Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem? - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-02-04, 17:37   #361
tablanka88
Zadomowienie
 
Avatar tablanka88
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 516
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Dostępne w drogeriach czy netowo?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja zamawiam w zestawie 3 szt. z allegro
__________________
"You've got something I need,
In this world full of people there’s one killing me
And if we only die once I wanna die with you"

Wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post75739756
tablanka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-06, 07:43   #362
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Nie wiem, czy to głupio nie zabrzmi, ale...zakup psa wymarzonej od dzieciństwa rasy. Dzięki niemu moje życie nabrało barw, odkryłam swoją pasję (psie sporty), spełniam się twórczo (piszę bloga o tematyce kynologicznej), jestem w stanie zapomnieć o prywatnych problemach, poznałam wspaniałych ludzi i...odmłodniałam o pięć lat! Na zawodach przeżywam drugi raz studia, mimo, że jestem tuż przed trzydziestką

Zakup nowego aparatu. Dziesięć lat eksploatowałam najprostszego lusterkowca odziedziczonego po tacie aż w końcu uzbierałam na pełną klatkę Radocha z nowej jakości zdjęć - nie do przecenienia!

Nie mój zakup, prezent od rodziców - Kindle. Byłam baardzo sceptyczna, ale dziś, po 3 latach użytkowania mogę śmiało powiedzieć, że dzięki temu aparacikowi czytam więcej i częściej
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-06, 10:50   #363
201705230905
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 043
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy to głupio nie zabrzmi, ale...zakup psa wymarzonej od dzieciństwa rasy. Dzięki niemu moje życie nabrało barw, odkryłam swoją pasję (psie sporty), spełniam się twórczo (piszę bloga o tematyce kynologicznej), jestem w stanie zapomnieć o prywatnych problemach, poznałam wspaniałych ludzi i...odmłodniałam o pięć lat! Na zawodach przeżywam drugi raz studia, mimo, że jestem tuż przed trzydziestką

Zakup nowego aparatu. Dziesięć lat eksploatowałam najprostszego lusterkowca odziedziczonego po tacie aż w końcu uzbierałam na pełną klatkę Radocha z nowej jakości zdjęć - nie do przecenienia!

Nie mój zakup, prezent od rodziców - Kindle. Byłam baardzo sceptyczna, ale dziś, po 3 latach użytkowania mogę śmiało powiedzieć, że dzięki temu aparacikowi czytam więcej i częściej
A jaką masz rasę? 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201705230905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-06, 10:56   #364
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez malwine55 Pokaż wiadomość
A jaką masz rasę? 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Owczarki australijskie
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-06, 23:28   #365
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Owczarki australijskie
Ooo to większa wersja mojej Tosi owczarka szetlandzkiego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 10:17   #366
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Ooo to większa wersja mojej Tosi owczarka szetlandzkiego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rodzina!
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-31, 18:09   #367
brodzkaannaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 18
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Moje najlepiej wydane pieniądze to zdecydowanie porzadne okulary przeciwsłoneczne od xxx Jak wiadomo, zbliza się lato, żar się leje z nieba, zaraz trzeba będzie się pakować na wakacje, a chyba podstawowym ekwipunkiem podczas tóznych wypraw są okulary przeciwsłoneczne. Dla mnie ważne jest żeby posiadały naprawde dobry filtr. Chroniły moje oczy, no i były wygodne i jakoś na mnie wyglądały. Kilka lat temu przerzuciłam się z chińskich podróbek, które tylko psują oczy na własnie okulary od nich. Mam ich dwa egzemplarze i naprawde używam już kilka sezonów. Dla mnie to jest zakup na lata.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2017-06-01 o 10:41 Powód: reklama
brodzkaannaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-31, 19:45   #368
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Dobre oprawki to inwestycja nie tylko w zdrowie, ale i w wizerunek.
Wcześniej miałam Moschino, a teraz mam Versace. Jakość, wykonanie bardzo dobre.
Kindle u mnie też się sprawdza.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-31, 19:47   #369
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Ja mam okulary przeciwsłoneczne od okulisty, dostosowane do wady wzroku. Mają już 4 lata, muszę wymienić szkła na mocniejsze.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-31, 23:30   #370
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Aparat ortodontyczny - duży wydatek, który niedawno uskuteczniłam, a już mi przyniósł radość i poprawia humor każdego dnia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-01, 06:48   #371
funk_you
Wtajemniczenie
 
