Tussipect - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-07, 08:57   #31
Pancza
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 100
Dot.: Tussipect

W sumie Ather masz racje, jak zawsze
__________________
nauczyłam się, że to nie grzech mówić prawdę,
nawet jeśli
siebie przedstawia się wtedy w samych superlatywach
Pancza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 22:45   #32
siero
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5
Dot.: Tussipect

Proponuję najpierw rozeznać się w temacie na który się wypowiadasz (bo akurat ten jest poważny), a dopiero potem zarzucać innym brak wiedzy. Twoim komentarzem mogły się zasugerowac dziewczyny, które nie mają pojęcia o tym specyfiku, a to by mogło się źle skończyć.
Post edytowany przez moderatora.

Edytowane przez Ather
Czas edycji: 2008-01-11 o 08:17 Powód: jw.
siero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 07:22   #33
babyface2
Raczkowanie
 
Avatar babyface2
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 159
Dot.: Tussipect

Cytat:
Napisane przez siero Pokaż wiadomość
jw. treść powyższego postu została usunięta przez moderatora
I właśnie to taki post który argumentuje za usuwanie takich wątków, ale oczywiście masz rację Ather, że powstaną następne Jasne są i inne sposoby tego typu na schudnięcie i nie wiadomo jakie argumenty przeciw nie zniechęcą chcącej się odchudzić kobiety, ale wystarczy jeden argument za, że właściwie czemu...no to czemu nie..ech płakać się chce.
__________________
Ghost Deep Night na wymianę
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=511380

Edytowane przez Ather
Czas edycji: 2008-01-11 o 08:18
babyface2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 11:14   #34
siero
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5
Dot.: Tussipect

Nie wiem kto i jak mógł się tym zasugerować, ale o efedrynie posiadam wiedzę i wiem jak działa. Wcale nie twierdzę że 40 kilogramowe dziewczęta powinny używać tussipectu do szybszej nauki, ale akurat stosowanie efedryny, kofeiny i aspiryny (teopyliny) do wspomagania procesu chudnięcia poprzez podkręcenie metabolizmu jest szeroko stosowanie nie tylko przez amatorów tussipectu, lecz profesjonalne firmy produkujące spalacze tłuszczu.

Efedryny nie powinno sie używać przy problemach z sercem, ciśnieniem.

Wystarczy przeczytać na google wyniki badan np. z USA lub UK żeby nie pisać bzdur, że od efedryny się umiera, a nie chudnie.


Pozdrawiam i życzę rozsądku, szczeólnie panu Moderatorowi.
Nie uważajmy dziewczyn czytających ten topic za idiotki, każdy ma swój rozum.
Siero.
siero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 11:32   #35
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Tussipect

Cytat:
Napisane przez siero Pokaż wiadomość
Nie wiem kto i jak mógł się tym zasugerować, ale o efedrynie posiadam wiedzę i wiem jak działa. Wcale nie twierdzę że 40 kilogramowe dziewczęta powinny używać tussipectu do szybszej nauki, ale akurat stosowanie efedryny, kofeiny i aspiryny (teopyliny) do wspomagania procesu chudnięcia poprzez podkręcenie metabolizmu jest szeroko stosowanie nie tylko przez amatorów tussipectu, lecz profesjonalne firmy produkujące spalacze tłuszczu.

Efedryny nie powinno sie używać przy problemach z sercem, ciśnieniem.

Wystarczy przeczytać na google wyniki badan np. z USA lub UK żeby nie pisać bzdur, że od efedryny się umiera, a nie chudnie.


Pozdrawiam i życzę rozsądku, szczeólnie panu Moderatorowi.
Nie uważajmy dziewczyn czytających ten topic za idiotki, każdy ma swój rozum.
Siero.
Proszę sobie założyć własne forum i tam doradzać nastolatkom jak się naszprycować chemią apteczną. Tutaj natomiast takie porady będą usuwane, bo brak naszej reakcji może skończyć się czyimś nieszczęściem.

Również życzę rozsądku. Dużo.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 11:53   #36
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Tussipect

Cytat:
Napisane przez siero Pokaż wiadomość
Nie wiem kto i jak mógł się tym zasugerować, ale o efedrynie posiadam wiedzę i wiem jak działa. Wcale nie twierdzę że 40 kilogramowe dziewczęta powinny używać tussipectu do szybszej nauki, ale akurat stosowanie efedryny, kofeiny i aspiryny (teopyliny) do wspomagania procesu chudnięcia poprzez podkręcenie metabolizmu jest szeroko stosowanie nie tylko przez amatorów tussipectu, lecz profesjonalne firmy produkujące spalacze tłuszczu.

