Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-09, 00:42   #2221
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Phla83 Pokaż wiadomość
a z tymi testami owulacyjnymi, można nie mieć w ogóle ow. dobra ale przez ile miesięcy pod rząd? zakładając oczywiście że jestem zdrowa i wsio ok..
Ja bym jednak poszła zbadać hormony, jeśli testy nie wykazywałyby owu powiedzmy przez 3 mce- tak na wszelki wypadek, nie zakładając, że coś jest nie tak, po prostu w imię zasady "strzeżonego Pan Bóg strzeże". W zeszłym mcu nie miałam dnia, żeby test pokazał, że pierwsza kreska jest wyraźniejsza od drugiej, ale wczoraj wieczorem ewidentnie była ciemniejsza.
I faktycznie, od kiedy zaczęliśmy się starać i siłą rzeczy wsłuchuję się w swój organizm, na bank już byłam objawowo w ciąży ze 3 razy, które to razy kończyły się @. Więc nie ufam teraz przeczuciom.
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 13:24   #2222
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Witam Chciałabym żebyście mi poradziły w takiej sprawie: w przyszły poniedziałek mam mieć robioną tomografię i wiem, że nie wolno jej robić w ciąży. W zeszłą środę kochaliśmy się bez zabezpieczenia do końca, w dniu badania nie będzie jeszcze 14 dni od stosunku a ja chciałabym sprawdzić cz na pewno nie jestem w ciąży. Jaki test da mi wynik po 11 dniach? Czy najlepiej robić betę? Pozdrawiam
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 17:13   #2223
AgusiaczeQ___
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: GLIWICE
Wiadomości: 88
GG do AgusiaczeQ___
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Witam Chciałabym żebyście mi poradziły w takiej sprawie: w przyszły poniedziałek mam mieć robioną tomografię i wiem, że nie wolno jej robić w ciąży. W zeszłą środę kochaliśmy się bez zabezpieczenia do końca, w dniu badania nie będzie jeszcze 14 dni od stosunku a ja chciałabym sprawdzić cz na pewno nie jestem w ciąży. Jaki test da mi wynik po 11 dniach? Czy najlepiej robić betę? Pozdrawiam
No wydaję mi się, że beta jest napewno pewniejsza, więc jeśli masz możliwość to ja zrób pozdrawiam
AgusiaczeQ___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 17:52   #2224
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Dziękuję A jeszcze takie pytanie: kiedy najwcześniej można zrobić betę? Bo mam możliwość zrobienia jej jutro ale to będzie dopiero tydzień po stosunku
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 18:04   #2225
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Dziękuję A jeszcze takie pytanie: kiedy najwcześniej można zrobić betę? Bo mam możliwość zrobienia jej jutro ale to będzie dopiero tydzień po stosunku
Można już 10 po stosunku.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 18:20   #2226
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

No to jednak muszę poczekać do poniedziałku Bo w weekend raczej nie ma szans.
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 06:21   #2227
Shira_83
Zadomowienie
 
Avatar Shira_83
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 646
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Hej Kobitki

no nareszcie znlazłam chwilkę, żeby się odezwać z tą przeprowadzką to jakiś koszmar fujjjj już nie mogę patrzeć na te wszytkie skrzynie torby i meble rozrzucone bez ładu..... jeszcze dwa tygodnie do drugiej wizyty u gina mam nadzieję, że tym razem zobaczę maleństwo dziewczyny nie uwierzycie jak ja szybko się męczę to jest nie normalne pozmywam naczynia i odpoczynek zamiote podłodę i znowu musi być przerwa zero energii najchętniej to bym tylko leżała i spała. bardzo dziękuję za Gratkiale chyba muszę zmienić wątek, żeby Was nie zanudzać moim objawami ciążowymi bo póki co z testowaniem skończyłam

