Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2015-12-15, 15:01   #3631
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez go15 Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ Dziewczyny Orientujecie siê mo¿e, czy po keratynowym prostowaniu mo¿na u¿ywaæ szamponu z dziegciem? Szampon jest bez SLS i soli, ale czy dziegieæ nie wyp³ucze szybciej keratyny?
Z góry dziêkujê za odpowiedz i pozdrawiam
Szampony dziegciowe zazwyczaj s± przeznaczone do w³osów bardzo t³ustych i przy ³upie¿u. Czêsto te¿ dobrze oczyszczaj±. Je¿eli ten szampon jest tego typu to raczej mo¿e przyspieszaæ wyp³ukiwanie keratyny

Cytat:
Napisane przez mlenka_85 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny jakie oleje polecacie po keratynie? Nie mam problemu z elektryzowaniem ani przetluszczaniem (myje dwa razy w tyg) ale mam wra¿enie ze juz w³osy zrobi³y siê suche. Robi³am 3 tyg temu choco coco. Myje szamponem emolium i u¿ywam od¿ywki keratynowej ziaja. No chyba ze to przeproteinowanie. Mo¿e polecicie maskê czy od¿ywkê typowo nawil¿akaca ?
Mo¿liwe, ¿e w³osy przeproteinowa³a¶ t± od¿ywk±.
Z typowo nawil¿aj±cych i tanich mogê poleciæ od Kallosa maskê Aloe albo Honey, ta druga to ¶mierdziuszek, ale nawil¿a konkretnie.
Je¿eli to przeproteinowanie to warto dorzuciæ co¶ bardziej emolientowego, u mnie sprawdzi³a siê pod tym wzglêdem maska Kallos Multivitamin. Do tego ca³kowite odstawienie protein.
Przed Encanto moje w³osy kiepsko je znosi³y, po jest jeszcze gorzej, wiêc ich ju¿ im nie wciskam. Warto obserwowaæ w³osy.
truskawkowawiosna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-16, 01:46   #3632
kobietka2333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

ja raz robi³±m u mojej znajomje fryzjerki na próbe bo mia³a czê¶c produktów do tego potrzebnych mia³± chyba tylko szampon to efekt trzyma³ siê jeden dzieñ niesety nie planuje ona zakupic reszty zreczy stwierdzi³a ze sadrogie nie wiedzia³am ze sama moge to zrobic ale etraz wiem i nie odpuszcze jak nie sprobuje;P
kobietka2333 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-16, 07:39   #3633
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kobietka2333 Poka¿ wiadomo¶æ
ja raz robi³±m u mojej znajomje fryzjerki na próbe bo mia³a czê¶c produktów do tego potrzebnych mia³± chyba tylko szampon to efekt trzyma³ siê jeden dzieñ niesety nie planuje ona zakupic reszty zreczy stwierdzi³a ze sadrogie nie wiedzia³am ze sama moge to zrobic ale etraz wiem i nie odpuszcze jak nie sprobuje;P

Nie rozumiem, spodziewa³a¶ siê jakiegokolwiek efektu po samym szamponie? Serio? XD
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-16, 08:52   #3634
mlenka_85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomo¶ci: 874
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Poka¿ wiadomo¶æ
Szampony dziegciowe zazwyczaj s± przeznaczone do w³osów bardzo t³ustych i przy ³upie¿u. Czêsto te¿ dobrze oczyszczaj±. Je¿eli ten szampon jest tego typu to raczej mo¿e przyspieszaæ wyp³ukiwanie keratyny

Mo¿liwe, ¿e w³osy przeproteinowa³a¶ t± od¿ywk±.
Z typowo nawil¿aj±cych i tanich mogê poleciæ od Kallosa maskê Aloe albo Honey, ta druga to ¶mierdziuszek, ale nawil¿a konkretnie.
Je¿eli to przeproteinowanie to warto dorzuciæ co¶ bardziej emolientowego, u mnie sprawdzi³a siê pod tym wzglêdem maska Kallos Multivitamin. Do tego ca³kowite odstawienie protein.
Przed Encanto moje w³osy kiepsko je znosi³y, po jest jeszcze gorzej, wiêc ich ju¿ im nie wciskam. Warto obserwowaæ w³osy.
Dziêki za pomoc! Poszukam w hebe, mo¿e maj± któras z tych masek. One s± bez silikonów? W³a¶nie by³am na sombre z olaplexem - mam nadziejê ¿e siê nie pogorszy³.
mlenka_85 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-16, 09:36   #3635
goplankowa
Zakorzenienie
 
