Jastarnia - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-01, 10:42   #31
muszka66
Rozeznanie
 
Avatar muszka66
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 863
Dot.: Jastarnia

ale ci fajnie bylam w jastarni w wakacje. co do fokarium to nie sadze, aby bylo jescze otwarte, ale moge sie mylic. knajpy raczej na pewno ale pewno juz nie tyle co w sezonie. a muzea? hmm, byly tam jakies ? nie wiem nawet. co mozecie robic? spacerowac duzo, bo kapac sie w morzu to juz chyba nie bardzo. i cieszyc sie soba
muszka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-01, 10:48   #32
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: Jastarnia

ech, ja będąc w jastarnii we wrześniu miałam problemy by dobrze zjeść a wieczorami życie umierało. nie było nawet żadnego lokalu/pubu, do którego można byłoby iść na piwo.
ale jastarnia jest fajnym miasteczkiem gdyż blisko masz do helu, niedaleko do trójmiasta. i za niewielka opłatą (jakieś 5 zł) można wsadzić pupe w busa czy pociąg i pozwiedzać inne miejscowości. to jest na plus
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 19:07   #33
villemo1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 30
Dot.: Jastarnia

Dziewczyny, pamiętajacie, że oprócz słodkiego lenistwa na plaży Jastarnia to RAJ dla windsurferów! I wcale nie trzeba nic umieć - są 2 duże szkółki, gdzie można liznąć tego wspaniałego sportu! Sama spędziłam tak tydzień - polecam naprawdę, na pewno się nie przytyje, a można podszlifować kondycje i co najważniejsze - żadnej nudy! Poza tym po Jastarni kręcą się fajne typy (windsurferzy, windsurferzy!!). Wieczorami można ich spotkać w Przystani nad zatoką - gdzie często odbywają się koncerty a imprezy....hmm publiczność spedza na stołach - sama tańczyłam na jednym - pierwszy raz mi się zdarzyło! warto! Pozdrawiam
villemo1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 16:54   #34
Justin_14
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 3 310
Dot.: Jastarnia

A która (oprócz mnie) w tym roku bedzie/jest/była w Jastarni? Jakie wrażenia/plany?
Justin_14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 00:06   #35
e.v.a
Raczkowanie
 
Avatar e.v.a
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: pabianice/łódzkie
Wiadomości: 143
Dot.: Jastarnia

Cytat:
Napisane przez Justin_14 Pokaż wiadomość
A która (oprócz mnie) w tym roku bedzie/jest/była w Jastarni? Jakie wrażenia/plany?
ja
jade w srode juz sie doczekac nie moge szkoda ze tylko tydzien
napewno warto bedzie odwiedzic tropikalną wyspe carlsberga mam nadzieje ze pogoda dopisze bo jak narazie kiepsko sie zapowiada w Jastarni bylam 2 lata temu albo 3 nie pamietam ...piekna plaza i ogolnie miescinka z klimatem
mała i przytulna
pozdrawiam
__________________
Pełna Szafa
e.v.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 08:40   #36
pzs1
Zadomowienie
 
Avatar pzs1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z mojego pokoju
Wiadomości: 1 239
GG do pzs1
Dot.: Jastarnia

Ja wróciłam w niedzielę z weekendowego wypadu do Jastarni. Pogoda wbrew prognozom telewizyjnym była znośna i nawet można było się poopalać. Tropikalna wyspa rzeczywiście jest fajna. Bardzo fajnym rozwiązaniem jeśli chce ktoś pozwiedzać jest tramwaj wodny do Gdyni, który co prawda rzadko kursuje ale za 5 złotych (z legitymacją) można popłynąć do Gdyni koło 10 rano a wrócić tramwajem około 16.
W Weekend było strasznie dużo ludzi i były problemy z pokojami więc nie radzę jechać w ciemno. Bardzo mi się tam podobało i teraz mam dylemat gdzie jechać na przełomie sierpnia i września do Jastarni czy do Krynicy Morskiej
__________________
Ilo
pzs1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 13:25   #37
e.v.a
Raczkowanie
 
Avatar e.v.a
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: pabianice/łódzkie
Wiadomości: 143
Dot.: Jastarnia

ojj tak wycieczka do Gdyni obowiazkowa
no i Hel fokarium
juz jutro wyjazd.... sie doczekac nie moge
__________________
Pełna Szafa
e.v.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-21, 17:25   #38
margo2
Raczkowanie
 
Avatar margo2
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznan/UK
Wiadomości: 75
Dot.: Jastarnia

Odswiezam temat! Wybieram sie z siostra do Jastarnii w lipcu, czy macie do polecenia jakies sprawdzone miejsca na nocleg?
margo2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-22, 00:59   #39
Boyaca
Przyczajenie
 
Avatar Boyaca
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ŁDZ
Wiadomości: 8
Dot.: Jastarnia

