paznokcie ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-14, 16:57   #1
goska7770
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4

paznokcie


witam serdecznie mam swoje dlugie paznokcie i chcialbym je wyzelowac cos takiego jak tipsy ale jesli chodzi o koncowki jak mozna zrobic zeby koncowki byly tez biale no bo pozniej zel a na koncowki co i jeszcze jedno jak na takich zelowych paznokciach przykleic wzorek np kwiatuszek wystajacy
goska7770 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 22:04   #2
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Dot.: paznokcie

To pytanko powinnaś umieścić na podforum paznokcie.

Oczywiście, że możesz nałożyć żel na swoje naturalne pazurki, białą frenczową końcówkę także Robi się to za pomocą białego żelu/akrylu. Udaj się do dobrej stylistki a na pewno nie będzie z tym żadnego problemu.

Jeśli chodzi o kwiatki to nie wiem jakie masz na myśli. Różnego rodzaju kwiatki można wtapiać w żel - wtedy nie ma opcjii aby któryś się odkleił itp, można także malować lub przyklejać na wierzchu. A może chodzi Ci o kwiatki akrylowe? Wykonuje sie je z kolorowej masy akrylowej i wyglądają trochę jak modelinowe .
Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 15:04   #3
atkarina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4
paznokietki:)

hej od niedawna interesuje sie zdobieniem paznokci. Na pocztaku caly czas uzywalam szklanych tipsow. chciałbym wkoncu o obiektywne opinie bo w domu wszytscy mowia slicznie pieknie a wiem ze czasem tak nie jest. Uwielbiam swiecidełka

DSCN2470.JPG


Takie O
atkarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 15:36   #4
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: paznokietki:)

Nie to forum
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 15:40   #5
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: paznokietki:)

Cytat:
Napisane przez atkarina Pokaż wiadomość
hej od niedawna interesuje sie zdobieniem paznokci. Na pocztaku caly czas uzywalam szklanych tipsow. chciałbym wkoncu o obiektywne opinie bo w domu wszytscy mowia slicznie pieknie a wiem ze czasem tak nie jest. Uwielbiam swiecidełka

Załącznik 1034513


Takie O
Nie podobają mi się.
Przede wszystkim za długie i za bardzo przeładowane.
Widać,że są sztuczne .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 15:49   #6
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: paznokietki:)

1. zaloz sobie galerie na paznokciach
2. nie podobaja mi sie pod wzgledem dlugosci i zdobienia, co za duzo to niezdrowo.
3. nie znam sie na budowie sztucznego paznokcie etc. wiec na ten temat niestety sie nie wypowiem.
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 16:40   #7
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: paznokietki:)

nie to forum, zaloz galerie na paznokciowym, troche (odrobine) za bardzo lopaty, ale moze mi sie wydawac, bo nie zrobilas linii usmiechu, wiec nic tego paznokcia nie wysmukla.
__________________
"When you loved the one who was killing you, it left you no options. How could you run, how could you fight, when doing so would hurt that beloved one? If your life was all you had to give your beloved, how could you not give it?

If it was someone you truly loved?"
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-08, 17:59   #8
confused
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 229
Dot.: paznokietki:)

brak linii uśmiechu, a raczej prosta... pozalewane skórki, ciężko ocenić coś jeszcze, zróbc zdjęcie z boku i z przodu...
confused jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 18:12   #9
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: paznokietki:)

kompletnie sie nie znam na pazurkach sztucznych ale mnie sie nie podobaja z tych samych wzgledów jak wyezj wymieniono..po prpstu widac sztucznosc
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 18:16   #10
atkarina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4
Dot.: paznokietki:)

ale ja wole forum przeciez nie chce tutaj clay czas dokładac zdjec. bo ja mam duzo pytan naprzykład czemu mi sie zapoweitrzaja paznokcie pod tipsem?:? przez to szybko sie odklejaja
atkarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 19:02   #11
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: paznokietki:)

Bez obrazy, nie umiem spojrzeć profesjonalnym okiem bo się nie znam ale nie trzeba się znać, żeby stwierdzić, że wyglądają źle, i tu wcale nie chodzi o te świcidełka bo to rzecz gustu ale na miłość - skórki są w okropnym stanie.
__________________
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-08, 20:46   #12
atkarina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4
Dot.: paznokietki:)

masz racje ja sie jednak do tego nienadaje szkoda tylko ze zamowilam pelno lakierow... ozdob itp.. ale dziekuje za wszytskie komentarze.. pozdrawiam
atkarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 22:14   #13
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: paznokietki:)