Avatar goplankowa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 9 500
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Poka¿ wiadomo¶æ
jasne, ¿e od olejowania mog± przet³uszczaæ siê w³osy, zw³aszcza, je¶li dobierze siê nieodpowiedni olej o co wcale nietrudno

Goplankowa, a jakiej od¿ywki u¿ywasz?
mi tak samo teraz elekryzuj± siê w³osy, rzez to, ¿e ci±gle mam kontakt z czapkami, kominami, swetrami itp :P
samego szamponu u¿ywam

Mi siê w³a¶nie elektryzuj± jak tylko ubiorê sweter, komin itp i przy tym ju¿ mi siê tak wywijaj± te w³osy..

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

moja kole¿anka ba³a siê pierwszy raz zrobiæ sama, posz³a wiêc do fryzjera za 400 z³ i tak samo jej siê w³osy wywijaj±
__________________
narzeczona
fotograf dzieciêcy i ¶lubny
rozwój osobisty!

goplankowa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-17, 20:21   #3636
werdan
Raczkowanie
 
Avatar werdan
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomo¶ci: 117
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

hejka
mój pierwszy post i od razu FAILmo¿ecie biczowaæ
otó¿, dok³adnie miesi±c temu próbowa³am wyprostowaæ w³osy i dosz³am do etapu mycia w³osów po KERATYNIE, niestety zamiast keratynki u¿y³am OD¯YWKI PO.
moje pytanie: czy mogê miesi±c po wyprostowaæ i nie zabije to moich w³osów? czy nie s± one jako¶ os³abione?
OSOBI¦CIE, trochê siê wyprostowa³y, wiêc mogê od razu powiedzieæ, ¿e jak która¶ chce mieæ tylko wyg³adzone ³adnie to polecam u¿yæ tylko od¿ywki
wydaje mi siê, ¿e mogê dzia³aæ, wolê spytaæ profesjonalistki, nawet je¿eli ma mnie to kosztowaæ bana czy publiczny lincz : help:
werdan jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-18, 14:41   #3637
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Mo¿esz prostowaæ.
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-12-19, 08:07   #3638
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 947
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziewczyny, mozecie polecic jakas fajna dobra prostownice za ok. Stowke? Chce kupic siostrze pod choinke
__________________

aniabaniaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-20, 22:08   #3639
goplankowa
Zakorzenienie
 
Avatar goplankowa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 9 500
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Ja wczoraj mamie robi³am i zastanawiam siê czy nie zrobi³am b³êdu bo... Po wysuszeniu keratyny wyprostowa³am normalnie a po od¿ywce zawija³am mamie koñcówki do ¶rodka (prosi³a bo tak lubi), i nie wiem co teraz z tego wyjdzie po umyciu bo rano siê obudzi³a i trochê przy koñcówkach mia³a powywijane, ale nie wiem z jakiego powodu.
__________________
narzeczona
fotograf dzieciêcy i ¶lubny
rozwój osobisty!

goplankowa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-21, 14:36   #3640
Goyya
Raczkowanie
 
