Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy. - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-06-15, 13:31   #931
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: ja chyba oszaleje :(

sylwia-zuza - a które z nich Ci namieszały? Zakładam, ze Diane?
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-15, 18:38   #932
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: ja chyba oszaleje :(

A co to za te drugie tabletki bo nazwy nie słyszałam?
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-17, 08:31   #933
matriksia17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 94
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

powiedzcie mi jakie moga byc skutki zazywania pigułek antykoncepcyjnych?
matriksia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-17, 08:42   #934
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez matriksia17
powiedzcie mi jakie moga byc skutki zazywania pigułek antykoncepcyjnych?
od tego jest wyszukiwarka
polecam ten wynalazek
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-17, 21:52   #935
anulcia83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9
Dot.: czy jednak moge być w ciąży????

Mam pytania do Pana doktora.
Od dwóch miesięcy mam krótszą miesiączke to jest tylko 2 dni (3 dzien to koniec tylko takie lekkie pamienia) zawsze miałam 5 dni miesiaczkę. Boję się że to może być krwawienie.Pobolewa mie czasami lewy jajnik, zauważyłam że mam troszke większy brzuszek i jestem ostatnio osłabiona. Nie wiem co się dzieje? Przed miesiaczką miałam śluz taki jak podczas owulacji.Boję się że mogą być w ciąży???? Czy to jest wogóle możliwe???
anulcia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-17, 22:04   #936
anulcia83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

Mam pytanie.
Czy mogę być wciąży chociaż mam regularnie miesiączki tyle, od dwóch miesięcy one są krótsze trwają tylko 2 dni (3 dzień to tylko takie lekkie plamienie). Boję się że to może jest krwawienie. Normalnie mam 5 dni miesiączke. Czuje się ciągle ostatnio zmeczona, czuję lekkie pobolewanie lewego jajnika czasami,przed miesiączką mam sluz taki jak podczas owulacji. nie biore rzadnych tabletek. Pomocy!!!
Czy to jest wogóle możliwe abym była w ciąży i nic o tym nie wiedziała???
anulcia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-17, 22:20   #937
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

Byłaś u lekarza...?
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-18, 11:17   #938
mirynka
Wtajemniczenie
 
Avatar mirynka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 605
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez mirynka
wczoraj podczas stosunku( godz 23.30) pekla nam prezerwatwa i zastanawiam sie czy powinnam wziasc postinor ostatnia miesiaczke mialam 17 maja cykla trwal 31 dni, dodam jeszcze ze do wytrysku nie doszlo wewnatrz co najwyzej wewnatrz mogl byc tylko plyn ejakulacyjny ( tego nie jestem pewna) doradzcie mi dziewczyny czy powinam wziasc te tabletke czy tez nie ma takiej potrzeby, aha dodam jeszcze ze prezerwatywa byla ze srodkiem plemnikobojczym. bardzo prosze o jakies odpowiedzi bo mam dylemat
dokoncze Wam dzieczyny moja historie( wyzej opisana) tak wiec zdecydowalismy z TZ ze jednak postinoru nie bede brac , bylam juz nawet u lekarza recepta lezy w torebce a ja co na nia spogladalam mialam dylemat czy wziac czy nie, suma sumarum nie wzielam noi 15 czerwca dostalam okres.
__________________
watek kosmetyki


https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post16332141


Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie, ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.
/Antoine de Saint-Exupéry/
mirynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-18, 11:50   #939
anulcia83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Sovilo
Byłaś u lekarza...?
nie nie byłam! nie wiem, zastanawiam sie czy przed pójściem nie zrobić testa??? ale wydaje ni się to niemozliwe. a jak TY uważasz???
anulcia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-18, 12:35   #940
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez anulcia83
nie nie byłam! nie wiem, zastanawiam sie czy przed pójściem nie zrobić testa??? ale wydaje ni się to niemozliwe. a jak TY uważasz???
Tylko ty możesz ocenić czy ciąża jest możliwa czy nie. W końcu to ty wiesz czy się zabezpieczałaś. A test zrób jak najbardziej (i najszybciej), ale bez względu na wynik i tak musisz iść do lerarza, bo to nie jest raczej normalne.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-18, 19:53   #941
anulcia83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

już zrobiłam test i jest negatywny uff. i tak miałam zamiar iść do lekarza, ale ide po sesji, bo jeszcze mam 3 egzaminy. W wakacje napewno ide do ginekologa. Ciesze się niesamowicie, ze to nie ciąża, kończe teraz 4 rok studiów i jeszcze jeden przedemną, a dzidziusia to chciałabym mieć raczej po studiach niż w trakcie. Pozdrawiam
anulcia83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-19, 19:36   #942
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

