Moja metamofoza - doradźcie. - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-14, 14:08   #871
qathe
Wtajemniczenie
 
Avatar qathe
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: o już byś chciała wiedzieć :)
Wiadomości: 2 166
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Ty masz sznyty na rekach czy mi sie zdaje?
__________________
Jestesmy mlodzi,piekni,a kiedys bogaci



qathe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 14:08   #872
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Poza tym dziewczyno ty swoich włosów w ogóle nie pielęnujesz... Gdybyś robiła z nimi cokolwiek systematycznie to one nie wyglądałyby na pewno aż tak! Nie ty 1. i nie ostatnia eksperymentujesz z kolorem włosów. Farbowane, rozjaśniane też mogą wyglądać ładnie.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 14:09   #873
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Cytat:
Napisane przez Jamie69 Pokaż wiadomość
SceneQueene, jeszcze raz przemyśl czy nie warto byłoby zgolić włosy. Wyglądają FA-TAL-NIE - szczególnie tutaj. Nie wyobrażam sobie, jak można doprowadzić włosy do takiego stanu, bo sama choć miałam już na głowie wszystkie kolory tęczy (od blondów przez rudości i brązy, aż po czarne), to moje kudły nigdy nie wyglądały tak, jak u Ciebie.
Nie chcę Cię obrażać, ale to, co masz na głowie prezentuje się, delikatnie mówiąc, okropnie. Jeśli je zgolisz, to już za pół roku, będziesz miała ładne, zdrowe, krótkie włosy, które nie będą wyglądały jak mop.
Ratuj je dopóki jeszcze są...
zgolic wlosy troszke przesadzasz wystarczy o nie zadbac nie farbowaczgoleni e to w tym przypadku latwizna wlasciwa pielegnacja to dopiero wyzwanie
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 14:30   #874
Jamie69
Raczkowanie
 
Avatar Jamie69
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 337
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
zgolic wlosy troszke przesadzasz wystarczy o nie zadbac nie farbowaczgoleni e to w tym przypadku latwizna wlasciwa pielegnacja to dopiero wyzwanie
Może przesadzam i może rzeczywiście to pójście na łatwiznę, ale śledzę ten wątek od dawna i zawsze jest tak samo - kiedy włosy już jako tako wyglądają, SceneQueen znowu je farbuje/rozjaśnia, sprawiając, że ich kondycja jest coraz gorsza. Wolałabym za kilka miesięcy mieć krótkie, zdrowe włosy, niż x razy dłuższe, ale przesuszone i niedodające uroku.
Aż boję się pomyśleć, jak będą wyglądać za kilka miesięcy, bo niestety nie wierzę, że SQ nie będzie chciała znowu zmienić ich koloru/pofarbować odrostów/zrobić kilku pasemek czy czegokolwiek innego.
__________________
Jesteś bardzo brutalna w stosunku do tych, którzy cię kochają, Scarlett. Bierzesz ich miłość i trzymasz ją nad ich głowami niczym bat.
Jamie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 15:00   #875
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Cytat:
Napisane przez Jamie69 Pokaż wiadomość
Może przesadzam i może rzeczywiście to pójście na łatwiznę, ale śledzę ten wątek od dawna i zawsze jest tak samo - kiedy włosy już jako tako wyglądają, SceneQueen znowu je farbuje/rozjaśnia, sprawiając, że ich kondycja jest coraz gorsza. Wolałabym za kilka miesięcy mieć krótkie, zdrowe włosy, niż x razy dłuższe, ale przesuszone i niedodające uroku.
Aż boję się pomyśleć, jak będą wyglądać za kilka miesięcy, bo niestety nie wierzę, że SQ nie będzie chciała znowu zmienić ich koloru/pofarbować odrostów/zrobić kilku pasemek czy czegokolwiek innego.
Tylko, że jak je zgoli i odrosną to za chwilę doprowadzi je do takiego samego stanu jak teraz, więc chyba już wszystko jedno.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 15:08   #876
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Cytat:
Napisane przez Jamie69 Pokaż wiadomość
Może przesadzam i może rzeczywiście to pójście na łatwiznę, ale śledzę ten wątek od dawna i zawsze jest tak samo - kiedy włosy już jako tako wyglądają, SceneQueen znowu je farbuje/rozjaśnia, sprawiając, że ich kondycja jest coraz gorsza. Wolałabym za kilka miesięcy mieć krótkie, zdrowe włosy, niż x razy dłuższe, ale przesuszone i niedodające uroku.
Aż boję się pomyśleć, jak będą wyglądać za kilka miesięcy, bo niestety nie wierzę, że SQ nie będzie chciała znowu zmienić ich koloru/pofarbować odrostów/zrobić kilku pasemek czy czegokolwiek innego.
no coz to jej wlosy my na szczescie mozemy tylko podpowiedziec jej co i jak poslucha ok nie poslucha tez ok efekty przyjda same i moze bez zgolenia sie przekona ze warto bylo jednak posluchac

