Nie-apteczne filtry na plażę - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-02, 22:03   #751
~~ALa~~
Zadomowienie
 
Avatar ~~ALa~~
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 205
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
nie znam się na składach filtrów, wiec mam pytanie - czy te avonowskie filtry, to nie są te, które chronią i są fotostabilne tylko kiedy zostawiaja, biala warstewkę (czyli chyba posiadają zinc oxide, tak?)
jeden z wymienionych przez Ms. Torres preparatow bazuje tylko na filtrach mineralnych (zinc oxide i titanium dioxide) i on jest stabilny i dziala dopoki 'biala warstewka' sie nie zmaze.
reszta zawiera tinsorb M (METHYLENE BIS-BENZOTRIAZOLYL TETRAMETHYLBUTYLPHENOL) ktory nie odpowiada za fotostabilność i nie zostawia bialej warstewki (jest filtrem chemicznym).
jesli chcialabys poczytac wiecej http://www.wizaz.pl/basia_opalanie_cz7_filtry.php (niestety w tym artykule nie ma wymienionych najnowszych fotostabilnych filtrow, ale dobrze przybliza istote filtrow chemicznych, mineralnych)


Cytat:
Napisane przez Ms.Torres Pokaż wiadomość
proszę też bardziej doświadczone Wizażanki o odpowiedź na pytanie, czy filtr Univul T 150(nie mylić z Univul A Plus)-ten zaznaczony na fioletowo, chroni przed UVA i czy jest fotostabilny.
http://www.pinezka.pl/content/view/2137/203/ (na pewno nie chroni przez UVA I)
~~ALa~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 06:37   #752
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

Nie wiecie może czy ten zestaw Avene jest świeży czy to jakaś zeszłoroczna promocja???

http://www.allegro.pl/item362202510_..._gratisy_.html
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 08:41   #753
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

wygląda na tegoroczny.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 15:35   #754
Ms.Torres
Rozeznanie
 
Avatar Ms.Torres
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 946
Talking Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

właśnie weszłam w posiadanie nowego filtra i dodałam go do KWC.
jest to Soraya, balsam do opalania dla dzieci SPF 30. jest on fotostabilny, użyto w nim filtrów: ethylhexyl methoxycinnamate, diethylamino hydroxybenzol hehyl benzoate oraz ethylhexyl triazone.

czyli zawiera Univul A Plus , tak jak te z wyższym faktorem. nie chce mi się znowu wpisywać całego składu, bo jutro pojawi się on w KWC powiem jednak, że jest nieco lżejszy od tego SPF 45 i nie powinien zapychać, więc będę go stosować też na twarz kosztowal mnie 24 zł choć w innej aptece był za 27 zł. pojemność 200 ml.
__________________
Przyłącz się do klubu
-Avonomaniaczek
-Bladolicych

to już 18 lat na Wizażu
Ms.Torres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 16:23   #755
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

Cytat:
Napisane przez Ms.Torres Pokaż wiadomość
właśnie weszłam w posiadanie nowego filtra i dodałam go do KWC.
jest to Soraya, balsam do opalania dla dzieci SPF 30. jest on fotostabilny, użyto w nim filtrów: ethylhexyl methoxycinnamate, diethylamino hydroxybenzol hehyl benzoate oraz ethylhexyl triazone.

czyli zawiera Univul A Plus , tak jak te z wyższym faktorem. nie chce mi się znowu wpisywać całego składu, bo jutro pojawi się on w KWC powiem jednak, że jest nieco lżejszy od tego SPF 45 i nie powinien zapychać, więc będę go stosować też na twarz kosztowal mnie 24 zł choć w innej aptece był za 27 zł. pojemność 200 ml.
Właśnie szukam czegoś takiego... Musze się zastanowić


Ehhh...a ja dzisiaj niestety zaliczyłam nieudany zakup. Chciałam filtr z Garniera spf30 ten w formie żelu, bo nie jest tłusty i nie ma białych śladów. Rzeczywiście to prawda, jest taki i nic się nie lep. Nawet nie widać go na skórze smarując sporą warstewkę. Jest jednak jedna wielka wada. Jest ostrzeżenie że zawiera dużo alkoholu i nie nadaje się na twarz, a ja właśnie na twarz chciałam. Co za pech! Trochę nieuwagi już 34zł w błoto. Będę go stosować tylko do ciała. Przynajmniej piasek i robactwo nie będą się kleić.
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 17:18   #756
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Właśnie szukam czegoś takiego... Musze się zastanowić


Ehhh...a ja dzisiaj niestety zaliczyłam nieudany zakup. Chciałam filtr z Garniera spf30 ten w formie żelu, bo nie jest tłusty i nie ma białych śladów. Rzeczywiście to prawda, jest taki i nic się nie lep. Nawet nie widać go na skórze smarując sporą warstewkę. Jest jednak jedna wielka wada. Jest ostrzeżenie że zawiera dużo alkoholu i nie nadaje się na twarz, a ja właśnie na twarz chciałam. Co za pech! Trochę nieuwagi już 34zł w błoto. Będę go stosować tylko do ciała. Przynajmniej piasek i robactwo nie będą się kleić.