Avatar Goyya
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 252
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziewuchy,pytanie... mam w³osy bardzo siê przet³uszczaj±ce ,zw³aszcza oczywi¶cie przy g³owie. Koñce za¶ bardzeij suche,trochê zniszczone... ale do sedna. Czy keratynowe prostowanie(alfaparf mam robiæ) nie pogorszy stanu w³osów w sensie t³usto¶ci? Kto¶ ma jakie¶ do¶wiadczenie??? Bo myjê w³osy codziennie-inaczej siê nie da bo po prostu masakra jaka¶...bojê siê czy to sie nie obci±¿y i nie bêdzie gorzej? Plus drugie pytanie-czy w dniu zabiegu mo¿na sie spociæ,spi±æ w³osy itd? bo tak powiedziala fryzjerka,¿e mozna-ale moja kole¿anka robila i mia³a zakaz.Mo¿e kwestia firmy?? HELP
Goyya jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-21, 15:29   #3641
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Goyya Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewuchy,pytanie... mam w³osy bardzo siê przet³uszczaj±ce ,zw³aszcza oczywi¶cie przy g³owie. Koñce za¶ bardzeij suche,trochê zniszczone... ale do sedna. Czy keratynowe prostowanie(alfaparf mam robiæ) nie pogorszy stanu w³osów w sensie t³usto¶ci? Kto¶ ma jakie¶ do¶wiadczenie??? Bo myjê w³osy codziennie-inaczej siê nie da bo po prostu masakra jaka¶...bojê siê czy to sie nie obci±¿y i nie bêdzie gorzej? Plus drugie pytanie-czy w dniu zabiegu mo¿na sie spociæ,spi±æ w³osy itd? bo tak powiedziala fryzjerka,¿e mozna-ale moja kole¿anka robila i mia³a zakaz.Mo¿e kwestia firmy?? HELP
Mo¿e spróbuj najpierw ogarn±æ sprawê z przet³uszczaj±c± siê skór± g³owy?
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-21, 22:52   #3642
Goyya
Raczkowanie
 
Avatar Goyya
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 252
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez sandrek Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿e spróbuj najpierw ogarn±æ sprawê z przet³uszczaj±c± siê skór± g³owy?
Swietny pomys³,ale ju¿ mi rêcê opadaj±...o tyle juz sie poddalam,¿e prowadzê zajêcia zumby codziennie i jestem mokra po nich za ka¿dym raem, tak wiêc i tak muszê myæ w³osy... a jakie bys miala rady??
Goyya jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-21, 23:23   #3643
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Goyya Poka¿ wiadomo¶æ
Swietny pomys³,ale ju¿ mi rêcê opadaj±...o tyle juz sie poddalam,¿e prowadzê zajêcia zumby codziennie i jestem mokra po nich za ka¿dym raem, tak wiêc i tak muszê myæ w³osy... a jakie bys miala rady??
Mo¿e jaka¶ wcierka na skórê g³owy? A najlepiej znalezienie przyczyny przet³uszczania. S³ysza³am, ¿e regularnie stosowana na skalp maska Biovax do w³osów przet³uszczaj±cych siê daje dobre rezultaty. Ma wyci±g z pokrzywy i wiele innych w skladzie.
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-22, 18:24   #3644
BunnyMoon
Raczkowanie
 
Avatar BunnyMoon
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomo¶ci: 411
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziewczyny mam pytanie, czy zabieg na Encanto uda sie gdy zastosuje tylko keratyne, czy bez odzywki ani rusz? Robilam kiedys Kative ale ona nie odzywia wcale.
Wlosy mam w sumie proste tylko bardzo sie pusza i chcialabym je odzywic i by byly lejace i gladkie.
BunnyMoon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-25, 15:47   #3645
enka999
Zadomowienie
 
Avatar enka999
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 1 942
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

hej
dziewczyny dorad¼cie jestem po kativie (miesi±c temu),ostatnio mia³am rozja¶niane i farbowane w³osy,które wysz³y ciut za ciemne. Zaszkodzê sobie, jak je potraktuje sod± oczyszczona, ¿eby lekko rozja¶niæ ten kolor? (soda+szampon do mycia)
__________________
from skinny to fit

W³osomaniaczka

enka999 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-26, 10:46   #3646
MsStrawberry
Przyczajenie
 
Avatar MsStrawberry
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 24
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziewczyny,



Czy z obecnych sprzedawców na allegro mo¿ecie którego z czystym sumieniem poleciæ? Niestety ¿adnego z polecanych na stronie g³ównej tam nie znalaz³am... Nie chcia³abym sie naci±æ na bubel 😉
MsStrawberry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-26, 11:35   #3647
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 23 947
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez MsStrawberry Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny,



Czy z obecnych sprzedawców na allegro mo¿ecie którego z czystym sumieniem poleciæ? Niestety ¿adnego z polecanych na stronie g³ównej tam nie znalaz³am... Nie chcia³abym sie naci±æ na bubel 😉
Ja kupowa³am Encanto od bidzis2702. Robi³am to 5 miesiêcy temu, efekt nadal siê utrzymuje
invisible_01 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-26, 12:00   #3648
natsumi96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomo¶ci: 5
Prostowanie keratynowe w³osów

