Ligh Sheer Duet depilacja laserowa - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-18, 13:01   #421
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez Nuk_Nulla Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Pewnie gdzieś już się takie pytanie przewinęło, ale nie dałam rady znaleźć.

Jestem już zdecydowana na laser, ale mam dosyć powazny problem z wrośniętymi włoskami. Nie wrastającymi, a właśnie wrośniętymi na dobre (dobranie się do nich nawet igłą jest praktycznie niemożliwe i odpuściłam). Mniej więcej 60% moich włosków rośnie sobie radośnie pod skórą nawet nie planując podejść bliżej powierzchni, przez co moje nogi szpecą sinawe niby-blizny podbiegające na czerwono po długim staniu na nogach. Czy laser te wrośnięte bestie "spali" na żywca, czy też pozostaną tam na wieki wieków? Znacie może jakieś zabiegi przed laserem, które pomogłyby wydobyć wrośnięte włosiska przed laserem? W gabinecie popatrzono na mnie jak na dziwo przeokrutne i stwierdzono, że może jakieś kwasy by pomogły...

Skórę mam mleczno białą, włosy czarne jak masakra więc liczę na dobre efekty Chociaż o te wrośnięte włoski nieco się obawiam.
Może balsam z mocznikiem w wys. steżniu i z kwasami, peelingi i golenie dałoby radę?

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

Cytat:
Napisane przez likenetka Pokaż wiadomość
Czesc, mam dylemat byłam dwa razy na depilacji
1) lihgtsheer duet w estetica
2) vectus w vesunie ( w krokusie )
Za pierwszym razem widziałam ze włosy wypadają, za drugim znalazlam tylko jednego który dał sie wyciagnac palcami moze wiec "wycierały" sie o ciuchy ale tego nie było widac, generalnie mialam wrazenie ze gorsze efekty po vectusie a ponoc lepszy nowoczesniejszy...fakt bolalo naprawde duzo mnie, ale wydalam sporo kasy (uda i posladki) wiec juz zgłupiałam gdzie zrobic trzeci zabieg.
Poszlabym na vectusa jesli da sie zrobic wieksza moca...ale on chyba ustala automatycznie...nie wiem,macie takie doświadczenia jak ja?

Aaa i druga sprawa co rozumiecie przez pojecie depilacji posladków...w pierwszym miejscu pani odchyliła posladki i zrobiła ta linie łaczaca druga w vesunie była zdziwiona i ja sie czułam jak idiotka co "se lubi jak jej w pupe zagladaja" ...nie lubie ale lubie dokładna depilacje...ona zrobiła tylko posladki bez lini posladków (linia stringów) mówiąc ze to osobna usługa...depilacja odbytu...bez przesady na odbycie to mi nie rozna, ale na lini tak, odrobine trzeba "odchylić". Zdziwiłam sie bardzo...
Wydaje mi się to trochę nierozsądne zmieniac gabinet na każdy zabieg...
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 15:20   #422
Nuk_Nulla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 190
GG do Nuk_Nulla
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Peelingi mechaniczne, które stosuję regularnie nic nie dawały, cóż, wieloletnie zaniedbanie trudno szybko wyplenić poczytam o tym moczniku dzięki wielkie za odpowiedź.
__________________
-> zmieniam swoje życie
Nuk_Nulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-23, 08:12   #423
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Tylko zastanawia mnie to, że niektórzy uważają, że przy delikatnych włosach nie trzeba ich golić (np. górna warga).
Dokładnie tak jest. Jasny, cienki, delikatny włosek nie narobi masakry jeśli przypali się na skórze. Ale mamy gwarancje, że laser "widzi" włos i go zniszczy - włosy meszkowe w obrębie twarzy, ramion, brody itp oraz odrastające po serii zabiegów są najtrudniejsze już do usunięcia. Będzie strupek 4-5 dni i zniknie. Oczywiście warunkiem jest skóra o odpowiednim fototypie, bo inaczej mogą zostać odbarwienia - które i tak znikną po 6-12 m-cach

Co do próby laserowej - uważam, że najbezpieczniej ją zrobić. Oczywiście są przypadki kiedy robimy zabieg " z marszu". Dla mnie odpowiedź, że osoba doświadczona próby nie robi świadczy tylko o braku profesjonalizmu. Jak powiedział mi kiedyś jeden z bardzo znanych lekarzy na początku mojej pracy z zabiegami inwazyjnymi - powikłań nie ma tylko ten co nic nie robi Po 8 latach pracy z laserami powiem krótko - jeśli można wykluczyć pewien czynnik prawdopodobieństwa powikłania to się go wyklucza. Dodam jeszcze, że dla mnie klientki które świadomie podchodzą do tego typu zabiegów są rzadkością i tym bardziej je cenię, że dbają o swoje bezpieczeństwo i zdrowie.

