nie miałam nikogo - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zabawa > Gry

Notka

Gry Forum gry, to przestrzeń do zabawy grami słownymi, internetowymi, łamigłówkami i wszystkim, co pozwala zabić nudę. Dołącz i baw się dobrze.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-08-17, 16:36   #1
Kwikwi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 39

nie miałam nikogo


cześć wizażanki!

Mam problem z którym chcialabym sie z wami podzielić. Jednak nie wiem pod który temat go podczepić dlatego pise w kilku. Bardzo was prosze nie kasujcie mojego posta tylko pomóżcie.

moim problemem jest to że mam 20 lat i nie miałam żadnego chłopaka. Wczoraj miałam randke z nowo poznanym chłopakiem i gdy on wspominał o swoich byłych to aż mi sie głupio zrobiło zę ja nikogo nie miałąm. Boje sie przyznać do tego bo to aż śmieszne. Gdy tylko rozmowa w towarzyskwie przechodzi na relacje damsko meskie zamykam sie w sobie ichce mi sie płakac. I to że nie miałam chłopaka ogranicza mnie i zamyka na randkach. Ja szybko rezygnuje z każdej znajomości bo nie chce zeby chłopak zapytął mnie w końcu a ilu ja miałam przed nim czy cos w tym stylu. Wstyd mi sie przyznac ze nie miałam nikogo. Chcoiaż może jakbym to powiedziała to by mi ulżyłloo. Jak myślicie.

Jak pisałam wcześniej wczoraj byłam na pierwszej randce z tym chłopakiem i bardzo mi sie spodobał. Na początku było fajnie ale to do momentu gdy uświadomiłam sobie zę to co robimy nie jest romantyczne. Głupie ale zaczeło mi przeszkadzać to zę ciagle sie śmiejemy z jakiś głupot... Bałam sie ze jak bedziemy sie tak śmiać to on mnie bedzie traktował jak koleżanke. No i przystopowałam troche i potem wsszystko sie zaczeło sypać. NIe wiedziałam jak sie zachować, za duzó sie z nim przedrzeźniałąm, za dużó chciałąm dominować i w ogóle zachowywałąm sie troche dziecinnie. I randka która na początku była fajne przerodziła sie w katastrofe. Gdy mnie odprowadzał i chciałam sie przedrzeźnić próbując zmusić go żeby zgadł w którym bloku mieszkam no i biedaczek w końcu sie troche wkurzył usaidł na łąwce i czekał a ja najpierw sobie rpzykucnełam a potem stałąm koło niego. CO za wstydd.... Boze. a potem jak mijaliśmy znajomy mi trzepakl powiedziżąłam tak sobie zę częśto tu grałam w siatkówke to mi odpowiedziął.. użekła mnie twoja historia,, A potem dodał wiem zę to było chamskei ale chciałem to powiedziec. Poczułam sie bardzo dotkniea... A aj poprostu chciałam zeby on mnie nie traktował jak koleżanke.. Chyba nie dorosłam jeszce do zwiazków. Zachowuje sie dziecinnie..
Kwikwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-17, 17:08   #2
Blue_Tattoo
Wtajemniczenie
 
Avatar Blue_Tattoo
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 585
GG do Blue_Tattoo
Dot.: nie miałam nikogo

A co to ma wspólnego z grami ?
__________________
"Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Puchatku...
- Co Prosiaczku?
- Nic - rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę - chciałem się tylko
upewnić, czy jesteś."
Blue_Tattoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-17, 21:03   #3
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: nie miałam nikogo

Cytat:
Napisane przez Blue_Tattoo Pokaż wiadomość
A co to ma wspólnego z grami ?
Nic
Wątek jest już na Intymnym - więc ten zamykam
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Gry


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:42.