zestaw77 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2009-12-14, 21:59   #31
ania__jak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 40
Dot.: zestaw77

to musisz być w sobie bardzo zakochana, jesli codziennie spoglądasz w lustro...
Brak odzewu.
ania__jak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 22:00   #32
marta00110011
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 278
Dot.: zestaw77

To nie rakietka- to jabłuszko jest! Na śnieg! :P
marta00110011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 22:02   #33
malpeczkaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6
Dot.: zestaw77

ale wiesz co masz jeden powód z tego wszystkiego by sie cieszyć jest spore zainteresowanie....(nieko niecznie pozytywne) ale wyciągnęłam wnioski, że w ogóle chyba o to Tobie chodzi....
malpeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 22:03   #34
Emeralda
Wtajemniczenie
 
Avatar Emeralda
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: AU
Wiadomości: 2 264
Dot.: zestaw77

Tak rakietka była załączona na zdjęciach ale przy innych zestawach Sypnął śnieg i jest jabłuszko
Emeralda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 22:03   #35
jatokto
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 213
Dot.: zestaw77

malpeczkaa,mnie głupota raczej bawi niż denerwuje
pozdrawiam

ania__jak,podejrzewam,że wedle takiego kryterium to chyba każdy jest w sobie zakochany,bo chyba każdy każdego dnia patrzy w lustro,choćby przy myciu zębów,no chyba,że ktoś nie myje...
a swoją drogą miłość do siebie jest warunkiem umiejętności kochania i pozwolenia innym na kochanie nas- hehehehe więc zdrowej miłości do siebie życzę i sobie ,i Wam z okazji nadchodzących świąt


marta00110011, bardzo słuszna uwaga
jatokto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 22:10   #36
malpeczkaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6
Dot.: zestaw77

no czyli lubisz się sama rozbawić , mysle że śmiało możesz zakryć się tym jabłuszkiem do śniegu i bedzie lepiej wisiało.... no własnie co , albo niee lepiej za skuter śniezny bo większy jest, dziewczyno troche pokory.... Narcyzm wcale nie jest dobry
a za życzenia dziekuję, i dalej szukaj szaf swoich krytyków by im obnizyc stopnie, to bardzo dobrze świadczy o Tobie i o tej miłości o któej mówiłaś
malpeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 22:12   #37
jatokto
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 213
Dot.: zestaw77

malpeczkaa,a ten narcyzm to z czego wydumałyście? z tych jabłuszek ,koloru mojego dywanu? a może z tego,co dziś jadłam na śniadanie?
jatokto jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-14, 22:14   #38
Emeralda
Wtajemniczenie
 
Avatar Emeralda
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: AU
Wiadomości: 2 264
Dot.: zestaw77

Cytat:
Napisane przez malpeczkaa Pokaż wiadomość
no czyli lubisz się sama rozbawić , mysle że śmiało możesz zakryć się tym jabłuszkiem do śniegu i bedzie lepiej wisiało.... no własnie co , albo niee lepiej za skuter śniezny bo większy jest, dziewczyno troche pokory.... Narcyzm wcale nie jest dobry
a za życzenia dziekuję, i dalej szukaj szaf swoich krytyków by im obnizyc stopnie, to bardzo dobrze świadczy o Tobie i o tej miłości o któej mówiłaś
Emeralda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 22:16   #39
jatokto
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 213
Dot.: zestaw77

Emeralda
klask i:kla ski:k laski:
malpeczkaa
klask i:kla ski:k laski:

aaaa macie w bonusie(tylko się równio podzielcie)
klask i:kla ski:k laski:
jatokto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 22:18   #40
Emeralda
Wtajemniczenie
 
Avatar Emeralda
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: AU
Wiadomości: 2 264
Dot.: zestaw77

Cytat:
Napisane przez jatokto Pokaż wiadomość
malpeczkaa,a ten narcyzm to z czego wydumałyście? z tych jabłuszek ,koloru mojego dywanu? a może z tego,co dziś jadłam na śniadanie?
Emeralda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 22:19   #41
malpeczkaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6
Dot.: zestaw77

skąd ten narcyzm??? przeczytaj swoje wypowiedzi i przeanalizuj....
malpeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-14, 22:20   #42
jatokto
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 213
Dot.: zestaw77

rozbiór logiczny czy gramatyczny zrobić?

jatokto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 22:21   #43
malpeczkaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6
Dot.: zestaw77

jeżeli nie rozumiesz to znaczy że ta rozmowa zmierza do nikąd, ponieważ, no własnie.... (ugryze sie w język)
malpeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 22:21   #44
monika1001
Zadomowienie
 
Avatar monika1001
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dolina Muminków
Wiadomości: 1 450
GG do monika1001
Dot.: zestaw77

wtf?? Czuje sie jak na targu-jedna babka przez druga sie przekrzykuje...

