Kosmetyki M.A.C. cz.6 - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-28, 21:43   #2611
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ja tam zaś capne każdy quad z tej kolekcji
I słusznie, bo naprawde warto
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 11:12   #2612
karinkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar karinkaa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: K.......
Wiadomości: 2 062
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

musze sie pochwalic,ze nabylam nowy roz Harmony,ktory bede stosowac jako bronzer i na tym na razie koniec z rozami
kusi mnie jeszcze peaches czy ktoras z was posiada ten odcien rozu i jak sie sprawuje... i jesyzcze jedno pytanko czy ktoras z was posiada pomadke w odcieniu pink nauve
__________________
Moje zapachy http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/7148/

"One of the things i love the most about you is the fact that you don't need me for anything. And yet, you find yourself needing me."


Wymienię :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1277186
karinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 16:02   #2613
Pelagia_W
Wtajemniczenie
 
Avatar Pelagia_W
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 630
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Dzielę się elektryzującą (przynajmniej dla mnie) informacją. W Poznaniu będzie MAC!
Do tej pory tylko gryzłam paluchy z zazdrości, że nie mam łatwego dostępu do tych kosmetyków, a tu proszę. NARESZCIE!
Pelagia_W jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 16:33   #2614
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Pelagia_W Pokaż wiadomość
Dzielę się elektryzującą (przynajmniej dla mnie) informacją. W Poznaniu będzie MAC!
Do tej pory tylko gryzłam paluchy z zazdrości, że nie mam łatwego dostępu do tych kosmetyków, a tu proszę. NARESZCIE!
A te wieści to skąd...?
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 17:56   #2615
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez karinkaa Pokaż wiadomość
musze sie pochwalic,ze nabylam nowy roz Harmony,ktory bede stosowac jako bronzer i na tym na razie koniec z rozami
kusi mnie jeszcze peaches czy ktoras z was posiada ten odcien rozu i jak sie sprawuje... i jesyzcze jedno pytanko czy ktoras z was posiada pomadke w odcieniu pink nauve
Ja mam ten róż i jest fajny zamiast bronzera, bo wcześniej używałam terracoty guerlain która mimo wszystko troche pomarańczu miała w sobie a ten jest fajnie neutralny i zimny i nie taki ciemny brąz.
Używam na całe policzki jako bronzer lub tylko pod kosci policzkowe jako kontur i do tego inny róż np. peaches, albo kontur plus rozświetlacz.
Długo sie utrzymuje, dobrze nakłada także jestem zadowolona. To już mój 2 roz z Maca i jak nigdy nie lubiłam róży to teraz rozglądam się za kolejnym

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------

a peaches to moj pierwszy róż który regularnie używam, daje fajny zdrowy rumieniec, ja mam cere naczynkowa wiec różowe róże mi nie pasują a z peaches jest świeża, rześka buzia, a jak sie troche opale jeszcze to juz wogole pieknie
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 18:23   #2616
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
I słusznie, bo naprawde warto
wem tzn widzę po swatchach i po makijażach ) m.in. Twoich
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 18:41   #2617
kami1984
Rozeznanie
 
Avatar kami1984
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 822
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Jako, że jesteście specjalistkami w MACowej dziedzinie, a ja bedę miała możliwość przejazdem zaliczenia sklepu chciałabym Was się poradzić jaki róż do policzków mogę sobie zafundować ... Chodzi mi o kolor taki cukierkowy róż lub coś w tym stylu.... Pomożecie??
__________________
Coco Chanel Mademoiselle
kami1984 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-29, 18:51   #2618
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez kami1984 Pokaż wiadomość
Jako, że jesteście specjalistkami w MACowej dziedzinie, a ja bedę miała możliwość przejazdem zaliczenia sklepu chciałabym Was się poradzić jaki róż do policzków mogę sobie zafundować ... Chodzi mi o kolor taki cukierkowy róż lub coś w tym stylu.... Pomożecie??
zerknij na Well Dressed, Dollymix albo mineralny Dainty
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 19:09   #2619
kami1984
Rozeznanie
 
