krótkie związki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-06, 09:36   #1
Monika12312
Raczkowanie
 
Avatar Monika12312
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 88

krótkie związki


hej

Jakiś czas temu poznałam faceta, ostatnio długo rozmawialiśmy. Wyznał mi, że mimo swoich 26 lat nie był w związku dłużej niż pół roku. Miał kilka dziewczyn, jednak przeważnie jego związki kończyły się po 3 miesiącach. Stwierdził, że powodem może być jego pierwsza dziewczyna, jeszcze z czasów I roku studiów. Był z nią zaledwie 2 tygodnie, później ona musiała wyjechać. Poznała kogoś, wyszła za mąż i aktualnie jest w ciąży. Czy to możliwe, że on coś do niej jeszcze czuje? Od czasu gdy byli razem minęło już dobre 5 lat, ona ma własne życie, rodzinę, męża...a on.....

Przyznał mi się również, że 2 dziewczyny, które miał później, nie traktował na poważnie, być może chciał zapomnieć o tej pierwszej...później jednak był ponad rok sam i gdy wydawało mu się, że wreszcie naprawdę się zakochał związek znowu rozpadł się po 3 miesiącach i to z jego inicjatywy....

co o tym myślicie? czy on kiedyś zapomni o tej pierwszej dziewczynie?
Monika12312 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 10:25   #2
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: krótkie związki

Cytat:
Napisane przez Monika12312 Pokaż wiadomość
hej

Jakiś czas temu poznałam faceta, ostatnio długo rozmawialiśmy. Wyznał mi, że mimo swoich 26 lat nie był w związku dłużej niż pół roku. Miał kilka dziewczyn, jednak przeważnie jego związki kończyły się po 3 miesiącach. Stwierdził, że powodem może być jego pierwsza dziewczyna, jeszcze z czasów I roku studiów. Był z nią zaledwie 2 tygodnie, później ona musiała wyjechać. Poznała kogoś, wyszła za mąż i aktualnie jest w ciąży. Czy to możliwe, że on coś do niej jeszcze czuje? Od czasu gdy byli razem minęło już dobre 5 lat, ona ma własne życie, rodzinę, męża...a on.....

Przyznał mi się również, że 2 dziewczyny, które miał później, nie traktował na poważnie, być może chciał zapomnieć o tej pierwszej...później jednak był ponad rok sam i gdy wydawało mu się, że wreszcie naprawdę się zakochał związek znowu rozpadł się po 3 miesiącach i to z jego inicjatywy....

co o tym myślicie? czy on kiedyś zapomni o tej pierwszej dziewczynie?
Ja na przykład myślę, że musisz jego zapytać o to, czy o niej już zapomniał, czy nie, bo nie siedzimy w jego głowie
__________________
Cytat:
Napisane przez sztojabudu
Życie jest nieprzewidywalne, ale pojęcie uczciwości jest niezmienne.
Cytat:
Napisane przez normalnyFacet
Desperacja prowadzi tylko do masochizmu
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 12:33   #3
No_To_Co
Raczkowanie
 
Avatar No_To_Co
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 364
Dot.: krótkie związki

Dlaczego nie...? Moim zdaniem jest to jak najbardziej możliwe. Czasem tak już jest - raz się kogoś spotka, pokocha i później jest bardzo ciężko o tym kimś zapomnieć. Z drugiej jednak strony nie ma ludzi "niezastąpionych" - i dla tamtej znajdzie się jakiś, że tak to brzydko powiem "substytut" - osoba, którą również bardzo pokocha. Pytanie tylko, czy Ty jesteś dla niego kimś, kogo szczerze i prawdziwie mógłby pokochać...
No_To_Co jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 12:41   #4
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: krótkie związki

moim zdaniem po prostu nie jest chyba jeszcze gotowy na stworzenie poważnej relacji z kobietą
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 12:44   #5
loloona_79
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 747
Dot.: krótkie związki

przede wszystkim 2 tygodnie to ani związek ani "dziewczyna" no litoooości

więc nie, nie jest to powód , jak dla mnie ze 100 % pewnością. Moim zdaniem facet się po prostu szybko nudzi, może potrzebuje tej stymulacji i tych silnych emocji jakie są na początku a jak one zelżeją to albo uznaje, że to " nie to", albo okazuje się, że po "wyjściu z łóżka" nie ma o czym z dziewczynami rozmawiać (albo one z nim)
__________________
Udany sex to taki, po którym nawet sąsiedzi wychodzą zapalić....
loloona_79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 12:46   #6
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: krótkie związki

Wiesz kto wybije mu z głowy tamtą dziewczynę i pierwszą miłość? Zejście się z nią (mało prawdopodobne) lub inna dziewczyna, która sprawi, że o tamtej zapomni (lub będzie do niej na tyle podobna, że dostanie 2 w 1 - coś nowego, a jednocześnie związanego ze wspomnieniami). Tak, czy inaczej jeżeli on nadal rozpamiętuje tamten krótki związek, to chyba nie jesteś TĄ dziewczyną. O ile rozpamiętuje.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 12:47   #7
9cfdbdf4a8633c241406c59618b1b1f07a8603a7_62eda0f28d492
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 024
Dot.: krótkie związki

Zależy dużo od tego ile znał się z tą pierwszą dziewczyną. Bo jeśli krótko i był z nią dwa tygodnie, to nie wydaje mi się żeby była to jakaś wielka miłość.

