Kosmetyki M.A.C. cz. 5 - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-19, 19:08   #3151
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jest już porządne swatche Quadu Evil Eye TUTAJ
żaden z fluidline mi sie nie podoba
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-19, 20:17   #3152
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
no właśnie już wczoraj na nie natrafiłam
ale za to na stronie Karli kompletnie nie podoba mi się quad Lady Grey - jest własnie bardzo chłodny grey na stronie Krystyny był jakiś cieplejszy i przyjaźniejszy
A jak znam życie to na żywo wyjdzie coś pomiędzy Karlą a Krysią
Generalnie jakbym miała wybierac, to już bym wolała Lady Grey, ten Evil Eye jest jakiś ciemny i smętny.

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
żaden z fluidline mi sie nie podoba
No bo też i nie ma jakiś specjalnych. Mnie ciągnie tylko Dark Envy, bo brakuje mi takowej zieleni do kresek.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 20:21   #3153
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Mam pytanie odnośnie B2M:
Czy w salonach PRO można wymienić 6 opakowań na coś innego niż szminka?
Bo obiło mi się o uszy, że zamiast szminki można wybrać lustreglass/dazzleglass/cień mineralny ...
Czy ktoś jest w stanie potwierdzić mój research ??
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 20:36   #3154
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Ja wiem tylko o szmince
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 21:51   #3155
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

A ja z nudów przeglądałam profile wizażystów MAC-a i w rubryce o ulubiony produkt MAC, co drugi w sumie wymieniał Colur Cream Base. Czy one rzeczywiście takie boskie? Bo jak użyłam raz, to mi się cień zrolował, czego nawet przy Paint Potach nie miałam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 21:58   #3156
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A ja z nudów przeglądałam profile wizażystów MAC-a i w rubryce o ulubiony produkt MAC, co drugi w sumie wymieniał Colur Cream Base. Czy one rzeczywiście takie boskie? Bo jak użyłam raz, to mi się cień zrolował, czego nawet przy Paint Potach nie miałam
bo to nie baza pod oczy tylko wielofunkcyjny kosmetyk
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 22:17   #3157
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
bo to nie baza pod oczy tylko wielofunkcyjny kosmetyk
To tez czytałam, ze ma wiele zastosowań Z tym, ze jako baza pod cienie tak sobie się nadaje.
A Ty Kamil masz jakieś ulubione zastosowania tych baz?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-20, 22:40   #3158
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
To tez czytałam, ze ma wiele zastosowań Z tym, ze jako baza pod cienie tak sobie się nadaje.
A Ty Kamil masz jakieś ulubione zastosowania tych baz?
Ja co prawda nie Kamil, ale myślę, że wtrącić to i owo mogę
U mnie CCB sprawdza się ładnie pod łukiem brwiowym, a nałożona w załamaniu powieki (na UDPP of kors ) dodaje makijażowi wymiarowości . Osobiście lubię ją stosować jako też jako rozświetlacz
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 01:43   #3159
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
To tez czytałam, ze ma wiele zastosowań Z tym, ze jako baza pod cienie tak sobie się nadaje.
A Ty Kamil masz jakieś ulubione zastosowania tych baz?
Ja CCB uzywam tylko jako rozswietlacza ( kosci policzkowe, luk brwiowy, wszystko co chce rozswietlic), choc kolor Bamboo musze sprobowac jako delikatny, rozswietlajacy roz.