buziaki i trzymam kciuki za Was mocno!!!!!
Shira_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-10, 20:39   #2228
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Shiro, i ode mnie gratulacje!!!
Ja oczywiście już mam przymus testowy mimo, że minęło od 5 do 1 go dnia od stosunku - ciekawa jestem, czy któraś z Was spotkała się ze zjawiskiem, że po dłuuugim czasie pojawia się druga kreska- no ja wiem, że piszą, żeby nie brać tego pod uwagę, ale rozumiecie, że na taki widok serce aż skacze
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 14:28   #2229
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Phla83 Pokaż wiadomość
a z tymi testami owulacyjnymi, można nie mieć w ogóle ow. dobra ale przez ile miesięcy pod rząd? zakładając oczywiście że jestem zdrowa i wsio ok..
Każdy organizm jest inny, nie da się ot tak odpowiedzieć na pytanie. Jednak sprawdzić czy w danym cyklu będzie\jest owu może monitoring cyklu a ostatecznie potwierdzić ciąża .

Znam jednak jeden przypadek, gdzie dziewczynie gin powiedział, ze nie ma pęcherzyka dominującego i nici będą z owu. Poszła do domu, jak sama przyznała od tamtego czasu "trochę" się z mężem "poprzytulała" i .... okresu nie dostala, zaszla w ciaze .
__________________
Zmieniaj swoje życie

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2010-11-11 o 14:32
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 09:18   #2230
wrona88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 189
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cześć dziewczyny!!! Jestem tu nowa. I mam takie pytanie:
17 dni spóźnia mi sie okres, boli mnie brzuch i sutki. Czy moge być w ciąży??? W poniedziałek chce zrobić test ( nie za wcześnie???)
__________________
zaręczyny 1.05.2007r.
ŚLUB 20.07.2007r.
wrona88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 14:31   #2231
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez wrona88 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!!! Jestem tu nowa. I mam takie pytanie:
17 dni spóźnia mi sie okres, boli mnie brzuch i sutki. Czy moge być w ciąży??? W poniedziałek chce zrobić test ( nie za wcześnie???)
Może możesz. Wypadałoby napisać coś o stosunku.
Zrób test a później idź do lekarza.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 19:19   #2232
Meringuee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

witam. robilam test bo podejrzewam u siebie ciaze. Mam tylko 18 lat i czytajac ulotke tak sie stresowalam ze zle odczytalam ze mam wynik sprawdzic po 5 min. sprawdzilam, byla jedna kreska... pozniej sprawdzilam ze mialo byc 5 sekund... czy 2 kreska mogla zaniknac do tego czasu...? pozatym jesli jestem w ciazy to najprawdopodobniej w min 2 miesiacu bo 2 miesiace temu moj chlopak wyjechal..czy po takim czasie moze test byc nie wiarygodny...??
Meringuee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 19:36   #2233
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Meringuee Pokaż wiadomość
witam. robilam test bo podejrzewam u siebie ciaze. Mam tylko 18 lat i czytajac ulotke tak sie stresowalam ze zle odczytalam ze mam wynik sprawdzic po 5 min. sprawdzilam, byla jedna kreska... pozniej sprawdzilam ze mialo byc 5 sekund... czy 2 kreska mogla zaniknac do tego czasu...? pozatym jesli jestem w ciazy to najprawdopodobniej w min 2 miesiacu bo 2 miesiace temu moj chlopak wyjechal..czy po takim czasie moze test byc nie wiarygodny...??
Test jest wiarygodny. Gdybyś była w ciąży to kreska powinna zostać. Takie moje zdanie.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 08:34   #2234
OlusiaS
Wtajemniczenie
 
Avatar OlusiaS
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wloclawek/Niemcy
Wiadomości: 2 311
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Witam.
Justyna-niestety mialas racje,to moja wyobraznia .Okres sie pojawil w piatek.Ale zaczelam obserwacje (temperatura itd.),moze tym razem sie uda .
Pozdrawiam
OlusiaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 09:23   #2235
wrona88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 189
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez _Emi_ Pokaż wiadomość
Może możesz. Wypadałoby napisać coś o stosunku.
Zrób test a później idź do lekarza.