Avatar funk_you
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 549
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Aparat ortodontyczny - duży wydatek, który niedawno uskuteczniłam, a już mi przyniósł radość i poprawia humor każdego dnia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie tak, zęby były moim najwiekszym kompleksem którego już się pozbyłam dzięki aparatowi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
funk_you jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-03, 06:14   #372
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 615
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

[1=0235a76bf37a0c9e786a33d 682e03cfb1aa33c8b_653ef22 455ebf;69649926]- KitchenAid
- garnek żeliwny do pieczenia chleba
- MacBook, iPad, iPhone
- domowy IPL
- okulary słoneczne RayBan
- porządne buty trekkingowe
- wełniany płaszcz zimowy
- zeszyty w kropki
- płyta indukcyjna[/QUOTE]



Dodam do mojej listy suszarkę bębnową, nie wiem jak ludzie mogą bez tego żyć
I moje ukochany okulary słoneczne RB zamieniłam na takie ze szkłami korekcyjnymi - nowa jakość widzenia w słońcu, naprawdę. Zdecydowanie dobrze wydane pieniądze.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-03, 07:25   #373
syyyyyylwia
cat lady
 
Avatar syyyyyylwia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 312
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

U mnie dołączył porządny, naprawdę wygodny materac. I poduszka profilowana. Teraz już rzadko mam bóle pleców lub karku.
syyyyyylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-03, 11:17   #374
aliani
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 558
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

- depilator - kupiłam za pierwsze stypendium ponad 8 lat temu razem z prostownicą, prostownicę oddałam komuś po paru latach, depilator mi służy do tej pory
- stanik w obwodzie 60 - to był przełom w wieku 21 lat dowiedzieć się, że istnieją inne staniki niż chińskie 75B, które na wuefie podciągają się do połowy piersi
- porządne buty skórzane na co dzień - tenisówki na wiosna / lato / jesień i skórzane sznurowane na zimę (trochę na nie wydałam, ale zwykłe buty potrafię zedrzeć do pięty w niecałe dwa miesiące, albo mi przy tej pięcie pękają a nienawidzę kupować butów, póki co zaczęłam drugi rok a prawie nic nie straciły na wyglądzie)
- kuferek na kosmetyki, taka mała walizeczka - to akurat dostałam w prezencie, ale jest tak przydatne na wyjazdy, że już nie zamienię na zwykłą kosmetyczkę
-
aliani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-03, 12:53   #375
shinypearl
Wtajemniczenie
 
Avatar shinypearl
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 201
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez aliani Pokaż wiadomość
- stanik w obwodzie 60 - to był przełom w wieku 21 lat dowiedzieć się, że istnieją inne staniki niż chińskie 75B, które na wuefie podciągają się do połowy piersi

-
O, też dopisuję do moje listy dobrze dobrane staniki. Zaczęłam ok. 10 lat temu i nigdy już nie pokusiłam się o jakieś z H&M czy no name z rozmiarówką pasującą jedynie na manekiny w wystawie i szkieletory z wybiegów. Dzięki nim zaakceptowałam mój biust, a nawet go polubiłam i uważam go obecnie za zaletę
shinypearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-06, 23:04   #376
Nymerth
Rozeznanie
 
Avatar Nymerth
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 597
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Suszarka do włosów z trybem „średnim”, czyli temperatura idealna - codziennie suszę włosy i gdybym miała robić to suszarką, która daje za wysoką temp, to pewnie byłyby teraz jak siano.

