20 lat prawiczek - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-14, 19:09   #31
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: 20 lat prawiczek

Cytat:
Napisane przez Dopefiend Pokaż wiadomość
Pamiętaj, ze z wiekiem czas strasznie przyspiesza i nim sie obejzysz stuknie Ci 25 pozniej jeszcze szybciej 30stka. Cos nie tak musi byc z facetem, ktory podoba się dziewczynom a mimo to nigdy nie bzykał.
Gdy miałem 20lat to tez dla mnie nie byl to problem ale teraz mam 23 i bardzo mnie to dobija.
Wydaje mi się, ze im szybciej zaczniesz działać tym lepiej!
gadasz takie głupoty, że mi klawiatura topnieje...
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 20:47   #32
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: 20 lat prawiczek

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
gadasz takie głupoty, że mi klawiatura topnieje...
troche coś w tym jest ;pomijajac problemy DOPCIA to im dalej w las,tym więcej drzew.

ostatnio ogladałam program o 40-to letnim prawiczku.
facet uprawiał sporty ekstremalne,a bał się zaryzykowac i bzyknąć kobietę.mówił,że na początku chciał poczekać na jedyną,a potem brakowało mu odwagi.bał się ośmieszenia.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 23:08   #33
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: 20 lat prawiczek

Cytat:
Napisane przez martiniątko Pokaż wiadomość
ale autor wątku mówi "jestem aspołeczny i nie lubię innych ludzi" a martwi się bo "jakby w końcu jakaś się natrafiła co zechce pójść ze mną do łóżka pomimo mojego beznadziejnego charakteru to czy mnie nie wyśmieje że nie znalazłem wcześniej żadnej dziewczyny bo miałem gdzieś kontakty z ludźmi w ogóle?". jak dla mnie, słabo...
No ja popieram. Chłopak wprost napisał, że jest aspołeczny i po prostu nie miewa okazji, a wy mu tu wszystkie pomnik stawiacie i wysławiacie jego cnotliwość jakby wypływała ona z jakichś przekonań, a nie zwykłego braku laku. Bez przesady.

Autorze,
21 lat, to nie jest wcale tak dużo. I nie wierz we wszystko co pokazują w tv- 15latki wcale nie posiadają bujnego życia seksualnego. Pamiętam jak poszłam do LO i moja koleżanka powiedziała coś w tym stylu: "Pamiętasz jak w podstawówce myślałyśmy, że w tym wieku będziemy się seksić jak koty w rui? A tu lipa.."
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 23:14   #34
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: 20 lat prawiczek

Cytat:
Napisane przez rapunzel8 Pokaż wiadomość
Pamiętam jak poszłam do LO i moja koleżanka powiedziała coś w tym stylu: "Pamiętasz jak w podstawówce myślałyśmy, że w tym wieku będziemy się seksić jak koty w rui? A tu lipa.."
O rany, dziewczyna trafiła w sedno
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 08:12   #35
Dopefiend
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Heaven and Hell
Wiadomości: 347
Dot.: 20 lat prawiczek

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
troche coś w tym jest ;pomijajac problemy DOPCIA to im dalej w las,tym więcej drzew.

ostatnio ogladałam program o 40-to letnim prawiczku.
facet uprawiał sporty ekstremalne,a bał się zaryzykowac i bzyknąć kobietę.mówił,że na początku chciał poczekać na jedyną,a potem brakowało mu odwagi.bał się ośmieszenia.
Haha pamiętasz jak ten program się nazywał?
Chętnie go obejrzę i zobacze jak to będzie za 17lat.

Cytat:
gadasz takie głupoty, że mi klawiatura topnieje...
Dobrze, ze nie skóra.
__________________
"Marzenia motywuja, marzenia daja sile,
Marzenia sa wyjatkowe - jesli w miare mozliwe,
Realizowac kazde - wlasnie tego pragne"
ALE
"Lepiej za dużo nie marzyć - marzenia mogą sparzyć
Gdy nigdy się nie zdarzy to co sobie wyobrazisz"
Dopefiend jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 10:07   #36
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: 20 lat prawiczek

Cytat:
Napisane przez Dopefiend Pokaż wiadomość
Haha pamiętasz jak ten program się nazywał?
Chętnie go obejrzę i zobacze jak to będzie za 17lat.



