Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-10, 13:23   #31
Pawełeczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 672
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

Cytat:
Napisane przez grazynad. Pokaż wiadomość
Coż to za szatański pomysł,jakoby Pani Elena sama się rejestrowała kilkakrotnie i pisała hehehe
Przebywanie na forach internetowych uczy ze takie praktyki sa na porzadku dziennym. Nie widze w tym pomysle nic szatanskiego.

Cytat:
Napisane przez elenanail Pokaż wiadomość
Pawełeczek.
Zauwazylam w Twoich wypowiedziach niewyjaśnione zachowanie w stosunku do uzytkownikow, ktorzy dopytują o szkolenia Master Professional (chocby przykladowe pytanie zalozycielki postu). Od razu zarzuciles nic nie winnej dziewczynie jakies swoje wyimaginowane podejrzenia.
Nic jej nie zarzucalem. Stwierdzilem tylko ze szkolenia w Master opisala szczegółowo natomiast te w All4Nails bardzo ogolnikowo. Znając niechec firmy Master do konkurencji (mozna tą niechęć zaobserwowac na jednym z for internetowych...wlasnie przez ta chora atmosfere przestalem sie na tym forum udzielac) wydaje sie to dosc podejrzane. Monopol sie skonczyl zaczyna sie wojna. Ja w ten sposob to widze.

Cytat:
Napisane przez elenanail Pokaż wiadomość
Zastanawiajace jest jakim prawem! rzucasz co pochwile- kolejne takowe - niczym nie podparte oszczerstwa.
Zglosilam Twoje zachowanie do własciciela Potralu pani Agnieszki.

Sądze, ze przekroczyles chocby granice smaku.
Jesli w jakikolwiek sposob naruszylem regulamin forum na pewno zostane za to ukarany. Nie bylo potrzebne pisanie donosów do moderatorów. To forum mimo tego ze jest ogromne doskonale radzi sobie z wyłapywaniem uzytkownikow łamiacych regulamin.

Cytat:
Napisane przez elenanail Pokaż wiadomość
Szkola Master dziala 6 lat i przez te lata wyszkolila rzesze super zadowolonych stylistek, ktore moga chocby tutaj przedstawiać swoja opinie (zwlaszcza jezeli ktos o nia pyta.)

Tak i to prawda, na taką opinie trzeba sobie cięzko zapracować.
Po pierwsze nigdy nie podwazalem jakosci szkolen w Master. Nie napisalem tez ze nie wyszkoliliscie rzeszy "super zadowolonych stylistek". Nie korzystalem z waszych usług wiec nie moge sie w taki sposob wypowiadac.

Po drugie wiem ze na dobra opinie trzeba ciezko zapracowac..jednym udaje sie to w 6 lat innym w 2 lata (tutaj ogromne brawa dla dziewczyn z All4Nails..JESTESCIE WIELKIE).
__________________
Paweł

Edytowane przez Pawełeczek
Czas edycji: 2007-10-10 o 13:48
Pawełeczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 14:56   #32
elenanail
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 160
GG do elenanail
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

Forum jest miejscem publicznym dlatego tez nie rzuca sie słow, ktore mogą bezpodstawnie szkalować innych uzytkownikow. A to wlasnie uczyniłeś swoimi postami. Temat dotyczy szkolen więc przy nich nalezy pozostać.
A to, ze jest tyle pozytywnych opinii na temat Szkoły Master to tylko korzyśc, ale dla całej branży i My to tak równiez traktujemy.
I życzyc sobie więcej takich dobrych Stylistek.
Czego i ja zyczę wszystkim.

Nasza reklama w Portalu w okienku "polecamy" planowana juz po Nowym Roku.
elenanail jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 15:13   #33
Pawełeczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 672
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

Cytat:
Napisane przez elenanail Pokaż wiadomość
Forum jest miejscem publicznym
Tak i wlasnie dlatego kazdy ma prawo wyrazic swoją opinie. Kazdy ma prawo przedstawic swoje spostrzezenia.

Z mojej strony EOT.

