kosmetyki Clinique - wasze opinie - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-14, 19:23   #181
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez Kaska86 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was używa pudru True Bronze Shimmering Tones Bronzing Powder I gdzie go można dostać bo w Sephorze nie spotkałam.
moze tu bys znalazla http://www.strawberrynet.com/ ?
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 20:08   #182
Kaska86
Zadomowienie
 
Avatar Kaska86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 1 511
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez Dog-Rose Pokaż wiadomość
moze tu bys znalazla http://www.strawberrynet.com/ ?
Nie ma, patrzyłam już
__________________
My nails my hair my diamond rings,
Shining with all my fancy things,
My crib my car my clothes my jewels,
Why you mad? Cause I came up and I ain't changed.
Kaska86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 20:59   #183
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Dziewczyny jak ja Wam zazdroszcze tego salonu clinique'a Uwielbiam kosmetyki tej firmy nie wiecie przypadkiem czy taki salon jest w krakowie albo ma byc? Nie jestem z Krakowa ale predzej sie tam wybiore niz do Poznania, czy Warszawy...
Fajnie by bylo jak ktos by mi dobral odpowiednie kosmetyki z clinique'a.
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 12:00   #184
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Napisz maila do clinique. Musisz wejsc na polska strone clinique i tam jest mail. Ja kiedys pisalam bo mialam problem z 3 krokami i co prawda za 1 razem mi nie odpisali ale jak 2 raz napisalam to odpowiedzieli ze chetnie mnie umowia na konsultacje co prawda w salonie ale moze maja jakies inne sposoby
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 19:44   #185
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

w douglasie mozna kupic za 39zl kosmetyczke clinique. sa 3 rodzaje.
- w 1 jest 15ml turnaround maska, 7ml turnaround serum (to 1/4 opakowania) i 15ml city block 25.
-w 2 jest 15ml contnius rescue antioxidant, 50ml mleczka do demakijazu i 7ml all about eyes rich -ta sobie kupilam bardzo fajne kosmetyki i wbrew pozorom krem starczy na 100% na caly miesiac.
-w 3 sa kremy na zmarszczki, nie przygladalam sie ale chyba repairwear. Napewno jest tam krem pod oczy i do twarzy.

Chyba sobie dokupie jeszcze ta 1.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 19:48   #186
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
w douglasie mozna kupic za 39zl kosmetyczke clinique. sa 3 rodzaje.
- w 1 jest 15ml turnaround maska, 7ml turnaround serum (to 1/4 opakowania) i 15ml city block 25.
-w 2 jest 15ml contnius rescue antioxidant, 50ml mleczka do demakijazu i 7ml all about eyes rich -ta sobie kupilam bardzo fajne kosmetyki i wbrew pozorom krem starczy na 100% na caly miesiac.
-w 3 sa kremy na zmarszczki, nie przygladalam sie ale chyba repairwear. Napewno jest tam krem pod oczy i do twarzy.

Chyba sobie dokupie jeszcze ta 1.
dzięki za cynk
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 21:56   #187
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
w douglasie mozna kupic za 39zl kosmetyczke clinique. sa 3 rodzaje.
- w 1 jest 15ml turnaround maska, 7ml turnaround serum (to 1/4 opakowania) i 15ml city block 25.
-w 2 jest 15ml contnius rescue antioxidant, 50ml mleczka do demakijazu i 7ml all about eyes rich -ta sobie kupilam bardzo fajne kosmetyki i wbrew pozorom krem starczy na 100% na caly miesiac.
-w 3 sa kremy na zmarszczki, nie przygladalam sie ale chyba repairwear. Napewno jest tam krem pod oczy i do twarzy.

