Ligh Sheer Duet depilacja laserowa - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-27, 21:35   #481
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez rita Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie trochę z innej beczki.. ile lat/miesięcy jesteście po zakończonych zabiegach? Czy faktycznie po skończonej serii trzeba za 2-3 lata powtórzyć zabieg?
7 lat łydki i pachy - LightSheer stary system.
Powtarzałam w tym roku 2 zabiegi LightSheer DUET na łydki, przed korektą rosło mi po tych 7 latach ok.10-15% włosów (po 3 zabiegach w serii, moje włosy ciemny popiel, grubość średnia).
Teraz może odrasta mi 3-5%
Jeżeli chodzi o pachy lekko gorzej odrasta ok 15% włósów tak jasnych i cienkich, że ich praktycznie nie widać - dostrzegalne tylko pod światło.
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 08:49   #482
Nirvn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 10
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

U mnie 2 tygodnie od pierwszego zabiegu wypadło jakieś 80% włosów i od kilku dni w ogóle nie odrastają (łydki).
Efekt jest genialny, ale jeszcze dużo przede mną. I teraz zastanawiam się czy opłaca się przed wakacjami zrobić jedną serię również na inne partie? Po prostu dla osłabienia? Zawsze to jakaś ulga. Ale na pewno nie będę mogła tego kontynuować od razu po wakacjach, nie dam rady finansowo. Czy myślicie żeby jednak dać sobie spokój, odłożyć trochę więcej i w przyszłym roku uderzyć już regularnie?
Nirvn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 18:49   #483
kiciaaa87
Rozeznanie
 
Avatar kiciaaa87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 627
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

U mnie mija trzeci tydzień od pierwszego zabiegu na łydki. Nie zauważyłam narazie by odrastało mniej włosów. Ale czekam cierpliwie, może dopiero po kolejnym zabiegu będzie lepszy efekt.
kiciaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-29, 10:54   #484
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Jestem po dwóch zabiegach na pachy, wąsy i bikini - po pierwszym razie byłam zachwycona efektem, bardzo dużo włosów wypadło, natomiast po drugim razie włosy odrosły, fakt - słabsze ale odrosły - czy to normalne?
Robiłam Light Sheer.
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-29, 15:47   #485
rita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 19
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
Jestem po dwóch zabiegach na pachy, wąsy i bikini - po pierwszym razie byłam zachwycona efektem, bardzo dużo włosów wypadło, natomiast po drugim razie włosy odrosły, fakt - słabsze ale odrosły - czy to normalne?
Robiłam Light Sheer.
Normalne.Miałam to samo. Podobno co drugi zabieg widać efekty..Poza tym ważne jest co ile się robi. Nie ma sensu co miesiąc chodzić, bo włosy nie zdąża odrosnąć. Podobno po 3 zabiegu widać efekty, że włosków jest mniej. Mi po drugim odrosło dużo, miałam ochotę zrezygnować, ale Pani w gabinecie poinformowała mnie, że to normalne. Parametry lasera są zwiększane z każdym zabiegiem. Ostatnio miałam łydki robione na tzw. "auto" więc włosków już powinno być dużo mniej. Czekam na efekty.. Jeszcze dwa zabiegi i zrobię przerwę wakacyjną..
rita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 10:03   #486
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
Jestem po dwóch zabiegach na pachy, wąsy i bikini - po pierwszym razie byłam zachwycona efektem, bardzo dużo włosów wypadło, natomiast po drugim razie włosy odrosły, fakt - słabsze ale odrosły - czy to normalne?
Robiłam Light Sheer.
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 14:56   #487
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