dziewczyny mam pytanie bo coś mnie trochę zastanawia. Jestem w połowie drugiego opakowania Microgynonu 21. Pierwsze zero negatywnych skutków ubocznych itd. Drugie ok, ale nagle od 8,9 dni nawet obserwuję biały śluz. Nie taki jak owulacyjny, ale zwykły, biały, nie przeźroczysty. Zasatanawia mnie czy to jakiś dziwny upław spowodowany tymi tabletkami czy coś innego...
sama już nie wiem. Jest sesja, więc wiadomo jak to z czasem...nawet nei ma żeby do ginekologa skoczyć, a na ulotce piszą że dziwne wydzieliny mogą być...wiem że któraś z was już pisała o czymś takim gdzieś na ginekologicznym więc jeśli ktokolwiek wie w jakim to było wątku byłabym wdzięczna...nie potrafię znaleźć tego przez wyszukiwarkę :/
proszę o pomoc... :/
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-19, 20:14   #943
zadziorna19
Raczkowanie
 
Avatar zadziorna19
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: trzebnica
Wiadomości: 295
GG do zadziorna19
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez side85
dziewczyny mam pytanie bo coś mnie trochę zastanawia. Jestem w połowie drugiego opakowania Microgynonu 21. Pierwsze zero negatywnych skutków ubocznych itd. Drugie ok, ale nagle od 8,9 dni nawet obserwuję biały śluz. Nie taki jak owulacyjny, ale zwykły, biały, nie przeźroczysty. Zasatanawia mnie czy to jakiś dziwny upław spowodowany tymi tabletkami czy coś innego...
sama już nie wiem. Jest sesja, więc wiadomo jak to z czasem...nawet nei ma żeby do ginekologa skoczyć, a na ulotce piszą że dziwne wydzieliny mogą być...wiem że któraś z was już pisała o czymś takim gdzieś na ginekologicznym więc jeśli ktokolwiek wie w jakim to było wątku byłabym wdzięczna...nie potrafię znaleźć tego przez wyszukiwarkę :/
proszę o pomoc... :/
boze nie strasz mnie z tym śluzem bo zaraz zaczne ryczeć... wprawdzie wczoraj powinnam dostac okres ale nie ma a stresy sa... licze i przeliczam niby nie powinno dojsć do zapłodnienia ale śluz biały taki jakiś bardzo gęsty mnie przeraża...
__________________
Kobiety najbardziej wabi to co jest zakazane...

Motto: Nic tak nie smakuje, jak świadomość, że jest sie szczuplym...

zadziorna19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-19, 20:17   #944
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zadziorna19
boze nie strasz mnie z tym śluzem bo zaraz zaczne ryczeć... wprawdzie wczoraj powinnam dostac okres ale nie ma a stresy sa... licze i przeliczam niby nie powinno dojsć do zapłodnienia ale śluz biały taki jakiś bardzo gęsty mnie przeraża...
no to czym sie stresujesz jak nie powinno i bierzesz tabletki..jak bierzesz tabletki to nie ma owulacji...
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-19, 20:48   #945
zadziorna19
Raczkowanie
 
Avatar zadziorna19
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: trzebnica
Wiadomości: 295
GG do zadziorna19
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez side85
no to czym sie stresujesz jak nie powinno i bierzesz tabletki..jak bierzesz tabletki to nie ma owulacji...
tym ze to mój 31 dzien jak sie okazało przepraszam ze napisze szczegóły swojego zycia ale całasie trzepie jak przeczytałam na forum ze tak śluz jest objawem...

no wiec tak wzięłam 2 opakowania novinette pod rząd... i podczas brania 2 tabletki 2 opakowania doszło do stosunku bez dodatkowego zabezpieczenia ale i bez konczenia w środku... póżniej okres dostałam zaraz w dzien po 21 tabletce... musiałam zmienic preparat na cilest... w piątek wzięłam ostatnią tabletke pierwszego opakowania i wtedy tez doszło do stosunku bez dodatkowego zabezpieczenia dzisiaj był mój 31 dzien cyklu... urósł mi brzuszek mam nadzieje ze od cukierków nie mam mdłości, piersi mnie nie bolą, nie siusiam namiętnie, mam gruby biały śluz i jest go dużo... dodam ze nie brałam zadnych antybiotyków ani nie zapomniałam zadnej tabletki... chyba...a jezeli gdzies mi umknęła to była brana do 12 godzin...
__________________
Kobiety najbardziej wabi to co jest zakazane...

