Gdzie są w Polsce takie sklepy jak np. prezentowane w "Jak się nie ubierać"? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-10, 16:09   #1
seemore
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 476

Gdzie są w Polsce takie sklepy jak np. prezentowane w "Jak się nie ubierać"?


Bo mnie już szlag trafia. Ja tez tak chcę. Mnóstwo rzeczy do wyboru, rozmiar za mały ? Nie ma sprawy, prosze wziąść numer większy. W tych sklepach, do których ja chodzę wszystko jest w rozmiarze uniwersalnym. Nie znoszę obcisłych bluzek, mam się odchudzać ? Tylko dlatego, żę producenci szyją ubrania na jakieś bardzo szczupłe osoby ? Nie mówcie mi o ubraniach dla dużych pań bo ja jestem ani szczupła ani bardzo przy kości, chyba nie ma dla mnie ciuchów :/ Zamówiłam dwie bluzki z katalogu i tam była rozmiarówka do wyboru ale z jedną nie bardzo trafiłam, więc wolałabym najpierw przymierzać :/
__________________
Życie jest piękne. Nareszcie w Niemczech

seemore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 18:02   #2
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Gdzie są w Polsce takie sklepy jak np. prezentowane w "Jak się nie ubierać"?

A mieszkasz w jakims malym miescie? Mi rozmiar uniwersalny kojarzy sie z bazarem :P teraz juz w wiekszosci sklepow (np. Orsay, H&M, Cubus - mozna by wymieniac i wymieniac...) jest pelna rozmiarowka, i osoba o rozmiarach L, XL nie powinna miec problemu z zakupem ubran
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 18:39   #3
*kasieńka*
Zadomowienie
 
Avatar *kasieńka*
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: podlublin :)
Wiadomości: 1 039
Dot.: Gdzie są w Polsce takie sklepy jak np. prezentowane w "Jak się nie ubierać"?

z tym, że sporo sklepów ma dziwną rozmiarówkę, ta XL ka to na jedną moją rękę, a nie jestem jakaś ogromna :/
*kasieńka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 19:13   #4
seemore
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 476
Dot.: Gdzie są w Polsce takie sklepy jak np. prezentowane w "Jak się nie ubierać"?

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
A mieszkasz w jakims malym miescie? Mi rozmiar uniwersalny kojarzy sie z bazarem :P teraz juz w wiekszosci sklepow (np. Orsay, H&M, Cubus - mozna by wymieniac i wymieniac...) jest pelna rozmiarowka, i osoba o rozmiarach L, XL nie powinna miec problemu z zakupem ubran
Niestety mieszkam w malym miescie, w ktorym nie ma zadnej z tych marek, ktore wymienilas. A z tego bazaru się nie śmiej, tam prędzej znajdę coś na siebie niz w tych kretyńskich sklepach
__________________
Życie jest piękne. Nareszcie w Niemczech

seemore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 19:17   #5
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: Gdzie są w Polsce takie sklepy jak np. prezentowane w "Jak się nie ubierać"?

W moim mieście też nie ma tych sklepów ale ja pod koniec miesiąca zawsze robie wypad do centrum handlowego w większym mieście i zawsze coś znajdę dla siebie
Bo kurcze wszędzie u mnie są tylko rozmiary uniwersalne które nosiłam jak miałam 15 lat i masówka, przywożą np bluzki i w każdym sklepie te same żadnego wyboru
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 20:27   #6
canile
Wtajemniczenie
 
Avatar canile
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Warszawa / Wiedeń
Wiadomości: 2 124
Dot.: Gdzie są w Polsce takie sklepy jak np. prezentowane w "Jak się nie ubierać"?

z tego co zauważyłam, w "jak się nie ubierać" bywają w zarze, mango, marks&spencer, a reszty nie znam
__________________
what's for you will not pass you by

canile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 20:39   #7
agatkaz88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 308
Dot.: Gdzie są w Polsce takie sklepy jak np. prezentowane w "Jak się nie ubierać"?

nie wiem skad jestes, ale wystarczy, że sie przejedziesz do jakiegokolwiek większego ( a nawet nie takiego bardzo większego ) miasta i tam napewno znajdziesz coś dla siebie .

w ogóle to bardzo dziwne, bo ja juz baaaardzo dawno sie nie spotkałam z zadnymi rzeczami w rozmiarze uniwersalnym. czy to na bazarku czy w zwykłym sklepie czy w markowym, wszędzie sa rozmiary.

ale rzeczywiscie to moze byc problem, bo z wlasnego doswiadczenia wiem że te "uniwersalne" zazwyczaj na mnie nie pasowaly..a to za male, a to za duze .. a to cos.

wiec wspólczuje
__________________
S.E.S.J.A
agatkaz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-10, 21:48   #8
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: Gdzie są w Polsce takie sklepy jak np. prezentowane w "Jak się nie ubierać"?

nie ma nic gorszego niz uniwersalne rozmiary...zazwyczaj pasują tylko na S,a jesli sie nosi M i L to wyglada sie w nich jak baleron...niestety.Na szczescie w sklepach jest pelna rozmiarowka ufff
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:50.