Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi! - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-28, 20:01   #511
nie_powiem
Wtajemniczenie
 
Avatar nie_powiem
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 893
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Jak dobrze, że te święta się już kończą. Chociaż o tyle dobrze, że jestem chora i leżę w łóżku i apetyt średni, to aż tak nie poszalałam. Trzeba widzieć jakieś plusy

Ja chciałabym schudnąć jakieś 12 kg, ale przy 7 byłabym mega szczęśliwa.. Moja wymarzona waga to 48 kg/155 cm wzrostu
__________________
A tam, od jutra.
nie_powiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-28, 20:18   #512
Crema Catalana
Rozeznanie
 
Avatar Crema Catalana
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 849
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
ja na swoim koncie juz mam sporo szwow wiec jestem zaprawiona w boju

a widzisz, bo kazdy ma kurde inaczej. jakby juz nie moglo byc tak, ze jak ktos sie za siebie wezmie to by moglo spadac tam gdzie sie chce
jeszcze przez moj kregoslup i wgl wiele cwiczen na brzuch u mnie odpada.
a dla mnie moje piersi sie zrobily za duze zawsze bardziej mi sie podobal mniejszy. teraz to pewnie kwestia hormonow ale cos poszukac zeby go wzmocnic by sie przydalo
haha, zaprawiona w boju.. mam jednak nadzieję, że szczęście będzie Ci sprzyjać i coraz mniej sprzętów atakować..

oj tak.. w ogóle ćwicząc brzuch trzeba uważać na kręgosłup..zwłaszcza lędźwie, tu łatwo o kontuzje..a jak dodatkowo masz przeboje z kręgosłupem to faktycznie, nie ma co ryzykować.
ponoć wszystkie ćwiczenia w pozycji deski są spoko, ja też zawsze chętniej je wykonuję niż np. popularne brzuszki, których wręcz nieznoszę

biust się ładnie formuje przy machaniu ciężarkami, ja nie mogę szaleć póki co z większymi niż 2kg na rękę..
ale też widzę efekty!
__________________
"I believe that laughing is the best calorie burner. I believe in kissing, kissing a lot. I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles."
Crema Catalana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-28, 20:22   #513
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

wlasnie z ciezarkami i deska tez mam ciezko, bo mam barki do operacji
mowie, bedzie ciezko, wiec poki co robie tyle co moge, zrzuce jeszcze balastu i jak bede mniej wazyc podzialam wiecej. chociaz cos juz zaczne teraz wprowadzac
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-28, 20:32   #514
Crema Catalana
Rozeznanie
 
Avatar Crema Catalana
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 849
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
wlasnie z ciezarkami i deska tez mam ciezko, bo mam barki do operacji
mowie, bedzie ciezko, wiec poki co robie tyle co moge, zrzuce jeszcze balastu i jak bede mniej wazyc podzialam wiecej. chociaz cos juz zaczne teraz wprowadzac
cholercia..mam nadzieję, że koniec koncow wszystko będzie dobrze

masz dobre podejście..w sumie nie ma co się zarzynać ćwiczeniami, dieta, sposób odzywiania i tak robi 70% sukcesu..
__________________
"I believe that laughing is the best calorie burner. I believe in kissing, kissing a lot. I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles."
Crema Catalana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-28, 20:37   #515
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Crema - tzn wiem, ze dieta i tymi drobnymi cwiczeniami i tak sporo zrobie. z mniejszym balastem i rozruszaniem bede mogla zrobic wiecej. bo ze moj brzuch bedzie potrzebowal wiecej tego jestem pewna
ale na wszystko znajdzie sie czas
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-28, 20:47   #516
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Mogę dołączyć? Niby chodzę na siłkę, ale przez trzy dni nażarłam się jak świnia (co trochę dziwne, bo nie obchodziłam świąt). W sumie to do ćwiczeń się zmuszę, ale chcę, żeby mnie ktoś z góry do dołu opierdzielił, jak zacznę pochłaniać słodycze
Jak to u mnie wygląda? 170 cm, 62 kg, 26% tłuszczu. Chcę zmniejszyć tłuszcz, zwiększyć mięśnie i mieć 5 z przodu na wadze
__________________

