19.03.2007, kolejny, nowy początek :( - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-18, 21:55   #61
Kateanna
Rozeznanie
 
Avatar Kateanna
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 745
Dot.: 19.03.2007, kolejny, nowy początek :(

no to ja tez opowiem o swoich planach

mam 164 wzrostu i 58 kg, chcialabym zejsc do 55. Moja zmorą sa nogi i boczki ale musi sie udac
Ogolnie to ostatnio pochlaniam tony slodyczy... nie wiem co sie ze mna dzieje, moze to przez "te" dni...

pozdrawiam i dobranoc
Kateanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-18, 21:59   #62
anusiaa89
Zadomowienie
 
Avatar anusiaa89
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 295
Dot.: 19.03.2007, kolejny, nowy początek :(

Cytat:
Napisane przez Kateanna Pokaż wiadomość
no to ja tez opowiem o swoich planach

mam 164 wzrostu i 58 kg, chcialabym zejsc do 55. Moja zmorą sa nogi i boczki ale musi sie udac
Ogolnie to ostatnio pochlaniam tony slodyczy... nie wiem co sie ze mna dzieje, moze to przez "te" dni...

pozdrawiam i dobranoc

boczki i nogi.. znam ten ból razem bedzie nam raźniej i damy rade dobranoc
__________________

anusiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-18, 22:21   #63
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12 984
Dot.: 19.03.2007, kolejny, nowy początek :(

I ja się przyłączam. Mam ambitny plan, zacząć od jutra biagać.
__________________

...i przyrzekam Ci, uśmiech każdego dnia, kawę o poranku i rowerowe wycieczki!
ijaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-18, 22:27   #64
dagmara_9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 105
Dot.: 19.03.2007, kolejny, nowy początek :(

...hm ja juz biegam- fajna sprawa...u mnie zawsze było czuc mieśnie..tyle ze zawsze miałam problem z kontrola tego co jejm..uwielbiam łaczyc przerózne rzeczy....i jak sobie tak mysle to jesli bym zaczeła regularnie jesc i jak bym przestała podjadac to mój lekko napęczniały brzuszek by uciekł w sina dal...
a wiec od jutra rana : obiecuje ze nie przestaje ćwiczyc no i ze wracam na diete montignac.
powodzenia dziewczyny, razem nam sie uda!
p.s. taka motywacja była mi potrzebna
__________________
Jedynym kluczem do szczęścia jest bunt w nim nie ma winy ani wstydu.

Pora coś zmienić, a pierwszym korkiem bedzie zdefiniowanie tego 'czegoś'.....bedzie cieżko,ale warto!

"czesc - jak minal ci dzien?och mi też, może pogadamy o tym przy piwie?kiedy?gdzie?"
dagmara_9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-18, 22:58   #65
ciekawa_świata
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 377
Dot.: 19.03.2007, kolejny, nowy początek :(

dobry pomysł - rano jakiś jogurt (najlepiej naturalny), może nawet z płatkami, a dopiero w szkole chleb z serkiem

uda się, musi! ale mam motywację

jestem chora, ale jak tylko trochę mnie przestanie żołądek boleć to od razu hula hop i do roboty, ale dietkę rozpoczynam od zaraz

__________________
koniec.

ciekawa_świata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 05:28   #66
vixen_
Przyczajenie
 
Avatar vixen_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 27
Dot.: 19.03.2007, kolejny, nowy początek :(

Cytat:
Napisane przez ijaa Pokaż wiadomość
I ja się przyłączam. Mam ambitny plan, zacząć od jutra biagać.
tez bym pobiegala, ale nie w taką pogode
poczekam az zrobi sie cieplej
vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 05:41   #67
MartiniBianco
Raczkowanie
 
Avatar MartiniBianco
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 249
Dot.: 19.03.2007, kolejny, nowy początek :(

Cytat:
Napisane przez ciekawa_świata Pokaż wiadomość
dobry pomysł - rano jakiś jogurt (najlepiej naturalny)
Podziwiam tych którzy tak robia :P u mnie na głodny żoładek działa on przeczyszczająco a chyba nie o to chodzi :P
Mykam ćwiczyć :P i polecam ranne wstawanie i troszke ruchu nie to jak zacząc dzień od dawki energii ciekawe czy moi sasiedzi z dołu też tak myslą wkoncu skacze im prawie 60 kg cóz najwyzej lampa im spadnie
__________________
Ćwiczę do upadłego... silną wolę... przy lodówce
MartiniBianco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-19, 05:54   #68
***kami***
Raczkowanie
 