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

Cytat:
Napisane przez qathe Pokaż wiadomość
Ty masz sznyty na rekach czy mi sie zdaje?
do kogo to piszesz i gdzie?

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
no coz to jej wlosy my na szczescie mozemy tylko podpowiedziec jej co i jak poslucha ok nie poslucha tez ok efekty przyjda same i moze bez zgolenia sie przekona ze warto bylo jednak posluchac

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------


do kogo to piszesz i gdzie?
ojej juz sie dojrzalam
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 16:12   #877
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

No niestety, nie macie racji, sądząc, że nie dbam o włosy, bo staram się je odżywiać jak mogę, a moja rodzina uważa, że jeszcze trochę i dostanie na głowę od tych wszystkich odżywek jakie stoją w łazience. Prostuję włosy rzadziej. Co drugi dzień przed myciem nakładam naftę, myję szamponem przeciw wypadaniu (Headandshoulders, czy jak to się pisze), spłukuję, myję szamponem Conditioner z Avonu, spłukuję, stosuję odżywkę z Avonu do włosów z niszczonych, spłukuję i nakładam odżywkę bez spłukiwania. Być może to za mało dla moich włosów, ale nie wiem, co jeszcze mogę na nie nałożyć. Jutro spodziewam się jeszcze szamponu z olejkiem kokosowym z Oriflame. Zgolenie włosów odpada. Po prostu nie byłabym w stanie tego zrobić, nie mogłabym na siebie patrzeć przez kilka miesięcy.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-14, 16:22   #878
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
No niestety, nie macie racji, sądząc, że nie dbam o włosy, bo staram się je odżywiać jak mogę, a moja rodzina uważa, że jeszcze trochę i dostanie na głowę od tych wszystkich odżywek jakie stoją w łazience. Prostuję włosy rzadziej. Co drugi dzień przed myciem nakładam naftę, myję szamponem przeciw wypadaniu (Headandshoulders, czy jak to się pisze), spłukuję, myję szamponem Conditioner z Avonu, spłukuję, stosuję odżywkę z Avonu do włosów z niszczonych, spłukuję i nakładam odżywkę bez spłukiwania. Być może to za mało dla moich włosów, ale nie wiem, co jeszcze mogę na nie nałożyć. Jutro spodziewam się jeszcze szamponu z olejkiem kokosowym z Oriflame. Zgolenie włosów odpada. Po prostu nie byłabym w stanie tego zrobić, nie mogłabym na siebie patrzeć przez kilka miesięcy.
Wg mnie samym Avonem cudów nie zdziałasz...
Może spróbuj myć włosy odżywką lub OMO? No i oleje, oleje, oleje...

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

I co to za kreski na Twoich nadgarstkach????
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 16:54   #879
LadyPretensja
Raczkowanie
 
Avatar LadyPretensja
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 413
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

nie maluj się na czarno.Polecam srebrny,szary,brąz
__________________
some like it hot, some like red hair, but
"black is the colour of my true love's hair".


,,za 18 miesięcy się wyprowadzam,,


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=487501
wymianka
LadyPretensja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 17:06   #880
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Cytat:
Napisane przez LadyPretensja Pokaż wiadomość
nie maluj się na czarno.Polecam srebrny,szary,brąz
Uwielbiam szary cień. Ale jak robię kreskę to czarną - mam ciemną oprawę oczu - brwi, rzęsy i np. brązowa totalnie znika.

---------- Dopisano o 18:06 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość
Wg mnie samym Avonem cudów nie zdziałasz...
Może spróbuj myć włosy odżywką lub OMO? No i oleje, oleje, oleje...
Stosowałam długi czas na końcówki olejek rycynowy, ale niedawno mi się skończył. Myślicie, że warto pójść po następną buteleczkę?
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 17:11   #881
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Uwielbiam szary cień. Ale jak robię kreskę to czarną - mam ciemną oprawę oczu - brwi, rzęsy i np. brązowa totalnie znika.