Zestaw do keratynowego prostowania włosów - zabieg zrobiłam sama i już wiem, że będę powtarzać! Na prostowaniu mi aż tak nie zależało, na poprawieniu kondycji włosów owszem i tutaj sprawdził się świetnie.

Grzejnik elektryczny - nie wiem, jak żyłam bez tego cuda tyle lat. Dobrze jest czasem dogrzać pokój czy łazienkę, choćby chwilowo.

Wyciskarka - dzień bez porcji witamin z pysznego soku to dzień stracony!

Soniczna szczoteczka do zębów - zwykła elektryczna nie ma nawet porównania, zarówno jeśli chodzi o komfort używania, jak i efekty w czystości zębów
Nymerth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-09, 04:56   #377
yuy90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 930
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

- aparat ortodontyczny
- okulary z porządnymi szkłami
- szczoteczka soniczna sonicare
- MacBook Pro, iPhone
- kindle
yuy90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-11, 08:46   #378
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy to głupio nie zabrzmi, ale...zakup psa wymarzonej od dzieciństwa rasy. Dzięki niemu moje życie nabrało barw, odkryłam swoją pasję (psie sporty), spełniam się twórczo (piszę bloga o tematyce kynologicznej), jestem w stanie zapomnieć o prywatnych problemach, poznałam wspaniałych ludzi i...odmłodniałam o pięć lat! Na zawodach przeżywam drugi raz studia, mimo, że jestem tuż przed trzydziestką

Zakup nowego aparatu. Dziesięć lat eksploatowałam najprostszego lusterkowca odziedziczonego po tacie aż w końcu uzbierałam na pełną klatkę Radocha z nowej jakości zdjęć - nie do przecenienia!

Nie mój zakup, prezent od rodziców - Kindle. Byłam baardzo sceptyczna, ale dziś, po 3 latach użytkowania mogę śmiało powiedzieć, że dzięki temu aparacikowi czytam więcej i częściej
U mnie też pies.
Rodzice oczywiście uważali że głupotą jest kupowanie rasowego psa bo uwaga...rasowe psy CHORUJĄ i jak pójdziesz do weta to nie skasuje 50 zł tylko 150 bo lekarz będzie wiedział że masz kase i specjalnie będą wyciągać absurd roku
Po latach kupiłam chihuahue i jeżdżę na wystawy i czuje że dopiero teraz jestem w pełni szczęśliwa

Do listy dodam jeszcze depilacja laserowa Light Sheer duet

Edytowane przez 201804100943
Czas edycji: 2017-06-11 o 08:48
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-11, 09:33   #379
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
samochód z automatyczną skrzynią biegów
zmienił moje życie, uwielbiam
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-11, 10:00   #380
201706191326
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 126
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez Nymerth Pokaż wiadomość

Zestaw do keratynowego prostowania włosów - zabieg zrobiłam sama i już wiem, że będę powtarzać! Na prostowaniu mi aż tak nie zależało, na poprawieniu kondycji włosów owszem i tutaj sprawdził się świetnie.
Hej, a podpowiesz czego i jak używałaś? Może być na priva, żeby nie zostać posądzonym o reklamę.

Rozumiem, że zawsze konieczne jest posiadanie prostownicy? Obojętnie jakiej? I taki zestaw do keratynowego prostowania z internetu na ile samodzielnych prostowań wystarczy?
201706191326 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-11, 10:42   #381
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez fanka_teleranka Pokaż wiadomość
Hej, a podpowiesz czego i jak używałaś? Może być na priva, żeby nie zostać posądzonym o reklamę.