Witam Zwracam siê do Was z pytaniem na temat prostowania keratynowego. Mam w±tpliwo¶ci co do doboru preparatu. Waham siê pomiêdzy Encanto a Cocochoco. Mam krótkie w³osy (krótsze ni¿ do ramion), ¶rednio krêcone, czasem tylko falowane, s³abe, cienkie i sk³onne do puszenia siê. Zale¿y mi na tym, aby efekt by³ trwa³y i aby w³osy by³y naprawdê wyprostowane (czyta³am, ¿e cocochoco tylko wyg³adza w³osy i nawil¿a). Na kilku stronach spotka³am siê z opiniami, ¿e Encanto niszczy w³osy i powoduje ich wypadanie za spraw± toksycznego i bardzo szkodliwego (nawet rakotwórczego) formaldehydu, którego nie posiada cocochoco. Jak juz wspomnia³am, mam krótkie i do¶æ s³abe w³osy, wiêc zwyczajnie obawiam siê, ¿e po tym zabiegu wypadnie mi wiêkszo¶æ w³osów. Stosowa³y¶cie kiedy¶ który¶ z tych preparatów? Z góry dziêkujê za pomoc. ��
natsumi96 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-26, 12:04   #3649
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez MsStrawberry Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny,



Czy z obecnych sprzedawców na allegro mo¿ecie którego z czystym sumieniem poleciæ? Niestety ¿adnego z polecanych na stronie g³ównej tam nie znalaz³am... Nie chcia³abym sie naci±æ na bubel 😉
Ja kupowa³am Encanto od u¿ytkownika Alicja_Style, dziewczyny j± polecaj± w w±tku.
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-27, 11:08   #3650
uniqua
Przyczajenie
 
Avatar uniqua
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Opole
Wiadomo¶ci: 8
Encanto a Olaplex

Co s±dzicie o u¿ywaniu Olaplexu PRZED/PO zabiegu Encanto?
Jestem trzy tygodnie po Encanto. Zastanawiam siê w³a¶nie nad zabiegiem Olaplex. Gdzie¶ przeczyta³am, ¿e mo¿na go wykonaæ dwa tygodnie przed keratynowym prostowaniem, i ¿e oba zabiegi nie wp³ywaj± negatywnie na siebie. Co o tym s±dzicie?
Czy jest sens wykonywaæ Olaplex miesi±c PO Encanto...?
uniqua jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-27, 12:21   #3651
goplankowa
Zakorzenienie
 
Avatar goplankowa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 9 500
Dot.: Prostowanie keratynowe w³osów

Cytat:
Napisane przez natsumi96 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam Zwracam siê do Was z pytaniem na temat prostowania keratynowego. Mam w±tpliwo¶ci co do doboru preparatu. Waham siê pomiêdzy Encanto a Cocochoco. Mam krótkie w³osy (krótsze ni¿ do ramion), ¶rednio krêcone, czasem tylko falowane, s³abe, cienkie i sk³onne do puszenia siê. Zale¿y mi na tym, aby efekt by³ trwa³y i aby w³osy by³y naprawdê wyprostowane (czyta³am, ¿e cocochoco tylko wyg³adza w³osy i nawil¿a). Na kilku stronach spotka³am siê z opiniami, ¿e Encanto niszczy w³osy i powoduje ich wypadanie za spraw± toksycznego i bardzo szkodliwego (nawet rakotwórczego) formaldehydu, którego nie posiada cocochoco. Jak juz wspomnia³am, mam krótkie i do¶æ s³abe w³osy, wiêc zwyczajnie obawiam siê, ¿e po tym zabiegu wypadnie mi wiêkszo¶æ w³osów. Stosowa³y¶cie kiedy¶ który¶ z tych preparatów? Z góry dziêkujê za pomoc. ��
Te¿ mam w³osy krótkie, cienkie, mam lekko falowane i pusz± siê. Wybra³am Encanto. Miesi±c po zabiegu znów mi siê pusz± przy koñcach i faluj±, ale nie wiem czego to wina. Bo kole¿anka, która mi robi³a mówi³a, ¿e osobom którym robi³a to siê trzyma, tak¿e mo¿e ¼le dobrany szampon do moich w³osów..Ale nie wypadaj± mi bardziej, mo¿e nawet mniej mi wypadaj± po Encanto.
__________________
narzeczona
fotograf dzieciêcy i ¶lubny
rozwój osobisty!

