Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24 - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-17, 14:26   #3121
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez Koiz Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie Właśnie tego B się obawiała Marzy mi się C ale jak nic więcej nie da się upchnac to i tak będę przeszczesliwa. Chociaż wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia
Hmmmm pewnie się da, ale nie każdy lekarz sie na to zgodzi Ja chciałam max a i tak chyba jestem 1szą pacjentką u której L.P włożył mniej niż chciałam Inni lekarze mnie uszczesliwiali 300 - 320 MAX Teraz już wiem, że uhp to mogę cisnąć nawet z 450 bo się ładnie skóra naciągneła ale to takie przemyślenia na ewentualną przyszłość

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Biyadhoo Pokaż wiadomość
Siwa swietny efekt!!! po jakim czasie moglabym tuszowac te since korektorem/podkladem? Tez chce zrobic przy okazji cyckow ale po 12 dniach wracam do pracy i troche sie martwie ze ludzi straszyc bede
Gdzies w okolicahc 2 tygodni zaczelam sie malowac i jeszcze miałam siniaka do tuszowania 10 dni po miałam sciagane szwy Polecam ten zabieg bo nie moge sie za kazdym razem napatrzec na moje nowe oczy bez paskudnej wiszacej powieki, ktorą mnie wspaniałomyślna matka natura obdarzyła
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 14:33   #3122
MilciaAa
Zadomowienie
 
Avatar MilciaAa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 249
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez kasia4201 Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny
Ale zrobiłyscie zamotke z szerokoscia i projekcja,teraz siedze i mysle czy moj implant bedzie odpowiedni i czy szerszego nie wybrac

MILCIA ale masz mega piersi,bardzo mi sie podobaja. Wydaja sie bardzo duze.to tak na zdjeciu czy naprawde ten rozmiar jest tak pokazny? Mam miec podobny roz do Twojego i chodz bardzo mi sie podoba to nie wiem czy dla mnie nie bylby za duzy
Znowu mam myślenice.....
wstawiłam takie od góry

Cytat:
Napisane przez szann Pokaż wiadomość
Yazmat! !!
Callmebaby

Dodałam Wam obiecane foto na tle sylwetki, zapraszam do albumu i już Was doczytuje


Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
Powieki w albumie


Szann bosko! Figura wow

Siwa powieki genialnie wyszły, cycki masz fantastyczne, ale to już wiesz

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
Hmmmm pewnie się da, ale nie każdy lekarz sie na to zgodzi Ja chciałam max a i tak chyba jestem 1szą pacjentką u której L.P włożył mniej niż chciałam Inni lekarze mnie uszczesliwiali 300 - 320 MAX Teraz już wiem, że uhp to mogę cisnąć nawet z 450 bo się ładnie skóra naciągneła ale to takie przemyślenia na ewentualną przyszłość

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------



Gdzies w okolicahc 2 tygodni zaczelam sie malowac i jeszcze miałam siniaka do tuszowania 10 dni po miałam sciagane szwy Polecam ten zabieg bo nie moge sie za kazdym razem napatrzec na moje nowe oczy bez paskudnej wiszacej powieki, ktorą mnie wspaniałomyślna matka natura obdarzyła
Mi L.P. też włożył mniej niż wybrałam, ale tylko dlatego, że więcej nie weszło
__________________
B/C / 75 / 164 / 60

23.11.2015 - L.P. okrąglaski Sebbin 435cc, 11,7 cm, projekcja 6,0
MilciaAa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 14:35   #3123
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Siwa ,efekt jest rzeczywiście świetny!
Piękne masz rzesy..Twoje własne?

