Dieta plaż południowych - Kto ze mną? - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-03-22, 07:55   #271
laetus
Raczkowanie
 
Avatar laetus
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 107
GG do laetus
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

A czy można w "planie wypłukiwania tłuszczu" diety troche podobnej do SB jeść
1. tuńczyka z puszki w sosie własnym
2. ogórki kiszone
3. pić czerwoną herbate?
I co można zjeść słodkiego?? Chyba odwyk słodyczowy mnie zabije
laetus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-22, 08:00   #272
zadziorna19
Raczkowanie
 
Avatar zadziorna19
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: trzebnica
Wiadomości: 295
GG do zadziorna19
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez laetus
A czy można w "planie wypłukiwania tłuszczu" diety troche podobnej do SB jeść
1. tuńczyka z puszki w sosie własnym
2. ogórki kiszone
3. pić czerwoną herbate?
I co można zjeść słodkiego?? Chyba odwyk słodyczowy mnie zabije
Czyli SB czy nie SB ale jezeli SB to wolno to wszystko co wymieniłaś ale ogórki konserwowe sa zdecydowanie smaczniejsze
Słodycze mogą być tylko postaraj sie nie codziennie i tylko do 75 kcal ja np szłam na jakiegoś małego loda albo batonika corn flackes ma 80 kcal albo czekoladke tylko od czekoladki to lepeij wara bo napewneo nie skonczy sie na 75 kcal
__________________
Kobiety najbardziej wabi to co jest zakazane...

Motto: Nic tak nie smakuje, jak świadomość, że jest sie szczuplym...

zadziorna19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-22, 08:03   #273
agajot
Zakorzenienie
 
Avatar agajot
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 4 194
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Masz rację Zadziorna (gratuluję utraty kg) - nastawienie psychiczne jest najważniejsze. A odnośnie nabiału, w diecie są na szczęście z biegiem czasu wprowadzane pewne modyfikacje. Tak więc jogurt 0%, maślanka i kefir oczywiście z minimalna zawartością tłuszczu a także mleko do 2% TAK, ser biały chudy, lub serek wiejski np. Piątnicy (3% tłuszczu także TAK) ale nie należy przekraczać spożycia tych produktów ponad 2 porcje dziennie. Pomidory wczesniej ich spożycie było ograniczone do 1 szt dziennie można jeść bez ograniczeń. Ostatnio też wyczytałam, że zabroniona do tej pory definitywnie marczewka może być wprowadzana już od 2 fazy (oczywiście wszystko z umiarem).
agajot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-22, 08:28   #274
Agaimka
Rozeznanie
 
Avatar Agaimka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 716
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Ok dziewczyny ja od dzis zaczynam I fazę!!!!muszę wytrwać!!!!!do parcy zrobiłam sobie serek wielski z Piatnicy, sałatkę: 2 jajka + 1/2 puszki tuńczyka w sosie własnym, 1 łyżka fasolki czerwonej+1 łyżka jogurtu naturalnego bez cukru, a na obiad mam pierś z kurczaka w warzywach(por+papryka+cuk inia)+ surówka z pekińskiej , mam nadzieję, że wszysko co bee jadła jest dozwolone
Agaimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-22, 08:48   #275
moni115
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 117
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez myszeczka00
agajot naczytalam sie mnostwo tego anwet pozyczylam dwie ksiazeczki od znajomej, ale roznie pisza o nabiale jogurtow sie nie powinno jesc wiemL ale co z kefirkiem..
co do twarozku dziewczyny jedza
prawdopodobnie sama musisz sprawdzic co Ci słuzy,jak bedziesz jadła daną rzecz i nie będzie efektów to odstaw....ale znowu nic nie jesc-to nie dajmy sie zwariowac...
moni115 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-22, 08:52   #276
moni115
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 117
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez zadziorna19
Moni115 ja zaczęłam przygode z ta dieta 18 listopada z przerwami oczywiście bardzo długimi i z róznych powodów do marca schudłam dzieki niej 14 kilogramów a efektu jojo nie zanotowałam już chwale sie dlaczego nalezy przyzwyczajac organizm do szybszego i innego metabolizmu nie nalezy beczeć ze sie było na diecie 10 dni a póxneij skoczyło sie na pizze bierze sie wtedy rowerek albo dresik i trzeba to wybiegac ja do tej pory grzesze jak tylko moge a zostało mi jeszcze 4 kg do zrzucenia do upragnionej wagi Bardzo dużo daje tutaj właśnie psychika Jeżeli bedziesz pamiętac ze jestes na diecie i sobie pozwoliłaś na cos beee a nie jak ja kiedys pozwoliłam sobei na cos beee to mówiłam a to ja już dwa dni pojem a od poniedziałku wraca n a cos Jeszca diete NIE MA TAK trzeba pamietac ze mimo gzrechu jest sie na niej zycze powodzenia i wytrwałości
wiesz ja nie mam ciagotek takich w stylu pizza,czy słodycze-chociaz teraz jak rzuciłam palenie to mam lekkie napady na słodkosci-tylko boje sie czy jak wróce po jakims czasie do spozywania nabiału-nie spuchnę jak buła
moni115 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-22, 08:55   #277
agajot
Zakorzenienie
 