Avatar ***kami***
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 170
Dot.: 19.03.2007, kolejny, nowy początek :(

ja pocwiczylam teraz 30 min lekkiego kardio i 15 rozciagania ,strasznie sie zaniedbalam i musze wrocic do formy ,poniedzialek ,pierwszy dzien bez papierosa
__________________
bo byc szczesliwym czlowiekiem to umiec patrzec na najmniejszy szczegol istnienia
***kami*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 06:13   #69
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: 19.03.2007, kolejny, nowy początek :(

Cytat:
Napisane przez ciekawa_świata Pokaż wiadomość
dobry pomysł - rano jakiś jogurt (najlepiej naturalny), może nawet z płatkami, a dopiero w szkole chleb z serkiem
Nie wiem, czy w tym wątku jeszcze tego nie napisałyśmy co prawda w innych było dziesiątki razy, ale co tam, powtórzę: posiłek = porcja białka + porcja warzyw + porcja zdrowych tłuszczów.
Więc jogurt z płatkami lub bez zamiast śniadania to NIEDOBRY pomysł, podobnie jak kanapka z serem
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 08:19   #70
LifUnia
Zadomowienie
 
Avatar LifUnia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 033
Dot.: 19.03.2007, kolejny, nowy początek :(

i ja i ja też się przyłanczam od dzis
__________________
Biotin Challenge - 27/60
Kwas Foliowy - 27/120
Active Woman (Multivitamina) - 27/?
LifUnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 09:05   #71
Karolina1639
Raczkowanie
 
Avatar Karolina1639
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 123
GG do Karolina1639
Smile Dot.: 19.03.2007, kolejny, nowy początek :(

Witam serdecznie Jestem tu nowa ale także chciałam sie przyłaczyć ... Ja od 3 dni stosuje diete tzn. zero słodyczy, nieobjadam sie na noc..zrezygnowałam z pieczywa oraz z tłustych rzeczy jadam jogurty anturalne oraz pieczywo chrupkie WASA -żytnie bo mi zasmakowało i słyszałam ze jest lepsze niz pszenne...a wiec ja chciałabym zgubic tak z 5 kg mam 170cm i waze 60 kg od wczoraj zaczełam robic A6W zeby umeisnic troche brzuszek oraz spalic tłuszczyk w połoczeniu z dieta oraz stosuje ćwiczenia na uda i posladki zeby jakos do wiosny i lata wygladac ..Zycze powodzenia i wytrwałosci !!
Karolina1639 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-19, 10:11   #72
nestka
Raczkowanie
 
Avatar nestka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 476
Dot.: 19.03.2007, kolejny, nowy początek :(

cześć Dziewczyny od rana przeszukuje forum i w wątkach podwieszonych przez redakcję, jest coś takiego jak dziennik posiłków, tak sobie wklepałam moje posiłki i okazuje się, że masakrycznie mało jem białek a za dużo węglowodoanów buuu
czy soczewica zielona ma dużo białek? co dodać żeby podnieść ilość białaka ?
mam pytanie czy mogę sobie jeść mój ulubiony tost pełnoziarnisty schulstandu czy to za dobre nie jest ?
nestka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 10:25   #73
ciekawa_świata
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 377
Dot.: 19.03.2007, kolejny, nowy początek :(

Jak tam, trzymacie się
ja na razie tak

śniadanko - 2 kromki chleba ciemnego z jogurtem wiśniowym i żółtym serkiem - nie oczekujcie od takiego obżartucha jak ja, że nagle zacznę wcinać same kiełki

Cytat:
Napisane przez Midi
Nie wiem, czy w tym wątku jeszcze tego nie napisałyśmy co prawda w innych było dziesiątki razy, ale co tam, powtórzę: posiłek = porcja białka + porcja warzyw + porcja zdrowych tłuszczów.
Więc jogurt z płatkami lub bez zamiast śniadania to NIEDOBRY pomysł, podobnie jak kanapka z serem


Midi, ja to wszystko wiem - w teorii, ale przecież tak się nie da jeść... trzeba do tego mieć masę wolnego czasu, żeby przygotowywać te posiłki, a ja rano (teraz jestem chora, ale normalnie) wstaję o 5.30, szybko coś jem, żeby nie wyjść z domu o pustym żołądku, lecę na autobus, w domu jestem około 17 - codziennie. Więc jeśli chodzi o mnie to niewykonalne jest tak ścisłe trzymanie się proporcji
Cytat:
posiłek = porcja białka + porcja warzyw + porcja zdrowych tłuszczów.
__________________
koniec.

ciekawa_świata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 10:47   #74
e_malutka
Przyczajenie
 
