Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IV - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-07, 19:58   #2461
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

anulowałam, ale nie widzę, by te rzeczy powracały, hm

zdarzyło się wam kiedyś, że na etapie finalizacji zamówienia, gdy wybrane są już próbki i przechodzicie do strony z podsumowaniem, to one znikają? przy ostatnim zamówieniu wyparowała mi niespodzianka z Sensai
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-07, 20:02   #2462
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
anulowałam, ale nie widzę, by te rzeczy powracały, hm

zdarzyło się wam kiedyś, że na etapie finalizacji zamówienia, gdy wybrane są już próbki i przechodzicie do strony z podsumowaniem, to one znikają? przy ostatnim zamówieniu wyparowała mi niespodzianka z Sensai
zdarzylo mi sie cos podobnego jak byla ta akcja z kosmetyczkami Estee, odswiezalam caly czas strone i jak wpadla mi kosmetyczka i ja wybralam i przeszlam dalej nie bylo jej w podsumowaniu. Dobrze ze to zauwazylam, cofnelam zamowienie i dalej na nia polowalam, dopiero za drugim czy trzecim razem sie udalo

Edytowane przez 201606201234
Czas edycji: 2015-03-07 o 20:05
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-07, 20:06   #2463
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
anulowałam, ale nie widzę, by te rzeczy powracały, hm

zdarzyło się wam kiedyś, że na etapie finalizacji zamówienia, gdy wybrane są już próbki i przechodzicie do strony z podsumowaniem, to one znikają? przy ostatnim zamówieniu wyparowała mi niespodzianka z Sensai

Dziękuję bardzo , ale niestety nie udało się
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-07, 20:08   #2464
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez Jamaika88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, u Was w S. też nie mają gotowych próbek? W tym tygodniu w 2 S. usłyszałam to od konsultantek. W okolicach świąt było to samo. Na stronie internetowej też ciężko z próbkami, nawet jak się pojawią nowe to później i tak dostaje się inne .
w S. nie mają za to handel na All kwitnie
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-07, 20:09   #2465
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez Jamaika88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, u Was w S. też nie mają gotowych próbek? W tym tygodniu w 2 S. usłyszałam to od konsultantek. W okolicach świąt było to samo. Na stronie internetowej też ciężko z próbkami, nawet jak się pojawią nowe to później i tak dostaje się inne .
mi się tak zaraz po świętach zdarzyło że konsultantki przepraszały że nie ma gotowych próbek ale zrobią mi próbkę czego tylko chcę i w sumie to bardziej mnie to urządzało bo dostałam np. bez proszenia się 2 próbki kremów które chciałam wypróbować a nie tylko tego co akurat było gotowe ale ostatnio już próbki mieli
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-07, 20:12   #2466
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

a ja mam pytanie troche z innej beczki. Jak to jest z tym koszykiem w Douglasie. Zauwazylam ze jak wrzuce do koszyka w Douglasie rzecz to mi sie ona rezerwuje i jak wrzuce np. ostatnia sztuke do koszyka to na stronie pokazuje sie ze produkt niedostepny. A ja mam takie pytanie: Co jesli zrezygnuje z zamowienia a w koszyku pozostanie wybrana rzecz. Potem ona zniknie ze strony bo ktos ja wykupi. A ja jak po czasie, np. na drugi dzien wchodze na Douglasa, nadal mam w koszyku ta rzecz, mimo ze jest niedostepna na stronie. To znaczy ze koszyk rezerwuje bez limitu czasowgo dana rzecz i nawet jak ja wykupią moge ją kupic ja do czasu usuniecia jej z koszyka? Moze troche pokretnie to opisalam, ale moze wiecie o co mi chodzi...? Bo ja nie kumam tego...