Ale to nie jest tak, że tak napisałam to od razu - nie nadaję się- to ma być wg. mnie konstruktywna wypowiedź. Naprawdę na forum paznokciowym otrzymasz nawet odpowiedź na Twoje pytanie odnośnie tego, czemu zapowietrzają się tipsy. Ja nie odpowiem bo się nieznam mogę tylko się domyslać, że jedynie coś nie tak przygotowałaś paznokieć pod tips. Może warto wykorzystać to co kupiłaś , naprawdę wiele dziewczyn nie umiało zdobić ale trening spowodował, że weszły do super wprawy.Naprawdę polecam forum paznokietkowe, jest tam wiele informacji (teoria) i wzorki jak je robić. Trenuj a na pewno będzie o wiele lepiej. Życzę powodzenia
__________________
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 22:56   #14
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: paznokietki:)

Cytat:
Napisane przez atkarina Pokaż wiadomość
ale ja wole forum przeciez nie chce tutaj clay czas dokładac zdjec. bo ja mam duzo pytan naprzykład czemu mi sie zapoweitrzaja paznokcie pod tipsem?:? przez to szybko sie odklejaja
kochana, wizaz to nie tylko dzial kosmetyczny, to mix wieeeelu roznych forów i podforów w tym forum o tematyce paznokciowej. jest bodajże nad kosmetycznym. masz tam udzielone odpowiedzi na wszystkie pytania a o zapowietrzeniach to jest tyle, ze hej, jeszcze wiecej o linii usmiechu itd.

na przyszlosc dawaj zdjecia robione pod innym katem, bo w ten sposob prezentujesz tylko wzorek, ale ksztaltu tipsa, krzywych c i calej reszty nie da sie ocenic.
__________________
"When you loved the one who was killing you, it left you no options. How could you run, how could you fight, when doing so would hurt that beloved one? If your life was all you had to give your beloved, how could you not give it?

If it was someone you truly loved?"
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 16:57   #15
tinkusia66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 19
Smile paznokcie !

Mam pytanie czy są jakies odżywki aby paznokcie szybciej rosły i się nie łamały..?
tinkusia66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 17:03   #16
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: paznokcie !

Cytat:
Napisane przez tinkusia66 Pokaż wiadomość
Mam pytanie czy są jakies odżywki aby paznokcie szybciej rosły i się nie łamały..?


wyszukiwarka Ci odpowie
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 18:06   #17
Justynuss
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Z pokoju, z laptopa
Wiadomości: 614
Exclamation Dot.: paznokcie !

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
wyszukiwarka Ci odpowie

1. Wyszukiwarka
2. Nie ten dział




Czemu dzisiaj wszystkich poprawiam??
Justynuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 19:14   #18
Isis23
Zakorzenienie
 
Avatar Isis23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 960
Dot.: paznokcie !

zapraszamy na forum paznokcie.. tam znajdziesz odpowiedz na pewno, bo było dużo watków o podobnej tematyce
__________________
moje malunki

i moje wypocinki fotograficzne



mama aniołka *28.02.2010- [*] 17.03.2010




Isis23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 20:19   #19
Vellie
Przyczajenie
 
Avatar Vellie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 11
Exclamation Paznokcie.

Cześć. Mam problem z paznokciami, otóż obgryzałam je (i nadal obgryzam) przez co są... no cóż, krótkie i trochę pokrzywione.. ;|
Czy mogę iść do kosmetyczki żeby mi je ładnie wypiłowała, czy w ogóle jest szansa, że będą ładne jeśli przestanę je skubać? ;>
__________________
Keep Smiling ;33
Vellie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-08, 21:35   #20
anka1709
Zakorzenienie
 
Avatar anka1709
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: My own, private Neverland.
Wiadomości: 10 534
Dot.: Paznokcie.

Znam ból.
Też obgryzałam pazury, odkąd tylko pamiętam. Dłonie wyglądały tragicznie. Do tego wiecznie pozaciągane skórki. Masakra. Przerobiłam wszelkie możliwe gorzkie żele- nic to nie dawało.
Od dwóch lat noszę tipsy. Miałam w tym chwilę przerwy- po roku je zdjęłam, bo myślałam, że już się oduczyłam gryzienia. Nic z tego. Mam je więc do dziś i marzę, że kiedyś wreszcie uda mi się mieć swoje paznokcie.
__________________
"You gave me strength
When I wasn't strong
You gave me hope when all hope is lost
You opened my eyes when I couldn't see
Love was always here waiting for me"

anka1709 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 22:07   #21
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: Paznokcie.