---------- Dopisano o 18:06 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------



Stosowałam długi czas na końcówki olejek rycynowy, ale niedawno mi się skończył. Myślicie, że warto pójść po następną buteleczkę?
Nawet po 2...
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-14, 17:16   #882
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

dla mnie kazda widzi co SQ ma na rekach, wiec niepotrzebnie zadawac jej takie pytania.

ja wiem, ze gdyby co miesiac podcinala koncowki, nie farbowala i prostowala, stosowala olej kokosowy,jojoba,keratyne, maski nawilzajace i regenrujace, to za pare miesiecy wlosy zaczna sie blyszczec i zyc, a nie umierac w oplakanym stanie
oczywscie trzeba tez wzgobacic sie od wewnatrz, duzo protein, dieta odzywcza z rybami,pestakmi dyni itp zamiast slodyczy i innych chemikaliow.
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 17:17   #883
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Na tym zdjeciu wygladasz bardzo ladnie http://wd1.photoblog.pl/lvp1/201011/B9/79734330.jpg - i gdybym byla toba, bylby to najsilniejszy makijaz jaki robie. Na usta nie kladlabym nic w ciemniejszym kolorze - i duzo ladniej ci w blyszczyku niz szminkach. Oczy na dzien moze moglyby byc mniej intensywnie podkreslone, ale jak tak lubisz to czemu nie.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 17:36   #884
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Cytat:
Napisane przez TLU Pokaż wiadomość
Na tym zdjeciu wygladasz bardzo ladnie http://wd1.photoblog.pl/lvp1/201011/B9/79734330.jpg - i gdybym byla toba, bylby to najsilniejszy makijaz jaki robie. Na usta nie kladlabym nic w ciemniejszym kolorze - i duzo ladniej ci w blyszczyku niz szminkach. Oczy na dzien moze moglyby byc mniej intensywnie podkreslone, ale jak tak lubisz to czemu nie.
Dziękuję - to jeden z dni, kiedy nie prostuję włosów i je wiążę.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 21:52   #885
qathe
Wtajemniczenie
 
Avatar qathe
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: o już byś chciała wiedzieć :)
Wiadomości: 2 166
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość


do kogo to piszesz i gdzie?

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------


ojej juz sie dojrzalam
__________________
Jestesmy mlodzi,piekni,a kiedys bogaci



qathe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 22:14   #886
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Dziękuję - to jeden z dni, kiedy nie prostuję włosów i je wiążę.
Zrezygnuj w ogóle z prostowania...
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 12:24   #887
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 422
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

SQ, nie sądziłam, że tak szybko wrócisz do męczenia włosów rozjaśnianiem... Na tych ostatnich fotkach nie wyglądają dobrze - są bardzo suche, sianowate i podkreślają to jeszcze moim zdaniem te rozjaśnione pasemka. Może zamiast popularnych drogeryjnych produktów do pielęgnacji kup i stosuj coś co polecają dziewczyny np. olej kokosowy (sama jeszcze nie próbowałam, ale już słyszałam tyle świetnych opinii na jego temat) zero chemii, sama natura, podobno nawet może być oliwa z oliwek. Ja jestem bardzo zadowolona z maski Stapiz Sleek z jedwabiem i olejem z pestek słonecznika chyba, jakoś tak. Nie ma silikonów, jest niedroga i można kupić bez problemów na allegro. Teraz tez chciałabym wypróbować WAX (do kupienia w aptekach i na all). Nie wierzę jakoś w te wynalazki z Avonu, to mi się zdaje taki pic na wodę fotomontaż - pachnie pewnie pięknie, ma ładne opakowanie, ale jakoś nie mogę uwierzyć w lecznicze działanie na włosy. Upiększające być może tak, ale nie lecznicze.
Natomiast jeśli mogę powiedzieć swoją opinię na temat makijażu, to wygląda tak jakbyś w nim spała. Przepraszam, nie obraź się, ale mam takie skojarzenie. Wyglądasz w nim na taką smutną, steraną życiem starą-malutką. Też mam dość ciemną oprawę oczu, ale to nie przeszkadza, żeby makijaż był delikatny i świeży. Jak ktoś ma ciemne rzęsy i brwi to nie znaczy, że makijaż musi być w ciemnych kolorach...
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 13:22   #888
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