Koiz witaj. eee,dziewczyny dobrze prawia . Jeśli chcesz wizualne C,D to wybierz się do innego dr i dopytaj ile by wg niego było ok. porównaj.
Mnie dr wysłuchał ( moich oczekiwań ) ,pomierzyl i zaproponował 265 cc, ale nie pasowały mi te wymiary. powiedziałam ze projekcja min. 5,2 i jeszcze pomierzyl am i najbardziej 335 mi się spodobały. dr uznał ze wymiary 365 maksymalnie może mi zaproponować, żeby to dobrze wyglądało. Ale już nie chciałam. te 335 na konsultacji wydały mi się najbardziej ok.
Jakby mi powiedział ze tylko 265 i nic więcej to na pewno poszłabym gdzieś jeszcze na konsultacje. cche uzyskać wizualne C ,ale takie mniejsze C .
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 15:11   #3124
kasia4201
Raczkowanie
 
Avatar kasia4201
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 262
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Milcia dziekuje
Masz piekne piersi a na tle sylwetki wygladaja rewelacyjnie,bardzo proporcjonalnie

Dziewczyny na blizny masc ze srebrem czy złotem? Wiem ze ten temat był,przekopałam czesc 23 i nie moge znalezc, a chce potraktowac moja blizne po cc bo po roku nadal wyglada koszmarnie a za miesiac dojda kolejne.
__________________
B/73/168/55
op 14.01.2016 A.K. Katowice sebbin 435/11,7/6,0
kasia4201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 15:58   #3125
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Dziękuję dziewczyny
Tak, rzęsy moje
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 16:24   #3126
patrycjanka1987
Zadomowienie
 
Avatar patrycjanka1987
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 317
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Szann cholero, ale z Ciebie lachon!!


Siwa piękne masz te rzęsy! No i włosy też! Stosujesz coś czy już się "taka" urodziłaś?
__________________
SEBBIN 435ML 11.7 6.0
A.K. Katowice
patrycjanka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 16:27   #3127
hschick
Zadomowienie
 
Avatar hschick
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 196
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez patrycjanka1987 Pokaż wiadomość
Szann cholero, ale z Ciebie lachon!!


Siwa piękne masz te rzęsy! No i włosy też! Stosujesz coś czy już się "taka" urodziłaś?
😂 podbijam pytanie
__________________
29.02.2016 D. F Czechy. Już są Mentor, 450cc HP szer. 12,7 proj. 5,2
hschick jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-17, 17:45   #3128
myszola21
Zakorzenienie
 
Avatar myszola21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 107
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez szann Pokaż wiadomość
Yazmat! !!
Callmebaby

Dodałam Wam obiecane foto na tle sylwetki, zapraszam do albumu i już Was doczytuje
o Stara co za rakieta w albumie???!!

Cytat:
Napisane przez Mortycja72 Pokaż wiadomość
Dzień dobry. Cycki mi urosły (mają dwa miesiące) i znowu nie mam żadnego sensownego stanika. Oszaleję.

Rowek to chyba kwestia anatomii, mam implant zaledwie 10 cm szerokości, a ścisnę swoje niewielkie cycki do rowka bez żadnego problemu.

Tak sobie myślę o AB. On jest świetnym chirurgiem, to nie ulega wątpliwości. Ale czy tylko mi wydał się strasznie arogancki? Ja do niego nie poszłam m.in. dlatego, że charakterologicznie zrobił na mnie fatalne wrażenie.
na mnie też takie sobie, ale cycki robi fajne, no nic ide na pewno do niego

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
Powieki w albumie
super efekt

Cytat:
Napisane przez szann Pokaż wiadomość
To skoro wszystkie narzekają na rozmiar to ja bym się zastanowiła.
Jeśli lekarz preferuje małe piersi a klientka życzy sobie c/d - wizualne, ja nie mówię stanikowe broń boże, proponuje 250(!) I mówi się że więcej nie da, a wybrany przez niego implant to niski anatom no to cholera jasna. Idzie się do kolejnego lekarza i się pyta - PANIE??? ZMIEŚCI SIĘ TU COŚ WIĘCEJ??? A jak się da, to czemu nie? Duże implanty zaczynają się powiedzmy od 500cc. Tak tak tak, biorąc pod uwagę wymiary itd wiadomo u kogoś 350 może wyjść na spore. Ale tak "w rączce" to 500 już fajnie leży a mam małe dłonie
Ja bym sobie nie zrobiła za 12tys - czy jakie tam ceny we Wrocławiu, prawie połowy moich aktualnych piersi...

