Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-05, 13:09   #4471
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Bunny
Chyba, żeś oszalała. Na pewno nie mam kompleksów, gdy zobaczę taką dziewczynę.Po prostu mamy różne gusta na to wychodzi. Po prostu mi się to nie podoba.
Równie dobrze, idąc Twoim tokiem rozumowania...
widzę punka, mówię, że mi się to nie podoba, czyli mu zazdroszczę. głupie trochę, nie?

Efcia
Sama lubię się tak ubrać i nie widzę w tym przesady, ale już przecież napisałam. Ja mówię o skrajnościach.
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 13:11   #4472
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
a ja nosze platformy do spodenek nie podoba mi sie polaczenie adidasy i spodenki przeciez ulica to nie boisko do sukienek zakladam cos delikatniejszego nie znosze widoku babcinych papci na ulicy czyli balerin kojarza mi sie z komunia i dzieciami..;lubie styl kobiecy ale nie dzieciecy wole juz sandalki jakies
no ja balerin tez bym do spodenek nie zalozyla, bo tak bym sie czula jak mała dziewczynka klapki i spodenki tez odpadaja, bo jak na plaze
ale koturny juz tak ;P albo sandałki na koturnie.
nie wiem jakos mi obcas i spodenki nie pasuja, kiedys nosiłam z tego co pamietam ale teraz mam dziwna manie

przez ostatnie dni to musiałam raczej w plaskich butach chodzic i dzis w koncu załoze jakieś szpilki
ahhh
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 13:11   #4473
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

A ja tam baleriny i klapki lubie
Kwestia gustu
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 13:12   #4474
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No ja teznapewno nie. Teraz chce sobie kupic białe butki to juz mi gadaja ze kicz i tandeta. No ale ludzie, jak sie ubiore cała na jasno to mam moze czarne buty zalozyc?
Róż ostatnio polubilam bardzo to tez sie czepiaja boblondyna w rozowym
A mi tam sie podoba I nie uwazam zeby cokolwiek w moim ubiorze tandetnego było.
Tak samo było ze mną, zanim na blond się nie przefarbowałam.
"Oho, to już platynka będzie, tona tapetki i białe kozaczki... "
Z różem też tak mam. Bo o zgrozo kochana, nie do wiary, matko boska lubię ten kolor. Nie od stóp do głów oczywiście
haha ile mam tych głów ? :p

Efcia
specjalnie weszłam to Twojej szafy i nie widzę nic nienormalnego i tandetnego
__________________
01.03-Palette c10

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2011-07-05 o 20:36 Powód: post pod postem
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 13:15   #4475
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Bunny
Chyba, żeś oszalała. Na pewno nie mam kompleksów, gdy zobaczę taką dziewczynę.Po prostu mamy różne gusta na to wychodzi. Po prostu mi się to nie podoba.
Równie dobrze, idąc Twoim tokiem rozumowania...
widzę punka, mówię, że mi się to nie podoba, czyli mu zazdroszczę. głupie trochę, nie?

Efcia
Sama lubię się tak ubrać i nie widzę w tym przesady, ale już przecież napisałam. Ja mówię o skrajnościach.
Wiem wiem, przecież już napisałam, że wszystko wyjaśnione. http://statichg.demotywatory.pl/uplo...Sonyyy_500.jpg Tutaj w dziewczynie po lewej nie widzę nic złego, serio, natomiast tutaj: http://c.wrzuta.pl/wi4753/daa650ae00.../0/moja%20fota.. wg mnie to już przesada.
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 13:16   #4476
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

zreszta teraz mamy takie piekne sandalki jak ktos chce miec wygodnie ze po co te baleriny
nie do kazdych tez spodenek pasuje obcas wiadomoale jesli spodenki sa materialowe do tego z paseczkiem to widzi mi sie obcasikdzinsowych spodenek nie nosze jakos nie mam przekonania do nich
o leginsach sorry nie bede wspominala totalnie nie moj styl
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 13:17   #4477
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No ja teznapewno nie. Teraz chce sobie kupic białe butki to juz mi gadaja ze kicz i tandeta. No ale ludzie, jak sie ubiore cała na jasno to mam moze czarne buty zalozyc?
Róż ostatnio polubilam bardzo to tez sie czepiaja boblondyna w rozowym
A mi tam sie podoba I nie uwazam zeby cokolwiek w moim ubiorze tandetnego było.
dokladnie lato jest od tego zeby nosic jasne buty- i nawet biale.
ja wole biale buty niz ecru
rozowe bluzki tez mam i czuje sie w nich sexi
nie nalezy sluchac ludzi tylko siebie.