Kamil , ty mi kiedys wspomnialas, ze na usta mozna nakladac CCB?
Mozna, czy lepiej na codzien nie?
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 07:44   #3160
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A ja z nudów przeglądałam profile wizażystów MAC-a i w rubryce o ulubiony produkt MAC, co drugi w sumie wymieniał Colur Cream Base. Czy one rzeczywiście takie boskie? Bo jak użyłam raz, to mi się cień zrolował, czego nawet przy Paint Potach nie miałam
Corii a gdzie przeglądasz te profile?
Słuchajcie czy w salonach maca pracują osoby, które mają dyplomy albo uczą się wizażu czy sa to zupełnie przypadkowe osoby? Ostatnio jak byłam w dwóch Macach w Warszawie to była kompletna porażka jeśli chodzi o personel.
__________________
''Starzenie się jest nieuniknione.
Doroślenie jest opcjonalne
.
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 10:10   #3161
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez misia_bella Pokaż wiadomość
Corii a gdzie przeglądasz te profile?
Słuchajcie czy w salonach maca pracują osoby, które mają dyplomy albo uczą się wizażu czy sa to zupełnie przypadkowe osoby? Ostatnio jak byłam w dwóch Macach w Warszawie to była kompletna porażka jeśli chodzi o personel.
Kochana z tego co mi sie wydaje, do maca przyjmuja tylko osoby , ktore maja skonczona szkole wizazu/makijazu, z tego co slyszalam ciezko jest sie tam dostac.
A co bylo porazka dla Ciebie, i gdzie bylas?
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-21, 10:35   #3162
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez dorcia 83 Pokaż wiadomość
Kochana z tego co mi sie wydaje, do maca przyjmuja tylko osoby , ktore maja skonczona szkole wizazu/makijazu, z tego co slyszalam ciezko jest sie tam dostac.
A co bylo porazka dla Ciebie, i gdzie bylas?
Byłam w Arkadii i Złotych Tarasach. Jako, że w Warszawie bywam rzadko (kilka razy do roku), ale zawsze staram się wpaść do maca. Pamiętam dwie przemiłe i kompetentne Panie które obsługiwały mnie jakiś rok temu w Arkadii i pomogły dobrać róż - jest teraz moim najlepszym przyjacielem codziennego makijażu. Tym razem nie było tak różowo. Pani w Arkadii obsługiwała mnie chaotycznie, ostatecznie zawołała swoją trenerkę (jak ją nazwała) z zaplecza i mogłam z nią pogadać. A w Tarasach Pani zrobiła mi okrągłe placki różem na policzkach. Jej koleżanka była bardziej zorientowana, podpowiadała jej, ale sama obsługiwała klientkę więc nie chciałam jej przeszkadzać i zadawać pytań. W tarasach też wyszedł Pan z zaplecza i pomógł, trochę od niechcenia, ale chwała mu za pomoc Ostatecznie kupiłam to co chciałam i wyszłam z różowymi plackami na twarzy!
__________________
''Starzenie się jest nieuniknione.
Doroślenie jest opcjonalne
.
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 10:42   #3163
pasmal
Raczkowanie
 
Avatar pasmal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 324
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez misia_bella Pokaż wiadomość
Byłam w Arkadii i Złotych Tarasach. Jako, że w Warszawie bywam rzadko (kilka razy do roku), ale zawsze staram się wpaść do maca. Pamiętam dwie przemiłe i kompetentne Panie które obsługiwały mnie jakiś rok temu w Arkadii i pomogły dobrać róż - jest teraz moim najlepszym przyjacielem codziennego makijażu. Tym razem nie było tak różowo. Pani w Arkadii obsługiwała mnie chaotycznie, ostatecznie zawołała swoją trenerkę (jak ją nazwała) z zaplecza i mogłam z nią pogadać. A w Tarasach Pani zrobiła mi okrągłe placki różem na policzkach. Jej koleżanka była bardziej zorientowana, podpowiadała jej, ale sama obsługiwała klientkę więc nie chciałam jej przeszkadzać i zadawać pytań. W tarasach też wyszedł Pan z zaplecza i pomógł, trochę od niechcenia, ale chwała mu za pomoc Ostatecznie kupiłam to co chciałam i wyszłam z różowymi plackami na twarzy!
Aaaa, kochana, bo kto chodzi do ZT czy Arkadii????
Tylko GM. Mac w GM i jego wizażyści rządzą!
A tak z innej beczki - poradźcie na szybko jakie kolorki makijażu do turkusowej bluzki?
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają - dopiero zakupy.
pasmal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 11:13   #3164
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Ja co prawda nie Kamil, ale myślę, że wtrącić to i owo mogę
U mnie CCB sprawdza się ładnie pod łukiem brwiowym, a nałożona w załamaniu powieki (na UDPP of kors ) dodaje makijażowi wymiarowości . Osobiście lubię ją stosować jako też jako rozświetlacz
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez dorcia 83 Pokaż wiadomość
Ja CCB uzywam tylko jako rozswietlacza ( kosci policzkowe, luk brwiowy, wszystko co chce rozswietlic), choc kolor Bamboo musze sprobowac jako delikatny, rozswietlajacy roz.