Ale tak jak już dziewczyna wspomniała w wątku powyżej- porozmawiaj z nim o tym, bo nie wiadomo jak on to odbiera, tak będzie najprościej
9cfdbdf4a8633c241406c59618b1b1f07a8603a7_62eda0f28d492 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-06, 15:12   #8
Monika12312
Raczkowanie
 
Avatar Monika12312
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 88
Dot.: krótkie związki

no właśnie znał się jakiś czas z tą dziewczyną, początkowo ona nie była nim zainteresowana ale on był bardzo wytrwały i ona się w końcu do niego przekonała, jednak byli razem krótko, bo ona musiała wyjechać ( nie wiem dokładnie z jakich powodów). Widocznie z jej strony to nie było nic ważnego, skoro szybko znalazła innego....

Co do jego ostatniego związku, to mówił mi, że początkowo naprawdę myślał, że spotkał kogoś, przy kim uda mu się zapomnieć o tamtej, bo jak mówi, ta pierwsza jeszcze siedziała mu w głowie.... Tym bardziej, ze ponad rok nie spotkał nikogo takiego i był sam... coś jednak sprawiło, że ten związek też nie przetrwał długo...( i nie chodziło tutaj o kwestie łóżkowe, bo między nim a tą ostatnią dziewczyną do niczego nawet nie zdążyło dojść..)

Sama się zastanawiam nad tym, że może rzeczywiście on jeszcze do poważnego związku nie dojrzał....ale z drugiej kiedy dojrzeje??? Jego ostatnia dziewczyna była na prawdę świetną osobą i wielu facetów chciałoby być na jego miejscu a on nie potrafił tego docenić ( wiem, bo mamy wspólnych znajomych i wiele osób się dziwiło dlaczego tak szybko zerwali).....

Po zerwaniu z ostatnią dziewczyną z nikim się nie spotykał ale ma konto na portalu randkowym i dosyć często tam bywa a z tego by wynikało, że jednak dalej szuka kogoś bliskiego.....

Nie ukrywam, że nie jest mi on obojętny i chciałabym czegoś więcej, chociaż zdaje sobie sprawę z tego, że nie mam zbyt dużych szans.....mimo wszystko chciałabym mu jakoś pomóc...
Monika12312 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 15:30   #9
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: krótkie związki

Cytat:
Napisane przez Monika12312 Pokaż wiadomość
mimo wszystko chciałabym mu jakoś pomóc...
Wszystko. Tylko nie to Nie bądź żadną dobrą samarytanką.
__________________
Cytat:
Napisane przez sztojabudu
Życie jest nieprzewidywalne, ale pojęcie uczciwości jest niezmienne.
Cytat:
Napisane przez normalnyFacet
Desperacja prowadzi tylko do masochizmu
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 17:05   #10
Monika12312
Raczkowanie
 
Avatar Monika12312
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 88
Dot.: krótkie związki

nie chce być dobrą samarytanką, chciałabym go tylko zrozumieć....w sumie ciekawy przypadek z niego....:P
Monika12312 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 18:13   #11
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: krótkie związki

Cytat:
Napisane przez Monika12312 Pokaż wiadomość
nie chce być dobrą samarytanką, chciałabym go tylko zrozumieć....w sumie ciekawy przypadek z niego....:P
Wiesz w ilu wątkach już to czytałam - wręcz słowo w słowo? "Wcale się nie chcę w to pakować, bo wiem, że on niezbyt rokuje jako facet, ALE chcę mu pomóc, zrozumieć go, a ogólnie to obserwować, bo z niego taki ciekawy przypadek". Wydaje Ci się zapewne, że to coś wyjątkowego, ale zajeżdża schematem. Schematem, który niestety kończy się zakochaniem się "obserwatorki" i zwinięciem żagli przez "obserwowanego" (czasami jak już skorzysta z czułych, opiekuńczych ramion "obserwatorki"). Sama to przerabiałam. Nie baw się w coś, co może się skończyć złamanym sercem.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 18:46   #12
elsene
Zadomowienie
 
Avatar elsene
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 720
Dot.: krótkie związki

Ja tam nie widzę niczego nadzwyczaj dziwnego w tym, że 26 letni facet nie był nigdy w długotrwałym związku. Miał przecież jakieś dziewczyny przez ten czas. Może nie tę dwutygodniową , ale te półroczne związki to już "normalne" relacje.
Może nie trafił na tę jedyną. Może nie był gotowy do związku. Może chciał się wyszaleć i wolał podrywać i się bawić niż się angażować?