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
podbudowalas mnie bo myslalam, ze tylko mojemu P to sie podoba wg mnie pasuja szpilki do szortow jak najbardziej, czemu nie ? na szafie tutaj na wizazu mam jeden wieszak wlasnie z szortami i sandalkami na obcasie. Szpilki to dla mnie najlepszy wynalazek wydluzaja i wysmuklaja noge, juz nie wspomne o tym, jak sexy sie w nich czuje
tez tak uwazam, wole szpilki do krotkiego niz klapki bo jak mowie- miasto to nie plaza a klapki maja jednak przeznaczenie plazowe.
no i nogi do nieba!

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No wlasnie ja sie teraz najbardziej boje o odrost. Bo jednak mi 219 wychodzi jak natura i sie odznacza. Chcialam te biale po prostu zostawic zeby odrastaly ale zadna farba mitak jasno nie wychodzi a one coraz jasniejsze. Noale jak mowisz ze sie wyrowna to wtedy tak sprobuje. Tylko czy jak mi sie 219 zmyje z calosci to znowu białe beda?
Sprobuje poszukac fotke i wstawic do albumu jak to wyglada.
Bo mam tak: odrost-> bialy -> blond ale lekko żółty i spod spodu rudy.
219 sie cale nie zmyje o nie! a wloski beda jasne bialo-zolte kremowe.bardziej sie martwie o ten twoj dol rudy...

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
ok dziewczynki jest super jak wysuszyłam włoski to jest super kolorek na pewno jest chłodniejszy od C12 bardziej popielaty .
foty są ale wstawie wieczorem bo muszę zaraz wychodzić .
póki co jestem na TAK

do wieczora
no i powiedziala tyle czekam na foty ech...
ale wiedzialam ze bedzie dobrze- jak u mnie jest to u innych tez musi.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-05, 13:17   #4478
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Efcia
specjalnie weszłam to Twojej szafy i nie widzę nic nienormalnego i tandetnego
No widzisz, a ostatnio tak się właśnie ubrałam na miasto to widziałam właśnie wzrok tych dziewczyn na sobie, masakra jedna nawet do drugiej powiedziała, "ty, pa no jaka dzi*ka idzie"
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 13:18   #4479
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-peel-off.html
kupiłam tą maseczkę w rossie ostatnio. Nałożyłam ją właśnie. Jak ona capi alkoholem. Oczy mi aż płaczą
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 13:19   #4480
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
dokladnie lato jest od tego zeby nosic jasne buty- i nawet biale.
ja wole biale buty niz ecru
rozowe bluzki tez mam i czuje sie w nich sexi
nie nalezy sluchac ludzi tylko siebie.



219 sie cale nie zmyje o nie! a wloski beda jasne bialo-zolte kremowe.bardziej sie martwie o ten twoj dol rudy...

No mi tez sie biale buty kojarza tak letnio... i kiedy je nosic jak nie wlasnie latem? Ale spoko, niech tak mysla,mniej zaplace Bo wiekszosc bialych butow jest tansza-bo biale

To w takim razie robie zapas 219 Tylko bedzie korcic i bede chciala klasc juz teraz a nie za miesiac
A ten rudy dółpewnie zostanie On jest do sciecia, taka prawda,ale szkoda mi narazie

