W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-23, 12:35   #1411
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Dzięki teraz jeszcze pozostaje nauczyć się jeździć automatem

Cieszę się że baza ci się podoba, u mnie oba bardzo dużo daje, właśnie kończę opakowanie i będę kupować kolejne. Jak jej używasz? Ciekawa jestem czy może odkryłas coś czego ja nie wiem

Mam nadzieję że wątek nie umrze. Dlatego tak na prawdę nie chciałam wyodrębnić zero waste stąd, bo miałam wrażenie że spokojnie mogłoby tu sobie być, nawet jeśli nie wszyscy je stosują, to przynajmniej by się tu więcej działo.

Nie umierajmy wątku, dziewczyny piszcie co u was...
Ja też chyba kupię jak to wykoncze na ile Ci starcza? Wcześniej miałam strobe cream z Maca i niestety nie z każdym podkładem ładnie wyglądał, bo jednak był to krem, przez to był też bardziej gęsty, choć kolor bardzo podobny do Loreala. Dlatego tym bardziej podoba mi się, ze ta baza przedłuża trwałość makijażu Używam albo pod podkład, albo na całą twarz i tylko z korektorem, albo na podkład albo pod rozświetlacz, żeby był trwalszy i ładniejszy efekt Akurat teraz mam podkład Loreala True Match i połączenie jest idealne. Z rozswietlajacych kosmetyków w Sephorze pojawił się ostatnio rozświetlacz cushion, też bardzo ładny efekt daje. Ja akurat bardzo lubię taki efekt glow.

U mnie po staremu, na wtorek zaplanowałam porządki w szafie i psich rzeczach tymczasem zrobiłam crumble, wymasowalam psa i sobota mija
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-23, 13:10   #1412
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Dziewczyny jak się cieszę że się odzywacie do mnie za pół godziny przyjeżdża moja koleżanka z miasta w którym mieszkałam poprzednio że swoim mężczyzną i brzuszkiem, latamy od rana sprzatajac

Nie napisze za dużo teraz, ale obiecuję po weekendzie podpisywać szczegółowo, zwłaszcza Jigoku.

Abiblabla pewnie ze nas interesuje, pisz, pisz co u ciebie

Trzymajcie się słonecznie, u mnie 3 dzień słoneczna pogoda, jestem w szoku wszystkie drzewa eksplodowaly małymi liśćmi i paczkami wiosna!
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-23, 13:21   #1413
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
Co to jest krój Marlene?
kroj z szerokimi nogawkami jaki nosila Marlene Dietrich

https://www.google.de/search?q=marle...ich+hosenanzug
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-23, 13:39   #1414
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość

Poszłam wczoraj pierwszy raz na zajęcia aerial-hoop, super było chociaż nie łatwo Jaram się od jakiegoś czasu wszystkimi klimatami aerial, zastanawiam się czy nie zacząć wątku na ten temat na Fitnessowym podforum, ale ja nie umiem zakładać wątków

beatidka, mam podobną sytuację, za 3 miesiące kończy mi się zastępstwo, a ja muszę zacząć szukać już pracy... najgorzej że muszę skończyć portfolio do tego Od dwóch lat usiłuję to zrobić - bez komentarza.
wow, fajny ten aerial-hoop, ale myślałam, że to bardziej w formie zajęć fitness jest

Najgorzej się zabrać, jak już się weźmiemy za szukanie, to będzie z górki
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-23, 17:23   #1415
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Hej
Dostałam parę ciuchów od przyjaciółki i dzięki temu odpada mi latanie po sh póki co
A tak poza tym to mamy kredyt i będziemy mogli wprowadzić się w listopadzie/grudniu
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-23, 20:48   #1416
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
beatidka, mam podobną sytuację, za 3 miesiące kończy mi się zastępstwo, a ja muszę zacząć szukać już pracy... najgorzej że muszę skończyć portfolio do tego Od dwóch lat usiłuję to zrobić - bez komentarza.
Przyszłam Cię zmotywować. Uaktualniłam swoje CV. Nie powiem ile czasu mi to zajęło.... jeszcze jutro ostatnie czytanie po przespanej nocy, bo teraz już na to patrzeć nie potrafię. Jednak efekt końcowy mi się podoba
Także teraz Ty do roboty
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-23, 21:01   #1417
Cindy28
Lux Mundi
 
Avatar Cindy28
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kyoto ;D
Wiadomości: 13 603
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Ostatnio zminimalizowałam net, więc na Wizażu jestem sporadycznie. Na fb wchodzę max 2 razy dziennie.
Też chcę zabrać się za odchudzanie - czas najwyższy.

