Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2016-09-20, 21:43   #4651
littleroksi
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 68
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

A ja planuje zrobic prostowanie keratyn± z Inoaru Tak podpowiedziano mi w jednym w±tku, zreszt± sama wyczytalam, ¿e ta keratyna dobrze sie sprawdza. Bêdê tutaj zagl±daæ do was, bo to bedzie moje pierwsze keratynowe prostowanie i wasze posty bêd± pomocne
littleroksi jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-09-22, 16:53   #4652
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 6 248
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Hej

Wczoraj mia³am robione keratynowe prostowanie u fryzjerki produktami cocochoco gold. Co mnie trochê zdziwi³o po na³o¿eniu keratyny nie wysuszy³a w³osów do koñca przed prostowaniem.

No ale do brzegu... Dosta³am od fryzjerki szampon, od¿ywkê i maskê Kativa do u¿ywania po prostowaniu. Powiedzia³a ¿e nie powinnam u¿ywaæ innych od¿ywek czy szamponów. Zapomnia³am j± jednak zapytaæ o Jantar. Jak my¶licie, mogê nak³adaæ Jantar przy skalpie (wiadomo ¿e równie¿ na 2-3cm d³ugo¶ci)? Mam trochê w±tpliwo¶ci bo to na alkoholu chyba.
little.b.blue jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-09-22, 16:56   #4653
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 50 575
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez little.b.blue Poka¿ wiadomo¶æ
Hej

Wczoraj mia³am robione keratynowe prostowanie u fryzjerki produktami cocochoco gold. Co mnie trochê zdziwi³o po na³o¿eniu keratyny nie wysuszy³a w³osów do koñca przed prostowaniem.

No ale do brzegu... Dosta³am od fryzjerki szampon, od¿ywkê i maskê Kativa do u¿ywania po prostowaniu. Powiedzia³a ¿e nie powinnam u¿ywaæ innych od¿ywek czy szamponów. Zapomnia³am j± jednak zapytaæ o Jantar. Jak my¶licie, mogê nak³adaæ Jantar przy skalpie (wiadomo ¿e równie¿ na 2-3cm d³ugo¶ci)? Mam trochê w±tpliwo¶ci bo to na alkoholu chyba.
Mo¿esz u¿ywaæ czego chcesz- najlepiej bez soli ale dziewczyny na w±tku (w tym ja) u¿ywaj± i z sol±. Baju baju... naci±gaczka jedna...
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-09-22, 17:03   #4654
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 6 248
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;65602571]Mo¿esz u¿ywaæ czego chcesz- najlepiej bez soli ale dziewczyny na w±tku (w tym ja) u¿ywaj± i z sol±. Baju baju... naci±gaczka jedna...[/QUOTE]

Dziêki za odpowied¼ Nie nazwa³abym j± naci±gaczk± bo produkty po prostowaniu dosta³am "w cenie", zanim wizyta nie dobieg³a koñca nie widzia³am ¿e je dostanê. A ¿e kompletnie nie mam pojêcia ile prostowanie keratynowe kosztuje to jak us³ysza³am cenê to siê na ni± zgodzi³am bez szemrania (choæ wiadomo ¿e wliczy³a sobie kosmetyki ). Tak czy siak gdybym nic nie dosta³a to bym siê nie zorientowa³a czy drogo/tanio.

Na forum wyczyta³am ¿e 72h nie mogê myæ, fryzjerka powiedzia³a mi ¿e 48h. Jak teraz ¿yæ? Jeszcze do soboty pracujê a ju¿ wygl±dam jakby mnie krowa liznê³a
little.b.blue jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-09-22, 18:23   #4655
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Robi³am Encanto drugi raz. Nie wysz³o. Wiêcej nie robiê.
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-09-22, 20:56   #4656
miziakizia
Zadomowienie
 
Avatar miziakizia
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomo¶ci: 1 888
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Moje encanto czeka na mnie ale sama nie mam jak zrobiæ a akurat ¿adna kole¿anka nie mo¿e :/

Wys³ane z mojego SM-A500FU przy u¿yciu Tapatalka
miziakizia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-09-22, 20:56   #4657
blue2003
Miuoshowa
 
Avatar blue2003
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 3 325
GG do blue2003 Wy¶lij wiadomo¶æ przez Yahoo do blue2003
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez sandrek Poka¿ wiadomo¶æ
Robi³am Encanto drugi raz. Nie wysz³o. Wiêcej nie robiê.
Nie wyszlo? Tzn? Na pewno cos zrobilas zle, niestety.
__________________

