Dziewczyny w stylu SKATE - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-21, 23:37   #481
krzysztof998
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: Dziewczyny w stylu SKATE

Zeby byc skate wystarczy kupic deskorolke... Luzne ubrania to nie jest skate nie bylo i nie bedzie
krzysztof998 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 02:13   #482
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: Dziewczyny w stylu SKATE

Cytat:
Napisane przez krzysztof998 Pokaż wiadomość
Zeby byc skate wystarczy kupic deskorolke...
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 16:56   #483
kamilos200821
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Dot.: Dziewczyny w stylu SKATE

Powiem tak widziałem dużo dziewczyn w stylu skate wole takie dziewczyny niż takie co latają z cycami i dupa na wierzchu i uważają że są piękne i takie tam sam się ubieram jak skate nie dlatego ze będę fajny albo coś po prostu lubię łazic w luźnych ciuchach mam 12 lat i możecie się śmiac czy coś mam to w gdzieś ubieram się jak chce pisze co uważam i tyle!!!!!!!!Czytałem sobie odp. tutaj np gdzie można kupowac ciuchy można kupowac w cropie (crop) można w new yorku dużo jest taki sklepów. Sam tam kupuje i mi się tam ciuchy podobają
kamilos200821 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 20:49   #484
chocolate_monster
Zakorzenienie
 
Avatar chocolate_monster
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 875
Dot.: Dziewczyny w stylu SKATE

Ostatnio będąc na zakupach widziałam 3 dziewczyny ubrane w luźne spodnie, koszulki i czapki z daszkiem. Nie wyglądało to fajnie. Wg mnie najlepiej zestawiać luźne z bardziej obcisłym np. szerokie spodnie i dopasowany top.
chocolate_monster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 21:17   #485
AndziaQ24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Dot.: Dziewczyny w stylu SKATE

W http://www.urbancity.pl/ są za**** ciuchy;D
AndziaQ24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 18:41   #486
Lolipop_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 178
Dot.: Dziewczyny w stylu SKATE

Cytat:
Napisane przez Suciune Pokaż wiadomość
Ubierać się tak może każdy, ale już nie każdy tak ubrany ma prawo nazwać się skejtem.
Swoją drogą podziwiam cię za wiarę w Boga, niewiele takich ludzi w XXI wieku się zdarza ; )


Ten wątek mnie rozbraja kompletnie :P Jak zobaczyłam wklejone zdjęcia dziewczyn w mini i dresowej sukience, kwadrans się turlałam po ziemi : D Wiem, że styl skate większości może się błędnie kojarzyć z czymkolwiek co dresowe, ale popatrzcie na to co wklejacie. Gdzie tu wygoda?

Drugi problem to, że większość społeczeństwa nie umie odróżniać hiphopowca od skejciarza. Skejciarz może sobie słuchać nawet Gosi Andrzejewicz, ubierać się w dżinsy - ale jeździ na deskorolce. Hiphopowiec co fullcapy, szerokie bluzy, duże podkoszulki, spodnie z krokiem, dresowe 'duże' spodnie. Ma prawdziwą zajawkę na rap.

Żal, szczery żal mi dziewczyn, które zakładają na siebie o 10 rozmiarów za duże bluzy, spodnie z krokiem w kolanach i noszą się po mieście z wszechminą "patrz, jaki ze mnie raper. nie podskoczysz mi", jednocześnie podśpiewując sobie w duszy "you're hot and you're cold, nanana...". Mam nadzieję, że kiedyś nadejdzie moda na własny styl ; )
Pamiętam, jak dawniej była moda na te całe tricki z piłeczką jaśkiem. W sklepach brakowało towaru dla nowych chętnych. A teraz? Zostało niewiele zapaleńców, którzy robią to dalej i osiągają sukcesy. Na wszystko jest moda, później przemija. Za kilka lat zamiast szerokich dresów zobaczymy być może dziewczyny wciśnięte w futurystyczne stroje Lady Gagi, z guzikiem lub kokardą z włosów na głowie.

Ja się skejciarą nie nazwę, prędzej hiphopowcem. Tańczę break'a, słucham rapu - choć nie tylko, w ogóle nie trzymam się jednego gatunku muzyki - wygodniej mi po prostu w dresach i adidasach niż mini i balerinkach.

