Dieta plaż południowych - Kto ze mną? - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-04-06, 14:51   #391
madziaana
Raczkowanie
 
Avatar madziaana
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 250
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez KUBUŚ
madziaana, ale soczewica ma dobre węglowodany, a o takie się nie martwimy, także jedz bez wyrzutów sumienia, a orzechy,fasola, groch, to mało mają węglowodanów? też dużo i są wskazane.
CZY ma ktoś może przeewodnik SB,konkretnie chodzi mi o mak, bo w mojej książce nic na ten temat niema.
No to dobrze
Bo dzisiaj na obiadek znowu miałam soczewicę Posypana serem żółtym... nie jetsem przekonana czy mozna go jeść..ale jem
Czuję się maxymalnie wypełniona... ehh.. zjadłam około 110 g tej soczewicy Do tego jakieś 10 g sera;p jak nie mniej Pełna jetsem bebeszek mnie boli..;p
A na kolacje zjem.. nie wiem czy bede w stanie cos w siebie wepchnac..chyba wypije tlyko pełno wody..
madziaana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-06, 16:59   #392
fredziunia
Rozeznanie
 
Avatar fredziunia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 783
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Witam

Kubus : kostki bulionowe zawieraja maltodektroze i rózne wzmacniacze smaku i aromatu...lepiej stosowac normalna sól i dużo przypraw, a zamiast kostek ja używam własnego półproduktu - gotuję bardzo esencjonalny rosól na zwłokach z kurczaka+jakaś kość np. cielęca,do tego mnóstwo warzyw i to sobie mruga na gazie 5-6 godzin, potem studzę,zbieram tłuszcz, odcedzam i przelewam do woreczków na lód i do zamrażalnika - w ten sposób mam zapas zupełnie naturalnych ekstraktów bulionu

Pozdrawiam
fredziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-07, 12:11   #393
KUBUŚ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 495
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

dziewczynki,
a czy można słodzić Ksylitolem / otrzymywany z drzewa brzozowego/, ma 14krotnie mniejszy indeks glikemiczny niż cukier, powoli się wchłania do organizmu, utrzymując niski poziom insuliny.
Co o tym sądzicie?? U mnie w książce nic na ten temat nie pisze, ale moim zdaniem byłoby fajnie posłodzic sobie kawkę. Przez brak cukru zmniejszyło mi się spożycie kawy do 0.5 szklanki dziennie /wczesniej3szk/, nie mogę zdzierżyć gorzkiej.
KUBUŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-07, 19:46   #394
madziaana
Raczkowanie
 
Avatar madziaana
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 250
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Tak..
sniadanko jajecznica z 2 jaj
w skzole orzeszki
na obaid soczewica (oko 40 g)
pozniej troszke orzeszkow.. i wrocilam kolo 20... i zjadlam rybee. ale tak późno Bu...
A jutor jade do rodizny..i bedzie żarło.ehh jak ja tego nie lubie
Jakos dam rade Buziaki
madziaana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-07, 20:39   #395
fredziunia
Rozeznanie
 
Avatar fredziunia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 783
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Witam

Dzis bylo wazenie i udalo mi sie przekroczyc 70 w dol moja waga dzis odnotowala 69,2 Kg

Moje menu:
sniadanie : serek wiejski + slodzik+platki migdalowe
II sniadanie : pare migdalow
Obiad : Zupa brokulowa z feta + troszke sera Mozarella PYCHA !!!
...no i popoludniu robilam mezowi ptysie i wszytko bylo by Ok niekusily mnie , no ale jeden sie troszke rozlecial i co zrobila Fredzia ? oczywiscie ze go zjadla wiec kolacji dzis nie ma

madziaana: napewno dasz rade wkoncu tyle juz wytrzymalas trzymam kciuki

Mnie czeka ta proba w maju jade na tydzien do Polski , mama i tesciowa beda napewno gotowac same pysznosci (oczywiscie niezgodne z dieta SB) ale wytrzymam (mam nadzieje )