Dobrze, ze nie skóra.
program TLC "tabu".
często na tym kanale po 23 są ciekawe programy o seksie.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 12:25   #37
Joline
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 1 388
Dot.: 20 lat prawiczek

Cytat:
Napisane przez Dopefiend Pokaż wiadomość
Pamiętaj, ze z wiekiem czas strasznie przyspiesza i nim sie obejzysz stuknie Ci 25 pozniej jeszcze szybciej 30stka. Cos nie tak musi byc z facetem, ktory podoba się dziewczynom a mimo to nigdy nie bzykał.
Gdy miałem 20lat to tez dla mnie nie byl to problem ale teraz mam 23 i bardzo mnie to dobija.
Wydaje mi się, ze im szybciej zaczniesz działać tym lepiej!
Lepiej dla kogo ? Ma sobie poszukać dziewczynę, żeby wreszcie to zrobić? Bo tak wnioskuję z tego co napisałeś.
Przecież nikt nie wie że jest prawiczkiem - to jest tylko i wyłącznie jego prywatna sprawa, więc nie rozumiem 'im szybciej zaczniesz działać tym lepiej' ?
Obudzi się jednego dnia, kiedy będziesz już po wszystkim i co to zmieni w jego życiu ? Stanie się mądrzejszy? Bogatszy ? Wyższy ? Ktoś zauważy różnicę, że inaczej wygląda ? Nie rozumiem tego.
Mówisz o tym w ten sposób jakby to było zdanie prawa jazdy - zdaj teraz, bo potem będzie coraz trudniej i co ludzie powiedzą, że 20 letni facet jeszcze nie potrafi prowadzić samochodu.
Seks to w wielkiej mierze czynność manualna - której KAŻDY może się nauczyć bez względu na wiek. To, że ktoś zaczął w wieku lat 15 nie znaczy że będzie lepszy od kogoś kto zaczął w wieku lat 25.
Joline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-15, 12:59   #38
Dopefiend
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Heaven and Hell
Wiadomości: 347
Dot.: 20 lat prawiczek

Cytat:
Napisane przez Joline Pokaż wiadomość
Lepiej dla kogo ? Ma sobie poszukać dziewczynę, żeby wreszcie to zrobić? Bo tak wnioskuję z tego co napisałeś.
Przecież nikt nie wie że jest prawiczkiem - to jest tylko i wyłącznie jego prywatna sprawa, więc nie rozumiem 'im szybciej zaczniesz działać tym lepiej' ?
Obudzi się jednego dnia, kiedy będziesz już po wszystkim i co to zmieni w jego życiu ? Stanie się mądrzejszy? Bogatszy ? Wyższy ? Ktoś zauważy różnicę, że inaczej wygląda ? Nie rozumiem tego.
Mówisz o tym w ten sposób jakby to było zdanie prawa jazdy - zdaj teraz, bo potem będzie coraz trudniej i co ludzie powiedzą, że 20 letni facet jeszcze nie potrafi prowadzić samochodu.
Seks to w wielkiej mierze czynność manualna - której KAŻDY może się nauczyć bez względu na wiek. To, że ktoś zaczął w wieku lat 15 nie znaczy że będzie lepszy od kogoś kto zaczął w wieku lat 25.

Chodzi o to, ze w przyszłości może mu być wstyd przed partnerka, że ma 2x, 3x lat i będzie zupełnie zielony w tych sprawach.
Ale to tylko moje zdanie a ja jestem inny niż ci wszyscy inni

TmargoT
Myślałem, ze to był jednkoodcinkowy program :<
A tak to lipa.
__________________
"Marzenia motywuja, marzenia daja sile,
Marzenia sa wyjatkowe - jesli w miare mozliwe,
Realizowac kazde - wlasnie tego pragne"
ALE
"Lepiej za dużo nie marzyć - marzenia mogą sparzyć
Gdy nigdy się nie zdarzy to co sobie wyobrazisz"
Dopefiend jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 13:22   #39
Joline
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 1 388
Dot.: 20 lat prawiczek

Cytat:
Napisane przez Dopefiend Pokaż wiadomość
Chodzi o to, ze w przyszłości może mu być wstyd przed partnerka, że ma 2x, 3x lat i będzie zupełnie zielony w tych sprawach.
Ale to tylko moje zdanie a ja jestem inny niż ci wszyscy inni