---------- Dopisano o 09:12 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Nuk_Nulla Pokaż wiadomość
Czy laser te wrośnięte bestie "spali" na żywca, czy też pozostaną tam na wieki wieków?
Spali , ale zostaną pod skórą i tam utkną - efekt będzie ostatecznie i tak mierny.

Cytat:
Napisane przez Nuk_Nulla Pokaż wiadomość
może jakieś kwasy by pomogły...
Jak najbardziej, skórę należy złuszczyć, ale odpowiednią mieszanką kwasów = ostatecznie dosyć wysoka cena zabiegu. A nie jak w większości gabinetów, znają tylko dwa rodzaje peelingów: glikolowy i migdałowy. Niezależnie od problemów robią tylko te a potem efekty są opłakane = klientki opisują, że kwasy nie działają
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-23, 12:26   #424
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez DevilInside Pokaż wiadomość
Dokładnie tak jest. Jasny, cienki, delikatny włosek nie narobi masakry jeśli przypali się na skórze. Ale mamy gwarancje, że laser "widzi" włos i go zniszczy - włosy meszkowe w obrębie twarzy, ramion, brody itp oraz odrastające po serii zabiegów są najtrudniejsze już do usunięcia. Będzie strupek 4-5 dni i zniknie. Oczywiście warunkiem jest skóra o odpowiednim fototypie, bo inaczej mogą zostać odbarwienia - które i tak znikną po 6-12 m-cach

Co do próby laserowej - uważam, że najbezpieczniej ją zrobić. Oczywiście są przypadki kiedy robimy zabieg " z marszu". Dla mnie odpowiedź, że osoba doświadczona próby nie robi świadczy tylko o braku profesjonalizmu. Jak powiedział mi kiedyś jeden z bardzo znanych lekarzy na początku mojej pracy z zabiegami inwazyjnymi - powikłań nie ma tylko ten co nic nie robi Po 8 latach pracy z laserami powiem krótko - jeśli można wykluczyć pewien czynnik prawdopodobieństwa powikłania to się go wyklucza. Dodam jeszcze, że dla mnie klientki które świadomie podchodzą do tego typu zabiegów są rzadkością i tym bardziej je cenię, że dbają o swoje bezpieczeństwo i zdrowie.

---------- Dopisano o 09:12 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------



Spali , ale zostaną pod skórą i tam utkną - efekt będzie ostatecznie i tak mierny.



Jak najbardziej, skórę należy złuszczyć, ale odpowiednią mieszanką kwasów = ostatecznie dosyć wysoka cena zabiegu. A nie jak w większości gabinetów, znają tylko dwa rodzaje peelingów: glikolowy i migdałowy. Niezależnie od problemów robią tylko te a potem efekty są opłakane = klientki opisują, że kwasy nie działają
Bardzo Ci dziekuję. Dobrze że jesteś na wizażu.
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-23, 13:04   #425
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Bardzo Ci dziekuję. Dobrze że jesteś na wizażu.
Do usług ...
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-23, 16:29   #426
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez DevilInside Pokaż wiadomość
Do usług ...
To powiedz mi jeszcze czy próba laserowa jest wykonywana dokładnie w miejscu w jakim chcę pozbyć się włosów (na górnej wardze) czy w innym miejscu? Próba to tylko 1 strzał? Wybacz dociekliwość. Planuję chyba jednak poprosić o tą próbę ponownie. Jaki jest koszt takiej próby?
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-23, 20:43   #427
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
To powiedz mi jeszcze czy próba laserowa jest wykonywana dokładnie w miejscu w jakim chcę pozbyć się włosów (na górnej wardze) czy w innym miejscu? Próba to tylko 1 strzał? Wybacz dociekliwość. Planuję chyba jednak poprosić o tą próbę ponownie. Jaki jest koszt takiej próby?