Pozdrawiam
fredziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 13:22   #396
syla-78
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 546
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Witam
Kubuś, co do maku, podobnie jak w przypadku słonecznika, nie ma go ani w produktach dozwolonych ani zabronionych przy I i II fazie. Jest w tabeli nasinoa z zaleceniem korzystne. Co do dozwolonych substytutów cukru wymienione są:
aspartam ( np. NutraSweet, Egual, Spoonful) i sukraloza ( np. Splenda). Ja mam słodzik Cologran na bazie kwasu cyklaminowego i sacharyny
( skład:cylkaminian sodu, wodorowęglan sodu, regulator kwasowości: cytrynian sodu, substancje słodzące: sacharynian sodu, laktoza). W sumie to też nie wiem czy ten słodzik jest dobry, kupiłam go zanim dokładnie przejrzałam poradnik, nie wiedziałam, że to ma takie znaczenie.
A Wy dziewczyny, jakich słodzików używacie, czy ten moj jest dobry czy nie ? Trochę siępogubiłam w tych słodzikach.
Co do wagi- we wtorek skończę I fazę, schudłam 2.5 kilo, czyli w sumie mało, ale spodziewałam się tego. Zresztą muszę zainwestować w elektoniczną wagę, bo moja mechaniczna niezbyt dokładnie waży. Ale widzę po ciuchach, że są luźniejsze i mam dużo mniejszy brzuch, w zasadzie płaski i chudsze uda, po buzi też widać. Już się nie mogę doczekać jak w srodę wreszcie zjem ciemny chleb na śniadanie, ile można jajca Właśnie chleba mi najbardzie brakuje, ale w ogóle uważam, że dieta jest bardzo spoko
Pozdrawiam
syla-78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 14:36   #397
Angela82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Ja jestem na tej dietce niecale dwa tygodnie, i naprawde niedobrze mi sie juz robi na sama mysl o jakach na sniadanie. Na obiad jem w kolko to samo, bo nieprzepadam za salatkami bez majonezu.
Tak wogole to uwielbiam ziemniaki, chleb, ser i mleko.
Te dwa tygodnie byly dla mnie zwykla katorga. Jedyna przyjemnosc to to, ze widze jakies efekty. Chodze 3 razy w tygodniu na silownie i wicze w domu. Jesli ktoras z was zna rady na to jak schudnac w biodrach to prosze o rade. A mam co zrzucac, bo waze cale 100 kg. Jestem radosna osoba i nigdy nie chcialam sie odchudzac, ale postanowilam ze tym razem nie bede tylko patrzec z zazdroscia na dziewczyny latem poubierane w sukieneczki. Tym razem bede jedna z nich. I to jest moj cel!!!
Angela82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-08, 14:48   #398
myszeczka00
Wtajemniczenie
 
Avatar myszeczka00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: szczyt góry
Wiadomości: 2 523
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez Angela82
Ja jestem na tej dietce niecale dwa tygodnie, i naprawde niedobrze mi sie juz robi na sama mysl o jakach na sniadanie. Na obiad jem w kolko to samo, bo nieprzepadam za salatkami bez majonezu.
Tak wogole to uwielbiam ziemniaki, chleb, ser i mleko.
Te dwa tygodnie byly dla mnie zwykla katorga. Jedyna przyjemnosc to to, ze widze jakies efekty. Chodze 3 razy w tygodniu na silownie i wicze w domu. Jesli ktoras z was zna rady na to jak schudnac w biodrach to prosze o rade. A mam co zrzucac, bo waze cale 100 kg. Jestem radosna osoba i nigdy nie chcialam sie odchudzac, ale postanowilam ze tym razem nie bede tylko patrzec z zazdroscia na dziewczyny latem poubierane w sukieneczki. Tym razem bede jedna z nich. I to jest moj cel!!!
Angelo kochana mam ten sam problem z bioderkami, wygladam masakrycznie- rodzinka pewnie mi by znow przylozyla łopata za to co mowie- ale ja sie tak czuje, ogolnie lubie kiedy dziewczyna jest szczupla wiec ja chce tak wygaldac chce nosic sukieneczki spodniczki ladnie wygladac w spodenkach
hmm cwiczenia mowisz? moze skakanka, hula hopek, pilatesik ogolnie aeroby i byc moze jesli Ci chodzi o boczki znajdz cos w wątku : o boczkach
Pozdrawiam
__________________
Ain't No Mountain High Enough