TmargoT
Myślałem, ze to był jednkoodcinkowy program :<
A tak to lipa.
Zgoda, ale nie sądzisz że nie powinno mu być wstyd, a przyszła partnerka nie powinna mieć z tym problemu ? Jestem zdania że jeśli kogoś się kocha i szanuje, to nie widzę jakiegokolwiek problemu z tym, że ktoś nie ma jeszcze doświadczeń. Pozatym autor napisał, że jakieś tam jednak ma.
Joline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 14:14   #40
Dopefiend
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Heaven and Hell
Wiadomości: 347
Dot.: 20 lat prawiczek

Cytat:
Napisane przez Joline Pokaż wiadomość
Zgoda, ale nie sądzisz że nie powinno mu być wstyd, a przyszła partnerka nie powinna mieć z tym problemu ? Jestem zdania że jeśli kogoś się kocha i szanuje, to nie widzę jakiegokolwiek problemu z tym, że ktoś nie ma jeszcze doświadczeń. Pozatym autor napisał, że jakieś tam jednak ma.
Gdy tą pierwszą będzie ta, z która bedzie chcial sobie ulozyć życie, to może być troche zaniepokojony, ze bedzie fatalnie ale z drugiej storny bedzie mial pewnosc (95%?), ze dziewczyna go nie wysmieje ale jesli pozna kiedys fajna laske, ktora bedzie chciala sie z nim zabawic to wtedy będzie przerazony.
__________________
"Marzenia motywuja, marzenia daja sile,
Marzenia sa wyjatkowe - jesli w miare mozliwe,
Realizowac kazde - wlasnie tego pragne"
ALE
"Lepiej za dużo nie marzyć - marzenia mogą sparzyć
Gdy nigdy się nie zdarzy to co sobie wyobrazisz"
Dopefiend jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 16:08   #41
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: 20 lat prawiczek

Cytat:
Napisane przez pablo6 Pokaż wiadomość
Witam, we wrześniu mam urodziny i będę miał już 21 lat. Napisałem ten temat bo nie wiem czy mój przypadek jest "normalny". Spałem z dziewczyną w czasach liceum, robiliśmy wszystko oprócz penetracji czyli "dania głównego". Rano czułem się wspaniale i czułem tak jakbym pierwszy raz miał już za sobą, ale oczywiście nie do końca. Było to trochę dawno temu i w kontaktach z kobietami jestem wporządku, może nie na maksymalnym luzie ale nie jest źle. Oglądając filmy, czytając gazety wiem że w dzisiejszych czasach seks uprawiają regularnie już 15 latki. A tu zonk ja mam 21 lat prawie i takie nikłe doświadczenia..Nie chodzę na imprezy, do knajp itd. jestem typem samotnika i niezbyt obyty jestem z życiem towarzyskim. Alienuje się zawsze od otoczenia, jestem aspołeczny ale nie w tym problem bo nie czuje się z tym źle, taki już jestem najważniejsze żeby być sobą. Z tego co wiem to mimo moich cech charakteru jestem miłym partnerem do rozmowy, ludzie z reguły lubią ze mną przebywać (tyle że ja nie lubię z nimi). Więc przytoczyłem kilka zdań o sobie i wysuwam pytanie - czy przyszłej partnerce spodoba się to że nigdy nie uprawiałem seksu czy raczej będzie zawiedziona? Może lepiej wogóle jej o tym nie mówić? Ale przecież w łóżku zorientuje się odrazu... W sumie myślałem nad tym żeby powiedzieć że np. dawno tego nie robiłem czy coś... Mało interesują mnie przygodne związki z kobietami tylko dla seksu, wolę stworzyć w przyszłości poważny związek z osobą którą będę naprawdę kochał. A jeśli spotkam taką osobę dopiero za kilka lat to jak to będzie wyglądać 25 letni prawiczek no super!! Straciłem trochę na pewności siebie bo nie wiem czy jestem wartościowym człowiekiem czy poprostu opóźnionym w rozwoju? I podczas pierwszego razu w moim wieku w porównaniu do powiedzmy 15 latka, seks potrwa choć trochę dłużej czy mam się nastawić na pół minuty? dzięki i pozdrawiam
ja tam bym brała, zawsze marzył mi się prawiczek
zaznać zaszczytu bycia pierwszą partnerką seksualną...ach, pomarzyć dobra rzecz.
nie interesuj się piętnastolatkami, dla których seks to osiągnięcie na miarę wygrania mistrzostw Polski w piłce nożnej ! Masz 21 lat, w głowie widać poukładane tylko za dużo się przejmujesz tym, że jesteś prawiczkiem. Rozumiem, że może trochę Cię to "boleć", ale no niczego nie przyspiesza się na siłę. A i jestem pewna, że ze swoim charakterem nie trafisz na pannę, która Ciebie wyśmieje.

