Praca - czy jest zawód, którego należy się wstydzić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-21, 14:40   #1
kolorowatecza
Zakorzenienie
 
Avatar kolorowatecza
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 244

Praca - czy jest zawód, którego należy się wstydzić?


Zainspirowana wątkiem o tym, czy lubimy swoją pracę postanowiłam założyć ten.
Czy według Was jest jakaś praca do której byście nie poszły? Której byście się wstydziły? Dlaczego?
Czy może "żadna praca nie hańbi"? I nawet "Panu Staszkowi dozorcy" należy się szacunek?
Ciekawa jestem opinii wizażanek biorąc pod uwagę, że mnóstwo tu studentek, osób o ogromnych ambicjach, samorealizujących się w swoich "renomowanych" zawodach.
__________________
Jesteś architektem moich snów, projektantem uśmiechu, wynalazcą szczęścia


cel na ten rok - rzucić palenie. Raz na zawsze!
kolorowatecza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 14:55   #2
PoisonQueen
Raczkowanie
 
Avatar PoisonQueen
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 427
Dot.: Praca - czy jest zawód, którego należy się wstydzić?

Hm. Jestem studentką. Pracowałam w barach, restauracjach i takiego typu miejscach. Czyli normalne prace.
Ostatnio szukałam sobie czegos na weekendy i znalazlam prace barmanki w klubie nocnym(wg ogloszenia tylko barmanki). Zadzwonilam z ciekawosci spytac o stawkę i pan powiedzial ze muszę osobiscie porozmaiwac z szefem(hahaha). Więc tak- to chyba praca jakiej mozna sie wstydzić.

Natomiast pan dozorca, portier to tez dla mnie totalnie normalna praca. W moim budynku pracowal kiedys(na szcescie juz nie pracuje) portier, ktory byl na emerytureze a wczesniej pracowal na dosc wysokim stanowisku. Był po studiach.
Czemu na szczescie nie pracuje? Bo byl mega sympatyczny i przy kazdym wejsciu/wyjsciu z bloku gadalam z nim przez conajmniej 10 minut, spoznialam sie przez to na autobusy bo jak wciagnela mnie rozmowa to bylo nawet i ponad 30 minut. Baardzo fajnie go wspominam, mam nadzieje ze wroci na weekendy kiedy to wychodze sobie rekreacyjnie i moge sie spozniac
__________________
"Miłość to coś najbardziej wolnego, co istnieje."
Edith Stein
PoisonQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 15:00   #3
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Praca - czy jest zawód, którego należy się wstydzić?

Cytat:
Napisane przez PoisonQueen Pokaż wiadomość
Hm. Jestem studentką. Pracowałam w barach, restauracjach i takiego typu miejscach. Czyli normalne prace.
Ostatnio szukałam sobie czegos na weekendy i znalazlam prace barmanki w klubie nocnym(wg ogloszenia tylko barmanki). Zadzwonilam z ciekawosci spytac o stawkę i pan powiedzial ze muszę osobiscie porozmaiwac z szefem(hahaha). Więc tak- to chyba praca jakiej mozna sie wstydzić.
Co w tym cię śmieszy, zwykle o stawce rozmawia się z szefem i w ogóle jest coś takiego jak rozmowa kwalifikacyjna w każdej pracy szczególnei jak masz meić doczynienia z klientami...
Pierwsza praca jaka znalazłaś i parskasz śmiechem bo ci karzą przyjść faktycznie jakaś trefna ta praca musi być

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2013-01-21 o 15:01
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 15:04   #4
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Praca - czy jest zawód, którego należy się wstydzić?

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Co w tym cię śmieszy, zwykle o stawce rozmawia się z szefem i w ogóle jest coś takiego jak rozmowa kwalifikacyjna w każdej pracy szczególnei jak masz meić doczynienia z klientami...
Pierwsza praca jaka znalazłaś i parskasz śmiechem bo ci karzą przyjść faktycznie jakaś trefna ta praca musi być
nie oszukujmy się - weźmy pod uwagę specyfikę pracy w takich miejscach. Byłabym bardzo ostrożna, nie wiem czy w ogóle poszłabym na taką rozmowę
na pewno nie sama.
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 15:20   #5
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 684
Dot.: Praca - czy jest zawód, którego należy się wstydzić?

