Lesinelle a stan cery - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-17, 18:34   #1
herrfrau
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 59

Lesinelle a stan cery


Mam pytanie do dziewczyn które brały tabletki antykoncepcyjne Lesinelle. W składzie mają drospirenonum, ktore (jak przeczytałam) mają poprawiać cerę. Biorę je ok. 2 miesięcy (końćzę 2 opakowanie) i zauważyłąm znaczne pogorszenie stanu cery. Czy jest szansa, że wszystko się unormuje, czy to znaczy, że źle reaguję na tabletki? Czytałam, że własnie przy 3 opakowaniu opada "szok" organizmu i cera jest nieskazitelna...

Edytowane przez herrfrau
Czas edycji: 2014-03-17 o 18:36
herrfrau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 09:06   #2
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Lesinelle a stan cery

Cytat:
Napisane przez herrfrau Pokaż wiadomość
Mam pytanie do dziewczyn które brały tabletki antykoncepcyjne Lesinelle. W składzie mają drospirenonum, ktore (jak przeczytałam) mają poprawiać cerę. Biorę je ok. 2 miesięcy (końćzę 2 opakowanie) i zauważyłąm znaczne pogorszenie stanu cery. Czy jest szansa, że wszystko się unormuje, czy to znaczy, że źle reaguję na tabletki? Czytałam, że własnie przy 3 opakowaniu opada "szok" organizmu i cera jest nieskazitelna...
Mogą poprawiać stan cery, ale każdy organizm reaguje inaczej. Ja nie miałam pogorszenia, a poprawę zauważyłam dopiero po jakichś 6 opakowaniach. Ale pojedyncze syfki nadal miewam
Chyba powinnaś przyjąć te 3 opakowania i wtedy zdecydować z lekarzem czy zmienić lek
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm

Edytowane przez _Matilde_
Czas edycji: 2014-03-18 o 09:08
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-18 10:06:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:19.