Spróbuję tutaj w załączniku wrzucić foto, może jakość będzie lepsza niż w albumie i zobaczycie że faktycznie poszły mi w dół te blizny a piersi do góry
ja tam widze bardzo ładne bliźniątka a co kaman???
__________________
konsultuje się
20.05.2015 KONSULTACJA DR A.B.
09.10.2015 KONSULTACJA M.SZ
16.11.2015 KONSULTACJA S.Ł.
23.08.2016 KONSULTACJA G.N.J.

OXY
64->62->58.5->58.3->58.2->57.8->57.3->56.4->56.2->54.9->54.8

56,6->56,3->55,9->55,2

https://www.instagram.com/lukrecjaass/
myszola21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 18:26   #3129
Jakamila
Raczkowanie
 
Avatar Jakamila
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 39
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

szann kochana! Szybko mi tu zdradź sekret na taką figurę, a najbardziej na pośladki
__________________
10.12.15 konsultacja - M.M.K.
17.02.2016 - przepadło (anemia)
16.01.2017 - zrobione
Ostatecznie uproszone Mentor 400 UHP

162 cm, 53 kg
72cm pod biustem/ 84cm w biuście
Jakamila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 18:36   #3130
Patrycja99
Raczkowanie
 
Avatar Patrycja99
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 149
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Dziewczynki dodałam dzisiaj zdjęcia tydzień po operacji. Jak ktoś twierdzi, że brzydkie to proszę nie komentować bo i tak miałam dziś doła Jestem cała spuchnięta, przytyłam 3 kg i miałam nadzieję, że nie będą takie kanciate tydzień po... Czekam na pocieszenie

Aicha1985 dziękuję za spotkanko i za słowa pocieszenia
Patrycja99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 18:45   #3131
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez patrycjanka1987 Pokaż wiadomość
Szann cholero, ale z Ciebie lachon!!


Siwa piękne masz te rzęsy! No i włosy też! Stosujesz coś czy już się "taka" urodziłaś?
Włosie tu i tam urosło na dziko nic nie stosuje
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 19:08   #3132
szann
Zakorzenienie
 
Avatar szann
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 257
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Dzięki dziewczyny, jej, jak obrosłam w piórka tyle komplementów i to od pięknych kobiet

Najlepsza dieta MŻ i dużo seksu
Na tyłek ćwiczyło się kiedyś. .. brutall Butt z fitness blender na YouTube
__________________
Arturito vel A.B Warszawa!
-> 20.04.2015r. Nagor 460cc EHR 12,2 p.5,8 za mało!
-> 24.10.2016r. Silimed Natural 610cc XH 13,7 p.7,1
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post52273277
jak zobrazować sobie i liczyć wymiary implantów.
szann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 19:22   #3133
_Bianeczka_
Rozeznanie
 
Avatar _Bianeczka_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 660
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Witam się padam, moj kregoslup ledwo daje rade od roboty


Szann....powalasz na kolana.
Siwa, teraz to sama zaluje ze tez powiek nie zrobilam. Boooooski efekt !!!!! Swoje powieki mam tragiczne

Co ja mialam jeszcze pisac Zapomnialam.


Aaaa...ja wychodzilam z kliniki na kolejny dzien i szczerze....nie wyobrazam sobie zostac dluzej. W swoim domu, w swoim lozku, w swojej lazience i na swoim kibelku... o wiele szybciej dochodze do siebie.