Edytowane przez ogolnie
Czas edycji: 2012-05-15 o 16:11
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 18:16   #42
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: 20 lat prawiczek

Ale z drugiej strony, ja mam kumpla, bardzo dobrego, znamy się od gimnazjum, taka ciapa z niego zawsze była, strasznie sympatyczny, miły, wesoły, mądry, no ale nie ma bidok szczęścia do kobiet. Ma 19 lat, i mówił, że z dziewczyną się całował tylko raz. I nic poza tym. No i jak mu się zwierzyłam, że ja już po pierwszym razie, to od tej pory mnie wypytuje, ile mój chłopak robił to, ile tamto, a jak, i jak długo trwał sam stosunek, i czy bolało, itd. przyznaję, byłam strasznie skrępowana pytaniami, no bo rozumiem, jeśli raz by zapytał, jak było, ale kilka razy? I widać, że się chłopczyna stresuje, że nie podoła, i że "jak to, przecież już 15 latki, a ja taki stary i prawiczek"
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 20:01   #43
Dopefiend
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Heaven and Hell
Wiadomości: 347
Dot.: 20 lat prawiczek

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Ale z drugiej strony, ja mam kumpla, bardzo dobrego, znamy się od gimnazjum, taka ciapa z niego zawsze była, strasznie sympatyczny, miły, wesoły, mądry, no ale nie ma bidok szczęścia do kobiet. Ma 19 lat, i mówił, że z dziewczyną się całował tylko raz. I nic poza tym. No i jak mu się zwierzyłam, że ja już po pierwszym razie, to od tej pory mnie wypytuje, ile mój chłopak robił to, ile tamto, a jak, i jak długo trwał sam stosunek, i czy bolało, itd. przyznaję, byłam strasznie skrępowana pytaniami, no bo rozumiem, jeśli raz by zapytał, jak było, ale kilka razy? I widać, że się chłopczyna stresuje, że nie podoła, i że "jak to, przecież już 15 latki, a ja taki stary i prawiczek"
To znajdz mu jakas chetna laske bo np. za 4 lata to bedzie z nim tragedia!!
Chcesz tu kolejnego Bobera albo mnie?
__________________
"Marzenia motywuja, marzenia daja sile,
Marzenia sa wyjatkowe - jesli w miare mozliwe,
Realizowac kazde - wlasnie tego pragne"
ALE
"Lepiej za dużo nie marzyć - marzenia mogą sparzyć
Gdy nigdy się nie zdarzy to co sobie wyobrazisz"
Dopefiend jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 12:54   #44
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: 20 lat prawiczek

Cytat:
Napisane przez Dopefiend Pokaż wiadomość
To znajdz mu jakas chetna laske bo np. za 4 lata to bedzie z nim tragedia!!
Chcesz tu kolejnego Bobera albo mnie?
A przepraszam, czy ja się jakoś reklamuję, jako swatka? Nie mam zamiaru kojarzyć par.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 21:54   #45
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Nie no posty dope mnie niszczą, ale niewazne.

Tinkerbell, 19 lat to wcale nie tak dużo, trochę żal mi takich młodych chłopaków, którzy żyją tym seksem, a raczej problemu, ze go nie ma, wypytuja, stresuja... Mój kumpel w gronie moich znajomych był jedynym prawiczkiem i zawsze miał do tego olewczy stosunek, mówił ze jak się trafi to się trafi no i trafiło xd

Sent from my SK17i using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 09:23   #46
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: 20 lat prawiczek

Cytat:
Napisane przez Dopefiend Pokaż wiadomość
To znajdz mu jakas chetna laske bo np. za 4 lata to bedzie z nim tragedia!!
Chcesz tu kolejnego Bobera albo mnie?
i właśnie takie słowa jeszcze bardziej stresują Autora zamiast rozwiać jego wątpliwości.
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 11:01   #47
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: 20 lat prawiczek

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Nie no posty dope mnie niszczą, ale niewazne.