Tak dokładnie w miejscu zabiegu. Jeśli jest to g.warga to 3-5 strzałów. Próbę zawsze warto wykonać i najczęściej jest bezpłatna.
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-24, 11:27   #428
rita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 19
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Zanim zdecydowałam się na laser dużo czytałam o tej metodzie. Jednym z argumentów "za" było to, że włoski, które rosły pod skórą, po laserze wyjdą na powierzchnię. Ja jestem póki co po jednym zabiegu na uda i jednym na łydki a i tak parę włosów rośnie sobie pod skórą, mimo robienia peelingów (zarówno tymi z tubki, jak i masażu gąbką-taką z szorstką stroną). Pani w gabinecie mówiła, że taki włos z czasem sam wyjdzie. No minął już miesiąc a włosek jak był, tak jest dalej pod skórą. Czy mogę sobie delikatnie igłą je wyciągać, jak robiłam do tej pory?? Czy mam czekać?Poza tym wcześniej jak dziubałam igłą w skórze to nierzadko same wychodziły..Więc skąd mogę mieć pewność, że włos, który rośnie to jest ten martwy, a którego nie ruszać?
rita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-24, 17:45   #429
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Byłam. Osoba wykon. zabieg zgoliła mi włosy, powiedziała, że to konieczne. Zaufałam. Nie miałam próby jednak. "Ból" (czyli takie ''uderzenia'') był delikatny, wręcz go nie pamiętam. Co innego czerwony błysk światła- był silny. Skora była zaczerwieniona ok. 30 min. tylko, teraz nie ma zaczerwienienia, ale czuję lekkie pieczenie. Oby wszystko było dobrze teraz. Dodam, że osoba wykonująca zabieg powiedziała mi, że ten laser "spalił" mi włosy pod skórą, więc nie urosną po zgoleniu silniejsze za parę dni :. Mówiła, ze wypadać też nie będą, moga odrosnąc za jakies 2 tyg jesli dobrze pamietam...

Edytowane przez Agnieszka987
Czas edycji: 2014-09-24 o 17:49
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 13:50   #430
rita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 19
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Byłam. Osoba wykon. zabieg zgoliła mi włosy, powiedziała, że to konieczne. Zaufałam. Nie miałam próby jednak. "Ból" (czyli takie ''uderzenia'') był delikatny, wręcz go nie pamiętam. Co innego czerwony błysk światła- był silny. Skora była zaczerwieniona ok. 30 min. tylko, teraz nie ma zaczerwienienia, ale czuję lekkie pieczenie. Oby wszystko było dobrze teraz. Dodam, że osoba wykonująca zabieg powiedziała mi, że ten laser "spalił" mi włosy pod skórą, więc nie urosną po zgoleniu silniejsze za parę dni :. Mówiła, ze wypadać też nie będą, moga odrosnąc za jakies 2 tyg jesli dobrze pamietam...
Miesiąc po pierwszym zabiegu mogę napisać, że niektóre włoski odrosną(te, na które laser nie zadziałał bo były w cebulce) ale niektóre palcami będziesz mogła wyciągać i nawet nie poczujesz, że wychodzą.. Ja od miesiąca mam gładkie uda, golę nowe włoski co tydzień, co wcześniej było niemożliwe, bo tak szybko mi odrastały..
rita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 18:03   #431
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez rita Pokaż wiadomość
Miesiąc po pierwszym zabiegu mogę napisać, że niektóre włoski odrosną(te, na które laser nie zadziałał bo były w cebulce) ale niektóre palcami będziesz mogła wyciągać i nawet nie poczujesz, że wychodzą.. Ja od miesiąca mam gładkie uda, golę nowe włoski co tydzień, co wcześniej było niemożliwe, bo tak szybko mi odrastały..
dziękuje Ci za odpowiedz A co ile tyg chodzisz na zabieg?