Dla przykladu: dzisiaj wrzucilam do koszyka Lip Balma. Ale nie kupilam go. W koncu zniknal ze strony. A przed chwila jak weszlam na Douglasa, nadal go mialam w koszyku mimo ze na stronie byl niedostpeny i kupilam go. Teraz sie zastanawiam czy mi anuluja to zamowienie... i czy oni w koncu mieli tego Lip Balma czy nie...
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-07, 20:22   #2467
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

mieli, tylko w Twoim koszyku
nie zdarzyło mi się, by nie wysłali mi czegoś, co było w podsumowaniu
ale zdarzyło mi się kilka razy, że musiałam się ponownie zalogować w trakcie zamawiania i wtedy te produkty znikały, a także opisana powyżej sytuacja znikania rzeczy przed podsumowaniem
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-07, 20:26   #2468
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
mieli, tylko w Twoim koszyku
nie zdarzyło mi się, by nie wysłali mi czegoś, co było w podsumowaniu
ale zdarzyło mi się kilka razy, że musiałam się ponownie zalogować w trakcie zamawiania i wtedy te produkty znikały, a także opisana powyżej sytuacja znikania rzeczy przed podsumowaniem
yhm, czyli oplaca sie wrzucac rzeczy do koszyka, bo wtedy nawet jak znikna ze strony jest duze prawdopodobienstwo ze uda nam sie je kupic...

Edytowane przez 201606201234
Czas edycji: 2015-03-07 o 20:27
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-07, 20:31   #2469
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
mi się tak zaraz po świętach zdarzyło że konsultantki przepraszały że nie ma gotowych próbek ale zrobią mi próbkę czego tylko chcę i w sumie to bardziej mnie to urządzało bo dostałam np. bez proszenia się 2 próbki kremów które chciałam wypróbować a nie tylko tego co akurat było gotowe ale ostatnio już próbki mieli
Właśnie w sumie człowiek lepiej na tym wychodzi, bo może przetestować co chce, a nie podkład za ciemny o kilka tonów .
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-07, 20:37   #2470
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez Jamaika88 Pokaż wiadomość
Właśnie w sumie człowiek lepiej na tym wychodzi, bo może przetestować co chce, a nie podkład za ciemny o kilka tonów .
otóż to ja zawsze dostawałam jakieś próbki nowości zapachowych które były okropne i je wywalałam zaraz (bardzo niewiele zapachów mi się podoba ) albo podkładów dla Afrykańczyków a tak to przynajmniej mogłam sobie wybrać co chcę ja tam jestem za tym żeby jak najczęściej cierpieli na brak gotowych próbek
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-07, 23:13   #2471
ellenas
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 994
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

W Answear rabat 20% i pudełko beglossy gratis przy zakupach za min.150 zł

Regulamin: http://answear.com/pudeleczko-beglos...iet-340-a.html
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg answer.jpg (52,6 KB, 38 załadowań)

Edytowane przez ellenas
Czas edycji: 2015-03-07 o 23:14 Powód: literówka
ellenas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-07, 23:34   #2472
Lethe69
Wtajemniczenie
 
Avatar Lethe69
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 091
Post Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Dziewczyny, testuje probki dalej i krem Divine (?) z L'occi niestety powoduje u mnie zaczerwienienie (te znikajace po minucie no ale zawsze...). Uzylam go drugi raz (na noc bo na dzien dla mnie za tresciwy) i nie wydawalo mi sie - jednak cos w nim jest, co mi nie sluzy
Maska Clinique Overnight Mask jest ok - nie wiedze zaczerwienienia po niej.
Mam tez probke kremu na dzien Sampar i po nim jest tez w porzadku.