Efedryny nie powinno sie używać przy problemach z sercem, ciśnieniem.

Wystarczy przeczytać na google wyniki badan np. z USA lub UK żeby nie pisać bzdur, że od efedryny się umiera, a nie chudnie.


Pozdrawiam i życzę rozsądku, szczeólnie panu Moderatorowi.
Nie uważajmy dziewczyn czytających ten topic za idiotki, każdy ma swój rozum.
Siero.
Na Twoją PW już odpowiedziałam, tutaj dodam tylko tyle, że nie interesuje mnie co można znaleźć w googlach, ponieważ w internecie masz możliwość znalezienia wszystkiego na dany temat, a wypowiedzi będą pozytywne jak i negatywne. Do wyboru do koloru. Przykład? Aspartam. Na każdej stronie www znajdziesz rzekome inne wyniki badań. I każdy jest niby wiarygodny, w końcu badania przeprowadzane w USA.
Jeśli sprawa dotyczy odżywiania, wolę sugerować się opinią lekarzy lub dietetyków, z którymi mam możliwość porozmawiać. Faktem jest, że co lekarz to inna teoria, ale wolę osobiście wysłuchać opinii doświadczonej osoby na dany temat niż w ciemno wierzyć temu co wyczytałam na jakiejś stronie lub forum, napisane przez nieznaną mi osobę.

Temat jest poważny, ze zdrowiem nie ma żartów. Nie sądzę aby takie wspomagacze i inna chemia, były potrzebne nastolatkom i dziewczynom, które dojrzewają. Można schudnąć trwale i zdrowo. Po co faszerować się chemią, jak już Złośliwiec słusznie zauważył.

Jeśli jednak opierasz się na źródłach internetowych - polecam zajrzeć na forum SFD (kulturystyka), tam są dziesiątki wątków na temat Tussipectu i efedryny.

Piszesz też o tym, że każda ma swój rozum... to polecam poprzeglądać wątki o dietach głodówkowych czy innych np. 400 kcal oraz jaki jest bum na nie - zaślepione chęcią szybkiego zrzucenia wagi. I nieważne, że mdleją i są osłabione "tak musi być" - często można przeczytać.

Więc mam nadzieję, że teraz rozumiesz, dlaczego moja reakcja była taka, a nie inna.
Ale myślę, że nie ma potrzeby się kłócić i że sprawa została wyjaśniona.

Pozdrawiam
Ather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 11:54   #37
siero
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5
Dot.: Tussipect

Ok, rozumiem, ze na tym forum nie ma czegos takiego jak wolnosc slowa. Na pozegnanie jeszcze raz polecam poczytanie badan nad efedryna (nie tussi), aspiryna i kofeina. Szczegolnie na te, w ktorych szczegolna uwage zwracano na skutki uboczne jak cisnienie itd.

Pozdrawiam,
Siero.

EDIT: Ather nie zauwazylem Twojego posta, odpowiadalem na post Zlosliwca. Na PW takze Ci odpowiedzialem i mam nadzieje ze doszlismy do konsensusu. Co do SFD to siedze tam na codzień, a tu wypowiadam sie nie do młodych dziewczyn, ale do wszystkich. Osobiscie uwazam ze dziewczeta w wieku 13-14 lat nie powinny nawet tykac sie efedryny. To nie zabawa jak juz ktos podkreslil, jednak nie zmieniam swojego zdania na temat tego srodka i wszystko co wczesniej napisalem nie mija sie z prawda.
siero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-11, 11:58   #38
I'llFindAWay
Raczkowanie
 
Avatar I'llFindAWay
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 274
Dot.: Tussipect

Jego skutki sa uzależnione od sposobu dawkowania.

W ilościach ściśle okreslonych na opakowaniu jest skuteczny w leczeniu kaszlu oraz stanów zapalnych dróg oddechowych.

W przypadku przedawkowania powoduje pobudzenie. Tak działa efedryna, która ma podobne działanie jak adrenalina. W żadnym wypadku nie wolno pić po tym kawy albo red bulla. Można sobie narobić tylko krzywdy.