Chyba sobie dokupie jeszcze ta 1.
ooo dobrze wiedzieć. Czaiłam się właśnie na antioxidant.
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-20, 22:22   #188
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Napisz maila do clinique. Musisz wejsc na polska strone clinique i tam jest mail. Ja kiedys pisalam bo mialam problem z 3 krokami i co prawda za 1 razem mi nie odpisali ale jak 2 raz napisalam to odpowiedzieli ze chetnie mnie umowia na konsultacje co prawda w salonie ale moze maja jakies inne sposoby
napisałam do nich maila, zobaczymy może odpiszą

dzięki za cynk z kosmetyczkami clinique... chyba się w jakąś zaopatrzę
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 23:04   #189
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Ja chyba kupie sobie jeszcze jedna z turnaround Co prawda niektore kosmetyki nie sa wydajne ale chociaz na 2 tygodnie starcza-przynajmniej mi. A taka maske turnaround 15ml to sie uzywa 1-2 razy w tygodniu wiec tez starczy na dlugo. Krem all about eyes rich tez jest wydajny. Nie wiem jeszcze jak z reszta.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 10:41   #190
swirrruska
Rozeznanie
 
Avatar swirrruska
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 670
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Mam dwa pytania:
1. Moja mama po odlozeniu hormonow dostala lekki tradzik i chce jej na urodziny kupic jakis krem/zestaw clinique , co polecacie??
2. Macie na allegro jakis sprawdzonych sprzedajacych czy zazwyczaj to podrobki?
swirrruska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 15:45   #191
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Chętnie kupiłabym kosmetyczke z tymi minaturami clinique,ale nie wiem czy są jeszcze w douslasie,może któraś z wizażanek wie?Ja mam zestaw 3 kroków i bardzo sobie chwalę tonik i mydełko w kostce,natomast krem to dla mnie porażka.3 kroki naprawdę poprawiaja stan cery.Polecam krem superdefense spf 25-jak dla mnie świetny.
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-31, 22:30   #192
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 566
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Chętnie kupiłabym kosmetyczke z tymi minaturami clinique,ale nie wiem czy są jeszcze w douslasie,może któraś z wizażanek wie?Ja mam zestaw 3 kroków i bardzo sobie chwalę tonik i mydełko w kostce,natomast krem to dla mnie porażka.3 kroki naprawdę poprawiaja stan cery.Polecam krem superdefense spf 25-jak dla mnie świetny.


Kosmetyczki jeszcze są Co do 3 kroków, dlaczego sądzisz,że DDML/DDMG to porażka? Znam kilka dziewczyn, które nieużywały kroku nr 3 i narzekały na przesuszoną skórę po zastosowaniu Claryfing Lotion... Ale udało mi się je nawrócić i są zadowolone


Jeśli chodzi o krem dla mamy... Hm, jeśli chodzi o problemy z trądzikiem to nieocenione tu są 3 kroki serii Anti-Blemish. Szkoda,że akurat z tej linii zestawy są w cenie 180 zł, a nie 95 ;/ Chociaż gdybyś kupiła mamie, któryś zestaw za 95 zł-myślę,że poprawa skóry przy lekkim trądziku na pewno była by widoczna Superdefense jest fajnym kremem,ale czy dla mamy? Wszystko zależy od stanu jej skóry.

Edytowane przez milka894
Czas edycji: 2009-03-31 o 22:36
milka894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 11:41   #193
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Ja kupiłam niebieską kosmetyczkę - fajna, dość pojemna, przyda się na wakacje wzięłam ostatni zestaw niebieski, różowych już nie było a szkoda chciałam dla siostry.

Milka, zgadzam się co do 3 kroków chociaż uważam, że nie każdemu pasuje cała linia oznaczona cyferką, czasem trzeba pokombinować. Ja np. skompletowałam sobie idealny zestawik: mild soap, tonic nr 2 na zmianę z nr 3 i DDMG. Dla mnie lotion to też porażka ale faktem jest, że trzeba używac każdego z kroków.
fi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 17:43   #194
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 566
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez fi Pokaż wiadomość
Ja kupiłam niebieską kosmetyczkę - fajna, dość pojemna, przyda się na wakacje wzięłam ostatni zestaw niebieski, różowych już nie było a szkoda chciałam dla siostry.