Co do wieszaka to powiem,ze ta sukienka moze byc,ale napewno nie do tych butow.Na lato do jakis lzejszych ok.,ale z tymi brzydko wyglada.
__________________
Za kazdym nickiem kryje sie imie,za kazdym imieniem kryje sie czlowiek.Za kazdym czlowiekiem-uczucia.
Szanujmy sie nawzajem w sieci..


Papierowo-zapraszam http://papierowyzakatek.blogspot.com/
monika1001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 22:23   #45
jatokto
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 213
Dot.: zestaw77

a może interpretację na podstawie dobrzyńskiej? czy preferujecie frudowską analizę?



---------- Dopisano o 23:23 ---------- Poprzedni post napisano o 23:22 ----------

Cytat:
Napisane przez malpeczkaa Pokaż wiadomość
jeżeli nie rozumiesz to znaczy że ta rozmowa zmierza do nikąd, ponieważ, no własnie.... (ugryze sie w język)

widzę,że to ty nie rozumiesz,więc pomogę: ironizuję

tak generalnie od początku tej "rozmowy"
jatokto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 22:30   #46
malpeczkaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6
Dot.: zestaw77

no co Ty.... zauwazyłam od tego wieszaka....
malpeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 22:31   #47
jatokto
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 213
Dot.: zestaw77

moniko1001, nie przejmuj się
to taka prywatna imprezka- rzucanie się tortami,babki z piasku slapstick na całego

a za radę dziękuję

---------- Dopisano o 23:31 ---------- Poprzedni post napisano o 23:30 ----------

malpeczkaa, eeeee to już jakiś 1001 ,więc przyznasz,że niezbyt szybko
jatokto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 11:05   #48
sweetrosee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 45
Dot.: zestaw77

Włączę się do dyskusji... bądź co bądź nie mającej sensu...
Powiem tak... Twoje zestawy jak dla mnie są do niczego... zastanawiam się czy Ty masz jakieś inne zajęcia prócz przebieranek i robienia zdjęć?? Jak dla mnie i sukienka i buty są do niczego...
__________________
zapuszczam włosy


NIGDY WIĘCEJ ZŁOTEGO BLONDU...
sweetrosee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 11:13   #49
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: zestaw77

Dziewczyny, dziewczyny...

Koniec tej przepychanki, bardzo proszę. Można swoją opinię wyrażać w bardziej oględny i cywilizowany sposób podając rzeczowe argumenty, a nie wyciągając w pewnym momencie ciosy poniżej pasa!

Autorko wieszaka: wystawiając zdjęcia na widok większemu gronu osób musisz być przygotowana na różne komentarze- również te niemiłe i nie po Twojej myśli. Dziewczyny mają rację, że w stroju nic do siebie nie pasuje, nie musisz od razu atakować, że takie komentarze są bez sensu. Każdy ma prawo do własnej opini

Proszę o zakończenie dyskusji niemającej na celu bezpośredniego komentowania wieszaka- inne posty będą karane punktami.
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-15, 11:26   #50
katarzyna21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Candyshop...
Wiadomości: 1 240
Dot.: zestaw77

