Zdanie egzaminu teoretycznego - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-05-09, 06:54   #1
katrin11111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 65

Zdanie egzaminu teoretycznego


Niedługo chciałabym się zapisać na kurs z prawa jazdy. Na początku teoria a później praktyka. Jakie macie doświadczenia z teorii? Rozmawiałam z koleżanką, mówiła że na 16 osób które weszły 4 nie zdały. Czyli nie jest tak, że wszyscy zdają? Aż tak trudno?
katrin11111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-09, 13:59   #2
Pani Lennon
Rozeznanie
 
Avatar Pani Lennon
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: NY, NY
Wiadomości: 781
Dot.: Zdanie egzaminu teoretycznego

Zawsze się trafią idioci. Bez przesady. Pytanią są z wiedzy, którą powinien posiadać kazdy kierowca- dla bezpieczeństwa swojego i innych uczestników ruchu. To wymaga nauki i zapamiętania. Nie jest trudno jak się odpowiednio bedziesz uczyc i przede wszystkim nie na ostatnią chwilę. Ja uczyłam się z kodeksu drogowego. zadałam za 2 razem, bo poległam na pytaniach technicznych Problematyczne jest to, ze czasem mozesz trafić na nieoczywiste pytanie a zeby zdac -- o ile pamietam -- nie mozna miec zle wiecej niz 3 pytania.
Pani Lennon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-09, 16:32   #3
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Zdanie egzaminu teoretycznego

Polecam:
http://www.empik.com/auto-swiat-radz...962146,prasa-p
Ja się uczę i kupiłam i w tej broszurce jest bardzo dużo informacji.
Egzamin zdaje za pierwszym podejściem ponoć 30% osób przystępujących do niego.
Co do teoretycznego osoby, które zdały dobrze przygotowywały się na kursach on line ze stron:
prawo-jazdy-360.pl oraz zdamyto.com
Ja zamierzam skorzystać z takiej formy wsparcia nauki.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-09, 17:52   #4
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Zdanie egzaminu teoretycznego

Ja zdałam za pierwszym podejściem. Uczyłam się z książki i testów państwowych. Miałam 71/74. Pytania były dość proste. Podczas rozwiązywania egzaminu widać było że dość sporo osób się nie przygotowało. Gdy ja byłam przy 7 pyta nie one kończyły egzamin.
Myślałam, że będę się bardzo denerwować, ale dzień przed odpuściłam naukę, bo czułam, że jestem dobrze przygotowana.
Nie ma się co nastawiać negatywnie. Wystarczy się trochę przyłożyć do nauki podstawowych pojęć i przede wszystkim dobrze czytać pytania.
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 06:36   #5
milimija
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 63
Dot.: Zdanie egzaminu teoretycznego

Kiedyś jeździło się 20 godzin i 5h teorii. Teraz te progi zostały podwyższone do 30 obowiązkowych godz jazdy oraz 10h teorii.
Tak jak ktoś tutaj napisał wcześniej, że najlepiej sprawdzają się testy online, bo można wypełniać i wracać do nich właściwie wszędzie gdzie mamy dostęp do urządzeń mobilnych. Dobre są jeszcze ltesty.pl - pytań na kat. b jest ponad 2 tys. Losowanych podczas egzaminu jest 32, różnie punktowane. Pytania są w taki sposób zadane, że jak nie znasz zasad ruchu drogowego, kodeksu - to nie zdasz. Coś jak testy psychologiczne, to samo pytanie zadane na kilka sposobów - tak że nie można oszukać. 1 miesiąc nauki po 1h dziennie i sposkojnie można ogarnąć.
milimija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 11:04   #6
bdkacz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 15
Dot.: Zdanie egzaminu teoretycznego

Ja polecam xxx Zdane za pierwszym 74/74 wszystkie pytania takie same. Teorii nie da się nie zdać,jeśli się dobrze nauczysz

Do moderatora:

To żadna reklama,tylko taka sama odpowiedź jak ta broszurka i link do empiku wyżej - tamto też należy traktować jako reklamę empiku Autorka chciała wiedzieć jak się przygotować,więc otrzymała link do strony,z której osobiście korzystałem i nie jestem jej twórcą,tylko jednym z klientów. Gdyby tak podchodzić do tematu to 90% treści na takich forach to jedna wielka reklama, bo przecież każda pisze jakich kosmetyków używa etc,a to czysta ich reklama Trudno poradzić komuś z czego dobrze się uczyć nie wymieniając nazwy tejże pozycji,prawda ?

Edytowane przez bdkacz
Czas edycji: 2017-05-14 o 18:58
bdkacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-11, 09:01   #7
kkowalska200198
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 1
Dot.: Zdanie egzaminu teoretycznego

zdanie egzaminu teoretycznego wcale nie jest trudne, ja przygotowywałam się z serwisem xxx i poszło za 1

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2021-10-19 o 12:22 Powód: link
kkowalska200198 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-11 10:01:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:29.