2 tyg po 1 depilacji LGIHT SHEER DUET na łydkach (od stóp za kolana) Kolana maam łyse :O Na łydkach ogólnie włosów odrosło jakieś 80% Jestem baaardzo zadowolona. Nie miałam żadnych podrażnień... Kupiłam ALANTAN, jak mi Pani poleciła w salonie, ale nie był potrzebny, chociaż smarowałam 2 pierwsze dni po zabiegu. Ogólnie baardzo jestem, zadowolona
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-09, 18:16   #488
bartosia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 154
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez marta--1985 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny. Chcialabym abyscie rozwialy badz potwierdzily moje watpliwosci. Zachecona opiniami w internecie oraz informacjami od znajomej(miala depilacje bikini light sheerem) zdecydowalam sie na gleboka depilacje wlasnego bikini. Ze strachu o bol poszlam na probe laserowa do innego salonu majacego light sheer duet- na malym skrawku skory pani przylozyla raz wieksza a raz mniejsza koncowke- mala bolala bardzo. Po powrocie do domu czulam delikatny swad-skory? Wloskow? Choc zostaly w tym miejscu zgolone. Mialam tez takie czerwone kropeczki na skorze, ktore troche zciemnialy. Zadnych innych objawow. Pani wykonujaca probe powiedziala ze depilujac bikini pracuje na obu koncowkach, bo mala stosuje w trudniej dostepnych miejscach. Na zabiegi wlasciwe zapisalam sie do innego gabinetu dysponujacego rowniez light sheerem ale bardziej dostepnym cenowo. Dzis mialam pierwszy zabieg-wykonany wylacznie duza koncowka- i tu moje watpliwosci czy faktycznie nie jest tak ze ona nie dociera do trudno dostepnych miejsc np zalamanie pachwiny? Zabieg trwal kilka minut-moze 4 lub 5, bardzo krotko-czy to normalne? Prawie nie bolalo,podobnie jak na probie duzankoncowke odczulam tak samo. Nie mam zadnych podraznien,lekkie czerwone kropeczki,ale to moze od golenia. Zastanawia mnie to czy zabieg nie byl wykonany zbyt krotko i na tzw.odwal bez starania sie o dotarcie do kazdego zakatka( mala koncowka). Mialyscie depilacje wykonywana jedna czy dwoma koncowkami?
Ja miałam robione bikini głębokie, posladki, uda i łydki dwoma "głowicami" zazwyczaj ta duża gdzie były duze obszary i łatwo dostepne prawie bezbolesnie, natomiast depilacja bikini wiekszosc była za pomoca tej mniejszej i bolało jak cholera szczegolnie w partiach głębokich. na nogach czy tez udach małej głowicy używała tylko w miejscach gdzie włos był wrośniety. u mnie te 3 partie były wykonane w 1,5 godz, najdłuzej trwało bikini. Wg mnie duza koncówką nie dotrze się tak dokładnie do wszystkich miejsc, ale specjalistką nie jestem, to tylko moja ocena.

A tak przy okazji jeśli ktoś jest zainteresowany depilacją mogę się podzielić zniżką (20%) jest fajna promocja w pewnym salonie , ktory ma swoje filie w wiekszych miastach Polski.
wiec jak któras jest zainteresowana to chetnie wytłumaczę co i jak.
bartosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-13, 13:06   #489
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

dziewczyny napiszcie jakie macie odstępy miedzy zabiegami ? czy okres 6 tygodni pomiedzy jednym a drugim zabiegiem to nie za mało?
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-13, 13:48   #490
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Ja bylam na 1 zabiegu 20 stycznia, a na drugi idę 18 marca Wydaję mi się, że tak 8 tyg to jest dobry okres
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-14, 11:50   #491
rita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 19
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
dziewczyny napiszcie jakie macie odstępy miedzy zabiegami ? czy okres 6 tygodni pomiedzy jednym a drugim zabiegiem to nie za mało?
ja mam co 9 tyg średnio i tak uważam, że to za krótki okres, bo nie zdążą mi wszystkie włoski wypaść... Jak goliłam/depilowałam to odrastały w mega szybkim tempie, a jak mają szybciej wypadać to jakoś im się nie śpieszy :P
rita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-14, 21:59   #492
Andzia93
Raczkowanie
 
Avatar Andzia93
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 304
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Ja jestem po drugim zabiegu okolic biknii, pierwszy robiony 9 stycznia, drugi 6 lutego. Zdecydowałam się na depilacje laserowa ze wzgledu na wrastajace włoski w okolicach pachwin, mam nadzieje ze problem zostanie rozwiazany raz na zawsze
__________________
Dziś zrób to czego innym się nie chce, a jutro będziesz mieć to o czym inni tylko marzą.
Andzia93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-15, 11:47   #493
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
Ja bylam na 1 zabiegu 20 stycznia, a na drugi idę 18 marca Wydaję mi się, że tak 8 tyg to jest dobry okres
Cytat:
Napisane przez rita Pokaż wiadomość
ja mam co 9 tyg średnio i tak uważam, że to za krótki okres, bo nie zdążą mi wszystkie włoski wypaść... Jak goliłam/depilowałam to odrastały w mega szybkim tempie, a jak mają szybciej wypadać to jakoś im się nie śpieszy :P
dzieki za odpowiedż, ja byłam 3 razy na zabiegach, i mam średnio co 5,5 tygodnia i włąsnie wydaje sie mi ze to za krótki odstęp
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-15, 15:25   #494
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Dziś przypatrzyłam się moim łydkom, kolanom... po prawie 4 tygodniach po zabiegu, mam może 40% ostatnio goliłam nogi maszynką 2 tyg temu a tu jestem w szoku nieźle wypadają Zapowiada się dobrze, oby efekt po następnych zabiegach był równie dobry
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-15, 20:21   #495
moniska90
Raczkowanie
 