Pozdrawiam
__________________
Paweł
Pawełeczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 15:46   #34
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

Dokłanie "Każda sroczka swój ogonek chwiali"
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 16:17   #35
claudia.c
Raczkowanie
 
Avatar claudia.c
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Radom-Szydłowiec
Wiadomości: 170
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

hyyyym
tylko dlaczego tak sobie chwala kursik w Master osoby które maja od 2 do 10 wypowiedzi na tym forum dla mnie to dziwna sytuacja
ja tam zdania nie zmienię bo znacznie lepiej jest się szkolić indywidualnie
claudia.c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 16:48   #36
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

Sprawdziłam IP użytkowników, którzy mają w tym wątku mało postów. Nie jest to jedna i ta sama osoba. Także teoria Pawełeczka, że pisze to jedna osoba, jest błędna. I uważam, że zanim padną na forum tego typu oskarżenia, powinny być podstawy i zgłoszenie do moderatora, który ma narzędzia i może wątpliwość potwierdzić, bądź zaprzeczyć.

Natomiast Pawełeczek miał prawo uważać "daną" wypowiedź za tendencyjną. Takie jest jego subiektywne odczucie i ma do tego prawo. Nie mam zamiaru nikogo za to karać czy ganić.
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 16:58   #37
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

Użytkownicy neostrady mają zmienne IP Tak więc wystarczy się rozłączyć i połączyć i jest się nowym użytkownikiem Czy się mylę
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-10, 17:04   #38
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

Nie jest to takie proste Jest kilka zmiennych, które są analizowane zanim mogę coś więcej powiedzieć o klonach.
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 17:54   #39
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

No to super Trzeba chronić wizaż przed klonami
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 08:09   #40
grazynad.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 82
GG do grazynad.
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

Cytat:
Napisane przez claudia.c Pokaż wiadomość
hyyyym
tylko dlaczego tak sobie chwala kursik w Master osoby które maja od 2 do 10 wypowiedzi na tym forum dla mnie to dziwna sytuacja
Napisałam już, że jesteśmy na innym forum i w związku z tym,że pojawił się temat porównawczy 2 kursów, niektóre osoby się zarejestrowały i wyraziły swoją opinię.
Swoją drogą to tutaj dopiero jest chora sytuacja jak to ujął Pawełek, skoro nowe osoby, które przedstawiają swoje argumenty i odpowiadają kontrargumentami na argumenty innych, są tłamszone i spychane. Czy ja czegos nie wiem, czy to forum moze jest tylko dla osób z All4 Nails?

Dla mnie logiczne jest, ze skoro na forum ktos rzuca temat porównania, to żeby było ono sensowne, muszą się wypowiadać osoby po jednym i po drugim kursie?! tak to medal wykuto by tylko z jednej strony.

Ponadto słowa Pawełka
Po drugie wiem ze na dobra opinie trzeba ciezko zapracowac..jednym udaje sie to w 6 lat innym w 2 lata (tutaj ogromne brawa dla dziewczyn z All4Nails..JESTESCIE WIELKIE).

Stylizacja paznokci i prowadzenie szkoleń to wyścigi?! Sprytnie odwrociłes kota ogonem... Intencja piszącej była inna,co zresztą widać.

I tak jestesmy przegrane na tym forum, bo nie należymy do Waszej "świty", ale naprawdę sugerowanie,że jedna osoba sobie wyłącza i włącza komputer po bo,żeby IP było inne to już spora przesada.
My rejestrujemy się naszymi uzywanymi nickami. Jak chcesz sprawdzic to się zarejestruj u nas, ale wpisz się normalnie, a nie wymyślaj nicków , które by sugerowały,ze o paznokciach nie masz zielonego pojęcia, bo i takie osoby z spn nasze forum odwiedzały


Nie wiem... jakieś dziwne to forum. Nie pisze nigdzie,że ono jest firmowe, (chociaż moze się mylę,ale nie widziałam nigdzie), na takie ono wygląda.