Oczywiście,że mogą był ładne jeśli przestanie je maltretować i zaczniesz o nie dbać (odżywki,olejki do paznokci,dieta bogata w wapń-jogurty,sery żółte).
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 21:27   #22
adziorek1990
Idiotka
 
Avatar adziorek1990
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Z daleka.
Wiadomości: 12 864
Dot.: Paznokcie.

Cytat:
Napisane przez Vellie Pokaż wiadomość
Cześć. Mam problem z paznokciami, otóż obgryzałam je (i nadal obgryzam) przez co są... no cóż, krótkie i trochę pokrzywione.. ;|
Czy mogę iść do kosmetyczki żeby mi je ładnie wypiłowała, czy w ogóle jest szansa, że będą ładne jeśli przestanę je skubać? ;>
Iść do kosmetyczki zawsze możesz tylko,że ona może mieć problem z wypiłowaniem Ci ich jeśli są krótkie .. a Ciebie to piłowanie może zaboleć jeśli najedzie Ci pilnikiem na skórke (wiem coś o tym)
Mi w piątek kosmetyczka zabrała się za moje pazurki (chociaż ja tego nie chcialam , wstydziłam się bo też obgryzam pazury ) i po jej minie widziałam,że przez to obgryzanie...ma problemy z wypiłowaniem itp.itd..;D

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

A na obgryzanie dobre jest pomalowanie paznokci ciemnym lakierem...Przynajmniej na mnie to działa..Jak mam je pomalowane na czarno lub ciemny fiolet to nie obgryzam.. ;D
__________________
Jedyny łatwy dzień był wczoraj.


Bynajmniej ≠ Przynajmniej!
adziorek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 14:00   #23
S1oneczko
Raczkowanie
 
Avatar S1oneczko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 202
Dot.: Paznokcie.

Cytat:
Napisane przez anka1709 Pokaż wiadomość
Znam ból.
Też obgryzałam pazury, odkąd tylko pamiętam. Dłonie wyglądały tragicznie. Do tego wiecznie pozaciągane skórki. Masakra. Przerobiłam wszelkie możliwe gorzkie żele- nic to nie dawało.
Od dwóch lat noszę tipsy. Miałam w tym chwilę przerwy- po roku je zdjęłam, bo myślałam, że już się oduczyłam gryzienia. Nic z tego. Mam je więc do dziś i marzę, że kiedyś wreszcie uda mi się mieć swoje paznokcie.
Nie rozumiem, twierdzisz, że masz je do dziś, więc musisz miec juz swoje paznokcie, jedynie utwardzone żelem. Własnie tak się dochodzi do swoich ładnych paznokci, poprzez uzupełnianie żelu az do etapu kiedy całe naturalne mozna utwardzić tylko żelem.

Mazenia można zacząc realizowac i powstrzymac się od obryzania pazurów. Wygląda to ochydnie nie tylko ze wzgledu na trzymanie pluchów w buzi, ale także na dłonie:/

Jeżeli chodzi o tipsy+obgryzione paznokcie, to zdarzyło mi się, że na uzupełnienie z dosztukowaniem przyszła osoba , która po prostu wygryzła żel i końcówę tipsa. Zdarzało się równiez, że przychodziła osóbka praktycznie bez płytki. Przykro mi bardzo, ale w takij sytuacji poleca się preparaty, które pomogą w regeneracji płytki, a usługi odmawia. Może to niektórych zadziwić, ale mozna odmówić zrobienia paznokci żelowych, akrylowych- w przypadku kiedy płytka klientki jest chora i to zagraza zdrowiu jej lub kolejnych osób które mnie odwiedzą. pozdrawiam
S1oneczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 12:53   #24
anka1709
Zakorzenienie
 
Avatar anka1709
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: My own, private Neverland.
Wiadomości: 10 534
Dot.: Paznokcie.