Stosunek był normalny my staramy sie o dziecko.W sobote zrobiłam test wyszedł negatywny a okresu dalej nie mam.
__________________
zaręczyny 1.05.2007r.
ŚLUB 20.07.2007r.
wrona88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 22:57   #2236
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez OlusiaS Pokaż wiadomość
Witam.
Justyna-niestety mialas racje,to moja wyobraznia .Okres sie pojawil w piatek.Ale zaczelam obserwacje (temperatura itd.),moze tym razem sie uda .
Pozdrawiam
Ech, co za los, Olusiu
ja mam mieć @ ok.23go, ale chyba nic z tego nie będzie- zmyliły mnie testy owu- tzn kiedy pierwsza kreseczka zaczęła być trochę ciemniejsza, przystapiliśmy do roboty, tymczasem 2 dni później, kiedy z powodu podróży w żaden sposób nie mogliśmy nic zrobić, pierwsza krecha wyszła supermocna- 2 dni PO. To było ttydzień temu, oczywiście robiłam dziś test- bo wytrzymać nie mogę, wyszedł negatywnie. Bo tak sobie myslę, robiąc testy przed terminem @, że może wyjdzie jakaś ledwie minimalna kreseczka, ale nie.
Ja tym razem nie mam żadnych objawów ew ciąży, w ogóle każdy cykl wygląda u mnie inaczej- raz pobolewa prawie caly mc, innym razem piersi nabrzmiewają, a jeszcze innym jakbym nie miala brzucha.
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 06:37   #2237
OlusiaS
Wtajemniczenie
 
Avatar OlusiaS
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wloclawek/Niemcy
Wiadomości: 2 311
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Ech, co za los, Olusiu
ja mam mieć @ ok.23go, ale chyba nic z tego nie będzie- zmyliły mnie testy owu- tzn kiedy pierwsza kreseczka zaczęła być trochę ciemniejsza, przystapiliśmy do roboty, tymczasem 2 dni później, kiedy z powodu podróży w żaden sposób nie mogliśmy nic zrobić, pierwsza krecha wyszła supermocna- 2 dni PO. To było ttydzień temu, oczywiście robiłam dziś test- bo wytrzymać nie mogę, wyszedł negatywnie. Bo tak sobie myslę, robiąc testy przed terminem @, że może wyjdzie jakaś ledwie minimalna kreseczka, ale nie.
Ja tym razem nie mam żadnych objawów ew ciąży, w ogóle każdy cykl wygląda u mnie inaczej- raz pobolewa prawie caly mc, innym razem piersi nabrzmiewają, a jeszcze innym jakbym nie miala brzucha.
Nie mozna tym testom do konca wierzyc...Nie sa do konca wiarygodne.Postaraj sie nie myslec tak intensywnie o tym wszystkim,bo psychika ma bardzo duzy wplyw.Wiem,ze to nie latwe,ale ja postaram sie teraz wyluzowac.Mam nadzieje,ze mi sie to uda .
Glowa do gory,na pewno fasolka czeka na odpowiedni moment,zeby sie zagniezdzic .Zaczekaj jeszcze ten tydzien,wytrzymasz na pewno.I moze wlozysz do 'buta' mezowi malutkie buciki.Trzymam mocno kciuki
OlusiaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 08:18   #2238
kalinkap13
Rozeznanie
 
Avatar kalinkap13
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 814
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

i ja napisze..jesli moge
dzis rano zrobilam pre test z nadzieja ze zobacze upragnione dwie kreseczki..i co?zepsulam sobie tylko humor. ale tlumacze to sobie ze za wczesnie go zrobilam - owulke mialam-po clo- jakos 5 /6 listopad (bylam na monitoringu, 8.go byly slady "po owulacji").mocno w to wierze...bynajmniej chcialabym..bo caly zeszly tydzien kluly mnie jajniki.. @ nie wiem kiedy powinnam dostac bo leczylam sie szybciej na torbiel. ehhh
__________________
nasz ślub

nasze dwa szczęścia - Filipek i Fabianek
kalinkap13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 08:48   #2239
beata_1988
Zakorzenienie
 
