Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-22, 18:52   #1981
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Niektóre konsultantki mogą obrzydzić zakupy i zamiast człowiek się cieszyć to jest zły. Leciałąm jak na skrzydłach do S taka podjarana, ta, która mi pokazywała i malowała była taka fajna sympatyczna, a ta przy kasie normalnie jakiś pomiot szatana. Nie wiem czy tak mój gold na nią podziałał czy co. Normalnie szok. Mój mąż zazwyczaj nie komentuje i się nie odzywa, ale nawet dziś się nie powstrzymał. Straszna. Mam nauczkę, mogłam iść do mojej ulubionej S i poszukać tej mojej fajnej konsultantki
Mam Golda ze trzy lata i nigdy nie dostałam z tej okazji wypasionych próbek.
Nigdy.

Jak dostanę coś lepsiejszego to tylko od znajomej konsultantki.
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 18:52   #1982
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Popieram, też się ostatnio z nimi zaprzyjaźniłam. Jesienią przymierzałam bluzę w kwiaty, ale stwierdziłam, ze stówki nie dam. Teraz udało mi się ją upolować chyba za 54 Fantastycznie się nosi
Dodatkowy plus, jest taki, ze to polska firma i z tego co udało mi się doczytać na metkach, to chyba szyją w Polsce

Ktfab, jesteś nowa na wątku? Nie kojarzę, ale w sumie nie nadążam ostatnio , ale jakby co to witamy

Też ich lubię, maja bardzo korzystne promocje. I normalny system reklamacji - rozwaliłam torbę, dostałam nową, gdy druga zdechła, to zwrócili mi pieniądze. Żadnego marudzenia, jak np. w sklepach obuwniczych.
Pretty Girl też szyje w Polsce. Nie jest to bardzo popularna marka, ale warto zaglądąć.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 18:53   #1983
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Niektóre konsultantki mogą obrzydzić zakupy i zamiast człowiek się cieszyć to jest zły. Leciałąm jak na skrzydłach do S taka podjarana, ta, która mi pokazywała i malowała była taka fajna sympatyczna, a ta przy kasie normalnie jakiś pomiot szatana. Nie wiem czy tak mój gold na nią podziałał czy co. Normalnie szok. Mój mąż zazwyczaj nie komentuje i się nie odzywa, ale nawet dziś się nie powstrzymał. Straszna. Mam nauczkę, mogłam iść do mojej ulubionej S i poszukać tej mojej fajnej konsultantki
Ehhh.. Co za... Ehhhh nie przejmuj sie.. najwazniejsze, ze masz juz puderek w lapce i zapomij o zlych chwilach
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 18:54   #1984
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
Jak... jaką ....??? co to za kolekcja????
http://www.temptalia.com/220043-2
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 18:54   #1985
dzastinaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dzastinaaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elantris
Wiadomości: 4 024
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja też

Puder jest super, nie ma tam żadnego różu jak się go nałoży, pani konsultanka mi go nałożyła ( i to umytym pędzlem ) i u mnie jest taki sam efekt jak po meteorkach ale bez świecących drobinek. Jest piękne satynowe wykończenie, delikatne, bez różu, taka tafla nic się nie świeci

Poszłam do kasy a tam ksienżniczka, mojego blacka nie pokazywałam, po nazwisku pani odszukała mojego golda i rabat na -10%, przyniosła też próbki nie pytając czy chcę zapachy czy może wolę pielęgnację. W sklepie nie było nikogo więc się nie spieszyła. Zobaczyłam co mi daje a tam oczywiście PAt&Rub więc mówię grzecznie żeby tego nie wkładała niech znajdzie coś fajnego z pielęgnacji, bo wolę kremy ale nie Lancome i Clinique, no to ona mi wyskakuje z serum Cliniqua. Hmmm myślę może nie lubi goldów, może ma okres, może nie dosłyszała. No to jeszcze raz Pani mi nie wrzuca Clinique bo nie lubię i mnie podrażnia może pani znajdzie coś innego teraz używam Chanel, Sampar i Diora. Odwróciła się i grzebie w szafie ( widzę to grzebanie i to pudełko z próbkami gdzie pełno próbek pielęgnacji też ) ,a ona odwraca się do mnie i mówi, że nic nie ma A do tego jeszcze cały czas prychała mi, aż mąż się wkurzył i stwierdził: Pani zrobi próbki tego nowego Diora dla żony, bo chyba ma pani cięzki dzień ( chodziło o tego DIor Capture nowość ) na to ona z takim wrednym tonem: a którego normalnego czy wersję rich dla suchych. No to mąz do niej: Obie bo to dla mojej żony Mina pani bezcenna, widać, że gul jej skacze, ale zrobiła. Serdecznie podziękowałam i życzyłam miłego weekendu. Następnym razem przy kasie poproszę o inną kasjerkę i to z premedytacją bo ta była tak bardzo chamska, że ja jej nawet do pięt nie dorastam. Albo po prostu pójdę do mojej ulubionej S i mojej przesympatycznej konsultanki