Dziś i u mnie było piękne słońce, chociaż chłodno i wiatr.
Zrobiłam 5 km spacer w celu karmienia koni marchewką .
__________________
"Nie ma czasu na całowanie
niewłaściwych chłopców"...
Cindy28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-23, 21:14   #1418
201608010929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 884
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

U mnie mało minimalistycznie. Ciuchowo planuję w najbliższym czasie kupiś małą skórzaną czarną torebkę na ramię, bo ta, ktorą mam i ktorą używam codziennie, nadaje się juz do wymiany. Zastanawiam się nad torebką Sabriny Pilewicz, może macie jakieś pomysły na dobrą jakościowo, małą czarną?
Nieminimalistycznie poczyniliśmy zakupy do domu - dziś zaopatrzyliśmy się w Ikea w meble na taras, dwie lampki nocne, podkładkę pod dywan. Jeszcze tylko 2 tyg pracy nad tarasem i ogrodem i będzie można pić kawkę na zewnątrz
201608010929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-23, 21:55   #1419
CptCook
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 556
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez MistrzyniSprzecznosci Pokaż wiadomość
U mnie mało minimalistycznie. Ciuchowo planuję w najbliższym czasie kupiś małą skórzaną czarną torebkę na ramię, bo ta, ktorą mam i ktorą używam codziennie, nadaje się juz do wymiany. Zastanawiam się nad torebką Sabriny Pilewicz, może macie jakieś pomysły na dobrą jakościowo, małą czarną?
Nieminimalistycznie poczyniliśmy zakupy do domu - dziś zaopatrzyliśmy się w Ikea w meble na taras, dwie lampki nocne, podkładkę pod dywan. Jeszcze tylko 2 tyg pracy nad tarasem i ogrodem i będzie można pić kawkę na zewnątrz
Ja poleciałam ostatnio Przyware Strzałkę nie wiem jak to sie nosi ale wizualnie mi sie podoba.
__________________
zapuszczam włosy dla fundacji Rak'n'Roll

2017 - rok oszczędzania, rok bez zakupów
CptCook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-23, 22:04   #1420
201608160903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 093
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Dobry wieczór wszystkim

W związku z chronicznym problemem z uczuleniami poszłam dziś założyć sztuczne rzęsy. Powiedziałam że zdaję się na panią i w rezultacie wyglądam...mocno wieczorowo bo pani wybrała najdroższą opcję ale ładnie w sumie. W maju jadę na wyjazd służbowy do Bdp na kilka dni, TZ idzie do nowej pracy. Jego ostatnia pensja to nagroda za zeszły rok, niewykorzystany urlop (2 pensja) i pensja właściwa, więc finansowo korzystnie. Dużo ciągle pracuję ale z zaangażowaniem, więc nie jest źle. Gdyby jeszcze te alergie tak nie dawały o sobie znać...

Jikogu co to za baza? Jaki masz kolor z TM? Myślę o zakupie ale mam tyle nieudanych pokładowych prób że mi się odechciewa
Ale za to chodzę na trampoliny 2-3 razie w tygodniu ciągle, te zajęcia mają moc 👊

Fav widzę że promieniejesz w ciąży 👌 Cieszę się że u was już wiosna, u nas pogoda mocno w kratkę.

Beatiska i Ali trzymam mocno kciuki! Ja powinnam uaktualnić swoje bo zrobiłam kilka nowych kursów, myślałam o takiej bardziej kreatywnej formie. Idziemy z TŻ niedługo zrobić takie profesjonalne zdjęcia żeby można było wysyłać do komunikatów prasowych etc. w pracy, przyda się też do CV myślę.


Wysłane z mojego m2 note przy użyciu Tapatalka
201608160903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-23, 22:18   #1421
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Rise mnie właśnie brakuje profesjonalnego zdjęcia. Samo cv mam dosyć kreatywne, ale bez suwakow umiejętności itp.
Też muszę zrobić jakieś kursy i szkolenia. Co by się jakoś rozwinąć, bo sam angielski to mało.
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-23, 22:44   #1422
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez rise_against Pokaż wiadomość
Dobry wieczór wszystkim

W związku z chronicznym problemem z uczuleniami poszłam dziś założyć sztuczne rzęsy. Powiedziałam że zdaję się na panią i w rezultacie wyglądam...mocno wieczorowo bo pani wybrała najdroższą opcję ale ładnie w sumie. W maju jadę na wyjazd służbowy do Bdp na kilka dni, TZ idzie do nowej pracy. Jego ostatnia pensja to nagroda za zeszły rok, niewykorzystany urlop (2 pensja) i pensja właściwa, więc finansowo korzystnie. Dużo ciągle pracuję ale z zaangażowaniem, więc nie jest źle. Gdyby jeszcze te alergie tak nie dawały o sobie znać...