Myslałam,że w temacie porównania 2 kursów będzie fajna dyskusja na zasadze argument- argument, zeby ktos kto tu trafi przypadkowo mógl sam ocenić który kurs lepszy. Zrobiła się z tego nagonka na Master i osoby, które tu się wypowiadały.
Trąci mi to nieuczciwą konkurencją.
grazynad. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 08:17   #41
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

Dyskusja, argument, za argument była. Do pewnego monetu.
Potem zaczęły się dziwne jazdy rejestrowanie sie nowych uzytkowników tylko po to by pochwalic jedna z firm, "śledztow" Pawełka i wtedy rzeczowa dyskusja poszła w las. A szkoda.

Zatem wracając do argumentów- swoimi czasy ukończyłam bardzo wiele szkoleń i nikt mnie nie przekona, że instruktorka ucząca 4 dziewczyny, jest w stanie tyle samo poświęcić czasu i uwagi kazdej z nich, co instruktorka szkoląca jedną osobę- szkolenie indywidualne.
To raz. Dwa- byłam na szkoleniach grupowych i jakos nie zauważyłam, żeby dziewczyny sie nawzajem motywowały do pracy. Wręcz wprost przeciwnie! Jak jednej coś nie szło, to reszta leciała zobaczyc co się dzieje, dziewczyny ciągały sie nawzajem "na papieroska", plotkowały, gdy tylko instruktorka od nich odeszła chocby na krok, ogladały sobie bluzeczki/spódniczki/pierscionki itp, a gdy jednej coś szło wolniej niż pozostałym tamte rzucały na nieszczesną milczace gromy.
Trzy. Uwazam, że metoda "pokazowa" dla dziewczyny, która stawia pierwsze kroki w dziedzinie stylizacji paznokci nie ma wiekszego sensu- mało z tego wyniesie, a ładne zdobienia, nawet krok po kroku, to ma ona w gazetach, taniej Jeżeli szkolenie, to tylko praktyka.

Voila- dyskusja na argumenty.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-11, 08:28   #42
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

Grazynad. wydaje mi się jednak, że widzisz tylko jedną stronę medalu. Bo ja jako osoba postronna odbieram ten wątek jako jedną wielką, kryptoreklamę. Nie widzę w nim merytoryczej dyskusji, tylko chwalenie "ogonków". Zarówno jedna i druga strona próbuje zdyskredytować konkurencję.

I czy Ci się to podoba czy nie, pogłębia ten efekt fakt, że gremialnie same achy i ochy na temat jednej ze szkół wypowiadają osoby "świeże". Sama przyznajesz, że jesteście z innego forum, z innej "świty". Więc nie dziw się, że natychmiast zostało to przez użytkowników zauważone.

Nie rozumiem, co to znaczy "firmowe" forum?
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 09:30   #43
selenkaB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5
Exclamation Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

jak mozna pomyslec i byc takim idiotom zeby pomyslec ze posty o Master pisze jedna osoba

po drugie Pawel fajnie obrocil kota ogonem piszac : Po drugie wiem ze na dobra opinie trzeba ciezko zapracowac..jednym udaje sie to w 6 lat innym w 2 lata

a przeciez All4Nails nalezy do Beautici wiec opinie juz mialy na starcie
To Beautica zapracowala na swoja opinie

"Znając niechec firmy Master do konkurencji" i konkurencja rowniez ma niechec do firmy Master
to jest biznes, kazdy walczy z konkurencja ,a skoro Pawle nie znasz takich rzeczy to nie pisz o tym

"Nie korzystalem z waszych usług" jak i inne osoby konczace kurs w All4Nails
dlatego my nie mozemy powiedziec o kursach u Darii, jak i Wy o kursach u Eleny
dltego kazdy chwali kurs na ktorym byl

i nie potzrebnie ta cala wojna sie rozpetala


bo ja czytajac taka wymiane zdan miedzy kursantami 2 znanych firm, mialabym mieszane uczucia

a zwlaszcza Ty Pawle w zly sposob sie wypowiadasz
bo kazdy pisze o firmie u ktorej byl na kursie
a Ty zaczales porownywac choc szkoliles sie tylko w jednej firmie i nie masz zielonego pojecia jak wyglada szkolenie w drugiej

"Zarówno jedna i druga strona próbuje zdyskredytować konkurencję. "
i tu sie nie zgodze, bo jedna i druga strona pisze o zaletach swojego kursu

a niechec dwoch firm do siebie zostawmy osoba ktore sa za te firmy odpowiedzialne



Nie rozumiem, co to znaczy "firmowe" forum?
ze jest to forum wychwalajace All4Nails
selenkaB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 10:27   #44
Pawełeczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 672
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

Edit:

Mialem se juz nie wypowiadac ale muszę..bo nie wytrzymam.