"...nasza wielko¶æ mia³a iskrzyæ, a wygasa gdy tak teraz na ni± patrzê a ty milczysz..."
blue2003 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2016-09-22, 21:09   #4658
airian1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Kreatyna na pewno jest bardzo dobra i zdrowa dla w³osów, jednak koszty jej na³o¿enia tanie nie s±. Minusem jest te¿ to ¿e nie na ka¿dy rodzaj w³osów siê nadaj± i po dwóch dniach nie widaæ efektów...
airian1980 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-09-23, 02:21   #4659
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez sandrek Poka¿ wiadomo¶æ
Robi³am Encanto drugi raz. Nie wysz³o. Wiêcej nie robiê.
Co siê sta³o? K tora wersja robi³a¶?

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-09-23, 07:25   #4660
deboraaaa
Raczkowanie
 
Avatar deboraaaa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomo¶ci: 59
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Keratyna jest dostêpna tylko dla profesjonalistów, ale zawsze mo¿esz do nich napisaæ i siê zapytaæ czy sprzedadz±, mi siê uda³o
__________________
Delektuj siê dniem zanim minie. Czas p³ynie tak szybko
deboraaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-09-23, 08:41   #4661
Sylwia84
Raczkowanie
 
Avatar Sylwia84
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: daleko daleko
Wiadomo¶ci: 54
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez airian1980 Poka¿ wiadomo¶æ
Kreatyna na pewno jest bardzo dobra i zdrowa dla w³osów, jednak koszty jej na³o¿enia tanie nie s±. Minusem jest te¿ to ¿e nie na ka¿dy rodzaj w³osów siê nadaj± i po dwóch dniach nie widaæ efektów...
A jakie konkretnie w³osy siê nie nadaj±?

Czy ktora¶ z Was zna kogo¶ z Katowic kto zrobi poprawnie keratynowe prostowanie i nie zjara w³osów? Oczywi¶cie odp³atnie
Sylwia84 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-23, 11:02   #4662
waliczeq
Raczkowanie
 
Avatar waliczeq
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 77
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV



---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

Cytat:
Napisane przez dziunkowa Poka¿ wiadomo¶æ
Umylam wysuszylam, nalozylam keratyne, trzymalam jakies 20-25 min, wysuszylam, wyprostowalam 2 razy po te zalecane 7 pociagniec. Trzymalam jeszcze 3-4 godz. Potem znowu przelecialam prostownica po 7 pociagniec i chwile pozniej umylam.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:41 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

Jaka bedzie trwalosc to nie wiem.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:41 ---------- Poprzedni post napisano o 08:41 ----------

Nie mialam odzywki i juz mi funduszy braklo, jak bedzie sie krotko trzymlo to nastwpnym razem dokupie.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Hej hej kochana jak sie twoje w³oski miewaj± po opcji bez od¿ywki ??

Edytowane przez waliczeq
Czas edycji: 2016-09-23 o 11:03
waliczeq jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-09-23, 11:55   #4663
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomo¶ci: 7 746
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez waliczeq Poka¿ wiadomo¶æ


---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------



Hej hej kochana jak sie twoje w³oski miewaj± po opcji bez od¿ywki ??
Dobrze, efekt sie trzyma. Ale sie przetluszczaja nadal bardziej.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
dziunkowa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-09-23, 23:44   #4664
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez blue2003 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie wyszlo? Tzn? Na pewno cos zrobilas zle, niestety.






Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka¿ wiadomo¶æ
Co siê sta³o? K tora wersja robi³a¶?

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Stara wersja Encanto kupiona od Alicja_Style. Jestem pewna na 1000% procent, ¿e wszystko by³o robione zgodnie z instrukcj±. W dodatku robi³am to z pomoc± innej osoby, wiêc nie jest to mo¿liwe, ¿eby co¶ posz³o nie tak. Keratyny mia³am naprawdê du¿o, bez oszczêdzania. W³osy wygl±da³y dobrze. Ale kiedy je umy³am nie by³o takiego wow jakie by³o za pierwszym razem. W dodatku strasznie siê placz± i trochê mocniej przet³uszczaj±.