Znalazlam pare zdjec co dobrze oddaja przejscie kolorow to zaraz wstawie.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 13:20   #4481
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Wiem wiem, przecież już napisałam, że wszystko wyjaśnione. http://statichg.demotywatory.pl/uplo...Sonyyy_500.jpg Tutaj w dziewczynie po lewej nie widzę nic złego, serio, natomiast tutaj: http://c.wrzuta.pl/wi4753/daa650ae00.../0/moja%20fota.. wg mnie to już przesada.
hahha ale porownanie na tych demotywatorach ja bym raczej tak napisala " " z lewej laska z prawej mamusia "

ostatnia laska z wrzuty znana juz jest i tu przesada u niej niestety jest opalenizna

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-peel-off.html
kupiłam tą maseczkę w rossie ostatnio. Nałożyłam ją właśnie. Jak ona capi alkoholem. Oczy mi aż płaczą
ooo **** 2 miejsce alkohol denat jak moglas ja kupickobieto wlosy ci spali lepiej nie wychodz na slonce...:p
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-05, 13:21   #4482
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
ja juz tym robilam to mi zloto wychodzi
aha

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
hahha ale porownanie na tych demotywatorach ja bym raczej tak napisala " " z lewej laska z prawej mamusia "

ostatnia laska z wrzuty znana juz jest i tu przesada u niej niestety jest opalenizna
to samo pomyślałam
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 13:26   #4483
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Efcia
No co Ty gadasz. Ja się z czymś takim nie spotkałam. Dziwne, bo dziwką mi ani trochę tutaj nie wieje.
Co do linków, które umieściłaś. Laska po lewej-> jakby nie stała w takiej dziwnej pozycji lepiej by się prezentowała. Landrynę bez komentarza zostawię.

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

Chociaż i na to można inaczej spojrzeć
tapety ona wiele nie ma. Można by pomyśleć, że była na wakacjach, bardzo się opaliła po prostu, a nie solara.

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

Ale to na buzię Cascada ale już wiem, że więcej nie kupię, tragedia!!
(a kupiłam, bo po mega promocji było. Musiałam!)
na włosach mam ukochaną Alterre
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 13:26   #4484
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
hahha ale porownanie na tych demotywatorach ja bym raczej tak napisala " " z lewej laska z prawej mamusia "

ostatnia laska z wrzuty znana juz jest i tu przesada u niej niestety jest opalenizna
Dokładnie, tak samo pomyślałam Zastanawiam się, czy te porównanie dała kobieta, czy facet

Cytat:
Napisane przez novelove
Efcia
No co Ty gadasz. Ja się z czymś takim nie spotkałam. Dziwne, bo dziwką mi ani trochę tutaj nie wieje.
Co do linków, które umieściłaś. Laska po lewej-> jakby nie stała w takiej dziwnej pozycji lepiej by się prezentowała. Landrynę bez komentarza zostawię.

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

Chociaż i na to można inaczej spojrzeć
tapety ona wiele nie ma. Można by pomyśleć, że była na wakacjach, bardzo się opaliła po prostu, a nie solara.
Wiesz, nie chodzi mi o samą pozycję, a o wygląd ogólny, twarz, włosy, strój, makijażu też nadmiernego nie widzę.
Nie wiem, czy opalenizna naturalna różni się od solaryjnej, sama chodzę na solarium co jakiś czas a wyglądam jakbym była opalona naturalnie, ale u niej wygląda jednak jakby przesadziła ze sztuczną, nie wiem może samoopalacz + solarium ?
__________________
Bo tak.

Edytowane przez efcia90
Czas edycji: 2011-07-05 o 13:29
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 13:28   #4485
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Jak ja lubię takie zrywające maseczki
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 13:28   #4486
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Bunny
Chyba, żeś oszalała. Na pewno nie mam kompleksów, gdy zobaczę taką dziewczynę.Po prostu mamy różne gusta na to wychodzi. Po prostu mi się to nie podoba.
Równie dobrze, idąc Twoim tokiem rozumowania...
widzę punka, mówię, że mi się to nie podoba, czyli mu zazdroszczę. głupie trochę, nie?