Avatar moniska90
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: woj. Łódzkie
Wiadomości: 344
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Ja w sobotę byłam na zabiegu Bikini i linia brzucha. Dużą głowicą prawie nie bolało ale ta mała .... ból nie do opisania zwłaszcza w okolicach pośladków Drugi zabieg w kwietniu. Podrażnienie jeszcze się utrzymuje. Stosujecie alantan? Czy może coś innego?
moniska90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-15, 20:29   #496
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Mi został polecony ALANTAN, ale w ogóle nie miałam żadnych podrażnień , swędzenia, pieczenia, ani zaczerwienień... Ale 2 razy prewencyjnie po zabiegu zastosowałam tą maść na łydki.
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-16, 07:12   #497
iwi_83
Zadomowienie
 
Avatar iwi_83
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 052
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

ja robiłam w sobotę uda,praktycznie nie bolało-lekko coś czułam po zewnętrznych stronach ud, ok 4 lata temu robiłam uda ale light sheer z tą starą mniejszą końcówką- to był ból- w porównaniu z duetem to niebo a ziemia. i się zastanawiam czy przez to, ten starszy model nie jest bardziej skuteczny, no dosłownie czułam jak mi każdy strzał laserem szedł do cebulki włosa..
__________________
pachnę
iwi_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-16, 10:38   #498
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

I gdzie byłaś iwi_83 ?
No mnie łydki bolaały trochę, miałam stopy i okolice kolan robione małą, a reszte dużą głowicą.
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-16, 12:11   #499
iwi_83
Zadomowienie
 
Avatar iwi_83
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 052
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
I gdzie byłaś iwi_83 ?
No mnie łydki bolaały trochę, miałam stopy i okolice kolan robione małą, a reszte dużą głowicą.
Tam gdzie Ty,ja też miałam kolana ale wszystko robione dużą głowicą. Póki co łyso jest ale to dopiero trzeci dzień. pani Magda jest bardzo miła i cały zabieg przebiegł w fajnej atmosferze, polecam
__________________
pachnę
iwi_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-16, 13:00   #500
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Blondynka? Jest super miła, ona jest lepsza chyba od tej drugiej (ciemne włosy) - tak słyszałam. No ja goliłam nogi 2 tyg temu i jak patrzyłam wczoraj to normalnie powypadały mi tak włoski, bo tydzień temu miałam na łydkach jakieś 80% a teraz z 40 % mam
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-16, 14:08   #501
iwi_83
Zadomowienie
 
Avatar iwi_83
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 052
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Cześć
Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
Blondynka? Jest super miła, ona jest lepsza chyba od tej drugiej (ciemne włosy) - tak słyszałam. No ja goliłam nogi 2 tyg temu i jak patrzyłam wczoraj to normalnie powypadały mi tak włoski, bo tydzień temu miałam na łydkach jakieś 80% a teraz z 40 % mam
Tak blondynka, to chyba o tej samej piszemy. Mam nadzieję że kolejny zabieg tez mnie do siebie zapisała.. Ja pamiętam ze po pierwszym razie tez miałam efekt wow,gorzej było po drugim bo juz efekt był mniejszy niż na początku ale podsumowując w ciągu tych 2zabiegow wypadło i nie odroslo ok 25%włosów, teraz był trzeci wiec liczę ze jeszcze 2-3 i nie będzie nic.
__________________
pachnę

Edytowane przez iwi_83
Czas edycji: 2015-02-16 o 14:13
iwi_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-16, 14:58   #502
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