Po umyciu nadal s± proste (nawet po roku moje fale po pierwszym encanto nie wróci³y), ale pusz± siê przy wilgotno¶ci. A tego chcia³am unikn±æ robi±c Encanto i to by³ mój g³ówny powód, dla którego zaczê³am je robiæ.
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-09-24, 12:42   #4665
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez sandrek Poka¿ wiadomo¶æ
Stara wersja Encanto kupiona od Alicja_Style. Jestem pewna na 1000% procent, ¿e wszystko by³o robione zgodnie z instrukcj±. W dodatku robi³am to z pomoc± innej osoby, wiêc nie jest to mo¿liwe, ¿eby co¶ posz³o nie tak. Keratyny mia³am naprawdê du¿o, bez oszczêdzania. W³osy wygl±da³y dobrze. Ale kiedy je umy³am nie by³o takiego wow jakie by³o za pierwszym razem. W dodatku strasznie siê placz± i trochê mocniej przet³uszczaj±.

Po umyciu nadal s± proste (nawet po roku moje fale po pierwszym encanto nie wróci³y), ale pusz± siê przy wilgotno¶ci. A tego chcia³am unikn±æ robi±c Encanto i to by³ mój g³ówny powód, dla którego zaczê³am je robiæ.
Faktycznie dziwne. Mo¿e przeproteinowalas w³osy?

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-09-24, 12:44   #4666
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka¿ wiadomo¶æ
Faktycznie dziwne. Mo¿e przeproteinowalas w³osy?

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Jak to mo¿liwe... :x
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-09-24, 12:48   #4667
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez sandrek Poka¿ wiadomo¶æ
Jak to mo¿liwe... :x
To jedyne co mi przychodzi do g³owy skoro keratyna by³a sprawdzona i wszystko zrobione wg instrukcji a jakie szampony i od¿ywki teraz stosujesz ?

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-09-24, 13:10   #4668
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka¿ wiadomo¶æ
To jedyne co mi przychodzi do g³owy skoro keratyna by³a sprawdzona i wszystko zrobione wg instrukcji a jakie szampony i od¿ywki teraz stosujesz ?

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Unikam protein. ¦wiadomie. Bo tylko na pocz±tku moje w³osy je kocha³y.
Zatem, jaka rada dla mnie?
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-09-25, 11:01   #4669
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomo¶ci: 1 651
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Robi³am coco choco po raz który¶ juz i mam bardzo poniszczone i po³amane w³osy po tym, robi³am zawsze tak samo i Zgodnie z instrukcja w³osy 10cm po³amane :/


Wys³ane z iPhone za pomoc± Tapatalk
o_Khaleesi_o jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-25, 21:37   #4670
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Poka¿ wiadomo¶æ
Robi³am coco choco po raz który¶ juz i mam bardzo poniszczone i po³amane w³osy po tym, robi³am zawsze tak samo i Zgodnie z instrukcja w³osy 10cm po³amane :/


Wys³ane z iPhone za pomoc± Tapatalk
No to witam w klubie. Niestety.
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-09-26, 09:16   #4671
aneciusia1310
Przyczajenie
 
Avatar aneciusia1310
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Radomsko
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Czy poleacie keratyne z Kativa ? mam blond farbowane w³osy .My¶lalam o encanto ale przera¿a mnie ten smród .
__________________
aneciusia1310 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-09-26, 15:57   #4672
anna_belle
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomo¶ci: 1 242
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez aneciusia1310 Poka¿ wiadomo¶æ
Czy poleacie keratyne z Kativa ? mam blond farbowane w³osy .My¶lalam o encanto ale przera¿a mnie ten smród .
Ja robi³am Kativ±. Nie wiem jak ¶mierdzi encanto ale po Kativie wg mnie w³osy ¶mierdz± bardzo, zw³aszcza zaraz po zabiegu i do kilku myæ, po jakim¶ czasie ¶mierdz± tylko zaraz po umyciu i wysuszeniu a potem zapach siê ulatnia. Ca³kowicie przesta³am j± czuæ 2 tygodnie po zabiegu jak zafarbowa³am w³osy.
Zaznaczê tylko, ze ja jestem do¶æ wra¿liwa na zapachy wiêc co¶ co dla kogo¶ bêdzie smrodkiem do zniesienia dla mnie jest nie do wytrzymania


Je¶li chodzi o efekt jaki da³a to jestem ca³kiem zadowolona. Na pocz±tku w³osy by³y g³adkie i proste. Efekt minimalnie siê popsu³ po 1 farbowaniu, w³osy co prawda nadal by³y proste ale ju¿ nie tak g³adkie. Obecnie jestem jakie¶ 2 miesi±ce po zabiegu, wiêc ju¿ trochê czasu minê³o i w³osy ju¿ nie s± takie proste jak na pocz±tku ale mnie to zadowala, gdy¿ nie zale¿y mi na w³osach pro¶ciutkich jak deska wa¿niejsze dla mnie jest to ¿eby siê nie puszy³y.
__________________