Jikogu co to za baza? Jaki masz kolor z TM? Myślę o zakupie ale mam tyle nieudanych pokładowych prób że mi się odechciewa
Ale za to chodzę na trampoliny 2-3 razie w tygodniu ciągle, te zajęcia mają moc 👊

Fav widzę że promieniejesz w ciąży 👌 Cieszę się że u was już wiosna, u nas pogoda mocno w kratkę.

Beatiska i Ali trzymam mocno kciuki! Ja powinnam uaktualnić swoje bo zrobiłam kilka nowych kursów, myślałam o takiej bardziej kreatywnej formie. Idziemy z TŻ niedługo zrobić takie profesjonalne zdjęcia żeby można było wysyłać do komunikatów prasowych etc. w pracy, przyda się też do CV myślę.


Wysłane z mojego m2 note przy użyciu Tapatalka
Pokażesz oko? pierwszy raz zakładałas czy już kolejny?

Baza Loreala Lumi Magique rozswietlajaca, Fav mi poleciła
True Match mam N2, nie mam skóry ani żółtej ani różowej, więc tonacja mi odpowiada, nie mam też bardzo jasnej cery, ale nie jestem opalona. Wybrałam kolor przez Internet i pasuje idealnie na tłustej skórze myślę, że może się robić ciastko, ale suchym i normalnym lubiący efekt rozświetlenia mogę polecić

Ja mam teraz tydzień przerwy niestety, ale od wtorku wracam do skakania
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 00:33   #1423
201604250949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 9 802
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez Cindy28 Pokaż wiadomość
Ostatnio zminimalizowałam net, więc na Wizażu jestem sporadycznie. Na fb wchodzę max 2 razy dziennie.
Też chcę zabrać się za odchudzanie - czas najwyższy.

Dziś i u mnie było piękne słońce, chociaż chłodno i wiatr.
Zrobiłam 5 km spacer w celu karmienia koni marchewką .
uroczo



Ja z minimalistycznych rzeczy zdecydowałam się jednak na jakiś czas ograniczyć wizaz

Edytowane przez 201604250949
Czas edycji: 2016-04-25 o 04:24
201604250949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 05:08   #1424
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
A u mnie ciuchowo troche nie minimalnie.
Niby mam sie w co ubierac latem . jestem potliwa osoba, ciagle mi goraco, wiec nie za bardzo da sie w upaly nosic pare razy to samo, jak robie to w pozostale pory roku( poza bielizna oczywiscie ) ale udalo mi sie nabyc dzersejowa bluzke z lnu. Wkoncu len, ktory jest przewiewny i chlodny( mam spodnie, kroj Marlene ktore sa gesto tkane, mocno sie gniota, ale mi to nie przeszkadza, za to sa bardzo gorace, powyzej 25°C nie umiem ich nosic, jest mi gorecej niz w dopasowanych bawelnianych spodniach), do tego fair itp. Postanowilam nabyc troche rzeczy lnianych i jak sie da z konipii. Niestety konopie sa ciut drozsze od lnu( i ciut bardziej przejrzyste), wiec pomyslalam narazie len. Bylam w miescie w Strauss, co roku maja lniana kolekcje i kupilam 3 pary spodni. Sa oczywiscie grubsze od wyzej wymienionej bluzki, bo i nie sa dzersejowe, ale jednak luzniej tkane od tych moich starych spodni. Tez kroj Marlene i licze ze bede mogla latem w nich pomykac. zamowilam jeszcze w dwoch sklepach bluzeczki, w jednym jest tanio, a w drugim mialam kupon znizkowy. Zobaczymy co z tego zatrzymam, a co pojdzie nazad. Bawelny mam pod dostatniem, teraz chce sobie stworzyc mala baze z chlodnego lnu. Mysle ze te 3 spodnie plus z 5-6 bluzek powinno byc ok. Co myslicie? Len podobno nie zbiera tak zapachow, mozna wywietrzyc miedzy praniami, wiec moze i da sie zalozyc bluzke ze dwa razy.
Sa tu takie gorace dziewczyny jak ja?
Ja jestem.
Osobiście jestem przeciwko zmienianiu mojej garderoby w szafę kapsułową, nie lubię też wszelakich projektów 333.
Pocę się, nie jakoś strasznie, ale jednak. Nie noszę bluzek dłużej niż jeden dzień, zdecydowanie wolę codziennie rano zakładać świeże i czyste ubrania.
W mojej letniej szafie jest dużo ubrań, ale po prostu wszystko noszę.

