La Roche-Posay, Effaclar Duo - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-15, 17:55   #241
Ziutusia
Raczkowanie
 
Avatar Ziutusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pomarańczowy pokój
Wiadomości: 191
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
tak zrobie ale jesli zagoilo sie tylko to co rozdrapywalam a te z wysypu nie zniknely to znaczy ze to byl ten wysyp i musze go przejsc??

trudno mi powiedziec, na logike powinna papka działać na pryszcze z wysypu i nietylko, więc spróbuj na zmianę używać
__________________
[vichy]280699[/vichy]
Ziutusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 06:58   #242
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez Ziutusia Pokaż wiadomość
trudno mi powiedziec, na logike powinna papka działać na pryszcze z wysypu i nietylko, więc spróbuj na zmianę używać
kurde nie chcialabym se zapeszyc bo zawsze jak powiem cos dobrego na temat duo i mojej twarzy to zaraz robi sie na odwrot, ale znowu zaczelam stosowac duo na zmiane z papka i chyba mi sie troszke buzka uspokaja mam nadzieje i normalnie blagam boga zeby bylo tak dalej hehe w sumie jak ma mi sie oczyscic twarz i potem byc ladna to moze warto to przebolec, a na innym watku jakims zbiorczym dziewczyny pisaly ze kremy effaclar daja dobre efekty ale niestety powoli i dopiero efekty zauwaza sie po stosowaniu przynajmniej po 2 - 3 miesiacach... pozostaje mi czekac a jeszcze jakbys mi mogla Ty albo ktos inny choc widze ze juz nie duzo ludzi tu zaglada, jak stosuje kwasy z duo tylko na noc to trzeba uzywac tych filtrow?? niewiele o nich wiem mam strasznie tlusta cere a czytalam ze filtry z reguly sa tluste wiec raczej bym ich nie chciala uzywac a czy cos moze mi sie stac??
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 20:56   #243
Ziutusia
Raczkowanie
 
Avatar Ziutusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pomarańczowy pokój
Wiadomości: 191
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
kurde nie chcialabym se zapeszyc bo zawsze jak powiem cos dobrego na temat duo i mojej twarzy to zaraz robi sie na odwrot, ale znowu zaczelam stosowac duo na zmiane z papka i chyba mi sie troszke buzka uspokaja mam nadzieje i normalnie blagam boga zeby bylo tak dalej hehe w sumie jak ma mi sie oczyscic twarz i potem byc ladna to moze warto to przebolec, a na innym watku jakims zbiorczym dziewczyny pisaly ze kremy effaclar daja dobre efekty ale niestety powoli i dopiero efekty zauwaza sie po stosowaniu przynajmniej po 2 - 3 miesiacach... pozostaje mi czekac a jeszcze jakbys mi mogla Ty albo ktos inny choc widze ze juz nie duzo ludzi tu zaglada, jak stosuje kwasy z duo tylko na noc to trzeba uzywac tych filtrow?? niewiele o nich wiem mam strasznie tlusta cere a czytalam ze filtry z reguly sa tluste wiec raczej bym ich nie chciala uzywac a czy cos moze mi sie stac??
z tego co wiem - filtry działają przeciw promieniowaniu uv, a więc później nie masz przebarwień i blizn. Kilka stron wcześniej o tym pisaliśmy i kilka filtrów się pojawiło więc może któryś kupisz. Ja inteligentna jeszcze nie kupiłam
__________________
[vichy]280699[/vichy]
Ziutusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 21:25   #244
pandulek
Zadomowienie
 
Avatar pandulek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 107
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
kurde nie chcialabym se zapeszyc bo zawsze jak powiem cos dobrego na temat duo i mojej twarzy to zaraz robi sie na odwrot, ale znowu zaczelam stosowac duo na zmiane z papka i chyba mi sie troszke buzka uspokaja mam nadzieje i normalnie blagam boga zeby bylo tak dalej hehe w sumie jak ma mi sie oczyscic twarz i potem byc ladna to moze warto to przebolec, a na innym watku jakims zbiorczym dziewczyny pisaly ze kremy effaclar daja dobre efekty ale niestety powoli i dopiero efekty zauwaza sie po stosowaniu przynajmniej po 2 - 3 miesiacach... pozostaje mi czekac a jeszcze jakbys mi mogla Ty albo ktos inny choc widze ze juz nie duzo ludzi tu zaglada, jak stosuje kwasy z duo tylko na noc to trzeba uzywac tych filtrow?? niewiele o nich wiem mam strasznie tlusta cere a czytalam ze filtry z reguly sa tluste wiec raczej bym ich nie chciala uzywac a czy cos moze mi sie stac??