Motto: Nic tak nie smakuje, jak świadomość, że jest sie szczuplym...

zadziorna19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-19, 21:09   #946
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zadziorna19
tym ze to mój 31 dzien jak sie okazało przepraszam ze napisze szczegóły swojego zycia ale całasie trzepie jak przeczytałam na forum ze tak śluz jest objawem...

no wiec tak wzięłam 2 opakowania novinette pod rząd... i podczas brania 2 tabletki 2 opakowania doszło do stosunku bez dodatkowego zabezpieczenia ale i bez konczenia w środku... póżniej okres dostałam zaraz w dzien po 21 tabletce... musiałam zmienic preparat na cilest... w piątek wzięłam ostatnią tabletke pierwszego opakowania i wtedy tez doszło do stosunku bez dodatkowego zabezpieczenia dzisiaj był mój 31 dzien cyklu... urósł mi brzuszek mam nadzieje ze od cukierków nie mam mdłości, piersi mnie nie bolą, nie siusiam namiętnie, mam gruby biały śluz i jest go dużo... dodam ze nie brałam zadnych antybiotyków ani nie zapomniałam zadnej tabletki... chyba...a jezeli gdzies mi umknęła to była brana do 12 godzin...
rany..spokmplikowane i w ciązy to ty nie jesteś jak na moje oko
Cowogóle oznacza "doszło d stosunku bez dodatkowego zabezpieczenia"??? Skoro bierzesz tabletki to chyba żeby nie po to zeby używać prezerwatyw..prezerwatywa i tabletki..to może jeszcze krązek i kalendarzyk..nie możesz panikować...a najlepiej szklanka zimnej wody
A wogóle nikt tu nie pisał, a tymbardziej ja że śłuz jest objawem ciąży...bo jak wiadomo śluz może być objawem wszystkiego i niczego...naturalna rzecz..
Moje pytanie dotyczyło czegoś innego...mam śluz i wiem że w jakimś wątku dziewczyny o tym pisały i ktoś uznał to za normalne...
nie panikuj..tylko spokojnie, bo nerwy cię zjedzą a zupełnie to niepotrzebne...
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-19, 22:34   #947
martyn_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 84
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

Brałam tabletki 'jeanine', po 2gim opakowaniu przestałam.
Po ich odstawieniu miałam miesiączke, jednak tylko raz.
Jestem już o 2krwawienia 'do tyłu'.
Od czasu odstawienia tabletek nie współżyłam ani razu. Poza pigułkami stosowaliśmy także tzw 'stosunek przerwany'.
Boję się, że mimo stosowania wyżej wymienionych metod antykoncepcji mogę być w ciązy
Zawsze mialam regularnie krwawienia...
Wiem, że na takie poznienia może miec wpływ wiele czynników, między innymi stres, którego ostatnio u mnie 'pod dostakiem', nie licząć już tego związanego z 'możliwością zajścia w ciąże'.

Czy faktycznie jest tego wysokie prawdopodobieństwo?
Z góry dziękuje za udzielone odpowiedzi i pozdrawiam.
martyn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-20, 04:40   #948
zadziorna19
Raczkowanie
 
Avatar zadziorna19
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: trzebnica
Wiadomości: 295
GG do zadziorna19
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

hehe dzięki side85 ze mnie jest niezła panikara... raz ze mam napiętą sytuacje w domciu, a dwa to zmiana facetów wiec kto miałby być tatusiem??? dzięki za pocieszenie dzien 32 moze dostane wkoncu tej upragnionej miesiączki
__________________
Kobiety najbardziej wabi to co jest zakazane...

Motto: Nic tak nie smakuje, jak świadomość, że jest sie szczuplym...

zadziorna19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-20, 07:27   #949
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zadziorna19
hehe dzięki side85 ze mnie jest niezła panikara... raz ze mam napiętą sytuacje w domciu, a dwa to zmiana facetów wiec kto miałby być tatusiem??? dzięki za pocieszenie dzien 32 moze dostane wkoncu tej upragnionej miesiączki
będzie dobrze, wiem jak to jest ze zmianą facetów...to znaczy z przezywaniem tego a nie z ustaleniem ojcostwa, bo tki problem jest mi obcy akurat Ale zdarza się
Trzymaj sie ciepło, zmienaa tabletek wpływa najróżniej więc ja bym się nei przejmowała, bo dziewczyny czasem tak potrafia sobie tym rozregulować organizm że miesiącami okresu nei mają...ale na wszelki wypadek po sesji wybierz się do ginekologa
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-20, 07:30   #950
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez martyn_
Brałam tabletki 'jeanine', po 2gim opakowaniu przestałam.
Po ich odstawieniu miałam miesiączke, jednak tylko raz.
Jestem już o 2krwawienia 'do tyłu'.
Od czasu odstawienia tabletek nie współżyłam ani razu. Poza pigułkami stosowaliśmy także tzw 'stosunek przerwany'.
Boję się, że mimo stosowania wyżej wymienionych metod antykoncepcji mogę być w ciązy
Zawsze mialam regularnie krwawienia...
Wiem, że na takie poznienia może miec wpływ wiele czynników, między innymi stres, którego ostatnio u mnie 'pod dostakiem', nie licząć już tego związanego z 'możliwością zajścia w ciąże'.