Nie chcę katować skóry blokerami i antyperspirantami, wolę wybrać naturalne włókna. Len jest fajny ale się gniecie, dlatego warto wybrać ubrania które maja pogniecione fasony. Bawełna też jest fajna, ale obecnie znalezienie nieprześwitujących ubrań jest trudne. W te wakacje stawiam na jedwab- zobaczymy jak się spisze.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 06:45   #1425
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Nowa ksiazka
Minimalizm daje radość - Jay
Fragment: http://m.interia.pl/kobieta/news,nId,2189570
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 07:27   #1426
CptCook
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 556
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Ja jestem.
Osobiście jestem przeciwko zmienianiu mojej garderoby w szafę kapsułową, nie lubię też wszelakich projektów 333.
Pocę się, nie jakoś strasznie, ale jednak. Nie noszę bluzek dłużej niż jeden dzień, zdecydowanie wolę codziennie rano zakładać świeże i czyste ubrania.
W mojej letniej szafie jest dużo ubrań, ale po prostu wszystko noszę.

Nie chcę katować skóry blokerami i antyperspirantami, wolę wybrać naturalne włókna. Len jest fajny ale się gniecie, dlatego warto wybrać ubrania które maja pogniecione fasony. Bawełna też jest fajna, ale obecnie znalezienie nieprześwitujących ubrań jest trudne. W te wakacje stawiam na jedwab- zobaczymy jak się spisze.
W szafie kapsulkowej przecież nikt nikogo nie namawia do chodzenia cały tydzień w jednej koszulce chodzi o ograniczenie ilości ubrań i podzielenie ich na sezony. Ja mam kapsule a codziennie idę w innej koszuli do pracy .

---------- Dopisano o 07:27 ---------- Poprzedni post napisano o 07:22 ----------

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Rise mnie właśnie brakuje profesjonalnego zdjęcia. Samo cv mam dosyć kreatywne, ale bez suwakow umiejętności itp.
Też muszę zrobić jakieś kursy i szkolenia. Co by się jakoś rozwinąć, bo sam angielski to mało.
Co to znaczy kreatywne Cv? Napisz ciekawa jestem .
Jakie kursy czy szkolenia masz na mysli? Ja sie zastanawiam czy sie nie kursować bo mam wrażenie ze dawno niczego sie nie uczyłam...
Niby uczę sie w pracy teraz cały czas nowych rzeczy, ale nie wykorzystam ich w innej robocie.
__________________
zapuszczam włosy dla fundacji Rak'n'Roll

2017 - rok oszczędzania, rok bez zakupów
CptCook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 07:35   #1427
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez CptCook Pokaż wiadomość
Co to znaczy kreatywne Cv? Napisz ciekawa jestem .
Jakie kursy czy szkolenia masz na mysli? Ja sie zastanawiam czy sie nie kursować bo mam wrażenie ze dawno niczego sie nie uczyłam...
Niby uczę sie w pracy teraz cały czas nowych rzeczy, ale nie wykorzystam ich w innej robocie.
Kreatywne, czyli takie jakie teraz są modne. Jakaś kolorystyka, ciekawy layout itp. Wcześniej też miałam już wg tych nowych zasad, czyli na 1 stronie, ale bardziej sztampowo, szare tabele, zwykła czcionka. Pamiętam, że miało wtedy wzięcie moje CV. Teraz jak popatrzylam we wzory, to widzę, że poszło to dalej, woec musiałam odświeżyć swój layout. Układ zostawiłam ten sam, zmieniłam kolory, czcionki i sposób prezentacji doświadczenia. Jednak niegdy nie przekonam się do prezentowania kwalifikacji za pomocą suwakow, kropeczki, czy gwiazdeczek

A kurs też właśnie zrobiłabym, bo też dawno niczego się nie uczyłam. Po otrzymaniu obecnego stanowiska miałam zamiar iść na angol i wyższy Excel. Na angielski poszłam, na Excel chyba już nie muszę, bo myślę że w obecnej pracy nieźle go podszkolilam. Muszę jedynie bardziej rozwinąć VBA, ale to jestem sama w stanie zrobić. I tutaj się robi dziwnie, bo mogę sama się tego nauczyć, ale jak znowu zrobię kurs, to będę mogła to wpisać w CV, a jak sama się uczę to nie ma jak tego napisać. Owszem, mogę wpisać umiejętność dobra, czy bdb, ale jednak kurs wygląda lepiej. Wtedy pracodawca nie przypuszcza, że koloryzujesz pisząc znajomość bdb, bo masz na to papierek.
Myślę jednak czy nie iść na SQLa, też mogłabym sama, ale chociaż podstawy zalapalabym na kursie.

