makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-05, 14:04   #2941
chocarome
Raczkowanie
 
Avatar chocarome
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 332
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Zdjęcia faktycznie kuszą... I różnica jest spora
chocarome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 14:23   #2942
DolceGabbana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 114
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

muscat Dobry pomysł, póki co "wklepywałam" moją maść żeby trochę złagodzić swędzenie i narazie spokój Dzięki
__________________
- Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Puchatku!
- Co, Prosiaczku?
- Nic rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę chciałem się tylko upewnić, czy jesteś...

Edytowane przez DolceGabbana
Czas edycji: 2012-02-05 o 14:24
DolceGabbana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 21:41   #2943
Obsessive
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 12
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

UWAGA!!! DO WSZYSTKICH DZIEWCZYN PRZED LUB PO PERNAMENTNYM!!!!
w 2008 wykonalam zabieg, na ktory w zasadzie zdecydowalam sie jedynie dlatego poniewaz w dziecinstwoie uszkodzilam sobie jedna brew i wloski nie odrosly mi symetrycznie, zrobilam pernamentny ale nie bylo to cos naturalnego, brwi wygladaly oczywiscie symetrycznie jednak z bliska ,z gory czy z boku bylo notorycznie widac ze jest to jedynie wypelnienie na skorze, a nie dopelnienie struktury jaka sa brwi. Brwi maja swoja szerokosc, obietosc i wygladaja zupelnie inaczej z przodu i inaczej z profilu. teraz na cale szczesnie moje brwi wyblakly i zostaj jedynie cien. Ale o czym chcialam napisac. w koncu w zeszlym roku odkrylam niesamowity produkt o nazwie RevitaBow, ktory pozwolil mi odbudowac, wzmocnic i pogrobic moje wczesniej cieknie brwi, co jest wlasnie najladniejsze, brwi, ktore harmonijnie zgrywaja sie z twarza, bo przeciez o to wlasnie nam chodzi, nie o zmiane a jedynie o podkreslenie. Moje RevutaBow kupilam na Amazon, jednak znajoma powiedziala ze mozna go dostac tez w Polsce, poczatkowo bylam troche sceptyczna i nie sadziam ze tak zadziala. Brwi zrobily sie grubsze, wloski odrosly szerzej i zrobily sie ciemniejsze i wzmocnily sie. Dodam tylko ze uzylam 1 opakowania, ktore starczylo mi po codziennym uzywaniu na okolo 3 miesiace, nie kupila sobie drugiego opakowania, poniewaz uznalam ze jedno wystarczylo mi dla uzyskania teakiego efektu jaki chcialam. Pozdrawiam wszsytkie dziewczyny... jest to z pewnoscia duzo tansza, lepsza jak i bez "ingernecyja zabiegowo"metoda niz wkluwanie sobie pigmentu w naskorek, jesli ktos poweidzal by mi o tymp preparacie w 2008, nigdy nie zdecydowalabym sie na prnamentny, ktory nie ukrywajmy wyglada bardzo czesto fatalnie, chociazby ze wzgledu na to ze tak szybko zmienia sie jego kolor.
Obsessive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 23:27   #2944
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Powyższą wypowiedź pozostawię bez komentarza, mam tylko jedną uwagę... MAKIJAŻ PERMANENTNY, nie pernamentny.
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 06:33   #2945
sylwusiaczekkk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 21
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
Powyższą wypowiedź pozostawię bez komentarza, mam tylko jedną uwagę... MAKIJAŻ PERMANENTNY, nie pernamentny.

to brzmi jak reklama- dziewczyny kupcie ten srodek na odchudzanie a na pewno schudniecie 30kg
sylwusiaczekkk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 10:38   #2946
kiciorzuzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

z ciekawości poszukałam tego cuda w necie, i znalazłam, odżywka do brwi RevitaBrow w cenie 270 zł no nie wiem czy bym kupiła takie cuś jeśli ktoś znajomy by mi go nie polecił chyba jednak bardziej ufam makujażowi permenentnemu
kiciorzuzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 16:30   #2947
justaa_
Raczkowanie
 
Avatar justaa_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 252
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Witam.