Filtry należy stosować zawsze, nawet teraz gdy nie ma słońca i nawet gdy stosujesz kwasy tylko na noc. Wiem to uciążliwe, ale jeśli nie chcesz mieć przebarwień i innych tego typu niespodzianek to lepiej stosować. Jest mnóstwo wątków o filtrach na wizażu, nie jest łatwo od razu wybrać odpowiedni, jednak metodą prób i błędów na pewno znajdziesz odpowiedni dla swojej cery. Dobre filtry są dość drogie i zdaję sobie sprawę, że nie każdego stać na to żeby kupować co rusz nowe filtry aż w końcu trafi się na "swój". Warto jednak pytać się o próbki w aptekach i testować- to najlepszy sposób. Dziewczyny na biochemii poruszyły naprawdę wiele kwestii w tym temacie więc warto poczytać
pandulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-18, 09:09   #245
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez pandulek Pokaż wiadomość
Filtry należy stosować zawsze, nawet teraz gdy nie ma słońca i nawet gdy stosujesz kwasy tylko na noc. Wiem to uciążliwe, ale jeśli nie chcesz mieć przebarwień i innych tego typu niespodzianek to lepiej stosować. Jest mnóstwo wątków o filtrach na wizażu, nie jest łatwo od razu wybrać odpowiedni, jednak metodą prób i błędów na pewno znajdziesz odpowiedni dla swojej cery. Dobre filtry są dość drogie i zdaję sobie sprawę, że nie każdego stać na to żeby kupować co rusz nowe filtry aż w końcu trafi się na "swój". Warto jednak pytać się o próbki w aptekach i testować- to najlepszy sposób. Dziewczyny na biochemii poruszyły naprawdę wiele kwestii w tym temacie więc warto poczytać
A wystarczy jak uzywam kremu Vichy ProMat on ma filtr spf 15 i bez fluidu nie wychodze z domu ktory tez ma filtr 15 czy to wystarcza ? Bo ja czytalam troche o filtrach ale tam dziewczyny pisaly ze filtry z reguly sa tluste i ze na tlusta twarz nie bardzo a ja mam wlasnie strasznie tlusta cere jak naloze fluid to mam ladna cere jakies 4 moze 5 godzin (w sytuacjach nie stresujacych bo jak np. ide na uczelnie to mam swiece na twarzy po niecalych dwoch)a potem to taki tluszcz mi wychodzi ze bibulki matujace co godzine musze przykladac to twarzy...

Edytowane przez ksenka
Czas edycji: 2009-12-18 o 09:11
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-18, 20:51   #246
Ziutusia
Raczkowanie
 
Avatar Ziutusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pomarańczowy pokój
Wiadomości: 191
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
A wystarczy jak uzywam kremu Vichy ProMat on ma filtr spf 15 i bez fluidu nie wychodze z domu ktory tez ma filtr 15 czy to wystarcza ? Bo ja czytalam troche o filtrach ale tam dziewczyny pisaly ze filtry z reguly sa tluste i ze na tlusta twarz nie bardzo a ja mam wlasnie strasznie tlusta cere jak naloze fluid to mam ladna cere jakies 4 moze 5 godzin (w sytuacjach nie stresujacych bo jak np. ide na uczelnie to mam swiece na twarzy po niecalych dwoch)a potem to taki tluszcz mi wychodzi ze bibulki matujace co godzine musze przykladac to twarzy...

to tak jak u mnie, wcześniej dodus89 wspomniał o filtrze który pozostawiał lekko swiecącą skórę więc mogłabyś sprawdzić

ja się wybiore po jakieś próbki/testery, o ile dostanę
__________________
[vichy]280699[/vichy]
Ziutusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 10:10   #247
moniar83
Zadomowienie
 
Avatar moniar83
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 139
GG do moniar83
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Ja niestety nie mam dobrej opinii o tym kremie.Effaclar K o wiele lepszy.

Po Duo skóra mi sie wysuszyła, zasypało mnie strasznie - a zazwyczaj to tylko mam problem z brodą.