myszeczka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 16:10   #399
pattyt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Chicago, IL
Wiadomości: 124
GG do pattyt
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Dzis moj pierwszy dzien dietki, zakupy zrobione i jadlospis zaplanowany na pierwszy tydzien. I zaraz zdjecie swoje powiesze na lodowce zeby wytrwac w postanowieniu Nie bedzie latwo bo wspollokatorzy szafki maja pelne "produktow zakazanych" ale cwicze silna wole juz od rana. Pozdrawiam!
pattyt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 17:02   #400
KUBUŚ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 495
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Angelo,
jesli lubisz jeść sałatki z majonezem, to go sobie zrób, tylko zamiast oleju dodaj oliwę, ser zółty kupuj sobie 17%, albo serki topione ligt /zott, hochland/.

syla po tym co przeczytałam na internecie o słodzikach, to nie wezmę tego do pyska, chyba kupię sobie ten ksylitol /to chociaż naturane/, jak będzie coś nie tak do go odstawię. Ale nie wydaje mi się, skoro ma 14 razy mniejszy indeks glikemiczny. Pożyjemy, zobaczymy.
KUBUŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 18:47   #401
Frecia_28
Zadomowienie
 
Avatar Frecia_28
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łęczna/Warszawa
Wiadomości: 1 397
GG do Frecia_28
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Dziewczyny mam do was pytanie. Od kilku dni jem mniej, po kazdym posilku czuje sie najedzona lecz czasami czuje ze ciagle mi "jezdzi"po zoladku. Nie wiem czy dobrze wytlumacze nie jestem glodna a zoladek "mowi" ze jestem. Skad to sie bierze??
Frecia_28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-09, 10:06   #402
KUBUŚ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 495
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

ja też tak miałam, niby się najadałam, ale po godzinie odczuwałam jakby głód, w każdym razie minęło. Może jedz solidniejsze posiłki, wcale nie muszą być małe.

O matko ale wczoraj nagrzeszyłam alkoholowo!!!! i wcale nie mało.
KUBUŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-09, 14:05   #403
guleczek
Rozeznanie
 
Avatar guleczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z komputerka :D
Wiadomości: 634
GG do guleczek Send a message via Skype™ to guleczek
Smile Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Witam! długo czytałam o tej diecie, przejrzałam mnóstwo tematów o niej i stwierdziłam (nie bez obaw) że mogę spróbować... jedyne co mnie martwi to fakt że jest to zmiana żywienia na całe życie.. a ja kocham raz za kiedy wyskoczyć z przyjaciółmi na pizze czy na frytki no ale myślę że w III fazie kilka razy do roku będę mogła sobie na coś takiego pozwolić...

Słyszałam że na tej diecie najbardziej korzysta wygląd brzuszka. A reszta ciałka? Nogi np.?
Diete zaczynam od jutra, dodatkowo raz w tygodniu chodze na basen a w domu skaczę na skakance i jeżdżę na stacjonarnym.
Innymi słowy dołączam do Was
Ja i moje 10 kg do zrzucenia oraz moja Mamusia (najcudowniejsza osoba na świecie).
Trzymajcie kciuki tak jak ja trzymam za Was.
guleczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-09, 18:39   #404
KUBUŚ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 495
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

witaj guleczek
jak sobie skoczysz parę razy w roku na pizzę albo fryty to sie nic nie stanie.
Co do pytania o chudniecie to mi osobiście ubyło w nogach, pupci,boczki zanikają, ręce mi też schudły. Zrzuciłam 4kg w Ifazie , zostało jeszcze 2kg.
Ale kto jak i ile chudnie to chyba indywidualna sprawa każdego organizmu.
KUBUŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-09, 20:37   #405
madziaana
Raczkowanie
 