Miałam ten filtr, tylko z niższym faktorem i ma jedna dużą wadę - jest strasznie nie wydajny Kilka razy sie nim posmarowałam na plażę i już musiałam lecieć do drogerii po nowy :|
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 18:55   #757
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
Miałam ten filtr, tylko z niższym faktorem i ma jedna dużą wadę - jest strasznie nie wydajny Kilka razy sie nim posmarowałam na plażę i już musiałam lecieć do drogerii po nowy :|
No właśnie tak szybko wsiąka że ma sie wrażenie że go wcale nie ma. Może to jest zaleta właśnie
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-03, 21:25   #758
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

Cytat:
Napisane przez Ms.Torres Pokaż wiadomość
właśnie weszłam w posiadanie nowego filtra i dodałam go do KWC.
jest to Soraya, balsam do opalania dla dzieci SPF 30. jest on fotostabilny, użyto w nim filtrów: ethylhexyl methoxycinnamate, diethylamino hydroxybenzol hehyl benzoate oraz ethylhexyl triazone.

czyli zawiera Univul A Plus , tak jak te z wyższym faktorem. nie chce mi się znowu wpisywać całego składu, bo jutro pojawi się on w KWC powiem jednak, że jest nieco lżejszy od tego SPF 45 i nie powinien zapychać, więc będę go stosować też na twarz kosztowal mnie 24 zł choć w innej aptece był za 27 zł. pojemność 200 ml.
Ooo będzie coś na zimę
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 15:28   #759
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
Nie wiecie może czy ten zestaw Avene jest świeży czy to jakaś zeszłoroczna promocja???

http://www.allegro.pl/item362202510_..._gratisy_.html
tegoroczny . Jak masz u siebie superpharmę to tam polecam, bo teraz jest promocja . Dzisiaj własnie nabyłam tylko, ze z mleczkiem 50+ i balsamem do opalania

a do ciała męczę sunozon 50 dla dzieci, straszny jest, zwłaszcza ten alkoholowy zapach
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 10:59   #760
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

więc ja się upewnię: filtry avonu są fotostabilne czy taki jest tylko ten który zawiera te filtry tylko mineralne?
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 11:19   #761
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

kochane wizazanki moze wy mi cos wyjasnicie bo ja juz mam metlik w glowie ..przeczytalam chyba wszystkie artykuly umieszczone w necie na temat filtrow ale czegos nie rozumiem

Trzy tygodnie temu kupilam filtr do buzi firmy ROC minesol spf 50+ napisane jest ,ze ochrona UVA wynosi 5 gwiazdek

sklad : Aqua , cyclohexasiloxane , octocrylene , butylene glycol , tridecyl salicylate, methylene Bis- benzotriazolyl tetramethylbutylphenol (tinosorb M),Bis-ethylhexyloxyphenol methoxyphenyl triazine(tinosorb S) , VP/Eicosene Copolymer,Titanium dioxide , styrene/ acrylates copolymer , Butyl Methoxydibenzoylmethane , diethylamino hydroxybenzoyl , hexyl beznoate , glicerin silica, PEG-100 sterate, glyceryl sterate, ethylhexyl sterate , caprylic/capric glycerides , cyclopentasiloxane, hydrolyzed wheat protein PG- propyl methylsilanediol , chrysanthemum parthenium , linseed acid, alimina , potassium cetyl phosphate , stearic acid , decyl glucoside , PEG- 8 laurate , , polysorbate 20 , sodium dodecylbenzenesulfonate, polyacrylate -13 , ceteryl alcohol , polyisobutene , xanthan gum , disodium EDTA , tocopheryl acetate, phenoxyethanol, ethylparaben, methylparaben , propylparaben -[RP-000500]

uff...i teraz jednej rzeczy nie rozumiem wszedzie jest napisane ,ze parsol jest destabilizowane np przez mike , takl , dwutlenek tytany (jest on wlasnie w tym skladzie kremu . to jak to jest daja do skladnikow parsol razem z destabilizujacym go tlenkiem tytanu . doczytalam tez ,ze octocrylene stabilizuje parsol . Powiem szczerze ,ze tego wlasnie nie rozumiem . Bo np wy nie nakladacie na swoje filtry np pudrow ktore wskladzie maja cos destabilizujacego filtry . Czy ktos moze mi to wyjasniec ???
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI




Edytowane przez Aaliyah1981
Czas edycji: 2008-06-05 o 11:55
Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-05, 11:39   #762
~~ALa~~
Zadomowienie
 
Avatar ~~ALa~~
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 205
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
więc ja się upewnię: filtry avonu są fotostabilne czy taki jest tylko ten który zawiera te filtry tylko mineralne?
wszystkie wymienione przez ms. torres filtry sa fotostabilne


Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość

uff...i teraz jednej rzeczy nie rozumiem wszedzie jest napisane ,ze parasol jest destabilizowane np przez mike , takl , dwutlenek tytany (jest on wlasnie w tym skladzie kremu . to jak to jest daja do skladnikow parasol razem z destabilizujacym go tlenkiem tytanu . doczytalam tez ,ze octocrylene stabilizuje parasol . Powiem szczerze ,ze tego wlasnie nie rozumiem . Bo np wy nie nakladacie na swoje filtry np pudrow ktore wskladzie maja cos destabilizujacego filtry . Czy ktos moze mi to wyjasniec ???
po pierwsze parsol, a nie parasol
a co do Twojego pytania... tez sie kiedys nad tym zastanawialam. i z tego co wiem, w tym preparacie ktory wymieniasz 2 tinsorby wysoko w skladzie stabilizuja parsol na tyle, ze dwutlenek tytanu mu nie straszny podobnie wszelka kolorowka
~~ALa~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 11:47   #763
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

Cytat:
Napisane przez ~~ALa~~ Pokaż wiadomość
wszystkie wymienione przez ms. torres filtry sa fotostabilne




po pierwsze parsol, a nie parasol
a co do Twojego pytania... tez sie kiedys nad tym zastanawialam. i z tego co wiem, w tym preparacie ktory wymieniasz 2 tinsorby wysoko w skladzie stabilizuja parsol na tyle, ze dwutlenek tytanu mu nie straszny podobnie wszelka kolorowka
ups przerpaszam za literowke juz poprawiam . No wlasnie zastanawiajace to jest bardzo po co umieszczaja cos co moze destabilizowac filtr . mam nadzieje ,ze jednak wiedza co robia . dziekuje ci za odpowiedz .

aha dodam jeszcze ,ze filtr jest calkiem dobry na plus to ,ze ladnie wygladza buzie , swobodnie mozna go nalozyc pod oczy nic nie szczypie , nie zapycha porow tak jak obiecuje producent (akurat mam w tej kwesti juz porownanie z innymi filtrami. ale sa tez minusy bieli buzie wiec po nalozeniu wyglada sie jak gejsza trzeba sie ratowac pudrem lub ziemniaczanka z cynamonem )
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 12:03   #764
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

Dziękuję Alu
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 13:23   #765
confused
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 229
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

Ogłaszam wszem i wobec, że jest już promocja w Rossmannie na SunOzony tylko czy moze ktos przypomnieć, które są fotostabilne? Na pewno spf 50, a reszta?
confused jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 18:41   #766
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

Cytat:
Napisane przez confused Pokaż wiadomość
Ogłaszam wszem i wobec, że jest już promocja w Rossmannie na SunOzony tylko czy moze ktos przypomnieć, które są fotostabilne? Na pewno spf 50, a reszta?
Cytuję:

Cytat:
Napisane przez Justy
czyli w tym roku sprawa wygląda tak:
rossman niebieski dla dzieci spf50- fotostabilny
rossman niebieski dla dzieci spf30- niefotostabilny
rossman żółty: od spf15 w górę- fotostabilny
Ja już zacieram rączki
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 19:45   #767
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

Miałam dzisiaj w rękach meczko sun ozon spf 20, ze składu wynikało, ze jest stabilne, ale zwatpiłam, bo zapamietałam, że na 100% stabilne sa 30 zółta i 50 niebieska. W takim razie po weekendzie pędzę do rossmanna po 20 i 30 na zapas. A moze na 50 się skusze. Muszę to przemysleć. Narazie mam 30 i mi odpowiada. Przetestuję ją w najbliższych dniach na wyjeździe. Ma byc słońce, jezioro, las, więc warunki do testów idealne <a do odpoczynku jeszcze lepsze >
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 13:56   #768
confused
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 229
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

