kozaki - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2009-11-30, 23:41   #31
duplo
Rozeznanie
 
Avatar duplo
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 570
Dot.: kozaki

okropne
duplo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 09:17   #32
ytre
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 42
Dot.: kozaki

Cytat:
Napisane przez alex11561 Pokaż wiadomość
jak napisałam już w komentarzu u innej osoby...
kiedy Panie w naszym kraju przestaną nosić kozaki z wąskimi czubkami i to jeszcze lakierowane na szpilce?
To już daawno wyszło z mody! Wiem, ze takie kozaki są tanie i "seksowne" bynajmniej tak się niektorym wydaje, ale są niemodne, a niektore Panie, gdy ubiorą do nich mini, czy same legginsy to już każdy sobie wyobraza jak wyglądają...
Kiedy Panie (i Panowie) w naszym kraju nauczą się, że BYNAJMNIEJ nie znaczy PRZYNAJMNIEJ
ytre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 09:24   #33
jatokto
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 213
Dot.: kozaki

alex11561,głupio się składa,że takie obuwie króluje na pokazach mody,więc może się nie podobać ale pisząc,że jest niemodne ,sugerujesz,iż to,co pokazują projektanci nie jest modne... a to już chyba absurd



ps. kiedy nauczymy się,że to co uważamy ma kwantyfikator"ja" i nikt nie ma prawa czynić osobistego zdania prawdą ogólną?
jatokto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 09:47   #34
ytre
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 42
Dot.: kozaki

Niektóre osoby pewnie uważają się za guru mody skoro w tak specyficzny sposób pouczają inne osoby co "mogą" ubierać a czego nie.

Moda jest bardzo zmienna. Dziś są modne paski jutro już nie będą. Czy powinnam wszystkiego w paski się pozbyć?
Rozumiem, wyrażenie opinii o wieszaku. Osobiście kozaki nie podobają mi się, ale czy powinnam "atakować" autorkę wątku, twierdząc, że się nie zna na modzie? Tylko i wyłącznie dlatego, że ja bym tych kozaków nie ubrała?
Dlaczego każdy ma się ubierać tak samo? Ile ciekawiej jest na ulicy jak każdy ubierze to ci si emu podoba. Wole patrzeć na osoby, które ubiorą się odpowiednio do swojej figury (niekoniecznie modnie), niż osoby noszące ubrania tylko modne a wyglądające w tym "pokracznie".

No ale ja się tam nie znam na modzie. Krytykować mogą osoby które w swojej szafie mają po prostu fajne zestawy, w których mimo, że modnie nie wyglądają za dobrze, tylko takie osoby się znają na tym co modne... bynajmniej
ytre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 11:28   #35
suve
Zakorzenienie
 
Avatar suve
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk.
Wiadomości: 70 276
Dot.: kozaki

nie podobają mi się.
__________________
żona. <3
nasz szkrab <3
suve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 11:42   #36
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: kozaki

Cytat:
Napisane przez jatokto Pokaż wiadomość
alex11561,głupio się składa,że takie obuwie króluje na pokazach mody,więc może się nie podobać ale pisząc,że jest niemodne ,sugerujesz,iż to,co pokazują projektanci nie jest modne... a to już chyba absurd



ps. kiedy nauczymy się,że to co uważamy ma kwantyfikator"ja" i nikt nie ma prawa czynić osobistego zdania prawdą ogólną?
..wiesz ( i ty i reszta obrończyń tych butów) i ja wiem, że owszem nikomu naszego zdania narzucać nie można...

ale na boga.. jednak są jakieś granice, jakieś schematy...i te buty są daleko poza nimi.
Są okropne, paskudne, tandetne i bazarowe. To nie jest kwestia tego czy ty w nich chodzić zamierzasz czy nie ale one takie po prostu są, ucieleśnienie bazarkowych lakierowanych szpilek w złym guście który eleganckiej kobiecie nie przystoi...


a to, że na wybiegach królują kozaki z wysoką co najmniej do kolan cholewką i ozdabiane w rockowym stylu to nie znaczy, że badziew z bazaru stylizowany na drag queen się do takich butów zalicza. TAKICH butów to ja w żadnej kolekcji nie widziałam... kozaki owszem są, owszem są z wysoką cholewką, owszem sporo lakierowanych, ba nawet sporo z paskami i obwiązaniami... ale to nie znaczy, że właśnie takich. Są rzecyz podobne do siebie i podobne no i te buty niestety chociaż podobne to bez smaku i wyczucia.
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:22.