Avatar agajot
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 4 194
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez Agaimka
Ok dziewczyny ja od dzis zaczynam I fazę!!!!muszę wytrwać!!!!!do parcy zrobiłam sobie serek wielski z Piatnicy, sałatkę: 2 jajka + 1/2 puszki tuńczyka w sosie własnym, 1 łyżka fasolki czerwonej+1 łyżka jogurtu naturalnego bez cukru, a na obiad mam pierś z kurczaka w warzywach(por+papryka+cuk inia)+ surówka z pekińskiej , mam nadzieję, że wszysko co bee jadła jest dozwolone
Wzorowo, ale mam nadzieję, że poza tymi trzema posiłkami coś masz jeszcze w planach.

Ja zaczęłam dzień na ciepło - siadanie (jeszcze w domu) fasolka po bretońsku, potem (w pracy) orzeszki laskowe jako przekąska, serek wiejski, na obiad (juz w domu)gotowany kurczak z kalafiorem i fasolką szparagową, na kolację 2 jajka na twardo
agajot jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-22, 09:06   #278
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

W tej diecie jest napisane ze trzeba jesc 5-6 razy dziennie ale ja ze względu na tryb zycia jem 4 razy dziennie czy to jakas wielka przeszkoda w stosowaniu tej diety ??? tzn mniej będzie działała , mam 30 lat i jak juz zaówazyłam niestety metabolizm spowalnie , bardzo proszę o odpowiedz.
live jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-22, 09:13   #279
agajot
Zakorzenienie
 
Avatar agajot
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 4 194
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez live
W tej diecie jest napisane ze trzeba jesc 5-6 razy dziennie ale ja ze względu na tryb zycia jem 4 razy dziennie czy to jakas wielka przeszkoda w stosowaniu tej diety ??? tzn mniej będzie działała , mam 30 lat i jak juz zaówazyłam niestety metabolizm spowalnie , bardzo proszę o odpowiedz.
Jeśli nie możesz inaczej to trudno, dieta i tak spowoduje utratę wagi i na pewno zadziała. Przemyśl jednak czy nie uda Ci się jednak zmienic trybu życia. Mój wcześniejszy tryb życia pozwalał mi tylko na 2 posiłki dziennie , ale udało mi sie go zmienić .
agajot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-22, 09:45   #280
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Tzn wstaje o godz 9.00 potem chcę troche potanczyc tak 30-40 min i o 10.30 jem pierwszy posilek drugi o 13.00 trzeci o 16.00 i czwarty o 19.00 więc chyba nie starczy mi czasu , miedzy tymi posiłkami czasami grzesze jakims owocem najczęsciej jablko lub grejfrut , troche się zaniedbałam , więc chcę spróbowc tej diety , mam 165 cm zwrostu i 65 kg więc mam z czego zrzucać moje załozenie narazie 5 kg i drugie juz podejscie cholerka leniem jestem , no nic mam nadzieje ze ta dieta cos da.
live jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-22, 09:46   #281
laetus
Raczkowanie
 