Podobają mi się kursy nt. programowania, ale są za drogie i w moim przypadku nie są niezbędne.

Ostatnio jednak strasznie interesuje mnie zupełnie coś innego niż robię. Jednak nie mam na tyle odwagi, by całkowicie się przekwalifikowac.
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6

Edytowane przez beatiska
Czas edycji: 2016-04-24 o 07:37
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 07:52   #1428
CptCook
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 556
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Kreatywne, czyli takie jakie teraz są modne. Jakaś kolorystyka, ciekawy layout itp. Wcześniej też miałam już wg tych nowych zasad, czyli na 1 stronie, ale bardziej sztampowo, szare tabele, zwykła czcionka. Pamiętam, że miało wtedy wzięcie moje CV. Teraz jak popatrzylam we wzory, to widzę, że poszło to dalej, woec musiałam odświeżyć swój layout. Układ zostawiłam ten sam, zmieniłam kolory, czcionki i sposób prezentacji doświadczenia. Jednak niegdy nie przekonam się do prezentowania kwalifikacji za pomocą suwakow, kropeczki, czy gwiazdeczek

A kurs też właśnie zrobiłabym, bo też dawno niczego się nie uczyłam. Po otrzymaniu obecnego stanowiska miałam zamiar iść na angol i wyższy Excel. Na angielski poszłam, na Excel chyba już nie muszę, bo myślę że w obecnej pracy nieźle go podszkolilam. Muszę jedynie bardziej rozwinąć VBA, ale to jestem sama w stanie zrobić. I tutaj się robi dziwnie, bo mogę sama się tego nauczyć, ale jak znowu zrobię kurs, to będę mogła to wpisać w CV, a jak sama się uczę to nie ma jak tego napisać. Owszem, mogę wpisać umiejętność dobra, czy bdb, ale jednak kurs wygląda lepiej. Wtedy pracodawca nie przypuszcza, że koloryzujesz pisząc znajomość bdb, bo masz na to papierek.
Myślę jednak czy nie iść na SQLa, też mogłabym sama, ale chociaż podstawy zalapalabym na kursie.

Podobają mi się kursy nt. programowania, ale są za drogie i w moim przypadku nie są niezbędne.

Ostatnio jednak strasznie interesuje mnie zupełnie coś innego niż robię. Jednak nie mam na tyle odwagi, by całkowicie się przekwalifikowac.
Myślalam ze kreatywnie to jeszcze co innego w tym przypadku ale tak, wizualna strona zawsze robi dobra robotę.

A co do zainteresowań, to chyba nie musisz sie od razu przekwalifikowywac? można chyba popróbować i sprawdzić czy faktycznie to cos dla ciebie. O ile nie wiąże sie to ze zmiana czasoprzestrzeni bo wtedy trudniej.
__________________
zapuszczam włosy dla fundacji Rak'n'Roll

2017 - rok oszczędzania, rok bez zakupów

Edytowane przez CptCook
Czas edycji: 2016-04-24 o 07:54
CptCook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 10:04   #1429
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

U mnie praca uczelnia praca i tak w kólko, czas na Wizaż jest w pracy nr 1, gdy klientów brak
Przesadziłam mocno z zakupami kosmetyków, ale wszystkie wykorzystuję przy trenowaniu moich umiejętności makijazowych, także mogę czuć się usprawiedliwiona. w wolny dzień obfocę moje zbiory i wam pokazę, tak jak obiecałam
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-24, 11:37   #1430
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Kreatywne, czyli takie jakie teraz są modne. Jakaś kolorystyka, ciekawy layout itp. Wcześniej też miałam już wg tych nowych zasad, czyli na 1 stronie, ale bardziej sztampowo, szare tabele, zwykła czcionka. Pamiętam, że miało wtedy wzięcie moje CV. Teraz jak popatrzylam we wzory, to widzę, że poszło to dalej, woec musiałam odświeżyć swój layout. Układ zostawiłam ten sam, zmieniłam kolory, czcionki i sposób prezentacji doświadczenia. Jednak niegdy nie przekonam się do prezentowania kwalifikacji za pomocą suwakow, kropeczki, czy gwiazdeczek