Cytat:
Napisane przez jatokto Pokaż wiadomość
za komentarze dziękuję
choć niektóre nie mają sensu,bo albo wszystko jest na jedno kopyto,albo jest sileniem się na oryginalność-to nie może współistnieć,bo wzajemnie się wyklucza ale tak to jest z sileniem się na komentarze...
Silenie sie na oryginalnosc oraz ciuchy na 1 kopyto wcale sie nie wyklucza...ponieważ mozna chciec byc/miec cos innego niz wyszyscy a nie miec konkretnego pomysłu i powielanie wciaz tego samego...wiec to sie nie wyklucza....ehhhh!!! Np... Ciagle widze kiecki z paskiem w talii i kolorowe rajtki/leginsy...albo rurki i dlugie swerty/nietoperki...wiec to jest wciąż to samo... Ale ja nie oceniam tu, poprostu tak masz...tak lubisz...poczekam na zestaw nr 100...z twojej olbrzymiej i oryginalnej szafy - moze mnie cos zaskoczy i zaciekawi . Bo niestety ale skromnosc nie jest tu cnota...narazie 77...
katarzyna21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 11:59   #51
mmm87
Zadomowienie
 
Avatar mmm87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 847
Dot.: zestaw77

Cytat:
Napisane przez Ćwirka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dziewczyny...

Koniec tej przepychanki, bardzo proszę. Można swoją opinię wyrażać w bardziej oględny i cywilizowany sposób podając rzeczowe argumenty, a nie wyciągając w pewnym momencie ciosy poniżej pasa!

Autorko wieszaka: wystawiając zdjęcia na widok większemu gronu osób musisz być przygotowana na różne komentarze- również te niemiłe i nie po Twojej myśli. Dziewczyny mają rację, że w stroju nic do siebie nie pasuje, nie musisz od razu atakować, że takie komentarze są bez sensu. Każdy ma prawo do własnej opini

Proszę o zakończenie dyskusji niemającej na celu bezpośredniego komentowania wieszaka- inne posty będą karane punktami.
Kto tu kogo atakuje?
Przecież to Eferelle i katarzyna21 wyjechały z jakimiś z pupy wyjętych tekstów o sileniu się na oryginalność. Takie komentarze serio są bez sensu. Bo skąd one niby mają wiedzieć, czy autorce zależy na wielkiej oryginalności, czy też nie?

Albo zarzuty, że jatokto nie ma co robić, tylko cykać zdjęcia i wrzucać na szafę. Co kogo obchodzi, ile kto ma wieszaków? Po to jest chyba szafa.

Konstruktywna krytyka jest ok. Ale trudno przejść obojętnie obok niczym nie popartych chamskich komentarzy, a takich tu się trochę znalazło.

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

Cytat:
Napisane przez katarzyna21 Pokaż wiadomość
Silenie sie na oryginalnosc oraz ciuchy na 1 kopyto wcale sie nie wyklucza...ponieważ mozna chciec byc/miec cos innego niz wyszyscy a nie miec konkretnego pomysłu i powielanie wciaz tego samego...wiec to sie nie wyklucza....ehhhh!!! Np... Ciagle widze kiecki z paskiem w talii i kolorowe rajtki/leginsy...albo rurki i dlugie swerty/nietoperki...wiec to jest wciąż to samo... Ale ja nie oceniam tu, poprostu tak masz...tak lubisz...poczekam na zestaw nr 100...z twojej olbrzymiej i oryginalnej szafy - moze mnie cos zaskoczy i zaciekawi . Bo niestety ale skromnosc nie jest tu cnota...narazie 77...
No i co, że widzisz kiecki z paskiem w talii i kolorowe rajstopy? Widocznie dziewczyna tak lubi. Nadal nie kumam, gdzie tu masz silenie się na oryginalność?
mmm87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 12:06   #52
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: zestaw77

Cytat:
Napisane przez mmm87 Pokaż wiadomość

(....)
Konstruktywna krytyka jest ok. Ale trudno przejść obojętnie obok niczym nie popartych chamskich komentarzy, a takich tu się trochę znalazło.
Owszem, konstruktywna krytyka jest OK, a że większość postów tutaj jej nie zawierała- dlatego się wtrąciłam. Niestety w pewnym momencie zachowanie Jatokto te pozostwiło wiele do życzenia- stąd wypowiedź również w jej stronę.