Avatar laetus
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 107
GG do laetus
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez zadziorna19
Czyli SB czy nie SB
SB tylko troche zaostrzona bo nie można jeść nabiału ale można za to dwie porcje owoców.
Noi jeszcze woda zurawinowa, brak kawy i (chyba) normalnej herbaty.
I jakies tam mało znaczące szczególy.
Najbardziej brakuje mi czegoś słodkiego - o cieście to już nawet nie marze
Trzymam kciuki za siebie i za Was
laetus jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-22, 12:06   #282
KUBUŚ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 495
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

laetus, widziałam w marketach takie cukierki 0% cukru /tam gdzie produkty sojowe/ może można je spożywać. Sama sie nad tym zastanawiałam, bo od wczoraj jestem na SB
KUBUŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-22, 14:39   #283
zadziorna19
Raczkowanie
 
Avatar zadziorna19
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: trzebnica
Wiadomości: 295
GG do zadziorna19
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

4 posiłki nikomu nie zaszkodza ale nie dawajcie podwójnej porcji zamiast tego 5 :P
__________________
Kobiety najbardziej wabi to co jest zakazane...

Motto: Nic tak nie smakuje, jak świadomość, że jest sie szczuplym...

zadziorna19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-22, 14:40   #284
zadziorna19
Raczkowanie
 
Avatar zadziorna19
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: trzebnica
Wiadomości: 295
GG do zadziorna19
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez laetus
SB tylko troche zaostrzona bo nie można jeść nabiału ale można za to dwie porcje owoców.
Noi jeszcze woda zurawinowa, brak kawy i (chyba) normalnej herbaty.
Fuj ale zajechałas tą wodą :P nigdy niczego zurawinowego nei trawiłam wiec dieta nie dla mnie :/
__________________
Kobiety najbardziej wabi to co jest zakazane...

Motto: Nic tak nie smakuje, jak świadomość, że jest sie szczuplym...

zadziorna19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-24, 11:42   #285
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

ostatnimi czasy dojrzewałam do SB. początkowo nie mogłam się jakoś przekonać, no wiecie niewiele jest produktów, które tak naprawdę można jeść w tej diecie. poza tym jak już kiedyś tu napisałam nie przepadam za dietami. sporo się natomiast naczytałam na wizażu i na innych forach i... chyba jednak spróbuję. pewnie nie odważyłabym się gdyby nie ta durna waga, które ciągle stoi (próbowałam ją od różnych stron zajść).

tylko mam 3 pytania (dotyczą oczywiście I fazy):

1) czy mogę jeść kilka dni to samo? tak schematycznie trochę?

2) a na obiad słynne 'warzywa na patelnie'? zakładam, że wyeliminuję z nich marchewkę i kukurydzę (reszta warzyw ma stosunkowo niski IG)

3) a co z makrelą w sosie pomidorowym, no wiecie taką z puszki? jeść czy nie?
yeah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-24, 11:54   #286
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

tylko mam 3 pytania (dotyczą oczywiście I fazy):

1) czy mogę jeść kilka dni to samo? tak schematycznie trochę?

2) a na obiad słynne 'warzywa na patelnie'? zakładam, że wyeliminuję z nich marchewkę i kukurydzę (reszta warzyw ma stosunkowo niski IG)

3) a co z makrelą w sosie pomidorowym, no wiecie taką z puszki? jeść czy nie?[/QUOTE]


Yeah:
1) możesz jeść to samo kilka dni, jak Ci się nie znudzi
2)warzywa na patelnię też mona jeść [z wyjątkiem niedozwolonych w danej fazie]
3) makrela w sosie pomidorowym wg "przewodnika dobre węglowodany, dobre tłuszcze, dieta SB" jest korzystna
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-24, 12:05   #287
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