Efcia
Sama lubię się tak ubrać i nie widzę w tym przesady, ale już przecież napisałam. Ja mówię o skrajnościach.
nie! mi chodzi o to ze jak ktos nie ma kompleksow to widzi inny styl, nie swoj, ale od razu go nie neguje.
ja widze punka, metala, dziunie itp i nie mysle boze jaki on zle ubrany! jak on wyglada?! tylko mysle ze wyglada ok jak na swoj styl albo ze ma fajne czy ciekawe to czy tamto.
ktos kto tylko szuka w innych- jaki ona ma dekolt! ma pupe na wierzchu! jaka tapeta itp. ma po prostu kompleksy i zazdrosci i tyle ode mnie.
gdy nie ma zazdrosci jestesmy obojetni lub pozytywni- gdy jest zazdrosc to pojawia sie negacja, agresja, kompleksy.
i to jest zjawisko czysto psychologiczne- a ja bylam najlepsza z tego na studiach
gdyby dziunie byly ci obojetne nie byloby komentarza ze bys rozstrzelala. niech sobie zyja jesli czuja sie dobrze?
ja bym nie poszla na impreze do klubu w dzinsach czy ogolem spodniach i plaskich butach ale gdy widze kogos tak ubranego na imprezie to mysle- pewnie wyszedl z pracy albo lubi luzny styl a nie mysle- boze wyglada jak wiesniak... rozumiesz?
to ze ktos ma cos innego niz my nie oznacza ze jest to zle choc nie w naszym stylu.

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Wiem wiem, przecież już napisałam, że wszystko wyjaśnione. http://statichg.demotywatory.pl/uplo...Sonyyy_500.jpg Tutaj w dziewczynie po lewej nie widzę nic złego, serio, natomiast tutaj: http://c.wrzuta.pl/wi4753/daa650ae00.../0/moja%20fota.. wg mnie to już przesada.
zgadzam sie w 100%.
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
zreszta teraz mamy takie piekne sandalki jak ktos chce miec wygodnie ze po co te baleriny
nie do kazdych tez spodenek pasuje obcas wiadomoale jesli spodenki sa materialowe do tego z paseczkiem to widzi mi sie obcasikdzinsowych spodenek nie nosze jakos nie mam przekonania do nich
o leginsach sorry nie bede wspominala totalnie nie moj styl
ja nie mam ani jednych spodenek nie sa dla mnie wystarczajaco sexi- wole spodniczki.
poza tym ja nie nosze stylu sportowego- spodenki, adidasy, bokserki itp.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 13:30   #4487
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

novelove widzisz ja tylko spojrzalam na sklad nawet nie przeczytalam wyzej ze to maseczka na twarzmoja choroba skladowa nadal trwa

wiesz jesli chodzi o ta maske na buzie to ona napewno wysusza mimo ze pisza ze nie ma podwojny alkohol najpierw denat(!)a pozniej pozyskany z jakiejs tam rosliny...

bunny teraz sa takie spodenki jak miniowa tylek ladnie opiety plus te kolorki
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2011-07-05 o 13:31
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 13:31   #4488
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Niech kazdy sie ubiera jak chce i tyle

Chociaz nie powiem czasem mi sie smiac chce z niektorych ludzi, i nic towspolnego z zazdroscia nie ma. No ale jak tak lubią

