Invisalign - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-05-10, 15:40   #211
DorotaPB35
Raczkowanie
 
Avatar DorotaPB35
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 43
Dot.: Invisalign

Dziewczyny od 2 tyg czyszcze nakladki raz dziennie mocze w tabletce "retainer brite" faktycznie pomaga oraz zauwazylam odkad zaczelam czyscic szczoteczka elektryczna miekka 2x dziennie nie ma zadnych osadow z czego sie bardzo ciesze wiec tabletka profilaktycznie a szczoteczka elektryczna super efekty.
Ja tez zmieniam nakladki co 2 tygodnie i tez nie rozumiem dlaczego nie co 7 czy choc 10 wiec bede pytac w przyszlym tygodniu mojego lekarza. Hmmm
poza tym nie wiem czy kiedykolwiek sie przyzwyczaje do plastiku w jamie ustnej ale daje rade w koncu nie na cale zycie!

Feeba fajnie ze napisalas jest nadzieja wiec na naprawe naszego uzebienia
DorotaPB35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 20:47   #212
biancooo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7
Dot.: Invisalign

w końcu ktoś powiedział jak to wszystko wygląda po kilku latach ! super, poprawiłaś mi (i chyba nie tylko)bardzo humor, dzięki ;-)
biancooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 23:05   #213
Basia146
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 31
Dot.: Invisalign

Cytat:
Napisane przez Feebaa Pokaż wiadomość
O rety zalozylam ten watek 10 lat temu i kompletnie juz o tym zapomnialam. Weszlam na swoja poczte ktorej tez nie uzywam a tam info, ze mam jakies nowe wiadomosci w watku :P
no to sprawdzam- haslo dziala - wow- pamietalam!
pozdrawiam dziewczyny invisa-aparatki!
chyba od mojego pierwszego postu ta metoda sie w Polsce bardzo przyjela bo widze ze troche was tu jest! I mam nadzieje ze potaniala tez!
powiem wam tylko ze moja przygoda z invisalign sie zakonczyla juz prawie 9 lat temu, zeby trzymaja luk- chociaz nie bede klamac retencji uzywalam albo nie. na dole mam zamontowany drucik na stale od strony jezykowej - do tej pory sie trzyma, na gorze drucika nie chcialam. bo nie mozna wtedy nitkowac zabkow. dostalam wiec na gore retainer - taka sama szyne jak invisalign. ale tez uzywam swojej ostaniej szyny z ''kolekcji'' jako retainera.
powiem wam ze to dobra sprawa taki ivisalign retainer szyna bo... jednak sie troche zabki przesuwaja. wiec jak nie nakladam retainera pol roku i patrze w lustro i widze ze ta dwojka mi sie 3mm jednak sie przestawila to nakladam pozniej na noc przez tydzien swoja ostatnia szyne Invisalign i wszystko znowu wyglada jak zaraz po prostowaniu
takze nie wyrzucajcie jej!
ja uzwyam ja jeszcze teraz prawie dekade po tym jak wypelnila swoje zadanie
Łoooooo ale nam zrobilas dobrze tym wpisem !!! az sie chce nosic te cholerne nakladki Ja mam juz polowe 9 i nawet nie wiem kiedy zlecialo a zeby na dole robia sie prostsze Na gore sobie poczekam ale strasznie fajnie, ze wypowiedzial sie ktos po zakonczonym leczeniu. Tyle lat.... pewnie nawet nie sadzilas, ze az tyle uplynelo...
Basia146 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-11, 19:10   #214
Feebaa
Przyczajenie
 
Avatar Feebaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 22
GG do Feebaa
Dot.: Invisalign

Dziewczyny noście szyny 😆 to naprawdę działa! Ja pamiętam nosiłam jedna 2 tygodnie. Mylam szczoteczka elektryczna i była czysta, bez osadów całe 14 dni. Pewnie można nosić krócej ja już po około 10 pamiętam czułam że się ustawiły zęby w łuk. I szyna schodziła łatwo przy ściąganiu. Bo jak była nowa to masakra 😱 no i jeszcze raz doradzam trzymajcie ostatnia szynę naprawdę się przydaje
Feebaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-11, 19:39   #215
telimena878
Raczkowanie
 
Avatar telimena878
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 377
Dot.: Invisalign