Rozumiem, że zawsze konieczne jest posiadanie prostownicy? Obojętnie jakiej? I taki zestaw do keratynowego prostowania z internetu na ile samodzielnych prostowań wystarczy?
Jest cały wątek o keratynowym prostowaniu, który ma kilka części. Nie musisz mieć swojej prostownicy, możesz pożyczyć. taka, która ma regulację temperatury i nagrzewa się do ok 230°C. Na ile prostowań starczy to zależy od długości i gęstości włosów i wielkości opakowań.
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-12, 11:03   #382
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Nowe najlepsze wydatki:
- aparat ortodontyczny Invisalign (moim marzeniem od zawsze były piękne, proste zęby i w końcu zaczęłam to marzenie spełniać)
- wprawdzie dostałam ją w prezencie ale sama nie zastanawiałabym się nad zakupem - szczoteczka soniczny philips sonicare diamond clean ( przerzuciłam się z elektrycznej)
- depilator philips Satinelle advanced, mój pierwszy depilator, teraz juz nie wyobrażam sobie wrócić do golenia nóg i pach
- pełna depilacja miejsc intymnych woskiem u kosmetyczki
- hybrydy na stopach
- odkurzacz bezprzewodowy Dyson V8 absolute (mam dwa koty), jasne dywany w końcu są czyste

Ps. Ten paskudny link do odkurzacza to wizaż, nie ja ;/
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016

Edytowane przez little.b.blue
Czas edycji: 2017-06-12 o 12:15
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-12, 11:54   #383
anitka142
padawan
 
Avatar anitka142
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 47
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Płaszcz zimowy Burberry. Dorwałam na sporej obniżce. Wciąż był bardzo drogi, ale mam go od wielu lat i dalej nie widać śladów znoszenia
anitka142 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-14, 13:05   #384
polna_rozyczka
Rozeznanie
 
Avatar polna_rozyczka
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 750
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez little.b.blue Pokaż wiadomość
- pełna depilacja miejsc intymnych woskiem u kosmetyczki
Ja się zbieram na laserową - pełne bikini i pachy. Za kilka miesięcy będę miała odłożoną wystarczającą kwotę. Już nie mogę się doczekać, bo podczas zabiegu woskiem cierpię okrutnie

Cytat:
Napisane przez anitka142 Pokaż wiadomość
Płaszcz zimowy Burberry. Dorwałam na sporej obniżce. Wciąż był bardzo drogi, ale mam go od wielu lat i dalej nie widać śladów znoszenia
Woooow Kupiłaś w sklepie firmowym?
polna_rozyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-14, 13:07   #385
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Torebki Michael Kors.
Wciąż jak nowe, a nie oszczędzam ich

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-14, 14:58   #386
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez polna_rozyczka Pokaż wiadomość
Ja się zbieram na laserową - pełne bikini i pachy. Za kilka miesięcy będę miała odłożoną wystarczającą kwotę. Już nie mogę się doczekać, bo podczas zabiegu woskiem cierpię okrutnie





Woooow Kupiłaś w sklepie firmowym?
Ja wczesniej zawsze golilam maszynka i 2 dni po to byla tragedia bo wszystko mnie swedzialo. Takze jak na razie przeskok z maszynki na wosk to i tak duzy krok u mnie Ale fakt, momentami ten bol to jest masakra. Moze kiedys zdecyduje sie na laser
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-14, 23:06   #387
palomama
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 375
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez little.b.blue Pokaż wiadomość
Nowe najlepsze wydatki:
- aparat ortodontyczny Invisalign (moim marzeniem od zawsze były piękne, proste zęby i w końcu zaczęłam to marzenie spełniać)
- wprawdzie dostałam ją w prezencie ale sama nie zastanawiałabym się nad zakupem - szczoteczka soniczny philips sonicare diamond clean ( przerzuciłam się z elektrycznej)
- depilator philips Satinelle advanced, mój pierwszy depilator, teraz juz nie wyobrażam sobie wrócić do golenia nóg i pach
- pełna depilacja miejsc intymnych woskiem u kosmetyczki
- hybrydy na stopach
- odkurzacz bezprzewodowy Dyson V8 absolute (mam dwa koty), jasne dywany w końcu są czyste