Zyzyłam chyba 1/2 opakowania... Totalny MASAKRATOR! Może po prostu nie dla mnie

Jeśli ktoś chce się wymienić na coś za mój duo to napiszcie na priv
__________________
WYMIANA

Edytowane przez moniar83
Czas edycji: 2009-12-29 o 10:11
moniar83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-29, 10:31   #248
dodus89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 375
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez Ziutusia Pokaż wiadomość
to tak jak u mnie, wcześniej dodus89 wspomniał o filtrze który pozostawiał lekko swiecącą skórę więc mogłabyś sprawdzić

ja się wybiore po jakieś próbki/testery, o ile dostanę

Miło mi że o mnie pamiętacie

Co do tego pro matu spf 15 to zbyt przekonany nie jestem,wprawdzie w zimie można obnizyć spf ale do 15? uważam że za mało.
Poza tym nałożysz tego kremu ok 1,2 ml na twarz?
Mam próbki i jakoś ciężko było mi nałozyć go tak duzo.
Poza tym w dużej ilośźi mimo że miał matowic to sie błyszczał.
Kolejna sprawa, czy Twój fluid spf 15 nie zawiera miki ani talku?
One destabilizują parsol zawarty w większości kremów z filtrem....

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

A co do efektów,uzywam już długo Duo i nie jestem zadowolony.Owszem jest przyjemny w uzyciu, ale na tradzik nie wpływa wcale,na mnie nie działa poprostu.W końcu to jego pierwszorzędne zadanie i nie spisał się!
Z nowego opakowania zużyłem jakieś 10 % , dosłownie kilka uzyć na noc,jeśli ktoś chce mogę sie zamienić o coś albo odsprzedać za niska cenę.Jak coś to piszcie
dodus89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 12:02   #249
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

duzo pro matu nie da sie nalozyc bo wlasnie jak naloze malo to jest super mi matuje skore ale jak naloze wiecej to zadnego efektu nie ma, co do duo to ja po ponad miesiecznym stosowaniu i dostaniu duzego wysypu widze efekty cera sie uspokaja mialam troche podskorniakow i duo wyzucil mi to na wierzch zagoil i teraz mam nadzieje ze bedzie coraz lepiej, kurcze ja sie zabardzo nie znam na tych skladach co to jest ta mika?? talk widze ze jest w tym fluidzie ale mika to niewiem a jak to pisze w skladzie tak normalnie mika??? ja sie zastanawialam jeszcze ze moze kupic lysalpha active ale sie troche boje ze moze znow dostane wysypu czy jest to mozliwe?? dodus89 uzywales go moze?? Ja chce z kwasami bawic sie tylko teraz w okresie zimowo wiosennym bo w lecie to oczywiscie uwielbiam sie opalac i czy jak teraz te kremy moze pomoga to jak przestane uzywac to znowu wroca male podskorniaczki???
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 12:15   #250
dodus89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 375
Smile Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
duzo pro matu nie da sie nalozyc bo wlasnie jak naloze malo to jest super mi matuje skore ale jak naloze wiecej to zadnego efektu nie ma, co do duo to ja po ponad miesiecznym stosowaniu i dostaniu duzego wysypu widze efekty cera sie uspokaja mialam troche podskorniakow i duo wyzucil mi to na wierzch zagoil i teraz mam nadzieje ze bedzie coraz lepiej, kurcze ja sie zabardzo nie znam na tych skladach co to jest ta mika?? talk widze ze jest w tym fluidzie ale mika to niewiem a jak to pisze w skladzie tak normalnie mika??? ja sie zastanawialam jeszcze ze moze kupic lysalpha active ale sie troche boje ze moze znow dostane wysypu czy jest to mozliwe?? dodus89 uzywales go moze?? Ja chce z kwasami bawic sie tylko teraz w okresie zimowo wiosennym bo w lecie to oczywiscie uwielbiam sie opalac i czy jak teraz te kremy moze pomoga to jak przestane uzywac to znowu wroca male podskorniaczki???
Mika-mica,
Talk-talc,
mozliwy jest kolejny wysyp po Lysalpha,ja mam próbke tylko,za jakiś czas uzyję to zdam relację,używałem za to Lysanel z SVR,jest podobny do Lysalpha(z tym ze Lysalpha jest delikatniejszy podobno).
Jak przestaniesz używac to możliwe że wrócą Twoje problemy.
Poza tym jak dajesz mało pro matu to nie osiągasz nawet ochrony spf 15,gdyż tylko ok1,2 ml da taką ochronę.
Musisz mieć świadomość że słabo chronisz twarz,a nawet wcale.
To nie jest tak że napewno powstaną przebarwienia bez odowiedniej ochrony przy stosowaniu kwasów, jednym mogą powstać,innym za kilka lat a innym wcale
Jak będę mógł pomóc pisz
dodus89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 12:31   #251
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez dodus89 Pokaż wiadomość
Mika-mica,
Talk-talc,
mozliwy jest kolejny wysyp po Lysalpha,ja mam próbke tylko,za jakiś czas uzyję to zdam relację,używałem za to Lysanel z SVR,jest podobny do Lysalpha(z tym ze Lysalpha jest delikatniejszy podobno).
Jak przestaniesz używac to możliwe że wrócą Twoje problemy.
Poza tym jak dajesz mało pro matu to nie osiągasz nawet ochrony spf 15,gdyż tylko ok1,2 ml da taką ochronę.
Musisz mieć świadomość że słabo chronisz twarz,a nawet wcale.
To nie jest tak że napewno powstaną przebarwienia bez odowiedniej ochrony przy stosowaniu kwasów, jednym mogą powstać,innym za kilka lat a innym wcale
Jak będę mógł pomóc pisz
talc jest mica nie ma , Bo ja duzych problemow z cera nie mialam bo biore hormony i to mi pomoglo ale czulam ze pod skora troche ich sie tam dusi i ze zobaczylam reklame duo i wyczytalam ze te kwasy podobno dobre na cere to wyprobowalam no i po wysypie widzialam ze jednak duzo ich tam pod skora siedzialo Kurcze moglabym uzywac filtrow tylko ja mam strasznie cere tlusta a czytalam ze dziewczyny mowily ze filtry z reguly sa tluste i ze podobno nie mozna fluidu uzywac na czysty filtr bo sie sciera?? a ja bez fluidu to z domu nie wychodze;p
Chetnie poczytam jak sie lysalpha sprawuje to jak wyprubojesz to pisz
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-29, 13:55   #252
dodus89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 375
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
talc jest mica nie ma , Bo ja duzych problemow z cera nie mialam bo biore hormony i to mi pomoglo ale czulam ze pod skora troche ich sie tam dusi i ze zobaczylam reklame duo i wyczytalam ze te kwasy podobno dobre na cere to wyprobowalam no i po wysypie widzialam ze jednak duzo ich tam pod skora siedzialo Kurcze moglabym uzywac filtrow tylko ja mam strasznie cere tlusta a czytalam ze dziewczyny mowily ze filtry z reguly sa tluste i ze podobno nie mozna fluidu uzywac na czysty filtr bo sie sciera?? a ja bez fluidu to z domu nie wychodze;p
Chetnie poczytam jak sie lysalpha sprawuje to jak wyprubojesz to pisz
Bioderma AKN mat spf 40, ona naprawdę świetnie się wchłania mówię Ci! Polecam, albo Oriflame ma super krem z filtrem ale ostatnio nie ma go wcale w katalogu
Biodermę bardzo Ci polecam!
dodus89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 20:18   #253
Ziutusia
Raczkowanie
 