goplankowa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-27, 14:52   #3652
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 7 440
Dot.: Prostowanie keratynowe w³osów

Cytat:
Napisane przez goplankowa Poka¿ wiadomo¶æ
Te¿ mam w³osy krótkie, cienkie, mam lekko falowane i pusz± siê. Wybra³am Encanto. Miesi±c po zabiegu znów mi siê pusz± przy koñcach i faluj±, ale nie wiem czego to wina. Bo kole¿anka, która mi robi³a mówi³a, ¿e osobom którym robi³a to siê trzyma, tak¿e mo¿e ¼le dobrany szampon do moich w³osów..Ale nie wypadaj± mi bardziej, mo¿e nawet mniej mi wypadaj± po Encanto.

To ile efekt bêdzie sie utrzymywa³ zale¿y tez g³ownie od w³osów.
__________________
22.07.2017 -
echme jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-28, 00:07   #3653
natsumi96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Tak wygl±daj± moje w³osy... Czy Encanto bêdzie dla nich odpowiednie? Bêdê baaardzo wdziêczna je¶li mi kto¶ do jutra odpowie ;-)
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpeg received_976091535791790.jpeg (48,7 KB, 34 za³adowañ)

Edytowane przez natsumi96
Czas edycji: 2015-12-28 o 00:16
natsumi96 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-28, 00:15   #3654
natsumi96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Prostowanie keratynowe w³osów

Cytat:
Napisane przez goplankowa Poka¿ wiadomo¶æ
Te¿ mam w³osy krótkie, cienkie, mam lekko falowane i pusz± siê. Wybra³am Encanto. Miesi±c po zabiegu znów mi siê pusz± przy koñcach i faluj±, ale nie wiem czego to wina. Bo kole¿anka, która mi robi³a mówi³a, ¿e osobom którym robi³a to siê trzyma, tak¿e mo¿e ¼le dobrany szampon do moich w³osów..Ale nie wypadaj± mi bardziej, mo¿e nawet mniej mi wypadaj± po Encanto.
A jakiego szamponu u¿ywa³a¶? Robi³a¶ zabieg sama czy u fryzjerki? Zastanawiam siê czy pój¶æ raz i zobaczyæ jak to wygl±da (za 200 z³) czy zrobiæ od razu sama i zaoszczêdziæ.. Ciekawe czemu niektórzy ludzie twierdz±, ¿e po Encanto w³osy bardzo wypadaj± o.O
natsumi96 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-28, 06:11   #3655
waliczeq
Raczkowanie
 
Avatar waliczeq
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 77
Dot.: Prostowanie keratynowe w³osów

Cytat:
Napisane przez natsumi96 Poka¿ wiadomo¶æ
A jakiego szamponu u¿ywa³a¶? Robi³a¶ zabieg sama czy u fryzjerki? Zastanawiam siê czy pój¶æ raz i zobaczyæ jak to wygl±da (za 200 z³) czy zrobiæ od razu sama i zaoszczêdziæ.. Ciekawe czemu niektórzy ludzie twierdz±, ¿e po Encanto w³osy bardzo wypadaj± o.O
Pewnie dlatego ze zrobili zbyt blisko skóry g³owy i popalili cebulki albo w³osy dozna³y szoku z powodu wymuszonej przez Encanto zmiany kosmetyków do w³osów....zostaje jeszcze stres brak snu i os³abienie ale ³atwiej od razu zwaliæ na E


Ja skoñczy³am przygodê z szamponami zalecanymi z pierwszego posta. Tragedia jakas ! :/

Jadê zakupiæ dzi¶ jaki¶ pakiecik SLSow bo zdaje siê tylko to moim w³osów pasuje....Polecacie jakie¶ dobre nawil¿acze oblepiacze ? :P
waliczeq jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-28, 09:10   #3656
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 50 575
Dot.: Prostowanie keratynowe w³osów