Działanie odchudzające jest także wynikiem tego, że w skladzie syropu/tabletek jest efedryna, która podwyższa temperature działa i dzieki temu stymuluje metabolizm.

W każdym razie to niebezpieczna "zabawa".
__________________

W ciągu życia człowiek zjada przeciętnie około 5 krów, 20 świń, 29 owiec, 760 kurczaków, 46 indyków, 18 kaczek,7 królików i około 1000 ryb.



"I like work. It fascinates me. I can sit and look at it for hours "

I'llFindAWay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 12:05   #39
siero
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5
Dot.: Tussipect

Używana bez wiedzy i bez opieki lekarza-trenera owszem. Niebezpieczna.
siero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 13:50   #40
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Tussipect

Cytat:
Napisane przez siero Pokaż wiadomość
Ok, rozumiem, ze na tym forum nie ma czegos takiego jak wolnosc slowa. Na pozegnanie jeszcze raz polecam poczytanie badan nad efedryna (nie tussi), aspiryna i kofeina. Szczegolnie na te, w ktorych szczegolna uwage zwracano na skutki uboczne jak cisnienie itd.

Pozdrawiam,
Siero.

EDIT: Ather nie zauwazylem Twojego posta, odpowiadalem na post Zlosliwca. Na PW takze Ci odpowiedzialem i mam nadzieje ze doszlismy do konsensusu. Co do SFD to siedze tam na codzień, a tu wypowiadam sie nie do młodych dziewczyn, ale do wszystkich. Osobiscie uwazam ze dziewczeta w wieku 13-14 lat nie powinny nawet tykac sie efedryny. To nie zabawa jak juz ktos podkreslil, jednak nie zmieniam swojego zdania na temat tego srodka i wszystko co wczesniej napisalem nie mija sie z prawda.
Mylisz wolność słowa z odpowiedzialnością za słowa.

Chcesz być wolny? No to podaj swoje pełne dane osobowe, napisz zobowiązanie, że bierzesz odpowiedzialność za udzielane porady.
My to tutaj zamieścimy, aby prawnicy, prokuratura i policja od razu wiedziała do kogo się udać.

zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 15:04   #41
siero
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5
Dot.: Tussipect

Jaki zarzut zostanie mi postawiony w momencie gdy jakaś 13-latka najje się Tussipectu i dostanie arytmii serca? Słucham.

Pisałem tu przecież, że to nie zabawa dla nieletnich. Czy to odchudzanie, czy nabieranie masy mięśniowej za pomocą środków, które w pewnych okolicznościach mogą okazać się niezdrowe, powinno być przeprowadzane pod opieką lekarza. Tyle ode mnie, bo przecież skończyłem już dyskusję z nieomylnym Adminem.


Pozdrawiam,
Siero.
siero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-14, 22:27   #42
natalczak
Zadomowienie
 
Avatar natalczak
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 184
Dot.: Tussipect

Hmm w najgorszym razie nieumyslne spowodowanie smierci(kto wie jakie skutki u mlodego,czesto szczuplego czlowieka moze spowodowac tussi)... ale przeciez na forum nie znajdziesz nieodpowiedzialnych dzieci...
natalczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 08:43   #43
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: Tussipect

Cytat:
Napisane przez natalczak Pokaż wiadomość
Hmm w najgorszym razie nieumyslne spowodowanie smierci(kto wie jakie skutki u mlodego,czesto szczuplego czlowieka moze spowodowac tussi)... ale przeciez na forum nie znajdziesz nieodpowiedzialnych dzieci...

Po co podbijasz taki wątek?

Dyskusja toczyła się ponad miesiąc temu, a windowanie informacji o tym dziadostwie na pierwszą stronę dietetyki to moim zdaniem kiepski pomysł.
Lepiej pozwolić mu zniknąć zamiast wyszukiwać go i podbijać.
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 08:14   #44
OnnA93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2
Dot.: Tussipect

Ludzie,błagam nie bierzcie tego ... To jest świństwo od którego łatwo się uzależnić ... Ja już niestety wiem coś o tym ... przez te tabletki wpadlam w takie gówno ... mam zmiany w mózgu,nie dość,że jestem uzależnienona to jeszcze jestem podejrzana o padaczke ... no i przede wszystkim wiem o co wam chodzi,chcecie przez to też schudnąć.To nie pomaga!!! Ja wcale nie schudlam,ale wrecz przytylam po nich!!!
Teraz nie dość,że się odchudzam(duużo ćw.) i tylko to pomaga,to jeszcze chodze się leczyć z uzależnienia ... uwierzcie mi nie bierzcie tego.Jeśli chcecie mieć normalne życie!!!
Jezeli ktoś z was już to bierze to tylko trzymam kciuki,żeby rzucil te tabletki w kąt i cieszył się życiem... póki nie jest jeszcze za późno!
Pozdrawiam-uzależniona
OnnA93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 10:11   #45
Turas
Raczkowanie
 