Avatar Ziutusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pomarańczowy pokój
Wiadomości: 191
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez dodus89 Pokaż wiadomość
Bioderma AKN mat spf 40, ona naprawdę świetnie się wchłania mówię Ci! Polecam, albo Oriflame ma super krem z filtrem ale ostatnio nie ma go wcale w katalogu
Biodermę bardzo Ci polecam!

możesz mi podać dokładną nazwe kremu z oriflame? Mam dostęp do rzeczy, które są w magazynie niekoniecznie w katalogu, może bym znalazła
__________________
[vichy]280699[/vichy]
Ziutusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 21:53   #254
dodus89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 375
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Oj nie pamiętam,ale jak znajdę gdzieś napiszę Ci
dodus89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 00:41   #255
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

eh... ja też stosuję duo.
moja historia troszkę inna, ponieważ chodzę na zabiegi kwasami (jestem po trzecim zabiegu, nastepny jakos po sylwestrze) i jak zawsze myję twarz żelem effaclar, jakieś 2 tyg temu kupiłam effaclar duo (przed zabiegami używałam K i A.I.)
po 1. mam straszny!!! wysyp z powodu tych zabiegów (podobno już mam nie mieć wysypu bo tylko przy najwyzej 3 zabiegach wysypuje, pozniej super efekt - zobaczymy)
po 2. effaclar duo jakby zwiększył wysyp :/ moja twarz to jedna wieeelka pizza... bez makijażu nie ma opcji wyjścia z domu (używam podkładu toleriane również z firmy la roche posay - chyba powinnam miec znizki od tej firmy :P:P)
po 3. wyskakują te cholerne ropniaki, wiec nie mam do nich siły i przyznaję wyciskam :/ staram się jak najmniej no ale juz nie daje rady.
Mam straszną załamkę, bo nie miałam az tak okropnej twarzy, mialam tylko zaskórniki a zachcialo mi sie kwasow i mam teraz wszystko
nie przerywam kuracji kwasami bo mam resztke nadziei, duo nadal stosuję, ale nie wiem jak to dalej ma wyglądać
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 10:46   #256
dodus89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 375
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez Ziutusia Pokaż wiadomość
możesz mi podać dokładną nazwe kremu z oriflame? Mam dostęp do rzeczy, które są w magazynie niekoniecznie w katalogu, może bym znalazła
A co Ty konsultantka albo pracownicą siedziby Ori jesteś??