Edytowane przez olasia99
Czas edycji: 2016-03-28 o 20:49
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-28, 20:56   #517
Crema Catalana
Rozeznanie
 
Avatar Crema Catalana
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 849
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
Crema - tzn wiem, ze dieta i tymi drobnymi cwiczeniami i tak sporo zrobie. z mniejszym balastem i rozruszaniem bede mogla zrobic wiecej. bo ze moj brzuch bedzie potrzebowal wiecej tego jestem pewna
ale na wszystko znajdzie sie czas
dokładnie..!! na moje kopytka mam nadzieję, że też..
po dzisiejszej fotosesji muszę to sobie chyba gdzieś w okolicy lustra przykleić
już by się chciało tych efektów, a pewnie im wolniej przychodzą tym są trwalsze..

nie_powiem właśnie doczytałam, że Ty z łóżka nadajesz, zdrówka życzę!!
ja mam 3cm więcej, i przy 49kg pamiętam, że wyglądałam dosyć sucho, zwłaszcza na górze
ale to byly czasy, kiedy dziewczyny treningu siłowego unikały jak ognia, żeby przypadkiem się nie rozrosnąć jak kulturysta..

minęło te kilka lat..i waga poszła raz, że w górę a dwa że w odstawkę, ale z ciekawości w końcu na nią wskoczę..

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

Olasia no pewnie, zapraszamy

co prawda u nas raczej peace&love na wątku chyba jeszcze żadne opierdziele nie leciały, ale jak mówisz, że ostrego słowa potrzebujesz to i bacika wyciągniemy jak zajdzie potrzeba..
__________________
"I believe that laughing is the best calorie burner. I believe in kissing, kissing a lot. I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles."

Edytowane przez Crema Catalana
Czas edycji: 2016-03-28 o 20:50
Crema Catalana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-28, 21:00   #518
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

się zawsze znajdzie
olasia witaj i zazdraszczam wagi
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-28, 21:09   #519
nie_powiem
Wtajemniczenie
 
Avatar nie_powiem
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 893
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Cytat:
Napisane przez Crema Catalana Pokaż wiadomość

nie_powiem właśnie doczytałam, że Ty z łóżka nadajesz, zdrówka życzę!!
ja mam 3cm więcej, i przy 49kg pamiętam, że wyglądałam dosyć sucho, zwłaszcza na górze
ale to byly czasy, kiedy dziewczyny treningu siłowego unikały jak ognia, żeby przypadkiem się nie rozrosnąć jak kulturysta..

minęło te kilka lat..i waga poszła raz, że w górę a dwa że w odstawkę, ale z ciekawości w końcu na nią wskoczę..
A dziękuję, dziękuję! Przyda się, bo nie wygląda to najlepiej...

A ile obecnie ważysz tak mniej więcej i do jakiej puli chcesz zejść? Cóż, jeśli o mnie chodzi, to ja także zostawiłam ją zakurzoną w kącie, ale tyle o ile wiem, że ważę 60 kg. Raczej nie więcej i szkoda, ale nie mniej
No właśnie ja przy 48 wyglądałam naprawdę dość ładnie, z tego co pamiętam. Natomiast każdy minus na wadze i wysmuklenie mi się przyda.

Ja mam zamiar obecnie zacząć biegać jak tylko po chorobie się wygramolę z łóżka i niedługo potem zacząć jeździć na rolkach. No i oczywiście postawić na dietę. A to takie ciężkie bo kocham jeść :/
__________________
A tam, od jutra.
nie_powiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-28, 21:52   #520
Crema Catalana
Rozeznanie
 
Avatar Crema Catalana
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 849
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Cytat:
Napisane przez nie_powiem Pokaż wiadomość
A dziękuję, dziękuję! Przyda się, bo nie wygląda to najlepiej...