A kurs też właśnie zrobiłabym, bo też dawno niczego się nie uczyłam. Po otrzymaniu obecnego stanowiska miałam zamiar iść na angol i wyższy Excel. Na angielski poszłam, na Excel chyba już nie muszę, bo myślę że w obecnej pracy nieźle go podszkolilam. Muszę jedynie bardziej rozwinąć VBA, ale to jestem sama w stanie zrobić. I tutaj się robi dziwnie, bo mogę sama się tego nauczyć, ale jak znowu zrobię kurs, to będę mogła to wpisać w CV, a jak sama się uczę to nie ma jak tego napisać. Owszem, mogę wpisać umiejętność dobra, czy bdb, ale jednak kurs wygląda lepiej. Wtedy pracodawca nie przypuszcza, że koloryzujesz pisząc znajomość bdb, bo masz na to papierek.
Myślę jednak czy nie iść na SQLa, też mogłabym sama, ale chociaż podstawy zalapalabym na kursie.

Podobają mi się kursy nt. programowania, ale są za drogie i w moim przypadku nie są niezbędne.

Ostatnio jednak strasznie interesuje mnie zupełnie coś innego niż robię. Jednak nie mam na tyle odwagi, by całkowicie się przekwalifikowac.
Papierek może też po prostu oznaczać odbyty kurs a nie umiejętności. Jeżeli pracodawcy bardzo zależy na tym żeby śmigać w Excelu to może zrobić test praktyczny przy okazji rekrutacji. Żeby uniknąć przemieszania z Krysiami które dodawanie komórek i zrobienie obramowań uważają za poziom bardzo dobry, wpisuj poziom bardzo dobry i po myślniku dodaj te najbardziej zaawansowane rzeczy jakie znasz.
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 12:46   #1431
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez CptCook Pokaż wiadomość
Myślalam ze kreatywnie to jeszcze co innego w tym przypadku ale tak, wizualna strona zawsze robi dobra robotę.

A co do zainteresowań, to chyba nie musisz sie od razu przekwalifikowywac? można chyba popróbować i sprawdzić czy faktycznie to cos dla ciebie. O ile nie wiąże sie to ze zmiana czasoprzestrzeni bo wtedy trudniej.
No może źle ujęłam. Faktycznie kreatywne CV, to teraz jakieś preznetacje, puzzle itp

No właśnie w ramach zainteresowań, to mam siłę tylko na takie pobieżne czytanie. A jednak, gdybym chciała się tym zając, to musiałabym poświęcić wiele energii, żeby się wszystkiego nauczyć
No, ale jeszcze wszystko przede mną

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
Papierek może też po prostu oznaczać odbyty kurs a nie umiejętności. Jeżeli pracodawcy bardzo zależy na tym żeby śmigać w Excelu to może zrobić test praktyczny przy okazji rekrutacji. Żeby uniknąć przemieszania z Krysiami które dodawanie komórek i zrobienie obramowań uważają za poziom bardzo dobry, wpisuj poziom bardzo dobry i po myślniku dodaj te najbardziej zaawansowane rzeczy jakie znasz.
Zgadza się
Jednak przy selekcji CV może to mieć kluczowe znaczenie.
Wypisanie szczegółowych rzeczy ma jakiś sens
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 12:49   #1432
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Uważacie, że jak się młodo wygląda to lepiej nie dawać swojego zdjęcia w CV?
Zauważyłam ostatnio, że na zdjęciu dyplomowym i maturalnym wyglądam prawie identycznie, poza tym, ze przytylam. Teraz będę szukać pracy w innym mieście i zastanawiam się jak to ugryźć
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 13:08   #1433
201608160903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 093
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
Co to jest krój Marlene?

Ja się dopiero od niedawna udzielam, więc nie wiem czy was interesuje co u mnie
W każdym razie też mam zamiar przejrzeć letnie ciuchy. Nie-minimalistycznie kupiłam 3 bluzki na wiosnę-lato, bo jednak nie mam ich za wiele i trochę sportowych ubrań, ale spodenki chyba jednak oddam. Z tym że ja jak już pisałam, nie czuję potrzeby minimalizowania mojej szafy do mikro-ilości, minimalizm staram się uskuteczniać w innych dziedzinach życia.
Ja chyba wrócę do 1 droższej rzeczy w miesiącu, to dobra praktyka. Ale z drugiej strony cały czas wydaje mi się że mi wszystkiego brakuje

Cytat:
Napisane przez antonina_bielska Pokaż wiadomość
A tak poza tym to mamy kredyt i będziemy mogli wprowadzić się w listopadzie/grudniu
czyli mam się szykować na parapetówkę, gratulacje