Coś jeszcze..
aaa rozmiary implantu. Moj lekarz wlasnie sprawdza za pomoca "tego woreczka" jaka pojemnosc moze miec implant. I tak jak bylo u mnie, w rozmowach wspominal o 490cc - ale to tylko na podstawie zdjec i co bym chciala uzyskac, na konsultacji lekarz przymierzal do mnie, ogladal mnie i stwierdzil ze u mnie wejdzie max 430. Powiedzialam ze jesli tylko moze wejsc wiecej to nie laduje max. I okazalo sie ze weszlo 450. Wiec u siebie mam max
_Bianeczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 19:53   #3134
1Paupao
:)
 
Avatar 1Paupao
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 24
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez Noemi_27 Pokaż wiadomość
Szann A ta dziewczyna będzie robić poprawkę ? Jak tak można wsadzić implanty ? Jestem w szoku.
Szann a co u Ciebie jest nie tak ? Myślałam że chcesz wymienić po prostu na inny tzn na szerszy implant żeby rowek zyskać tak?

Paupau masz fajny biuścik moja znajoma ma 275 cc i wydaje mi się ze ma duży. Ja ostatnio zastanawiam się czy na pewno brać 400cc ale różnica jest tak mała w cm ze chyba wezmę większe l. Jestem wysoka wiec tez się zgubi biust nabyłem sylwetki.
Co do biustu modelki to reż patrzyłam ale wydaje mi się ze ma naturalny ....
otóż to, jak wzrost jest inny, szerokość jest inna itd to różny efekt można osiągnąć.



Cytat:
Napisane przez Mortycja72 Pokaż wiadomość

Któraś pytała, kiedy nosic normalne staniki - to zależy od lekarza, moj pozwala po miesiącu. Nosze Intimissimi, z którego sie zawsze śmiałam, bo maja kiepska rozmiarówkę - ale maja miękkie, elastyczne koronki, a mnie jest teraz niewygodnie w sztywnych. Albo bawelniaki dla nastolatek (z fiszbinami). W takich mi najlepiej. Jakieś wypychające czy podnoszące tylko, jak mam wieczorne wyjście, czy cos.
no ostatnio przymierzałam intimissimi bardzo wygodne są i właśnie miekkie, pasuje mi to, kurcze trudno znalezc fajny miekki stanik teraz mam wrażenie, wcześniej nie zwracałam na to uwagi bo szukalam kiedys najwiekszych push up hahaha dziś kupiłam swój pierwszy 75D

mi w Klinice też już pozwolili nosić normalne staniki , ale jeszcze jakoś nie mogę się przemóc hehe boje się nie wiem czemu że cos zrobie nie tak



Cytat:
Napisane przez _Bianeczka_ Pokaż wiadomość
U mnie mija dzis 2 miesiace od operacji.
Wczoraj pierwszy raz mialam na sobie normalny biustonosz (miekki koronkowy) z fiszbinami. Piersi daly sie ulozyc
Dzis mam na sobie polusztywniany tez na fiszbinach i czuje sie w nim super
Wczesniej chodzilam w sportowcu/pancerniku bo moj lekarz mowil ze normalny stanik dopiero po 2ch miesiacach (a nawet gdybym mogla wczesniej to sama czulam ze to jeszcze nie czas na normalny stanik )
mam podobnie, jak pisałam wyżej. a wiele osób twierdzi niby że fiszbiny odpadaja..... i jak sie czujesz w normalnych stanikach ?