[1=0f0603ed06f411a5d3d78a7 f01b50240947bf49a_6024742 79be1e;23252636]SQ, nie sądziłam, że tak szybko wrócisz do męczenia włosów rozjaśnianiem... Na tych ostatnich fotkach nie wyglądają dobrze - są bardzo suche, sianowate i podkreślają to jeszcze moim zdaniem te rozjaśnione pasemka. Może zamiast popularnych drogeryjnych produktów do pielęgnacji kup i stosuj coś co polecają dziewczyny np. olej kokosowy (sama jeszcze nie próbowałam, ale już słyszałam tyle świetnych opinii na jego temat) zero chemii, sama natura, podobno nawet może być oliwa z oliwek. Ja jestem bardzo zadowolona z maski Stapiz Sleek z jedwabiem i olejem z pestek słonecznika chyba, jakoś tak. Nie ma silikonów, jest niedroga i można kupić bez problemów na allegro. Teraz tez chciałabym wypróbować WAX (do kupienia w aptekach i na all). Nie wierzę jakoś w te wynalazki z Avonu, to mi się zdaje taki pic na wodę fotomontaż - pachnie pewnie pięknie, ma ładne opakowanie, ale jakoś nie mogę uwierzyć w lecznicze działanie na włosy. Upiększające być może tak, ale nie lecznicze.
Natomiast jeśli mogę powiedzieć swoją opinię na temat makijażu, to wygląda tak jakbyś w nim spała. Przepraszam, nie obraź się, ale mam takie skojarzenie. Wyglądasz w nim na taką smutną, steraną życiem starą-malutką. Też mam dość ciemną oprawę oczu, ale to nie przeszkadza, żeby makijaż był delikatny i świeży. Jak ktoś ma ciemne rzęsy i brwi to nie znaczy, że makijaż musi być w ciemnych kolorach...[/QUOTE]

Odnowiłam pasemka, bo miałam okropne odrosty. Fryzjer nałożył blond bez konsultacji ze mną . W połowie nakładania zapytałam co to będzie za kolor i usłyszałam, że blond. Cóż, nie czuję się najgorzej - i tak lepsze to, niż przytłaczająca czerń. Dzisiaj dostałam z Ofirlame szampon i odżywkę z kokosem - http://chce.to/content/cococookie/20...FEB0F1FA35.jpg i http://bi.gazeta.pl/im/7/5262/z5262707X.jpg i zobaczę, jak moje włosy się po tym zachowają. WAX chcę też właśnie kupić w aptece, tylko moja mama to stosowała i mówiła, że jest dobra (maseczka), ale strasznie przetłuszcza włosy . Ogólnie myślę też nad spray'em, zapewniającym ochronę przed temperaturą - przed ew. prostowaniem.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 13:38   #889
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Odnowiłam pasemka, bo miałam okropne odrosty. Fryzjer nałożył blond bez konsultacji ze mną . W połowie nakładania zapytałam co to będzie za kolor i usłyszałam, że blond. Cóż, nie czuję się najgorzej - i tak lepsze to, niż przytłaczająca czerń. Dzisiaj dostałam z Ofirlame szampon i odżywkę z kokosem - http://chce.to/content/cococookie/20...FEB0F1FA35.jpg i http://bi.gazeta.pl/im/7/5262/z5262707X.jpg i zobaczę, jak moje włosy się po tym zachowają. WAX chcę też właśnie kupić w aptece, tylko moja mama to stosowała i mówiła, że jest dobra (maseczka), ale strasznie przetłuszcza włosy . Ogólnie myślę też nad spray'em, zapewniającym ochronę przed temperaturą - przed ew. prostowaniem.
Ty masz tak suche włosy, że nie mają Ci się szans przetłuścić. I kup koniecznie ten olej kokosowy, nie jest drogi, a zobaczysz, że zdziała cuda.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-15, 15:00   #890
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość
Ty masz tak suche włosy, że nie mają Ci się szans przetłuścić. I kup koniecznie ten olej kokosowy, nie jest drogi, a zobaczysz, że zdziała cuda.
Hehe, dzięki za pocieszenie . Spróbuję. Z tym, że olejku kokosowego nie ma w żadnej drogerii, jakie mam w mieście... skąd to cudo wziąć?
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 15:04   #891
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Hehe, dzięki za pocieszenie . Spróbuję. Z tym, że olejku kokosowego nie ma w żadnej drogerii, jakie mam w mieście... skąd to cudo wziąć?
Sklepy ze zdrową żywnością/internet.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 16:06   #892
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

oj kochana włoski bardzo zle wyglądają
odżywki z avonu i oriflame ? niestety w Twoim przypadku o wieeele za mało!!

