Jak to jest w końcu z tą rozmową o Seksie.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-25, 18:05   #1
SadKwiatuszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 45

Jak to jest w końcu z tą rozmową o Seksie..


Witam
Jestem ze swoim TZ 3 tyg. Oboje jestesmy juz po swoim "pierwszym razie" więc temat seksu delikatnie był przez nas poruszany.
Wszedzie sie czyta że najwazniejsza jest rozmowa z partnerem, wiec ja zaczelam sie dopytywac co tż lubi podczas seksu , czego nie i takie tam, Sama rowniez co nieco mu wtrącałam.
I co?
On powiedzial ze bez sensu są takie rozmowy, że to powinno wyjsc w "praniu" co kto lubi a czego nie.. Ja twierdze zupelnie inaczej ze zanim sie zacznie wspolzycie to zeby juz takie rzeczy wiedziec. On mowi ze seks wtedy bedzie nudny a powinien być spontanem..

Sama nie wiem kto ma racje, jak to w koncu jest...
Mamy zupelnie odmienne zdania na ten temat..
Co o tym sądzicie?
SadKwiatuszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 18:20   #2
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Jak to jest w końcu z tą rozmową o Seksie..

Cytat:
Napisane przez SadKwiatuszek Pokaż wiadomość
Witam
Jestem ze swoim TZ 3 tyg. Oboje jestesmy juz po swoim "pierwszym razie" więc temat seksu delikatnie był przez nas poruszany.
Wszedzie sie czyta że najwazniejsza jest rozmowa z partnerem, wiec ja zaczelam sie dopytywac co tż lubi podczas seksu , czego nie i takie tam, Sama rowniez co nieco mu wtrącałam.
I co?
On powiedzial ze bez sensu są takie rozmowy, że to powinno wyjsc w "praniu" co kto lubi a czego nie.. Ja twierdze zupelnie inaczej ze zanim sie zacznie wspolzycie to zeby juz takie rzeczy wiedziec. On mowi ze seks wtedy bedzie nudny a powinien być spontanem..

Sama nie wiem kto ma racje, jak to w koncu jest...
Mamy zupelnie odmienne zdania na ten temat..
Co o tym sądzicie?
Jesteście razem 3 tygodnie a ile się znacie? Jeśli niewiele dłużej to ja się nie dziwię reakcji faceta... to, że się ma 1 raz za sobą nie znaczy od razu, ze się z kolejną partnerką/partnerem śmiga raz dwa do łóżka i jest się mega otwartym w tej kwestii. Myślę, że chłopak okrężnie ominął temat, bo wstyd mu było powiedzieć, że póki co ten temat jest nie na miejscu, bo za szybko dla niego na seks. No chyba, że znacie się dużo dłużej, albo on sam otwarcie do seksu zmierza no wtedy to widocznie ma takie podejście i tyle.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 18:36   #3
natalka_rulez
Raczkowanie
 
Avatar natalka_rulez
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kaś ze śląska :) <B-B , Cz-Dz>
Wiadomości: 338
Dot.: Jak to jest w końcu z tą rozmową o Seksie..

Cytat:
Napisane przez SadKwiatuszek Pokaż wiadomość
....Jestem ze swoim TZ 3 tyg...
3 tygodnie to trochę krótko, dlatego nie dziw się jego reakcji
__________________
Milion żyraf... narysuj i dołącz swoją

http://www.onemilliongiraffes.com/
natalka_rulez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 18:40   #4
Baatorka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16
GG do Baatorka
Dot.: Jak to jest w końcu z tą rozmową o Seksie..

Albo może nie tyle za szybko ale po prostu chodzi mu o to żeby z czasem zauważyć co oboje lubicie w seksie. Co daje wam przyjemność. Może dla niego lepiej będzie jak sam spostrzeże co lubisz, a nie jak wszystko wyłożysz mu na tacę . Rzeczywiście po takim czymś seks może wydawać się monotonny, ponieważ będzie bał się eksperymentów. Za wszelką cenę będzie chciał sprawić Tobie przyjemność więc będzie się ograniczał tylko do tych 'sztuczek', które mu powiesz .