Cytat:
Napisane przez MilciaAa Pokaż wiadomość
mnie przez tydzień bolało bardzo i kłuło w okolicy jednego sutka, ale w drugim tygodniu już było dobrze teraz [po prawie 3 tygodniach] trochę mnie boli klata jak po mocnym treningu, ale w porównaniu do pierwszych dni to czuję się świetnie
zaczełaś juz ćwiczyć po 3 tyg ??

mi mija 6 tydz. i jutro ide wkoncu na trening nie mogę się doczekac !!!



boże piszecie tak duże że nie moge nadgonić z czytaniem was
__________________
5 listopad 2015, Arion wysoki Profil 240cc, Katowice M.S.
1Paupao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 20:18   #3135
_Bianeczka_
Rozeznanie
 
Avatar _Bianeczka_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 660
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez 1Paupao Pokaż wiadomość
otóż to, jak wzrost jest inny, szerokość jest inna itd to różny efekt można osiągnąć.





no ostatnio przymierzałam intimissimi bardzo wygodne są i właśnie miekkie, pasuje mi to, kurcze trudno znalezc fajny miekki stanik teraz mam wrażenie, wcześniej nie zwracałam na to uwagi bo szukalam kiedys najwiekszych push up hahaha dziś kupiłam swój pierwszy 75D

mi w Klinice też już pozwolili nosić normalne staniki , ale jeszcze jakoś nie mogę się przemóc hehe boje się nie wiem czemu że cos zrobie nie tak





mam podobnie, jak pisałam wyżej. a wiele osób twierdzi niby że fiszbiny odpadaja..... i jak sie czujesz w normalnych stanikach
?




zaczełaś juz ćwiczyć po 3 tyg ??

mi mija 6 tydz. i jutro ide wkoncu na trening nie mogę się doczekac !!!



boże piszecie tak duże że nie moge nadgonić z czytaniem was
Ja codziennie juz chodze w normalnym staniku, czuje sie super W nocy spie w pancerniku lub sportowcu.
Nie wiem jakie Ty mialas ciecie, ja mialam pod otoczką wiec u mnie odpadal problem blizn i fiszbinów. Ale same fiszbiny tez mi nie przeszkadzaja jesli chodzi o implant. Czuje sie wygodnie, komfortowo
_Bianeczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 20:35   #3136
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Ja 3,5 miesiaca w pancrniku Dopiero teraz mi zmiekły cyce i choc mialam pozwolenie od dr to nie odwazyłabym się na te skały założyć klasyczny biustnosz cyce bolaly od samego mierzenia brrrrrrrrr
Teraz je dopieszczam szczerze, ale juz na dniach wskocze w normalny stanik bo w koncu czuje sie komfortowo, cyce nie bolą, prawa jeszcze troche trzeszczy al sa ruchome i mieciutkie
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 20:35   #3137
nabery
Raczkowanie
 
Avatar nabery
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 246
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Tak jak obiecałam, wstawiłam zdjęcie całej sylwetki. Uda jakieś grubsze wyszły
__________________
D.F. 11.11.2015
A/68/155/45 kg
Eurosilicone okrągłe EHP 375cc /11,6/5,2 cm
nabery jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 21:03   #3138
MilciaAa
Zadomowienie
 
Avatar MilciaAa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 249
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez 1Paupao Pokaż wiadomość
otóż to, jak wzrost jest inny, szerokość jest inna itd to różny efekt można osiągnąć.





no ostatnio przymierzałam intimissimi bardzo wygodne są i właśnie miekkie, pasuje mi to, kurcze trudno znalezc fajny miekki stanik teraz mam wrażenie, wcześniej nie zwracałam na to uwagi bo szukalam kiedys najwiekszych push up hahaha dziś kupiłam swój pierwszy 75D

mi w Klinice też już pozwolili nosić normalne staniki , ale jeszcze jakoś nie mogę się przemóc hehe boje się nie wiem czemu że cos zrobie nie tak





mam podobnie, jak pisałam wyżej. a wiele osób twierdzi niby że fiszbiny odpadaja..... i jak sie czujesz w normalnych stanikach ?




zaczełaś juz ćwiczyć po 3 tyg ??

mi mija 6 tydz. i jutro ide wkoncu na trening nie mogę się doczekac !!!