Avatar e_malutka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13
Send a message via Skype™ to e_malutka
Wink Dot.: 19.03.2007, kolejny, nowy początek :(

dzień doberek Dziewczynki a więc od dziś dieta.. mam nadzieję,że razem z Wami mi się poszczęści.. ale muszę się przyznać, że trochę się nie przygotowałam do dietki nie mam nic zdrowego i pożywnego w domu.. tak więc na razie jestem po 2 jabłkach i kapuście kiszonej.. później muszę chyba jednak wyskoczyć gdzieś do miasta.. 3majcie sie..
e_malutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 10:47   #75
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: 19.03.2007, kolejny, nowy początek :(

A ja wychodze z domu o 7 wracam o 21 i mam czasw na trening, przygotowanie posiłków dla siebie osobnych dla mężą, bo jest na innej diecie, acha zapomnialam dodać, ze mam też zajęte weekendy. Wszystko jest kwestią priorytetów i dobrej organizacji czasu.

SOCZEWICA to nie jest dobry produkt na redulkcji, a zawarte w niej bialko nie jest pełnowartościowe.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 11:01   #76
nestka
Raczkowanie
 
Avatar nestka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 476
Dot.: 19.03.2007, kolejny, nowy początek :(

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
A ja wychodze z domu o 7 wracam o 21 i mam czasw na trening, przygotowanie posiłków dla siebie osobnych dla mężą, bo jest na innej diecie, acha zapomnialam dodać, ze mam też zajęte weekendy. Wszystko jest kwestią priorytetów i dobrej organizacji czasu.

SOCZEWICA to nie jest dobry produkt na redulkcji, a zawarte w niej bialko nie jest pełnowartościowe.
hmm a możesz mi podpowiedzieć w czym znajdę te pełnowartościowe, ryby, jajka, biały ser ? czy mogą to być np filety mrożone z ryb ?
przepraszam, że tak się dopytuje wiem, że jest wyszukiwarka ale ten ogrom wątków mnie przeraza
nestka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 13:06   #77
szi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 909
Dot.: 19.03.2007, kolejny, nowy początek :(

Cytat:
Napisane przez anusiaa89 Pokaż wiadomość
Wg mnie to dobre rozwiazanie chociaz nie jestem specjalistka w tej dziedzinie. Jasne pieczywo zamienilas na Wase i ciemny chlebek do tego warzywa-jak dla mnie bardzo dobre rozwiazanie Zdrowe jedzonko
Heh, to sie ciesze, ze jest wg ciebie ok A czy ktos moglby sie jeszcze na ten temat wypowiedzieć bardzo mi zalezy, czy dobrze rozpoczynam swój dzien

Cytat:
Napisane przez szi Pokaż wiadomość
Ja rano jem np. serek wiejski do tego dwie deseczki wasa z sałata pomidorem i ogórkiem. Do szkoly ciemny chlebek z żótym serem, sałata papryką ogórkiem. Czy to jest dobre rozwiazanie? Moglby sie ktos wypowiedziec, bo nie wiem, czy dobrze robie
__________________

szi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 14:08   #78
Kateanna
Rozeznanie
 
Avatar Kateanna
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 745
Dot.: 19.03.2007, kolejny, nowy początek :(

czesc dziewczynki

co z ta pogoda chcialam biegac a tu snieg pada bede musiala chyba pocwiczyc silowe dzisiaj, moze jutro bedzie ladniej
Kateanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 14:08   #79
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: 19.03.2007, kolejny, nowy początek :(

nestka tak to są właśnie źródła pełnowartościowego białka: mięso, ryby, jajka, ser biały i żółty.
Ryby mogą być mrożone ( odpadają tylko takie panierowane), w puszcze ( ale w sosie własnym nie w oliwie i nie w pomidorach), wędzone ( ale te z umiarem)

szi: nie łaczy się węglowodanów ( chleb) z tłuszczem ( ser żółty) - zjedz te kanapki z chudą wędliną lun pastą z twarogu
Wasa to nie jest dobry wybór, bo jest bardZo przetworzona, lepszy zwykły razowy chleb
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-19, 14:42   #80
nestka
Raczkowanie
 
Avatar nestka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 476
Dot.: 19.03.2007, kolejny, nowy początek :(

dziekuję Pingwin2
właśnie jestem po obiadku na obiad miałam duszone miąsko z kurczaka, kilka łyżek kaszy jęczmiennej i mix sałat z burakiem skropinych oliwą z oliwek i przyprawionych ziołami
nestka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 16:24   #81
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: 19.03.2007, kolejny, nowy początek :(