Takie jest moje zdanie.
__________________
Chociaż krowie dasz kakao, nie wydoisz czekolady.
Baatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 18:53   #5
SadKwiatuszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 45
Dot.: Jak to jest w końcu z tą rozmową o Seksie..

Cytat:
Napisane przez Baatorka Pokaż wiadomość
Albo może nie tyle za szybko ale po prostu chodzi mu o to żeby z czasem zauważyć co oboje lubicie w seksie. Co daje wam przyjemność. Może dla niego lepiej będzie jak sam spostrzeże co lubisz, a nie jak wszystko wyłożysz mu na tacę . Rzeczywiście po takim czymś seks może wydawać się monotonny, ponieważ będzie bał się eksperymentów. Za wszelką cenę będzie chciał sprawić Tobie przyjemność więc będzie się ograniczał tylko do tych 'sztuczek', które mu powiesz .

Takie jest moje zdanie.
Może chodzi mu o to że np. z innym nie lubilam minetek a akurat on bedzie robil je tak ze zaczne je uwielbiac?
No poprostu jestem w kropce..

Nie chodzi o to ze za wczesnie bo dla niego to już bysmy mogli zacząć sie kochac :P

Myśle że Baatorka ma coś racji..

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
Jesteście razem 3 tygodnie a ile się znacie? Jeśli niewiele dłużej to ja się nie dziwię reakcji faceta... to, że się ma 1 raz za sobą nie znaczy od razu, ze się z kolejną partnerką/partnerem śmiga raz dwa do łóżka i jest się mega otwartym w tej kwestii. Myślę, że chłopak okrężnie ominął temat, bo wstyd mu było powiedzieć, że póki co ten temat jest nie na miejscu, bo za szybko dla niego na seks. No chyba, że znacie się dużo dłużej, albo on sam otwarcie do seksu zmierza no wtedy to widocznie ma takie podejście i tyle.

Znamy sie od 3 msc..

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

Jeszcze teraz przyszło mi do głowy że może on poporstu chce SAM mnie "odkryc" , moje pragnienia itd?
SadKwiatuszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 19:27   #6
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Jak to jest w końcu z tą rozmową o Seksie..

Wiesz na tvn style w programie sex education poleciał tekst "Jak umawiasz się z kimś na kolacje - pytasz co chce zjeść. Jak do kina - jakie filmy lubi. Jak do łóżka, też trzeba rozmawiać jakich granic nie przekraczamy"
Może oprzyjcie się póki co o to - jakiego typu seks jest dopuszczalny, jak daleko jesteś w stanie odwzajemniać pieszczoty jak on, a cała reszta to wyjdzie faktycznie w praniu.
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 20:04   #7
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Jak to jest w końcu z tą rozmową o Seksie..

Po co gadac ,nie lepiej działać

a ja ci powie ze lubi ostry sex i sikanie na partnera to co zrobisz ?


a na serio daj mu czas ,ni ewyobrazam sobie ze teraz siadamy i rozmawiamy co lubimy w seksie ,od 1 do 20 wyliczamy swoje pozycje ulubione itp jaki sens ?
poznacie sie lepie to sama bedziesz wiedzial co lubi.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-25, 20:10   #8
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Jak to jest w końcu z tą rozmową o Seksie..

Nie no ale warto przeprowadzić wstępną rozmowę żeby nie było rozczarowań. Że dziewczyna nie preferuje seksu oralnego to chyba facet powinien wiedzieć.
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 20:22   #9
Baatorka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16
GG do Baatorka
Dot.: Jak to jest w końcu z tą rozmową o Seksie..