Wyprobowalam dzis tusz Dior kolor Purple No coz... efektu WOW nie ma Tak ogolnie nie jest na 5 z plusem. A co do szczegolow:
Jest kolor fioletowy bardzo mi odpowiadajacy - zaden chamski neon ale tez nie, niewidoczna i nierozniaca sie od czerni, ciemna sliwka. Pomalowanie jedna warstwa nic nie daje rzesom. Dopiero druga "robi kolor". Rzes po nim nie ma sie do nieba Sa na pewno podkreslone, niesklejone ( szczoteczka bardzo dobrze rozdziela rzesy!), troche pogrubione/podkrecone/wydluzone... no ale to nie jest efekt ktorego bym oczekiwala za takie pieniadze... A moze nie umiem sie malowac Co prawda rzesy mam liche... moze wiecej sie z nich nie wydobedzie (?) Trzeba szybko nakladac druga warstwe bo on szybko zasycha.
Wielkim plusem jest wlasnie kolor, ktory nie dosc ze idealny fiolet, to super podkresla zielone teczowki Pomimo ze tusz nie rzuca sie mocno w oczy jako kolorowy to zielen oczu jest BARDZO widoczna. Ja dam mu taką czwóreczkę ogólnie. Najwiekszy plus za wydobycie zieleni oczu, a tego szukalam
Moze nastepnym razem po malowaniu zmienie zdanie Oby na jeszcze lepsze!
Lethe69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-07, 23:42   #2473
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, testuje probki dalej i krem Divine (?) z L'occi niestety powoduje u mnie zaczerwienienie (te znikajace po minucie no ale zawsze...). Uzylam go drugi raz (na noc bo na dzien dla mnie za tresciwy) i nie wydawalo mi sie - jednak cos w nim jest, co mi nie sluzy
Maska Clinique Overnight Mask jest ok - nie wiedze zaczerwienienia po niej.
Mam tez probke kremu na dzien Sampar i po nim jest tez w porzadku.

Wyprobowalam dzis tusz Dior kolor Purple No coz... efektu WOW nie ma Tak ogolnie nie jest na 5 z plusem. A co do szczegolow:
Jest kolor fioletowy bardzo mi odpowiadajacy - zaden chamski neon ale tez nie, niewidoczna i nierozniaca sie od czerni, ciemna sliwka. Pomalowanie jedna warstwa nic nie daje rzesom. Dopiero druga "robi kolor". Rzes po nim nie ma sie do nieba Sa na pewno podkreslone, niesklejone ( szczoteczka bardzo dobrze rozdziela rzesy!), troche pogrubione/podkrecone/wydluzone... no ale to nie jest efekt ktorego bym oczekiwala za takie pieniadze... A moze nie umiem sie malowac Co prawda rzesy mam liche... moze wiecej sie z nich nie wydobedzie (?) Trzeba szybko nakladac druga warstwe bo on szybko zasycha.
Wielkim plusem jest wlasnie kolor, ktory nie dosc ze idealny fiolet, to super podkresla zielone teczowki Pomimo ze tusz nie rzuca sie mocno w oczy jako kolorowy to zielen oczu jest BARDZO widoczna. Ja dam mu taką czwóreczkę ogólnie. Najwiekszy plus za wydobycie zieleni oczu, a tego szukalam
Moze nastepnym razem po malowaniu zmienie zdanie Oby na jeszcze lepsze!
Co do tuszu to u mnie ptaktycznie każdy tusz daje najlepsze efekty jak trochę go poużywam i lekko podeschnie także dałabym mu jeszcze szansę .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 06:07   #2474
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Działa juz?
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 06:44   #2475
amb86
Zakorzenienie
 
Avatar amb86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 3 018
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

w końcu
amb86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 07:01   #2476
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Co to było ??!!
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 07:35   #2477
Lethe69
Wtajemniczenie
 
Avatar Lethe69
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 091
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Jestem !!!
Lethe69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 07:46   #2478
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 08:25   #2479
paula5656
Zadomowienie
 
Avatar paula5656
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Wczoraj bez problemu kupiłam w D. Lip Balm Clarins i malinkę, także można jeszcze spokojnie upolować. Pani obsługująca była tak denerwująca, że o mały włos nie zrezygnowałam z zakupów Oczywiście musiała dodać, że mam ogromne szczęście, bo olejek jest ostatni po czym okazało się, że perfidnie kłamie, troche się jej głupio zrobiło, i dobrze, nie lubię takiego traktowania Malinkę nałożyłam na noc i rano
paula5656 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-09, 08:37   #2480
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Mi się podoba ta torebka, wyglądą na lekką, w sam raz na lato.
Glam jasmine bardzo mi przypomina tendre jasmine z yves rocher. wg mnie to zapachowe bliźnięta. Nie wiem czy go znasz, ale biorąc pod uwagę, że Rochek jest kilka razy tańszy- warto go obczaić.
Dzięki na pewno wypróbuję ten zapach

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość

Martusia świetne foty Calypso


---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
w S. nie mają za to handel na All kwitnie
Właśnie

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------

Mam nadzieję, że będzie można teraz spokojnie poodwykować w C. tylko 4 miniatury, z czego 2 męskie D i S niczym nie kuszą oby tak dalej!

