Jaki fryz?;d - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-15, 20:12   #1
Turas
Raczkowanie
 
Avatar Turas
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Zachodnio-pomorskie Wałcz
Wiadomości: 95
GG do Turas

Jaki fryz?;d


S!emanko Wszystkim!!
Mam 18 lat.Od kilku dni myślę nad zmianą fryzury dotychczas miałem zrobioną skośną grzywkę,stopniowane i ścinane degażówką włosy bo są bardzo gęste ( tak twierdzi moja fryzjerka ) Normalnie wybrałbym sie do fryzjera poprawić fryzurke ale myślę nad zapuszczeniem trochę dłuższych włosów.Zdjęcia które tu zamieściłem zostały zrobione 2 dni temu.Chciałbym zobaczyć jak wyglądają włosy po nożu chińskim.Chciałbym tez wiedzieć jakim narzędziem najlepiej strzępić włosy pytam sie bo jak chodziłem do fryzjera zanim zrobiłem sobie fryz ze skośną grzywką i mówiłem żeby mi je postrzępił to jakoś nie wyglądały na postrzępione ; /(jak nie użyłem jakiegoś żelu albo pianki to tak jakbym był ściety na grzybka;p) Zastanawiam sie też nad farbowaniem ale niekoniecznie i na pewno nie błąd.Widziałem kolesia który był pofarbowany na siwo i miał włosy mniej więcej takiej długości w jakich zawsze chodzę ( krótsze niż na zdjęciu ) i nie powiem nawet mi sie to podobało całkiem oryginalne, a może czarne?( EMO ) ^^ Liczę na jakieś fajne foty i rady PoZdr0 O_o
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg QQQQQQQQQ..jpg (33,5 KB, 138 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wwwwwwwwwwwwwwwwww..jpg (37,0 KB, 149 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie022.jpg (56,8 KB, 139 załadowań)
Turas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 14:19   #2
Turas
Raczkowanie
 
Avatar Turas
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Zachodnio-pomorskie Wałcz
Wiadomości: 95
GG do Turas
Arrow Dot.: Jaki fryz?;d

No czemu nic nie piszecie w moim temacie :/ Od wczoraj sprawdzam co pół godziny czy pojawił sie jakiś post ^^ Przepraszam za spam ale nie mogę jeszcze edytować postów.
Żeby coś wnieść do tego wątku dodam ze interesuje mnie co to jest cieniowanie włosów (nie znalazłem na forum konkretnej definicji jest tego za dużo).
Turas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 14:44   #3
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Turasie
Na początek witam na wizazu. Druga strawa to zdjecia. Miałbyś kolorowe i dobrej jakości? Bo zdjecia te pewnie były robione aparatem? Strasznie szcupły jesteś
Co do fryzurki - widziałabym u Ciebie EMO. Zaraz poszukam konkretnych fryzur.

Polecam przeczytać wątek na temat Fryzur EMO : https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...&highlight=EMO


Może coś takiego?

Pozdrawiam

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2016-12-12 o 21:12
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 14:58   #4
demonii
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 711
GG do demonii Send a message via Skype™ to demonii
Dot.: Jaki fryz?;d

nie farbuj wlosow ...
demonii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 16:43   #5
Turas
Raczkowanie
 
Avatar Turas
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Zachodnio-pomorskie Wałcz
Wiadomości: 95
GG do Turas
Dot.: Jaki fryz?;d

nika135 najbardziej podoba mi sie ostatnia fotka... szczególnie tył fryzury!
Jestem ciekaw czym został zrobiony?;>Ogólnie interesuje mnie jakie narzędzia są potrzebne do całokształtu.Nadal jestem ciekaw jak wygląda efekt po nożu chińskim.Jeżeli chodzi o fotki to mogę zrobić kolorowe ale tym samym aparatem : (

Cytat:
Napisane przez demonii Pokaż wiadomość
nie farbuj włosów ...
dlaczego? ... Mógłbyś uzasadnić?
Turas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 17:05   #6
Clarissa:)
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: prawie Wrocław ;)
Wiadomości: 2 426
GG do Clarissa:)
Dot.: Jaki fryz?;d

Racja, nie farbuj . Nie przepadam za facetami z farbowanymi włosami .
A co do fryzury to racja-te EMOwate do Ciebie pasują.
Clarissa:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 17:12   #7
Turas
Raczkowanie
 