Avatar madziaana
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 250
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Padłam
Muśzę od nowa
18 kuzyna i nocka z Kuzynką wygrały... ehhh
Ale od jutra znowu SB (I faza) i tym raezm nie poddam się. Bo o wiele lepiej czuję się na tej diecie niz taka obżarta!
Hehe I będe ćwiczyc codizennie
A że swieta ida (mam nadzieje ze nie bede nigdzie jechac) to ebde meic czas zeby skakac (bo jutro wreszcie do lekarza z noga ide;p)
No..uda sie
madziaana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-09, 21:15   #406
guleczek
Rozeznanie
 
Avatar guleczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z komputerka :D
Wiadomości: 634
GG do guleczek Send a message via Skype™ to guleczek
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

dzięki za odpowiedź
***
potknięcia się zdażają, to normalne
ja jestem na etapie komponowania menu na najbliższy tydzień i ugrzęzłam przy... środzie... kochane moje co można dawać na przekąski? oprócz orzeszków i jogurtu naturalnego 0%?
Bo tak jakoś szukam i znaleźć nie mogę.
Wogóle to komponowanie posiłków to ciężka sprawa... ale tak dam przykład:
śniadanie: jajko, czerowna herbata
przekąska: jogurt naturalny 0%
obiad:gotowane udka z kurczaka bez skóry
przekąska: orzeszki ziemne
kolacja: pomidorek
przekąska: szkl. mleka 0,5 %

chyba wszystko w porządku nie?
Przepraszam że tak wypytuję ale nie chce niczego zaprzepaścić. Liczę na Was z góry dzięki

ps. wyjeżdżam na święta do rodzinki ale myślę że nie będize źle... wkońcu nikt mnie nie zmusza do jedzenia ziemniaków, makaronów czy innych
ale martwi mnie maj... jade na tydzien na Słowację przy węgierskiej granicy... a węgierskiemu jedzeniu trudno sie oprzec....
__________________
Mam 152 cm wzrostu, małe jest piękne
67kg-->64,8kg-->45kg

Dbam o włosy- pokochałam moje kręciołki! STOP prostownicy!

Wybrałam pielęgnację włosów z marką Braun
guleczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-10, 06:52   #407
Calypso*
Raczkowanie
 
Avatar Calypso*
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 219
GG do Calypso*
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Guleczek -
zamiast udka z kurczaka jedz mięso z piersi, udka i skrzydełka są zakazane.
Mleko powinno być zupełnie odtłuszczone, czyli raczej 0% niż 0.5%

Poza tym w Twoim dziennym menu jest bardzo mało kalorii, na obiad do mięsa powinnaś dorzucić jakieś warzywa. Jedno jajko na śniadanie to też za mało.
I zamiast czerwonej herbaty pij zieloną
Calypso* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-10, 09:46   #408
guleczek
Rozeznanie
 
Avatar guleczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z komputerka :D
Wiadomości: 634
GG do guleczek Send a message via Skype™ to guleczek
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

sie robi tylko z tym kurczakiem bedize mały problem bo mama sie uparła... no ale to tam coś się wymyśli. A dzisiaj nie chciało mi się wyciagać herbaty czerwonej to sobie zaparzyłam zieloną liściastą.
Warzywka dorzuce.

A teraz uciekam do szkoły, dzieki za pomoc
Pierwszy dzień plażowania rozpoczęty
__________________
Mam 152 cm wzrostu, małe jest piękne
67kg-->64,8kg-->45kg

Dbam o włosy- pokochałam moje kręciołki! STOP prostownicy!