A że hip-hop i skate to style niekobiece? Cóż, niektórzy mężczyźni wolą mieć wszystko podane na tacy, inni wolą odkrywać tajemnice ; )
No proszę, ktoś się wysilił i napisał coś naprawdę ciekawego i mądrego. (ja nie mówię, że inni nie )

Jestem nowa w wątku. Bd wpadać, czytać. Nie jestem ani "skejciarą" ani "hip-hopowcem". Słucham muzyki rockowej . Czasem ubiorę się w obcisłe rurki i balerinki, a czasem w szerokie, jeansowe spodnie i adidasy . I jakoś żyję

Ludzie z czasem zapominają, co to w ogóle moda i style. Stworzone to było, by każdy był inny. A teraz większość nastolatek myśli, ze jak będą się ubierać w bluzki kończące się pod biustem i szerokie spodnie są cool , bo są skejtówy . Ha. Mało ludzi pamięta, że chodzi o to, by wyrażać siebie, poprzez wygląd i zachowanie, a nie naśladować innych ludzi.

Pozdrawiam
__________________
The secret side of me,
I never let you see
I keep it caged, but I can't control it.
So stay away from me. The beast is ugly.
I feel the rage , and I just can't hold it !!

Edytowane przez Lolipop_
Czas edycji: 2010-04-25 o 18:42
Lolipop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 13:05   #487
Gaabii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2
Dot.: Dziewczyny w stylu SKATE

Cytat:
Napisane przez chicka Pokaż wiadomość
Missy Elliot... o taki styl chodziło?
To właśnie Missy jest ubrana prawdziwie skejtowo . xd
Styl skejtowy jest bardzo luźny , więc nie wiem co te krótkie bluzeczki tu robią , tyle że to pojęcie dośc względne .
Sama ubieram sie w takim stylu i do tego śmigam na desce w skate parku . Nie mam nic do osób, które tego stylu wręcz nienawidzą , ale ja wole sie ubierać tak niż wyglądać jak wszystkie inne dziewczyny . wyjdziecie na miasto i co druga dziewczyna ma ten sam zestaw : rurki + obcisły t - shirt + baleriny . xd
Mój codzienny zestaw to : jakas luźna bluzka ( przeważnie kupuje kolorowe , męskie w croppie ) + rurki ( żyje w przekonaniu , że ja ubieram luźną góre to dokładam obcisły dół , na odwrót tak samo ) + trampki z kolorowymi sznurówkami . Czy sie to komuś podoba czy nie nie zmienie tego stylu . ; D
Na początku miałam z tym problem matka zawsze powtarzała : " ty jesteś dziewczyną a nie ubierac sie będziesz w męskie koszulki " , ale z czasem zaakceptowała to i teraz sama mi kupuje koszulki . pozdrawiam. ; *

Edytowane przez Gaabii
Czas edycji: 2010-04-29 o 13:15
Gaabii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-24, 20:19   #488
pindolthc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: Dziewczyny w stylu SKATE

A mnie się batdzo podoba styl skejciarski ale nie ten co te gwiazdy noszą tylko ten szerokie spodnie z krokiem wielkie bluzki. Sama mam kilka takich spodni i bluzek/bluz
pindolthc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 15:34   #489
anexp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4
Dot.: Dziewczyny w stylu SKATE

Hej. Specjalnie się wybieram do Katowic żeby poszukać jakiś spodni skate dla dziewczyn bo nie mogę takich znaleźć... mnóstwo jest dla kolesi ale dla dziewczyn nic nie ma... Wiec proszę was o pomoc możecie mi napisać gdzie w Katowicach można znaleźć takie skateshop-y żeby znaleźć coś dla dziewczyn;p?
anexp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 17:32   #490
MartuSska0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3
Dot.: Dziewczyny w stylu SKATE

Zacznijmy od tego..., co prawda jest już temat zaczęty, ale nie czepiać się.
No to tak, styl 'skate' to nie tylko moda, to styl bycia, i charakteryzuje się, nie wiem jak to ująć "deskorolką"? Tak czy siak, chodzi o to, ze skejci jeżdzą na deskorolce. Te fotki co dajecie tu, to nie styl skate lecz hiphopowy. Może ktoś wkońcu zrozumie, że to nie to samo.
__________________
;/
MartuSska0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 12:05   #491
karolka777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4
Dot.: Dziewczyny w stylu SKATE

Skate to nie ciuchy tylko styl życia! To wszystko co ma deskę lub kółka i wokół siebie pozytywne flow : ) gdzieś ostatnio czytałam jakiś fajny opis postaci i tam był fajnie oddany ten klimat, a już wiem na www.kite-cup.pl , tam jest taka gierka kitesurfingowa i można sobie wybrać postać i tam jest fajnie opisana niejaka Mariola, dla mnie to esencja stylu skate : )
karolka777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-18, 15:13   #492
Mandaryna1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6
Dot.: Dziewczyny w stylu SKATE

Ojej ale najeżdżacie na dziewczyny co ubierają się w stylu hip hop a słuchają lady gagi, jak ktoś wyżej napisał.... ja też się tak ubieram bo mi wygodnie :/ co komu do tego jak się kto ubiera? Nie macie własnych problemów?
Mandaryna1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 17:25   #493
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: Dziewczyny w stylu SKATE

hahah ten wątek jest fantastyczny!! ;-))