Kamil , ty mi kiedys wspomnialas, ze na usta mozna nakladac CCB?
Mozna, czy lepiej na codzien nie?
Dzięki Dorciu, a gdzies czytałam, ze CCB "not for use in the lip area".

Czyli Dziewczyny, jako bazy pod cienie nie używacie CCB?

Cytat:
Napisane przez misia_bella Pokaż wiadomość
Corii a gdzie przeglądasz te profile?
Misia na stronach maccosmetics.com w zakładce Artistry

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------










Dziewczyna pokazuje na blogu makijaż z MAC Me Over zrobiony shadestickiem, Satin taupe I Mythical TUTAJ
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 11:18   #3165
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez pasmal Pokaż wiadomość
Aaaa, kochana, bo kto chodzi do ZT czy Arkadii????
Tylko GM. Mac w GM i jego wizażyści rządzą!
A tak z innej beczki - poradźcie na szybko jakie kolorki makijażu do turkusowej bluzki?

heh... no widzisz takiej rady mi trzeba. Teraz już wiem, że jak będę w stolicy to trzeba obierać azymut na mokotów. dzięki!

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dziękuję

Dzięki Dorciu, a gdzies czytałam, ze CCB "not for use in the lip area".

Czyli Dziewczyny, jako bazy pod cienie nie używacie CCB?


Misia na stronach maccosmetics.com w zakładce Artistry
Dzięki Corii popatrze.

A tak z innej beczki czy w Mac Pro robiąc zakupy trzeba sie wylegitymować jakąś "kartą klubową" czy czymś w tym rodzaju? I czy są jakieś kosmetyki w linii pro na które polecacie zwrócić szczególna uwagę?
__________________
''Starzenie się jest nieuniknione.
Doroślenie jest opcjonalne
.
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 11:33   #3166
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez misia_bella Pokaż wiadomość
A tak z innej beczki czy w Mac Pro robiąc zakupy trzeba sie wylegitymować jakąś "kartą klubową" czy czymś w tym rodzaju? I czy są jakieś kosmetyki w linii pro na które polecacie zwrócić szczególna uwagę?
Nie skąd, chyba że ktos posiada kartę zniżkową
Ja z PRO szczególnie polecam Chromaline'y, sa boskie i moim zdaniem lepsze niż Fluidliney
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 17:29   #3167
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dzięki Dorciu, a gdzies czytałam, ze CCB "not for use in the lip area".

Czyli Dziewczyny, jako bazy pod cienie nie używacie CCB?
Ja parę razy stosowałam CCB (Luna) albo na całe usta (jako bazę rozświetlającą pod szminkę), albo dla rozświetlenia tzw. łuku kupidyna - nie zauważyłam żadnej niepożądanej reakcji.
Natomiast jako bazy pod cienie CCB nawet nie próbowałam, bo wydaje mi się, że jest to produkt za tłusty do tego celu, ale być może się mylę - zwłaszcza przy suchych powiekach . Może kiedyś spróbuję, żeby samej się przekonać jak to jest .
Najczęściej używam na szczyty kości policzkowych albo jako podkład pod róż - zwłaszcza bardziej matowe róże fajnie wyglądają na CCB.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja z PRO szczególnie polecam Chromaline'y, sa boskie i moim zdaniem lepsze niż Fluidliney
A dlaczego są lepsze? Mogłabyś coś więcej na ten temat napisać? Jakie są różnice jeśli chodzi o trwałość, łatwość i sposób aplikacji oraz intensywność koloru (zwłaszcza czerni)?
Miałam Fluidline'a, byłam zadowolona bardzo, ale jak mi się skończył, kupiłam dla porównania odpowiednik z Bobbi Brown. Zdania są podzielone co do tego, który z nich lepszy, ale ja osobiście nie widzę wielkiej różnicy między nimi jeśli chodzi o trwałość czy łatwość malowania kreski, ale czerń jest chyba jednak ładniejsza (bardziej błyszcząca i intensywna) w Gel Eyelinerze z BB.
Jak mi skończy BB, to może spróbowałabym czarnego Chromaline, jak coć Corii podpowiesz .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 17:58   #3168
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja parę razy stosowałam CCB (Luna) albo na całe usta (jako bazę rozświetlającą pod szminkę), albo dla rozświetlenia tzw. łuku kupidyna - nie zauważyłam żadnej niepożądanej reakcji.
Natomiast jako bazy pod cienie CCB nawet nie próbowałam, bo wydaje mi się, że jest to produkt za tłusty do tego celu, ale być może się mylę - zwłaszcza przy suchych powiekach . Może kiedyś spróbuję, żeby samej się przekonać jak to jest .
Najczęściej używam na szczyty kości policzkowych albo jako podkład pod róż - zwłaszcza bardziej matowe róże fajnie wyglądają na CCB.