Avatar Turas
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Zachodnio-pomorskie Wałcz
Wiadomości: 95
GG do Turas
Post Dot.: Tussipect

HAHAHA przecież to jest lek na kaszel który zawiera chlorowodorek efedryny.Nielepiej sobie załatwić efedryne niż niszczyc wątrobe 15 tabletkami na raz lub całym syropem zal.Bierzcie to a mało będziecie się różnić od lekomanów którzy biegają do apteki pa taniego "kopa" ZAAAAL
__________________
\m/o_o\m/ \m/o_o\m/ \m/o_o\m/

Turas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 11:20   #46
eifersucht
Zadomowienie
 
Avatar eifersucht
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 769
Dot.: Tussipect

A ja niewykluczone, ze tego spróbuję, bo mam w tej sesji aż 8 examów
__________________

eifersucht jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 12:40   #47
OnnA93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2
Dot.: Tussipect

Cytat:
Napisane przez Turas Pokaż wiadomość
HAHAHA przecież to jest lek na kaszel który zawiera chlorowodorek efedryny.Nielepiej sobie załatwić efedryne niż niszczyc wątrobe 15 tabletkami na raz lub całym syropem zal.Bierzcie to a mało będziecie się różnić od lekomanów którzy biegają do apteki pa taniego "kopa" ZAAAAL
tey Turas... a Ty co myślisz,że to takie śmieszne i jak napiszesz żal ... to jesteś jakiś za***isty ... co z tego,że lekomani ... ciekawe jak Ty byś kiedyś w coś takiego wpadl to co ... ,,żal''
żal mi jest,ale Ciebie,że nabijasz się z ludzi ... los czasami się odwraca
Pozdrawiam!
OnnA93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 12:57   #48
Turas
Raczkowanie
 
Avatar Turas
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Zachodnio-pomorskie Wałcz
Wiadomości: 95
GG do Turas
Exclamation Dot.: Tussipect

Cytat:
Napisane przez OnnA93 Pokaż wiadomość
tey Turas... a Ty co myślisz,że to takie śmieszne i jak napiszesz żal ... to jesteś jakiś za***isty
Nie jak napisze żal to znaczy ze to jest żałosne a nie że jestem za***isty-_-

Cytat:
Napisane przez OnnA93 Pokaż wiadomość
... co z tego,że lekomani ... ciekawe jak Ty byś kiedyś w coś takiego wpadl to co ... ,,żal''
żal mi jest,ale Ciebie,że nabijasz się z ludzi ... los czasami się odwraca
Pozdrawiam!
Gówno wiesz o mnie i o tym co przeszedłem żal mi ciebie
Pokaż mi cytat w którym sie z kogos nabijam żałosna dziewczynko

Cytat:
Napisane przez eifersucht Pokaż wiadomość
A ja niewykluczone, ze tego spróbuję, bo mam w tej sesji aż 8 examów
Jeżeli już gadamy o dragach to może kup sobie amfetamine co? ... jest troche droższa ale ma mniej skutków ubocznych ŻAL!!
__________________
\m/o_o\m/ \m/o_o\m/ \m/o_o\m/

Turas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 13:03   #49
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Dot.: Tussipect

Cytat:
Napisane przez eifersucht Pokaż wiadomość
A ja niewykluczone, ze tego spróbuję, bo mam w tej sesji aż 8 examów
Bo za mało Plusssssszów, magnezów, żeńszniów i innych preparatów wspomagających, no nie? Kusi syropik, kusi, prawda? A powód zawsze się znajdzie dla chcącego...

Ludzie!

