Metamorfoza - szansa na nowe "ja" - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-17, 13:01   #1
AniaNysia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 11

Metamorfoza - szansa na nowe "ja"


Hej! Przeglądałąm forum i dział metamorfozy szczególnie mnie zainteresował dlatego postanowiłam poddać się również jednej z Waszych metamorfoz Znudził mi się już mój wygląd i chciałabym zaskoczyć czymś siebie i moich znajomych :P żeby dostrzegli we mnie nową osobę :P A więc tak...
JA:
Włosy - długie (troszkę za połowę pleców), kręcone, niesforne, tendencje do puszenia się :/ wrr...kolor brąz, ciemny blond
Oczy - dość małe, zielone...
Twarz - okrągła,
Usta - nie za duże, nie za małe lekko czerwone/różowe,
Cera - ciepła, brzoskwiniowa, czasem trochę się łuszczy, a czasem troszkę się przetłuszcza i się świeci rrr... :/ raczej bez tendencji do rumienienia się, a jeśli już to na czerwono...
Sylwetka: 160cm, dobrze zbudowana :P krótka szyja...
Styl: zwykle ubieram jeansy, koszulki, bluzy, koszule z kołnierzykiem, sweterki kopertowe...
Chciałabym coś zmienić, ale jeszcze nie wiem co - liczę na pomoc i jeśli by była taka możliwość czy moglibyście pomóc mi w wyborze fryzury i może kroju sukienki (choć to będzie pewnie trudne) na studniówke...bo totalnie nie mam pomysłu :/ dziękuję z góry ;*****
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ania1.jpg (33,8 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ania.jpg (9,0 KB, 133 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ania3.jpg (34,5 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg collage3.jpg (37,8 KB, 101 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg collage33.jpg (38,8 KB, 200 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg collage32.jpg (39,9 KB, 182 załadowań)
AniaNysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 20:38   #2
Igusia92
Zakorzenienie
 
Avatar Igusia92
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków/Wieliczka
Wiadomości: 3 912
Dot.: Metamorfoza - szansa na nowe "ja"

Masz bardzo ładny uśmiech . I Fajnie ci z tak mocniej podkreślonymi oczami jak na zdjęciach . Ciekawa jestem jak wyglądasz bez grzywki mogłabyś zrobić wstawiać zdjęcie?
__________________
Igusia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 21:14   #3
serduszkoiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: dublin
Wiadomości: 1 656
Dot.: Metamorfoza - szansa na nowe "ja"

nic nie zmieniaj jestes piekna
__________________
Mama Alexa 18-07-2010
Zonka 10-07-2009

Wizazanka
Bloggerka
www.aajonaa.blogspot.com/
serduszkoiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 00:37   #4
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: Metamorfoza - szansa na nowe "ja"

Ładna jesteś i naturalna-to fakt.A coraz mniej na ulicach takich dziewczyn.
Ale jak patrzę na twoje zdjęcia to widzę takie słodkie dziecko a nie kobietę.
Może warto pomyśleć o drobnych zmianach,żeby nabrać dojrzalszego wyglądu?
Sama wiem jak to jest jak wygląda się jak dziecko bo jestem drobna i nie wyglądam na swoje lata i powiem ci,że w życiu to czasem przeszkadza bo inni traktują cię z góry.Dlatego może warto jednak zmienić troszkę swój wizerunek, tak żebyś nie wyglądała na wieczne dziewczątko.
Do doboru sukienki przydałoby się zdjęcie całej sylwetki, najlepiej w dopasowanych ciuchach np. t-shirt i jakieś wąskie spodnie albo getry-żeby było widac co podkreślić a co ukryć.
Masz ładne oczy ale grzywka mocno je przysłania. Nie widać brwi a wygląda na to,że masz je ładne. Rzęsy mogłyby być twoim atutem ale spod tak długiej grzywki nie będzie ich za bardzo widać.
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 17:02   #5
AniaNysia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 11
Dot.: Metamorfoza - szansa na nowe "ja"

Dziękuję za miłe słowa )

All_that_jazz masz rację z tym, że wyglądam jak dziecko...owszem też to zauważyłam. Tylko nie wiem co zrobić żeby wyglądać na bardziej dorosłą, dojrzalszą osobę...jestem dość niska, mam okrągłą buzię - jak u dziecka :/ i trudno mi to zmienić... Bardzo lubię mocniej podkreślać oczy - podobno to pomniejsza oczy ale wydaje mi się, że u mnie troche je powiększa Miałam kiedyś fryzurę bez grzywki...postaram się wstawić jakieś zdj niedługo
A tymczasem może ktoś ma właśnie jakieś propozycje żeby wyglądać doroślej, a nie jak pełnoletnie dziecko...mimo, że lubię być takim dzieckiem to prawda jest taka, że w dzisiejszych czasach jest to cecha przeszkadzająca...chcę żeby zaczęto mnie traktować poważniej ) co ubierać? jak się malować? jak się czesać? Dziękuję Wszystkim za rady ;***
AniaNysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 17:16   #6
xanderka
Rozeznanie
 
Avatar xanderka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 562
Dot.: Metamorfoza - szansa na nowe "ja"

Hmm.. Jak dla mnie jesteś ładną i naturalną dziewczyną. Nie myślałaś, żeby może zmienić garderobę - bardziej elegancko, a jednak dziewczęco. Chodzi mi tu głównie o wyeliminowanie z szafy słodkich, ale i jednocześnie infantylnych bluzek, jaką masz na jednym ze zdjęć. Wydaje mi się, że ubiór może bardzo ludzi mylić i przez to mogą sądzić, że jesteś młodsza niż w rzeczywistości. Sama miałam raz śmieszną sytuację, gdy po domu chodziłam w starej bluzie z rysowanymi zwierzaczkami i nagle wpadł listonosz. Pierwsze jego pytanie do mnie to było "Czy są rodzice w domu?'', co z tego, że jestem po 20-stce i mieszkam z chłopakiem.. ;D
__________________
Wymianka:

KOSMETYKI

CIUSZKI

Wymienię super BUTY typu OXFORD/PEEP TOE firmy TROLL !!!



xanderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 22:02   #7
AniaNysia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 11
Dot.: Metamorfoza - szansa na nowe "ja"

Dzięki za radę *** Dobra historia z tym listonoszem no ja raczej jestem traktowana przez większość jako "małolata" :P hm postaram się zacząć nosić rzeczy bardziej eleganckie choć muszę przynać, że takich w mojej szafie chyba jest dość mało...
AniaNysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:32.