dziwny problem z brzuchem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-21, 22:13   #1
kasia1221
Zadomowienie
 
Avatar kasia1221
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 325

dziwny problem z brzuchem


Mam problem nawet wydaje mi sie ze jest on troche powazny... Boje sie iśc do lekarza zeby przypadkiem nie wyszlo z tego cos powaznego...Chodzi o to że mam strasznie duży brzuch, taki wypukły i z rana jest normalny a w ciagu dnia staje sie on taki twardy... i stał się on taki gdzies 2 tygodnie temau gdy bylam przed ostatnia miesiączką... ciąże wykluczam bo ostatnio współżyłam z partnerem 3 miesiące temu a miesiączke mam normalną przypadającą na czas i w normalnych ilościach, ale powiem szczerze ze mialam mysli takie ze moze byc to ciaza wiec kupilam test i wyszedł ze "brak ciązy". teraz jestem juz po miesiączce a brzuch jaki byl taki jest... i jesli ktos ma pojecie co to moze byc to prosze o odpowiedź. bardzo bede wdzieczna za pomoc, bo troche mnie martwi ten stan.
kasia1221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 22:35   #2
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: dziwny problem z brzuchem

Cytat:
Napisane przez kasia1221 Pokaż wiadomość
Mam problem nawet wydaje mi sie ze jest on troche powazny... Boje sie iśc do lekarza zeby przypadkiem nie wyszlo z tego cos powaznego...Chodzi o to że mam strasznie duży brzuch, taki wypukły i z rana jest normalny a w ciagu dnia staje sie on taki twardy... i stał się on taki gdzies 2 tygodnie temau gdy bylam przed ostatnia miesiączką... ciąże wykluczam bo ostatnio współżyłam z partnerem 3 miesiące temu a miesiączke mam normalną przypadającą na czas i w normalnych ilościach, ale powiem szczerze ze mialam mysli takie ze moze byc to ciaza wiec kupilam test i wyszedł ze "brak ciązy". teraz jestem juz po miesiączce a brzuch jaki byl taki jest... i jesli ktos ma pojecie co to moze byc to prosze o odpowiedź. bardzo bede wdzieczna za pomoc, bo troche mnie martwi ten stan.
to wolisz żyć sobie z jakąś chorobą niż pójść do lekarza i ją wyleczyć?
Nie mówię że jesteś na coś chora ale nawet jeśli? Chyba lepiej pójść do ginekologa i ewentualną chorobą/infekcję wyleczyć wcześniej niż żeby potem przeszło w coś poważnego.
Pójdź do ginekologa, on zbada Cię dokładnie i zobaczy co to może być.
__________________
Po prostu Gośka
gsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 22:40   #3
kasica6662
Zadomowienie
 
Avatar kasica6662
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 1 982
Dot.: dziwny problem z brzuchem

no kochana, żadna z nas tu na wizażu nie jest lekarzem. jak napisała Kasia- idź do ginekologa
__________________
Kto pierwszy ten lepszy, ale... druga mysz bierze serek.

Moje dzieła
Preferencje


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=858471 Książkowy wątek
kasica6662 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 16:42   #4
201712190924
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 108
Dot.: dziwny problem z brzuchem

Cytat:
Napisane przez kasia1221 Pokaż wiadomość
Mam problem nawet wydaje mi sie ze jest on troche powazny... Boje sie iśc do lekarza zeby przypadkiem nie wyszlo z tego cos powaznego...Chodzi o to że mam strasznie duży brzuch, taki wypukły i z rana jest normalny a w ciagu dnia staje sie on taki twardy... i stał się on taki gdzies 2 tygodnie temau gdy bylam przed ostatnia miesiączką... ciąże wykluczam bo ostatnio współżyłam z partnerem 3 miesiące temu a miesiączke mam normalną przypadającą na czas i w normalnych ilościach, ale powiem szczerze ze mialam mysli takie ze moze byc to ciaza wiec kupilam test i wyszedł ze "brak ciązy". teraz jestem juz po miesiączce a brzuch jaki byl taki jest... i jesli ktos ma pojecie co to moze byc to prosze o odpowiedź. bardzo bede wdzieczna za pomoc, bo troche mnie martwi ten stan.

absolutnie nie idź do lekarza! jak pójdziesz, to okaze sie, ze to cos poważnego. a jak nie pojdziesz i zapomnisz, to problem przeciez sam zniknie!
załamuje mnie takie podejście nikt cie nie zdiagnozuje ani tym bardziej nie wyleczy przez internet.

Cytat:
Napisane przez gsk Pokaż wiadomość
to wolisz żyć sobie z jakąś chorobą niż pójść do lekarza i ją wyleczyć?
Nie mówię że jesteś na coś chora ale nawet jeśli? Chyba lepiej pójść do ginekologa i ewentualną chorobą/infekcję wyleczyć wcześniej niż żeby potem przeszło w coś poważnego.
no wlasnie

ale juz przechodzac do tematu,
jak sie odżywiasz? nie masz zaparć?

Edytowane przez 201712190924
Czas edycji: 2010-11-22 o 16:47
201712190924 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 18:40   #5
kasia1221
Zadomowienie
 
Avatar kasia1221
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 325
Dot.: dziwny problem z brzuchem

odżywiam się normalnie tak jak zawsze... jedyny wyjatkowy czas kiedy sie inaczej odzywiam to podczas miesiaczki bo tak juz mam ze wszystko bym jadła... i teraz własciwie jestem 3 dni po... wiec moze to przez to ale nigdy nie mialam tak duzego brzucha... moze faktycznie to jakis rodzaj zaparc. wiem dziewczyny ze to moje podejscie jest głupie ale to moze zwykla niepotrzebna panika.
kasia1221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 18:46   #6
201712190924
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 108
Dot.: dziwny problem z brzuchem

Cytat:
moze faktycznie to jakis rodzaj zaparc.
no ale to masz te zaparcia czy nie? wyprózniasz sie regularnie? bo ja czasem jak mam dluzszy czas zaparcia, to tez mam taki twardy, wzdęty brzuch
201712190924 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 19:59   #7
kasia1221
Zadomowienie
 
Avatar kasia1221
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 325
Dot.: dziwny problem z brzuchem

no nie nie wyprożniam sie regularnie ostatnio
kasia1221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:36.