Komu by jeszcze wpadł do głowy taki genialny pomysł, polecam lekturę tego wątku: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...auka+preparaty
__________________
Wymienię
cheer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-22, 13:39   #50
eifersucht
Zadomowienie
 
Avatar eifersucht
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 769
Dot.: Tussipect

Cytat:
Napisane przez Turas Pokaż wiadomość
Jeżeli już gadamy o dragach to może kup sobie amfetamine co? ... jest troche droższa ale ma mniej skutków ubocznych ŻAL!!
Syrop na kaszel to nie dragi, bo by go nie było w aptece. A ćpunką nie jestem, żeby amfy używać. A ciekawe skąd Ty to wiesz, że droższa i ma mniej skutków ubocznych? Próbowałaś jednego i drugiego?

Cytat:
Napisane przez cheer Pokaż wiadomość
Bo za mało Plusssssszów, magnezów, żeńszniów i innych preparatów wspomagających, no nie? Kusi syropik, kusi, prawda? A powód zawsze się znajdzie dla chcącego...
Tiaa...jakbym go tak bardzo chciała to bym go dawno wypróbowała py poprzednich sesjach
__________________

eifersucht jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 14:53   #51
Turas
Raczkowanie
 
Avatar Turas
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Zachodnio-pomorskie Wałcz
Wiadomości: 95
GG do Turas
Dot.: Tussipect

Cytat:
Napisane przez eifersucht Pokaż wiadomość
Syrop na kaszel to nie dragi, bo by go nie było w aptece. A ćpunką nie jestem, żeby amfy używać. A ciekawe skąd Ty to wiesz, że droższa i ma mniej skutków ubocznych? Próbowałaś jednego i drugiego?
Wszystkie substancje psychoaktywne to dragi ten syrop jest na kaszel a nie odchudzanie i jest to drag bo chlorowodorek efedryny zaliczany jest do opiatów tak jak kokaina kodeina czy heroina ... tak próbowałem jednego i drógiego
__________________
\m/o_o\m/ \m/o_o\m/ \m/o_o\m/


Edytowane przez Turas
Czas edycji: 2008-04-22 o 16:29
Turas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 16:34   #52
eifersucht
Zadomowienie
 
Avatar eifersucht
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 769
Dot.: Tussipect

Cytat:
Napisane przez Turas Pokaż wiadomość
Nie jak napisze żal to znaczy ze to jest żałosne a nie że jestem za***isty-_-


Gówno wiesz o mnie i o tym co przeszedłem żal mi ciebie
Pokaż mi cytat w którym sie z kogos nabijam żałosna dziewczynko


Jeżeli już gadamy o dragach to może kup sobie amfetamine co? ... jest troche droższa ale ma mniej skutków ubocznych ŻAL!!
Jeśli już mówimy o żalu to żałosne było to zdanie na czerwono, żart czy nie żart, ale jeśli tak to głupi
__________________

eifersucht jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 16:41   #53
Turas
Raczkowanie
 
Avatar Turas
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Zachodnio-pomorskie Wałcz
Wiadomości: 95
GG do Turas
Post Dot.: Tussipect

A ja uważam że głupi to jest twój awatar!
Cytat:
Napisane przez Turas Pokaż wiadomość
ŻAL!!
HEHE dobra koniec krytyki bo robi sie OT;]
__________________
\m/o_o\m/ \m/o_o\m/ \m/o_o\m/

Turas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 18:18   #54
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Tussipect

Eifersucht, Turas
Jeśli nie przeniesiecie tej pożal się Boże "dyskusji" poza forum, to przeniosę tam Was wraz z Waszą pyskówką.
EOT
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 23:01   #55
psychotrooper
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3
<edytowane> i inne pierdółki

treść usunięta przez Redakcję

Edytowane przez BabciaWeatherwax
Czas edycji: 2008-05-13 o 18:17 Powód: jak niżej
psychotrooper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 09:09   #56
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: efedryna, pseudoefedryna i inne pierdółki

Psychotrooper, wywód o tyle długi co niebezpieczny
To, że na dopalaczach udało Ci się schudnąć, absolutnie nie świadczy o sukcesie.
Schudłeś, wierzę Ci na słowo, ale nie dasz mi gwarancji, że w przyszłości fatalnie nie odbije się to na Twoim zdrowiu.
Wszystkie leki, nawet ten "niegroźny" paracetamol mają skutki uboczne, które ingerują w cały nasz organizm. Co dopiero sztuczne manipulowanie metabolizmem.
Twój wpis usunę ponieważ, mimo całej elokwencji wywodu jego przesłanie jest wyraźnie - ważyłem 120, teraz 70, czuję się za***iście BIERZCIE EFEDRYNĘ !!