Ja właśnie wróciłam z zakupów z 30 Kupiłabym 50, ale nie starczyło mi pieniędzy, z resztą - ile można mieć tych filtrów Posmarowałam na próbę rękę i wydaje się być super wchłania się szybko, alkoholu nie czuć Z tego co widzę to ma w składzie octocrylene, dwutlenek tytanu, tinosorb M do tego panthenol, no niestety alkohol, ale na ciało się nada
confused jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 18:28   #769
Ulotka
Raczkowanie
 
Avatar Ulotka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 161
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

Mam do Was prosbe. Niedawno odkrylam swoja ignorancje jak zaczelam czytac to forum. Chcac naprawic swoj blad wyszukalam informacje o tanich fotostabilnych filtrach. Padlo na Rossmannowskie SunOzony, doczytalam ze fotostabilny z niebieskich jest tylko 50, a z zoltych wszystkie powyzej 15.
Wlasnie wracam prosto z Rossmanna, gdzie nabylam zolte mleczko 25. ALE nie zwrocilam uwagi na uwage ze to nowa receptura. Dlatego pytam, czy ten filtr jest dobry?


Ulotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-06, 18:36   #770
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

Cytat:
Napisane przez Ulotka Pokaż wiadomość
Mam do Was prosbe. Niedawno odkrylam swoja ignorancje jak zaczelam czytac to forum. Chcac naprawic swoj blad wyszukalam informacje o tanich fotostabilnych filtrach. Padlo na Rossmannowskie SunOzony, doczytalam ze fotostabilny z niebieskich jest tylko 50, a z zoltych wszystkie powyzej 15.
Wlasnie wracam prosto z Rossmanna, gdzie nabylam zolte mleczko 25. ALE nie zwrocilam uwagi na uwage ze to nowa receptura. Dlatego pytam, czy ten filtr jest dobry?


Tak To co czytałaś dotyczy właśnie tegorocznych SunOzonów.
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 18:36   #771
~~ALa~~
Zadomowienie
 
Avatar ~~ALa~~
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 205
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

Ulotka, ten sklad jest ok (filtr fotostabilny)
~~ALa~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 19:28   #772
Ulotka
Raczkowanie
 
Avatar Ulotka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 161
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

bardzo dziekuje dziewczyny
Ulotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 19:53   #773
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

Sunozony sa stabilne powyżej 15 czy z 15 włącznie?
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 21:33   #774
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

Z 15 włącznie.
Inaczej: stabilje sa wszytskie z wyjątkiem żółtej 10, żółtej 6 i niebieskiej 30.
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 22:03   #775
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

Dzięki
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 10:30   #776
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

Nabyłam filtr Sorai 45, za waszą sprawą. Póki co jestem bardzo zadowolona. Najlepiej się wchłania z wszystkich filtrów jakie dotychczasowo używałam. Po tygodniu używania nie zauważyłam żeby zapychał. Dobrze współgra ze skrobią nakładaną pędzelkiem (technika stempelkowania, nie omiatam twarzy).
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 11:17   #777
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
Z 15 włącznie.
Inaczej: stabilje sa wszytskie z wyjątkiem żółtej 10, żółtej 6 i niebieskiej 30.
A z SPF 30 dla dzieci, spray? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...a-z-2006r.html
On jest niebieski, ale w recenzjach piszą, że fotostabilny.
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 12:08   #778
~~ALa~~
Zadomowienie
 
Avatar ~~ALa~~
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 205
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

ten spray zostal chyba wycofany. ale odpowiadajac na Twoje pytanie, zamieszczony sklad jest fotostabilny
~~ALa~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 12:38   #779
cadbury
Raczkowanie
 
Avatar cadbury
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 80
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

dziś kupilam w rossmannie żółe: spf 15 i spf 30 i zapłaciłam 17,99 jestem zadowolona z 30 dobrze sie wchłania
cadbury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 20:47   #780
Nanusia76
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 663
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

No to super -nie wiem jak to sie stało ,ale wszystko pokręciłam . Pobiegłam do Rossmanna i złapałam ostatnie dwa opakowania Sun Ozona niebieskiego nr 30.(zamiast 50) .Brak mi słów na moją głupotę, ciemnotę i ślepotę- przecież ja ten cały wątek przekopałam i spisałam nawet jakie filtry zakupić -coś mnie zaćmiło CIEMNOTA EGIPSKA ZE MNIE !!!
Może ktoś się orientuje czy wymienią mi na 50 ???
Nanusia76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:06.