szkła kontaktowe-allegro - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-16, 10:54   #1
madaK
Rozeznanie
 
Avatar madaK
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 804

szkła kontaktowe-allegro


mam zamiar zaczac nosić szkła kontaktowe.a z tego co widze to najtaniej bedzie kupowac na allegro lub w sklepach inernetowych. mam taka prosbe o podanie stron sprawdzonych przez was sprzedających.i jakiej firmy sa dla was najlepsze.dziekuje.
madaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 11:09   #2
AsiaW**
Zakorzenienie
 
Avatar AsiaW**
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 570
Dot.: szkła kontaktowe-allegro

ja uwazam ze tego typu rzeczy powinno sie kupowac tylko u optyka, z reszta zobacz sama ile maja negatywnych komentarzy osoby sprzedajacy szkla na allegro,
AsiaW** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 11:14   #3
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: szkła kontaktowe-allegro

Cytat:
Napisane przez madaK Pokaż wiadomość
mam zamiar zaczac nosić szkła kontaktowe.a z tego co widze to najtaniej bedzie kupowac na allegro lub w sklepach inernetowych. mam taka prosbe o podanie stron sprawdzonych przez was sprzedających.i jakiej firmy sa dla was najlepsze.dziekuje.
użyj wyszukiwarki bo jest kilka obszernych wątków o szkłach.
Poza tym i tak najlepiej szkła kupować u optyka i pierwsze szkła muszą być dobrane przez specjalistę!
No i zanim zaczniesz nosić szkła to okulista musi zbadać czy możesz je nosić...
Oczy masz tylko jedne więc nie wiem czy warto oszczędzać pare złotych na niesprawdzone szkła...
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 17:24   #4
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: szkła kontaktowe-allegro

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
użyj wyszukiwarki bo jest kilka obszernych wątków o szkłach.
Poza tym i tak najlepiej szkła kupować u optyka i pierwsze szkła muszą być dobrane przez specjalistę!
No i zanim zaczniesz nosić szkła to okulista musi zbadać czy możesz je nosić...
Racja.
Soczewki mają różne średnice, promienie krzywizny itp.

Cytat:
Oczy masz tylko jedne więc nie wiem czy warto oszczędzać pare złotych na niesprawdzone szkła...
To trochę więcej niż parę złotych W salonie optycznym płaciłam za 1 parę Bausch&Lomb niecałe 70 zł. Na All mam w tej cenie pudełko 3 par, jest różnica Od dawna kupuję soczewki na aukcjach ( Goorak, tanie_soczewki), nie ma sensu przepłacać.
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 21:02   #5
madaK
Rozeznanie
 
Avatar madaK
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 804
Dot.: szkła kontaktowe-allegro

taki miałam zamiar zeby pierwsza pare kupic u okulisty czy optyka,a potem miałam zamiar zamawiac.zdaje mi sie ze byl taki watek co podaja linki sprzedajacych,ale nie mogłam znalez.i lasnie było ze kupujac u optyka na alegro masz dwa lub trzy opakowania.wiec mysle ze warto.
madaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 21:16   #6
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: szkła kontaktowe-allegro

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość

To trochę więcej niż parę złotych W salonie optycznym płaciłam za 1 parę Bausch&Lomb niecałe 70 zł. Na All mam w tej cenie pudełko 3 par, jest różnica Od dawna kupuję soczewki na aukcjach ( Goorak, tanie_soczewki), nie ma sensu przepłacać.
Zgadzam się są solidniejsi sprzedawcy z dobrym towarem, u których spokojnie można się zaopatrzać w szkła dobrane przez optyka
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 12:56   #7
joyka
Raczkowanie
 
Avatar joyka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 485
Dot.: szkła kontaktowe-allegro

ja polecam ten sklep internetowy http://sklep-soczewki.pl/ . Kupuję w nim od jakiś trzech lat, zawsze przy zakupie dostaję jakiś gratis - to mały płyn, to jakieś krople, lusterko. Ja zaopatruję się w soczewki 3miesięczne B&L - u mojego optyka jedna para kosztuje 90 zł, w tym sklepie za dwie pary płacę 66 zł
joyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-17, 12:57   #8
zuzia113
Przyczajenie
 
Avatar zuzia113
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1
Dot.: szkła kontaktowe-allegro

z takimi sprawami to tylko do optyka! jak jeszcze nigdy nie nosilas...
potem najwyzej jak ci jakies optyk dobierze, to mozesz pozniej kupowac takie same na allegro. ja sama mam jednodniowe. jak pierwszy raz poszlam do optyka po soczewki, siedzialam u niego 2h, robil rozne badania, potem przymierzalam rozne rodzaje. jedne uczulaly, drugie wypadaly, trzecie sie zwijaly na oku, w koncu dopasowal mi te najlepsze
no i potem musisz zdecydowac czy chcesz jednodniowe (sa najciensze i najmniej roboty. wyciagasz, masz caly dzien, wyrzucasz wieczorem. poza tym sa najbiezpieczniejsze dla oka), tygodniowe, czy miesieczne... roczne chyba tez sa. tylko trzeba pamietac ze miesieczne sa o wiele grubsze, i sie je bardziej czuje niz np jednodniowe czy tygodniowe. )
pzdr i powodzenia w wyborze xD
zuzia113 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 00:19   #9
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: szkła kontaktowe-allegro