Czy faktycznie jest tego wysokie prawdopodobieństwo?
Z góry dziękuje za udzielone odpowiedzi i pozdrawiam.
to wręcz normalne przy odstawieniu tabletek..po prostu się zdarza..polecam wynalazek zwany "wyszukiwarką" a znajdziesz potrzebne informacje więc tutaj lepiej nie śmiecić w wątku.
Jeśli nie współżyłaś w trzy ostatnie dni przed ostawieniem to jest gitarra...bo plemniki jeszcze sobie leżą w tobie przez 72 godziny gotowe do boju, więc jeśli współżyjesz w ostatnie dni a potem nie weźmiesz tabletki nowej, jest prawdopodobieństwo....też na forum jest odpowiedni wątek..
ale ja bym się tu nei stresowała gdybym tobą była
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-20, 08:40   #951
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

A jaki to wątek? poczytałabym sobie
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-20, 09:45   #952
zadziorna19
Raczkowanie
 
Avatar zadziorna19
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: trzebnica
Wiadomości: 295
GG do zadziorna19
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez side85
będzie dobrze, wiem jak to jest ze zmianą facetów...to znaczy z przezywaniem tego a nie z ustaleniem ojcostwa, bo tki problem jest mi obcy akurat Ale zdarza się
Trzymaj sie ciepło, zmienaa tabletek wpływa najróżniej więc ja bym się nei przejmowała, bo dziewczyny czasem tak potrafia sobie tym rozregulować organizm że miesiącami okresu nei mają...ale na wszelki wypadek po sesji wybierz się do ginekologa
hehe nie nie miałabym problemu z ustaleniem ojcostwa :P tylko jakos dziewnie było by powiedziec swojej miłości ze bedzie sie miało brzdąca z byłym ... a byłemu do którego nic juz nie czuje ze bedzie tatusiem
__________________
Kobiety najbardziej wabi to co jest zakazane...

Motto: Nic tak nie smakuje, jak świadomość, że jest sie szczuplym...

zadziorna19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-20, 09:52   #953
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: ja chyba oszaleje :(

Czy mogę stosować razem z Harmonetem krople na katar alergiczny Buderhin i czy Nospe?
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-20, 15:50   #954
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Sovilo
A jaki to wątek? poczytałabym sobie
a chociażby ten
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ienie+tabletek

ale wpisując do wyszukiwarki: odstawienie tabletek znalazłam więcej wątków
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-20, 16:12   #955
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

A, to ja to czytałam Myslałam, że jest więej wątków ile to plemniki zyją i te różne kombinacje
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-20, 19:30   #956
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: ja chyba oszaleje :(

A pisze w ulotce, że nie?
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-20, 19:58   #957
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: ja chyba oszaleje :(

nie pisze nic o lekach alergicznych ale pytam bo nie wiem czy to ma jakiś wpływ i czy Nospa jakoś wpływa
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-20, 21:30   #958
anamnezis
Rozeznanie
 
Avatar anamnezis
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 572
Dot.: ja chyba oszaleje :(

Wywiązała się tu kiedyś dyskusja a propos skuteczności antykoncepcji (tego, że na pigułkach też można zajść w ciążę itp)
Rozmawiałam dzisiaj z tatą i powiedział mi on, że jego znajoma (która obecnie ma 6 czy 7 dzieci) od 4 dziecka zabezpieczała się z mężem stosując spiralę
POnadto jego druga znajoma, która obcenie ma synka, mieszka z rodzicami i nie za bardzo jej się wiedzie też teraz jest w ciąży ze swoim facetem. I też podobno oboje się zabezpieczali
Wiem, że takie sytuacje się zdarzają, ale one były jakoś tak daleko, ktoś tam tak miał, ale nie żaden znajomy.
Co jeśli ja też będę taka "płodna?"
Jak o tym myślę, to mi się odechciewa.
__________________
Był czas, kiedy żyłem tylko dlatego,
że musiałem żyć.
Lecz teraz żyję, ponieważ jestem wojownikiem
i pragnę powrócić przed oblicze Tego,
w imię Którego zawsze walczyłem.
anamnezis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 06:47   #959
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: ja chyba oszaleje :(

Nie zrozumiałam twojego pytania końcowego?To źle że tyle dzieci czy że wogóle mieć dzieci?
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 07:52   #960
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: ja chyba oszaleje :(

To źle, że srodki anty nie zadziałały.
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:48.