Sol Family spf 20 - z tej serii krem jest spoko!
Poza tym,jeszcze lepszy był Oriflame, Optimals, Day Shield SPF 30 ale nie ma go ju z na wyprzedażach też nie bywa
dodus89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 15:33   #257
natalka92
Wtajemniczenie
 
Avatar natalka92
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 142
GG do natalka92 Send a message via Skype™ to natalka92
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
eh... ja też stosuję duo.
moja historia troszkę inna, ponieważ chodzę na zabiegi kwasami (jestem po trzecim zabiegu, nastepny jakos po sylwestrze) i jak zawsze myję twarz żelem effaclar, jakieś 2 tyg temu kupiłam effaclar duo (przed zabiegami używałam K i A.I.)
po 1. mam straszny!!! wysyp z powodu tych zabiegów (podobno już mam nie mieć wysypu bo tylko przy najwyzej 3 zabiegach wysypuje, pozniej super efekt - zobaczymy)
po 2. effaclar duo jakby zwiększył wysyp :/ moja twarz to jedna wieeelka pizza... bez makijażu nie ma opcji wyjścia z domu (używam podkładu toleriane również z firmy la roche posay - chyba powinnam miec znizki od tej firmy :P:P)
po 3. wyskakują te cholerne ropniaki, wiec nie mam do nich siły i przyznaję wyciskam :/ staram się jak najmniej no ale juz nie daje rady.
Mam straszną załamkę, bo nie miałam az tak okropnej twarzy, mialam tylko zaskórniki a zachcialo mi sie kwasow i mam teraz wszystko
nie przerywam kuracji kwasami bo mam resztke nadziei, duo nadal stosuję, ale nie wiem jak to dalej ma wyglądać
Współczuję. Ja zmagam się z trądzikiem od 5 lat i końca nie widać. A myślę, że mam już taką wiedzę, że mogłabym książkę napisać xP.
.
Co do toleriane to mam próbki narazie. Odcień 11 chyba mi najbardziej pasuje, chociaż nie wiem jak wygląda 10, ale myślę, że byłby już za jasny. Co do effaclar duo to użyłam dzisiaj na noc próbkę. Mam ich jeszcze trochę to zobaczę jak działa.
Co do fluidu to chyba całkiem niezły. Nie zatyka porów (przynajmniej jak narazie nie widzę tego i oby tak zostało), dość dobrze kryje.
I też wyglądałam jak pizza. Najgorzej jest tuż przed okresem xP.
No, ale trzeba dawać radę .
Uważam, że kosmetyki La Roche-Posay są całkiem niezłe, chociaż ten effaclar K i H nie robiły u mnie furrory, dlatego też skończyłam na próbkach ;].
.
Co do kwasów to mam za delikatną skórę, by mieć u kosmetyczki kwasy, ale też myślałam o peelingu jakimś ;D.
__________________
Była aparatka: góra od 30.04.2009 ;]
dół od 06.10.2009 ;]
do 30.06.2011 !

"Nikt nie wie, że jest pod seksem i dusza"! ;D

Vida me hace feliz .

Edytowane przez natalka92
Czas edycji: 2009-12-30 o 15:35
natalka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 15:42   #258
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

natalka92 przypomnialas mi ze effaclar H rowniez uzywam ale jego tylko po kwasach bo on leczy łuszczenie i odbudowuje skórę, jestem z niego zadowolona. no chyba zgłoszę się do la roche posay jako stały klient bo majatek zostawiam w ich firmie
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 15:52   #259
natalka92
Wtajemniczenie
 
Avatar natalka92
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 142
GG do natalka92 Send a message via Skype™ to natalka92
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

No cenią się, cenią, niestety.. ;]
Ja do tej pory używałam Lysanel Mat na noc i Iwostin do skóry odwodnionej na dzień.
Lysanel Active jest zarąbisty, jeśli się nie ma skóry meeegaśnie wrażliwej i delikatnej. Ma duże stężenie kwasów i naprawdę zdziała cuda ;].
__________________
Była aparatka: góra od 30.04.2009 ;]
dół od 06.10.2009 ;]
do 30.06.2011 !