Avatar beata_1988
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5 373
GG do beata_1988
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez OlusiaS Pokaż wiadomość
Nie mozna tym testom do konca wierzyc...Nie sa do konca wiarygodne.Postaraj sie nie myslec tak intensywnie o tym wszystkim,bo psychika ma bardzo duzy wplyw.Wiem,ze to nie latwe,ale ja postaram sie teraz wyluzowac.Mam nadzieje,ze mi sie to uda .
Glowa do gory,na pewno fasolka czeka na odpowiedni moment,zeby sie zagniezdzic .Zaczekaj jeszcze ten tydzien,wytrzymasz na pewno.I moze wlozysz do 'buta' mezowi malutkie buciki.Trzymam mocno kciuki
Dziewczyny, pochwalę się Wam chociaż nie do końca jestem pewna wyniku testu płytkowego, dzisiaj mam umówioną wizytę u gina to będę pewna na 100%

W sumie to z mężem nie staraliśmy się tak specjalnie o dzidziusia, tak jakoś samo wyszło okres spóźniał mi się od jakichś 3 tyg choć z początku nie przejmowałam się tym bo miałam nieregularne miesiączki cykle 27-39 dni, dwa tygodnie temu robiłam test ale wyszedł negatywny ale od tego czasu @ nadal nie było, czuję się normalnie, piersi i sutki troszkę pobolewały normalnie jak przed okresem zwykle więc myślałam że wszystko ok tylko się przeciągnęło.

Ale tż wczoraj namówił mnie na kupienie drugiego testu i robiłam dzisiaj rano i wyszły 2 kreski chociaż ta druga taka bledsza trochę niż ta pierwsza ale jest, a za pierwszym testem byłą tylko jedna krecha ciemna a drugiej ani śladu. Zaznaczam że pierwszy test robiłam w południe bo oboje nie mogliśmy się doczekać żeby zrobić rano następnego dnia ale ten dzisiaj z samego rana, czy mogło to mieć wpływ na negatywny wynik tamtego testu że nie był robiony z porannego moczu?

Ale się nie mogę doczekać wizyty i żeby na 100% wiedzieć. Na początku nie bardzo mi się chciało wierzyć w dwie kreseczki bo jakoś normalnie się czułam, żadnych zmian nic a nic.

Nawet teraz jakoś jeszcze to do mnie nie dociera
__________________

Dwa serca po raz drugi :heart:
beata_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 11:22   #2240
OlusiaS
Wtajemniczenie
 
Avatar OlusiaS
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wloclawek/Niemcy
Wiadomości: 2 311
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Beata-to gratulacje !!
Daj znac,co Ci gin powiedzial.Ale mysle,ze jak sa dwie krechy na tescie,okres Ci sie tyle spoznia,to pewnie bedzie dzidzi
OlusiaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 11:56   #2241
aledra7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 97
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Beatko ja też uważam że będzie dzidzi daj znać co powiedział lekarz
aledra7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 12:08   #2242
beata_1988
Zakorzenienie
 
Avatar beata_1988
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5 373
GG do beata_1988
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

kurcze, cieszę się bardzo, tż także ale i jednocześnie się boję bo jakoś do tej pory to macierzyństwo wydawało mi się odległym tematem, może to być jakiś 3 tydzień dopiero ale ja się czuję normalnie, zupełnie tak jak zawsze, żadnych mdłości, wahań nastrojów ani nic, wy też tak miałyście? (pytam młode mamy) kurde ale się nie mogę doczekać wizyty u gina tż już obadał rano sprawę bo razem czekaliśmy na wynik testu i stwierdził że dzidzi byłoby w sierpniu to do zimy by się odchowało fajnie ja tam jeszcze nie wierzę w test, chcę bardziej wiarygodnych wyników

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

jakoś wcale nie odczuwam różnicy jeśli rzeczywiście jestem zafasolkowana
__________________

Dwa serca po raz drugi :heart:
beata_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 15:19   #2243
jola0078
Rozeznanie
 