No to chyba ta sama... Magda
No ja dopiero idę za miesiąc ;/ a już bym poszła.. Mam nadzieje, że do niej tez A na nast zabiegu powiem, że chce do niej chodzić
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 07:55   #503
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

jak długo trwa u Was zabieg na poszczególne partie ciała? ja zamierzam teraz iść na laser do Estetimed w W-wie i jak powiedziano mi ile to trwa to sie przeraziłam, w poprzednim gabinecie czasowo wychodziło zupełnie inaczej.
Chodzi o laser Light Sheer
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder

Edytowane przez cebulki
Czas edycji: 2015-02-17 o 10:39
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 10:19   #504
iwi_83
Zadomowienie
 
Avatar iwi_83
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 052
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
jak długo trwa u Was zabieg na poszczególne partie ciała? ja zamierzam teraz iść na laser do Estetimed w W-wie i jak powiedziano mi ile to trwa to sie przeraziłam, w poprzednim gabinecie czasowo wychodziło zupełnie inaczej.
Zależy jaki laser,jak miałam light sheer ale ten z małą końcówką to uda mi robili ok 2godz a duetem ok 15-20 minut
__________________
pachnę
iwi_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 20:57   #505
alefie1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez flamel Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was robiła zabieg w Beauty Factory w Poznaniu i podzieli się opinią?
hej. Ja robiłam w Beauty Factory w Poznaniu. Trochę się martwiłam bo cena niepokojąco niska. Wykupiłam grupon 3 zabiegi na 3 partie ciała (bikini głębokie, łydki i twarz). Teraz jestem 2 tygodnie po trzecim zabiegu.
Ból - do zniesienia, w niektórych miejscach w ogóle nie bolało a w niektórych strasznie
Efekty - po pierwszym zabiegu byłam zadowolona z nóg, było przerzedzenie, bikini i twarz zero. Po drugim zabiegu większość włosów odrosła ale słyszałam, że to normalne. Po trzecim zabiegu jest dużo lepiej na bikini mam w górnej części łyso, im niżej tym więcej tych włosów, na wargach mam ciemną skórę więc na razie nie widzę żadnych efektów ale włosy są w trakcie wypadania więc musze jeszcze poczekać. Na twarzy nie widzę różnicy, może są delikatniejsze włoski (czytałam też że na brodzie cebulki są głęboko, może dlatego ten brak efektu). Nogi ujdą, włosów jest mniej chociaż nie ma takiej rewelacji jak na bikini. Teraz jestem już stałą klientką więc każdy kolejny zabieg 100 zł. Można też wykupić 5 na dowolne partie za 440 zł. Zabiegi wykonywane były u mnie co 8 tygodni. Całość trwała godzinę.

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

aa no i jeszcze teraz jak te włosy są martwe to je sobie po prostu wyciągam, ale tylko palcami jak same wyłażą, wyrywać nie można. Panie bardzo miłe, odpowiadały na wszystkie pytania(a miałam ich wiele) pierwszy i trzeci zabieg robiła Pani Martyna, drugi inna, nie wiem jak miała na imię. Na kolejne zabiegi chciałam do Pani Martyny ale niestety dzień mojego zabiegu był ostatnim dniem jej pracy :/

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

a ja z kolei mam pytanie. Pojawił się groupon na depilację laserem Fotona XP MAX. Niby najnowszy, dociera głębiej i coś tam. Ceny są normalnie dużo wyższe niż za Med Art (w Beauty Factory). Ceny w grouponie są podobne (3x3 partie 449 zł). Nie wiem czy warto ryzykować. Miał ktoś do czynienia z tym laserem? W internecie ciężko coś znaleźć o laserach. Jestem zadowolona z Beauty Factory ale tutaj oszczędność jest spora bo drugiego groupona nie mogę już wykorzystać do tej samej kliniki :/
alefie1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-22, 11:24   #506
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez iwi_83 Pokaż wiadomość
Zależy jaki laser,jak miałam light sheer ale ten z małą końcówką to uda mi robili ok 2godz a duetem ok 15-20 minut
dzieki, to u mnie uda trwały ok. 30 minut i dlatego zmieniam salon
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 21:39   #507
kiciaaa87
Rozeznanie
 
Avatar kiciaaa87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 627
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Jak często macie zabiegi? Ja drugi zabieg miałam po miesiącu. Trzeci będę mieć po 3 miesiącach. Jak to u was wygląda. Czy też macie takie długie przerwy? Nie można tego przyspieszyć? Wychodzi na to że moja depilacja (6 zabiegów) zakończy się prawie po roku Chyba że ostatnie zabiegi będę mieć szybciej. Ciekawa jestem efektu końcowego, nadal wyczuwam włoski. Ale szczerze mówiąc to efekt jest i tak rewelacyjny. Włoski nie wrastają, golę je rzadko i nie są jakoś szczególnie widoczne.
Jestem brunetką i miałam spore owłosienie, każde golenie powodowało podrażnienia. Jednak pani zastrzegała że wszystko zależy od hormonów, czy ten efekt się utrzyma i czy depilacja się u mnie sprawdzi.