Bunny wstawiłam do albumu zdjecia, na jednym widac tą odcinajaca sie białawą góre. I dwa w sztucznym świetle gdzie ten rudy widać...
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 13:35   #4489
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Tak samo było ze mną, zanim na blond się nie przefarbowałam.
"Oho, to już platynka będzie, tona tapetki i białe kozaczki... "
Z różem też tak mam. Bo o zgrozo kochana, nie do wiary, matko boska lubię ten kolor. Nie od stóp do głów oczywiście
haha ile mam tych głów ? :p
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
nie! mi chodzi o to ze jak ktos nie ma kompleksow to widzi inny styl, nie swoj, ale od razu go nie neguje.
ja widze punka, metala, dziunie itp i nie mysle boze jaki on zle ubrany! jak on wyglada?! tylko mysle ze wyglada ok jak na swoj styl albo ze ma fajne czy ciekawe to czy tamto.
ktos kto tylko szuka w innych- jaki ona ma dekolt! ma pupe na wierzchu! jaka tapeta itp. ma po prostu kompleksy i zazdrosci i tyle ode mnie.
gdy nie ma zazdrosci jestesmy obojetni lub pozytywni- gdy jest zazdrosc to pojawia sie negacja, agresja, kompleksy.
i to jest zjawisko czysto psychologiczne- a ja bylam najlepsza z tego na studiach
gdyby dziunie byly ci obojetne nie byloby komentarza ze bys rozstrzelala. niech sobie zyja jesli czuja sie dobrze?
ja bym nie poszla na impreze do klubu w dzinsach czy ogolem spodniach i plaskich butach ale gdy widze kogos tak ubranego na imprezie to mysle- pewnie wyszedl z pracy albo lubi luzny styl a nie mysle- boze wyglada jak wiesniak... rozumiesz?
to ze ktos ma cos innego niz my nie oznacza ze jest to zle choc nie w naszym stylu.
Bunny siedzę i myślę, czego mogłabym im zazdrościć?
Jeżeli by podobał mi się ten ich dziuniowaty styl, to sama zaczęłabym się tak ubierać? Co stoi mi na przeszkodzie?
Na pewno nie dopatruję się dekoltów i gołych tyłków, bo po co? Są osobniki, które same mi włażą w oczy. I po to chyba tak też się ubierają, by przykuwać uwagę.
Zrozum, że mi się to TOTALNIE nie podoba i nie ma w tym krzty zazdrości-prędzej pogarda, że w inny sposób nie potrafią zabłysnąć.
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-05, 13:35   #4490
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No mi tez sie biale buty kojarza tak letnio... i kiedy je nosic jak nie wlasnie latem? Ale spoko, niech tak mysla,mniej zaplace Bo wiekszosc bialych butow jest tansza-bo biale

To w takim razie robie zapas 219 Tylko bedzie korcic i bede chciala klasc juz teraz a nie za miesiac
A ten rudy dółpewnie zostanie On jest do sciecia, taka prawda,ale szkoda mi narazie

Znalazlam pare zdjec co dobrze oddaja przejscie kolorow to zaraz wstawie.
ja tez mam 3 op. i korci ale wytrzymam bo kolor juz jest taki jak kocham

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Dokładnie, tak samo pomyślałam Zastanawiam się, czy te porównanie dała kobieta, czy facet



Wiesz, nie chodzi mi o samą pozycję, a o wygląd ogólny, twarz, włosy, strój, makijażu też nadmiernego nie widzę.
Nie wiem, czy opalenizna naturalna różni się od solaryjnej, sama chodzę na solarium co jakiś czas a wyglądam jakbym była opalona naturalnie, ale u niej wygląda jednak jakby przesadziła ze sztuczną, nie wiem może samoopalacz + solarium ?
na bank kobieta
faceci uwielbiaja gorace laski
i nie mowia miedzy soba plastik, solara itp. to kobiety wymyslily takie kategorie.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 13:37   #4491
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja tez mam 3 op. i korci ale wytrzymam bo kolor juz jest taki jak kocham


na bank kobieta
faceci uwielbiaja gorace laski
i nie mowia miedzy soba plastik, solara itp. to kobiety wymyslily takie kategorie.
Oj zdarza sie ze mowia jak laska jest naprawde ewenement
Chociaz to tez nie do konca. bo i tak sie napalają, ale na stałe by takiej nie chcieli Chyba zeby tylko dla nich sie tak ubierała
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 13:37   #4492
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość


na bank kobieta
faceci uwielbiaja gorace laski
i nie mowia miedzy soba plastik, solara itp. to kobiety wymyslily takie kategorie.
mówią
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 13:37   #4493
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Bunny, mam do Ciebie pytanko bo widzę, że specjalizujesz się w przedłużaniu paznokci, ale mogłabyś mi coś doradzić odnośnie manicure hybrydowego ? Nie wiem czy to Twoja działka Zakupiłam taki zestawik, myślisz, że lampa cyfrowa jest w miarę ok ? No i słyszałaś może coś nt. tej marki do paznokci (Sunny nails) ?
http://allegro.pl/jaapee-cyfrowy-zes...677955745.html
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 13:38   #4494
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cacada
Sama się tego wszystkiego nauczyłaś, czy jakąś szkołę w tym kierunku kończyłaś ?
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 13:41   #4495
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
novelove widzisz ja tylko spojrzalam na sklad nawet nie przeczytalam wyzej ze to maseczka na twarzmoja choroba skladowa nadal trwa

wiesz jesli chodzi o ta maske na buzie to ona napewno wysusza mimo ze pisza ze nie ma podwojny alkohol najpierw denat(!)a pozniej pozyskany z jakiejs tam rosliny...