boże piszecie tak duże że nie moge nadgonić z czytaniem was
Zaczynam za 1,5 tygodnia, wtedy będą mieć 5 tygodni postanowiłam, że takie cycki zasługują na fajne ciało
__________________
B/C / 75 / 164 / 60

23.11.2015 - L.P. okrąglaski Sebbin 435cc, 11,7 cm, projekcja 6,0
MilciaAa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 21:09   #3139
madlen666
Zadomowienie
 
Avatar madlen666
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 305
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

call me baby-jestem umowiona do lekarza na 20stycznia nie wiem co to moze byc wole to skontrolowac z lekarzem



dziewczyny powiedzcie mi co to za firma bielizniana chodzi mi o ten komplet moze ktos z was sie orientuje????
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nowe.jpg (21,5 KB, 38 załadowań)
__________________
żelusie od M.W 27 sierpien 2014



KOREKTA NOSA

Edytowane przez madlen666
Czas edycji: 2015-12-17 o 21:16
madlen666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 21:10   #3140
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez nabery Pokaż wiadomość
Tak jak obiecałam, wstawiłam zdjęcie całej sylwetki. Uda jakieś grubsze wyszły
Fajna projekcja, śliczne i okrąglutkie Jedyne co bym się mogła "przyczepić" to, że mogły by być szersze tzn bardziej wypełniajace klatke piersiowa Ale sa super tak czy siak
Od razu widac, że Super Wysoka projekcja zazdroooooooooooooooooooo o!!!!!!!!
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych

Edytowane przez 1985SiWA
Czas edycji: 2015-12-17 o 21:12
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 21:35   #3141
Koiz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 73
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Dzięki Dziewczyny za rady, na pewno umowie się na konsultacje do innego chirurga. Mamy tu takiego, którego motto brzmi: robimy teraz większe i rzeczywiście pcha ile się da Zobaczymy co zaproponuje. Szann normalnie big Cyc. Boski! A blizn nie widać. Zazdroszcze. Zycze wszystkim dobrej nocki
Koiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 21:48   #3142
patrycjanka1987
Zadomowienie
 
Avatar patrycjanka1987
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 317
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

A któż to tyle pcha we Wro? Adres proszę! 😀
__________________
SEBBIN 435ML 11.7 6.0
A.K. Katowice
patrycjanka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 21:49   #3143
hschick
Zadomowienie
 
Avatar hschick
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 196
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

😂 Patrycjanka tyś to jest agentka
__________________
29.02.2016 D. F Czechy. Już są Mentor, 450cc HP szer. 12,7 proj. 5,2
hschick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 22:00   #3144
Koiz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 73
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez patrycjanka1987 Pokaż wiadomość
a któż to tyle pcha we wro? Adres proszę! 😀
p.n.
Koiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 22:23   #3145
mano3891
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 648
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
jaką masz odległość między sutkami?

---------- Dopisano o 09:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:00 ----------
Od środka sutka o środka 2giego sutka mam 19cm !!! A obwód pod piersiami zaledwie 68 Tragedia... nie wiem co z tego wyjdzie.

---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 23:13 ----------

SiWA Twoje cycki zawsze były dla mnie najładniejsze na forum
Powieki są też extra

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Patrycja99 Pokaż wiadomość
Dziewczynki dodałam dzisiaj zdjęcia tydzień po operacji. Jak ktoś twierdzi, że brzydkie to proszę nie komentować bo i tak miałam dziś doła Jestem cała spuchnięta, przytyłam 3 kg i miałam nadzieję, że nie będą takie kanciate tydzień po... Czekam na pocieszenie

Aicha1985 dziękuję za spotkanko i za słowa pocieszenia
Chętnie ocenię przyjmiesz zaproszenie ?