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość


To trochę więcej niż parę złotych W salonie optycznym płaciłam za 1 parę Bausch&Lomb niecałe 70 zł. Na All mam w tej cenie pudełko 3 par, jest różnica Od dawna kupuję soczewki na aukcjach ( Goorak, tanie_soczewki), nie ma sensu przepłacać.
dokładnie...

tym bardziej, że ja u siebie w Poznaniu mam optyka, które te same soczewki, które sprzedaje w salonie za 30% więcej, na allegro wystawia po przyzwoitych cenach i jeszcze nie muszę płacić za przesyłkę


ja mogę polecić: optyk24.pl oraz na allegro: krystkon, Oczko2006, KATI-2005, hosz22

kupuję moje ukochane o2 optix, w których mogę spać i mi się do oka nigdy nie przyklejają
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 06:37   #10
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: szkła kontaktowe-allegro

ja się schytrzyłam parę lat temu i ani razu jeszcze nie przejechałam się na allegrowych soczewkach czy płynach. teraz miałam dłuższy przestój bo lenistwo wzięło górę, ale na wakacyje znowu do nich wracam, więc polecam
yeah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 12:52   #11
madaK
Rozeznanie
 
Avatar madaK
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 804
Dot.: szkła kontaktowe-allegro

dziekuje,w tym tygodniu lub nastepnym wybiore sie do okulisty. myslałam o szkłach 3miesiecznych.no ale zobaczymy.
madaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-19, 15:46   #12
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812
Dot.: szkła kontaktowe-allegro

madaK, okulista dopasuje Ci szkła, wszystkie krzywizny i takie tam zapisze, więc na Allegro będziesz mogła kupować. Radziałbym Ci brać soczewki miesięczne. Z tymi na 3 m-ce ( a roczne w ogóle odpadają, trzeba je dodaktowo dezynfekować. Twarde, niewygodne i w ogóle ) i ja i znajoma miałyśmy problemy. Mimo płynów odkażających na soczewkach osadzają się różne paskudy, białka jakieś i inne potwory, co może podrażniać wrażliwe oczy. W efekcie, okulista doszedł do wniosku, że lepiej mi będzie z miesięcznymi i faktycznie było ok.

Przyznam się, że kiedy jeszcze nosiłam kontakty nie kupowałam w internecie. Miałam po prostu wątpliwości, co do składowania (może gdzieś w pudle na kaloryferze ??), transportu (wiadomo, co poczta robi z paczkami), sterylności, etc. Wolałam kupować w takim Fielmannie na przykład. I tak za 2 pudełka (każde po 6 soczewek, brałam dwa różne bo każde oko widziało inaczej) Johnsonów Acuvue 2 Hydro-cośtam, płaciłam 228 zł (w 2006 roku) i miałam spokój na 6 m-cy (soczewki miesięczne).

Suma sumarum, w necie może i taniej, ale ja bym nie ryzykowała.
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"


Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 10:10   #13
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: szkła kontaktowe-allegro

Cytat:
Napisane przez joyka Pokaż wiadomość
ja polecam ten sklep internetowy http://sklep-soczewki.pl/ . Kupuję w nim od jakiś trzech lat, zawsze przy zakupie dostaję jakiś gratis - to mały płyn, to jakieś krople, lusterko. Ja zaopatruję się w soczewki 3miesięczne B&L - u mojego optyka jedna para kosztuje 90 zł, w tym sklepie za dwie pary płacę 66 zł
Hej dziewczyny, nie wiem czy wybrałam dobry wątek ale...
W cytowanym poście jest umieszczony link sklepu, z którego też ostatnmimi czasy korzystałam. Zamówiłam ok. miesiąca temu u nich szkła+płyn, 19 września dostałam potwierdzenie na maila, że paczka została wysłana, ale słuch o niej zaginął. Nic nie dostałam, żadnego awizo itp. a oni nie odpisują na moje maile... Co mam robić?
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 20:51   #14
Laura90
Raczkowanie
 
Avatar Laura90
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 177
Dot.: szkła kontaktowe-allegro

może lepiej jak tam po prostu zadzwonisz. z pewnością gdzieś tam będzie nr telefonu. Tacy to się potem tłumaczą, że to ty nie odpisujesz na ich wiadomości... Jak nie odbiorą to złóż skargę na ich firmę, bo jeśli nie odpisują ci na maile to z pewnością nie jest to wina poczty polskiej tylko ich braku konsekwencji.
A wiem co mówie, go kiedys zamiawiałam z alegro i też był kompletny brak kontaktu, potem w koncu zadzwoniłam i przegadałam im do słuchu i wysłali mi drugi raz przedmiot i od razu dostałam.

Nie bój się i zadzwoń o nich, bo tu nie chodzi z pewnością o 5 zł...
__________________
"...wystarczy odrobina nadziei, pozytywne myslenie, wszystko odmieni..."
Laura90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:19.