Ps. Ten paskudny link do odkurzacza to wizaż, nie ja ;/
A który masz model tego depilatora?
Moje pierwsze podejście do depilatora było niedaune Ale chcę spróbować jeszcze raz i kupić nowy model.
palomama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-15, 09:26   #388
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

-staniki w prawidłowym rozmiarze, które kupuję już ponad 11 lat uratowały moje piersi i kręgosłup. Nie są super drogie, kupuje polskich producentów do max 100zł (zazwyczaj dużo taniej).
-ubrania (nie tylko swetry) z wełny. Wełna nie musi być wcale gruba. Noszę cały rok.
-poduszki profilowane do spania oraz dobry materac do łóżka.
-atomizer do perfum (na podróże)
-pralka Miele. Droga to fakt, ale jest cicha, duża, super wykonana, dobrze płucze (co ważne przy mężu alergiku) i prosta w obsłudze.
-ekspres do kawy Philips, przelewowy z termosem, nie szklanym dzbankiem. Ma ponad 10lat, nadal jest w sprzedaży i nadal nam codziennie wiernie służy. Ostatnio odkryłam, iż można zaparzyć w nim również herbatę
Cytat:
Napisane przez palomama Pokaż wiadomość
A który masz model tego depilatora?
Moje pierwsze podejście do depilatora było niedaune Ale chcę spróbować jeszcze raz i kupić nowy model.
Polecam depilator od Braun. Zdecydowanie mniej agresywne są. Mam taki najtańszy od 16 lat i ...nadal działa
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-15, 09:50   #389
palomama
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 375
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
-staniki w prawidłowym rozmiarze, które kupuję już ponad 11 lat uratowały moje piersi i kręgosłup. Nie są super drogie, kupuje polskich producentów do max 100zł (zazwyczaj dużo taniej).
-ubrania (nie tylko swetry) z wełny. Wełna nie musi być wcale gruba. Noszę cały rok.
-poduszki profilowane do spania oraz dobry materac do łóżka.
-atomizer do perfum (na podróże)
-pralka Miele. Droga to fakt, ale jest cicha, duża, super wykonana, dobrze płucze (co ważne przy mężu alergiku) i prosta w obsłudze.
-ekspres do kawy Philips, przelewowy z termosem, nie szklanym dzbankiem. Ma ponad 10lat, nadal jest w sprzedaży i nadal nam codziennie wiernie służy. Ostatnio odkryłam, iż można zaparzyć w nim również herbatę

Polecam depilator od Braun. Zdecydowanie mniej agresywne są. Mam taki najtańszy od 16 lat i ...nadal działa
A jaki masz model tego depilatora? Chociaż pewnie nie ma go już w sprzedaży
Ja miałam najtańszy model Philipsa (zdjęcie w załączniku) i szybko się go pozbyłam... Nie chodzi o ból - jestem dość odporna. Ale żeby wyrwać włoski musiałam dotykać tego samego miejsca chyba z 20 razy, a i tak wiele włosków zostało na skórze...
Do tego był strasznie głośny...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg depilator-philips-hp6422-01_9687_2009223_350x350w50.jpg (57,1 KB, 164 załadowań)
palomama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-15, 10:22   #390
Joltar 3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 99
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez palomama Pokaż wiadomość
A jaki masz model tego depilatora? Chociaż pewnie nie ma go już w sprzedaży
Ja miałam najtańszy model Philipsa (zdjęcie w załączniku) i szybko się go pozbyłam... Nie chodzi o ból - jestem dość odporna. Ale żeby wyrwać włoski musiałam dotykać tego samego miejsca chyba z 20 razy, a i tak wiele włosków zostało na skórze...
Do tego był strasznie głośny...
- torebki Michael Kors.
-zmywarka.
Joltar 3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-13 16:27:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:52.