Edytowane przez Agnieszka987
Czas edycji: 2014-09-25 o 18:04
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-26, 19:23   #432
rita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 19
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
dziękuje Ci za odpowiedz A co ile tyg chodzisz na zabieg?
Mam wizyty co 2 miesiące(8-9 tygodni) i zastanawiam się, czy nie wydłużyć tego okresu, bo na udach póki co włosy mi słabo odrastają.. Może to kwestia słabej mocy lasera (tak poinformowano mnie, że im słabsza moc, tym wydłuża się okres następnej wizyty) A ja na 1 szej wizycie miała jedną z niższych i co zabieg zwiększa się moc, by jak najwięcej włosków wypalić.. zobaczymy
rita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-26, 19:59   #433
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez rita Pokaż wiadomość
Mam wizyty co 2 miesiące(8-9 tygodni) i zastanawiam się, czy nie wydłużyć tego okresu, bo na udach póki co włosy mi słabo odrastają.. Może to kwestia słabej mocy lasera (tak poinformowano mnie, że im słabsza moc, tym wydłuża się okres następnej wizyty) A ja na 1 szej wizycie miała jedną z niższych i co zabieg zwiększa się moc, by jak najwięcej włosków wypalić.. zobaczymy
A jaka to niska moc u Cievbie?
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-27, 07:33   #434
rita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 19
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
A jaka to niska moc u Cievbie?
Z tego co widziałam to miałam 30-32... chociaż miejscami bolało.
rita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-27, 10:21   #435
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez rita Pokaż wiadomość
Z tego co widziałam to miałam 30-32... chociaż miejscami bolało.
ok dziekuję Ci bardzo za informacje
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-27, 16:27   #436
Elladorea
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 915
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Zastanawiam się, jaka jest różnica między różnymi laserami?
Słyszałam, że Light Sheer Duet ma najlepsze opinie, ale widziałam też, że w gabinetach mają np. laser diodowy Diamond Diode, albo laser med art.
Tam jest taniej, więc zastanawiam się, czy nie skorzystać...
Któraś z Was korzystała z takich typów laserów?
Elladorea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-27, 17:57   #437
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez Elladorea Pokaż wiadomość
Zastanawiam się, jaka jest różnica między różnymi laserami?
Słyszałam, że Light Sheer Duet ma najlepsze opinie, ale widziałam też, że w gabinetach mają np. laser diodowy Diamond Diode, albo laser med art.
Tam jest taniej, więc zastanawiam się, czy nie skorzystać...
Któraś z Was korzystała z takich typów laserów?
Może inny producent? Ja słyszałam tylko, o Lumenis Light sheer duet.

Edytowane przez Agnieszka987
Czas edycji: 2014-09-27 o 17:58
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-27, 19:34   #438
Elladorea
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 915
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Kurczę, nie wiem, w googlach wyskakuje mi coś takiego, jak laser diodowy Soprano, Leda Epi, KPT... Nie wiem jednak, jak to ze skutecznością, iść tam, gdzie taniej, czy lepiej oszczędzać na Light Sheer Duet?
Elladorea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 16:31   #439
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez Elladorea Pokaż wiadomość
Kurczę, nie wiem, w googlach wyskakuje mi coś takiego, jak laser diodowy Soprano, Leda Epi, KPT... Nie wiem jednak, jak to ze skutecznością, iść tam, gdzie taniej, czy lepiej oszczędzać na Light Sheer Duet?
Wkleję moją wypowiedź z innego wątku o depilacji

Generalnie różnią się. We wszystkich jest jednakowa długość wiązki 800-810nm, ale każda firma ma swoje rozwiązania w zakresie oraz stosunku pozostałych parametrów względem siebie - gęstość energii, długości impulsu i ostatecznie mocy efektywnej. Dodatkowo Light Sheer DUET jako jedyny wśród laserów diodowych wyróżnia się systemem podciśnienia, który sprawia, że depilacja jest jeszcze skuteczniejsza - mamy możliwość ustawienia mocy podciśnienia oraz możliwości oddania 1-3 strzałów - co w określonych przypadkach wpływa ostatecznie na końcowy efekt depilacji.

---------- Dopisano o 17:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:08 ----------

Cytat:
Napisane przez rita Pokaż wiadomość
Mam wizyty co 2 miesiące(8-9 tygodni) i zastanawiam się, czy nie wydłużyć tego okresu, bo na udach póki co włosy mi słabo odrastają.
Dopóki nie odrosną w większej ilości szkoda robić kolejny zabieg.