Cytat:
Napisane przez grazynad. Pokaż wiadomość

Ponadto słowa Pawełka
Po drugie wiem ze na dobra opinie trzeba ciezko zapracowac..jednym udaje sie to w 6 lat innym w 2 lata (tutaj ogromne brawa dla dziewczyn z All4Nails..JESTESCIE WIELKIE).

Stylizacja paznokci i prowadzenie szkoleń to wyścigi?! Sprytnie odwrociłes kota ogonem... Intencja piszącej była inna,co zresztą widać.
To nie jest odwracanie kota ogonem tylko stwierdzenie FAKTU.



Cytat:
Napisane przez grazynad. Pokaż wiadomość
Nie wiem... jakieś dziwne to forum. Nie pisze nigdzie,że ono jest firmowe, (chociaż moze się mylę,ale nie widziałam nigdzie), na takie ono wygląda.
Masz bardzo mylne wrazenie...są na tym forum dziewczyny które szkoliły sie w kilku lub nawet kilkunastu róznych firmach..z zadnymi nie doszlo jak dotąd do tak ostrej wymiany zdan



Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Potem zaczęły się dziwne jazdy rejestrowanie sie nowych uzytkowników tylko po to by pochwalic jedna z firm, "śledztow" Pawełka i wtedy rzeczowa dyskusja poszła w las. A szkoda.
Albertyno ja nie rozpoczynalem zadnego sledztwa. W jednym z postow tylko napisalem ze wiele osob piszących w superlatywach o Master zarejestrowalo sie w tym miesiacu i ma na koncie znikomą liczbe wypowiedzi. Nie pisalem w tej sprawie donosów do moderatorów, ani tez nie prosilem nikogo zeby sprawdzal IP tych osob.


Cytat:
Napisane przez selenkaB Pokaż wiadomość
jak mozna pomyslec i byc takim idiotom zeby pomyslec ze posty o Master pisze jedna osoba
wiesz selenko...ja zadnej z Was nie wyzywam..a mozna w prosty sposob wywnioskowac ze ten "idiota" to w moją strone

Cytat:
Napisane przez selenkaB Pokaż wiadomość
"Znając niechec firmy Master do konkurencji" i konkurencja rowniez ma niechec do firmy Master
to jest biznes, kazdy walczy z konkurencja ,a skoro Pawle nie znasz takich rzeczy to nie pisz o tym
Wiesz..napisalem to poniewaz jakis czas temu trafilem na jedno z for (pisalem o tym wczesniej)..i tam atmosfera do bólu przypominała tą która wlasnie tworzy sie w tym temacie. Dodam ze Pani Elena za wszelka cene i wszelkimi sposobami starala sie tam zdyskredytować
All4Nails...na przyklad pisząc bzdurne artykuły o "sugestywnej reklamie" z których po pierwszych dwoch akapitach mozna bylo wywnioskowac do kogo pije i komu ma cos do zarzucenia.

Cytat:
Napisane przez selenkaB Pokaż wiadomość
a zwlaszcza Ty Pawle w zly sposob sie wypowiadasz
bo kazdy pisze o firmie u ktorej byl na kursie
a Ty zaczales porownywac choc szkoliles sie tylko w jednej firmie i nie masz zielonego pojecia jak wyglada szkolenie w drugiej
Ja pisalem tylko i wyłącznie o szkoleniu w All4Nails. Nie dotykalem szkolen w master...nie wyrazalem o nich swojej opinii. Stwierdzilem jedynie fakty, które jak widac niektórych bardzo bolą. Bolą do tego stopnia ze rozpoczyna sie batalia.
__________________
Paweł
Pawełeczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 12:09   #45
elenanail
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 160
GG do elenanail
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość
Sprawdziłam IP użytkowników, którzy mają w tym wątku mało postów. Nie jest to jedna i ta sama osoba. Także teoria Pawełeczka, że pisze to jedna osoba, jest błędna. I uważam, że zanim padną na forum tego typu oskarżenia, powinny być podstawy i zgłoszenie do moderatora, który ma narzędzia i może wątpliwość potwierdzić, bądź zaprzeczyć.