Oczywiście, może to jakiś podrywacz i nie będzie dobrym partnerem. Ale może to fajny facet, któremu tak się układało.
Jak dla mnie samo niebycie w długim związku w tym wieku jest całkowicie normalne
elsene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 19:01   #13
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: krótkie związki

Cytat:
Napisane przez Monika12312 Pokaż wiadomość
nie chce być dobrą samarytanką, chciałabym go tylko zrozumieć....w sumie ciekawy przypadek z niego....:P
Nie wiem co w nim takiego ciekawego - że się w kimś kiedyś zakochał i był w kilku krótkich związkach? Dziewczyno, odpuść sobie taką motywację. Albo to kandydat na Twojego faceta skoro jesteś w nim zakochana, albo nie - i wtedy go olej. Bo inaczej nic z tego raczej dobrego nie wyjdzie, tak jak Doris pisze.
__________________
Cytat:
Napisane przez sztojabudu
Życie jest nieprzewidywalne, ale pojęcie uczciwości jest niezmienne.
Cytat:
Napisane przez normalnyFacet
Desperacja prowadzi tylko do masochizmu
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 19:12   #14
Aleksandra12312
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 83
Dot.: krótkie związki

ehhhh...ciekawy przypadek pod tym względem, że on chyba nadal kocha tą pierwszą dziewczynę mimo, że minęło już 5 lat ....ona cały czas siedzi mu w głowie i przez nią nie może ułożyć sobie życia.....nie wiem, to moja subiektywna opinia jest......
Aleksandra12312 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 20:47   #15
elsene
Zadomowienie
 
Avatar elsene
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 720
Dot.: krótkie związki

Cytat:
Napisane przez Aleksandra12312 Pokaż wiadomość
on chyba nadal kocha tą pierwszą dziewczynę mimo, że minęło już 5 lat ....ona cały czas siedzi mu w głowie i przez nią nie może ułożyć sobie życia.....nie wiem, to moja subiektywna opinia jest......
Może nawet nie że kocha tamtą, tylko że został brutalnie przez nią porzucony (tak nagle ) i jest dla niego "nieosiągalna", przez lata ją idealizował. A teraz, gdy ona jest już "zaklepana" na długo, to zastanawia się "co by było gdyby..".
Może mu przejdzie, gdy się bardziej zaangażuje w inny związek / bardziej zakocha.
elsene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 20:57   #16
gro1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 22
Dot.: krótkie związki

Ten koleś bardzo źle rokuje. Ja też byłam z takim, który nie był nigdy w długim/stabilnym związku. Nawet wątki na jego temat założyłam na Wizażu. Teraz już rozpoznaję, gdy ktoś jest dysfunkcyjny lub ma problemy ze sobą. Ten należy do tych, którzy żyją przeszłością, a nie teraźniejszością, a co do przyszłej partnerki do zawsze będą mieli jakieś "ale", a tak naprawdę to sami nie wiedzą, czego chcą.
gro1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 01:50   #17
Mikadoo
Rozeznanie
 
Avatar Mikadoo
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z Polski
Wiadomości: 774
Dot.: krótkie związki

krótko i na temat: ja bym radziła odpuścić sobie tego kolesia
__________________
Mikadoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 10:09   #18
Auksencja
Rozeznanie
 
Avatar Auksencja
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 552
Dot.: krótkie związki

Cytat:
Napisane przez gro1983 Pokaż wiadomość
Ten koleś bardzo źle rokuje. Ja też byłam z takim, który nie był nigdy w długim/stabilnym związku. Nawet wątki na jego temat założyłam na Wizażu. Teraz już rozpoznaję, gdy ktoś jest dysfunkcyjny lub ma problemy ze sobą. Ten należy do tych, którzy żyją przeszłością, a nie teraźniejszością, a co do przyszłej partnerki do zawsze będą mieli jakieś "ale", a tak naprawdę to sami nie wiedzą, czego chcą.
Zgadzam się z pogrubionym, bo sama na takiego trafiłam. To bez sensu, gościu w kazdej dziewczynie doszukuje się wad. W końcu założył konto na portalu randkowym i umówił się z kilkoma dziewczynami... oczywiście żadna mu nie odpowiada, bo żadna nie jest jego byłą.
Auksencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:07.