KWC



Edytowane przez anna_belle
Czas edycji: 2016-09-26 o 16:05
anna_belle jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-09-26, 22:09   #4673
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez sandrek Poka¿ wiadomo¶æ
Unikam protein. ¦wiadomie. Bo tylko na pocz±tku moje w³osy je kocha³y.
Zatem, jaka rada dla mnie?
a nawil¿acze ? Skoro w³osy siê pusz± to w tym mo¿e byæ problem

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

Dziewczyny, to ¿e w³osy po kilku zabiegach s± bardziej zniszczone to nic dziwnego W koñcu jakby na to nie patrzeæ to jest chemia. Co prawda nie a¿ tak mocna jak trwa³a prostuj±ca ale mimo wszystko nie jest neutralna dla w³osów.
Te¿ po kilku keratynach mia³am trochê bardziej zniszczone w³osy, jednak nie a¿ tak jak po codziennym katowaniu prostownic±.

---------- Dopisano o 23:09 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

Dziewczyny, to ¿e w³osy po kilku zabiegach s± bardziej zniszczone to nic dziwnego W koñcu jakby na to nie patrzeæ to jest chemia. Co prawda nie a¿ tak mocna jak trwa³a prostuj±ca ale mimo wszystko nie jest neutralna dla w³osów.
Te¿ po kilku keratynach mia³am trochê bardziej zniszczone w³osy, jednak nie a¿ tak jak po codziennym katowaniu prostownic±.
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-09-27, 07:21   #4674
waliczeq
Raczkowanie
 
Avatar waliczeq
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 77
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka¿ wiadomo¶æ
a nawil¿acze ? Skoro w³osy siê pusz± to w tym mo¿e byæ problem

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

Dziewczyny, to ¿e w³osy po kilku zabiegach s± bardziej zniszczone to nic dziwnego W koñcu jakby na to nie patrzeæ to jest chemia. Co prawda nie a¿ tak mocna jak trwa³a prostuj±ca ale mimo wszystko nie jest neutralna dla w³osów.
Te¿ po kilku keratynach mia³am trochê bardziej zniszczone w³osy, jednak nie a¿ tak jak po codziennym katowaniu prostownic±.

---------- Dopisano o 23:09 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

Dziewczyny, to ¿e w³osy po kilku zabiegach s± bardziej zniszczone to nic dziwnego W koñcu jakby na to nie patrzeæ to jest chemia. Co prawda nie a¿ tak mocna jak trwa³a prostuj±ca ale mimo wszystko nie jest neutralna dla w³osów.
Te¿ po kilku keratynach mia³am trochê bardziej zniszczone w³osy, jednak nie a¿ tak jak po codziennym katowaniu prostownic±.
Niby tak ale ja np nie mia³am robionego Encanto przez dobry rok zanim sie wzie³am za kolejne. I ¶cie³am na pewno wszystko, poniewa¿ d³ugo nosi³am krótkiego boba. A jednak po encanto robionym na pocz±tku tego roku mam jeden wielki marazm. Teraz zapu¶ci³am w bólach do ramion ( chwa³a ¿e mi szybko rosn± ) i mam t± sam± d³ugo¶æ non stop bo co zetnê to za 2-3 tygodnie siano na koñcach. Odrosty mam zdrowe i l¶ni±ce choæ krêcone
A i przet³uszczanie sie skoñczy³o dopiero kiedy w³osy z E odros³y na tyle aby nie dotykac skóry g³owy.

Nie wiem co jest grane ale co¶ siê mocno popsu³o w tym produkcie. Ja tez robi³am stara wersje i now± wersje i efekty takie same

Jedyna rada dla was to powolutku je podcinaæ. Ci±æ gor±cymi no¿yczkami mi to bardzo pomog³o. Silikony ( ja w tej chwili ju¿ na ostatnie kilka cm nak³adam ) Pokrzywa do picia bardzo mi ich stan poprawi³a.