A dlaczego są lepsze? Mogłabyś coś więcej na ten temat napisać? Jakie są różnice jeśli chodzi o trwałość, łatwość i sposób aplikacji oraz intensywność koloru (zwłaszcza czerni)?
Miałam Fluidline'a, byłam zadowolona bardzo, ale jak mi się skończył, kupiłam dla porównania odpowiednik z Bobbi Brown. Zdania są podzielone co do tego, który z nich lepszy, ale ja osobiście nie widzę wielkiej różnicy między nimi jeśli chodzi o trwałość czy łatwość malowania kreski, ale czerń jest chyba jednak ładniejsza (bardziej błyszcząca i intensywna) w Gel Eyelinerze z BB.
Jak mi skończy BB, to może spróbowałabym czarnego Chromaline, jak coć Corii podpowiesz .
Dzięki za pomysły co do stosowania CCB.

A co do Chromaline - trwałość jest w sumie taka jak Fludline, aczkolwiek kreska na linii wodnej trzyma mi się nim minimalnie dłuzej niźli zrobiona Fluidline.
Poza tym konsystencja jest żelowo-kremowa - mnie ona bardziej odpowiada i lepiej mi się tworzy nim kreski,
Jako baza pod cienie Chromaline wymiana.
A jesli chodzi o intensywność czarnej kreski to nie jest ta czerń intensywniejsza - Chromaline chyba jest nawet trochę bardziej matowy.
No i najważniejsze - wyższość Chromaline nad Fludline to moje wyłacznie subiektywne odczucie
Ktos inny może mieć odmienne zdanie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-08-21 o 18:00
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 18:08   #3169
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dzięki za pomysły co do stosowania CCB.

A co do Chromaline - trwałość jest w sumie taka jak Fludline, aczkolwiek kreska na linii wodnej trzyma mi się nim minimalnie dłuzej niźli zrobiona Fluidline.
Poza tym konsystencja jest żelowo-kremowa - mnie ona bardziej odpowiada i lepiej mi się tworzy nim kreski,
Jako baza pod cienie Chromaline wymiana.
A jesli chodzi o intensywność czarnej kreski to nie jest ta czerń intensywniejsza - Chromaline chyba jest nawet trochę bardziej matowy.
No i najważniejsze - wyższość Chromaline nad Fludline to moje wyłacznie subiektywne odczucie
Ktos inny może mieć odmienne zdanie
Dzięki za podpowiedzi . Każda porada jest cenna , a wiadomo, że to zawsze jest subiektywna opinia .
Jeszcze się zastanowię nad Chromaline jako alternatywą dla Fluidline'a, bo ten ostatni jest już dla mnie dość matowy, bardziej matowego chyba bym nie chciała .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-21, 19:12   #3170
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dzięki za podpowiedzi . Każda porada jest cenna , a wiadomo, że to zawsze jest subiektywna opinia .
Jeszcze się zastanowię nad Chromaline jako alternatywą dla Fluidline'a, bo ten ostatni jest już dla mnie dość matowy, bardziej matowego chyba bym nie chciała .
Jak chcesz błyszczące i mocno czarne wykończenie to polecam Superslicklinera - dość ze nie do zdarcia jeśli idzie o trwałość (bije wszystko na głowę), to połysk czerni jest piękny. Na swatchowym w paru moich makijażach jest użyty.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 20:13   #3171
bienemaja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 64
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Mam takie małe pytanko, czy pedzel 15o nada sie do MSFN? A jesli nie, to co byście poleciły? Chciałam kupić jednocześnie pędzel do pudru i MSFN, jako że najtańsze nie są...
pozdrawiam słonecznie
bienemaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 20:34   #3172
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez bienemaja Pokaż wiadomość
Mam takie małe pytanko, czy pedzel 15o nada sie do MSFN? A jesli nie, to co byście poleciły? Chciałam kupić jednocześnie pędzel do pudru i MSFN, jako że najtańsze nie są...
pozdrawiam słonecznie
Moim zdaniem się nada . Kwestia tego co kto lubi, bo ja np. nie lubię tego typu pędzli i do pudru/msfn polecałabym 138 (aczkolwiek muszę zaznaczyć, że ja jestem laikiem w kwestii makijażu).
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 20:44   #3173
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jak chcesz błyszczące i mocno czarne wykończenie to polecam Superslicklinera - dość ze nie do zdarcia jeśli idzie o trwałość (bije wszystko na głowę), to połysk czerni jest piękny. Na swatchowym w paru moich makijażach jest użyty.
Dzięki, pomyślę , ale raczej oprócz Chromaline lub Fluidline, a nie zamiast , bo polubiłam takie kremowe eyelinery jak Fluidline czy ten z Bobbi Brown, a poza tym mam Superslick'a w kolorze Smoky Heir i nie przepadam za nim - dziwną jak dla mnie ma formułę, czasem zostawia prześwity (zbyt wodnisty jest ), ale fakt - jak już zaschnie, jest nie do zdarcia .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 21:29   #3174
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