Natomiast Pawełeczek miał prawo uważać "daną" wypowiedź za tendencyjną. Takie jest jego subiektywne odczucie i ma do tego prawo. Nie mam zamiaru nikogo za to karać czy ganić.
Ja uszanuje Pani decyzje. Jednak nie sądze, aby tego typu zachowania i podejrzenia jakie prezentuje powyższy użytkownik przynosily chlube temu portalowi.
Nie jest on ani osobą publicznie znana w branzy, ani zadnym dla nikogo autorytetem. Więc dla nas zupelnie to osoba niewiarygodna.
Siedzac przed ekranem w ten sposob mozna szastac slowami i czuc sie bezkarnym ponieważ to forum dopuszcza takie dzialania.

Jezeli forum Paznokcie Wizaż - jest faktycznie otwarte dla wszystkich , to wlasnie takie postawy narzucaja odwrotne wnioski.

Dlatego prosze oficjalnie Moderatora o uzupelnienie wpisu "wątku zbiorczego- szkolenia" (przygotowanego przez uzytkownika Pawełeczka) dotyczącego wykazu szkolen w Polsce. I wpisanie naszego Centrum Szkoleniowego Master Professional Krakow ul. Lubicz 3

Bedzie to rzetelna i niezależna informacja dla pozostałych użytkowników.
Z gory dziekuje.
elenanail jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 15:05   #46
grazynad.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 82
GG do grazynad.
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość
Grazynad. wydaje mi się jednak, że widzisz tylko jedną stronę medalu. Bo ja jako osoba postronna odbieram ten wątek jako jedną wielką, kryptoreklamę. Nie widzę w nim merytoryczej dyskusji, tylko chwalenie "ogonków". Zarówno jedna i druga strona próbuje zdyskredytować konkurencję.

I czy Ci się to podoba czy nie, pogłębia ten efekt fakt, że gremialnie same achy i ochy na temat jednej ze szkół wypowiadają osoby "świeże". Sama przyznajesz, że jesteście
z innego forum, z innej "świty". Więc nie dziw się, że natychmiast zostało to przez użytkowników zauważone.

Nie rozumiem, co to znaczy "firmowe" forum?

Była merytoryczna dyskusja, ale na argumenty zaczęły pojawiać się hasła" idź do Darii, ona jest najlepsza itd". To już poniekąd kończy dyskusję bo ręce opadają. "achy i ochy" to jest własnie takie hasło , wyrażane przez osoby będące za All4Nails.
Zaczęło się od Pawełka, który zarzucił madgaenie że sugeruje w pytaniu który kurs jest lepszy.

Nie chodzi o to,ze nasza obecnosc została zauwazona, tylko w jaki sposob. A firmowe forum to takie, gdzie osoby z innych firm są niemile widziane i co by nie napisały, to i tak opinia ich -jesli nie jest zgodna z ogólnie panującą na forum- zawsze będzie negowana, niezależnie od argumentów. a musisz przyznać,że były one rzeczowe.

Ja również byłam na wielu szkoleniach grupowych (paznokciowych i innych) i zadne uczestniczki nie oglądały sobie bluzeczek itd, chyba wiem co masz na myśli, jaki typ stylistek, ale szczęsliwym trafem omijają one Master, nie wiem, moze to cud, moze to inna kwestia (kasy?nie wiem). Nie można więc generalizować,ze szkolenia w grupie są do d...