Poczytałam troche wypowiedzi jednak jest to watek zbiorczy... Dlatego mam pytanie. Chciałabym zrobic sobie makijaz pemanentny brwi a zalezy mi na naturalnym efekcie... czy mozecie polecic jakies salony w trojmiescie i doradzic jaka metoda najlepiej je zrobic? znalazlam dosc pochlebne opinie o Pani Agnieszce Ucińskiej jednak z tego co widze robi ona brwi tylko metoda tradycyjna, do ktorej nie jestem zbytnio przekonana.

z gory dziekuję za odpowiedzi

Pozdrawiam
justaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-08, 19:19   #2948
Wioletta82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

witam!
może któraś z was miała robiony makijaż permanentny brwi u ANNY ZAWIŚLAŃSKIEJ z Gryfic? proszę o opinie
Wioletta82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 06:47   #2949
angelofdestroy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 18
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cześć, jak by ktoś chciał to mogę wkleić moje kreski, robiłam w Krakowie
angelofdestroy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 07:45   #2950
emila123
Przyczajenie
 
Avatar emila123
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: raszyn
Wiadomości: 4
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Witam, mam pytanie, otóż chciałabym zrobić makijaż permanentny (mam już dość nakładania henny na brwi) mam jasne brwi i chcę je przyciemnić ale nie znam dobrego salonu w Warszawie, nie wiem też która metoda byłaby lepsza dla mnie.mogę wrzucić zdjęcia swoich brwi. czy możecie coś doradzić? wyczytałam w necie o salonie http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/onas.html ale nie jestem pewna czy to dobry wybór bardzo proszę o pomoc...
pozdrawiam
__________________
ema
emila123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 10:29   #2951
JASEMI01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Witaj,
ja robiłam w Warszawie u pani Agaty Świeckiej w Extravaganza Studio Spa wszystko czyli brwi. kreski i usta. Pierwszy raz 9 lat temu Właśnie na dniach się wybieram ponownie. Na stronie można zobaczyć efekty, ale zdjęcia są robione tuż po zabiegu i różnią się według mnie bardzo od efektu końcowego. Ja po wykonaniu makijażu wpadłam w panikę wyglądałam jak upiór , ale zgodnie z zapewnieniami pani Agaty po 2 tygodniach było super!!! I tak przez kilka lat Polecam zobaczenie efektów pracy na żywo
JASEMI01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-10, 11:57   #2952
angelofdestroy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 18
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Ja Ci moge tylko doradzić, abys robiła metoda piórkowa. Mało bolesna i ładnie naturalniewyglada
angelofdestroy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 15:53   #2953
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

No cóż... ja zdecydowanie doradzam metodę piórkową
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 16:43   #2954
emila123
Przyczajenie
 
Avatar emila123
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: raszyn
Wiadomości: 4
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

no ja wlaśnie boję sie trafić do osoby która zrobi ze mnie upiora na stałe..;/ w necie wyczytałam ze p. Agnieszka Mróz, ul. Wałbrzyska ma dosyć duże referencje i p.Anna Zajdel, ul. Merliniego. ale ile w tym prawdy to nie wiem, może któraś z dziewcząt była u tych pań?

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------

JASEMI01 oglądalam zdjęcia Agaty Świeckiej z Extravaganza Studio Spa..to powiem ci że super wyglądają jej "prace"..
__________________
ema
emila123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 12:39   #2955
sylwik1017
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 7
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez DolceGabbana Pokaż wiadomość
muscat Dobry pomysł, póki co "wklepywałam" moją maść żeby trochę złagodzić swędzenie i narazie spokój Dzięki
chciałam zapytać czy może mogłabyś mi wysłać pare fotek jak już odpadna strupki?? bo bym sie też tam wybrała na brwi i kreski sylwik1017@wp.pl
sylwik1017 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 12:57   #2956
Karro84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Na moje oko też całkiem równo ładnie, cieniutkie zrobiłaś, ale Tobie akurat pasują
__________________
Naturalnypermanentny.pl - profesjonalne kursy makijażu permanentnego!
Karro84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 18:13   #2957
DolceGabbana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 114
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez sylwik1017 Pokaż wiadomość
chciałam zapytać czy może mogłabyś mi wysłać pare fotek jak już odpadna strupki?? bo bym sie też tam wybrała na brwi i kreski sylwik1017@wp.pl
Zrobię jutro i Ci wyślę Są ok, ale jak dla mnie jeszcze trzeba je "dorobić" na korekcie żeby były bardziej wyraziste
__________________
- Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Puchatku!
- Co, Prosiaczku?
- Nic rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę chciałem się tylko upewnić, czy jesteś...
DolceGabbana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 09:16   #2958
Wonder Woman
Zadomowienie
 