IlonaP dziękuję Ci za szybką odp. dziś jeszcze się douczam a od jutra już ruszam pełną parą. korzystając z okazji jest jakiś limit na dzienną dawkę jajek? cholesterol i te sprawy mam w normie.
yeah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-24, 12:39   #288
agajot
Zakorzenienie
 
Avatar agajot
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 4 194
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Odnośnie jajek ostatnio w jakimś programie słyszałam, że można 2 dziennie. Co do makreli w sosie pomidorowym w puszce, to większość ma jednak dodatek cukru, a tego unikamy przecież więc NIE - te w oleju nie mają cukru więc są ok
agajot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-24, 13:17   #289
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

no cóż będę próbowała te makrele jakoś odsączać, bo w oleju to za bardzo nie lubię. jajka, tu będzie problem gdyż chciałam z nich zrobić kręgosłup mojej diety SB... może w 3 dziennie się zmieszczę
yeah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-24, 13:25   #290
agajot
Zakorzenienie
 
Avatar agajot
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 4 194
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez yeah
no cóż będę próbowała te makrele jakoś odsączać, bo w oleju to za bardzo nie lubię. jajka, tu będzie problem gdyż chciałam z nich zrobić kręgosłup mojej diety SB... może w 3 dziennie się zmieszczę
życzę powodzenia w odsączaniu
agajot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-24, 13:53   #291
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

jajek mozna jesc nawet 5 dziennie bez zadnych skutkow ubocznych. Kiedys uwazano,ze podnosza poziom cholesterolu. Ale musislabys zjesc chyba 20 dziennie,zeby jakos znacznie Ci sie podwyzszyl wiec jedz na zdrowie.Ja czasem jem 4 dziennie i wszytko jest ok
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-24, 14:39   #292
zadziorna19
Raczkowanie
 
Avatar zadziorna19
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: trzebnica
Wiadomości: 295
GG do zadziorna19
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez agajot
Co do makreli w sosie pomidorowym w puszce, to większość ma jednak dodatek cukru, a tego unikamy przecież więc NIE - te w oleju nie mają cukru więc są ok
W diecie dozwolone jest ok. 75 kcal cukrowanych rzeczy tak wiec jezeli masz ochote na rybe w pomidorach a zawiera ona cukier to on i tak nei przekroczy tej dawki wiec smaiło mozesz w ramach tego ją zjeśc ja tak robie z musztardą, keczupem i chrzanem poprostu lubie te przyprawy wiec je jem
__________________
Kobiety najbardziej wabi to co jest zakazane...

Motto: Nic tak nie smakuje, jak świadomość, że jest sie szczuplym...

zadziorna19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-24, 15:02   #293
idealnecialo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 261
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Witam DZiewczyny!
Zaczełam tez SB. Wczoraj pomyslalam sobie ze albo tą dietą cos zdziałam albo ide z sobą do psychologa bo nie daje sobie rady z obzeraniem sie...

Czyli tak ogólnie

FAZA I *** DZIEŃ 1



Dzisiejsze jedzenie:

Sniadanie (ok 7:30)
jajedznica na parze z ziołami + herbata miętowa

miedzy czasie herbata

Przekąska (ok 11:00)
jogurt naturalny

miedzy czasie herbata

Obiad (ok 14:15)
serek wiejski light + szpinak(a w nim jajko, ząbek czosnku, sól i zioła)

PLANUJE

Przkąska (ok16-17)
em i jeszcze chyba nie wiem co to bedzie..(dzis jakies zakupki zrobie)

Kolacja (ok 19, bo pozno sie klade)
ryba pieczona w folii i bodazje brokuły(albo kalafior)

I to a tyle. No miedzy czasie pije wode.

Musze jeszcze znalezc jakis dogodny czas by choc troche pocwiczyc.


A jutro i w niedziele jade do szkoly. A plany jedzenia nie sa jeszcze do konca jasne, ale moze bedzie tez cos kolo serka wiejskiego, albo jog nat.