Użyłam wczoraj próbek Alterny Caviar i szczerze mówiąc to szału nie ma spodziewałam się jakiegoś WOW, a tu lipa portfel bezpieczny
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 08:45   #2481
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Ja to bym chciała jakiegoś boxa nowego .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 08:46   #2482
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ja to bym chciała jakiegoś boxa nowego .
Ja też ale chyba marne szanse może na Dzień Matki
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 08:49   #2483
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ja też ale chyba marne szanse może na Dzień Matki
Kurcze jak na dzień matki to pewnie jakieś kremy 40+ powciskają, a ja tak nie chce .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 08:50   #2484
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ja też ale chyba marne szanse może na Dzień Matki
Może na Wielkanoc coś wrzucą
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 08:51   #2485
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Kurcze jak na dzień matki to pewnie jakieś kremy 40+ powciskają, a ja tak nie chce .
ja bym chciała miniaturki perfum i kolorówki
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 08:51   #2486
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
Wczoraj bez problemu kupiłam w D. Lip Balm Clarins i malinkę, także można jeszcze spokojnie upolować. Pani obsługująca była tak denerwująca, że o mały włos nie zrezygnowałam z zakupów Oczywiście musiała dodać, że mam ogromne szczęście, bo olejek jest ostatni po czym okazało się, że perfidnie kłamie, troche się jej głupio zrobiło, i dobrze, nie lubię takiego traktowania Malinkę nałożyłam na noc i rano
Stacjonarnie to we Wrocławiu jest tego pełno, ale dostań to online Lip Oil w ogóle nie dali, a Lip Balm tylko po 2 szt.
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 08:52   #2487
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Może na Wielkanoc coś wrzucą
Może
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 08:53   #2488
paula5656
Zadomowienie
 
Avatar paula5656
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Kupiłam jeszcze Roller Lash Benefitu, zobaczymy co to za cudo. Co do próbek w S. to mają ale widocznie nie chcą dawać, jeszcze do niedawna miałam ulubioną Panią, która dawała mi ogrom próbek, nie mogę już jej zastać a reszta nie jest hojna. Mój tż wczoraj powiedział, że pewnie ją wywalili, bo za dużo rozdawała
paula5656 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 08:53   #2489
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

A ja w weekend nie próżnowałam
- mini zamówienie w Sephorze dla próbki Opium (jak mi podmienią tę próbkę na inną, to ),
- spore zamówienie w Answear (dwie spódnice, t-shirt i sweter),
- paski do badania cukru w moczu u mojego psa Bo okazało się, że ma cukrzycę
- małe zamówienie w i-aptece.
Wszystko bez ruszania się z domu, jako że jestem uziemniona Ale mnie wczoraj wkurzał ten milczący wizaż, brrr...

Edytowane przez dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Czas edycji: 2015-03-09 o 08:54
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 08:55   #2490
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Stacjonarnie to we Wrocławiu jest tego pełno, ale dostań to online Lip Oil w ogóle nie dali, a Lip Balm tylko po 2 szt.
Może chcą zachęcić do wizyt w stacjo

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
Kupiłam jeszcze Roller Lash Benefitu, zobaczymy co to za cudo. Co do próbek w S. to mają ale widocznie nie chcą dawać, jeszcze do niedawna miałam ulubioną Panią, która dawała mi ogrom próbek, nie mogę już jej zastać a reszta nie jest hojna. Mój tż wczoraj powiedział, że pewnie ją wywalili, bo za dużo rozdawała
bardzo możliwe
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-21 22:45:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:56.