bunny teraz sa takie spodenki jak miniowa tylek ladnie opiety plus te kolorki
wiem ale to do mnie nie przemawia
ma byc sukienka/spodniczka i juz!

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Niech kazdy sie ubiera jak chce i tyle

Chociaz nie powiem czasem mi sie smiac chce z niektorych ludzi, i nic towspolnego z zazdroscia nie ma. No ale jak tak lubią

Bunny wstawiłam do albumu zdjecia, na jednym widac tą odcinajaca sie białawą góre. I dwa w sztucznym świetle gdzie ten rudy widać...
odrost bedzie ci rownal co farbowanie do tej bialej gory i generalnie bedzie rowno bialo-srebrno.
konce raczej nie pojda....trzeba bedzie strzyc.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 13:44   #4496
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
wiem ale to do mnie nie przemawia
ma byc sukienka/spodniczka i juz!


odrost bedzie ci rownal co farbowanie do tej bialej gory i generalnie bedzie rowno bialo-srebrno.
konce raczej nie pojda....trzeba bedzie strzyc.
Czyli ten biały z tym żółtawym blondem sie zrownaja jak dam na calosc z 6 % tak?
Konce sie domyslam ze do ciecia. Ale narazie niech sobie są, nie przeszkadzaja mi az tak bardzo.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 13:51   #4497
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

mi tam obojetne kto z czym lata po ulicy i wole tego nie komentowac glosno bo zawsze to bedzie uznane za objaw zazdroscitaki juz ten swiat

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Cacada
Sama się tego wszystkiego nauczyłaś, czy jakąś szkołę w tym kierunku kończyłaś ?
siamaaa ale ta moja choroba trwa od szkoly sredniej czyli ponad 10lat

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
mówią
nie mowia "plastik" czy "solar" bo wiekszosc z facetow nawet pojecia nie ma co ma na sobie i co ze soba zrobila dana dziewczyna ...zazwyczaj uzywaja slow typu "fajna dupa" "laska" " panna"...
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 13:56   #4498
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Bunny siedzę i myślę, czego mogłabym im zazdrościć?
Jeżeli by podobał mi się ten ich dziuniowaty styl, to sama zaczęłabym się tak ubierać? Co stoi mi na przeszkodzie?
Na pewno nie dopatruję się dekoltów i gołych tyłków, bo po co? Są osobniki, które same mi włażą w oczy. I po to chyba tak też się ubierają, by przykuwać uwagę.
Zrozum, że mi się to TOTALNIE nie podoba i nie ma w tym krzty zazdrości-prędzej pogarda, że w inny sposób nie potrafią zabłysnąć.
to juz ty wiesz co cie boli i czego zazdroscisz
i tak sie nie przyznasz.
moze wlasnie tego luzu ze ty sie nie odwazylabys tak ubrac a one tak sie ubieraja i swietnie bawia? i sa oblegane na imprezie? nie wiem.
czyli gdybys mnie widziala na zywo tez bys mna gardzila
bo nosze szpile, ultramini, dekolty, mocny makijaz, kilo bizuteri... wyliczac dalej?
jedyne co to ze sie nie opalam- wow!
dla mnie to jest pustackie myslenie- bo juz je oceniasz po wygladzie, a nie znasz ich.