żeby odbudować choć trochę włosy musisz zacząc stosować maski regenerujące : np loreal absolut repair albo dolce anti-age/latte.
wax l'biotica jest też super
taką maske w obecnej syt powinnaś nakładać co 2-3 dni jako kompres, czyli po umyciu włosów, nakładasz maskę, zawijasz włosy w torebkę foliową i zakładasz czapke na noc i tak idziesz spac zobaczysz różnicę, gwarantuje Ci to.
Poza tym olejowanie włosów-jak nie masz bezpośredniego dostępu do oleju kokosowego, to smaruj rycynowym albo zwykłą oliwą z oliwek. Polecam też oliwkę HIPP.
Na koncowki oczywiscie niezbedny jedwab-jedwabiste serum z joanny jest bardzo ok jesli suszysz suszarką to KONIECZNIE cos z termoochroną.
Oczywiscie prostownica do kosza!!!
kup też suplement do włosów np merz spezial, vitapil...niezbedne jest też ich wewnętrzne odżywianie.

jesli chodzi o makijaż to jest za mocny, za ciemny i zbyt przytłaczający Masz młodą, drobną buzie i taki intensywny makijaż zle wygląda...
Nie wiem czemu uważasz, że jesli masz ciemną oprawe oczy to koniecznie kredka musi byc czarna ja też mam ciemne rzęsy i własnie dlatego używam brązowej kredki bo jak dam czarna to strasznie ciemno to wygląda...
spróbuj z brązową ale rób cieniutkie te kreski a nie takie jakbyś miesiąc kredki nie temperowała...! na powieki delikatny cien, np beżowy, w kącikach możesz rozświetlic opalizującym jasnym kolorkiem.
Na policzki jakiś róz, może w chłodnym odcieniu a na usta lekki różowy błyszczyk
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 16:28   #893
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
oj kochana włoski bardzo zle wyglądają
odżywki z avonu i oriflame ? niestety w Twoim przypadku o wieeele za mało!!

żeby odbudować choć trochę włosy musisz zacząc stosować maski regenerujące : np loreal absolut repair albo dolce anti-age/latte.
wax l'biotica jest też super
taką maske w obecnej syt powinnaś nakładać co 2-3 dni jako kompres, czyli po umyciu włosów, nakładasz maskę, zawijasz włosy w torebkę foliową i zakładasz czapke na noc i tak idziesz spac zobaczysz różnicę, gwarantuje Ci to.
Poza tym olejowanie włosów-jak nie masz bezpośredniego dostępu do oleju kokosowego, to smaruj rycynowym albo zwykłą oliwą z oliwek. Polecam też oliwkę HIPP.
Na koncowki oczywiscie niezbedny jedwab-jedwabiste serum z joanny jest bardzo ok jesli suszysz suszarką to KONIECZNIE cos z termoochroną.
Oczywiscie prostownica do kosza!!!
kup też suplement do włosów np merz spezial, vitapil...niezbedne jest też ich wewnętrzne odżywianie.