Cytat:
Napisane przez Cindy28 Pokaż wiadomość
Ostatnio zminimalizowałam net, więc na Wizażu jestem sporadycznie. Na fb wchodzę max 2 razy dziennie.
Też chcę zabrać się za odchudzanie - czas najwyższy.
Dziś i u mnie było piękne słońce, chociaż chłodno i wiatr.
Zrobiłam 5 km spacer w celu karmienia koni marchewką .
Też bym tak chciała, ale ponieważ pracuję z użyciem netu siedzę na nim w pracy. Ostatnio zaczęłam się uzależeniać od reddita, na wizażu śledzę 2 wątki, oszczędnościowy nudny jak flaki z olejem więc zostanę chyba tylko z wami, nie zajmuje to dużo czasu

Cytat:
Napisane przez MistrzyniSprzecznosci Pokaż wiadomość
U mnie mało minimalistycznie. Ciuchowo planuję w najbliższym czasie kupiś małą skórzaną czarną torebkę na ramię, bo ta, ktorą mam i ktorą używam codziennie, nadaje się juz do wymiany. Zastanawiam się nad torebką Sabriny Pilewicz, może macie jakieś pomysły na dobrą jakościowo, małą czarną?
Nieminimalistycznie poczyniliśmy zakupy do domu - dziś zaopatrzyliśmy się w Ikea w meble na taras, dwie lampki nocne, podkładkę pod dywan. Jeszcze tylko 2 tyg pracy nad tarasem i ogrodem i będzie można pić kawkę na zewnątrz
Jak ja bym chciała mieć taras albo duży balkon

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Rise mnie właśnie brakuje profesjonalnego zdjęcia. Samo cv mam dosyć kreatywne, ale bez suwakow umiejętności itp.
Też muszę zrobić jakieś kursy i szkolenia. Co by się jakoś rozwinąć, bo sam angielski to mało.

znaleźliśmy fajnego gościa, ale 800zł trochę przekracza nasz budżet

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Pokażesz oko? pierwszy raz zakładałas czy już kolejny?

Baza Loreala Lumi Magique rozswietlajaca, Fav mi poleciła
True Match mam N2, nie mam skóry ani żółtej ani różowej, więc tonacja mi odpowiada, nie mam też bardzo jasnej cery, ale nie jestem opalona. Wybrałam kolor przez Internet i pasuje idealnie na tłustej skórze myślę, że może się robić ciastko, ale suchym i normalnym lubiący efekt rozświetlenia mogę polecić
Ja mam teraz tydzień przerwy niestety, ale od wtorku wracam do skakania
Kusisz, kusisz! A fotkę zaraz wstawię

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Nowa ksiazka
Minimalizm daje radość - Jay
Fragment: http://m.interia.pl/kobieta/news,nId,2189570
Muszę zerknąć, dawno nic w tym temacie nie czytałam.

Cytat:
Napisane przez CptCook Pokaż wiadomość
Co to znaczy kreatywne Cv? Napisz ciekawa jestem .
Jakie kursy czy szkolenia masz na mysli? Ja sie zastanawiam czy sie nie kursować bo mam wrażenie ze dawno niczego sie nie uczyłam...
Niby uczę sie w pracy teraz cały czas nowych rzeczy, ale nie wykorzystam ich w innej robocie.
Ja zrobiłam 2 kursy e-marketingowe na których bardzo mi zależało, jestem z siebie bardzo zadowolona, teraz tylko to wdrożyć w praktyce

Edytowane przez 201608160903
Czas edycji: 2016-04-24 o 13:10
201608160903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 13:22   #1434
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez rise_against Pokaż wiadomość

Jak ja bym chciała mieć taras albo duży balkon



znaleźliśmy fajnego gościa, ale 800zł trochę przekracza nasz budżet


Kusisz, kusisz! A fotkę zaraz wstawię


Muszę zerknąć, dawno nic w tym temacie nie czytałam.


Ja zrobiłam 2 kursy e-marketingowe na których bardzo mi zależało, jestem z siebie bardzo zadowolona, teraz tylko to wdrożyć w praktyce
Mnie ostatnio działka chodzi po głowie. Taki mały ogródek działkowy chciałabym mieć

8 stów za zdjęcia.... to zdecydowanie za dużo...

Ja też chcę zobaczyć fotkę "firanek"

Kursy robiłaś darmowe?