Avatar kami1984
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 822
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
zerknij na Well Dressed, Dollymix albo mineralny Dainty
Dziękuję... zapiszę sobie nazwy i pomacam w MACu
A powiedz mi jeszcze czy one są dobre gatunkowo?? Nie ścierają się szybko w ciągu dnia??
__________________
Coco Chanel Mademoiselle
kami1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 19:16   #2620
octodontoidea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 85
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Hej dziewczyny od jakiegoś czasu interesują mnie kosmetyki MAC Czy wiecie gdzie można je zdobyć w Krakowie ?
octodontoidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 19:31   #2621
kami1984
Rozeznanie
 
Avatar kami1984
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 822
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez octodontoidea Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny od jakiegoś czasu interesują mnie kosmetyki MAC Czy wiecie gdzie można je zdobyć w Krakowie ?
Na pewno Galeria Krakowska
__________________
Coco Chanel Mademoiselle
kami1984 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-29, 20:07   #2622
karinkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar karinkaa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: K.......
Wiadomości: 2 062
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Ja mam ten róż i jest fajny zamiast bronzera, bo wcześniej używałam terracoty guerlain która mimo wszystko troche pomarańczu miała w sobie a ten jest fajnie neutralny i zimny i nie taki ciemny brąz.
Używam na całe policzki jako bronzer lub tylko pod kosci policzkowe jako kontur i do tego inny róż np. peaches, albo kontur plus rozświetlacz.
Długo sie utrzymuje, dobrze nakłada także jestem zadowolona. To już mój 2 roz z Maca i jak nigdy nie lubiłam róży to teraz rozglądam się za kolejnym

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------

a peaches to moj pierwszy róż który regularnie używam, daje fajny zdrowy rumieniec, ja mam cere naczynkowa wiec różowe róże mi nie pasują a z peaches jest świeża, rześka buzia, a jak sie troche opale jeszcze to juz wogole pieknie
tez tak wlasnie kupilam Harmony,zeby stosowac jako bronzer...to bedzie moj pierwszy matowy bronzer do konturu twarzy nie jest ani za ciemny ani za jasny,taki w sam raz,neutralny.
Oj kusisz z tym peaches
bardzo mi sie podoba ten kolor ,jest rowniez matowy,a ja zawsze mialam slabosc do rozswietlajacych i rozy i bronzerw,wiec czas sprobowac czego nowego. Mam nadzieje,ze do mojego typu karnacji sie nadaje(lekko opalon) nastepnym razem jak bede w denbenhamsie poprosze,zeby mi pani nalozyla na poliki. I jeszcze kusi mnie pomadka w kolorze pink nauve
__________________
Moje zapachy http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/7148/

"One of the things i love the most about you is the fact that you don't need me for anything. And yet, you find yourself needing me."


Wymienię :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1277186
karinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 20:44   #2623
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez karinkaa Pokaż wiadomość
tez tak wlasnie kupilam Harmony,zeby stosowac jako bronzer...to bedzie moj pierwszy matowy bronzer do konturu twarzy nie jest ani za ciemny ani za jasny,taki w sam raz,neutralny.
Oj kusisz z tym peaches
bardzo mi sie podoba ten kolor ,jest rowniez matowy,a ja zawsze mialam slabosc do rozswietlajacych i rozy i bronzerw,wiec czas sprobowac czego nowego. Mam nadzieje,ze do mojego typu karnacji sie nadaje(lekko opalon) nastepnym razem jak bede w denbenhamsie poprosze,zeby mi pani nalozyla na poliki. I jeszcze kusi mnie pomadka w kolorze pink nauve
Ja mam rozświetlające kulki a ten matowy roż jest piekny ja kupilam na lotnisku a kolor wybralam na podstawie swatchy w necie bez testowania