Avatar jola0078
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 560
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cześć Dziewczyny! dziś zaczęły boleć mnie sutki, gdy je ściskam, podobno to to jeden z objawów ciąży...nie wiem co robić...oststni raz współżyłam z chłopakiem 28 października od tamtego czasu nie kochaliśmy sie, a w sobotę 30 października dostałam planowo okres.biorę cilest, a chłopak zawsze zakłada prezerwatywę. ogólnie czuję się dobrze, a wahania nastrojów to u mnie raczej normalna sprawa....czy powinnam zrobić test ciążowy? prosze o odpowiedź.
jola0078 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 18:13   #2244
beata_1988
Zakorzenienie
 
Avatar beata_1988
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5 373
GG do beata_1988
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

pokornie melduję że dalej nic nie wiem byłam u gina dał mi skierowanie na krew na beta-HCG jutro z rana lecę i mam wizytę w piątek - mam się pokazać z wynikami bo na USG nic nie znalazł ale mówił że może być jeszcze za wcześnie bo na badaniu USG dopochwowym można zobaczyć pęcherzyk ciążowy dopiero ok. 5 tyg ciąży a ja jeśli już to jestem około 3-4 tydzień nerwy do piątku chyba mnie zjedzą... ja już chce wiedzieć

Ale na wszelki wypadek kazał łykać kwas foliowy więc jestem dobrej myśli
__________________

Dwa serca po raz drugi :heart:

Edytowane przez beata_1988
Czas edycji: 2010-11-16 o 18:17
beata_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 23:24   #2245
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez OlusiaS Pokaż wiadomość
Nie mozna tym testom do konca wierzyc...Nie sa do konca wiarygodne.Postaraj sie nie myslec tak intensywnie o tym wszystkim,bo psychika ma bardzo duzy wplyw.Wiem,ze to nie latwe,ale ja postaram sie teraz wyluzowac.Mam nadzieje,ze mi sie to uda .
Glowa do gory,na pewno fasolka czeka na odpowiedni moment,zeby sie zagniezdzic .Zaczekaj jeszcze ten tydzien,wytrzymasz na pewno.I moze wlozysz do 'buta' mezowi malutkie buciki.Trzymam mocno kciuki
Powiem Ci, Olu, że ja jestem dość wyluzowana- kiedy się staramy , ale potem , no taki mam temperament, że nie wytrzymuję i chcę wiedzieć, na czym stoję, jak najszybciej. To bardzo miłe, co napisałaś. Zresztą - tylko się nie śmiejcie- lata temu wróż, jeszcze przed poprzednim ślubem tak, dla zabawy i jeszcze moja znajoma "jasnowidzka" jakieś 10 lat temu przepowiedzieli mi dwoje dzieci.

Cytat:
Napisane przez beata_1988 Pokaż wiadomość

Ale tż wczoraj namówił mnie na kupienie drugiego testu i robiłam dzisiaj rano i wyszły 2 kreski chociaż ta druga taka bledsza trochę niż ta pierwsza ale jest, a za pierwszym testem byłą tylko jedna krecha ciemna a drugiej ani śladu.
Nawet teraz jakoś jeszcze to do mnie nie dociera
Będzie dobrze!

Cytat:
Napisane przez beata_1988 Pokaż wiadomość
pokornie melduję że dalej nic nie wiem byłam u gina dał mi skierowanie na krew na beta-HCG jutro z rana lecę i mam wizytę w piątek - mam się pokazać z wynikami bo na USG nic nie znalazł ale mówił że może być jeszcze za wcześnie bo na badaniu USG dopochwowym można zobaczyć pęcherzyk ciążowy dopiero ok. 5 tyg ciąży a ja jeśli już to jestem około 3-4 tydzień nerwy do piątku chyba mnie zjedzą... ja już chce wiedzieć