W każdym razie myślę,że dalsza dyskusja nie ma sensu. Kraków wcale taki duży nie jest, w większości się znamy w branży.
Jakimś cudem ostatnio dotarła do mnie oferta handlowa z Oboźnej, nie na firmę, ale na moje nazwisko (czego nawet firmy takie jak EF czy Alessandro nie robi bo nie zna...), a pełne dane moje dostępne są tylko na forum Master.
grazynad. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 15:15   #47
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

Cytat:
Napisane przez selenkaB Pokaż wiadomość
jak mozna pomyslec i byc takim idiotom zeby pomyslec ze posty o Master pisze jedna osoba
Faktycznie rewelacyjna zachęta do dyskusji, nazywając adwersarzy "idiotami". Proponuję jednak zapoznać się z regulaminem forum.
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 15:31   #48
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

Cytat:
Napisane przez elenanail Pokaż wiadomość
Dlatego prosze oficjalnie Moderatora o uzupelnienie wpisu "wątku zbiorczego- szkolenia" (przygotowanego przez uzytkownika Pawełeczka) dotyczącego wykazu szkolen w Polsce. I wpisanie naszego Centrum Szkoleniowego Master Professional Krakow ul. Lubicz 3

Bedzie to rzetelna i niezależna informacja dla pozostałych użytkowników.
Z gory dziekuje.
Poproszę moderatora o uzupełnienie takiego wpisu. Choć osobiście uważam, że taki wpis powinien pochodzić od zadowolonych kursantów, a nie od właścicieli.
Ale czytając ten wątek widać, że Pani kursanci są zadowoleni ze szkolenia, więc nie będę robiła problemów.
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 17:29   #49
selenkaB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

i jednak pozostane przy zdaniu ze osoby z firmy X sa tu mile widziane a z firmy Y nie.

pierwszy raz sie spotkalam z takim zachowaniem na forum, a na paru jestem...


brak slow



szkoda ze pewne osoby nie umieja mile przywitac nowych forumowiczow


zegnam


i zgadzam sie z tym ze od wielu osob slyszalam ze jest tu pewna ekipa, a nowi sa nie mile widziani


i tak a propo
to mozna dac najpierw upomnienie a nie od razu pkt karne
selenkaB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-12, 10:53   #50
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

A ja mysle, ze dyskusja byla merytoryczna w duzej czesci. Po prostu wymiana zdan na temat wyzszosci szkolenia indywidualnego nad grupowym. Ja oczywiscie uznaje te wyzszosc i jak dla mnie wiadomosc ze szkolenie jest grupowe dyskwalifikuje calkowicie wybor takiego kursu. Grupowe to moga byc warsztaty.
Cala inna dyskusja i wycieczki personalne mnie nie interesuja.
Ten jeden punkt w mojej opinii wystarcza aby wybrac kurs. I wszystko jedno miedzy jakimi firmami, kursami ten wybor sie odbywa.
__________________
In Barcelove

1 etap 6 -5 - 4 - 3- 2 - 1

Winners do what losers don't want to do
tiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-12, 11:29   #51
claudia.c
Raczkowanie
 
Avatar claudia.c
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Radom-Szydłowiec
Wiadomości: 170
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

Cytat:
Napisane przez tiara Pokaż wiadomość
A ja mysle, ze dyskusja byla merytoryczna w duzej czesci. Po prostu wymiana zdan na temat wyzszosci szkolenia indywidualnego nad grupowym. Ja oczywiscie uznaje te wyzszosc i jak dla mnie wiadomosc ze szkolenie jest grupowe dyskwalifikuje calkowicie wybor takiego kursu. Grupowe to moga byc warsztaty.
Cala inna dyskusja i wycieczki personalne mnie nie interesuja.
Ten jeden punkt w mojej opinii wystarcza aby wybrac kurs. I wszystko jedno miedzy jakimi firmami, kursami ten wybor sie odbywa.
i właśnie ja też mam takie podejscie
claudia.c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-12, 14:17   #52
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

Tiara, jak, pewnie dobrze wiesz, ja tez mam takie samo zdanie
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-12, 22:29   #53
MacAddicted
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 14
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