Po łydkach mam zamiar trochę odczekać - zobaczyć czy ten efekt na prawdę utrzyma się na długo. I czy warto odkładać na depilację innych partii ciała.
kiciaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 10:44   #508
Magdin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Zabiegi depilacji owłosienia laserem Sheer nie mogą być częstsze niż po miesiącu, dwóch- ponieważ nieusunięty mieszek włosa musi się zregenerować i utworzyć nowy trzon włosa. Ale zależy też jaki to typ włosa, jak szybko się odbuduje, a może w gabinecie w którym robiłaś depilację nie mieli wcześniej wolnych terminów, dlatego kolejny zabieg po tak długim czasie.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-06-06 o 00:57 Powód: Link.
Magdin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 10:36   #509
maaggdda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Serdecznie polecam zabiegi depilacji laserowej w salonach Laser DeLux! Jestem po 5 zabiegach na 3 partie ciała we Wrocławiu - efekty są niesamowite! dlatego też zaczynam depilację kolejnych trzech partii

Jeżeli jesteś zainteresowana zniżką 20% na zabieg bardzo chętnie Cię polecę. Zamierzam wykonać 5 zabiegów na 3 partie także mam trochę zniżek do rozdania!

Polecać można osoby z całej Polski także nie ważne gdzie wykonujecie zabieg mogę Was polecić!

Piszcie! magdalena.rogow@gmai l.com
maaggdda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 18:02   #510
0f1aba5c8a53a281db4196a068ae8370a672b246_63b8b664dbb09
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 3
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Witajcie,
Ja zdecydowałam się na depilację laserową niespełna rok temu. Robiłam depilację bikini głębokiego oraz wąsika we Wrocławskim LaserDeLux. Z efektów bikini jestem bardzo zadowolona! Jestem po 4 zabiegach - lase Light Sheer (z tego co wiem, mają od niedawna również Light Sheer Duet), gdzieniegdzie odrasta jakiś włosek, więc pewnie zdecyduję się jeszcze na zabieg dla pełnego efektu. Zabiegi same w sobie nie da się ukryć trochę bolą, ale 2, 3, 4 robiłam z maścią znieczulającą Emlą i wtedy było o niebo lepiej, niż w czasie pierwszego. W czasie zabiegu jest się ubranym w jednorazowe stringi, więc nie jest to wcale, aż tak krępujące. Zabiegi trwały około 20min do pół godziny. Po zabiegu skóra jest nieco zaczerwieniona i opuchnięta - schodzi do około 2/3h po zabiegu. U mnie obyło się bez jakichś skutków ubocznych typu przebarwienia etc. Co do wąsika, to już inna sprawa...miałam kilka ciemniejszych włosków i to je należało zgolić i wydepilować, ja niestety popełniłam straszny błąd i zgoliłam całą górną wargę, więc w efekcie włoski które były jasne, odrosły ciemniejsze i póki co jeszcze ciągle z tym walczę, także uczulam co do depilacji wąsika - należy to zrobić umiejętnie jeśli ma się parę włosów przy kącikach ust.

Jeśli macie jakieś pytania, piszcie na maila, chętnie odpowiem pkurczab@gazeta.pl

Dla osób, które będą zainteresowaniem depilacja w Laser DeLux mogę podarować zniżkę na pierwszy zabieg 20%, do wykorzystania w dowolnej miejscowości w Polsce w salonach Laser DeLux. Zabieg kosztuje 199zł, ze zniżką 160zł. Jak coś, proszę pisać na maila.

Pozdrawiam Was ciepło,
Paulina

Edytowane przez 0f1aba5c8a53a281db4196a068ae8370a672b246_63b8b664dbb09
Czas edycji: 2015-04-14 o 18:04
0f1aba5c8a53a281db4196a068ae8370a672b246_63b8b664dbb09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-30 10:57:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:30.