Nie wiem... Na ten rok wybrałam pokoik przy Błękitnej, zaraz przy zatoce. Może pokoje u Groszka, byłam kilka lat temu. Na kilka dni coprawda, ale samo lokum godne polecenia. Zadbane pokoje, ceny takie jak w całej Jastarni, sklepik na terenie domku, ogólnie przyjemnie. A jeszcze bardziej godna polecenia jest oczywiście sama Jastarnia, miasteczko bajka. Jak masz zamiar zamiar jechać ,, na dziko'', bez wcześniejszej rezerwacji nie wiem czy znajdziesz jakąś miejscówkę, ale napewno warto spróbować. Ja już okropnie tęsknię za Jastarnią, też jadę w lipcu i jak tylko pomyślę, że znów zawitam do tego cudnego miasteczka, ciężko mi tu wysiedzieć :)
Margo2, surferzy na Was czekają! :)
Pzdr dla wszystkich zakochanych w Jastarni i okolicach :)
__________________
Omnia Mea Mecum Porto
Boyaca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 13:55   #40
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Jastarnia

Podbijam wątek, bo właśnie szukam jakiejś sprawdzonej kwatery w Jastarni, w miarę blisko morza i centrum. Zależy mi na pokoju z łazienką i cenie do 55 zł.
Namiary na miejsce, gdzie byłam kilka lat temu (na Szkolnej), oczywiście gdzieś zapodziałam. Wrrr
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 17:50   #41
Wroclovianka
Zakorzenienie
 
Avatar Wroclovianka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 181
Dot.: Jastarnia

Też się podłaczam pod wątek z zapytaniem o tanie i sprawdzone kwatery do 35 zł na półwyspie helskim oraz we Władysławowie- o ile takie tanie istnieją
__________________

Wizaż rządzi, Wizaż radzi, Wizaż nigdy Cię nie zdradzi
Wroclovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-09, 19:44   #42
mirynka
Wtajemniczenie
 
Avatar mirynka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 605
Dot.: Jastarnia

ja bylam w jastarni rok temu mieszkalam na ul sychty wiec na glowej ulicy jastarnii schodzilam na dol i bylam w samym sercu jastarni, pokoje fajne, wlascicielka mila, wcale nie wchodzila w dorge, kosztowalo mnie to od osoby 60 zl, miejsce naprawde godne polecenia
__________________
watek kosmetyki


https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post16332141


Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie, ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.
/Antoine de Saint-Exupéry/
mirynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 09:53   #43
ruda magnolia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 15
Dot.: Jastarnia

Witam,

dokładnie tyg. temu wróciłam z Jastarni. Serdecznie ją polecam!! Jastarnia ma niesamowity klimat. Byłam z chłopakiem. Jest to idealne miejsce dla rodzin z dziecmi, ale tez dla młodych ludzi nie przepadajacych za wielkimi bałtyckimi miatami typu np. Gdansk czy Ustka. Jastarnia mnie oczarowala. Plaze sa duze, czyste. ludzie sympatyczni. Duzo restauracji, knajpek, mozna smacznie zjesc. Duzo straganow z pamiatkami na głownej ulicy od morza. Jest w czym wybirac. Od strony Zatoki znajduje sie molo, na ktore fajnie przyjsc wieczorem i zrobic fajne fotki przy zachodzie słonce. Ja kazdy wieczor spedzalam na molo.

Na plazy sa kosze do wypozyczenia. za godz 7 zł, a za caly dzien 30 zł.
Sa rowniez na plazy drewniane "knajpki" gdzie mozna napic sie piwka z soczkiem i cos zjesc.
Od Jastarni jest 3 km Jurata. Mozna zrobic sobie piesza wycieczk. Wolnym krokiem idzie sie ok 30 min. Ja akurat szłam chodnikiem do Juraty a wracałam plaza.
Zrobilam sobie rowniez wycieczke na Hel. ok 20 min pociagiem bilet ok 4zł. Na Helu sa nie co drozsze cenny, ale Hel rowniez zachwyca. Jest tam płytko, a woda błekitna, przejrzysta, ciepła w gorące dni. Wroce tam pewnie jeszcze nie raz. W Jastarni jest port, gdzie zaraz przy nim mozna zjesc smaczna rybke oraz popłynac tramwajem wodnym za np do Gdyni czy Gdanska za 12 zł. Bardzo fajna wycieczka.płynie soe 1 h i fajne widoczni sa na otwartym morzu. Polecam gorąco Jastarnia dla ludzie nie lubiących przepychu wielkich miast.

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

ahhh zapomniałam dodać, że na Helu jest fokarium i latarnia morska, wiec warto zrobic sobie tam wycieczke. Mozna zobaczyc karmieni fok, wstep to 2zł, Muzea tez sa na Helu. Z latarni morskiej pięknie widać morze oraz bogatą roslinnosc półwyspu.

Piękne zdjecia=piękne wspomnienia.