Milka, zgadzam się co do 3 kroków chociaż uważam, że nie każdemu pasuje cała linia oznaczona cyferką, czasem trzeba pokombinować. Ja np. skompletowałam sobie idealny zestawik: mild soap, tonic nr 2 na zmianę z nr 3 i DDMG. Dla mnie lotion to też porażka ale faktem jest, że trzeba używac każdego z kroków.

Jasne,że można kombinować, nawet trzeba Krok 2 zależy przede wszystkim od reakcji Waszej skóry na słońce bez zastosowania ochrony przeciwsłonecznej. Zdaża się,że ktoś musi stosować mydełko i DDMG dla 3 a Clarifing Lotion nawet dla typu I

Poza tym dziewczyny nie kierujcie się tylko i wyłącznie opisami produktów w perfumeriach ( to tyczy wszystkich marek), bo różne cuda już zdarzało mi się przeczytać Pytajcie konsultantek i korzystajcie z naszego kochanego KWC
milka894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 17:04   #195
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

milka894 napisałam,że DDML to dla mnie osobiście porażka,nie daje mi w ogóle nawilżenia i czuję że mam go na sobie,trudno wchłania się.Nie wątpie w skutecznośc 3 kroków,bo sama odczuwam ich pozytywne działanie na swojej buzi.
Mydełko+tonik=rewelacja.D DML nie.
Z zadowalającym skutkiem zastępuje DDML superdefense spf 25.Jutro będe w douglasie to zaopatrze się w kosmetyczkę-dzięki za napisanie,że są jeszcze
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 19:14   #196
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 566
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
milka894 napisałam,że DDML to dla mnie osobiście porażka,nie daje mi w ogóle nawilżenia i czuję że mam go na sobie,trudno wchłania się.Nie wątpie w skutecznośc 3 kroków,bo sama odczuwam ich pozytywne działanie na swojej buzi.
Mydełko+tonik=rewelacja.D DML nie.
Z zadowalającym skutkiem zastępuje DDML superdefense spf 25.Jutro będe w douglasie to zaopatrze się w kosmetyczkę-dzięki za napisanie,że są jeszcze

Szczerze mówiąc mi też nie wystarcza. Ja stosuję zestaw do typu III z DDMG i bez kremu się niestety nie obejdzie...
milka894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 13:20   #197
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

DDMG mi się na twarzy marze i tłuści, DDMG natychmiast się wchłania i zostawia fajną, napiętą skórę ale ja za radą konsultantki Clinique obowiązkowo nakładam na to jeszcze inny kremik na dzień czy na noc. Zakończenie oczywszczania 3 krokiem jest konieczne by przywrócić równowagę skórze po użyciu lotionu. Przynam Wam, że pojęłam to dopiero po konsultacji w perfumerii kiedy to zdiagnozowano mi skórę, dobrano i nałozono preparaty i zrobiono makijaż. Wcześniej kupiłam sobie mydełko w kostce i lotion nr 3 mając nadzieję, ze zlikwiduje mi wypryski - w efekcie miałam strasznie wysuszoną twarz. Teraz moja cera jest w bardzo dobrej kondycji.
fi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 15:00   #198
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

A czy koniecznie trzeba po 3 krokach jeszcze jakis kremik nakladac na skore? Czy jak sie dobrze czuje po 3 krokach to to jest zbedne?
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 18:23   #199
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Nie ma sztywnych zasad, kazdy sam zna swoja skore najlepiej. Ja osobiscie uzywam tylko DDMG, nie nakladam po nim zadnego kremu (chyba, ze filtry ale to tylko na dzien i nie zawsze) i to mi wystarcza. Dla wielu osob sam DDMG jest niewystarczajacy i traktuja go jako baze nawilzajaca pod inny krem, mnie on pasuje solo Uzywam go od 3 lat non-stop rano i wieczorem
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-05, 16:17   #200
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Byłam w Douglasie i niestety Panie zrobiły wielkie oczy jak zapytałam o ww kosmetyczki i powiedziały mi,że owszem kosmetyczki są,ale dodatkiem jak się kupi zestaw 3 kroków za 195zl.Poleciałam do Sephory,bo już myślałam,że to ja pokręciłam perfumerieale tam również to samo co w Douglasie.
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 11:20   #201
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 566
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Byłam w Douglasie i niestety Panie zrobiły wielkie oczy jak zapytałam o ww kosmetyczki i powiedziały mi,że owszem kosmetyczki są,ale dodatkiem jak się kupi zestaw 3 kroków za 195zl.Poleciałam do Sephory,bo już myślałam,że to ja pokręciłam perfumerieale tam również to samo co w Douglasie.