A poza tym oglądałam wiosnę Diora, rozświetlacze jak dla mnie za bardzo świecące, lip glow lilac mi się nie podoba ot zwykły świecący balsamo-błyszczyk. Lip glowa pomady i tej kredki co chcę akurat jeszcze nie mieli. NIc innego mi się z Diora nie spodobało, ale za to wpadły mi w oko te dwie nowe pomadki kiss kiss Guerlaina, oby lip glow w tubie mi nie podszedł to będzie na garlejny
Masz super męża, ma chłop jaja. Widać, że jesteś jego oczkiem w głowie, lubię takich oddanych i rozumiejących zakupoholizm pss pasję swoich kobiet mężczyzn klask i:
__________________
WYMIANKA 10.2017
dzastinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 18:55   #1986
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Ehhh.. Co za... Ehhhh nie przejmuj sie.. najwazniejsze, ze masz juz puderek w lapce i zapomij o zlych chwilach
Dokładnie
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 18:55   #1987
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość


Michalina_86, jak chcesz skorzystać z kuponu, to napisz do mnie na priv, to podam Ci moje dane.
Dziękuję za propozycję, ale tak jak pisałam - wolę u siebie punkty nabijać, bo ciągle zbieram na golda (jak to brzmi w ogóle ). A ostatnie zakupy w EL i perfumy za granicą mi tego nie przyspieszają Tak więc na razie dziękuję
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-22, 18:55   #1988
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Mnie nigdy nie pytają, czy chcę perfumy, czy pielęgnację. Czasem sama mówię, jak widzę, co wkładają, że poproszę coś z pielęgnacji. Zawsze jest foch. I nigdy nie ma podkładu, bo już kilka razy pytałam. Na pewno ;>
U mnie róznie jest, ale jak widzę, że wkłada mi coś czego nie lubię lub nie używam to grzecznie mówię, że wolę coś innego albo niech mi zrobi jakąś próbkę. Już za dużo mam próbek w domu zapachów, z którymi nie mam co robić i kremów, których nie użyję. Teraz staram się prosić o to co chcę przetestować i co ewentualnie mogę kupić jak mi się spodoba

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Gdzie to takie wredne babsztyle? Korona? Swoją drogą, trafił Ci się Mąż... Takich chyba już nie produkują, za dobra seria .
Miałam jechać do Korony, ale podobno tam nie mają dużo Givenchy, więc pojechaliśmy do .... Magnolii A mogłam do Dominikańskiej

Mąż się trafił jak nie wiem co i co najważniejsze nie ja go szukałam tylko on mnie znalazł i zaczepił. Takie szczęście się często nie zdarza
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 18:56   #1989
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
Masz super męża, ma chłop jaja. Widać, że jesteś jego oczkiem w głowie, lubię takich oddanych i rozumiejących zakupoholizm pss pasję swoich kobiet mężczyzn klask i:
Superkomentarz klask i:
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 18:56   #1990
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Ano właśnie. To już wolę swoją kartę, bo ciągle te punkty ciułam, eh. Ale Pingwinkowi dziękuję za propozycję
OK Ja mam już 3 kupony z tego miesiąca - oj, grudzień był szalony
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 18:57   #1991
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Miałam jechać do Korony, ale podobno tam nie mają dużo Givenchy, więc pojechaliśmy do .... Magnolii A mogłam do Dominikańskiej

Mąż się trafił jak nie wiem co i co najważniejsze nie ja go szukałam tylko on mnie znalazł i zaczepił. Takie szczęście się często nie zdarza
Aaa, wszystko jasne. W Magnolii okropnie żałują próbek.
Co do drugiego - tylko pozazdrościć ,
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 18:58   #1992
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
OK Ja mam już 3 kupony z tego miesiąca - oj, grudzień był szalony
Ja wciąż na swój za grudniowe zakupy

Dziewczyny, nie czarujcie już niczym na wieczór, bo muszę pracować. Jakby coś mi się jutro udało, to na pewno dam znać
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 18:59   #1993
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Fajne te szminki. 😍
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 18:59   #1994
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Dziękuję za propozycję, ale tak jak pisałam - wolę u siebie punkty nabijać, bo ciągle zbieram na golda (jak to brzmi w ogóle ). A ostatnie zakupy w EL i perfumy za granicą mi tego nie przyspieszają Tak więc na razie dziękuję
Ja niedawno mówiłam, że mnie Clinique i Estee nie kuszą, ale uległam ostatnio i teraz niestety też kuszą Dobrze, że chociaż D ma tak lipne oferty, że można zaoszczędzić
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 19:00   #1995
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Aniyam gratuluję 😊


Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Mam Golda ze trzy lata i nigdy nie dostałam z tej okazji wypasionych próbek.
Nigdy.