jesli chodzi o makijaż to jest za mocny, za ciemny i zbyt przytłaczający Masz młodą, drobną buzie i taki intensywny makijaż zle wygląda...
Nie wiem czemu uważasz, że jesli masz ciemną oprawe oczy to koniecznie kredka musi byc czarna ja też mam ciemne rzęsy i własnie dlatego używam brązowej kredki bo jak dam czarna to strasznie ciemno to wygląda...
spróbuj z brązową ale rób cieniutkie te kreski a nie takie jakbyś miesiąc kredki nie temperowała...! na powieki delikatny cien, np beżowy, w kącikach możesz rozświetlic opalizującym jasnym kolorkiem.
Na policzki jakiś róz, może w chłodnym odcieniu a na usta lekki różowy błyszczyk
Dzięki.
Po rycynkę idę jutro rano, bo dzisiaj już apteka zamknięta. Włosów nie suszę, ale zastanawiam się, czy to czasami nie jest błąd - może dlatego, że kładę się spać z mokrymi włosami, mam rano takie pofalowane i powywijane.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 16:37   #894
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Dzięki.
Po rycynkę idę jutro rano, bo dzisiaj już apteka zamknięta. Włosów nie suszę, ale zastanawiam się, czy to czasami nie jest błąd - może dlatego, że kładę się spać z mokrymi włosami, mam rano takie pofalowane i powywijane.
generalnie nie powinno się chodzić z mokrymi to, że rano masz pofalowane i powywijane to znak, że masz włosy z tendencją do falowania ja mam tak samo może spróbuj zrobić tak, że po umyciu włosów(np wczesnym wieczorem) dasz im torchę podeschnąć naturalnie i potem zrob koczka na noc. Zobaczysz jak bedą wygladac rano ja co prawda mam dłuższe włosy ale robią mi się takie fajne grube fale dzieki czemu mogę zrezygnować i z suszarki i z prostownicy
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 16:57   #895
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
generalnie nie powinno się chodzić z mokrymi to, że rano masz pofalowane i powywijane to znak, że masz włosy z tendencją do falowania ja mam tak samo może spróbuj zrobić tak, że po umyciu włosów(np wczesnym wieczorem) dasz im torchę podeschnąć naturalnie i potem zrob koczka na noc. Zobaczysz jak bedą wygladac rano ja co prawda mam dłuższe włosy ale robią mi się takie fajne grube fale dzieki czemu mogę zrezygnować i z suszarki i z prostownicy
Spróbuję . Latem to jeszcze nie ma problemu, bo praktycznie od razu po umyciu są suche, jeśli jeszcze przy okazji posiedzę chwilę na balkonie to już w ogóle... Ale teraz jak myję je przed spaniem i jeszcze nałożę odzywkę bez spłukiwania, poczytam chwilę i idę spać - to praktycznie z mokrą głową.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 08:59   #896
babyvip
Raczkowanie
 
Avatar babyvip
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 269
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Jeśli chodzi o dobre odżywki do włosów suchych jak polecam odżywki z Kallos-a są dostępne w hurtowniach kosmetycznych. Sama mam włosy rozjaśniane (wracam z brązu do blondu) i po tych odżywkach mam włosy normalne, nie przesuszone. Naprawdę polecam. Nie są drogie bo ok. 25 zł za 1 litr odżywki, poczytaj opinię na KWC i dostosuj jakąś do swoich włosów, ponadto w moim mieście w hurtowniach pracuję osoby, które zawsze bardzo chętnie doradzam, wiec poszukaj u siebie
Trzymam kciuki
babyvip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 10:23   #897
Justiii20
Przyczajenie
 
Avatar Justiii20
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 18
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

To jest troszke starsze zdjęcie, nie znalazłam odpowiedniego z wakacji. Teraz mam trochę dłuższe włosy i nie prostuję już...
Justiii20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 11:02   #898
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 422
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Cytat:
Napisane przez Justiii20 Pokaż wiadomość
To jest troszke starsze zdjęcie, nie znalazłam odpowiedniego z wakacji. Teraz mam trochę dłuższe włosy i nie prostuję już...
Justiii, na metamorfozach każda osoba zakłada swój własny osobny wątek -> patrz regulamin.


SQ, ja to bym Cię chętnie zobaczyła w jakiś zwykłych jeansach i kolorowej bluzce, z włoskami związanymi w kitkę lub koczek i bez czarnego makijażu. Zamiast niego jakiś lekki błyszczyk, troszkę różu na policzki (ale minimalnie), na całą powiekę jakiś jasny lekko perłowy beżowy cień, zewnętrzne kąciki oczu zaznaczone lekko chłodnym brązem i wytuszowane rzęski. Żadnych czarnych krech i ciemnych szminek. No i przede wszystkim zdjęcie en face z uśmiechem na buzi. Chociaż malutkim Pleaseeee
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 12:40   #899
Justiii20
Przyczajenie
 
Avatar Justiii20
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 18
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Dzięki jestem tu od nie dawna i rzadko bywam...hmm pomyśle nad tym a co z kolorem??
Justiii20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 12:46   #900
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 422
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Cytat:
Napisane przez Justiii20 Pokaż wiadomość
Dzięki jestem tu od nie dawna i rzadko bywam...hmm pomyśle nad tym a co z kolorem??
fragm. regulaminu:
Cytat:
2. Nie zakładaj paru wątków! Każdy wątek niech dotyczy jednej osoby. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania (nawet po jakimś czasie) to dopisuj je do swojego wątku.
3. Nie podpinaj się do cudzego wątku Jeśli również chcesz otrzymać jakąś poradę, to załóż własny wątek.
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:43.