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Oj zdarza sie ze mowia jak laska jest naprawde ewenement
Chociaz to tez nie do konca. bo i tak sie napalają, ale na stałe by takiej nie chcieli Chyba zeby tylko dla nich sie tak ubierała
nie! faceci nie mowia plastik litosci! mowia- lalka, suczka, suka, sucza, dziunia, lodziara...i wiele brzydszych okreslen ale nie plastik czy solara
i nie prawda ze zawsze biora takie na jedna noc- bo ja tak wygladam i jakos na jedna noc nie bylam a juz 8 lat! i sama chcialam na raz i patrzcie jaki psikus!
Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
mówią
chyba w za✂✂✂iscie plytkich amerykanskich komediach bo w realu nie no chyba ze obecne pokolenie 15 latkow i fanow wiocha pl.
a jak cos to zapytajcie kiedys kumpla jakiegos jak bedzie sobie taka szla jak by ja okreslil ja robilam takie testy z kolegami.

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Bunny, mam do Ciebie pytanko bo widzę, że specjalizujesz się w przedłużaniu paznokci, ale mogłabyś mi coś doradzić odnośnie manicure hybrydowego ? Nie wiem czy to Twoja działka Zakupiłam taki zestawik, myślisz, że lampa cyfrowa jest w miarę ok ? No i słyszałaś może coś nt. tej marki do paznokci (Sunny nails) ?
http://allegro.pl/jaapee-cyfrowy-zes...677955745.html
moja dzialka
lampa w miare ok o ile sensor w ogole dziala ;P
a firma nie za bardzo ale na poczatek i dla ciebie tylko to ok.
polecam bardziej zele od dobrej rady

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Czyli ten biały z tym żółtawym blondem sie zrownaja jak dam na calosc z 6 % tak?
Konce sie domyslam ze do ciecia. Ale narazie niech sobie są, nie przeszkadzaja mi az tak bardzo.
zrownaja sie. naloz na cale- moze czesc rudych tez uratujesz.

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
mi tam obojetne kto z czym lata po ulicy i wole tego nie komentowac glosno bo zawsze to bedzie uznane za objaw zazdroscitaki juz ten swiat

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------


siamaaa ale ta moja choroba trwa od szkoly sredniej czyli ponad 10lat

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------


nie mowia "plastik" czy "solar" bo wiekszosc z facetow nawet pojecia nie ma co ma na sobie i co ze soba zrobila dana dziewczyna ...zazwyczaj uzywaja slow typu "fajna dupa" "laska" " panna"...
caskada dobre podejscie po co komentowac innych? niech kazdy nosi co lubi i tyle!
co do okreslen to sie zgadzam w 100%.
faceci maja inne okreslenia niz kobiety.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 13:59   #4499
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

nie! faceci nie mowia plastik litosci! mowia- lalka, suczka, suka, sucza, dziunia, lodziara...i wiele brzydszych okreslen ale nie plastik czy solara
i nie prawda ze zawsze biora takie na jedna noc- bo ja tak wygladam i jakos na jedna noc nie bylam a juz 8 lat! i sama chcialam na raz i patrzcie jaki psikus!
Ja nie mówie że zawsze tak jest Ale czesto sie tak zdarza. Zalezy tez od podejscia faceta i od wielu innych czynników
A ze nie mowia solara. Mowia.Tak samo mowia plastik. Są tacy co takmówią i sama slyszalam. Plastik fantastic, solara,trzecie zycie kurczaka.
I to slyszalam nie raz nie tylko od swoich kumpli ale i ot tak normalnie na ulicy.
Różni faceci roznie mysla.

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
zrownaja sie. naloz na cale- moze czesc rudych tez uratujesz.
Ok czyli na calosc naloze z ta 6% Dziekuje za rady
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 14:00   #4500
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
moja dzialka
lampa w miare ok o ile sensor w ogole dziala ;P
a firma nie za bardzo ale na poczatek i dla ciebie tylko to ok.
polecam bardziej zele od dobrej rady
Wiesz potrzebowałam po prostu jakiegoś zestawu do warunków domowych, dla siebie i dla mamy, ew. koleżanki czy coś w tym stylu czyli nie jest tak źle ? W lampie chyba wszystko działa, aczkolwiek nie wiem czym jest sensor a co sądzisz o tym http://allegro.pl/sun-flower-gelaq-z...677458771.html ? Mamuśka sobie kupiła czerwień z tej firmy ale jeszcze niewypróbowana.
A te żele to gdzie mogłabym kupić ?
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:18.