Cytat:
Napisane przez waliczeq Poka¿ wiadomo¶æ
Pewnie dlatego ze zrobili zbyt blisko skóry g³owy i popalili cebulki albo w³osy dozna³y szoku z powodu wymuszonej przez Encanto zmiany kosmetyków do w³osów....zostaje jeszcze stres brak snu i os³abienie ale ³atwiej od razu zwaliæ na E


Ja skoñczy³am przygodê z szamponami zalecanymi z pierwszego posta. Tragedia jakas ! :/

Jadê zakupiæ dzi¶ jaki¶ pakiecik SLSow bo zdaje siê tylko to moim w³osów pasuje....Polecacie jakie¶ dobre nawil¿acze oblepiacze ? :P
Taaa do tego nieodpowiednia dieta, hormony czy inny czort. Powodów mo¿e byæ wiele.

Ja ju¿ pisa³am, ¿e u mnie te¿ siê te szampony nie sprawdzaj± i myjê fructisem ró¿owym (gêste i zachwycaj±ce). Do tego maska kallos keratyna. I od czasu do czasu jaki¶ olejek (green pharmacy z czerwon± papryk±, actir z siemienia lnianego, rycynowy). Ot ca³a moja pielêgnacja.
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-28, 09:44   #3657
goplankowa
Zakorzenienie
 
Avatar goplankowa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 9 500
Dot.: Prostowanie keratynowe w³osów

Cytat:
Napisane przez natsumi96 Poka¿ wiadomo¶æ
A jakiego szamponu u¿ywa³a¶? Robi³a¶ zabieg sama czy u fryzjerki? Zastanawiam siê czy pój¶æ raz i zobaczyæ jak to wygl±da (za 200 z³) czy zrobiæ od razu sama i zaoszczêdziæ.. Ciekawe czemu niektórzy ludzie twierdz±, ¿e po Encanto w³osy bardzo wypadaj± o.O
w domu kole¿anka mi robi³a a szampon z Alterry zielony, ale zmieniê go mi siê ten koñczy i zobaczê jak bêd± mi sie zachowywaæ po nim w³osy.

Moja kole¿anka co da³a u fryzjera 400 z³ po 3 myciu zaczê³y jej siê podwijaæ w³osy jak mi wiêc posz³a do fryzjerki z reklamacj± to da³a jej w zamian jaki¶ szampon za 60 z³ co prawda lepsze teraz ma w³osy ale to jest bardzo du¿o za szampon..

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

Cytat:
Napisane przez waliczeq Poka¿ wiadomo¶æ
Pewnie dlatego ze zrobili zbyt blisko skóry g³owy i popalili cebulki albo w³osy dozna³y szoku z powodu wymuszonej przez Encanto zmiany kosmetyków do w³osów....zostaje jeszcze stres brak snu i os³abienie ale ³atwiej od razu zwaliæ na E


Ja skoñczy³am przygodê z szamponami zalecanymi z pierwszego posta. Tragedia jakas ! :/

Jadê zakupiæ dzi¶ jaki¶ pakiecik SLSow bo zdaje siê tylko to moim w³osów pasuje....Polecacie jakie¶ dobre nawil¿acze oblepiacze ? :P
Ja chyba mia³am nak³adane od samej nasady i nic mi nie by³o :P tylko ulizane przez 2 tygodnie prawie.

Jak kupisz co¶ dobrego to podziel siê
__________________
narzeczona
fotograf dzieciêcy i ¶lubny
rozwój osobisty!

goplankowa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-28, 10:27   #3658
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 5 126
Dot.: Prostowanie keratynowe w³osów

Cytat:
Napisane przez waliczeq Poka¿ wiadomo¶æ
Pewnie dlatego ze zrobili zbyt blisko skóry g³owy i popalili cebulki albo w³osy dozna³y szoku z powodu wymuszonej przez Encanto zmiany kosmetyków do w³osów....zostaje jeszcze stres brak snu i os³abienie ale ³atwiej od razu zwaliæ na E
Popalenie cebulek... hmm. Prêdzej silna reakcja alergiczna (formaldehyd jest w koñcu silnie uczulaj±c± substancj±) albo mocne podra¿nienie. W³osy mog± jak najbardziej wypadaæ, dlatego warto zachowaæ odstêp od skóry g³owy. Mo¿e siê nic nie staæ, ale po co ryzykowaæ. No i ten przyklap