Lubie matowe poliki, nie to że mam pyzatą buzie ale okrągła w sensie kształtu i błyszczące policzki moim zdaniem 'pogrubiaja' mnie

Pomadke mam fajna patisserie, polecam
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 20:56   #2624
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez kami1984 Pokaż wiadomość
Dziękuję... zapiszę sobie nazwy i pomacam w MACu
A powiedz mi jeszcze czy one są dobre gatunkowo?? Nie ścierają się szybko w ciągu dnia??
PoMACaj, poMACaj )
nie mogę obiecać że na Tobie będą trwałe, to zależy od cery, na tłustej zawsze może być problem... Najlepiej idź do MACa rano, niech Ci dziewczyny nałożą jakiś wybrany i pochodź sobie z nim na polikach się sama przekonasz. Na mnie są bardzo trwałe
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 22:18   #2625
oleska87
Przyczajenie
 
Avatar oleska87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 14
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Hej potrzebuje waszej pomocy :/ chce sobie kupic podkład face& body ale oczywiscie u mnie w mieście nie ma salonu mac i musze prosić brata o zakupy. Czy kolor N1 w face&body wpada bardziej w róż czy jest neutralny?? W tej chwili mam Studio Fix powder w kolorze NW20 i jest dla mnie za różowy dlatego zastanawiam się jaki odcień brać z face&body help!!
oleska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 02:22   #2626
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

W F&B kolory C są bardziej żółte niż N

---------- Dopisano o 03:22 ---------- Poprzedni post napisano o 03:15 ----------

Długo mnie nie było jak ktos jest z Wrocławia to moze wpaść na ploty z bojktem, brand i ze mna w poniedziałek, umawialismy sie jakoś tak między godziną 16 a 19
__________________


Edytowane przez KNK
Czas edycji: 2012-03-01 o 02:20
KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 07:45   #2627
kami1984
Rozeznanie
 
Avatar kami1984
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 822
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
PoMACaj, poMACaj )
nie mogę obiecać że na Tobie będą trwałe, to zależy od cery, na tłustej zawsze może być problem... Najlepiej idź do MACa rano, niech Ci dziewczyny nałożą jakiś wybrany i pochodź sobie z nim na polikach się sama przekonasz. Na mnie są bardzo trwałe
Na szczęście nie mam tłustej skóry na polikach W MACu będę tylko na chwilę niestety i będę musiała podejmować szybkie decyzje... Niestety u mnie , na pomorzu nie ma tego sklepu
__________________
Coco Chanel Mademoiselle
kami1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 10:04   #2628
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Corii - ja do Ciebie po prośbie - jak pisałaś wcześniej przypadł Ci do gustu quad Shop & Drop i stworzyłaś wiele kombinacji makijażowych z jego użyciem. Jeśli masz więc udokumentowane zdjęciowo swoje dzieła wrzuć proszę parę swatchy mejkapów tym quadem, bo już wkrótce wielki dzień wejścia kolekcji, a ja ciągle się waham .
Jestem pewna, że fotki z Twoimi zdjęciami bardzo pomogą mi podjąć decyzję, tak więc najładniej jak mogę proszę o swatche
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 11:56   #2629
milili
Raczkowanie
 
Avatar milili
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 163
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Corii - ja do Ciebie po prośbie - jak pisałaś wcześniej przypadł Ci do gustu quad Shop & Drop i stworzyłaś wiele kombinacji makijażowych z jego użyciem. Jeśli masz więc udokumentowane zdjęciowo swoje dzieła wrzuć proszę parę swatchy mejkapów tym quadem, bo już wkrótce wielki dzień wejścia kolekcji, a ja ciągle się waham .
Jestem pewna, że fotki z Twoimi zdjęciami bardzo pomogą mi podjąć decyzję, tak więc najładniej jak mogę proszę o swatche
To i ja ja się do prośby przyłącze
milili jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-01, 12:38   #2630
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