Tinkerbell, 19 lat to wcale nie tak dużo, trochę żal mi takich młodych chłopaków, którzy żyją tym seksem, a raczej problemu, ze go nie ma, wypytuja, stresuja... Mój kumpel w gronie moich znajomych był jedynym prawiczkiem i zawsze miał do tego olewczy stosunek, mówił ze jak się trafi to się trafi no i trafiło xd

Sent from my SK17i using Tapatalk
Też tak twierdzę, jak przyjdzie czas, to każdego się rozdziewiczy/rozprawiczy Nie ma nic na siłę.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 21:16   #48
Dopefiend
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Heaven and Hell
Wiadomości: 347
Dot.: 20 lat prawiczek

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
A przepraszam, czy ja się jakoś reklamuję, jako swatka? Nie mam zamiaru kojarzyć par.
Ale czy ja coś takiego napisałem?
To jest Twój dobry kolega i mogłabyś mu jedynie przezwyciezyc trudnosci.

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Nie no posty dope mnie niszczą, ale niewazne.

Tinkerbell, 19 lat to wcale nie tak dużo, trochę żal mi takich młodych chłopaków, którzy żyją tym seksem, a raczej problemu, ze go nie ma, wypytuja, stresuja... Mój kumpel w gronie moich znajomych był jedynym prawiczkiem i zawsze miał do tego olewczy stosunek, mówił ze jak się trafi to się trafi no i trafiło xd

Sent from my SK17i using Tapatalk
Rozumiem w pewnym wątku moje posty byly rozbrajace ale troche juz sie nawrocilem ale tutaj pisze jedynie ze swojego doswiadczenia - i nie chodzi tu o te problemy, ktore masz na mysli
Kobieta to osoba Kochana a mezczyzna to osoba dumna, ktora ma czesto lęki przed na prawde blachymi sprawami tylko dlatego zeby nie splamic honoru.

Cytat:
Napisane przez ogolnie Pokaż wiadomość
i właśnie takie słowa jeszcze bardziej stresują Autora zamiast rozwiać jego wątpliwości.
Nie no najlepiej niech zyje w swiecie iluzji.
Sam jestem chlopakiem, kilkanascie okazji zmarnowałem, pare razy z dziewczynami z ktorymi mogloby byc mi na prawde dobrze (nie chodzi o sex a o zycie) przez ten....... klimat./
Gdybym mial juz doswiadczenie przed poznaniem tych dziewczyn to moze bym juz od jakiegos czasu tworzyl wspalnialy zwiazek ze swietna dziewczyna.
__________________
"Marzenia motywuja, marzenia daja sile,
Marzenia sa wyjatkowe - jesli w miare mozliwe,
Realizowac kazde - wlasnie tego pragne"
ALE
"Lepiej za dużo nie marzyć - marzenia mogą sparzyć
Gdy nigdy się nie zdarzy to co sobie wyobrazisz"
Dopefiend jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 01:05   #49
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: 20 lat prawiczek

Nie ma jak swoją nieudolność zwalać na to, że jeszcze się nie bzyknęło żadnej panny. Powinszować.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 10:13   #50
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: 20 lat prawiczek

Skoro nie zamierzasz rzucać się na pierwszą lepszą dziewczynę, a czekać na naprawdę wartościową partnerkę, to myślę, że jak już ją poznasz, to Wasze doświadczenie seksualne będzie miało naprawdę drugorzędne znaczenie. A może wręcz przeciwnie, ucieszy się, że jej wymarzony facet w pełni poświęci się właśnie jej
__________________


Edytowane przez deszczowypies
Czas edycji: 2015-02-15 o 19:21
deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-19, 22:14   #51
findsomething
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 463
Dot.: 20 lat prawiczek

ja bym chciala być tą "pierwszą"... ale on musiałby być namiętny i nadwyraz dojrzały. Nie chciałabym prawiczka który mentalnie jest dzieckiem i nie umie stworzyc "nastroju", nie roztacza męskiego klimatu przejęcia inicjatywy.

uszczegółowię to jeszcze bardziej: może być prawiczkiem, byle to ja nie musiałabym go prowadzić za rękę jak dziecko. Czyli bądź sobie tym prawiczkiem mi to wisi, ale bądź wyzwolony, pewny siebie i namiętny.