Nie macie jakichs fajnych pomysłów na sniadania w domu no i na przekaski w szkole? Nie bedzie mnie w domu do ok 16:/ od 7, ciekawe co ja bede jesc =/ kiepsko to widze, ale licze na wasze rady!


Chce schudnac z 6-7 kg ale przede wszystkim moim celem jest to by zmienic moj jadlospis na zdrowy. Nie chce dluzej miec napradow obzarstwa kazdego dnia, nie chce czuc sie chora, zła i do niczego. Chce cieszyc sie zyciem.

Mam nadzieje ze bede mogla na was liczyc.
I z gory dziekuje za mile przyjecie, bo wiem ze napewno ono takie bedzie

POZDRAWIAM I BUZIAKI


NECIA
idealnecialo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-24, 18:40   #294
myszeczka00
Wtajemniczenie
 
Avatar myszeczka00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: szczyt góry
Wiadomości: 2 523
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

a ja dzisiaj mam 11 dzien i zgrzeszylam nalesnikiem i 3 kromeczkami weki ehh.... beznadziejna ze mnie ofiara losu ;p
i co ze mna? na bicze
__________________
Ain't No Mountain High Enough

myszeczka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-24, 18:50   #295
agajot
Zakorzenienie
 
Avatar agajot
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 4 194
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

idealnecialo - ja w ramach przekąski jem orzeszki ziemne, pistacjowe, włoskie, sok pomidorowy
agajot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-24, 21:48   #296
mądrala
Zakorzenienie
 
Avatar mądrala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: świat
Wiadomości: 8 165
GG do mądrala
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Ja mam pytanie, czy podczas 1. fazy macie w swoim menu słodzik???? Bo ja kiedyś zaczęłam SB, ale niestety po 3 dniach nie miałam na nic sił, nawet na to żeby wstać z łóżka i sie ubrać (moja siostra mała tak samo, wiec podejrzewam że obie robiłysmy coś źle). Ja cały czas podejrzewam że to z powodu braku cukru w organizmie...ale sama już nie wiem czy mam racje:/
__________________
61-60
SB, dam rade


mądrala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-25, 07:23   #297
laetus
Raczkowanie
 
Avatar laetus
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 107
GG do laetus
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Moim zdaniem ze względu na duży spadek węglowodanów we krwi.
Można tego uniknąc przygotowując sie odpowiednio do SB np tydzień przed ograniczyć produkty weglowodanowe (chleb, ziemniaki, makaron) do jednego posiłku dziennie. W ten sposób organizm zmieni troche swój metabolizm i nie będzie to dla niego bardzo drastyczna zmiana.
laetus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-25, 08:22   #298
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

no właśnie zobaczymy jak to będzie dalej szło i czy sobie nie zaszkodzę prawie 2 miesiące byłam na 1000kcal (wpadki owszem były), póki co, czuję nieźle tylko przeraża mnie to co będę jadła przez nabliższy czas

a właśnie, dziewczyny ile mniej więcej kcal zjadacie na SB? (wiem, że to nie jest w tej idiecie najistotniejsze).
yeah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-25, 08:58   #299
agajot
Zakorzenienie
 
Avatar agajot
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 4 194
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Ja na słodziku jestem od jakiś 5,6 tygodni, ale nie odczuwam opisanych przez Ciebie objawów. Może dlatego, że ograniczam spożycie węgli już od dłuższego czasu.
agajot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-25, 09:01   #300
myszeczka00
Wtajemniczenie
 
Avatar myszeczka00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: szczyt góry
Wiadomości: 2 523
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

mnie dalej mecza wyrzuty sumienia z powodu tego nalesnika, odrobiny paluszkow i serka do nalesnikow
dzisiaj za to zrobiłam sobie zdrowe sniadanko: jajecznica z odrobinka warzyw na patelnie i salaty zielonej czytalam wczoraj w ksiazce SB ze sniadanko z dobrymi wegielkami bardzo dobre jest przeciwko podjadaniu bez sensu
juz trzymam sie siebie i nie tykam brzydkich rzeczy
__________________
Ain't No Mountain High Enough

myszeczka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:22.