Avatar Turas
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Zachodnio-pomorskie Wałcz
Wiadomości: 95
GG do Turas
Dot.: Jaki fryz?;d

haha wszyscy to samo ... moja siostra mnie wyśmiała jak jej powiedziałem ze chce pofarbować na czarno ... ale co to za fryzura emo bez czarnych włosów ? <co?>
Jeżeli chodzi o ostatnią fotke niki123 to jak długo powinienem zapuszczać włosy bo chyba mam za krótkie ; /
Turas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-16, 17:17   #8
czarna_maciejka
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna_maciejka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 2 502
GG do czarna_maciejka
Dot.: Jaki fryz?;d

Nie musi mu sie nie podobac to za czym wy nie przepadacie
Jak pisze, ze moze chce zafarbowac, to niech farbuje, lepiej powiedzcie z jakim kolorem bedzie mu dobrze, a nie "nie farbuj, bo nie lubie facetow z farbowanymi"...
Ja bym cie widziala z dluzsza grzywka, jesli ci sie takie fryzury podobaja, fajnie bys wygladal ^^
Jaki masz kolor oczu?
__________________
Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Śpij dobrze - Wizaż Cię rozgrzesza
czarna_maciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 18:21   #9
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
Dot.: Jaki fryz?;d

Turasie...jak zauważyłam masz delikatną wrecz kobieca urodę... emo fryzurka sprawi ze będziesz wyglądał na mlodszego (chyba ze chcesz uzyskać taki efekt)...moim zdaniem masz troszke za dlugie wlosy co sprawia ze z boczku wyglądasz na kobietę- nie obraz sie bo nie o to tu chodzi, ja ci po prostu chce doradzić...masz rzadkie włosy wiec radze żebyś je choć troszkę skrócił a jesli potrzebujesz czegoś nowego jakiejś odmiany to zrób sobie np. wzorek z boku o kolorze zielonym albo niebieskim...uzyskasz wtedy efekt graffiti...pozdrawiam
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2008-04-17 o 13:11
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 18:51   #10
Emavina
Przyczajenie
 
Avatar Emavina
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: zielony pokój w szarym miasteczku
Wiadomości: 28
Dot.: Jaki fryz?;d

mój przyjaciel ma taką fryzurkę, jak ta ostatnia od nika135, która Ci się podoba. Gość ma włosy farbowane na czarno, też jest bardzo szczupły i wg mnie wygląda genialnie! Więc powodzenia przy metamorfozie, a, i "po" wklej zdjęcia
__________________
Maj 2008 - tak jakby matura.

"Czas ma zielone kocie oczy, tak samo, jak Ty.."

Przyszłość rysuje się zielono.
Emavina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 19:22   #11
Turas
Raczkowanie
 
Avatar Turas
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Zachodnio-pomorskie Wałcz
Wiadomości: 95
GG do Turas
Dot.: Jaki fryz?;d

veiled
Jeżeli chodzi o skrócenie włosów to odpada.Wzorki na bokach i różne krótkie fryzury już miałem teraz raczej sie skupiam na dłuższych włosach Co do kobiecej urody nie pierwszy raz to słyszę ... zabawne: D.

Cytat:
Napisane przez czarna_maciejka Pokaż wiadomość
Jaki masz kolor oczu?
Ja u siebie widzę ze mam niebieskie ale wszyscy mi mówią że mam szare,albo jasno-niebieskie

Nadal nie wiem czy moje włosy są wystarczająco długie żeby zrobić sobie fryz z ostatniej fotki:P
Turas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-16, 19:47   #12
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
Dot.: Jaki fryz?;d

jesli koniecznie zalezy ci na (wedlug mnie dziecinnym i totalnie pozbawionym smaku) emo no to spoko, szanuje pomylki innych ludzi...a co do dlugosci to wydaje mi sie ze masz odpowiednia
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 20:47   #13
Turas
Raczkowanie
 
Avatar Turas
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Zachodnio-pomorskie Wałcz
Wiadomości: 95
GG do Turas
Dot.: Jaki fryz?;d

Cytat:
Napisane przez veiled Pokaż wiadomość
jesli koniecznie zalezy ci na (wedlug mnie dziecinnym i totalnie pozbawionym smaku) emo no to spoko, szanuje pomylki innych ludzi...
Nie powiedziałem że zależy mi na stylu "emo"(chociaż już wcześniej nad tym myślałem) po prostu jak narazie jest to jedyna propozycja dla mnie w tym temacie i według mnie strzał w dziesiątke : )Jeżeli uważasz inaczej pokaż jakieś inne foto być może misie spodoba.Pomyłką było by nie napisanie na tym forum i nie wybranie sobie takiej fryzury która będzie mi sie podobać.A jeżeli mi sie będzie podobać to nie ma mowy o pomyłce heh jeżeli ta fryzura jest dziecinna to tym lepiej bo tak sie składa, że jestem dziecinny...