Wybrałam pielęgnację włosów z marką Braun
guleczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-10, 14:05   #409
pattyt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Chicago, IL
Wiadomości: 124
GG do pattyt
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Dlaczego herbata zielona a nie czerwona? mam jeszcze herbatke ziolowa detoksujaca mozna pic? Trzeci dzien mam przed soba. Przez weekend oparlam sie wszystkim pokusom po prostu mowie sobie ze tego nie lubie W sobote na sniadanie zjadlam porzadnego omleta z pieczarkami, zielona papryka, zielona cebulka i serem. Na obiadek zolta fasolka szparagowa z kotletem mielonym ale bez buleczki. Za to z zielona papryka, cebulka, przykrylam pieczarkami i zapieklam w piekarniku, do tego pomidor i ogorek kiszony. Sok pomidorowy, paluszek mozzareli, kawka ze slodzikiem. Wczoraj omlet na sniadanie, obiad salata zielona z pomidorem, ogorkiem, oliwkami, serem, kubek rosolu bez makaronu, 2 paluszki mozzareli, serek homogenizowany naturalny, dwie lyzeczki peanut butter i zielona herbatka. Wszystko w porzadku z tym moim jadlospisem?
pattyt jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-10, 14:32   #410
Calypso*
Raczkowanie
 
Avatar Calypso*
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 219
GG do Calypso*
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Pattyt -
W przewodniku o SB napisano, że należy pić zieloną herbatę, czerwoną ograniczać :/ Zielona oznaczona jest jako KORZYSTNA, herbaty ziołowe jako DOZWOLONE
Moim zdaniem w Twoim jadłospisie wszystko jest jak najbardziej w porządku, może prócz sera - chyba, że to odtłuszczona mozarella
Rosół z kurczaka z makaronem - BARDZO OGRANICZAĆ,
Bulion drobiowy swieży - dozwolone 4 łyżki,
Nie wiem jak z Twoim kubkiem rosołu
Calypso* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-10, 14:32   #411
Calypso*
Raczkowanie
 
Avatar Calypso*
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 219
GG do Calypso*
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Pattyt -
W przewodniku o SB napisano, że należy pić zieloną herbatę, czerwoną ograniczać :/ Zielona oznaczona jest jako KORZYSTNA, herbaty ziołowe jako DOZWOLONE
Moim zdaniem w Twoim jadłospisie wszystko jest jak najbardziej w porządku, może prócz sera - chyba, że to odtłuszczona mozarella
Rosół z kurczaka z makaronem - BARDZO OGRANICZAĆ,
Bulion drobiowy swieży - dozwolone 4 łyżki,
Nie wiem jak z Twoim kubkiem rosołu
Calypso* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-10, 14:58   #412
pattyt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Chicago, IL
Wiadomości: 124
GG do pattyt
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Mam ser zolty mozzarela light pisza ze jest o obnizonej zawartosci weglowodanow mniej niz 1g 0% ale za to tluszczyku wiecej jak to przy lightach ... moze w nieduzych ilosciach?
Rosolku to bylo wiecej niz 4 lyzki ale bez makaronu i warzyw... No nic zobaczymy jakie beda wyniki. Na dzis zaplanowalam serek wiejski pol kubka z cynamonem, dwa jajka na twardo i pomidor, kawa bez mleka pol kubka ze slodzikiem, na obiad gotowana piers z kurczaka, zawijasy z salaty, ser mozzarela, sok pomidorowy, herbatka zielona lub ziolowa.
pattyt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-10, 15:18   #413
Calypso*
Raczkowanie
 
Avatar Calypso*
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 219
GG do Calypso*
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Mozarella o obniżonej zawartości tluszczu jest dozwolona, czyli w niedużych ilościach - do posypania omletu czy sałatki jasne, że tak
A smakuje Ci gotowana pierś?? moim zdaniem pierś z grilla jest o niebo lepsza!
i zdecydowanie lepiej smakuje pierś z indyka niż kurczaka, zwłaszcza polędwiczka z piersi
Jest bardziej soczysta i ma po prostu lepszy smak.