No, quad Evil Eye dostał lanie na templtalii
http://www.temptalia.com/mac-evil-ey...hotos-swatches
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 22:03   #3175
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dzięki, pomyślę , ale raczej oprócz Chromaline lub Fluidline, a nie zamiast , bo polubiłam takie kremowe eyelinery jak Fluidline czy ten z Bobbi Brown, a poza tym mam Superslick'a w kolorze Smoky Heir i nie przepadam za nim - dziwną jak dla mnie ma formułę, czasem zostawia prześwity (zbyt wodnisty jest ), ale fakt - jak już zaschnie, jest nie do zdarcia .
Tez mialam tego Superslicka i sie go pozbylam. Tak mnie aplikator gilgotal, ze nie bylam w stanie prostej kreski namalowac .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 22:11   #3176
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
No, quad Evil Eye dostał lanie na templtalii
http://www.temptalia.com/mac-evil-ey...hotos-swatches
Ja sie nie dziwię, bo wcześniej ogladałam go na innym blogu i jak dla mnie beznadziejnie wypadł.

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dzięki, pomyślę , ale raczej oprócz Chromaline lub Fluidline, a nie zamiast , bo polubiłam takie kremowe eyelinery jak Fluidline czy ten z Bobbi Brown, a poza tym mam Superslick'a w kolorze Smoky Heir i nie przepadam za nim - dziwną jak dla mnie ma formułę, czasem zostawia prześwity (zbyt wodnisty jest ), ale fakt - jak już zaschnie, jest nie do zdarcia .
Ja akurat kolorowych Superslicklinerów nie lubię, tylko ten czarny i prawdę powiedziawszy nim najprościej mi się krechę rysuje
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 08:37   #3177
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez bienemaja Pokaż wiadomość
Mam takie małe pytanko, czy pedzel 15o nada sie do MSFN? A jesli nie, to co byście poleciły? Chciałam kupić jednocześnie pędzel do pudru i MSFN, jako że najtańsze nie są...
pozdrawiam słonecznie
Ja polecam pędzel 188 lub nieco większy 187. Ich zaletą jest to, że wtapiają puder w skórę i ujednolicają cerę. Inne pędzle raczej nakładają produkt / kolor na skórę, takie przynajmniej odniosłam wrażenie

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
No, quad Evil Eye dostał lanie na templtalii
http://www.temptalia.com/mac-evil-ey...hotos-swatches
Fajny quad do przydymionego makijażu, ale po formule cieni widać, że trzeba się jednak napracować, dwa matowe cienie i jedna satyna Chyba tylko dla 'pracusiów' i makijażystów Efekt na pewno piękny, ale paleta chyba nie na co dzień?

Z nowej kolekcji Style Driven dostałam parę ciekawych produktów, ponoć cienie i nowe kosmetyki do ust posiadają właściwości zapewniające trwałość makijażu przez 15 godzin...