Kosmetyczki, które dodawane są jako gratis przy zakupie kosmetyków CliniQue o wartości 195 zł (NIEKONIECZNIE 3 kroków) są zupełnie czymś innym niż te zestawy za 39 zł! Te pierwsze, o których powiedziały Ci Panie w Douglasie zawierają miniaturki High Impact Mascara, 7 day Scrub, DDML, All About Eyes (albo Rich-nie pamiętam) i Long Last Glosswear. Natomiast te za 39 zł zawierają albo miniaturki z serii Repairwear, Turnaround lub linii nawilżającej (dla II typu-tylko takie u nas widziałam). Pewnie do Twojego Douglasa w Szczecinie nie dotarły, u nas w Poznaniu jeszcze trochę zostało
milka894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 11:43   #202
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez milka894 Pokaż wiadomość
Kosmetyczki, które dodawane są jako gratis przy zakupie kosmetyków CliniQue o wartości 195 zł (NIEKONIECZNIE 3 kroków) są zupełnie czymś innym niż te zestawy za 39 zł! Te pierwsze, o których powiedziały Ci Panie w Douglasie zawierają miniaturki High Impact Mascara, 7 day Scrub, DDML, All About Eyes (albo Rich-nie pamiętam) i Long Last Glosswear. Natomiast te za 39 zł zawierają albo miniaturki z serii Repairwear, Turnaround lub linii nawilżającej (dla II typu-tylko takie u nas widziałam). Pewnie do Twojego Douglasa w Szczecinie nie dotarły, u nas w Poznaniu jeszcze trochę zostało
To wam zazdroszcze tych kosmetyczek
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 18:07   #203
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Dziewczyny...DDML nie jest kremem nawilzajacym. To jest jedynie emulsja przywracajaca skorze rownowage. Na to powinno sie nakladac krem ale mozna robic wyjatek-jesli ktos nie potrzebuje. Ale nie mozna nie nalozyc DDML/G i zastapic go kremem bo wtedy 3 kroki nie beda dobrze dzialaly
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 22:04   #204
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 566
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Dziewczyny...DDML nie jest kremem nawilzajacym. To jest jedynie emulsja przywracajaca skorze rownowage. Na to powinno sie nakladac krem ale mozna robic wyjatek-jesli ktos nie potrzebuje. Ale nie mozna nie nalozyc DDML/G i zastapic go kremem bo wtedy 3 kroki nie beda dobrze dzialaly

Do tego wniosu doszłyśmy już wcześniej kochana Czytaj wcześniejsze posty
milka894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 23:16   #205
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

oj kochana przeczytalam wszystko jednak nie wyadawalo mi sie zeby skonczyla sie dyskusja na ten temat....jesli ktos zadaje pytanie to kazdy moze odpowiedziec

---------- Dopisano o 00:16 ---------- Poprzedni post napisano o 00:13 ----------

poza tym walkuje ten temat juz od dawna na forum jednak wiele dziewczyn ciagle o tym nie wie
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 23:31   #206
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 566
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Wydaje mi się,że wszystko dlatego,że mimo wszystko zakup całego zestawu to dość spory wydatek... I dziewczyny kombinują myśląc,że promowanie całego zestawu to tylko chwyt marketingowy i nie wiedzą,że używanie pojednyczych produktów z tej serii mija się z celem