Dobry patent z tą szczoteczką ,ja myje tak od tygodnia i faktycznie zero osadu .Dziewczyny czy wy miewacie od czasu do czasu jakieś bóle zębów? mnie dzisiaj obudził ból zęba o 5 nad ranem w miejscu gdzie jest zaczepiona gumka ,bolało też rano przy zdejmowaniu szyny i przestało po godzinie( był to dość ostry ból ale stosunkowo krótki) .Boję się ,że dzisiaj w nocy będzie de javu

Basiu przy której nakładce zauważyłaś ,że dół się prostuje? bo ja patrząc na swoje nakładki to przy 6 widzę dopiero małą różnice (aktualnie druga)

Edytowane przez telimena878
Czas edycji: 2017-05-11 o 19:40
telimena878 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-12, 12:04   #216
Basia146
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 31
Dot.: Invisalign

Cytat:
Napisane przez telimena878 Pokaż wiadomość
Dobry patent z tą szczoteczką ,ja myje tak od tygodnia i faktycznie zero osadu .Dziewczyny czy wy miewacie od czasu do czasu jakieś bóle zębów? mnie dzisiaj obudził ból zęba o 5 nad ranem w miejscu gdzie jest zaczepiona gumka ,bolało też rano przy zdejmowaniu szyny i przestało po godzinie( był to dość ostry ból ale stosunkowo krótki) .Boję się ,że dzisiaj w nocy będzie de javu

Basiu przy której nakładce zauważyłaś ,że dół się prostuje? bo ja patrząc na swoje nakładki to przy 6 widzę dopiero małą różnice (aktualnie druga)
Telimenko ja wczoraj w nocy obudzilam sie z duzym bolem jednego zeba z tylu i musialam sciagnac gumke bo nie dalam rady. Dzisiaj znow mnie bolalo w nocupy bospalam na tej stronie i chyba uciskalo bardziej tego zeba. Za tydzien mam wizyte to zapytam czy to od nakladek czy np. cos sie z zebem dzieje, bo bol byl dosc silny Teraz przy nagryzaniu tez boli.. Nie wiem, moze akurat ten zab sie przesuwa i dlatego..
Ja na dole nie mialam jakos bardzo krzywych. Przy 8 nakladce juz zauwazylam ze zeby sie ukladaja w luk. 11 nakladka juz jest calkiem fajna z tego co patrze, a 14-15 calkiem proste. Juuupi.

Choc ja prostuje zeby glownie ze wzgledu na gore, bo tam dwa zeby sa najbardziej krzywe. I z tego co ogladam na filmiku to dopiero pod sam koniec leczenia beda sie prostowac, bo wszystko zaczyna sie przesuwac od tylu. No ale nic, czekamy
Basia146 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-12, 14:14   #217
telimena878
Raczkowanie
 
Avatar telimena878
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 377
Dot.: Invisalign

Cytat:
Napisane przez Basia146 Pokaż wiadomość
Telimenko ja wczoraj w nocy obudzilam sie z duzym bolem jednego zeba z tylu i musialam sciagnac gumke bo nie dalam rady. Dzisiaj znow mnie bolalo w nocupy bospalam na tej stronie i chyba uciskalo bardziej tego zeba. Za tydzien mam wizyte to zapytam czy to od nakladek czy np. cos sie z zebem dzieje, bo bol byl dosc silny Teraz przy nagryzaniu tez boli.. Nie wiem, moze akurat ten zab sie przesuwa i dlatego..
Ja na dole nie mialam jakos bardzo krzywych. Przy 8 nakladce juz zauwazylam ze zeby sie ukladaja w luk. 11 nakladka juz jest calkiem fajna z tego co patrze, a 14-15 calkiem proste. Juuupi.

Choć ja prostuje zeby glownie ze wzgledu na gore, bo tam dwa zeby sa najbardziej krzywe. I z tego co ogladam na filmiku to dopiero pod sam koniec leczenia beda sie prostowac, bo wszystko zaczyna sie przesuwac od tylu. No ale nic, czekamy
Acha czyli mamy podobnie no właśnie trzeba dopytać dlaczego te zęby bolą ,czy to normalne.
Ja mam bardziej dół krzywy w sensie dość mocno stłoczone jedynki ,ale pewnie sobie jeszcze sporo poczekam na efekt...tym bardziej ,że dzisiaj 7 dzień nakładki a ja póki co muszę nosić 10 dni .W środa wizyta a we wtorek 3 nakładka.Płacicie coś dodatkowo za wizyty kontrolne?
telimena878 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-12, 21:22   #218
Basia146
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 31
Dot.: Invisalign