Cytat:
Napisane przez kawa_zmlekiem Pokaż wiadomość
nie oszukujmy się - weźmy pod uwagę specyfikę pracy w takich miejscach. Byłabym bardzo ostrożna, nie wiem czy w ogóle poszłabym na taką rozmowę
na pewno nie sama.
Ja uważam że praca jak praca. Szukają do takiego miejsca atrakcyjnych dziewczyn a nikt do tanca erotycznego czy prostytucji zmusić nie moze
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 15:31   #6
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Praca - czy jest zawód, którego należy się wstydzić?

Nie poszłabym zamiatać ulic w pomarańczowym kubraczku. Nie mam nic do tych osób ani nimi nie gardzę, od razu zaznaczam.
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 15:34   #7
HoneyIlove
Zakorzenienie
 
Avatar HoneyIlove
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: ☠ ☠ ☠ ☠ ☠ ☠
Wiadomości: 3 119
Dot.: Praca - czy jest zawód, którego należy się wstydzić?

ja uważam że prostytucja to też praca... w sumie lepsze to niż żebrać na ulicy jak to niektórzy robią... u mnie w mieście jest taka zasada że do sklepu czy to spożywki czy do mięsnego wymagają zdjęcia i robią sobie selekcje bo wiadomo brzydka baba odstrasza klientów.... w sumie ja bym do każdej pracy poszła ale nie do sprzątania bo mam jakąś głupią zasadę że nie po to się uczyłam żeby teraz sprzątać....
__________________
"... czasem to wspomnienia są jedynym pocieszeniem a śmierć jedynym wyjściem..."
HoneyIlove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-21, 15:56   #8
PoisonQueen
Raczkowanie
 
Avatar PoisonQueen
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 427
Dot.: Praca - czy jest zawód, którego należy się wstydzić?

[1=8c5e47fe6e48fd89bc9c227 f1239fe5b9f79e095_5edd717 29ccf0;38773011]Ja uważam że praca jak praca. Szukają do takiego miejsca atrakcyjnych dziewczyn a nikt do tanca erotycznego czy prostytucji zmusić nie moze[/QUOTE]

''Zmusić nie może''- Prawnie nie, pewnie, ale wystarczy troche instynktu samozachowczego zeby stwierdzic ze cos jest nie tak. Osobista rozmowa z szefem i wtedy ewentualnie dowiem sie o wysokosci zarobkow... Serio jestescie az tak naiwne?
Szukałam pracy jako kelnerka/barmanka, pracowalam w 5 takich miejscach. Zawsze padała przez telefon odpowiedz o płacy nawet jesli nie rozmawialam przez telefon z szefem, a z inna kelnerką.



---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Co w tym cię śmieszy, zwykle o stawce rozmawia się z szefem i w ogóle jest coś takiego jak rozmowa kwalifikacyjna w każdej pracy szczególnei jak masz meić doczynienia z klientami...
Pierwsza praca jaka znalazłaś i parskasz śmiechem bo ci karzą przyjść faktycznie jakaś trefna ta praca musi być
Skąd wnioski, że to pierwsza praca jaka znalazłam? Nigdzie tak nie napisałam, mam doswiadczenie w tej kwestii.
Wiem, że istenieje cos takiego jak rozmowa kwalifikacyjna
__________________
"Miłość to coś najbardziej wolnego, co istnieje."
Edith Stein
PoisonQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 16:05   #9
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Praca - czy jest zawód, którego należy się wstydzić?

Ja bym sie chyba wstydzila bycia wredna policjantka wlepiajaca za darmo mandaty zeby wyrobic norme albo dla wlasnej sadystycznej zabawy. Psuja opinie policji jako takiej, prowokuja bojki przez co cierpia ci, ktorzy sie poswiecaja tej pracy. Pewien szacunek do munduru trzeba miec.

I chyba bym sie tez wstydzila bycia Karolina Korwin-Piotrowska i czlowiekim pokroju Siwiec, Herbus, Marii Wiktorii, Rutowicz
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 16:18   #10
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Praca - czy jest zawód, którego należy się wstydzić?

Tak jest praca, której wstydziłabym się przed sobą i ludźmi - praca akwizytora wciskającego ludziom garnki czy pościel za parę tysięcy, albo trefne umowy na telefony, tańszy prąd i wszystko to, na czym się często oszukuje ludzi.
Zapadłabym się pod ziemię ze wstydu, a wyrzuty sumienia spowodowałyby u mnie wrzody gdybym musiała tak pracować...
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 16:23   #11
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Praca - czy jest zawód, którego należy się wstydzić?