Ale na wszelki wypadek kazał łykać kwas foliowy więc jestem dobrej myśli
Trzymam kciuki- mnie w poprzedniej ciąży ginekolog w 6stym tyg zobaczył pusty pęcherzyk, a 2 dni później inny pokazał mi na monitorze bijące serduszko, mało go w rękę nie pocałowałam
Czekanie jest tak bardzo trudne, więc Beatko, wspieram mocno- jak też i wszystkie "czekające"
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 08:00   #2246
olus23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 102
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

beata _1988
trzymam kciuki żeby była fasolka. mnie lekarz powiedział że jestem w ciązy w 6 tyg.takze głowa do góry.
pozdrawiam
olus23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 08:31   #2247
OlusiaS
Wtajemniczenie
 
Avatar OlusiaS
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wloclawek/Niemcy
Wiadomości: 2 311
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

[QUOTE=justynaneyman;23289 023]Powiem Ci, Olu, że ja jestem dość wyluzowana- kiedy się staramy , ale potem , no taki mam temperament, że nie wytrzymuję i chcę wiedzieć, na czym stoję, jak najszybciej. To bardzo miłe, co napisałaś. Zresztą - tylko się nie śmiejcie- lata temu wróż, jeszcze przed poprzednim ślubem tak, dla zabawy i jeszcze moja znajoma "jasnowidzka" jakieś 10 lat temu przepowiedzieli mi dwoje dzieci.

Powiem Ci,ze zaczelam wierzyc we wrozki od momentu,kiedy mojemu mezowi i tesciowej zaczelo sie sprawdzac,co im przepowiedzialy.Ja osobiscie jeszcze nigdy nie bylam-niech sie dzieje,co chce ,chociaz czasem mialabym ochote popatrzec w przyszlosc .Takze skoro wywrozyli Ci dwojke dzieci,to pewnie tak bedzie.A teraz,zeby nie myslec idz na jakies pogaduchy,zakupy(tylko omijaj dzieciece sklepiki ),pomysl,co ugotujesz na swieta albo zabierz sie za ostre porzadki.Mi to pomaga,mysli calkiem uciekaja.Do wtorku malo czasu zostalo-dasz rade!!
OlusiaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 15:50   #2248
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

[QUOTE=OlusiaS;23290589]
Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
.A teraz,zeby nie myslec idz na jakies pogaduchy,zakupy(tylko omijaj dzieciece sklepiki ),pomysl,co ugotujesz na swieta albo zabierz sie za ostre porzadki.Mi to pomaga,mysli calkiem uciekaja.Do wtorku malo czasu zostalo-dasz rade!!
Tak źle nie jest, żebym się miała aż za porządki brać
Zresztą w gruncie rzeczy nie do wtorku, tylko do niedzieli, bo zawsze 2 dni przed @ mam plamienie.
co do zakupów- oczywiście Allegro i perfumy!!!!
Dziękuję
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 09:22   #2249
littleblackdalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 37
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Witam,
mam pytanie co do skuteczności testów. Dziś wykonałam test, w 5 dniu po spodziewanej miesiączce i wynik wyszedł negatywny, jednak dalej nie mam miesiączki i zaczyna mnie to niepokoić. Czy skuteczność testów jest tak wysoka jak podaje producent czy trzeba jednak po 2, 3 dniach test powtarzać?
littleblackdalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 10:23   #2250
beata_1988
Zakorzenienie
 
Avatar beata_1988
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5 373
GG do beata_1988
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez littleblackdalia Pokaż wiadomość
Witam,
mam pytanie co do skuteczności testów. Dziś wykonałam test, w 5 dniu po spodziewanej miesiączce i wynik wyszedł negatywny, jednak dalej nie mam miesiączki i zaczyna mnie to niepokoić. Czy skuteczność testów jest tak wysoka jak podaje producent czy trzeba jednak po 2, 3 dniach test powtarzać?
Zawsze lepiej dla pewność po jakimś czasie powtórzyć test.
mnie pierwszy wyszedł negatywny po ok. 1,5 tyg po spodziewanej miesiączce a po następnych dwóch pozytywny, czekam teraz na potwierdzenie z badania krwi bo gin na USG nic nie wiedział jeszcze.
__________________

Dwa serca po raz drugi :heart:
beata_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-14 19:15:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:31.