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Uważacie, że jak się młodo wygląda to lepiej nie dawać swojego zdjęcia w CV?
Zauważyłam ostatnio, że na zdjęciu dyplomowym i maturalnym wyglądam prawie identycznie, poza tym, ze przytylam. Teraz będę szukać pracy w innym mieście i zastanawiam się jak to ugryźć
Ja też "smarkato" wyglądam na zdjęciu. Moim zdaniem lepiej dac zdjęcie. W Polsce zwracają na to uwagę. A jak zobaczą młodą dziewczynę i to bym im nie pasowało, to sobie po datach doświadczenia/wykształcenia mogą oszacować, że jesteś starsza niż 18 lat
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 13:24   #1435
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez CptCook Pokaż wiadomość
Wow, serio masz szafkę z firankami? Nie znam nikogo kto by miał więcej firanek i zasłon niż te co wisza na oknach
Tżt u siebie miał. Jak się wprowadzałam do niego to i tak dużo śmieci uprzątneliśmy. Ale myślałam, że te firanki i tak są jakieś lepsze. No, ale teraz się dorwałam do półki i koniec. We wrześniu mam nadzieję, że już się wyrobimy z remontem i też się będę mogła ograniczyć tylko do tego co będzie wisieć.

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Uważacie, że jak się młodo wygląda to lepiej nie dawać swojego zdjęcia w CV?
Zauważyłam ostatnio, że na zdjęciu dyplomowym i maturalnym wyglądam prawie identycznie, poza tym, ze przytylam. Teraz będę szukać pracy w innym mieście i zastanawiam się jak to ugryźć
Z mojego doświadczenia wiem, że CV, ktore są bez zdjęcia nie są nawet brane pod uwagę.
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 13:33   #1436
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Mnie ostatnio działka chodzi po głowie. Taki mały ogródek działkowy chciałabym mieć

8 stów za zdjęcia.... to zdecydowanie za dużo...

Ja też chcę zobaczyć fotkę "firanek"

Kursy robiłaś darmowe?

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------


Ja też "smarkato" wyglądam na zdjęciu. Moim zdaniem lepiej dac zdjęcie. W Polsce zwracają na to uwagę. A jak zobaczą młodą dziewczynę i to bym im nie pasowało, to sobie po datach doświadczenia/wykształcenia mogą oszacować, że jesteś starsza niż 18 lat
No by tak, ale osobiście znam przypadek, ze dziewczyna nie dostała pracy (z dziećmi notabene), bo za młodo wyglądała :/
U mnie w pracy niestety wygląd bywa że liczy się tak jak umiejętności w zależności i specjalizacji.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 16:23   #1437
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Jigoku, ja bym jednak dodała. Wydaje mi się że w Polsce CV bez zdjęcia nie przejdzie. Chyba tylko w UK się go nie wstawia (a właściwie jeśli znacie inne takie kraje to napiszcie). Może jeśli zmienisz na czarno-białe będzie wyglądało poważniej?...
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 16:32   #1438
201608160903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 093
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Mnie ostatnio działka chodzi po głowie. Taki mały ogródek działkowy chciałabym mieć

8 stów za zdjęcia.... to zdecydowanie za dużo...

Ja też chcę zobaczyć fotkę "firanek"

Kursy robiłaś darmowe?

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------


Ja też "smarkato" wyglądam na zdjęciu. Moim zdaniem lepiej dac zdjęcie. W Polsce zwracają na to uwagę. A jak zobaczą młodą dziewczynę i to bym im nie pasowało, to sobie po datach doświadczenia/wykształcenia mogą oszacować, że jesteś starsza niż 18 lat
Za tańszy zapłacił pracodawca, na droższy musiałam wyłożyć 1000zł ale było warto. Nie za bardzo wierzę w darmowe kursy bardzo specjalistyczne



Wysłane z mojego m2 note przy użyciu Tapatalka
201608160903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 16:39   #1439
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Sliczne oko.
Pisalas ze masz alergie i dlatego te rzesy. mam nadzieje ze nie uwrazliwisz sie na klej ktorym je kleja.
Jak czesto bedziesz musiala chodzic do uzupelniania?
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 16:40   #1440
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
Jigoku, ja bym jednak dodała. Wydaje mi się że w Polsce CV bez zdjęcia nie przejdzie. Chyba tylko w UK się go nie wstawia (a właściwie jeśli znacie inne takie kraje to napiszcie). Może jeśli zmienisz na czarno-białe będzie wyglądało poważniej?...
Też mi się tak niestety wydaje. Nie wpadłam na to, spróbuję tak zrobić
Cytat:
Napisane przez rise_against Pokaż wiadomość
Za tańszy zapłacił pracodawca, na droższy musiałam wyłożyć 1000zł ale było warto. Nie za bardzo wierzę w darmowe kursy bardzo specjalistyczne



Wysłane z mojego m2 note przy użyciu Tapatalka
Masz ładny kolor oczu a rzęsy według mnie nie są przekombinowane, są mocne, ale nie teatralne, ładnie podkreślają oko
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-28 18:56:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:54.