zakochałam się w quadzie Shop & Drop niech mnie ktoś zniechęci
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 13:30   #2631
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
zakochałam się w quadzie Shop & Drop niech mnie ktoś zniechęci
ja mam i zastanawiam sie czybede uzywac

i chyba chce szminke z Nicki i balsam Ricki
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 13:37   #2632
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
ja mam i zastanawiam sie czybede uzywac
a czemu? taki brzydki i okropny?
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 13:41   #2633
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
a czemu? taki brzydki i okropny?
Moim zdaniem jest super, a przeciez po pierwszym użyciu byłam rozczarowana, a po kazdym kolejnym zauroczona
Teraz wolę go nawet od Colour Added

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
i chyba chce szminke z Nicki i balsam Ricki
Ja juz mam Nicki
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2012-03-01 o 13:45
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 15:02   #2634
karinkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar karinkaa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: K.......
Wiadomości: 2 062
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Ja mam rozświetlające kulki a ten matowy roż jest piekny ja kupilam na lotnisku a kolor wybralam na podstawie swatchy w necie bez testowania

Lubie matowe poliki, nie to że mam pyzatą buzie ale okrągła w sensie kształtu i błyszczące policzki moim zdaniem 'pogrubiaja' mnie

Pomadke mam fajna patisserie, polecam
moje wlasciwie wszytskie roze i bronzery sa rozswietlajace,wiec teraz dla odmiany mat. Ja mam owalny ksztalt twarzy,wiec drobna korekta matowym bronzerem mi na pewno posłuży a ten peaches mnie tez kusi i Ty tak zachwalasz) polecala mi nawet w debenhamsie pani z maca i dobrala do mojego typu urody wlasnie peaches,harmony i warm soul. Warm soul rowniez jest piekny brzoskwiniowo-rozowy kolorek rozswietlajacy roz mineralny.
A pomadka patissierie mowisz, musze przetestowa jak bede nastepnym razem. Ja od siebie polecam pomadke w kolorze nude - Myth bardzo ladny kolorek, dzieki za rady ) pozdrawiam
__________________
Moje zapachy http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/7148/

"One of the things i love the most about you is the fact that you don't need me for anything. And yet, you find yourself needing me."


Wymienię :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1277186
karinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 19:30   #2635
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Wczoraj nabyłam drugą buteleczkę podkładu Pro Longwear i przy okazji dowiedziałam się, że kolekcja shop/cook już tak naprawdę jest, tylko nie mogą jej wystawić i dopiero od 07.03 będzie można w ogóle cokolwiek kupić. Powód? żeby nie wykupywać kosmetyków wcześniej. Nic niestety nie odłożą, nawet wczorajsze błagania nie pomogły. Ale jeśli przyjdzie się 07.03 to wszystko powinno być
Info pochodzi z ZT od pana (blondyna), który wygląda jak Legolas z władcy pierścieni
Przy zakupie tego mojego podkładu dostałam prawie cały makijaż za darmo, bo pan mi tak zaczął dobierać podkład, że to co zmalował mi na twarzy musiał w koncu zmyć i nałożyć inny kolor, a że miałam korektor, podkład, puder i róż jak przyszłam to w ramach "dorobienia" tego co "zniszczył" umalował mnie od nowa
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 19:33   #2636
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Wczoraj nabyłam drugą buteleczkę podkładu Pro Longwear i przy okazji dowiedziałam się, że kolekcja shop/cook już tak naprawdę jest, tylko nie mogą jej wystawić i dopiero od 07.03 będzie można w ogóle cokolwiek kupić. Powód? żeby nie wykupywać kosmetyków wcześniej. Nic niestety nie odłożą, nawet wczorajsze błagania nie pomogły. Ale jeśli przyjdzie się 07.03 to wszystko powinno być
Info pochodzi z ZT od pana (blondyna), który wygląda jak Legolas z władcy pierścieni
Przy zakupie tego mojego podkładu dostałam prawie cały makijaż za darmo, bo pan mi tak zaczął dobierać podkład, że to co zmalował mi na twarzy musiał w koncu zmyć i nałożyć inny kolor, a że miałam korektor, podkład, puder i róż jak przyszłam to w ramach "dorobienia" tego co "zniszczył" umalował mnie od nowa
ale jak to? bo skoro to Twoja druga butla, to chyba koloru nie musiał dobierać? czy z pierwszą nie trafiłaś?
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 19:43   #2637
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
ale jak to? bo skoro to Twoja druga butla, to chyba koloru nie musiał dobierać? czy z pierwszą nie trafiłaś?
Kupowałam pierwszą świeżo po urlopie kiedy jeszcze byłam opalona a teraz ten kolor już był ciut za ciemny, nie jakoś specjalnie, ale jednak, więc chciałam jaśniejszy. Miałam NC25 a chciałam NC20 a pan uparł się że mi pasuje NW, tłumaczyłam mu, że chyba jednak nie do końca, ale uparł się, że da mi próbkę studio fixa właśnie w kolorze NW15, na moją minę--> stwierdził, że jak mam chwilę czasu to umaluje mnie na miejscu, tak też zrobił, ale później sam stwierdził, że miałam rację i kolorom NW dziękujemy ale jak zaczął mieszać z tymi podkładami tak w końcu musiał mnie od nowa umalować