Gorąco jeszcze ra polecam półwysep
ruda magnolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 19:12   #44
agusia3301
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11
Dot.: Jastarnia

Witam i odnawiam wątek. Czy możecie polecić jakieś dobre, sprawdzone kwatery w Jastarni. Może trochę wcześnie na szukanie, ale z tego co słyszę, to sporo osób rezerwuje JUŻ kwatery na wakacje. Pozdrawiam.
agusia3301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 15:30   #45
mala_majka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 36
Dot.: Jastarnia

polecam cala mierzeje helska. pieknie jest. i nie da sie nudzic. a najlepiej zabrac ze soba rowery, bo tam super trasy rowerowe sa.
no i jesli ktos surfuje... to tez ma pole do popisu
mala_majka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 17:04   #46
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Dot.: Jastarnia

Dziewczyny prosze o namiary na kwatere w jastarni!Chce sie wybrac na weekend czerwcowy z synkiem 6 lat i mezem.znalazlam cos takiego http://wakacjenadmorzem.com.pl/jasta...6-willa-alicja

jesli ktoras z was orientuje sie lokalizacyjnie i poleca to niech da znac.plisss
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 15:01   #47
talus
Wtajemniczenie
 
Avatar talus
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 101
Dot.: Jastarnia

Witam, za kilka dni wybieram się z TŻ i znajomymi do Jastarni. Czy możecie polecić jakieś fajne miejsce, gdzie można smacznie zjeść ( i w przystępnej cenie ). I jeszcze pytanko- czy jest tam jakaś wypożyczalnia, np. parawanów plażowych, leżaków?
__________________
Niektóre szczyty można pokonać tylko razem..


Na
talia
talus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 08:00   #48
kuleczka27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Dot.: Jastarnia- kto był?

uwielbiam Jastarnie! Jedze tam co roku i chociaz sobie obiecuje ze w przyszlym roku pojade gdzie indziej to i tak zawsze laduje w jastarni. klimat niepowtarzalny.wszedzie blisko,naprawde warto Zawsze zatrzymujemy sie u pani Ewy, bardzo tanio i zawsze rano swieze rybki , naprawde polecam (tel. do pani Ewy : 530679780 , dlatych ktorzy sie wybieraja a nie beda sie mieli gdzie zatrzymac). pozdrawiam
kuleczka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 19:15   #49
magdak18
Raczkowanie
 
Avatar magdak18
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 224
Dot.: Jastarnia- kto był?

15 sierpnia wybieram sie do Jastarni z moim TŻ pierwszy raz to bedzie nasz wyjazd nad morze chciałabym się dowiedziec jak obecnie ceny, gdzie mozna dobrze i niedrogo zjesc (nie tylko ryby) gdzie warto pojsc czy pojechac (busem bo nie mamy samochodu ) i jaka cena busa czy za wejscia gdzies, statek czy cos w tym stylu i co jest ciekawego w Jastarni dla młodzieży tak te 18-25 lat jakies dyskoteki? kino? imprezy na plazy czy cos w tym stylu? bedziemy mieszkac u Pani Bożeny G. na ulicy Szyprów (jeśli ktoś sie orientuje gdzie to) moze ktos mi powiedziec czy od tej ulocy jest daleko do jakiegos centrum, plazy? gdzie warto w obrebach tej ulicy/okolicy pojsc to bede wdzieczna. czekam na odpowiedzi, z gory dziekuje
__________________
Witaj Islandio <3

włosy włosy włosy
magdak18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-08, 15:47   #50
LolekZnaczySieLama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Jastarnia

Właśnie jestem w Jastarnii To już 11 raz. Nigdy się tu nie nudzę.
Codziennie pobieram 1 lub 2 lekcję windsurfingu, a jeżeli wieje to kite'a. Lekcja wind'a kosztuje 90 zł, a kite'a 150.
Kiedy wydaje się, że nie można nic robić zawsze się coś znajdzie. Na Półwyspie Helskim jest 5 bunkrów które warto zwiedzić. Oprócz tego jest Muzeum Pod Strzechą oraz Chata Rybaka. W Jastarnii jest również Latarnia Morska, ale niestety nie można jej zwiedzać
Warto także pójść na spacer do Juraty. Jest tam piękne molo, pyszne lody. Po drodze jest Park Linowy, który jest jednym z lepszych w Polsce! Można także wybrać się na wycieczkę na Hel- jest tam świetne Fokarium, Muzeum i Latarnia Morka, którą już da się zwiedzać. Można także popłynąć tramwajem wodnym lub pojechać pociągem/samochodem do Trójmiasta. Mają tam świetne Zoo i oceanarium. Można również zwiedzić zaczepiste statki.
Jastarnia jest stosunkowo tanim miejscem!
Nawet jeśli zapowiadają niepogodę w Jastarnii to warto tam pojechać..

Edytowane przez LolekZnaczySieLama
Czas edycji: 2013-08-08 o 15:51
LolekZnaczySieLama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:01.