Cytat:
Napisane przez veiled Pokaż wiadomość
...a co do dlugosci to wydaje mi sie ze masz odpowiednia
No to super jeżeli naprawde są odpowiednie to już w piątek umieszcze foto mojej fryzury

Cytat:
Napisane przez Turas Pokaż wiadomość
najbardziej podoba mi sie ostatnia fotka... szczególnie tył fryzury!
Jestem ciekaw czym został zrobiony?;>Ogólnie interesuje mnie jakie narzędzia są potrzebne do całokształtu.Nadal jestem ciekaw jak wygląda efekt po nożu chińskim.
Jest ktoś w stanie odpowiedzieć na to pytanie bo na prawdę jestem zielony w tych sprawach ... chyba że zadaje pytanie w nieodpowiednim dziale PozDr0!4alL
Turas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 05:55   #14
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
Cytat:
Napisane przez Turas Pokaż wiadomość
heh jeżeli ta fryzura jest dziecinna to tym lepiej bo tak sie składa, że jestem dziecinny...


szczery jestes... tak naprawde to wydaje mi sie ze mezczyzni maja malo propozycji co do stylingu fryzur

pare fotek z mojego pieca... a moze chcesz pasemka?
no i w fotkach jest fajniutki wzorek....choc wiem ze sie nie dasz namowic ale moze skorzysta ktos kto bedzie ogladal ten watek no i jakis odmienny rodzaj irokeza ale to juz bys musial niestety sciac wlosy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2090348.jpg (90,4 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4367796.jpg (13,7 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5499566.jpg (15,7 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8186288.jpg (13,0 KB, 24 załadowań)
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2008-04-17 o 13:09 Powód: post pod postem
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 11:31   #15
Turas
Raczkowanie
 
Avatar Turas
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Zachodnio-pomorskie Wałcz
Wiadomości: 95
GG do Turas
Dot.: Jaki fryz?;d

Ta ostatnia z twoich fotek jest nawet fajna : D Możliwe ze cos podobnego sobie zrobie jak znudzą mi sie długie włosy ;] fryzury z wzorkami tez są nawet fajne ale w moim małym miasteczku za dużo osób ją ma, a ja chce sie wyróżniać
Turas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 14:06   #16
czarna_maciejka
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna_maciejka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 2 502
GG do czarna_maciejka
Dot.: Jaki fryz?;d

Veiled, teraz to juz jestes troche nie w porzadku
Jak mozesz nazywac dziecinnym i pozbawionym smaku cos, co komus sie podoba? Milo by ci bylo, gdyby ci ktos powiedzial, ze jestes pozbawiona smaku a twoje wlosy to pomylka? Dziwni jestescie, nie wiem jak mozna tak krytykowac cos, co ktos zamierza sobie wlasnie zrobic na glowie...
Moim zdaniem te fryzury ktore prezentujesz sa okropne I zupelnie odbiegaja od tego, co chlopak chce sobie zrobic, wiec czemu sie narzucasz, zamiast pokazac to, o co prosi...?

Turas, moim zdaniem twoje klaczki sa jednak jeszcze ciut przykrotkie, ja bym poczekala jeszcze okolo miesiaca i dopiero poszla do fryzjera, jak ci jeszcze troche podrosna to bedzie mozna z nich na bank wyczarowac ta ostatnia fryzure
Z farbowaniem to jednak troche problemu jest, ale w czerni tez bys niezle wygladal, zwlaszcza, ze masz jasne oczy.
Co do twojego pytania o tyl fryzury to mysle, ze gdybys ja wydrukowal i zaniosl dobremu fryzjerowi to odpowiedzial by ci na wszystkie pytania i powiedzial czy umie cos takiego zrobic i czy ma narzedzia.
Koniecznie wklej fotki po! Mysle ze bedziesz wygladal naprawde super
__________________
Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Śpij dobrze - Wizaż Cię rozgrzesza
czarna_maciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 14:45   #17
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
po 1. to nie mowilam tego zlosliwie tylko wiem ze ta moda za 5 minut minie a to bardzo wplywa na ludzkie decyzje...po 2. wydaje mi sie ze jestem na forum a jak wiem to na forum sie dyskutuje po3. nie chodzilo mi o to zeby w zadnym wypadku obrazic Turasa chce mu doradzic tak aby wygladal jak najkorzystniej i tylko i wylacznie o to mi chodzi a wedlug mnie pasuja mu troszke krotsze wlosy... a jesli Turas czuje sie tym urazony to serdecznie przpraszam...