Cytat:
Napisane przez PoisonQueen Pokaż wiadomość
' Zawsze padała przez telefon odpowiedz o płacy nawet jesli nie rozmawialam przez telefon z szefem, a z inna kelnerką.
Mnie by było głupio dzwonić w sprawie pracy i przez telefon pytać o zarobki.
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-21, 16:26   #12
Telka10
Zakorzenienie
 
Avatar Telka10
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3 890
Dot.: Praca - czy jest zawód, którego należy się wstydzić?

Wydaje mi się, że wstydzić można się każdego wykonywanego zawodu, w którym zapomina się o byciu człowiekiem. Co to za lekarz/polityk/adwokat/policjant czy nauczyciel, który nie ma szacunku do drugiego człowieka, a nawet nim gardzi? Można sprzątać ulice, a być wspaniałym człowiekiem.
Telka10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 16:36   #13
PoisonQueen
Raczkowanie
 
Avatar PoisonQueen
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 427
Dot.: Praca - czy jest zawód, którego należy się wstydzić?

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
Mnie by było głupio dzwonić w sprawie pracy i przez telefon pytać o zarobki.
Gdy będę aplikowała na jakieś pwoazniejsze stanowisko- to i owszem, tez bedzie mi glupio.

Ale teraz, gdy szukałam sobie pracy na weekendy i widziałam 15 roznych ogloszen i najwazniejsza dla mnie byla stawka godzinowa(w kazdej pracy bym lala piwo i nosila przekaski) to szkoda mi czasu na chodzenie na 15 rozmow. Wolę wybrac ta najlepiej płatną/najfajniejszą i isc na te dwie rozmowy powiedzmy. Nie spotkalam sie z oburzeniem.
__________________
"Miłość to coś najbardziej wolnego, co istnieje."
Edith Stein
PoisonQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 16:41   #14
Absinth87
Raczkowanie
 
Avatar Absinth87
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 112
Dot.: Praca - czy jest zawód, którego należy się wstydzić?

Kiedyś ogladałam jakis program i tam mówiono że najbardziej "nielubiane"w Polsce zawody to kanar, nauczyciel, lekarz.
__________________
Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Najlepiej przeczytaj to co piszesz, bo to się robi żenujące. Ty chyba z tych co wszystko łykają jak młody pelikan, jakbyś przyłapała ich w łóżku, a on by ci powiedział, że laska się potknęła i nadziała na siusiaka to byś uwierzyła, prawda?
Absinth87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 16:53   #15
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Praca - czy jest zawód, którego należy się wstydzić?

Cytat:
Napisane przez Absinth87 Pokaż wiadomość
Kiedyś ogladałam jakis program i tam mówiono że najbardziej "nielubiane"w Polsce zawody to kanar, nauczyciel, lekarz.
No. Nie rozumiem co cię dziwi?
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 17:10   #16
kolorowatecza
Zakorzenienie
 
Avatar kolorowatecza
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 244
Dot.: Praca - czy jest zawód, którego należy się wstydzić?

a co z pracą w fast-foodach, albo na kasie w sklepach?
HoneyIlove - a w takich miejscach? Tam też się sprząta... Ok - uczyłaś się. Więc twierdzisz, że Ci, którzy się uczyli i wylądowali w takich miejscach nie powinni podejmować tam pracy?
__________________
Jesteś architektem moich snów, projektantem uśmiechu, wynalazcą szczęścia


cel na ten rok - rzucić palenie. Raz na zawsze!
kolorowatecza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 17:19   #17
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Praca - czy jest zawód, którego należy się wstydzić?

Cytat:
Napisane przez kolorowatecza Pokaż wiadomość
a co z pracą w fast-foodach, albo na kasie w sklepach?
HoneyIlove - a w takich miejscach? Tam też się sprząta... Ok - uczyłaś się. Więc twierdzisz, że Ci, którzy się uczyli i wylądowali w takich miejscach nie powinni podejmować tam pracy?
Nie do mnie pytanie, ale wydaje mi się że jest różnica jeśli po pracy trzeba ogarnąć stoły czy stanowisko pracy, a myciu kibli non stop 8h w jakimś hotelu np
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 17:31   #18
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Praca - czy jest zawód, którego należy się wstydzić?