A co do bazy pod cienie, to ja osobiście gorąco polecam korektor MAC Studio Finish. Fajnie matuje i ujednolica koloryt powiek. Jasny odcień działa jak jasny cień do powiek z tą tylko różnicą, że jest mega trwały, a nałożone na niego cienie wyglądają nieskazitelnie przez cały dzień.
Kiedyś kombinowałam z Paint Potami i kredkami, innymi korektorami, ale ten jeden jest niezawodny... Nie zasycha w słoiczku, a cienie trzymają się naprawdę calutki dzień.
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 10:32   #3178
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez misia_bella Pokaż wiadomość
Byłam w Arkadii i Złotych Tarasach. Jako, że w Warszawie bywam rzadko (kilka razy do roku), ale zawsze staram się wpaść do maca. Pamiętam dwie przemiłe i kompetentne Panie które obsługiwały mnie jakiś rok temu w Arkadii i pomogły dobrać róż - jest teraz moim najlepszym przyjacielem codziennego makijażu. Tym razem nie było tak różowo. Pani w Arkadii obsługiwała mnie chaotycznie, ostatecznie zawołała swoją trenerkę (jak ją nazwała) z zaplecza i mogłam z nią pogadać. A w Tarasach Pani zrobiła mi okrągłe placki różem na policzkach. Jej koleżanka była bardziej zorientowana, podpowiadała jej, ale sama obsługiwała klientkę więc nie chciałam jej przeszkadzać i zadawać pytań. W tarasach też wyszedł Pan z zaplecza i pomógł, trochę od niechcenia, ale chwała mu za pomoc Ostatecznie kupiłam to co chciałam i wyszłam z różowymi plackami na twarzy!
No prawda jest taka, ze ZT odradzaja tu chyba wszyscy.
Dziewczyny z Arkadi sa w wiekszosci nowe, kiedys tam byla zaj...a ekipa, ale teraz zostaly 2 dziewczyny , ktore tam pracuja od dawna i znaja sie na rzeczy, reszta sie uczy.
Reszta starej ekipy z Arkadii przeszla do GM.
Otworzyli tam nowy sklep i musi sie rozbujac, dlatego tyle kompetentnych osob jest wlasnie w GM.

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dzięki, pomyślę , ale raczej oprócz Chromaline lub Fluidline, a nie zamiast , bo polubiłam takie kremowe eyelinery jak Fluidline czy ten z Bobbi Brown, a poza tym mam Superslick'a w kolorze Smoky Heir i nie przepadam za nim - dziwną jak dla mnie ma formułę, czasem zostawia prześwity (zbyt wodnisty jest ), ale fakt - jak już zaschnie, jest nie do zdarcia .
A przed kazdym uzyciem Superslicka, porzadnie nim potrzasasz?
Ja mam chyba 7 tych Superslickow, i ani jeden nie robi mi przeswitow
Uwielbiam je!! Black Track i inne linery w zelu stoja i sie kurza..
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 10:42   #3179
bienemaja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 64
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

dzięki Dziewczyny przyjrzę się przy okazji temu 187
bienemaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 12:37   #3180
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;28897519]Tez mialam tego Superslicka i sie go pozbylam. Tak mnie aplikator gilgotal, ze nie bylam w stanie prostej kreski namalowac .[/QUOTE]
Mnie nie gilgocze , ale w sumie to nie przepadam za tą formą aplikatorów - łatwiej mi krechę robić pędzelkiem 210 lub 209, a najlepiej to ściętym 266.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja akurat kolorowych Superslicklinerów nie lubię, tylko ten czarny i prawdę powiedziawszy nim najprościej mi się krechę rysuje
Tak właśnie myślę, że kolorowe od czarnego mogą się bardzo różnić.

Cytat:
Napisane przez dorcia 83 Pokaż wiadomość
A przed kazdym uzyciem Superslicka, porzadnie nim potrzasasz?
Ja mam chyba 7 tych Superslickow, i ani jeden nie robi mi przeswitow
Uwielbiam je!! Black Track i inne linery w zelu stoja i sie kurza..
Tak, potrząsam nim przed użyciem, ale nawet wtedy potrafi zostawić prześwity, tzn. to wygląda tak, że narysowana kreska w samym środku, w miejscu, gdzie aplikator styka się najbardziej ze skórą, jest jakby jaśniejsza, no kurczę nie wiem, jak to opisać. Ale fakt, że to nie za każdym razem tak się robi. Może ja po prostu jednak coś nie tak robię, albo to kwestia tego konkretnego, posiadanego przeze mnie koloru .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:53.