Avatar Wonder Woman
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: jardin du diable
Wiadomości: 1 971
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Witam. Planuję zrobić makijaż permanentny brwi. Czy taki zabieg jest całkowicie bezpieczny dla alergików? Czy któraś z Was słyszała o przypadkach wystąpienia reakcji alergicznej po takim zabiegu? Dziękuję za info. Pozdrawiam
Wonder Woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 11:01   #2959
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Wonder Woman Pokaż wiadomość
Witam. Planuję zrobić makijaż permanentny brwi. Czy taki zabieg jest całkowicie bezpieczny dla alergików? Czy któraś z Was słyszała o przypadkach wystąpienia reakcji alergicznej po takim zabiegu? Dziękuję za info. Pozdrawiam

W przypadku permanentnego najczęsciej dochodzi do uczuleń na na środki znieczulające oraz środki do pielęgnacji po zabiegu i dlatego jak pójdziesz na konsultację to poinformuj, że jesteś alergiczką, na co jesteś uczulona i ustalicie co można a czego nie można u Ciebie zastosować, poza tym zawsze można wykonać próbę.
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-12, 22:21   #2960
justaa_
Raczkowanie
 
Avatar justaa_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 252
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

~muscat nie znasz nikogo w woj. pomorskim kogo warto byloby polecic na makijaz permanentny? Jestem zdecydowana na brwi, ale nadal nie wiem gdzie moge je zrobic
justaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 12:32   #2961
Studio Shee
Przyczajenie
 
Avatar Studio Shee
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 24
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez justaa_ Pokaż wiadomość
~muscat nie znasz nikogo w woj. pomorskim kogo warto byloby polecic na makijaz permanentny? Jestem zdecydowana na brwi, ale nadal nie wiem gdzie moge je zrobic
Mogę polecić Art i Spa w Toruniu. Nie wiem gdzie konkretnie mieszkasz, ale warto tam podjechać. Linergistki są rewelacyjne, ośrodek jest szkoleniowy i na najwyższym poziomie.
__________________
Studio Makijażu Permanentnego Shee
http://www.shee.pl/

ul. Szlak 50/206, Kraków
info@shee.pl
, +48 506 389 548
Studio Shee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 14:43   #2962
jadzia223
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