Cytat:
Napisane przez Turas Pokaż wiadomość
Ta ostatnia z twoich fotek jest nawet fajna : D Możliwe ze cos podobnego sobie zrobie jak znudzą mi sie długie włosy ;] fryzury z wzorkami tez są nawet fajne ale w moim małym miasteczku za dużo osób ją ma, a ja chce sie wyróżniać
no ta ostatnia rzeczywiscie fajna...

czrana maciejka piszesz ze nie powinnam krytykowac innych a ty co robisz (dokladnie to samo!!!)... ze niby moje fryzury sa okropne i ja jakos sie nie obrazam bo to jest twoje zdANIE i masz do niego prawo... tobie sie nie podobaja ok...spoko...mozesz to napisac a przyjdzie ktos inny i powie ze jemu sie podobaja... ale takie sa cele forum zeby sie tez wymieniac opiniamii i propozycjami...
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2008-04-17 o 15:46 Powód: post pod postem
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 15:10   #18
Clarissa:)
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: prawie Wrocław ;)
Wiadomości: 2 426
GG do Clarissa:)
Dot.: Jaki fryz?;d

Dziewczyny, spokojnie . Skoro EMO fryzury mu się podobają to niech sobie zrobi-włosy nie ręce, odrosną .
czarna_maciejka masz rację z tym fryzjerem. Najlepiej znaleźć dobrego fachowca i pójść do niego ze zdjęciem.
Clarissa:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 15:22   #19
Turas
Raczkowanie
 
Avatar Turas
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Zachodnio-pomorskie Wałcz
Wiadomości: 95
GG do Turas
Dot.: Jaki fryz?;d

A ja skorzystałem z podpowiedzi kilku osób i zamieściłem nowy temat w dziale:
pytania do fryzjerki.Do salonu udam sie za tydzień w piątek i wole już wszystko wiedzieć
temat jest tutaj
Turas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-17, 16:16   #20
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Jaki fryz?;d

czarna_maciejka, veiled - proszę o spokój

Kilka fotek załączam w załączniku.
A tutaj jest wątek z podobną metamorfozą faceta na tym forum KLIK

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2016-12-12 o 21:12
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 22:20   #21
Turas
Raczkowanie
 
Avatar Turas
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Zachodnio-pomorskie Wałcz
Wiadomości: 95
GG do Turas
Dot.: Jaki fryz?;d

Te foty są za bardzo hardcor'owe :P
Turas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 00:40   #22
taxii
Raczkowanie
 
Avatar taxii
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: LND/ LBN
Wiadomości: 179
Dot.: Jaki fryz?;d

Ja bym nic nie zmieniała,ew ciemniejszy kolor ale nie czarny...emo jest niefajne :p
Nie mam nic do farbowania czy ładnych(kobecych?) fryzur u panów, wręcz przeciwnie...ale może przejrzyj sobie jakieś pokazy czy reklamy jakichś projektantów, często modele mają ciekawe fryzury, na pewno coś dla siebie znajdziesz...tylko nie emo, proszęęęę.
taxii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 09:09   #23
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
Dot.: Jaki fryz?;d

Cytat:
Napisane przez taxii Pokaż wiadomość
Ja bym nic nie zmieniała,ew ciemniejszy kolor ale nie czarny...emo jest niefajne :p
Nie mam nic do farbowania czy ładnych(kobecych?) fryzur u panów, wręcz przeciwnie...ale może przejrzyj sobie jakieś pokazy czy reklamy jakichś projektantów, często modele mają ciekawe fryzury, na pewno coś dla siebie znajdziesz...tylko nie emo, proszęęęę.

zgadzm sie w 100%
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 10:50   #24
Turas
Raczkowanie
 
Avatar Turas
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Zachodnio-pomorskie Wałcz
Wiadomości: 95
GG do Turas
Dot.: Jaki fryz?;d

Emo wcale nie jest niefajne! zaraz sie zdenerwuje i zrobie sobie włosy na taki kolorheh ale nie wiem... mam jeszcze jakieś 2 tyg na zmianę zdania. Mam trochę bladą twarz czy nie wyglądałbym trochę jak śmierć w czarnych włosach
__________________
\m/o_o\m/ \m/o_o\m/ \m/o_o\m/

Turas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 11:10   #25
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: Jaki fryz?;d

Cytat:
Napisane przez Turas Pokaż wiadomość
Emo wcale nie jest niefajne! zaraz sie zdenerwuje i zrobie sobie włosy na taki kolorheh ale nie wiem... mam jeszcze jakieś 2 tyg na zmianę zdania. Mam trochę bladą twarz czy nie wyglądałbym trochę jak śmierć w czarnych włosach
Łe tam, mmój chłopak pomalował długie włosy na czarno i wyglądał świetnie. A teraz ściął się na grzywkę i może emo, ale tylko z wyglądu.