Cytat:
Napisane przez telimena878 Pokaż wiadomość
Acha czyli mamy podobnie no właśnie trzeba dopytać dlaczego te zęby bolą ,czy to normalne.
Ja mam bardziej dół krzywy w sensie dość mocno stłoczone jedynki ,ale pewnie sobie jeszcze sporo poczekam na efekt...tym bardziej ,że dzisiaj 7 dzień nakładki a ja póki co muszę nosić 10 dni .W środa wizyta a we wtorek 3 nakładka.Płacicie coś dodatkowo za wizyty kontrolne?
Damy rade Ja nic nie płacę
Basia146 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-16, 08:35   #219
nojakto
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 2
Dot.: Invisalign

Witajcie.

Ile Was kosztował aparat invisilign ?

U mnie wycenili to na 15 tys (5 tys muszę wpłacić na początku - tzn. przy robieniu wycisków + 10 tys jak już będą nakładki) + dodatkowo 200 zł za każdą wizytę kontrolną.

Ale lekarz powiedział, że w tych 15 tys jest gwarancja 5 lat - tzn. jeśli np. w trakcie noszenia nakładek okaże się że coś się stało z zębem - pękł lub trzeba go wyleczyć) to w ramach tej ceny robią kolejne nakładki, które będą pasować.

Dajcie proszę znać jak jest z kosztami u Was.
nojakto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-16, 10:40   #220
telimena878
Raczkowanie
 
Avatar telimena878
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 377
Dot.: Invisalign

Cytat:
Napisane przez nojakto Pokaż wiadomość
Witajcie.

Ile Was kosztował aparat invisilign ?

U mnie wycenili to na 15 tys (5 tys muszę wpłacić na początku - tzn. przy robieniu wycisków + 10 tys jak już będą nakładki) + dodatkowo 200 zł za każdą wizytę kontrolną.

Ale lekarz powiedział, że w tych 15 tys jest gwarancja 5 lat - tzn. jeśli np. w trakcie noszenia nakładek okaże się że coś się stało z zębem - pękł lub trzeba go wyleczyć) to w ramach tej ceny robią kolejne nakładki, które będą pasować.

Dajcie proszę znać jak jest z kosztami u Was.

12 tys ,przy wyciskach 1,5tys a przy odbiorze nakładek 8 tys ,reszta przy następnych wizytach rozłożona na 1000zl-500zl-1000zl .Wizyty kontrolne za free.
Też gwarancja do 6 lat bodajże.
Dzisiaj 3 nakładka jutro wizyta u ortodonty
telimena878 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-16, 11:57   #221
nojakto
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 2
Dot.: Invisalign

Cytat:
Napisane przez telimena878 Pokaż wiadomość
12 tys ,przy wyciskach 1,5tys a przy odbiorze nakładek 8 tys ,reszta przy następnych wizytach rozłożona na 1000zl-500zl-1000zl .Wizyty kontrolne za free.
Też gwarancja do 6 lat bodajże.
Dzisiaj 3 nakładka jutro wizyta u ortodonty

To mnie jakoś dużo chcą skasować. Telimena 878 w jakim mieście robiłaś aparat ? Ja Gdańsk
nojakto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-16, 14:10   #222
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: Invisalign

Cytat:
Napisane przez nojakto Pokaż wiadomość
To mnie jakoś dużo chcą skasować. Telimena 878 w jakim mieście robiłaś aparat ? Ja Gdańsk
Cena zalezy od wielu czynnikow. Jesli uwazasz ze to zbyt drogo to po prostu porownaj sobie z cennikami innych ortodontow w Twoim miescie.