Ja jestem bardzo przykro zaskoczona zachowaniem niektorych osob, pewni ludzie tworza sobie mafie i za wszelka cene probuja wziasc gore a zaignorowac lub poglebic innych. A niekoniecznie musza byc lepsi.Totalny brak szacunku okazany do Elenki.
Nie podoba mi sie rywazalizujaca i msciwa polityka tego miejsca.
Zegnam..i napewno nikogo ze znajomych tutaj nie podesle. bo forum jest po to by sie wyluzowac, wymienic doswiadczeniami i sukcesami a nie myslec sobie w swojej grupce jakby tu kogos zalatwic. przykre
A co do Eleny to jest za dobra jak na to forum.Pozdrawiam kursantki z krakowa.
MacAddicted jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-12, 22:52   #54
MacAddicted
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 14
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

a co do tego ze kursantki Eleny malo co postow pisza, to prawda jest taka ze wiekszosc z nas pracuje w salonach za granica, gdzie cenia nasze zdolnosci i umiejetnosci, po pracy mmay swoje klientki, wiec niestety czasu nie ma siedziec non stop na internecie. fakty mowia za siebie kto pracuje a kto czeka naklientow i sie nudzi.
MacAddicted jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-12, 22:55   #55
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

Cytat:
Napisane przez MacAddicted Pokaż wiadomość
Ja jestem bardzo przykro zaskoczona zachowaniem niektorych osob, pewni ludzie tworza sobie mafie i za wszelka cene probuja wziasc gore a zaignorowac lub poglebic innych. A niekoniecznie musza byc lepsi.Totalny brak szacunku okazany do Elenki.
Nie podoba mi sie rywazalizujaca i msciwa polityka tego miejsca.
Zegnam..i napewno nikogo ze znajomych tutaj nie podesle. bo forum jest po to by sie wyluzowac, wymienic doswiadczeniami i sukcesami a nie myslec sobie w swojej grupce jakby tu kogos zalatwic. przykre
A co do Eleny to jest za dobra jak na to forum.Pozdrawiam kursantki z krakowa

a co do tego ze kursantki Eleny malo co postow pisza, to prawda jest taka ze wiekszosc z nas pracuje w salonach za granica, gdzie cenia nasze zdolnosci i umiejetnosci, po pracy mmay swoje klientki, wiec niestety czasu nie ma siedziec non stop na internecie. fakty mowia za siebie kto pracuje a kto czeka naklientow i sie nudzi..
Wyydaje mi się, że to spora nadinterpretacja i każdy widzi, to co chce widzieć To, że niektórzy mają takie samo zdanie to zbrodnia? Jeżeli kilka osób uzna, że coś jest fajne, to coś złego? Forum ma to do siebie, że każdy może wyrazić własną opinię i skonfrontować z innymi. Niektórzy źle tolerują odmienne zdanie innych użytkowników, ale to już raczej problem indywidualny Po za tym jeżeli ktoś za wszelką cenę próbuje przekonać innych do własnego zdania- bywa męczące

Ps. wątpię, żeby o północy ktoś przyjmował klientki w salonie
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-12, 23:39   #56
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

Cytat:
a co do tego ze kursantki Eleny malo co postow pisza, to prawda jest taka ze wiekszosc z nas pracuje w salonach za granica, gdzie cenia nasze zdolnosci i umiejetnosci, po pracy mmay swoje klientki, wiec niestety czasu nie ma siedziec non stop na internecie. fakty mowia za siebie kto pracuje a kto czeka naklientow i sie nudzi.
Ech... a ja to siedzę sobie całymi dniami w domciu i nic nie robie.
Otóz uświadamiam Ci MacAddicted, że jest 24.30 i ja własnie teraz mam czas aby coś napisac. Na codzień prowadzę dynamicznie rozwijajacy sie salon połączony z hurtownią i centrum szkoleniowym, którego jestem wspólwłaścicielką, mam w kalandarzu zapełnione zapisy na 2-3 tygodnie na przód (a pracuje 6-7 dni w tygodniu, po 10-12 godzin), a forum traktuję jako miła rozryke i mozliwośc podzielenia się wiedza.
Za granice nie musiałam uciekać- w mojej kochanej Polsce też mozna się rozwijać i zrobic biznes, trzeba tylko chciec i ciężko pracowac
No, ale sądze, że odbiegamy od tematu, którym miała dyskusja o kursach w Krakowie....
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-13, 17:14   #57
DariannaKrak.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 398
GG do DariannaKrak. Send a message via Skype™ to DariannaKrak.
Smile Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