Ja ostatnio robię pieczeń z mielonego mięsa z piersi indyka, do mięsa dodaję jajko, płatki owsiane, paprykę i natkę - wychodzi suchelec ale mi smakuje
I zawsze to jakieś urozmaicenie
Calypso* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-10, 16:13   #414
syla-78
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 546
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Część Plażowiczki
Dzisiaj ostatni dzień I fazy. Boże, jutro zjem na śniadanie jak normalny człowiek ciemny chleb, a na obiad mięsko z ciemnym ryżem no i jakiś owoc.
Schudłam niewiele, 2.5-3 kilo, ale wygląda, że więcej Ale da się wytrzymać, pierwsze dwa tygodnie są najgorsze, później to już z górki
Pozdrawiam
syla-78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-10, 16:53   #415
madziaana
Raczkowanie
 
Avatar madziaana
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 250
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Witam
Ja dzisiaj nietstey dietki nie miałam Bo się załamałam.... dieta bez ćwiczen?! :| Jedyne co moge robic to cwiczyc brzuuch i ręce... bo z nogami nie ma szans..do wakacji..zero.. Tylko basenik musze
Ale od jutra...musze Biore sie w garsc
madziaana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-10, 20:44   #416
guleczek
Rozeznanie
 
Avatar guleczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z komputerka :D
Wiadomości: 634
GG do guleczek Send a message via Skype™ to guleczek
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

dasz radę Madziaana
Ja jestem po pierwszym dniu i nie było najgorzej, nawet całkiem fajnie
Ale jak pomyślę o tym makowcu na święta... ślinka cieknie...

uff... no ale motywuję się tym ze dwa lata temu będąc na czyms podobnym do SB (nie jadłam chleba, ziemniaków, ryżu, kasz, a mięsa gotowane lub podsmażane) ubyło mi te 10 kg.
Cóż, jeszcze teraz te 10 i będę happy.
Buziaki
__________________
Mam 152 cm wzrostu, małe jest piękne
67kg-->64,8kg-->45kg

Dbam o włosy- pokochałam moje kręciołki! STOP prostownicy!

Wybrałam pielęgnację włosów z marką Braun
guleczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-10, 21:04   #417
piwnookaagacia
Raczkowanie
 
Avatar piwnookaagacia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 268
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

ja przeszlam pierwsz faze i juz od ponad tygodnia jestem na II, w sumie schudlam gdzies tak 4 kg i mi to pasi:P ale grzeszylam:P od srody natomiast zaczynam od nowa I faze, po swietach, spasiona przez babcie bo tego nie da sie uniknac ale i z nowa werwa ciezka bedzie majowka bo jade do kuzynki i jeszcze nie mam pomyslu jak unikac obiadow cioci tak zeby nie zrobic nikomu przykrosci ale cos wykombinuje a wy co robicie w takich sytuacjach?? jak jest przymus zjedzenia?? u babci czy u cioci, ktora ugotowala specjalnie dla swojej wnusi czy siostrzenicy obiadek??:P
piwnookaagacia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-10, 21:08   #418
zadziorna19
Raczkowanie
 
Avatar zadziorna19
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: trzebnica
Wiadomości: 295
GG do zadziorna19
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez syla-78
Część Plażowiczki
Dzisiaj ostatni dzień I fazy. Boże, jutro zjem na śniadanie jak normalny człowiek ciemny chleb, a na obiad mięsko z ciemnym ryżem no i jakiś owoc.
Schudłam niewiele, 2.5-3 kilo, ale wygląda, że więcej Ale da się wytrzymać, pierwsze dwa tygodnie są najgorsze, później to już z górki
Pozdrawiam
Do fazy drugiej trzeba przechodzic powoli... czyli nie tak jak piszesz ze odrazu owoc, chleb, ryż, czy makaron... np:
1-2 dzien-->owoce dodajesz
3-4--> chleb
5-6--> ryż
i tak stopniowo obserwujac swoją wage i czy cos nie powoduje tycia albo wzdec, czy zaparc...
Gratuluje samozaparcie i wytrwania w tych 14 dniach
__________________
Kobiety najbardziej wabi to co jest zakazane...

