Czy powinnam iść do seksuologa? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-04, 07:56   #1
patinka246
Raczkowanie
 
Avatar patinka246
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Wiadomości: 142

Czy powinnam iść do seksuologa?


Witam to znowu ja, niektore z Was mnie pamietają ale na wszelki wypadek się przpomnę. A więc tak w skrócie od ponad pół roku próbujemy współżyć z moim chłopakiem. Nie mogliśmy przebić błony. Byłam u ginekologa powiedział że wszystko mam ok ale błona jest dosyć gruba i pierwszy raz będzie dla mnie bolesny i będę dużo krwawić ( włożył mi tam palca a to tak okropnie bolalo ze sie popłakałam na tym fotelu...) no i po tym zdarzeniu wczoraj próbowaliśmy ale ja nie mogłam... pamietając ten ból u ginekologa zaczęłam płakać i się zaciskać tak bardzo sie bałam... nie wiem już co może mi pomóc chciałabym żeby mnie uspili i dopiero wtedy mój chłopak by mnie rozdziewiczył... jestem tak juz tym załamna i zdesperowana że nawet nie muszę pamiętać tego pierwszego razu... myślałam o tym żeby sie upić do nieprzytomności...w moim przypadku ten pierwszy raz nie będzie niezapomnianym cudownym przeżyciem, on jest dla mnie jak jakaś operacja bez znieczulenia... chcę to zrobić z mojem chlopakiem, bardzo się kochamy a seks byłby pięknym dopełnieniem naszego związku. On nie nalega, nie pospiesza mnie, nic z tych rzeczy. Stara mi się pomóc jak tylko może ale ja sie tak tego boje...nie wiem dlaczego ;( nie moge sobie z tym poradzić... Może powinnam iść do seksuologa? Czy on mi w czymś pomoże?
patinka246 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 10:04   #2
Ecstasy1985
Raczkowanie
 
Avatar Ecstasy1985
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 443
GG do Ecstasy1985
Dot.: Czy powinnam iść do seksuologa?

nie martw się, ja miałam podobnie tu nie potrzebny jest seksuolog, najlepiej idz do innego ginekologa i poproś go aby usunął błone mechanicznie ale nie palcem <głaszcze> głowa do góry, po jakimś czasie bedziesz sie usmiechac sama do siebie wspominając to
__________________
Would you die tonight for love?




59 miech!!!!
_________________________ _________________________ ____

Misja w Zambii!! Pomóż!!

Ecstasy1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 15:10   #3
patinka246
Raczkowanie
 
Avatar patinka246
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Wiadomości: 142
Dot.: Czy powinnam iść do seksuologa?

Tez o tym myslalam ale mam 17 lat i czy lekarz prywatny mi to usunie bez zgody rodzica?
patinka246 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 16:06   #4
patinka246
Raczkowanie
 
Avatar patinka246
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Wiadomości: 142
Dot.: Czy powinnam iść do seksuologa?

Pewnie mnie skarcicie...ale znalazlam w gazecie pod "wywolywanie miesiaczki" pewna klinike ktora wykonuje rozne zabiegi. Zadzwonilam i nie ma problemu zeby mi wycieli blone. Chca 300 zl przy zabiegu ma byc anestezjolog. Boje sie czy to nie jakies ciemne interesy... co Wy na to? Myslicie ze to moze byc niebezpieczne? Wkoncu gabinet ten znalalam pod nielegalnymi skrobankami...
patinka246 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 16:22   #5
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Czy powinnam iść do seksuologa?

Cytat:
Napisane przez patinka246 Pokaż wiadomość
Pewnie mnie skarcicie...ale znalazlam w gazecie pod "wywolywanie miesiaczki" pewna klinike ktora wykonuje rozne zabiegi. Zadzwonilam i nie ma problemu zeby mi wycieli blone. Chca 300 zl przy zabiegu ma byc anestezjolog. Boje sie czy to nie jakies ciemne interesy... co Wy na to? Myslicie ze to moze byc niebezpieczne? Wkoncu gabinet ten znalalam pod nielegalnymi skrobankami...
Nie, no jak znalazłaś numer telefonu pod ogłoszeniem "wywoływanie miesiączki" to na pewno jest to bardzo dobry pomysł i na pewno jest to bezpieczne eh.
Idz prywatnie do ginekologa, nie powinien robić problemów, albo powiedz rodzicom, niech z Tobą pójdą.

Po 2 po co zakładasz 2 raz wątek na ten sam temat, no rozumiem, że ktoś nie umie użyć wyszukiwarki... ale samemu założyć wątek, a później drugi na ten sam temat...:confus ed:
I zachęcam do używania opcji "edytuj", żeby nie pisać post pod postem

Hm i jeszcze jedno w tytule jest, czy powinnaś iść do seksuologa, ale nie wiem po co? Seksuolog na pewno nie przebije Ci tej błony. Moim zdaniem nie ma potrzeby korzystać z porad seksuologa, prędzej z ginekologa.

Pozdrawiam serdecznie
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:15.