atmosfera owszem miła spokojna wystój jak dla mnie zbyt chłodny ale to nie jest najwazniejsze...obsługiwa ła mnie taka malutka blondyneczka. Miła osóbka tylko ,że jak dla mnie to bardzo wystraszona.....wyglądał jakby nigdy w życiu nikogo nie obcinała...kiedy zobaczyłam jak posluguje się nożyczkami to zwątpiłam nie mogła poradzić sobie również z suszarka i szczotka co jest nie dopuszczalne. Poprosiłam ja żeby zrobiła mi ładną grzywke która bedzie układać sie na bok i lekko podcięła końcówki. EFEKT: włosy miałam obcięte tylko z tyłu, a grzywka gdzieś ze środka czaszki spadała mi jednym cięzkim pasmem na oczy...pomijam juz szczegół, że nie mogła sobie poradzic z rozczesaniem mokrych włosó.Podsumowując wyszłam z płaczem i złościa na cały świat. Zapłaciłam 40 zl.Ale spodziewałam sie czegos wiecej....Mam taka propozycje,żeby osobą uczącym sie na fryzjerów robion taki test na wyobraznie bo nie każy ma taki dar....i tak zakończyła sie moja spontaniczna przygoda z tym salonem...
leszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-11 21:02:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:14.