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Tak jest praca, której wstydziłabym się przed sobą i ludźmi - praca akwizytora wciskającego ludziom garnki czy pościel za parę tysięcy, albo trefne umowy na telefony, tańszy prąd i wszystko to, na czym się często oszukuje ludzi.
Zapadłabym się pod ziemię ze wstydu, a wyrzuty sumienia spowodowałyby u mnie wrzody gdybym musiała tak pracować...
Zgadzam się

A roznosiłam i ulotki, i sprzątałam, i barmanką byłam i nie, nie były to dla mnie uwłaczające zawody.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 17:38   #19
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Praca - czy jest zawód, którego należy się wstydzić?

Ja tam jednak jestem zdania, ze trzeba inaczej traktowac studentow szorujacych podlogi, dla nich jednak umowa zlecenie to bardzo dobra forma pracy. Poza tym student nie ma co wymagan stawiac i robi co mu daja, lacznie z byciem akwizytorem, kanarem, kasjerem etc. Jakos na ksero trzeba zarobic.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-21, 17:47   #20
kolorowatecza
Zakorzenienie
 
Avatar kolorowatecza
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 244
Dot.: Praca - czy jest zawód, którego należy się wstydzić?

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
Nie do mnie pytanie, ale wydaje mi się że jest różnica jeśli po pracy trzeba ogarnąć stoły czy stanowisko pracy, a myciu kibli non stop 8h w jakimś hotelu np
Kible również się tam ogarnia
__________________
Jesteś architektem moich snów, projektantem uśmiechu, wynalazcą szczęścia


cel na ten rok - rzucić palenie. Raz na zawsze!
kolorowatecza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 17:59   #21
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Praca - czy jest zawód, którego należy się wstydzić?

Cytat:
Napisane przez kawa_zmlekiem Pokaż wiadomość
nie oszukujmy się - weźmy pod uwagę specyfikę pracy w takich miejscach. Byłabym bardzo ostrożna, nie wiem czy w ogóle poszłabym na taką rozmowę
na pewno nie sama.
Nie wiesz, czy poszłabyś do klubu nocnego? Więc faktycznie, to nie jest dla każdego. (Bo rozmowa chyba w domu szefa nie odbywała się ).

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

Cytat:
Napisane przez PoisonQueen Pokaż wiadomość
Szukałam pracy jako kelnerka/barmanka, pracowalam w 5 takich miejscach. Zawsze padała przez telefon odpowiedz o płacy nawet jesli nie rozmawialam przez telefon z szefem, a z inna kelnerką.



---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------



Skąd wnioski, że to pierwsza praca jaka znalazłam? Nigdzie tak nie napisałam, mam doswiadczenie w tej kwestii.
Wiem, że istenieje cos takiego jak rozmowa kwalifikacyjna
Kelnerka a barmanka to zupełnie inne rzeczy Co innego "barmanka/kelnerka" w knajpce w wakacje co podaje tylko piwo czasem przy barze, a co innego barmanka w klubie nocnym co musi znać przepisy na setki drinków, mieć ukończone kursy, mieć praktykę i mieć odpowiednią prezencję (stąd chyba chcieli cię obejrzeć ) Mnie dlatego taka prośba by nie zdziwiła, a napewno by mnie nie rozśmieszyła ani nie zaniepokoiła ... Tymbardziej to dziwne, że twierdzisz, że wiesz co to rozmowy kwalifikacyjne ,więc o co kaman?

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

Cytat:
Napisane przez PoisonQueen Pokaż wiadomość
(w kazdej pracy bym lala piwo i nosila przekaski)
nie mam wiecej pytań

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2013-01-21 o 18:02
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 18:01   #22
PoisonQueen
Raczkowanie
 
Avatar PoisonQueen
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 427
Dot.: Praca - czy jest zawód, którego należy się wstydzić?

W ogloszeniu zdanie: nie wymagamy doswiadczenia
Umiem robić drinki, moze nie setki, ale mam w tym doswiadczenie.
Zdziwilo mnie to ze nie dostane przez telefon informacji o stawce i moge ja uzyskac dopiero na rozmowie z szefem.
__________________
"Miłość to coś najbardziej wolnego, co istnieje."
Edith Stein
PoisonQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 18:04   #23
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Praca - czy jest zawód, którego należy się wstydzić?