Poza tym jeśli nie masz zamiaru biegać w szacho-czacho-wnicach, pasach, i innych mrocznych ciuszkach, nie ma strachu.

Swoją drogą odwiedziłam ten wątek już wcześniej, jak się zdziwiłam, jak zobaczyłam że wątek o soku jest twój i polecam Claymore- ten sam chłopak mój, wielbiciel L i DN właśnie się zachwyca. Ja pozostaje chwilowo przy adaptacjach gier. EOT :P
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 19:28   #26
taxii
Raczkowanie
 
Avatar taxii
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: LND/ LBN
Wiadomości: 179
Dot.: Jaki fryz?;d

Emo to nie tylko czarny kolor włosów, zresztą czy tego chcecie czy nie chcecie na całym świecie emo równa się z obciachem (poza ludźmi,którzy się z tym identyfikują) w Polsce pojawiła się moda z pięcioletnim opóźniniem...w każdym razie jeśli chcesz robić sobie fryzurę subkultury z którą się nie utożsamiasz, to sobie rób.
No chyba,że jesteś emo, ale wtedy raczej nie szukałbyś porady na forum, choć może nie tak coś jest z moją logiką.
taxii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 20:19   #27
iris_ek
Rozeznanie
 
Avatar iris_ek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 504
Dot.: Jaki fryz?;d

Cytat:
Napisane przez taxii Pokaż wiadomość
Emo to nie tylko czarny kolor włosów, zresztą czy tego chcecie czy nie chcecie na całym świecie emo równa się z obciachem (poza ludźmi,którzy się z tym identyfikują) w Polsce pojawiła się moda z pięcioletnim opóźniniem...w każdym razie jeśli chcesz robić sobie fryzurę subkultury z którą się nie utożsamiasz, to sobie rób.
No chyba,że jesteś emo, ale wtedy raczej nie szukałbyś porady na forum, choć może nie tak coś jest z moją logiką.
Wyjęłaś mi to z ust.
Bez wdawania się we wszelkie ideologie - emo, nie-emo itp. uważam, że:
1. masz delikatną urodę i budowę
2. jesteś raczej blady i masz naturalnie jasne włosy (bo na zdjęciu to naturalny kolor?)
3. włosy są wg mnie delikatne i na pewno nie gęste - być może przeciętne
wniosek nasuwa mi się taki, ze kolor czarny i fryzura EMO po prostu Cię przytłumi. Będzie to wyglądało nienaturalnie. I teraz nasuwa się pytanie czy chcesz wyglądać nienaturalnie? Bo EMO z założenia jest nienaturalne. I wg mnie faceta EMO trudno odróżnić jest od dziewczyny EMO. Oczywiście sama fryzura to nie cały styl, ale ta fryzura jest taka... nachalna. Przy Twojej urodzie będziesz wyglądał w niej na jeszcze mniejszego (choć możesz być np. wysoki) i jeszcze bardziej filigranowego. Chłopcy EMO tak chcą wyglądać. Wg mnie jest to jednak pomyłka.

Ja widziałabym Cię w trochę krótszych włosach. Nie ściętych całkowicie, ale krótszych. Dobrze wystrzyżonych po męsku. Z naturalnym kolorem. Masz dla mnie typową urodę romantyczną i nie pasuje mi do niej czarna farba i wielki nastroszony ptak na głowie ale to tylko moja opinia
iris_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 05:57   #28
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
Dot.: Jaki fryz?;d

Cytat:
Napisane przez iris_ek Pokaż wiadomość
Ja widziałabym Cię w trochę krótszych włosach. Nie ściętych całkowicie, ale krótszych. Dobrze wystrzyżonych po męsku. Z naturalnym kolorem. Masz dla mnie typową urodę romantyczną i nie pasuje mi do niej czarna farba i wielki nastroszony ptak na głowie ale to tylko moja opinia
dokładnie
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 11:40   #29
Turas
Raczkowanie
 
Avatar Turas
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Zachodnio-pomorskie Wałcz
Wiadomości: 95
GG do Turas
Talking Dot.: Jaki fryz?;d

No i fryzurka zrobiona Jestem zadowolony fotki wystawie dzisiaj wieczorem albo jutro
__________________
\m/o_o\m/ \m/o_o\m/ \m/o_o\m/

Turas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 12:02   #30
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
Dot.: Jaki fryz?;d

spiesz się
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:08.