A ile obecnie ważysz tak mniej więcej i do jakiej puli chcesz zejść? Cóż, jeśli o mnie chodzi, to ja także zostawiłam ją zakurzoną w kącie, ale tyle o ile wiem, że ważę 60 kg. Raczej nie więcej i szkoda, ale nie mniej
No właśnie ja przy 48 wyglądałam naprawdę dość ładnie, z tego co pamiętam. Natomiast każdy minus na wadze i wysmuklenie mi się przyda.

Ja mam zamiar obecnie zacząć biegać jak tylko po chorobie się wygramolę z łóżka i niedługo potem zacząć jeździć na rolkach. No i oczywiście postawić na dietę. A to takie ciężkie bo kocham jeść :/
wydaje mi się, że od tamtej pory jakieś 5kg wpadło..
na moje oko mogę mieć teraz 55/56kg na liczniku

nie jest źle i w sumie odkąd przestałam się sugerować wagą nie umiem powiedzieć jaka cyferka by mnie usatysfakcjonowała..
redukcję traktuję raczej jako małą przebudowę ciała i jak w odbiciu lustrzanym zobaczę ładną rzeźbę to wtedy pewnie powiem sobie pas niezależnie od cyfr na wadze

na rolkach bym się pewnie zabiła..
ale biegać uwielbiam, jest szansa, że po kolejnej wizycie u fizjoterapeuty dostanę w końcu zielone światło..

jak sobie dobrze zbilansujesz dietę to nie powinno Cię ciągnąć do grzeszków
__________________
"I believe that laughing is the best calorie burner. I believe in kissing, kissing a lot. I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles."

Edytowane przez Crema Catalana
Czas edycji: 2016-03-28 o 21:53
Crema Catalana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-28, 22:25   #521
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
olasia witaj i zazdraszczam wagi
Nie ma czego zazdraszczać niestety, bo to, że się mieszczę w S i tylko czasem muszę kupić M nic nie znaczy niestety. Tłuszczu mam dość dużo w swoim organizmie, jak siedzę, to mi wielki bebzon zwisa, a jak stoję to mam poczwórne pośladki Także no świetnie nie jest

U mnie problem jest taki, ze zjem w miarę zdrowe śniadanko, wezmę coś ze sobą na uczelnię, zrobię trening, zjem po treningu, później kolację, ale praktycznie zawsze między posiłkami wpadnie coś słodkiego To jest strasznie dołujące... Walczę o dobrą sylwetkę niby od października, ale po 3 miesiącach chodzenia na siłkę nie widziałam żadnych efektów, a nawet przy podjadaniu jakimkolwiek powinno spaść choć z centymetr z uda. A u mnie nic Później jakoś od począku lutego znowu się wzięłam za siebie, ćwiczę na siłowni nogi, robię cardio, chodzę na zajęcia fitness z obciążeniem. TŻ mówił, że ujędrniło mi się ciało i wiadomo, słodzi, że jest pięknie itd., ale jak dla mnie efekty póki co słabe. Straszne mam wyrzuty sumienia, że się słodyczami przez trzy dni strasznie obżarłam Jutro mam jeszcze wolne na uczelni, więc jadę rano na trening obwodowy + cardio ...

---------- Dopisano o 23:25 ---------- Poprzedni post napisano o 23:21 ----------

W ogóle produktywnie nie spędziłam dzisiejszego dnia, bo wtrąbiłam prawie całe tofifie, 4 kinder niespsodzianki i kilka(naście) batoników kinder chocolate Cały dzień mi się spać chce, a miałam się pouczyć do TOEIC-a i posprzątać w szafie. Co tu zrobić, żeby nie jeść tych słodyczy? Czasem naprawdę mam tak, ze np. tydzień nic nie jem, ale wystarczy, że jeden dzień się przełamię i wpadam w ciąg. Jak alkoholik, serio.
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-29, 06:47   #522
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

olasia mam o 10% wiecej tluszczu wiec ten a jak mialam mniej kg to podobnie jak Ty mialam ale ze slonymi przekaskami

hmm.. a moze jakies ograniczenia? np wybierasz w tygodniu 5 slodkich i tylko je masz w domu i pozwalasz sobie zjesc ale nie na raz?
dla mnie np teraz slone przekaski sa ZA slone bo ograniczylam sol, zreszta cukier tez
a przypomnialo mi sie jeszcze, ale moze o tym poczytaj - moja kolezanka zaczela brac zielona kawe w tabletkach (tu tez trzeba poszukac takich jakis sensownych) wlasnie na zmniejszenie checi na slodkie. i to + motywacja duzo jej dalo
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥




Edytowane przez Cherry_Muffin
Czas edycji: 2016-03-29 o 08:03
Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 09:13   #523
rombek
Wtajemniczenie
 
Avatar rombek
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Kraina Lodu
Wiadomości: 2 758
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Dzień dobry
U mnie Święta minęły bardzo poprawnie, jadłam wszystko, ale w rozsądnych ilościach i mieszcząc się w bilansie kalorycznym. A wczoraj zmobilizowaliśmy się z TŻ do powrotu do ćwiczeń, także melduję dietę pełną parą

Zupełnie zapomniałam o naszej tabelce, zaraz się wpiszę
__________________
rombek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 09:15   #524
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Cytat:
Napisane przez rombek Pokaż wiadomość
Dzień dobry
U mnie Święta minęły bardzo poprawnie, jadłam wszystko, ale w rozsądnych ilościach i mieszcząc się w bilansie kalorycznym. A wczoraj zmobilizowaliśmy się z TŻ do powrotu do ćwiczeń, także melduję dietę pełną parą

Zupełnie zapomniałam o naszej tabelce, zaraz się wpiszę
tak tak w tabelke sie wpisywac

jejuuu a u mnie dzis tak pada, ze pewnie z marszu nici
i jeszcze o 12 ide do lekarza.

a mnie az rozpiera zeby na orbitreka wejsc
chyba mam ten kop doladowania co kolezanka mi mowila, ze miala jak zaczela brac leki na tarczyce

moze wejde, a zraniona reka nie bede machac
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 09:24   #525
rombek
Wtajemniczenie
 
Avatar rombek
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Kraina Lodu
Wiadomości: 2 758
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
tak tak w tabelke sie wpisywac



jejuuu a u mnie dzis tak pada, ze pewnie z marszu nici

i jeszcze o 12 ide do lekarza.



a mnie az rozpiera zeby na orbitreka wejsc

chyba mam ten kop doladowania co kolezanka mi mowila, ze miala jak zaczela brac leki na tarczyce



moze wejde, a zraniona reka nie bede machac


Szkoda, że moje leki na tarczycę tak nie działają
__________________
rombek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 09:33   #526
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Cytat:
Napisane przez rombek Pokaż wiadomość
Szkoda, że moje leki na tarczycę tak nie działają
nie wiem właśnie mam też problem z dłuższym spaniem, wstaje 7:30 i już.
ale to chyba zmiana czasu i to, że już przywykłam do orbitrekowania przynajmniej 5 dni w tygodniu, a teraz przez ten dołek, a potem wypadek mam duży przestój
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 09:51   #527
Crema Catalana
Rozeznanie
 
Avatar Crema Catalana
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 849
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Witam sie poświątecznie z kawka nr2 dzisiaj potrzebuje konkretnego rozbudzenia..
A jak tam Wasze nastroje?

Rombku to super!! Wsparcie bliskich zawsze dodaje skrzydeł

Muffin przy szwach miałabym stracha bo z wysiłku jest opcja ze sie rozejdą..