Cytat:
Napisane przez PoisonQueen Pokaż wiadomość
W ogloszeniu zdanie: nie wymagamy doswiadczenia
Umiem robić drinki, moze nie setki, ale mam w tym doswiadczenie.
Zdziwilo mnie to ze nie dostane przez telefon informacji o stawce i moge ja uzyskac dopiero na rozmowie z szefem.
A jakie umiesz? nazwy znasz? Czy umiesz zmieszać piwo z sokiem? Widzisz barman musi znać wszystkei co klient sobie zażyczy...
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 18:06   #24
PoisonQueen
Raczkowanie
 
Avatar PoisonQueen
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 427
Dot.: Praca - czy jest zawód, którego należy się wstydzić?

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Nie wiesz, czy poszłabyś do klubu nocnego? Więc faktycznie, to nie jest dla każdego. (Bo rozmowa chyba w domu szefa nie odbywała się ).

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------


Kelnerka a barmanka to zupełnie inne rzeczy Co innego "barmanka/kelnerka" w knajpce w wakacje co podaje tylko piwo czasem przy barze, a co innego barmanka w klubie nocnym co musi znać przepisy na setki drinków, mieć ukończone kursy, mieć praktykę i mieć odpowiednią prezencję (stąd chyba chcieli cię obejrzeć ) Mnie dlatego taka prośba by nie zdziwiła, a napewno by mnie nie rozśmieszyła ani nie zaniepokoiła ... Tymbardziej to dziwne, że twierdzisz, że wiesz co to rozmowy kwalifikacyjne ,więc o co kaman?

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------


nie mam wiecej pytań
Nie masz więcej pytań. Cieszę się.
__________________
"Miłość to coś najbardziej wolnego, co istnieje."
Edith Stein
PoisonQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 18:06   #25
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Praca - czy jest zawód, którego należy się wstydzić?

Cytat:
Napisane przez PoisonQueen Pokaż wiadomość
Nie masz więcej pytań. Cieszę się.
A ja się cieszę , ze nie trafię na taką "barmankę"
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 18:08   #26
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Praca - czy jest zawód, którego należy się wstydzić?

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2013-01-21 o 18:18
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 18:10   #27
PoisonQueen
Raczkowanie
 
Avatar PoisonQueen
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 427
Dot.: Praca - czy jest zawód, którego należy się wstydzić?

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
A jakie umiesz? nazwy znasz? Czy umiesz zmieszać piwo z sokiem? Widzisz barman musi znać wszystkei co klient sobie zażyczy...
Oczywiście, że znam nazwy: 'piwo z sokiem malinowym' i 'piwo z sokiem imbirowym'. A jak klient sobie zazyczy piwo z sokiem imbirowo-malinowym to mysle ze tez bym zrobiła

Kończmy tą żenadę, naprawde

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
A ja się cieszę , ze nie trafię na taką "barmankę"
A skąd wiesz, ze nie trafisz?
Ciągle czynna zawodowo!

Chyba ze w klubie nocnym- tam faktycznie nie trafisz
__________________
"Miłość to coś najbardziej wolnego, co istnieje."
Edith Stein
PoisonQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 18:15   #28
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Praca - czy jest zawód, którego należy się wstydzić?

Cytat:
Napisane przez PoisonQueen Pokaż wiadomość
Oczywiście, że znam nazwy: 'piwo z sokiem malinowym' i 'piwo z sokiem imbirowym'. A jak klient sobie zazyczy piwo z sokiem imbirowo-malinowym to mysle ze tez bym zrobiła

Kończmy tą żenadę, naprawde

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------



A skąd wiesz, ze nie trafisz?
Ciągle czynna zawodowo!

Chyba ze w klubie nocnym- tam faktycznie nie trafisz
wow, a myslałam, ze zajarzysz, że to był sarkazm z tym piwem

Stąd wiem, że na ciebie nei trafię -bo w remizach nie bywam.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 18:18   #29
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Praca - czy jest zawód, którego należy się wstydzić?

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość

Stąd wiem, że na ciebie nei trafię -bo w remizach nie bywam.


Gratuluję elokwencji
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 18:20   #30
PoisonQueen
Raczkowanie
 
Avatar PoisonQueen
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 427
Dot.: Praca - czy jest zawód, którego należy się wstydzić?

Co do tematu: Praca w remizie, zdazylo mi sie kelnerować tam na weselu ( o ironio) bardzo przyjemna i zdecydowanie nią nie gardzę.
__________________
"Miłość to coś najbardziej wolnego, co istnieje."
Edith Stein
PoisonQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:10.