Mnie to kosztuje £5500. Wszystko juz w cenie. Ale glupia bylam ze nie porwnalam sobie cen bo nawet jak na UK to cholernie drogo. Jakbym dobrze poszukala to wydalabym 2 tysiace mniej.
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-16, 18:25   #223
nilaya32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 24
Dot.: Invisalign

Mnie to kosztowało 2700 euro w Holandii. Z czego same nakładki 550 euro reszta to tak zwane tu koszty serwisowe.
Też mam gwarancję na 5 lat i nakładki będą wymienione w cenie jeśli coś się z nimi stanie.
Wszystko jest w cenie (retainery , ściąganie kamienia itp.)
Zanim się zdecydujesz to jak wyżej dziewczyny piszą zorientuj się gdzieś indziej w cenach. Lekarze którzy się tym zajmują dostają zniżki za lojalność i za dużą liczbę pacjentów. Czyli im więcej szczęk obrobi tym taniej powinien mieć Mój lekarz miał zniżkę złotą a tuż przed zamawianiem dla mnie aparatu dostał zniżkę chyba platynową więc się udało troszkę przyoszczędzić jakieś 280 euro. Z czego bardzo się ucieszyłam nie ukrywam
Powodzenia
nilaya32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-17, 08:22   #224
Basia146
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 31
Dot.: Invisalign

Cytat:
Napisane przez nojakto Pokaż wiadomość
Witajcie.

Ile Was kosztował aparat invisilign ?

U mnie wycenili to na 15 tys (5 tys muszę wpłacić na początku - tzn. przy robieniu wycisków + 10 tys jak już będą nakładki) + dodatkowo 200 zł za każdą wizytę kontrolną.

Ale lekarz powiedział, że w tych 15 tys jest gwarancja 5 lat - tzn. jeśli np. w trakcie noszenia nakładek okaże się że coś się stało z zębem - pękł lub trzeba go wyleczyć) to w ramach tej ceny robią kolejne nakładki, które będą pasować.

Dajcie proszę znać jak jest z kosztami u Was.

Ja place 14 tys. ale wszystko juz mam w cenie. Wizyty wszytskie bezplatne. Krakow
Basia146 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-17, 20:06   #225
biancooo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7
Dot.: Invisalign

ja płace 12 tys ale to niby jakas promocja byla wszystkie wizyty i gwarancja 5 lat w tym
biancooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-17, 20:34   #226
telimena878
Raczkowanie
 
Avatar telimena878
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 377
Dot.: Invisalign

Byłam dzisiaj na kontroli ,zrobili mi stripping(czy coś takiego) żeby oczyścić zęby ,zwłaszcza ten nalot przy attechmentach,więc w niedziele na komunii nie będę straszyć.Jak powiedziałam, że nie wyrabiam się z 22h w ciągu dnia bo jem 4 razy i noszę 20h to powiedziała ,że mam zostać przy tych 10 dniach: brzydal:,co wydłuża mi już czas leczenia...
Dostałam też nowe gumki do zakładania na noc ,są przezroczyste a nie kolorowe..i nie wiem czym się różnią ,dam znać po nocy.
Wizyta kontrolna przy 10 nakładce (obecnie 3) więc za jakieś 70dni.

Edytowane przez telimena878
Czas edycji: 2017-05-17 o 20:35
telimena878 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-18, 19:28   #227
Feebaa
Przyczajenie
 
Avatar Feebaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 22
GG do Feebaa
Dot.: Invisalign

Tak wygląda mój usmiech po 10 latach od zakończenia leczenia invisalign. To jakbyście były ciekawe 😆 Retencje nosiłam albo i nie idealnie nie jest ale jestem cały czas zadowolona. Szczególnie że wcześniej było kiepsko. Skoro mi się tyle lat utrzymuje efekt to wam też będzie - warto się pomęczyć trochę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PSX_20170518_191806.jpg (47,4 KB, 97 załadowań)
Feebaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-18, 21:02   #228
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: Invisalign

Cytat:
Napisane przez Feebaa Pokaż wiadomość
Tak wygląda mój usmiech po 10 latach od zakończenia leczenia invisalign. To jakbyście były ciekawe 😆 Retencje nosiłam albo i nie idealnie nie jest ale jestem cały czas zadowolona. Szczególnie że wcześniej było kiepsko. Skoro mi się tyle lat utrzymuje efekt to wam też będzie - warto się pomęczyć trochę
Uśmiech marzenie

A tak z ciekawości, nosiłaś sumiennie te 22h?
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-19, 11:02   #229
Feebaa
Przyczajenie
 
Avatar Feebaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 22
GG do Feebaa
Dot.: Invisalign