Miłego dnia
__________________
"I believe that laughing is the best calorie burner. I believe in kissing, kissing a lot. I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles."
Crema Catalana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 09:55   #528
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Crema, ale nie bede ruszac reka ech no nie wiem. jak wroce od lekarza zobacze czy bedzie padac - jak nie to zrobie pare kolek w parku

ja nastrój taki se bo nie mogę ćwiczyć, mam wizytę u lekarza
ale energii dość
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 10:06   #529
Farisss
Wtajemniczenie
 
Avatar Farisss
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: z raju na ziemi
Wiadomości: 2 675
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Witam

ja w niedzielę się nażarłam głównie mięsa, ale wieczorem to mnie taaaak brzuch bolał na szczęście już lodówka się opróżniła, tylko serniczek został, jajka, sałatka i kiełbaska samo zdrowie
chciałam iść dzisiaj pobiegać, i mam nadzieję że pogoda się poprawi, bo póki co to deszcze leje
__________________
Lubię czytać
Farisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-29, 10:08   #530
Crema Catalana
Rozeznanie
 
Avatar Crema Catalana
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 849
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Ja to panikara jestem ale wiem ze jak ciśnienie za wysokie to moze się nieładnie porozchodzic ale Ty doświadczenie masz w tym temacie co ja Ci będę mowić..

Powodzenia u lekarza..oby nie było nerwówki..
__________________
"I believe that laughing is the best calorie burner. I believe in kissing, kissing a lot. I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles."
Crema Catalana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 10:15   #531
rombek
Wtajemniczenie
 
Avatar rombek
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Kraina Lodu
Wiadomości: 2 758
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Melduję śniadanie - sałatka jarzynowa z kromką chleba żytniego
Ciekawe, ile jeszcze potrwa dojadanie po Świętach
__________________
rombek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 10:37   #532
Crema Catalana
Rozeznanie
 
Avatar Crema Catalana
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 849
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Farisss jednym słowem poświetowalas..

Ja dzisiaj grzecznie owsianka na śniadanie.. dwa dni odpuściłam sobie te śniadaniowe papki i mi sie zatęsknilo
__________________
"I believe that laughing is the best calorie burner. I believe in kissing, kissing a lot. I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles."
Crema Catalana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 11:13   #533
muszynianka26
Wtajemniczenie
 
Avatar muszynianka26
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 049
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Cześć, u mnie po Świętach całkiem dobrze, pojadło się, popilo, ruchu żadnego nie było... Mam ten tydzień jeszcze wolny bo pracę magisterską mam w planach pisać dzisiaj taka ładna, że siedzę na balkonie z książką a wieczorem wybieram się na siłkę.
__________________
2020: 41/52
WWCz: 25/25






Za rok będziesz żałowała, że nie zaczęłaś dzisiaj
Zapisz
muszynianka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 11:34   #534
Farisss
Wtajemniczenie
 
Avatar Farisss
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: z raju na ziemi
Wiadomości: 2 675
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Mi strasznie zbrzydła już owsianka. Nie chcę jej jeść. Chociaż z bananem i czekoladą jest dobra

Za to na obiad będzie filet z kurczaka. I placki cukiniowe
__________________
Lubię czytać
Farisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 11:49   #535
Crema Catalana
Rozeznanie
 
Avatar Crema Catalana
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 849
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Muszynianka to nieustannej weny twórczej życzę..

Fariss ja zamiennie raz owsianka, raz jaglanka/amarantusanka mixuję z najróżniejszymi dodatkami i jakoś leci..
co prawda nie mam stwierdzonej celiakii, ale zauważyłam, że zdecydowanie gorzej się czuję jak na śniadanie polecę z glutenem, pieczywkiem jak np. ostatnie 2 dni
__________________
"I believe that laughing is the best calorie burner. I believe in kissing, kissing a lot. I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles."
Crema Catalana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 11:58   #536
klem88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 5
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Cytat:
Napisane przez anuszka21 Pokaż wiadomość
Tez mam ten problem. Trzeba duuuuzo cwiczyc do tego jakies zabiegi na cialo. Masz dzieci?
Dzieci nie mam... jeszcze.

Święta oczywiście były niezdrowe, ale nawet udało mi się przejechać na rowerku stacjonarnym 18 kilometrów. Dzisiaj miał być kolejny trening, ale zobaczymy czy wieczorem będę czuć się na siłach. Niestety nowe tabletki anty już nie są tak skuteczne i @ daje się we znaki

Zrobiłam w końcu pomiary:
biodra 92 cm
uda 52 cm

Moje nogi to takie dwie chodzące galaretki, jestem dosyć niska i mam bardzo drobną górę i krótki nóżki. Więc możecie sobie wyobrazić jak komicznie to wygląda.