Co do "pielêgnacji pokeratynowej"... to nie wiem, jak niektórzy mog± z uporem maniaka stosowaæ now± pielêgnacjê, je¶li ta im wybitnie nie s³u¿y. I tak sobie d³ugo chodz± z podra¿nion±, niedomyt± skór± g³owy.
weegirl jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-28, 11:38   #3659
natsumi96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Prostowanie keratynowe w³osów

Cytat:
Napisane przez weegirl Poka¿ wiadomo¶æ
Popalenie cebulek... hmm. Prêdzej silna reakcja alergiczna (formaldehyd jest w koñcu silnie uczulaj±c± substancj±) albo mocne podra¿nienie. W³osy mog± jak najbardziej wypadaæ, dlatego warto zachowaæ odstêp od skóry g³owy. Mo¿e siê nic nie staæ, ale po co ryzykowaæ. No i ten przyklap

Co do "pielêgnacji pokeratynowej"... to nie wiem, jak niektórzy mog± z uporem maniaka stosowaæ now± pielêgnacjê, je¶li ta im wybitnie nie s³u¿y. I tak sobie d³ugo chodz± z podra¿nion±, niedomyt± skór± g³owy.
W³a¶nie siê zapisa³am na prostowanie do salonu, a tu czytam takie co¶ A je¶li fryzjerka dobrze wykona mi zabieg, zachowa odstêp od skóry g³owy? Nadal ryzykujê? Teraz to siê zaczê³am baæ. I tak mam niezbyt gêste w³osy, wiêc co dopiero, gdy zaczn± wypadaæ

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Czy szampon "Dzidziu¶" o takim sk³adzie nadaje siê do mycia po prostowaniu keratnowym: Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Decyl Glucoside, Laurdimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Wheat Starch, Gossypium Herbaceum (Cotton) Seed Extract, PEG/PPG - 120/10 Trimethylopropane Trioleate, Laureth - 2, Tetrasodium EDTA, Parfum, Sodium Benzoate, Citric Acid?
natsumi96 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-28, 11:46   #3660
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 5 126
Dot.: Prostowanie keratynowe w³osów

Cytat:
Napisane przez natsumi96 Poka¿ wiadomo¶æ
W³a¶nie siê zapisa³am na prostowanie do salonu, a tu czytam takie co¶ A je¶li fryzjerka dobrze wykona mi zabieg, zachowa odstêp od skóry g³owy? Nadal ryzykujê? Teraz to siê zaczê³am baæ. I tak mam niezbyt gêste w³osy, wiêc co dopiero, gdy zaczn± wypadaæ

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Czy szampon "Dzidziu¶" o takim sk³adzie nadaje siê do mycia po prostowaniu keratnowym: Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Decyl Glucoside, Laurdimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Wheat Starch, Gossypium Herbaceum (Cotton) Seed Extract, PEG/PPG - 120/10 Trimethylopropane Trioleate, Laureth - 2, Tetrasodium EDTA, Parfum, Sodium Benzoate, Citric Acid?
Kochana, szamponu u¿ywaj takiego, jaki bêdzie dobry dla Twojej skóry g³owy i w³osów (ja akurat polecam raczej mycie w³osów na d³ugo¶ci od¿ywk±, a szamponem tylko skóry g³owy i w³osów u nasady, ale co kto lubi ).

Co do zabiegu- nie mia³am zamiaru Ciê nastraszyæ, sama mia³am robione Encanto od skóry g³owy i by³o ok. Wypadanie mo¿e mieæ miejsce, ale nie musi. Wychodzê z za³o¿enia, ¿e warto mieæ na uwadze to, ¿e nie jest to produkt, który jest zupe³nie obojêtny dla skóry g³owy. Pytanie brzmi, czy masz wra¿liw± skórê g³owy i sk³onno¶æ do alergii (chocia¿ próby alergiczne wg mnie nie s± do koñca miarodajne ). Warto porozmawiaæ z fryzjerk± i zapytaæ siê, czy nak³ada kosmetyk od nasady w³osów, czy zostawia odstêp od skóry g³owy
weegirl jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:30.