Tak, nosilam min 22 godziny sumiennie. zreszta nie dosc ze mialam kazdy zab w inna strone to jeszcze przerwy miedzy zebami wiec w tej nakladce zeby wygladaly lepiej to nie lubilam ich zdejmowac
Zawsze po kazdym jedzeniu szlam myc i nakladka wracala na zeby. Nawet kiedys na wakacjach ze znajomymi jak sie doprawilam whisky to przyznaje sie, ze sie tak zatrulam, ze rzygalam pozniej cala noc chyba z 15 razy scislakam sie kibelkiem... no i... za kazdym razem, wyobrazcie sobie, zdejmowalam nakladki do rzygania.. po - mylam zeby, mylam nakladki nakladalam szlam do lozka po czym po 15 minutach to samo. nie wiem jak ja to robilam bo bylam taka pijana ale ze tak robilam to pamietam dokladnie... hahahha teraz sie z tego smieje- moglam sobie te jedna noc odpuscic- ale nie!!! haha
Feebaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-19, 13:59   #230
DorotaPB35
Raczkowanie
 
Avatar DorotaPB35
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 43
Dot.: Invisalign

Feebaa piekny usmiech-dajesz nadzieje! i ta hostoria z whisky-haha jakie poswiecenie

Bylam na wizycie mam doklejone attachmenty 7 na gorze i 7 na dole niezbyt przyjemna wizyta mam wrazliwe zeby i za kazdym razem jak osuszal zeba tym zimnym powietrzem zwijalam sie z bolu
poza tym tez wole nosic nakladki nie widac tych krzywych zebow i te attachmenty mnie tak nie draznia. Czy tylko ja mam wrazenie ze mam tony jedzenia miedzy zebami a tymi attachmentami?normalnie zenada jesc w towarzystwie!
Zmieniam nakladki co 10 dni nie 14 przez nastepne 10, ale pod jednym warunkiem musze nosic prze 22h, wiec zaczelam jesc z zegarkiem w reku wiem ze to smieszne ale wzielam sobie do serca i chce zeby efekty byly jak najlepsze w koncu to robie dla siebie.
Obliczylam ze jesli wszystko bedzie ok to 10 stycznia koniec!
Podobno efekty widac dopiero przy samym koncu acha i czeka mnie stripping ale tylko 2 zebow na dole-i chwala za to bo przy wrazliwosci moich zebow chyba bym wziela znieczulenie przed-haha

Pozdrawiam Was serdecznie Aparatki
DorotaPB35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-19, 21:02   #231
telimena878
Raczkowanie
 
Avatar telimena878
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 377
Dot.: Invisalign

Feeba a co ile zmieniałaś nakładkę? masz idealne zęby wg .mnie ja takie może będę miała po licówkach i po dużym tiuningu

Co do attechmentów mnie w ogóle nie denerwują ,dużo bardziej denerwuje mnie sam aparat, więc wolę siebie bez aparatu z attechmentami .Dużo swobodniej mi się mówi bez aparatu,czuję się pewniej ...dzisiaj sobie zdjęłam na rower bo mam wrażenie ,że gorzej mi się oddycha jak szybko jadę...Ogólnie wkurza mnie ten aparat ,cieszę się ,że w niedzielę będę cały dzień bez.
Jedynie kiedy mnie nie wkurza to jak śpię,ale ogólnie wychodzę z założenia, że nie da się do niego przyzwyczaić
telimena878 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-20, 15:43   #232
Feebaa
Przyczajenie
 
Avatar Feebaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 22
GG do Feebaa
Dot.: Invisalign

Dziękuję idealnie nie jest bo nie mam kła jednego (brak zawiązka zęba) 😣 ale mam duże 4, to ta jedna nadrabia w miarę w porządku. W ogóle mam duże te zęby 😶 Zmieniałam nakładki równo co 14 dni. Tak mi kazał orto. Mówił że się utrwala niby przez te ostatnie 2-3 dni. No to nosiłam.
Feebaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-23, 17:14   #233
Kalixt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 21
Dot.: Invisalign

Moj wynik z symulacji. Gora 47, dol 22 Duuuzo. A przed wyrwaniem 2 gornych osemek bylo 54 na gore na symulacji.