Jako właścielka serwisu, której celem jest między innymi promowanie zdrowego odżywiania, takie wpisy jak Twoje uważam za szkodliwe i niebezpieczne dla osób, które za wszelką cenę chcą schudnąć. W takich słowach jak Twoje znajdują usprawiedliwienie swojej beztroski i eksperymentów lekowych. Niby ostrzegasz, ale sam podajesz się jako przykład sukcesu

Proszę uszanować zasady panujące na tym serwisie i więcej nie przeprowadzać takich dowodów bezpiecznego zastosowania efedryny.
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 13:04   #57
psychotrooper
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3
Dot.: Tussipect

Agaz- brawo i serdeczne gratulacje, właśnie udało Ci się z całym szacunkiem cofnąć czas do średniowiecza. Nie ma to jak wrzucać książki w ogień i obserwować czy ładnie się palą, a następnie najlepiej wrzucić na płonący stosik autora, jego żonę i człowieka u którego kupował ziemniaki, a przy okazji jak zwykle urządzić jakiś mały pogromik Żydom, w końcu oni zawsze wszystkiemu winni, nieprawdaż?

Rozumiem Twoje racje- Twoje podwórko, Twoje prawa. Ale z całego serca nie popieram. Brzydzę się cenzurą jak najplugawszym robactwem, w szczególności niesłuszną, nieprzemyślaną i płynącą bardziej ze strachu przed konfrontacją własnych poglądów z rzeczywistością niż szczerej wiary w słuszność swoich racji.

Ograniczanie ludziom dostępu do rzetelnej informacji to bardzo nieładna rzecz imho, nawet na własnym podwórku. No, ale skoro uważasz swoich forumowych "podopiecznych" za aż tak głupich tudzież niedojrzałych, żeby nie umieć samodzielnie podejmować dezycji dotyczących własnego ciała, a nawet CZYTAĆ (sic!) o decyzjach podjętych przez innych ludzi, skutkach tych decyzji i ich zdaniu na dany temat, to sam nie wiem czy gratulować Ci wiary w ludzi, czy raczej niezachwianej wiary w słuszność Twoich poglądów i zapału do krzewienia "prawdy" godnego starego pracownika Orwellowskiego Ministerstwa Prawdy.

A propos- przypomniała mi się zabawna gra słów, jak ulał pasująca w tym miejscu ^^ Przepraszam za brzydkie słowo, ale inaczej po prostu nie da się jej powiedzieć: "Są trzy Prawdy- Prawda, Pół-prawda i Gówno-prawda" Nie, nie mam na myśli, że całkowicie nie masz racji. Mam na myśli to, że szkoda patrzeć na sprawnie działające, jednoosobowe Święte Oficjum w akcji, szczególnie w XXI wieku.

Nie obraź się proszę, jako że wbrew pozorom obrażać Cię nie chciałem. Ale zastanów się proszę nad takimi pojęciami jak "dyskusja", "forum dyskusyjne", "wymiana poglądów i doświadczeń", "wolny dostęp do informacji" i "pełne, wieloaspektowe i przede wszystkim OBUSTRONNE omawianie kwestii spornych, z jednego i drugiego, lub większej ilości punktów siedzenia i tym samym widzenia". Bo jeśli chcesz, żeby treść Twojej witryny była całkowicie zgodna z Twoimi poglądami to na co Ci forum? Załóż sobie bloga i wyłącz opcję komentarzy i po bólu.

Przepraszam jeszcze raz, jeśli uraziłem Cię swoją krytyką, wierz mi że nie to było jej celem. Nie irytuj się proszę i spróbuj spokojnie, na "trzeźwo" przemyśleć to o czym piszę. Nie każę Ci zmieniać poglądów, bo nie mam do tego żadnego prawa. Ale zastanów się nad tym, proszę.