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Po co gadac ,nie lepiej działać

a ja ci powie ze lubi ostry sex i sikanie na partnera to co zrobisz ?


a na serio daj mu czas ,ni ewyobrazam sobie ze teraz siadamy i rozmawiamy co lubimy w seksie ,od 1 do 20 wyliczamy swoje pozycje ulubione itp jaki sens ?
poznacie sie lepie to sama bedziesz wiedzial co lubi.
Zgadzam się . Już lepiej będzie jak w trakcie seksu będziesz go naprowadzać niż przed. A to może być nawet podniecające
__________________
Chociaż krowie dasz kakao, nie wydoisz czekolady.
Baatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 20:34   #10
irie18*
Wtajemniczenie
 
Avatar irie18*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 036
Dot.: Jak to jest w końcu z tą rozmową o Seksie..

Ja w sumie chlopaka rozumiem. Seks to nie jest cos co sie omawia ,, na sucho" (pomijam sprawy typu antykoncepcja). Czym innym rozmowa o swoich preferencjach i fantazjach jak para juz zacznie wspolzycie. Jakos nie wyobrazam sobie omawiania takich rzeczy przed seksem to rzeczywiscie moze odebrac urok i spontanicznosc
__________________
Postanowienie na 2015: nauczę się grac na gitarze
i nie będę już farbować włosów
irie18* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 21:51   #11
zelkowa_krolewna
Rozeznanie
 
Avatar zelkowa_krolewna
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 576
Dot.: Jak to jest w końcu z tą rozmową o Seksie..

Najprawdopodobniej Twój chłopak sam chce poznać to co lubisz a czego nie. Zawsze kiedy będzie dążył w łóżku do czegoś na co nie masz ochoty możesz mu to delikatnie powiedzieć lub zacząć coś innego - napewno zrozumie
Bez sensu rozmawiać o szczegółach... Przecież to sama przyjemność tak się poznawać, również w tym aspekcie. I pewnie o to mu chodzi
zelkowa_krolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-25, 23:52   #12
crippled
Wtajemniczenie
 
Avatar crippled
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 829
Dot.: Jak to jest w końcu z tą rozmową o Seksie..

Może Twój chłopak jeszcze nie czuje się na tyle pewnie żeby z Tobą o tym rozmawiać, w końcu jesteście ze sobą krótko i próbuje to zatuszować tekstem, że przecież wszystko wyjdzie w praniu

__________________
crippled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-26, 01:02   #13
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Dot.: Jak to jest w końcu z tą rozmową o Seksie..

U mnie nigdy nie było poważnych rozmów o seksie raczej świntuszenie <mozna sie wszytskiego dowiedziec> a powazne rozmowy zostawiam sobie gdy jest problem np gdy nawilzenie jest zbyt male albo kwestie wlosow i takie tam inne. Twoj chlopak ma poniekad racje.. U mnie w pewien sposob wszytsko bylo powiedziane ale po roku nasze horyzonty bardzo sie rozwinely i nasze wspolzycie nie ma teraz nic wspolnego z poczatkami
zuni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-26, 06:36   #14
Baatorka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16
GG do Baatorka
Dot.: Jak to jest w końcu z tą rozmową o Seksie..

Pamiętam, że moje jedyne pytanie wchodzące w sferę intymną dotyczyło tego co go podnieca. Chodziło mi tutaj o grę wstępną, 'tulenie' żeby jakoś rozkręcić chłopaka, a jeśli chodzi o seks to było co było .
Jeśli coś mi się nie podobało - powiedziałam. Z jego strony mogę liczyć na to samo
__________________
Chociaż krowie dasz kakao, nie wydoisz czekolady.
Baatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-26, 08:03   #15
SadKwiatuszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 45
Dot.: Jak to jest w końcu z tą rozmową o Seksie..

Dziękuje za wszystkie odpowiedzi.
To najwyrazniej ja zle "pojęłam" tą rozmowe w sprawie seksu
Tak czytam i czytam i chyba macie racje..

Widzicie dylemat był, napisałam na forum i problem zniknął
Nie ma to jak zasięgnąc Waszych rad
Dziękuje wątek można zamknąć gdyż przemyślałam owe sprawy i doszłam do wniosku że rzeczywiscie moj chlopak miał rację.
Dziękuje i pozdrawiam
SadKwiatuszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:01.