Dobry krem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-07, 12:13   #1
Edzia21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 28
Question

Dobry krem


Witam ! Chcialam zapytac czy znacie moze jakis dobry krem do cery mieszanej zeby miala ladny wyglad.Na mojej cerze mam takie malutkie podskurne krosteczki i wyglada ona troche staro a mam dopiero 21 lat? jaki dobry kremm by mi pomogl aby poprawic wyglad mojej cery?Prosze o jakis niedrogi zagraniczny kremik ,ktory ma dobre dzialanie poniewaz nie mieszkam w Polsce.Bardzo dziekuje za szybka odpowiedz!
Edzia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 14:49   #2
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: Dobry krem

Cytat:
Napisane przez Edzia21
Witam ! Chcialam zapytac czy znacie moze jakis dobry krem do cery mieszanej zeby miala ladny wyglad.Na mojej cerze mam takie malutkie podskurne krosteczki i wyglada ona troche staro a mam dopiero 21 lat?!
Te krosteczki nie znikną od razu, po jednym użyciu kremu. Mogą to być prosaki (poszukaj w naszej wyszukiwarce), może to być wynik zatkanych porów, uczulenia, trudno powiedzieć. Napisz o nich coś więcej.
Przydałby Ci się jakiś krem mocniej nawilżający, np z wit. C, napisałaś, że skóra wygląda trochę staro, taki krem ją odszarzy i doda balsku. Na błyszczące partie nakładaj dodatkowo coś matującego, np krem matująco- nawilżający Garnier Czysta Cera.
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 23:46   #3
Edzia21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 28
Dot.: Dobry krem

Rzastin dziekuje za odpowiedz te kroski to sa takie syfki male tak bardzo ich niewidac ale jak przejade reka to je czuje .Sprobuje poleconego przez Ciebie kremiku moze roswietli moja twarz.
Edzia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 19:15   #4
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: Dobry krem

Cytat:
Napisane przez Edzia21
.Sprobuje poleconego przez Ciebie kremiku moze roswietli moja twarz.
Ale ten krem Garniera nakładaj tylko na przetłuszczające się miejsca na twarzy, rano. Bo dodatkowo musisz używać czegoś nawilżającego np. z witaminą C, rano i wieczorem. Najpierw rano krem naw., potem na niego ten Garnier matujący, bo on sam w sobie nie nawilża, mimo iż tak obiecuje producent.
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:57.