Tyle w temacie.
findsomething jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 19:56   #52
bridget0505
Raczkowanie
 
Avatar bridget0505
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 376
Dot.: 20 lat prawiczek

Oj kolego kolego. Bardzo dobrze,że jesteś taki jaki jesteś ,uwierz . Jeżeli dziewczyna będzie Cię kochała,to tak naprawdę to ,czy jesteś doświadczony,czy nie ,nie będzie miało znaczenia. Jeśli ona będzie dobrze obeznana w tych sprawach ,to Cię podszkoli z miłą chęcią...Będzie szczęśliwa ,że to przy niej się uczysz .
bridget0505 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 23:01   #53
ghola_ver2
Raczkowanie
 
Avatar ghola_ver2
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 83
Cool Dot.: 20 lat prawiczek

Cytat:
Napisane przez bridget0505 Pokaż wiadomość
Oj kolego kolego. Bardzo dobrze,że jesteś taki jaki jesteś, uwierz . Jeżeli dziewczyna będzie Cię kochała,to tak naprawdę to ,czy jesteś doświadczony, czy nie,
nie będzie miało znaczenia. Jeśli ona będzie dobrze obeznana w tych sprawach, to Cię podszkoli z miłą chęcią...Będzie szczęśliwa, że to przy niej się uczysz.
Bardzo mi się podoba ta wypowiedź.

ale skoryguję, nie musi się kochać. Ale i Ty będziesz wiedział, że to TA Kobieta, i nie będziesz się wstydził, powiedzieć, że Twój pierwszy raz jest przed Tobą.

do tego

Cytat:
Napisane przez bridget0505;
Czyli bądź sobie tym prawiczkiem mi to wisi, ale bądź wyzwolony, pewny siebie i namiętny.
jest prawdą. Nie trzeba koniecznie penetrować jakiejś pochwy dziewczyny z łapanki aby wiedzieć
co powinno sprawić radość.

A jak już będziesz w tej sytuacji możesz spytać: Czy mogę zrobić to....

Czego się spodziewać?

Jeśli trafisz na TĄ Kobietę, będziesz chodził uśmiechnięty ilekroć sobie o tym przypomnisz.

Zapomnij o 15-latkach, bo ich wcześne rozpoczęcie gwarantuje szybkie zakończenie szczytu formy i komplikacje. Olej imprezy jako źródło możliwości, łódstoki i pielgrzymki Wielką miłość i mądrzące się babki też.

Masz nawet tutaj wiele przykładów jak one by chciały. Potraktuj jej chciałabym - mógłbym to zrobić, bo w końcu czemu nie ;-)

a na końcu tęczy jest...

Warto czekać za czymś wyjątkowymi niż dostać ochłap od jakiejś suki /są takie powiedzmy to szczerze/.

Lepiej nie wiedz jak nazywa się pani posiadajace najpopularniejsze cycki lub vaginę w filmach XXX.
To zupełnie zbędna wiedza, podobnie jak te filmy - są dla tych co płacą

Kup lepiej Wisłocką jak potrzebujesz lektury, przeczytaj 1 raz, a potem pomyśl o tym, że to życie a nie podręcznik stolarki Słodowego.
__________________
Facet jest jak batonik czekoladowy:
Słodki i pierwsze co robi, to dobiera Ci się do bioder.


"Now we're definitely outside the box" - The Girl Next Door
ghola_ver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 09:56   #54
M20071990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 13
Dot.: 20 lat prawiczek

sorry koles ale wszytsko z Toba w porzadku, ja mam 22 lata w lipcu i tylko pare razy probowalam cos zeby zaszlo dalej ale nietstey bylam mlodsza i nie moglam sie przemoc. Jak widzisz tez mam prawie zerowe dosiwadczenie ale jakos mnie to nie interesuje narazie
M20071990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:50.