I jak ja sie tu mam odchudzać jak w kuchni pełno ciast i słodyczy z wczorajszej imprezy Ale najważniejsze to sie nie poddawać i mieć silną wolę!!!!!!!!!!
Dobra lecę sobie troche poskakać na skakance i pokręcić hula-hopem
Trzymam za wszystkich kciuki
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 16:54   #82
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: 19.03.2007, kolejny, nowy początek :(

Cytat:
Napisane przez ciekawa_świata Pokaż wiadomość
J


Midi, ja to wszystko wiem - w teorii, ale przecież tak się nie da jeść... trzeba do tego mieć masę wolnego czasu, żeby przygotowywać te posiłki, a ja rano (teraz jestem chora, ale normalnie) wstaję o 5.30, szybko coś jem, żeby nie wyjść z domu o pustym żołądku, lecę na autobus, w domu jestem około 17 - codziennie. Więc jeśli chodzi o mnie to niewykonalne jest tak ścisłe trzymanie się proporcji
Jak to "tak się nie da jeść"?? Myślisz, że wszyscy ludzie odżywiają się jogurtami z chlebem?
Zapewniam Cię, że doskonale się tak daje jeść. Ja wstaję ok. 5:30, idę na większą część dnia do pracy, po pracy załatwiam inne obowiązki, potem wieczorem jadę na trening i wracam przeważnie do domu ok. 20-21. Ponieważ nie lubię gotować, to poza przygotowaniem warzyw na parze 1-2 razy w tyg. i pełnego piekarnika pieczonych kurzych piersi raz w tyg. wszystko inne jem w takiej postaci, w jakiej kupuję (gotowania jajek albo robienia z nich jajecznicy nie liczę, to nie jest to specjalny wyczyn kulinarny i zajmuje tyle samo czasu, co zalogowanie się na Wizażu ).
Najprostsze produkty, które zresztą łatwo ze sobą wymieszać w ciągu 15 sekund (znacznie szybciej, niż przygotowanie kanapki ): tuńczyk w puszce, biały ser, makrela wędzona, oliwy i oleje, wszelkie sałaty i inne warzywa, orzechy i pestki, serki wiejskie - to wszystko kupujesz w stanie gotowym do spożycia.
Nie wiem, czy uważasz, że zjedzenie np. puszki tuńczyka zajmuje więcej czasu niż zjedzenie opakowania jogurtu?
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 17:31   #83
NoLQa
Zakorzenienie
 
Avatar NoLQa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mediolan;)
Wiadomości: 3 844
GG do NoLQa Wyślij wiadomość przez MSN do NoLQa
Dot.: 19.03.2007, kolejny, nowy początek :(

Chyba po raz pierwszy, lecz w tym momencie zgadzam sie z Midi
__________________
Ti vorrei... condividere con il mondo e tenerti solo per me...


Studentka!

BLOG - zapraszam
NoLQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 19:10   #84
zuzka92
Zadomowienie
 
Avatar zuzka92
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 073
GG do zuzka92
Dot.: 19.03.2007, kolejny, nowy początek :(

Witam
Dziś się zważyłam i wiem, że chce zrzucić 3-4 kg
Oto co zjadłam:
śniadanie: wypiłam troche kakao, nic nie zdążyłam zjeść bo budzik zaspałam i miałam 25minut do autobusu
drugie śniadanie: jabłuszko rumiane
obiad: zupa warzywna a na drugie... coś bardzo niedobrego i kalorycznego.. makaron z twarogiem (wiem, wiem, ale na obiadach jestem prawie codziennie u babci, także siła wyższa )
18:00 malutkie jabłko
kolacja: piętka chlebka z żółtym serem

po drodze sobie poćwiczyłam - trening na uda i pośladki z shapea

zuzka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 19:35   #85
ciekawa_świata
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 377
Dot.: 19.03.2007, kolejny, nowy początek :(

zuzka92 => nie za mało? ale ja tam nic nie mówię to nie ja tu jestem ta kompetentna i od udzielania rad

Midi => to nie jest złośliwe pytanie, ani nic z tych rzeczy, weszłam na to forum - nie byłam tu kiedyś częśtym gościem - właśnie po to, żeby zrobić coś ze swoim odzywianiem, bo widzę po wadze i samopoczuciu, że obecne jedzenie mi nie służy
- ale gdzie jesz te
Cytat:
tuńczyk w puszce, biały ser, makrela wędzona, oliwy i oleje, wszelkie sałaty i inne warzywa, orzechy i pestki, serki wiejskie
?