Jak dostanę coś lepsiejszego to tylko od znajomej konsultantki.
Zauważyłam, że lepsze próbki dostawłam jak byłam blackiem

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Ehhh.. Co za... Ehhhh nie przejmuj sie.. najwazniejsze, ze masz juz puderek w lapce i zapomij o zlych chwilach
jak teraz patrzę na ten puderek to mi złość mija, szkoda, że nie pracujesz we Wrocławiu, pewnie byłabym u Ciebie codziennie

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
Masz super męża, ma chłop jaja. Widać, że jesteś jego oczkiem w głowie, lubię takich oddanych i rozumiejących zakupoholizm pss pasję swoich kobiet mężczyzn klask i:
Przekażę mu Z drugiej strony ja muszę znosić/tolerować jego znacznie droższą pasję samochody i gadżety Ale jakoś tak się uzupełniamy
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 19:00   #1996
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość

Też ich lubię, maja bardzo korzystne promocje. I normalny system reklamacji - rozwaliłam torbę, dostałam nową, gdy druga zdechła, to zwrócili mi pieniądze. Żadnego marudzenia, jak np. w sklepach obuwniczych.
Pretty Girl też szyje w Polsce. Nie jest to bardzo popularna marka, ale warto zaglądąć.
Dobrze wiedzieć
Pretty Girl nie mam już w okolicy niestety...
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 19:01   #1997
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Ja wciąż na swój za grudniowe zakupy

Dziewczyny, nie czarujcie już niczym na wieczór, bo muszę pracować. Jakby coś mi się jutro udało, to na pewno dam znać
Wstaw zdjęcia łupów
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 19:01   #1998
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ja niedawno mówiłam, że mnie Clinique i Estee nie kuszą, ale uległam ostatnio i teraz niestety też kuszą Dobrze, że chociaż D ma tak lipne oferty, że można zaoszczędzić
Nieoszczędnie się ten rok zaczyna, oj, nieoszczędnie
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 19:02   #1999
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Aaa, wszystko jasne. W Magnolii okropnie żałują próbek.
Co do drugiego - tylko pozazdrościć ,
No właśnie

__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 19:03   #2000
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
U mnie róznie jest, ale jak widzę, że wkłada mi coś czego nie lubię lub nie używam to grzecznie mówię, że wolę coś innego albo niech mi zrobi jakąś próbkę. Już za dużo mam próbek w domu zapachów, z którymi nie mam co robić i kremów, których nie użyję. Teraz staram się prosić o to co chcę przetestować i co ewentualnie mogę kupić jak mi się spodoba



Miałam jechać do Korony, ale podobno tam nie mają dużo Givenchy, więc pojechaliśmy do .... Magnolii A mogłam do Dominikańskiej

Mąż się trafił jak nie wiem co i co najważniejsze nie ja go szukałam tylko on mnie znalazł i zaczepił. Takie szczęście się często nie zdarza
dla dzielnych Was super że udało Ci się kupić, a mężowi za wywalczenie próbasów Spadam do mechanika z tż
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 19:03   #2001
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Wstaw zdjęcia łupów
Koniecznie Tylko macie mi wtedy zazdrościć Ale, ale - nie chwalmy dnia przed zachodem słońca. Jak jutro się nie będę odzywać, to wiadomo, posucha i depresja. Tak więc trzymajcie kciuki za udane zakupy
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 19:03   #2002
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Co Ty mi tu pokazujesz aaaaaa
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 19:03   #2003
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Nie widzę, nie widzę Piękne szmineczki Kilka mnie już kusi Dobrze, że blyszczyki mi się nie podobają
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 19:04   #2004
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość




Zauważyłam, że lepsze próbki dostawłam jak byłam blackiem



jak teraz patrzę na ten puderek to mi złość mija, szkoda, że nie pracujesz we Wrocławiu, pewnie byłabym u Ciebie codziennie