W planie mam oczywiście ćwiczenia 3-4 w tygodniu. Do dyspozycji mam rowerek stacjonarny i internet z filmikami Powiedzcie mi proszę co jeść po wieczornym treningu? Ćwiczę ok 20, zanim się wykąpię itp to najwcześniej o 21:30 mogę zjeść, a o 23 kładę się do łożka. Zastanawiam się czy taki trening ma sens, czy efekt nie będzie odwrotny?
klem88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 12:16   #537
Crema Catalana
Rozeznanie
 
Avatar Crema Catalana
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 849
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Cytat:
Napisane przez klem88 Pokaż wiadomość
Dzieci nie mam... jeszcze.

Święta oczywiście były niezdrowe, ale nawet udało mi się przejechać na rowerku stacjonarnym 18 kilometrów. Dzisiaj miał być kolejny trening, ale zobaczymy czy wieczorem będę czuć się na siłach. Niestety nowe tabletki anty już nie są tak skuteczne i @ daje się we znaki

Zrobiłam w końcu pomiary:
biodra 92 cm
uda 52 cm

Moje nogi to takie dwie chodzące galaretki, jestem dosyć niska i mam bardzo drobną górę i krótki nóżki. Więc możecie sobie wyobrazić jak komicznie to wygląda.

W planie mam oczywiście ćwiczenia 3-4 w tygodniu. Do dyspozycji mam rowerek stacjonarny i internet z filmikami Powiedzcie mi proszę co jeść po wieczornym treningu? Ćwiczę ok 20, zanim się wykąpię itp to najwcześniej o 21:30 mogę zjeść, a o 23 kładę się do łożka. Zastanawiam się czy taki trening ma sens, czy efekt nie będzie odwrotny?
Klem nie łam się, wyobrażam sobie te wymiary i wcale nie jest komicznie
masz dobry plan, w końcu poleci

na galaretkę dobre są ćw.siłowe, nawet z małym obciążeniem,
a po treningu wieczorem może jakiś szejk?
__________________
"I believe that laughing is the best calorie burner. I believe in kissing, kissing a lot. I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles."
Crema Catalana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 13:42   #538
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

klem nie jest źle

ja wstrzeliłam się w 1,5h słońce i jak wróciłam od lekarza zaraz sru maszerować i mam 6km/63min

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

aaa już za tydzień w poniedziałek mam wizytę u dietetyczki, musiałam zmienić bo usg mogłam zrobić jedynie 11kwietnia w godzinach co miałam być u niej.
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 13:54   #539
Farisss
Wtajemniczenie
 
Avatar Farisss
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: z raju na ziemi
Wiadomości: 2 675
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

W ogóle to słoneczko świeci i jest taaaaak przyjemnie
wieczorem będzie bieganie! musi!
__________________
Lubię czytać
Farisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 15:16   #540
201608010929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 884
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Hej!

Ja dzisiaj byłam już na siłowni. W tym tygodniu będę chyba chodzić codziennie bo Tż jest na zwolnieniu lekarskim, więc ma kto z synkiem zostać
Po drodze wstąpiłam do Home&you bo zaczęły się wyprzedaże. Uważam, że ceny mają tam zabójcze, podobało mi się kilka rzeczy i poczekałam na wyprzedaż. Kupiłam piękną doniczkę, wianek świąteczny i takiego dużego ceramicznego królika wielkanocnego

Moje dzisiejsze menu:
I: 2 kromki chleba żytniego z półtłustym twarogiem, garść pomidorków koktajlowych
II: jogurt naturalny z połową banana, łyżeczką kakao, jagodami goji i płatkami owsianymi
III: makaron z tuńczykiem, cebulą, kukurydzą i sosem pomidorowym
IV: serek wiejski, szklanka soku z marchewki, jabłka, selera i buraka
201608010929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-20 23:40:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:11.