__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 12:36   #494
Mandaryna1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6
Dot.: Dziewczyny w stylu SKATE

No... też tak sądzę
Mandaryna1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 08:32   #495
skategirlx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: KatowicE.
Wiadomości: 1
GG do skategirlx
Dot.: Dziewczyny w stylu SKATE

sorry, jestem skatem , nosze rurki i luźne bluzki (najczęściej fioletowe), które do jazdy są idealne, buty dc (bardzo wygodne). Bycie skatem styl życia, a nie moda...
skategirlx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 13:21   #496
wawrzos8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Dot.: Dziewczyny w stylu SKATE

Cytat:
Napisane przez takajedna94 Pokaż wiadomość
ja wygladam tak . skate? bo jjakos sie nie czuje .
No troszeczkę ;p ;D Ale nie ważne jak wyglądasz ;D Ważne jak się czujesz ;D Ja np. ubieram się różnie ;D Zależy od nastroju ;p
wawrzos8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 02:17   #497
Domieniczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2
Dot.: Dziewczyny w stylu SKATE

mam do was pytanie??
Słucham amerykańskiego rapu typu soulja boy tyga itp i czy i czy według was taki styl jak np. obcisłe dzinsy jakaś bluzeszka wysokie adidasy i fullcap jest fajny tak jak np babka tanczy w teledysku cat daddy w 1:10 minucie widać jądobrze
Duzo facetów mogło by powiedziec ze to nie kobiece bo faceci lubią szpilki i mini.
Co o tym sądzicie??
Domieniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 11:00   #498
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Dziewczyny w stylu SKATE

Domieniczka, moze ja sie wypowiem, choc jak czytam ten watek to zalamuje lokcie i kolana.
Jezeli tak bardzo zalezy Ci na tym czy faceci beda na Ciebie patrzec jak na mieso to powinnas zrezygnowac z malo seksownych ciuchow.
Jezeli natomiast nie masz swojego gustu i musisz pytac o zdanie ludzi z zewnatrz (patrz -> ten watek) to znajdzie sie tyle ZA i tyle PRZECIW, ze sama nie bedziesz wiedziala co robic, ubierac sie tak? czy nie ubierac sie tak?
Proponuje w koncu wypracowac wlasny styl i podejscie, ubierac sie w co sie chce, a nie pod katem co ludzie powiedza.
Moj okres szerokich spodni jeszcze sie nie zakonczyl, choc fest zmienilam ubior.

Peace
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 12:41   #499
marta846
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 23
Dot.: Dziewczyny w stylu SKATE

hej. czy ktoś tu wie gdzie można dostać takie spodnie??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kopia 009d.jpg (31,8 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kopia 7.jpg (26,5 KB, 26 załadowań)
marta846 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-26, 20:24   #500
Wyimagin0wana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 425
Dot.: Dziewczyny w stylu SKATE

Sama słucham rapu i ubieram się luźno, wolę być ubrana tak i przypominać niektórym chłopaka(nie wiem na jakiej podstawie szersze ciuchy kojarzą się z chłopcami) niż pustą różową landrynkę. Fakt, rozwala mnie na łopatki, kiedy widzę dziewczynę, która jednego dnia jest cała różowa i słodziutka, a drugiego ma na sobie męskie dresy ;] ale każdy ma prawo nosić to co chce. Mam tylko nadzieję, że niedługo minie ta "moda".
Wyimagin0wana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 15:52   #501
hiphop break dance domcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1
Dot.: Dziewczyny w stylu SKATE

Cytat:
Napisane przez ufcio Pokaż wiadomość
nienawidze dziewczyn ktore chca sie ubierac jak skejciary a tak na prawde gowno wiedza o tym skad ten styl sie wywodzi... bosh jak widze laske w szerokich spodniach i buzie z kapturem XXXL a w słuchawkach Virgin to marze o tym, zeby zwymiotowac... bleh.. co to sie dzisiaj dzieje...
wiesz ja ci coś powiem jestem skejt-erką i ja wiem co to znaczy mam starszego brata on także jest skate-m i jeśli masz zamiar obrażać to proszę bądź bardzie szanujący bo właśnie mnie obraziłeś i ja tańczę breaka i wygodnie mi tak ja kocham deske i nic ci do tego
hiphop break dance domcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 16:23   #502
podwodniak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 682
Dot.: Dziewczyny w stylu SKATE

trampki firmy vans, rurki i za duży t-shirt., tak wygląda przeciętny skater.
http://begolightly.blogspot.com/2009/08/skate.html

No i sznurowadło zamiast paska.
podwodniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:44.