Przekażę mu Z drugiej strony ja muszę znosić/tolerować jego znacznie droższą pasję samochody i gadżety Ale jakoś tak się uzupełniamy
Chyba Ola też mówiła, że lepiej wspomina obsługę kiedy była blackiem. Dziwne to trochę. Dla mnie obsługa powinna być zawsze bez zarzutu, niezależnie od koloru karty.
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 19:04   #2005
annaszel
Rozeznanie
 
Avatar annaszel
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 525
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dior ma najpiekniejsza ta kolekcje moim zdaniem Nie kupilas nic z Diorka jeszcze? Rozowy rozswietlacz wymiata Dzielo sztuki
Jak na sklep może przyjść po dwie sztuki? To skandal. To ile oni tego robią. Ja nie będę się zniżać do walki o to. Robi się jak w Lidlu. A ja do Lidla nie chodzę
annaszel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 19:04   #2006
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość


Przekażę mu Z drugiej strony ja muszę znosić/tolerować jego znacznie droższą pasję samochody i gadżety Ale jakoś tak się uzupełniamy

i o to chodzi !!!! mam tak samo
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 19:05   #2007
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
dla dzielnych Was super że udało Ci się kupić, a mężowi za wywalczenie próbasów Spadam do mechanika z tż


Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Koniecznie Tylko macie mi wtedy zazdrościć Ale, ale - nie chwalmy dnia przed zachodem słońca. Jak jutro się nie będę odzywać, to wiadomo, posucha i depresja. Tak więc trzymajcie kciuki za udane zakupy
E tam zazdrość to złe uczucie, nie będziemy zazdrościć tylko podziwiać z wypiekami

Udanych łowów
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 19:05   #2008
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Ale goraczka na watku moja siostra z mama pojechaly na zakupy, polecilam jej obadac w S czy juz dotarla wiosna.
Poziomko, wiesz moze po ile bedzie puder meteorytkowy z Guerlain??? Na niego sobie najbardziej ostrze zabki, ale jak cena bedzie z kosmosu to chyba jednak odpuszcze

Aniyam, gratutuluje zakupow i meza takich to ze swieca szukac, bo juz takich nie ma

Never, chyba udusze Cie za te szminki MAC, conajmniej 3 kolory mi sie marza
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 19:06   #2009
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
co tu się dzieję. ale jest też czasem romantycznie, romanse kwitną !
Amyz miała męża rzucić i się przenieść do Białegostoku kuszona wizją wspólnego pisania raportów w otoczeniu ŻYLASTYCH ANAKOND, dziewczyny braci swatają, kurierzy to wiadomo

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------




Aaa ok rozumiem, dziękuję W takim razie Dior różowy mi się podoba, Givenchy na sucho też.
Ale chcę zobaczyć Guerlain, no przecież przeczytałam tu gdzieś że jest najfajniejszy.
Rotkohl to nie Ty gdzieś tu napisałaś, że nowy Guerlain najlepszy? Pliz daj znać o czym mówisz

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

http://www.temptalia.com/guerlain-sp...016-collection są meteoryty w kompakcie, ale to chyba nie o nich mowa?
Nie ja mówiłam że Dior lepszy niż Givenchy, Zmacalam wszystkie limitki i tylko Diora i Givenchy zapamiętałam, jakieś nowe kompaktowe Meteorki też Macalam ale jako że to puder to dopiero na twarzy mogłabym ocenić czy szał jest czy nie ma.
Jeśli chodzi o Dior VS Givenchy to to są zupełnie inne produkty, Givenchy ma super wykończenie takie delikatne nienachalne ale poswiata zimnego różu jest dla mnie nie do zaakceptowania. Dior daje kolor nie tylko poswiate (chyba żeby go duofibre zaaplikowac może) oba kolory bardzo ładne ale w moim przypadku byłyby to raczej rozświetlajace róże niż rozświetlacze, nie mniej jednak jeśli pojawią się cudem online i dotykają do brokuła to ciemniejszy klikam.

Widziałam jakąś paskowa paletke Diora to jakaś nowośc limitki czy ja jestem ślepa i nie widziałam tego wcześniej?







Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
A ja się odpaliłam i daje se na wstrzymanie, czekam za to na szminkową kolekcje maca . Tam hajsy przepuszcze .
Ja też ciekawa jestem jakie to wykończenia będą bo mam 3 kolorki na oku.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 19:07   #2010
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Co Ty mi tu pokazujesz aaaaaa
A to zobacz tu jeszcze http://www.temptalia.com/sneak-peek-...hotos-swatches
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-28 18:46:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:49.