Miło by było, gdyby taka informacja została umieszczona na tych słynnych nalepkach na kosmetykach w perfumeriach, którym często panie bardziej ufają niż ekspedientkom...
milka894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 08:35   #207
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Zgadzam sie Tak naprawde malo osob wie jak tego uzywac. Jak ja oczyszczam twarz, tak porzadnie to robie tak: najpierw demakijaz, pozniej peeling, pozniej wszystkie 3 kroki razem z DDML na to serum turnaround i na to krem. I tak ide spac Wiem, duzo tego ale mi to dziala na korzysc. Ja nie czuje tych 3 warstw kremu moze dlatego, ze nie nakladam duzych ilosci.Wiele dziewczyn nie wie, ze serum tez sie naklada na DDML. Na poczatku bylam troche przerazona 3 krokami, zniszczyly mi cere. Ale to dlatego, ze nie umialam ich uzywac. Mam cere naczynkowa a tak ja wymeczylam tonikiem 2 i 3 ze mam jeszcze gorsza. Ponadto wyszlo mi jeszcze wiecej niedoskonalosci. Teraz uzywam serii anti blemish-juz koncze opakowania-tyle tylko, ze nie uzywalam kremu anti blemish bo zostalo mi pol duzej butelki DDML. Jestem z tej serii naprawde zadowolona. Pani w salonie Clinique poqiedziala mi, ze tonik ma sile zluszczania 4 a lagodnosc 1 i dla mnie to najlepsze rozwiazanie bo wcale mnie nie podraznia jednak czuje, ze dziala. Mydelko tez jest swietne. Mimo, ze uzywalam z DDML z efektow jestem bardzo zadowolona, mam zdecydowanie mniej niedoskonalosci. (po okolo miesiacu stosowania 3 krokow i miesiacu anti blemish)

---------- Dopisano o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

mam pytanie...Czy krem total turaround nadaje sie do mlodszej cery czy raczej do dojrzalej?
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 10:10   #208
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Dziewczyny...DDML nie jest kremem nawilzajacym. To jest jedynie emulsja przywracajaca skorze rownowage. Na to powinno sie nakladac krem ale mozna robic wyjatek-jesli ktos nie potrzebuje. Ale nie mozna nie nalozyc DDML/G i zastapic go kremem bo wtedy 3 kroki nie beda dobrze dzialaly
O proszę,a ja myslałam i nie tylko zapewne ja,że DDML to krem nawilżajacy.Dzięki za doinformowanie mnie

Hm czyli chyba muszę zastosowac inaczej moje 3 kroki,bo ja używam mydełka w kostce 3 i toniku 2(miałam wcześniej 3,ale była dla mnie za mocna)i na to krem superdefense spf25 lub avene.Poprostu może spróbuje jeszcze raz zmierzyc się z DDML?co proponujecie bardziej doświadczone wizażanki
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 11:18   #209
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Mi osobiscie wystarcza kropla DDML, ona sie szybko wchlania a na to nakladam krem. Teraz mam na dzien superdefense a na noc antioxidant rescue-fajnie nawilza. Moze popros o probke i sprobuj jeszcze raz nalozyc ta emulsje. Albo popros o 2 probki: DDML i DDMG. Zobaczysz co bedzie lepsze
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 11:28   #210
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Mi osobiscie wystarcza kropla DDML, ona sie szybko wchlania a na to nakladam krem. Teraz mam na dzien superdefense a na noc antioxidant rescue-fajnie nawilza. Moze popros o probke i sprobuj jeszcze raz nalozyc ta emulsje. Albo popros o 2 probki: DDML i DDMG. Zobaczysz co bedzie lepsze
Asik123456789 widzę,że orientujesz się duuużo bardziej w tych kosmetykach ode mnieto mam do Ciebie pytanie:chciałabym spróbowac coś z seri turnaround,czy mogłabyś mi coś polecic z własnego doświadczenia,żebym nie wywalała pieniędzy w błoto?
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:44.