W Aspazji w Poznaniu robiłam brwi metodą taffy (ta piórkowa - takie kreseczki) wyszły rewelacyjnie, w końcu mam brwi koleżanki z pracy pozazdrościły i też pobiegły do Aspazji , jedna zrobiła brwi , a dwie pozostałe kreseczki na powiekach, wszystkie zadowolone, i wyglądają super. Ogólnie salon okazał sie całkiem sympatyczny, fajne zaciszne miejsce w stylu greckim,ciekawa muzyka i przemiły personel. Teraz jesteśmy tam częstymi gośćmi, w sumie to chyba nie ma zabiegu który by tam nie był wykonywany. Ja miałam laserowe us. owłosienia, makijaż permanentny, chodzę do doktora na botox, na święta zrobiłam sobie manicure ten shellac - sceptycznie do niego podeszłam a tu niespodzianka bite 2 tygodnie w super stanie, nawet świąteczne pichcenie nie przeszkodziło im żeby pięknie wyglądać. A i zapomniałabym endermologia- rewelacyjna sprawa, nie dość że skóra gładsza, może troszkę cellulitu już jest też mniej, ale sam masaż - echhh samo odprężenie.Pozdrawiam Jadzia.
jadzia223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 21:17   #2963
Obsessive
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 12
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Witaj, to nie jest reklama, a jedynie krotki opis co znalazlam i z czego jestem zadowolona po tym jak sobie wykonalam makijaz, nie wierze reklamie i nie jestem sama osoba, ktora mozna manipilowac, nie oczekiwalam od tego produktu niczego specjalnego nawet po tym jak czytalam pozytywne "review" innych osob. Uwazam ze to dobra alternatywa jesli chcesz cos zrobic by odzywic swoje brwi i je wzmocnic, permanentny to jest zabieg a nie odzywienie brwi. Nie mam zadnej korzysci z reklamowania tego produktu, ale jest ktos powiedzialby mi o Revitabow 4 lata temu nie zdecydowalabym sie na permanentny. Dlatego tez probowalam go usunac na rozne sposoby o czym juz wczesniej pisalam w watku.
Obsessive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 09:03   #2964
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Obsessive, wiesz na czym polega urok dzisiejszego świata? Na różnorodności i bogactwie możliwości jakie są dla nas dostępne. Dla jednych wystarczy odżywić, innym można zaproponować już tylko rekonstrukcję i zamiast robić show niczym w amerykańskiej reklamie to może weź to jednak pod uwagę.
Jak mnie pyta klientka co sądzę o założeniu rzęs to zawsze doradzam revitalash, bo uważam, że to nawet gdyby miało nie pomóc to na pewno nie zaszkodzi (choć wszystkie opinie z którymi się spotkałam były pozytywne), ale są sytuacje w których nie pomoże ani odżywka, ani założenie rzęs (bo nie ma ich do czego przyczepić) i wtedy kobiecie ratuje życie permanentne podkreślenie oczu. Widziałaś kiedyś kobietę z łysieniem plackowatym? Młoda dziewczyna, która nie ma włosów (to można załatwić peruką), nie ma brwi i powoli traci rzęsy... Co Ty na to? Wypróbowała już wszystkie specyfiki i wreszcie dociera do niej, że to wszystko na nic. I wtedy pozostaje makijaż permanentny, rozmawiam z takimi kobietami i wiem, że one za ten zabieg i tę możliwość dziękują Bogu.
One linergistce nie tylko płacą za zabieg, one jej dziękują za spełnienie marzeń. One nie idą na zabieg na zasadzie, i chcę i boję się, one idą zdecydowane, wiedzą o co im chodzi i ten błysk szczęścia w oczach po zabiegu jest BEZCENNY.

Przykto mi że jesteś niezadowolona ze swojego makijażu, ale może jednak warto bardziej skrupulatnie dobierać osobę, która ma wykonać zabieg a nie rzucać potem cienia na makijaż permanentny w ogóle.
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 16:16   #2965
MarinaRR
Przyczajenie
 
Avatar MarinaRR
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 29
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Hej dziewczyny!
Właśnie na Gruponie jest promocja w moim mieście 250 za makijaż permanentny brwi metodą piórkową. Czy któraś ma zrobione brwi tą metodą?

Czytałam, że lepsza jest metoda włoskowa- jestem blondynką mam jasne brwi i chcę baaardzo naturalnego efektu i zagęszczenia brwi.

ps.s czy do każdego zabiegu TRZEBA golić brwi ??
MarinaRR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 16:23   #2966
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez MarinaRR Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Właśnie na Gruponie jest promocja w moim mieście 250 za makijaż permanentny brwi metodą piórkową. Czy któraś ma zrobione brwi tą metodą?

Czytałam, że lepsza jest metoda włoskowa- jestem blondynką mam jasne brwi i chcę baaardzo naturalnego efektu i zagęszczenia brwi.

ps.s czy do każdego zabiegu TRZEBA golić brwi ??
a wloskowa i piorkowa to nie jest to samo?

nie goli sie brwi w ogole
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 18:59   #2967
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez MarinaRR Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Właśnie na Gruponie jest promocja w moim mieście 250 za makijaż permanentny brwi metodą piórkową. Czy któraś ma zrobione brwi tą metodą?

Czytałam, że lepsza jest metoda włoskowa- jestem blondynką mam jasne brwi i chcę baaardzo naturalnego efektu i zagęszczenia brwi.

ps.s czy do każdego zabiegu TRZEBA golić brwi ??
Nie bardzo wiem w czym metoda włoskowa jest lepsza od piórkowej...?
Wklejam zdjęcie dla porównania jednej i drugiej metody.

Natomiast zanim się zdecydujesz na skorzystanie z tej oferty grouponowej to najpierw pooglądaj portfolio i umów się na konsultację. Nie rób zabiegu w ciemno, oczywiście nie musi tak być, ale jest taka możliwość, że ktoś tą ofertą wyrabia rękę, więc w razie czego dobrze byłoby mieć tego świadomość.