Oczywiście- nieprecyzyjnie się wyraziłam. Mam swoje, utwardzone żelem, który uzupełniam co 3-4 tygodnie. Tipsa trzeba mi przykleić tylko wtedy, gdy w coś walnę łapką i złamię jakiegoś pazura, co na szczęście nie dzieje się zbyt często.
Tak, czy inaczej, marzę o swoich naturalnych pazurkach, bez żelu, bez lakieru (nie umiem malować paznokci), bez ozdób, pociągniętych tylko bezbarwną odżywką.
Teraz na końcówkach mam zazwyczaj wtopione w żel brokaciki, przykrywające miejsce, w którym po jakimś czasie byłoby widać odrastający paznokieć. W sumie przeleciałam całą kolorówkę, łącznie z hologramami, brylancikami itd.
Po tych dwóch latach moje paznokcie rzeczywiście zdobyły ładny kształt, ale są dość miękkie. I jeszcze chyba za wcześnie na zrezygnowanie z żelu.
__________________
"You gave me strength
When I wasn't strong
You gave me hope when all hope is lost
You opened my eyes when I couldn't see
Love was always here waiting for me"

anka1709 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 18:04   #25
KozMona
Raczkowanie
 
Avatar KozMona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 119
Send a message via Skype™ to KozMona
Dot.: Paznokcie.

Przedłużanie paznokci obgryzanych, to według mnie idealna metoda, żeby pozbyć się brzydkiego przyzwyczajenia. Ale trzeba to zrobić umiejetnie i najlepiej u osoby, która wie co robi... Trafiały do mnie dziewczyny z ogryzkami pokrytymi żelem lub akrylem i na tym koniec - materiał nie umiejętnie położony odchodził, bo niestety nad taką "obolałą" i zniszczoną płytką trzeba bardz rzetelnie i dokładnie pracować - ale warto, bo gdy wyprowadzi się paznokcie, to satysfakcja jest po obu stronach - Klientki obgryzaczki i stylistki
__________________
Pozdrawiam,

Monia - PRESTIGE
KozMona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 11:29   #26
Vellie
Przyczajenie
 
Avatar Vellie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 11
Dot.: Paznokcie.

A macie jakieś propozycje, oprócz tipsów? Mimo wszystko chciałabym mieć naturalne. Od jakiegoś czasu je zapuszczam, ponieważ mam taki pomysł, aby pójść do kosmetyczki na manicure. Co wy na to? A może wkleicie jakieś zdjęcia z waszymi paznokciami?
__________________
Keep Smiling ;33
Vellie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-26, 19:34   #27
malenka99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3
Paznokcie

Mam takie pytanie bo ostatnio robiłam tipsy u kosmetyczki i po tygodniu podeszło mi powietrze i odkleiły mi się prawie że wszystkie paznokcie wiec poszłam żeby mi je dorobiła. Powiedziała ze to może być wina moich paznokci a nie tego że źle to zrobiła. Po 2 tygodniach zostałam bez żadnego paznokcia. Zapłaciłam za to 70zł poszłam do niej i zapytałam czemu tak się stało na to odpowiedziała mi że mam za tłustą płytkę paznokcia dlatego nie będą mi sie trzymać tipsy... Czy to prawda?
malenka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-26, 20:02   #28
xbox
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 26
Dot.: Paznokcie

być może że tak jest, nie jestem aż takim znawcą choć jak miesiąc temu zakładałm też tipsy to kosmetyczka powiedziała że mam zbyt plaskie paznokcie i też nie będą sie zbyt długo trzymać, ale ja chciałam tylko jednkrazowo je założyć więc po 2tygodniach zaczełam je piłować po 3,5tygodnia odeszły wszystkie i juz nie moge sie doczekac aż płytka wydobrzeje i moje ręce będą znów dobrze wyglądały.
xbox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-26, 20:13   #29
malenka99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3
Dot.: Paznokcie

Najgorsze jest to ze płytka paznokcia jest po tym zniszczona i strasznie brzydko to wyglada a nie ma co z tym zrobic
malenka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 16:58   #30
nysza
Wtajemniczenie
 
Avatar nysza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków/Niepołomice
Wiadomości: 2 260
GG do nysza
Dot.: Paznokcie

skoro żel odpadł, to była zle wykonana usługa . Tłusta płytka nie ma tu nic do rzeczy , bo i na nią są sposoby aby stylizacja pięknie się trzymała. Trafiłaś niestety na niezbyt wyszkoloną stylistkę, która nie potrafiła wykonac poprawnie usługi. Powinna Ci była zaproponować stylizację na innych żelach np. a nie od razu wydać werdykt skreślający Twoje paznokcie ...

Zobacz w mojej galerii - wstawiłam pazurki które maja 2 miesięczny odrost , pani ma cerę mieszaną więc płytka u niej jest tłusta , jednak się da ...
__________________
zapraszamhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=245153&page=26

Międzynarodowy Instruktor Stylizacji Paznokci
nysza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-17 23:22:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:53.