I jeszcze jedno- tak ZUPEŁNIE na marginesie (a propos mojej "niebezpiecznej" wypowiedzi)- info o efedrynie każdy dzieciak znajdzie w 0,014 sekundy wpisując jedno krótkie hasło w googlach. Nie myśl, że Twoi userzy są aż tak głupi, żeby mieć problemy z wstukaniem kilku liter w okno przeglądarki. Ale to najprawdopodobniej nie będzie rzetelne info, pełne ostrzeżeń dotyczących zarówno stosowania w ogóle jak i sposobu stosowania i niebezpieczeństw ze stosowaniem związanych. A takie info starałem się przekazać. Boję się pomyśleć, że choć jedna osoba, która mogła przeczytać to co napisałem, a nie zrobiła tego, bo zostało ocenzurowane, wstuka w googlach co trzeba, znajdzie teksty napisane przez porąbanych koksowiczów stosujących wszelakie wyniszczające ciało dopingi (i to często jednocześnie) w połączeniu z śmiertelną niemal dawką treningu wytrzymałościowego i popełni jeden, dwa lub nawet wszystkie z błędów które wymieniłem w swoim poście i przed którymi chciałem ostrzec. Powiedz chociaż- czy rozumiesz moje racje? Czy rozumiesz mój niepokój? Efedryna jest składnikiem legalnych niemal na całym świecie suplementów wspomagających trening/odchudzanie. Ale w Polsce jest dopiero w fazie legalizacji jako suplement i dostępna jest tylko w postaci syntetycznej, w lekach na coś zupełnie innego. I to jest właśnie kluczowa sprawa- podczas gdy specjalistyczna, gotowa, zrobiona przez profesjonalne firmy farmaceutyczne mieszanka ECA (czyli ta narazie w Polsce niedostępna) jest względnie bezpieczna ze względu na IDEALNIE dobrane dawki i użycie naturalnej, nie syntetycznej efedryny, to "domowe" ECA skonstruowane z Tussi, kawy czy tabsów z kofeiną i Aspiryny jest rzeczą niebezpieczną SZCZEGÓLNIE DLA OSÓB NIE-DO-IN-FOR-MO-WA-NYCH! Dlatego właśnie nie ma nic gorszego, moja droga, niż brak dostępu do informacji. Ostrzegać? Tak, jak najbardziej. Ale nie tak jak ostrzega się trzyletnie dzieci- "nie rób tego bo zje Cię bebok". Tak jak ostrzega się dzieci troszkę większe i osoby dorosłe: "to jest taka i taka substancja i działa tak i tak. może Ci zaszkodzić i z pewnością zaszkodzi jeśli nie będziesz stosował jej zgodnie z bardzo konkretnymi zasadami, pod opieką wykwalifikowanych fachowców i przede wszystkim z dojrzałym umiarem i zdrowym rozsądkiem. To nie zabawka i może być bardzo niebezpieczna, jeśli nie zachowasz umiaru. Jak wszystko".

Pozdrawiam najserdeczniej,
Psycho-trooper
psychotrooper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 19:48   #58
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Tussipect

Po tym poście to powinnam Cię pożegnać, ale nie chcę aby było to odczytane jako zemsta za krytykę mojej osoby.
Twój wpis jest tak przepełniony jadem i jest tak chamski, że nawet nie będę tego komentować.
Znajdź sobie inne forum lub załóż sobie bloga i tam rób swoje pseudo medyczne wywody na temat wspaniałych efektów efedryny.
Jeśli znajdę jeszcze jeden taki Twój wpis, to dostaniesz bana stałego za ignorowanie poleceń moderatora.
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 20:59   #59
psychotrooper
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3
Do Angaz- miło by mi było myśleć, że doczytasz to do końca, zanim wywalisz.

złamanie regulaminu - post usunięty przez admina

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2008-05-13 o 22:12
psychotrooper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 17:30   #60
BlueCuracao
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8
Dot.: Tussipect

Wiecie dziewczynki, jestem tu nowa, ale tak czytam te wszystkie wiadomości i nigdy nie próbowałam przyjmować tego specyfiku pod kątem chudnięcia. Możliwe że zeszczuplałam, w sumie jak teraz to wszystko czytam to nawet nie mam wątpliwości, że było to w pewien sposób ''normalne''. Ale nie miałam problemów takich jak bóle itp itd, moze dlatego, ze nie przesadzałam. To jest dobre, nie ma co. jak nie ma wyjścia w sytuacjach matura, test gimnazjalny.. Ale jak nie trzeba, to do brania nie zachęcam. A tym bardziej, do odchudzania się tym specyfikiem! Nie marnujcie zdrowia kochane, bo ono tylko jedno jest, a jeśli tak to działa na was, to czy naprawde warto, skoro podobne efekty mozna uzyskac przyjmując niewielkie ilości l - karnityny? Niedawno pamietam były fity z tymbarka, piłam je, bo doskonale gasiły pragnienie latem, a ja często i długo trenowałam na rowerze. Naprawdę działają.
BlueCuracao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:53.