"Nikt nie wie, że jest pod seksem i dusza"! ;D

Vida me hace feliz .
natalka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-30, 16:25   #260
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Post Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Witam


To mój pierwszy post na Wizażu więc jeśli będzie coś nie tak wybaczcie )

Odnośnie moich doświadczeń z Duo to nic dobrego nie mogę napisać. Po około 2 tygodniach stosowania zrobił mi na buzi MASAKRĘ. O ile bolące, wielki, guzki pojawiały mi się sporadycznie to po Duo wyskoczyło mi ich multum. Najgorsze jest to ze zostały mi po nich sine blizny . Nigdy więcej nie użyję DUO.
Wcześniej przed masakratorem ) używałam Lysanela activ i tutaj tylko same superlatywy mogę przytoczyć. Skóra gładziutka, zniknęły blizny, pory się zmniejszyły, niespodzianki jeśli się pojawiały to sporadycznie i na krótko. Mając w pamięci moje dobre doświadczenia z tym kremikiem ( aby pozbyć sie pozostałości po masakratorze) pobiegłam do apteki po Lysanel activ i tu zonk- activa wycofano ze sprzedaży. Nie jest do kupienia w żadnej aptece nawet internetowej. W zastępstwie activa jest Lysalpha cicapeel. Nie jest to krem ale peeling. Stosuje się go na noc, co drugi dzień no i oczywiście jest droższy o jakieś 80% od activa . Zakupiłam tego cicapeela i użyłam go drugi raz. Mam nadzieję, że będzie tak samo skuteczny jak activ ( jednak nie mogę odżałować starego dobrego activa). O efektach stosowania będę donosić systematycznie. Pozdrawiam
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 16:28   #261
dodus89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 375
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Panienki mam fajny krem koloryzujący z lieraca do jasnej cery, kosztował jakies 100zł , dostałem go ale nie chcę,jest w folii może ktoś chcę taniej odkupić?
A może krem nawilżjający do cery trądzikowej nowy z Biodermy?
No i 4 razy użyty Effaclar Duo mam na sprzedaż
dodus89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 16:32   #262
natalka92
Wtajemniczenie
 
Avatar natalka92
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 142
GG do natalka92 Send a message via Skype™ to natalka92
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Witam


To mój pierwszy post na Wizażu więc jeśli będzie coś nie tak wybaczcie )

Odnośnie moich doświadczeń z Duo to nic dobrego nie mogę napisać. Po około 2 tygodniach stosowania zrobił mi na buzi MASAKRĘ. O ile bolące, wielki, guzki pojawiały mi się sporadycznie to po Duo wyskoczyło mi ich multum. Najgorsze jest to ze zostały mi po nich sine blizny . Nigdy więcej nie użyję DUO.
Wcześniej przed masakratorem ) używałam Lysanela activ i tutaj tylko same superlatywy mogę przytoczyć. Skóra gładziutka, zniknęły blizny, pory się zmniejszyły, niespodzianki jeśli się pojawiały to sporadycznie i na krótko. Mając w pamięci moje dobre doświadczenia z tym kremikiem ( aby pozbyć sie pozostałości po masakratorze) pobiegłam do apteki po Lysanel activ i tu zonk- activa wycofano ze sprzedaży. Nie jest do kupienia w żadnej aptece nawet internetowej. W zastępstwie activa jest Lysalpha cicapeel. Nie jest to krem ale peeling. Stosuje się go na noc, co drugi dzień no i oczywiście jest droższy o jakieś 80% od activa . Zakupiłam tego cicapeela i użyłam go drugi raz. Mam nadzieję, że będzie tak samo skuteczny jak activ ( jednak nie mogę odżałować starego dobrego activa). O efektach stosowania będę donosić systematycznie. Pozdrawiam
Dla mnie lysanel active to nie był zwykły krem xP. Megaśnie schodziła mi po nim skóra i blizn było mniej, ale też miałam go stosować co 2 dni. Cera była coraz ładniejsza, ale to był BAAARDZO mocny krem. Zbyt mocny na moją skórę. Skończyłam na jednym opakowaniu, ale zawdzięczam mu to, że nie mam tylu blizn co miałam. I polecam. Szkoda, że wycofali xP.
__________________
Była aparatka: góra od 30.04.2009 ;]
dół od 06.10.2009 ;]
do 30.06.2011 !