Ja siê nadal czajê na jakies prostowanie.....dopytuje o ró¿ne firmy, które widzê, ¿e robicie ale póki co odwagi mi brak
waliczeq jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-09-27, 07:55   #4675
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomo¶ci: 1 651
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez waliczeq Poka¿ wiadomo¶æ
Niby tak ale ja np nie mia³am robionego Encanto przez dobry rok zanim sie wzie³am za kolejne. I ¶cie³am na pewno wszystko, poniewa¿ d³ugo nosi³am krótkiego boba. A jednak po encanto robionym na pocz±tku tego roku mam jeden wielki marazm. Teraz zapu¶ci³am w bólach do ramion ( chwa³a ¿e mi szybko rosn± ) i mam t± sam± d³ugo¶æ non stop bo co zetnê to za 2-3 tygodnie siano na koñcach. Odrosty mam zdrowe i l¶ni±ce choæ krêcone

A i przet³uszczanie sie skoñczy³o dopiero kiedy w³osy z E odros³y na tyle aby nie dotykac skóry g³owy.



Nie wiem co jest grane ale co¶ siê mocno popsu³o w tym produkcie. Ja tez robi³am stara wersje i now± wersje i efekty takie same



Jedyna rada dla was to powolutku je podcinaæ. Ci±æ gor±cymi no¿yczkami mi to bardzo pomog³o. Silikony ( ja w tej chwili ju¿ na ostatnie kilka cm nak³adam ) Pokrzywa do picia bardzo mi ich stan poprawi³a.



Ja siê nadal czajê na jakies prostowanie.....dopytuje o ró¿ne firmy, które widzê, ¿e robicie ale póki co odwagi mi brak


Dok³adnie ja tez mia³am roczna przerwê, natomiast przez rok odrasta ma³a czesc wlosow reszta mia³a przyjemno¶æ z keratyna kilka razy, natomiast pamietam ze jak robi³am pierwszy raz to tez sie zniszczy³y.


Wys³ane z iPhone za pomoc± Tapatalk
o_Khaleesi_o jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-09-27, 08:03   #4676
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomo¶ci: 7 746
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka¿ wiadomo¶æ
a nawil¿acze ? Skoro w³osy siê pusz± to w tym mo¿e byæ problem

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

Dziewczyny, to ¿e w³osy po kilku zabiegach s± bardziej zniszczone to nic dziwnego W koñcu jakby na to nie patrzeæ to jest chemia. Co prawda nie a¿ tak mocna jak trwa³a prostuj±ca ale mimo wszystko nie jest neutralna dla w³osów.
Te¿ po kilku keratynach mia³am trochê bardziej zniszczone w³osy, jednak nie a¿ tak jak po codziennym katowaniu prostownic±.

---------- Dopisano o 23:09 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

Dziewczyny, to ¿e w³osy po kilku zabiegach s± bardziej zniszczone to nic dziwnego W koñcu jakby na to nie patrzeæ to jest chemia. Co prawda nie a¿ tak mocna jak trwa³a prostuj±ca ale mimo wszystko nie jest neutralna dla w³osów.
Te¿ po kilku keratynach mia³am trochê bardziej zniszczone w³osy, jednak nie a¿ tak jak po codziennym katowaniu prostownic±.
A ja myslalam ze keratyna to raczej regeneruje wlosy.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
dziunkowa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-09-27, 08:19   #4677
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomo¶ci: 1 651
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez dziunkowa Poka¿ wiadomo¶æ
A ja myslalam ze keratyna to raczej regeneruje wlosy.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz


Pic na wodê, w³osy sa sztucznie proste i b³yszcz±ce w dotyku g³adkie i przy okazji po³amane.

Taka sama ¶ciema jak z olaplexem.


Wys³ane z iPhone za pomoc± Tapatalk
o_Khaleesi_o jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-09-27, 09:13   #4678
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomo¶ci: 7 746
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Poka¿ wiadomo¶æ
Pic na wodê, w³osy sa sztucznie proste i b³yszcz±ce w dotyku g³adkie i przy okazji po³amane.

Taka sama ¶ciema jak z olaplexem.


Wys³ane z iPhone za pomoc± Tapatalk
Olaplex to tez sciema? A ja sie wlasnie mialam przerzucic

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
dziunkowa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-09-27, 09:52   #4679
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomo¶ci: 1 651
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez dziunkowa Poka¿ wiadomo¶æ
Olaplex to tez sciema? A ja sie wlasnie mialam przerzucic

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
W sk³adzie nie widzê nic co mia³oby pomóc.. pomijajac fakt, ¿e mojej kole¿ance w³osy blond po tym zzielenia³y
o_Khaleesi_o jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-09-27, 09:54   #4680
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomo¶ci: 7 746
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Poka¿ wiadomo¶æ
W sk³adzie nie widzê nic co mia³oby pomóc.. pomijajac fakt, ¿e mojej kole¿ance w³osy blond po tym zzielenia³y
To juz sie wystraszylam bo ja mam blond.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
dziunkowa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:14.