Cytat:
Napisane przez rita Pokaż wiadomość
Może to kwestia słabej mocy lasera (tak poinformowano mnie, że im słabsza moc, tym wydłuża się okres następnej wizyty)
Im niższe parametry to gorsze efekty niestety chociaż 30J, jeśli włosy są grube i czarne - to są dobre parametry.
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-13, 09:26   #440
oliwia_bielsko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Ja robiłam pachy i bikini lightscherr i załuje bo wydałam kupe kasy a po dwóch latach zrobiłam nogi w tanim przydrożnym salonie Kalia i efekt taki sam tylko połowę taniej. Jeśli miałabym polecić to zdecydowanie to drugie miejsce i to drugie urządzenie bo nic nie bolało, nie znam nazw ale to bylo przy głównej ulicy w Bielsku, jesli ktoś zainteresowany to chętnie podam konkrety
oliwia_bielsko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-15, 13:46   #441
0f1aba5c8a53a281db4196a068ae8370a672b246_63b8b664dbb09
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 3
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Hej Dziewczyny!

Ja jestem już po trzech zabiegach zarówno na bikini jak i na wąsik. Przypomnę, że zabiegi robiłam w Laser DeLux we Wrocławiu - laser Light Sheer.

Efekty? Pomimo tego, że zabiegi robiłam w dość niekorzystnym czasie, w lecie, kiedy skóra mimo wszystko w jakimś stopniu się opala - ryzykowałam poparzeniem skóry, udało mi się uniknąć wszelkich niekorzystnych skutków ubocznych. Obyło się bez poparzeń, a efekty w moim odczuciu są super! Po trzech zabiegach odrastają w zasadzie pojedyncze włoski, więc myślę, że jest to jeszcze kwestia jednego zabiegu. Jupi! Ale już przymierzam się do zrobienia pach, bo komfort jaki teraz mam, jest dla mnie po prostu bezcenny

Jakbyście miały jakieś szczegółowe pytania, to piszcie śmiało na maila. Zawsze postaram się posłużyć radą. W razie gdyby któraś z Was była zainteresowana rozpoczęciem zabiegów w Laser DeLux (w dowolnym mieście) oferuję zniżkę 20% na pierwszy zabieg tj. 160zł zamiast 200zł. Mój mail: pkurczab@gazeta.pl

Pozdrawiam Was serdecznie.
Paulina
0f1aba5c8a53a281db4196a068ae8370a672b246_63b8b664dbb09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-16, 13:19   #442
rita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 19
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Ja jestem póki co po 2 seriach na uda i jednej na łydki. Mimo, że na efekty trzeba poczekać jeszcze ze dwa zabiegi to już teraz mogę napisać, że czuję mega komfort nogi golę (włoski które odrastają) raz na tydzień i nie potrzebuję częściej, a wcześniej codziennie powinnam golić, żeby jako taki efekt był.Mam na nodze tatuaż, który musi być pominięty podczas zabiegu i widzę jak rosną włoski w tym miejscu, a jak w innym. Różnicę widać-miejsce z tatuażem powinnam golić codziennie. Skóra jest gładka mimo, że to dopiero początek mojej przygody z laserem.. Jedynym minusem jest ból, który odczuwam coraz bardziej podczas kolejnych zabiegów.. Ale zaciskam zęby i staram się czymś zająć, np. czytam gazetę czy rozmawiam.
rita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-16, 17:27   #443
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

robiłam ostatnio zabieg laserem Light Sheer na bikini i pachy - dokładnie było to 4 dni temu, o ile pachy są w miare gładkie bikini odrasta - czy moge sie ogolić maszynką czy powinnam jeszcze odczekac?
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder

Edytowane przez cebulki
Czas edycji: 2014-11-16 o 17:32
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-17, 07:25   #444
rita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 19
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
robiłam ostatnio zabieg laserem Light Sheer na bikini i pachy - dokładnie było to 4 dni temu, o ile pachy są w miare gładkie bikini odrasta - czy moge sie ogolić maszynką czy powinnam jeszcze odczekac?
Myślę ze 4 dni to trochę krótki okres czasu..poczekaj jeszcze ze 3 dni, żeby strupki zeszły i skóra się wygoiła
rita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-17, 08:08   #445
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez rita Pokaż wiadomość
Myślę ze 4 dni to trochę krótki okres czasu..poczekaj jeszcze ze 3 dni, żeby strupki zeszły i skóra się wygoiła
dziękuje

mam jeszcze jedno nurtujące mnie pytanie, dużo czytam ostatnio o depilacji laserem ale nie dowiedzialam sie konkretnie ile zabiegów jest potrzebnych - wiem ze to sprawa indywidualna ale czy są tu na forum dziewczyny które zakończyły już zabiegi i moglyby napisac ile zabiegów potrzebowaly aby cakowicie pozbyc sie owłosienia z depilowanego miejsca?
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder

Edytowane przez cebulki
Czas edycji: 2014-11-18 o 10:34
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 00:25   #446
AnnaKoral
Przyczajenie
 
Avatar AnnaKoral
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Ja przygodę z depilacją laserową zaczęłam w poprzednim roku, ale nie byłam zachwycona.
Do body karma trafiłam po serii nieudanych zabiegów w innych salonie. I choć przeczytałam wiele pozytywnych opinii o salonie to miałam mieszane uczucia. Ale już po pierwszej wizycie wiedziałam że na pewno tu wrócę.
Pani przed zabiegiem, bardzo dokładnie wszystko mi wytłumaczyła i podzieliła białą kredką obszary depilowane na części, by nie ominąć żadnego miejsca. Pani kosmetolog była bardzo sympatyczna i dokładna w depilacji.
A efekty jej pracy sa już widoczne ;-) wreszcie trafiłam na skuteczne urządzenie, a może to kwestia wykonania zabiegu, nie wiem, ważne, że działa ;-)
AnnaKoral jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 11:25   #447
Lovebeuty30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 5
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Zdecydowanie warto Tym bardziej ,że co miesiąc mają nowe promocje!!!
Lovebeuty30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 13:20   #448
rita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 19
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
dziękuje

mam jeszcze jedno nurtujące mnie pytanie, dużo czytam ostatnio o depilacji laserem ale nie dowiedzialam sie konkretnie ile zabiegów jest potrzebnych - wiem ze to sprawa indywidualna ale czy są tu na forum dziewczyny które zakończyły już zabiegi i moglyby napisac ile zabiegów potrzebowaly aby cakowicie pozbyc sie owłosienia z depilowanego miejsca?
To jest kwestia indywidualna, ale zazwyczaj mówi się o 5-7 zabiegach. Ja póki co jestem w połowie serii, więc wypowiedzieć się nie mogę. Ważne, aby nie chodzić co 4 tygodnie( bądź częściej), bo włoski nie zdążą odrosnąć. U mnie po miesiącu widać jeszcze pojedyncze, niewyklute.
rita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 18:01   #449
flamel
Przyczajenie
 
Avatar flamel
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 20
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Dziewczyny, proszę o pomoc i poradę .

Wcześniej miałam już 3 zabiegi na bikini Light Sheer'em i efekt jest wspaniały, po trzech zabiegach prawie w ogóle nie mam tam owłosienia. Fakt też, że mam doskonałe warunki bo włos mam czarny, gruby a skórę bardzo jasną.

Wykupiłam własnie 3 zabiegi depilacji laserowej, żeby zrobić w końcu pachy. Okazuje się jednak, że w salonie, z którego oferty chciałam skorzystać teraz, nie mają Light Sheer, wbrew temu co mówiła pani, kiedy tam dzwoniłam! Czuję się oszukana trochę ale postanowiłam sprawdzić jakim ustrojstwem się posługują i wtedy zdecydować czy iść... Mają jakiś Med Art 435 firmy Energist (długość fali 810 nm czyli niby podobnie jak LS ale nie wszystkie parametry są przecież takie same).
Czy któraś z Was się orientuje jakie efekty są po tym laserze, na którego temat oczywiście w sieci nic nie znalazłam? Nie mam pojęcia czy skorzystać z tego lasera czy może zwrócić kupon póki mam taką możliwość?

Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam .
flamel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-10, 20:30   #450
oliwia_bielsko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Hej nie slyszalam o tym laserze. Jesli chcesz moge polecić Ci salon, w którym ja robię. Niskie ceny a za polecenie koleżanki mam rabat 50%. Ty na swój pierwszy zabieg też masz -50% więc wszyscy mamy tanio. telefon do salonu moge Ci podać jeśli chcesz.
oliwia_bielsko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-30 10:57:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:09.