Motto: Nic tak nie smakuje, jak świadomość, że jest sie szczuplym...

zadziorna19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-10, 21:16   #419
zadziorna19
Raczkowanie
 
Avatar zadziorna19
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: trzebnica
Wiadomości: 295
GG do zadziorna19
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez Calypso*
Guleczek -
zamiast udka z kurczaka jedz mięso z piersi, udka i skrzydełka są zakazane.
Mleko powinno być zupełnie odtłuszczone, czyli raczej 0% niż 0.5%
Udka i skrzydełka sa dozwolone tylko ze gotowane i bez skóry, bo to jej nie wolno... tu chodzi o chude miesko a gotowane bez skóry takie własnei jest. Teraz mleko jest tez od 0-1% dozwolone wkoncu chodzi o mleko w którym jest białko a nie o białą wode
__________________
Kobiety najbardziej wabi to co jest zakazane...

Motto: Nic tak nie smakuje, jak świadomość, że jest sie szczuplym...

zadziorna19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-10, 21:22   #420
guleczek
Rozeznanie
 
Avatar guleczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z komputerka :D
Wiadomości: 634
GG do guleczek Send a message via Skype™ to guleczek
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez piwnookaagacia
ja przeszlam pierwsz faze i juz od ponad tygodnia jestem na II, w sumie schudlam gdzies tak 4 kg i mi to pasi:P ale grzeszylam:P od srody natomiast zaczynam od nowa I faze, po swietach, spasiona przez babcie bo tego nie da sie uniknac ale i z nowa werwa ciezka bedzie majowka bo jade do kuzynki i jeszcze nie mam pomyslu jak unikac obiadow cioci tak zeby nie zrobic nikomu przykrosci ale cos wykombinuje a wy co robicie w takich sytuacjach?? jak jest przymus zjedzenia?? u babci czy u cioci, ktora ugotowala specjalnie dla swojej wnusi czy siostrzenicy obiadek??:P
Cóż.. ja się nad tym samym zastanawiam, na święta do cioci w góry... cóż... jak tak pomysle to wypadałoby nic nie jesc... chyba ze jajka chwała Bogu że je lubie!
Najwyżej "pomoge cioci w kuchni' i przyrządzę coś dla siebie... pod pretekstem jakiejś nowej potrawy- polecam, u babci przeszło

co do maja... weekend majowy... słowacja, baseny, wegierska kuchnia... o matko z córką! Jeszcze na dodatek jedzie z nami taki zarąbisty włoch który tak cudownie gotuje! (a jak sie nie zje to sie obraża) a potem upija ludzi włoskim czerwonym winem... chyba umre...
I jak tu odmówić? no jak??

Ma ktos pomysł? chętnie skorzystam... że też musiałam wylecieć z ta dieta przed świętami i majem... chlip... ale i tak nie wyobrazam sobie tych 4 dni spędzonych nad basenem z tym czymś co podobno moim ciałem jest

edit:// zadziorna... uff... to dobrze bo miałam batalię o te udka, gotowane oczywiscie i bez skóry... a za wodą- mlekiem nie przepadam... a 0,5 % piję od lat jedna dobra wiadomość w ciągu tego dnia...
__________________
Mam 152 cm wzrostu, małe jest piękne
67kg-->64,8kg-->45kg

Dbam o włosy- pokochałam moje kręciołki! STOP prostownicy!

Wybrałam pielęgnację włosów z marką Braun
guleczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:59.