Takie pytanie. Co jak w trakcie leczenia zrobimy jakas plombe? Troche sie wtedy przeciez zmienia ksztalt zeba. Co wtedy z nakladka?
Kalixt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-24, 06:49   #234
Basia146
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 31
Dot.: Invisalign

Nie przeszkadza to w niczym,pytalam. Musi byc tylko idealnie wyszlifowana i dopasowana. Ja jesli cos sie bedzie dziac to pojde wyleczyc do mojej ortoddontki, nie do mojego dentysty, zeby wszystko bylo ok
Basia146 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-26, 10:05   #235
telimena878
Raczkowanie
 
Avatar telimena878
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 377
Dot.: Invisalign

Jutro 4 nakładka powoli leci ...,wczoraj czułam ból ost.zęba zwłaszcza przy myciu elektryczną szczoteczką ,więc chyba się coś przesuwa.
Dziewczyny ten cały stripping chyba powinien być wykonywany przynajmniej raz w miesiącu bo mi już z powrotem zażółkło koło attechemntów i między zębami a myję zęby i nitkuję 4-5 razy dziennie ...
a jak tam u was z noszeniem pilnujecie się i jak samopoczucie?
Ja dobrze ,że jednak mam na te 10 dni bo różnie to bywa ,potrafię po jedzeniu z godzinę zwlekać ,albo zapomnieć ,że muszę założyć nakładki...
W domu mam póki co do 11 nakładki (wyżebrałam ost.na wizycie 3 nakładki) a resztę dostanę na kontroli lipiec /sierpień jak zapłacę za resztę.Póki co nie widzę żadnych zmian w zębach ...ale pewnie jakieś mikromilimetrowe są
telimena878 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-26, 22:41   #236
biancooo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7
Dot.: Invisalign

nakładki nie przeszkadzaja mi w ogóle tylko ściąganie ich i zakładanie. martwię się że troche za mało je noszę choć naprawdę się staram ale no kurcze czasem chce wypić kawę na spokojnie .... ostatnio byłam na weselu i też mialam je dużo mniej na zębach. Ale uparcie nawet podczas wesela zakładałam je na troche . Mam nadzieje ze nie bede musiala nosic ich przez 10 dni ale jesli mus to mus, naprawde chce wyprostowac zęby. Coś sie na pewno przesuwa, czuje to nitkując zęby - wczesniej to bylo praktycznie nie mozliwe. Pierwsza wizyta kontrolna 6 czerwca .... zobaczymy ....
biancooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-30, 19:36   #237
telimena878
Raczkowanie
 
Avatar telimena878
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 377
Dot.: Invisalign

mnie denerwują strasznie chyba tylko ja mam z tym problem..najbardziej mam ochotę je przygryzać i dotykać językiem jak jestem głodna ,po prostu wariuję ,więc staram się nie dopuszczać do głodu
telimena878 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-03, 13:11   #238
KlaudiaRetti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 1
Dot.: Invisalign

Hej. Obecnie jestem po wszystkich wizytach poprzedzających zakup aparatu. Właśnie czekam na wizualizacje która mam dostać na maila i po ostatecznej decyzji będę oczekiwała na nakładki

Moja klinika to dentim clinik w Katowicach. Do tanich nie należą ale z tego co zauważyłam to ceny sa podobne w innych klinikach.
KlaudiaRetti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-06, 09:37   #239
paulinaaaaa86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 2
Dot.: Invisalign

Cześć!
od 1 czerwca jestem posiadaczką aparatu invisiligne..strasznie mi rani język .. macie jakieś rady czym smarować albo płukać? Pewnie było to tutaj napisane ale jest tyle postów, że nie jestem w stanie tego nadrobić..
I jeszcze kwestia pozbywania się osadu jakby ktoś mógłby mi w skrócie przybliżyć dobre patenty?
Z góry dzieki !
P.
paulinaaaaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-06, 17:14   #240
buli_szufla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 398
Dot.: Invisalign

Cytat:
Napisane przez KlaudiaRetti Pokaż wiadomość
Hej. Obecnie jestem po wszystkich wizytach poprzedzających zakup aparatu. Właśnie czekam na wizualizacje która mam dostać na maila i po ostatecznej decyzji będę oczekiwała na nakładki

Moja klinika to dentim clinik w Katowicach. Do tanich nie należą ale z tego co zauważyłam to ceny sa podobne w innych klinikach.
Tez sie lecze w tej klinice i jestem z niej bardzo zadowolona! Mam nadzieje ze sie nie rozczaruje. obecnie mam 3 nakladke.
buli_szufla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-24 08:00:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:42.