"Nikt nie wie, że jest pod seksem i dusza"! ;D

Vida me hace feliz .
natalka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 17:07   #263
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

natalka92

Activa używałam na noc jesienią i zimą- był nie do pobicia. Ja mam dość specyficzną skórę. Nic mnie po nim nie szczypało ani nie piekło, myślałam czytając opinie dziewczyn, że kupiłam jakąś podróbkę . Efekty po activie były spektakularne - mam nadzieję, że cicapeel mu dorówna.

Dziewczyny a może znacie coś podobnego do Lisanela active- przynajmniej w składzie. Cicapeel z tego co mi powiedziała pani w aptece ma troszeczke inny skład niż activ. Ma troszkę wyższe stężenia kwasów ale denerwuje mnie zalecenie stosowania co 2 dzień.
pozdrawiam
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 17:22   #264
natalka92
Wtajemniczenie
 
Avatar natalka92
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 142
GG do natalka92 Send a message via Skype™ to natalka92
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Jeszcze wyższe stężenie kwasów?
Ojoj to ja już się boję.
Sama bym sobie go stosowała, ale nie chcę znów schodzącej skóry..
Eh.
__________________
Była aparatka: góra od 30.04.2009 ;]
dół od 06.10.2009 ;]
do 30.06.2011 !

"Nikt nie wie, że jest pod seksem i dusza"! ;D

Vida me hace feliz .
natalka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 19:32   #265
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
natalka92

Activa używałam na noc jesienią i zimą- był nie do pobicia. Ja mam dość specyficzną skórę. Nic mnie po nim nie szczypało ani nie piekło, myślałam czytając opinie dziewczyn, że kupiłam jakąś podróbkę . Efekty po activie były spektakularne - mam nadzieję, że cicapeel mu dorówna.

Dziewczyny a może znacie coś podobnego do Lisanela active- przynajmniej w składzie. Cicapeel z tego co mi powiedziała pani w aptece ma troszeczke inny skład niż activ. Ma troszkę wyższe stężenia kwasów ale denerwuje mnie zalecenie stosowania co 2 dzień.
pozdrawiam
Dziwie sie ze zamiast lysanela active dali ci cicapeel bo to jest bardzo silny peeling z tego co czytalam a zamiast lysanela active jest teraz lysalpha active podobno dziala tak samo ale jest delikatniejszy np. dla naczynkowcow, ja wlasnie mialam go zakupic i kosztuje duzo mniej niz ten cicapeel wpisz sobie w allegro i zobaczysz
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-31, 06:26   #266
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

hej ksenka

No właśnie ten nowy activ to nie jest dokładnie to samo co stary activ. Ma dużo niższe stężenie kwasów- faktycznie jest łagodniejszy. Mam dość specyficzną skórę- jest bardzo mało kosmetyków pielęgnacyjnych jak i kolorowych które mi ,,leżą" a stary activ był ewenementem -dla mnie, na skalę światową. Jest tez sporo innych kosmetyków które wycofano i których nie mogę odżałować.
Pozdrawiam
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 19:26   #267
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
hej ksenka

No właśnie ten nowy activ to nie jest dokładnie to samo co stary activ. Ma dużo niższe stężenie kwasów- faktycznie jest łagodniejszy. Mam dość specyficzną skórę- jest bardzo mało kosmetyków pielęgnacyjnych jak i kolorowych które mi ,,leżą" a stary activ był ewenementem -dla mnie, na skalę światową. Jest tez sporo innych kosmetyków które wycofano i których nie mogę odżałować.
Pozdrawiam
a uzywalas go ?? bo z tego co czytalam na watkach to pisza ze jest dosc dobry sama myslalam o tym zeby go kupic ale po tym jak dostalam wysypu po duo i teraz mi sie zaczyna buzia uspokajac to boje sie ze moglabym dostac drugi wysyp a tego juz bym chyba nie przezyla:/
no wlasnie z reguly tak jest ze to co dobre to wycofuja
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 20:27   #268
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
a uzywalas go ?? bo z tego co czytalam na watkach to pisza ze jest dosc dobry sama myslalam o tym zeby go kupic ale po tym jak dostalam wysypu po duo i teraz mi sie zaczyna buzia uspokajac to boje sie ze moglabym dostac drugi wysyp a tego juz bym chyba nie przezyla:/
no wlasnie z reguly tak jest ze to co dobre to wycofuja