Wszytkim osobom w pozytywach wyopowiadającym się o naszych szkoleniach-serdecznie dziękujemy i cieszymy się,ze możemy byc dla Was.
Osobom,które nas nie znają,a wyrażają opinie jakoby miałybyśmy manipulowac wypowiedziami,to przykro mi ale Nasi Kursanci(Kursantki) są przecież osobami inteligentnymi i naprawdę nie sądzę aby dawali sobą w jakikolwiek sposób manipulować w tej czy innej dziedzinie

Wszystko to,co mamy w tej chwili,zawdzięczamy naszym Kursankom(tom) i własnej ciężkiej pracy,a nie kontrolowaniu tego,co dzieje sie w danym momencie u konkurencji (to tak apropos dziwnym zarzutom,że wyszukujemy dane osób na forum Master-na którym notabene nigdy nie byłam,bo własnie sie o nim dowiedziałam - naszą ofertę rozsyłamy wyłącznie do osób,salonów,ect,,których dane są upublicznione w ksiązkach telefonicznych ect,wiec prosze sie zastanowic w jakiej bazie danych umieściła Pani swoje imię i nazwisko - swoją drogą serdecznie przepraszamy,ze wysłaliśmy ofertę )


Tym optymistycznym akcentem pragnę wszystkich pozdrowic i życzyc mniej zmartwien na codzien i mniej zaprzątania sobie głowy mało ważnymi sprawami
Daria Kieruzel.

Nigdzie również nikt z Was nie przeczyta nic na temat mojej niechęci do Pani Eleny,ponieważ nie znam Jej,nigdy Jej na oczy nie widziałam i nie niosę do Niej żadnej niechęci ,a pisanie niemądrych rzeczy nt niechęci dwóch firm do siebie to prosiłabym takie opinie wystawiac jako własne,a nie jako przez naszą firmę wypowiedziane.Ot tak na marginesie.
Jeśli ktos jest zainteresowany szkoleniami w naszej firmie to serdecznie zapraszam-można w każdym momencie przyjsc i zobaczyc jak odbywają sie szkolenia-nie mamy nic do ukrycia
(btw-firma All4Nails jest przedstawicielem marki SPN Nails,ale nie NALEżY do Beautica)
__________________
All4Nails Team Kraków

Edytowane przez DariannaKrak.
Czas edycji: 2007-10-13 o 17:26 Powód: post scriptum
DariannaKrak. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 08:39   #58
elenanail
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 160
GG do elenanail
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

Dokładnie tak jak napisała Darianna. Wszystkie jestesmy jedna branza. A każdy pracuje na własną renome. Rowniez pozdrawiam i oczywiscie zapraszam.
elenanail jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 10:26   #59
elenanail
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 160
GG do elenanail
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
swoimi czasy ukończyłam bardzo wiele szkoleń i nikt mnie nie przekona, że instruktorka ucząca 4 dziewczyny, jest w stanie tyle samo poświęcić czasu i uwagi kazdej z nich, co instruktorka szkoląca jedną osobę- szkolenie indywidualne.
W Master -szkoleniu nigdy nie uczestniczyłas tak jak i pozostali. Dlatego wypowiedzi sa oparte na innych doswiadczeniach.
Mogą natomiast to zrobic osoby, ktore je ukonczyły. I to jest wiarygona i rzetelna informacja.

A sukces i zadowolonie absolwentow jest w tym najważniejsze. Wszystkich gorąco pozdrawiam.
elenanail jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 13:49   #60
madziulkaa
Rozeznanie
 
Avatar madziulkaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 556
GG do madziulkaa
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

Goraco polecam kurs u Darii w All4Nails w Krakowie. bylam, przezylam, wiele sie nauczylam profesjonalistka w kazdym calu
madziulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:42.