---------- Dopisano o 23:23 ---------- Poprzedni post napisano o 23:19 ----------

Dziewczyny, wykończy mnie ten okres przedświąteczny Dzisiaj w pracy od 9 do 21. Upijam teraz smutki w winiaczu
__________________
1. A / 168cm/ 50kg
2. 25.01.2016 DF Czechy Eurosylicone anatomy/ wysoki profil
mano3891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 22:29   #3146
nabery
Raczkowanie
 
Avatar nabery
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 246
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
Fajna projekcja, śliczne i okrąglutkie Jedyne co bym się mogła "przyczepić" to, że mogły by być szersze tzn bardziej wypełniajace klatke piersiowa Ale sa super tak czy siak
Od razu widac, że Super Wysoka projekcja zazdroooooooooooooooooooo o!!!!!!!!
Siwa, coś Ty! właśnie jeszcze raz zerknęłam na zdjęcie i złapałam doła! jak dla mnie to one na zdjęciu mega szerokie... chyba nawet za szerokie!?!
ech, raz mi się podobają a raz nie. TZ mój ma mnie już chyba dość
A projekcja przy Twojej marna - tylko 5,2...
__________________
D.F. 11.11.2015
A/68/155/45 kg
Eurosilicone okrągłe EHP 375cc /11,6/5,2 cm
nabery jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 22:35   #3147
madlen666
Zadomowienie
 
Avatar madlen666
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 305
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

1985SiWA-z mila checia bym obejrzala foty twoje tylko jakos nie widze twojego albumu
__________________
żelusie od M.W 27 sierpien 2014



KOREKTA NOSA
madlen666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 22:48   #3148
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez mano3891 Pokaż wiadomość
Od środka sutka o środka 2giego sutka mam 19cm !!! A obwód pod piersiami zaledwie 68 Tragedia... nie wiem co z tego wyjdzie.

---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 23:13 ----------

SiWA Twoje cycki zawsze były dla mnie najładniejsze na forum
Powieki są też extra


---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:16 ----------



Chętnie ocenię przyjmiesz zaproszenie ?

---------- Dopisano o 23:23 ---------- Poprzedni post napisano o 23:19 ----------

Dziewczyny, wykończy mnie ten okres przedświąteczny Dzisiaj w pracy od 9 do 21. Upijam teraz smutki w winiaczu



Cytat:
Napisane przez nabery Pokaż wiadomość
Siwa, coś Ty! właśnie jeszcze raz zerknęłam na zdjęcie i złapałam doła! jak dla mnie to one na zdjęciu mega szerokie... chyba nawet za szerokie!?!
ech, raz mi się podobają a raz nie. TZ mój ma mnie już chyba dość
A projekcja przy Twojej marna - tylko 5,2...
heheheheeh to nie miej doła ... one nie sa szerokie, są śliczne a projekcja projekcji nie równa - twoje implanty są bardziej zwarte i okrąglejsze stad i efekt ladniejszy, marzyłam o takich kuleczkch Moje sa bardziej plaskie takie oooo delikatniejsze


Cytat:
Napisane przez madlen666 Pokaż wiadomość
1985SiWA-z mila checia bym obejrzala foty twoje tylko jakos nie widze twojego albumu
Wyslij zaproszenie
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 22:49   #3149
nabery
Raczkowanie
 
Avatar nabery
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 246
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Siwa,mi się Twoje bardzo podobają! Usunęłaś te najnowsze zdjęcia??
__________________
D.F. 11.11.2015
A/68/155/45 kg
Eurosilicone okrągłe EHP 375cc /11,6/5,2 cm
nabery jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 23:19   #3150
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez nabery Pokaż wiadomość
Siwa,mi się Twoje bardzo podobają! Usunęłaś te najnowsze zdjęcia??
Tak bo dawałam bardzo dołujące opisy i jak doszłam do siebie to sie w głowe pukałam - moje cyce z tygodnia na tydzien wygladaja inaczej Za niedługo wskakuje w normlna bielizne, cyce miekna w tempie expresowym, ukladaja sie - wiec cykne nowe foty ze swieżym umysłem hahaha
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-25 09:09:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:12.