może jestem jakaś dziwna, ale nie wyobrażam sobie w szkole mieszać tuńczyka albo jakichś warzyw na pięciominutowych przerwach

nauczyłam się w szkole jeść coś konkretnego - kanapki właśnie z serem albo żółtym albo do smarowania... muszę wprowadzać do jadłospisu jakieś warzywka, owoce - w końcu wiosna idzie

BTW: z tuńczykiem to nie jest dobry przykład bo tego nie jestem w stanie przełknąć - próbowałam


BTW2 - fajnie że jesteście, panie moderatorki
__________________
koniec.

ciekawa_świata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 19:48   #86
Kateanna
Rozeznanie
 
Avatar Kateanna
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 745
Dot.: 19.03.2007, kolejny, nowy początek :(

Cytat:
Napisane przez zuzka92 Pokaż wiadomość
Witam
Dziś się zważyłam i wiem, że chce zrzucić 3-4 kg
Oto co zjadłam:
śniadanie: wypiłam troche kakao, nic nie zdążyłam zjeść bo budzik zaspałam i miałam 25minut do autobusu
drugie śniadanie: jabłuszko rumiane
obiad: zupa warzywna a na drugie... coś bardzo niedobrego i kalorycznego.. makaron z twarogiem (wiem, wiem, ale na obiadach jestem prawie codziennie u babci, także siła wyższa )
18:00 malutkie jabłko
kolacja: piętka chlebka z żółtym serem

po drodze sobie poćwiczyłam - trening na uda i pośladki z shapea

jakby to powiedzial pingwin... za malo bialka no i faktycznie troche za malo zjadlas
Kateanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 19:57   #87
Kateanna
Rozeznanie
 
Avatar Kateanna
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 745
Dot.: 19.03.2007, kolejny, nowy początek :(

ja ostatnio szaleje na punkcie serka wiejskiego Piątnica mniaaam na 100 g ma : bialko- 11 g, wegle - 2,4g, tluszcz - 3 g, kcal- 81

ciekawa_świata ja sobie wogule nie wyobrazam w szkole jesc tunczyka i innych ryb lol

tunczyka w sosie wlasnym tez nie przelkne, kiedys lubialam teraz nie, ale wrzucam go do salatek, albo mieszam z czyms
Kateanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 19:59   #88
nestka
Raczkowanie
 
Avatar nestka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 476
Dot.: 19.03.2007, kolejny, nowy początek :(

rany pierwszy raz nie jestem głodna wieczorem dziś pokryłam po(+/-) 80% mojego dziennego zapotrzebowania na białko, tłuszcz i węglowodany i więcej nie dam rady, jadłam 6 posiłków ale mniejszych niż zazwyczaj, chyba jestem na dobrej drodze

na kolacje był serek wiejski 3% tłuszczu 150g wymieszany ze szczypiorkiem i dwoma ogórkami konserwowymi, dobry posiłek ?
nestka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 20:27   #89
MartiniBianco
Raczkowanie
 
Avatar MartiniBianco
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 249
Dot.: 19.03.2007, kolejny, nowy początek :(

hej dziewczyny... u mnie 1 szy dzień spisany na straty

Rano: 1,5h ćwiczen
śniadanie: 2 jajka gotowane i 2 ogórki konserwowe
2 sniadanie: sałatka: kapusta, papryka, rzodkiew, ogórek swiezy, konserwowy, kukurydza, cebulka smażona na oliwie z sosem (1ł.majonezu, 3 ł jogurtu , kapka ketchupu i majonezu, czosnek, woda z ogórków kiszonych ) pychaaaaa polecam robi sie w 2 minuty a jaki smak
Obiad:piers gotowana z cebulka i sosem pomidorowym (1łyzeczka przecieru)
Podwieczorek i kolacja.... i tu poległam... ogladałam film i cos mnie kopneło wziełam ciasto biszkoptowe z kremem i dzemem... i poszło 1 a póxniej 2 i 3... ehhhh może jutro sie uda
__________________
Ćwiczę do upadłego... silną wolę... przy lodówce
MartiniBianco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 20:31   #90
MartiniBianco
Raczkowanie
 
Avatar MartiniBianco
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 249
Dot.: 19.03.2007, kolejny, nowy początek :(

Cytat:
Napisane przez Kateanna Pokaż wiadomość
tunczyka w sosie wlasnym tez nie przelkne, kiedys lubialam teraz nie, ale wrzucam go do salatek, albo mieszam z czyms
Ja uwielbiam go na ciepło wrzucam tunczyka z pokrojona cebulka na patelnie dodaje łyżeczke koncentratu pomidorowego i smaze bardzo dobre polecam
__________________
Ćwiczę do upadłego... silną wolę... przy lodówce
MartiniBianco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:39.