Za inne metody nie będę się wypowiadać, natomiast przy piórkowej na pewno brwi się nie goli.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg galeria-brwi-8-vert.jpg (10,4 KB, 295 załadowań)

Edytowane przez muscat
Czas edycji: 2012-02-14 o 19:03
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 19:03   #2968
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

to czym roznia sie te metody?
ta piorkowa wydaje mi sie delikatniejsza, jakby pociagnieca byly ciensze
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 19:39   #2969
MarinaRR
Przyczajenie
 
Avatar MarinaRR
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 29
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
Nie bardzo wiem w czym metoda włoskowa jest lepsza od piórkowej...?
Wklejam zdjęcie dla porównania jednej i drugiej metody.

Natomiast zanim się zdecydujesz na skorzystanie z tej oferty grouponowej to najpierw pooglądaj portfolio i umów się na konsultację. Nie rób zabiegu w ciemno, oczywiście nie musi tak być, ale jest taka możliwość, że ktoś tą ofertą wyrabia rękę, więc w razie czego dobrze byłoby mieć tego świadomość.

Za inne metody nie będę się wypowiadać, natomiast przy piórkowej na pewno brwi się nie goli.

Dziękuję za Twoją odpowiedź!!
Kurcze obydwa zdjęcia są świetne, widać, że robiła te brwi profesjonalistka.
Co do mojej wypowiedzi- chyba daruje sobie Groupona za 250 i pójdę do poleconej dziewczyny. Tylko ona robi wyłącznie metodą włoskową, a ten grupon to piórkowa i dlatego się napaliłam na ten kupon

Widzę, że dużo dziewczyn robi dość cienkie brwi, a ja bym chciała takie dość szerokie, może ciut szersze niż na Twoim zdjęciu, ale marzy mi się właśnie taki efekt....
MarinaRR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 19:44   #2970
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
to czym roznia sie te metody?
ta piorkowa wydaje mi sie delikatniejsza, jakby pociagnieca byly ciensze

Włoskowa jest wykonywana jedną igłą, piórkowa (jak sama nazwa wskazuje) piórkiem, które zbudowane jest z kilku maleńkich igiełek i umieszczone w obsadce. Tworzy się nim włoski w różnych rozmiarach, a gęstość ich ułożenia zależy od gęstości brwi naturalnych.
Uwielbiam mówić o tej metodzie więc dodam tylko, że jak biorę piórko do ręki to czuję się bardzo podobnie jak wtedy, kiedy sięgam po suchą pastelę do rysowania, widzę jak te brwi powstają, pod koniec to jest już takie dodawanie, tu włosek a tu jeszcze jeden włosek Metoda jest cudna, ale oczywiście mam świadomość, że mogę nie być obiektywna

O włoskowej się nie rozpisuję z tej prostej przyczyny, że jej nie wykonuję, od początku byłam zakochana w piórkowej

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

Cytat:
Napisane przez MarinaRR Pokaż wiadomość
Dziękuję za Twoją odpowiedź!!
Kurcze obydwa zdjęcia są świetne, widać, że robiła te brwi profesjonalistka.
Co do mojej wypowiedzi- chyba daruje sobie Groupona za 250 i pójdę do poleconej dziewczyny. Tylko ona robi wyłącznie metodą włoskową, a ten grupon to piórkowa i dlatego się napaliłam na ten kupon

Widzę, że dużo dziewczyn robi dość cienkie brwi, a ja bym chciała takie dość szerokie, może ciut szersze niż na Twoim zdjęciu, ale marzy mi się właśnie taki efekt....

Oj muszę sprostować to pierwsze zdjęcie z metodą włoskową to zdjęcie z internetu a to drugie jest moje, z metodą piórkową Chciałąm te metody pokazać a ponieważ metody włoskowej nie wykonuję to pozwoliłam sobie ściągnąć jakieś ogólnodostępne zdjęcie z tą metodą

Jeżeli chcesz żeby Twoje brwi były szerokie to może warto jednak w Twojej okolicy poszukać kogoś kto wykonuje makijaż metodą piórkową, przy tej metodzie szerokie brwi wyglądają bardzo naturalnie.
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 18:17:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:31.