Proponuję jeszcze raz zakończenie przepychanki, w innym przypadku offtopowe posty będą karane punktami.
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 13:16   #53
malinowydzemx3
Wtajemniczenie
 
Avatar malinowydzemx3
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 088
Dot.: zestaw77

zastanawia mnie czy tylko w komentarzach do wieszakow tej uzytkowniczki pojawiaja sie klotnie.

co do wieszaka: obetnij od tej sukienki ten taki dol ktory wyglada na doszywany i kompletnie nie komponuje sie z gora. i schowaj sukienke na lato.
__________________
oh wow, lovely
malinowydzemx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 14:26   #54
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: zestaw77

Jatokto - a co to jest frudowska analiza?
Sukienka mi sie podoba - polaczenie letnia sukienka + kryjace rajstopy i zimowe kozaki stylistycznie z innej parafii - nie.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 15:29   #55
EmptyHome
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 28
Dot.: zestaw77

osobiście mi się nie podoba
nie ubrała bym się tak nigdzie
ale o gustach sie nie dyskutuje
__________________
[...] najciemniej jest tuż przed wschodem słońca.
EmptyHome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 17:56   #56
choochoo1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 195
Dot.: zestaw77

radzę Ci się nie przejmować i przywyknąć do takich komentarzy, bo na szafie niestety sporo jest osób, które tylko czekają aż pojawi się coś nieszablonowego by dać 1* i przy okazji pojeździć po właścicielce wieszaka

zestaw nie w moim stylu, ale jest w miarę ok. ja jednak powiedziałabym że sukienka bardziej na lato pasuje.
choochoo1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 18:59   #57
jatokto
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 213
Dot.: zestaw77

Cytat:
Napisane przez malpeczkaa Pokaż wiadomość
dosłownie mnie tez to rozbawiło, jatokto!!!! słuchaj jak Ty nie słuchasz rad innych i nadal bedziesz się tak ubierać to Jacykow załamie ręce i powie Ci spier....j... przy takim guście nie pomoże nawet torebka louis vuitton, bo będzie wyglądała jak stara dętka. Nie denerwuj sie na innych uzytkowników tylko zacznij wyciągac wnioski bo chyba duża juz z Ciebie dziewczyna!!!!!!!
Pozdrawiam


jeśli rady brzmią: jesteś beznadziejna,nic mi się nie podoba to ja się pytam: gdzie w tych radach jest rada?
a w kwestii formalnej-rad się słucha ale nie ma obowiązku się z nimi zgadzać lub do nich stosować a i ten portal nie służy temu,żeby ktotoja przyznała rację małpeczce i powiedział: jestem taka głupia,brzydka i beznadziejna, małpeczko zostań moim guru

radzę łyknąć swoje ego i zrozumieć,że twoja opinia to twoja opinia a ja się mogę z nią zgodzić albo nie a w żadnym razie nie mam obowiązku się do niej stosować- skoro taka jesteś w kwestii rad cięta to powinnaś bez zastanowienia posłuchać,bo jeśli wymagasz ode mnie bezwzględnego posłuszeństwa względem twoich opinii to ,żeby nie być obłudną winnaś to samo robić

Ćwirka,ależ zgadzam się absolutnie także i z tym,że może się nikomu nie podobać ale to nie ma nic wspólnego z chamstwem i głupotą reprezentowanymi przez tego typu komentarze:

ania__jak
proponuje się dobić jeszcze tą rakietką, która leży obok szafy


mmm87,dziękuję bardzo za to,że ktoś tu odróżnia jednak chamstwo od krytyki


TLU, zjadłam feudowi "e"? hmmm pewnie miałby coś na ten temat do powiedzenia

choochoo1, dziękuję
zdążyłam się o tym przekonać,że chamstwo lubi się panoszyć a przerost ego pozwala niektórym sądzić,że ich opinia to obowiązująca i jedyna Prawda ale cóż...
jatokto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 19:07   #58
Emeralda
Wtajemniczenie
 
Avatar Emeralda
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: AU
Wiadomości: 2 264
Dot.: zestaw77

A gdzie Twój zestaw78?Czekam z nie cierpliwością... i pewnie nie tylko ja
Emeralda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 19:13   #59
laura134
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 153
Dot.: zestaw77

dobrze, że się nimi nie przejmujesz
laura134 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 20:40   #60
AlmightyAnt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
Dot.: zestaw77

Jak patrzę na tą sukienkę to mam skojarzenie z fartuchem sprzątaczki... a ogólne połączenie straszne według mnie. Zbyt zwiewna i letnia sukienka do 'zimowego' dołu.
AlmightyAnt jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:29.