ksenka

No właśnie ja po takim tragicznym wysypie - po duo, ratuję się cicapeelem no i muszę przyznać, (choć to dopiero 5 dzień), że efekty są i to naprawdę lepsze niż się spodziewałam. W zaleceniach jest napisane żeby cicapeel stosować, co 2 dzień, ale ja miałam ostatnio na buzi tragedię do potęgi (wielkie bolące guzy) i użyłam cicapeela bez odstępu a nawet w ciągu dnia. Efekty- (tylko proszę pamiętać, że ja mam specyficzną skórę) 1. guzy przestały rosnąc i boleć 2. mam wrażenie, że skóra odżyła tzn. jest jakby bardziej zdrowa- tak jakby odżywiona od środka 3. małe przebarwienia są mniej widoczne 4. zasinienie na tych bolących guzkach dużo jaśniejsze - sama byłam zdziwiona 5. MOJA skóra nie jest ściągnięta. Cicapeel nie spowodował u mnie łuszczenia - spokojnie po użyciu Vichy aqalia nałożyłam podkład matujący i poszłam na Sylwestra. Nie powoduje też pieczenia U MNIE!!! tylko niewielkie krótkotrwałe swędzenie.
Tak, więc jak na razie jest tak samo dobrze jak po starym activie. Jak będzie dalej doniosę niezwłocznie.
Pozdrawiam
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 11:20   #269
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
ksenka

No właśnie ja po takim tragicznym wysypie - po duo, ratuję się cicapeelem no i muszę przyznać, (choć to dopiero 5 dzień), że efekty są i to naprawdę lepsze niż się spodziewałam. W zaleceniach jest napisane żeby cicapeel stosować, co 2 dzień, ale ja miałam ostatnio na buzi tragedię do potęgi (wielkie bolące guzy) i użyłam cicapeela bez odstępu a nawet w ciągu dnia. Efekty- (tylko proszę pamiętać, że ja mam specyficzną skórę) 1. guzy przestały rosnąc i boleć 2. mam wrażenie, że skóra odżyła tzn. jest jakby bardziej zdrowa- tak jakby odżywiona od środka 3. małe przebarwienia są mniej widoczne 4. zasinienie na tych bolących guzkach dużo jaśniejsze - sama byłam zdziwiona 5. MOJA skóra nie jest ściągnięta. Cicapeel nie spowodował u mnie łuszczenia - spokojnie po użyciu Vichy aqalia nałożyłam podkład matujący i poszłam na Sylwestra. Nie powoduje też pieczenia U MNIE!!! tylko niewielkie krótkotrwałe swędzenie.
Tak, więc jak na razie jest tak samo dobrze jak po starym activie. Jak będzie dalej doniosę niezwłocznie.
Pozdrawiam
Ja po duo tez mialam wysyp i to okropny wygladalam jakby mnie ktos z procy wyszczelal kamieniami az mi sie plakac chcialo jak na siebie patrzylam ale na forum mi dziewczyny powiedzialy ze wysyp to normalne i zebym nie przestala uzywania duo, raz tylko przestalam bo dziewczyny myslaly ze moze mam uczulenie na kwasy albo cos ale powrocilam po 3 dniach znowu do duo , stosuje go juz poltora miesiaca a wysyp zszedl jakis tydzien temu dopiero wiec u mnie wysyp trwal ponad miesiac teraz widze duza poprawe na buzi i oby bylo coraz lepiej wiec tym wszystkim ktorzy maja wysyp po duo nie przestajcie stosowac bo widocznie taki wysyp jest potrzebny do oczyszczenia twarzy .
A ten cicapeel ile kosztuje bo pisalas ze jakis drogi jest , moze bym go siostrze polecila jak piszesz ze taki dobry jest bo moja siostra ma duzo takich gul na twarzy i ma blizny po tradziku
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 12:16   #270
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

hej

Ja go kupiłam bez szukania gdzie taniej (musiałam go mieć już )) za 100 ale w aptekach internetowych widziałam po około 80zł.

Co do Duo to skutkami używania byłam naprawdę zszokowana. Po starym activie nic a nic mnie nie wysypało a poprawa widoczna była własciwie od razu. Jak tylko wylazły mi te bolące guzki ( a naprawdę może przez całe życie miałam je może ze 3 razy) i to w ilościach ,,hurtowych ", i to po 4 dniach to wpadłam w panikę i odstawiłam. Wcześniej używałam effaclaru K i żadnych takich niespodzianek nie było. Co do K to tez nic nadzwyczajnego.
Właśnie mam całe opakowanie Effaclaru duo do odstąpienia może (użyty 4 razy) jak ktoś jest chętny to piszcie.
Pozdrawiam
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-23 12:04:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:15.