A korektory mineralne te nowe są w cenie 79 zł
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 20:20   #2638
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość

Długo mnie nie było jak ktos jest z Wrocławia to moze wpaść na ploty z bojktem, brand i ze mna w poniedziałek, umawialismy sie jakoś tak między godziną 16 a 19
ja.chcę.mieszkać.we.wro. o.
zazdroszczę spotkanka )
Cytat:
Napisane przez kami1984 Pokaż wiadomość
Na szczęście nie mam tłustej skóry na polikach W MACu będę tylko na chwilę niestety i będę musiała podejmować szybkie decyzje... Niestety u mnie , na pomorzu nie ma tego sklepu
zawsze możesz wypróbować, ponosić cały dzień a jakaś dobra duszyczka może kupic i wysłać po teście
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 08:10   #2639
aragosta
Rozeznanie
 
Avatar aragosta
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 863
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Pelagia_W Pokaż wiadomość
Dzielę się elektryzującą (przynajmniej dla mnie) informacją. W Poznaniu będzie MAC!
a wiadomo gdzie dokładnie???
aragosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 08:55   #2640
milili
Raczkowanie
 
Avatar milili
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 163
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Wczoraj nabyłam drugą buteleczkę podkładu Pro Longwear i przy okazji dowiedziałam się, że kolekcja shop/cook już tak naprawdę jest, tylko nie mogą jej wystawić i dopiero od 07.03 będzie można w ogóle cokolwiek kupić. Powód? żeby nie wykupywać kosmetyków wcześniej. Nic niestety nie odłożą, nawet wczorajsze błagania nie pomogły. Ale jeśli przyjdzie się 07.03 to wszystko powinno być
Info pochodzi z ZT od pana (blondyna), który wygląda jak Legolas z władcy pierścieni
Przy zakupie tego mojego podkładu dostałam prawie cały makijaż za darmo, bo pan mi tak zaczął dobierać podkład, że to co zmalował mi na twarzy musiał w koncu zmyć i nałożyć inny kolor, a że miałam korektor, podkład, puder i róż jak przyszłam to w ramach "dorobienia" tego co "zniszczył" umalował mnie od nowa
... żeby nie wykupywać wczesniej .... też mi coś cały świat zdążył się już nimi nacieszyć a może nawet znudzić i czeka na nowa kolekcję a tu takie restrykcje za chwilę będzie napis na szybie że jedna klientka moze nabyć tylko dwa produkty z wybranej kolekcji w ciągu miesiąca
milili jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:08.