Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2017-03-01, 10:43   #4891
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 32 059
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

Cytat:
Napisane przez gronoo Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny. Robiê keratynê od ok. 1,5 roku. Do tej pory zawsze zamawia³am encanto i by³o super, jednak przy ostatnim zabiegu musia³am dostaæ now± wersjê i ju¿ tak cudnie nie jest.

Zastanawia³am siê, czy nie spróbowaæ keratyny Inoar. Macie jakie¶ do¶wiadczenie z ni±? Albo ogólnie, która keratyna dobrze siê u Was sprawdza³a? Bo przyznam szczerze, ¿e encanto mnie trochê zawiod³o i bojê siê ryzykowaæ, ¿e stracê tylko czas a efekt bêdzie marny. 😋
Mia³am robione prostowanie keratyna tej firmy i jestem bardzo zadowolona
visionAM jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-03-01, 20:30   #4892
Galatte
Raczkowanie
 
Avatar Galatte
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Grudzi±dz
Wiadomo¶ci: 46
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Poka¿ wiadomo¶æ
A co ci przeszkadza je upinaæ ?
Moje w³osy s± bardzo podatne na odgniecenia i szkoda by mi by³o wydaæ kasê, a potem zwi±zaæ w³osy w kok i znowu mieæ fale.
Cytat:
Napisane przez pamelaa Poka¿ wiadomo¶æ
wiesz co, s³ysza³a¶ mo¿e o takiej nowo¶ci Loreala? magic retouch. Akurat ta dziewczyna, która robi mi keratynê mi to poleci³a. Odcieñ pasowa³ do mojego koloru i podoba mi siê efekt
Jak dzia³a ten spray? Efekt siê utrzymuje jako¶ d³u¿ej, czy schodzi przy myciu?
Cytat:
Napisane przez fikolka Poka¿ wiadomo¶æ
Si, chodzê do fryzjera na farbowanie, ju¿ dawno nie robi³am tego sama, ale jaka¶ tam farba w ³azience mi nawet zosta³a i tak dumam, czy jej nie u¿yæ którego¶ dnia, ale mogê siê zdziwiæ dat± wa¿no¶ci
No i w³osy rosn± mi do¶æ szybko, przynajmniej tak mi siê wydaje, i ju¿ po krótkim czasie mnie ten odrost wkurza.
Jak jest otworzona, to bym nie u¿ywa³a. Kiedy¶ 'm±dra ja' zostawi³am koñcówkê farby w butelce plastikowej i tak napuch³a, ¿e gdybym jej w porê nie znalaz³a to bym mia³a ca³y dzieñ sprz±tania w szafce.
__________________
,,Dzieliæ siê rado¶ci± to dwa razy tyle rado¶ci, dzieliæ siê smutkiem to po³owa smutku.''
Galatte jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-03-01, 20:47   #4893
pamelaa
Przyczajenie
 
Avatar pamelaa
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomo¶ci: 23
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

Cytat:
Napisane przez Galatte Poka¿ wiadomo¶æ
Moje w³osy s± bardzo podatne na odgniecenia i szkoda by mi by³o wydaæ kasê, a potem zwi±zaæ w³osy w kok i znowu mieæ fale.
No tak, po keratynie nie powinno siê zbyt mocno i czêsto zwi±zywaæ. A wiadomo jak to jest, gdy siê chce umyæ twarz czy na³o¿yæ maseczkê, nie da siê nie zwi±zaæ.

Cytat:
Napisane przez Galatte Poka¿ wiadomo¶æ
Jak dzia³a ten spray? Efekt siê utrzymuje jako¶ d³u¿ej, czy schodzi przy myciu?
Do pierwszego mycia, ale to i tak wed³ug mnie spoko. Zawsze my¶la³am, ¿e takie preparaty dzia³aj± do "rozczesania".

Cytat:
Napisane przez Galatte Poka¿ wiadomo¶æ
Jak jest otworzona, to bym nie u¿ywa³a. Kiedy¶ 'm±dra ja' zostawi³am koñcówkê farby w butelce plastikowej i tak napuch³a, ¿e gdybym jej w porê nie znalaz³a to bym mia³a ca³y dzieñ sprz±tania w szafce.
Jaka niebezpieczna ta farba ;D Mi nigdy nie zostaje, bo mam du¿o w³osów, ale rzeczywi¶cie szkoda jej nie móc ca³ej wykorzystaæ
pamelaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-03-01, 21:05   #4894
fikolka
Raczkowanie
 
Avatar fikolka
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomo¶ci: 32
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

Cytat:
Napisane przez Galatte Poka¿ wiadomo¶æ
Jak jest otworzona, to bym nie u¿ywa³a. Kiedy¶ 'm±dra ja' zostawi³am koñcówkê farby w butelce plastikowej i tak napuch³a, ¿e gdybym jej w porê nie znalaz³a to bym mia³a ca³y dzieñ sprz±tania w szafce.
Oczywi¶cie farba zamkniêta, no bez przesady Ale d³ugo w tej szafce czeka ju¿ na swoj± kolej. Ale by¶ mia³a ma³a katastrofê tam z t± swoj± farb±.
__________________
Gdyby kózka nie skaka³a... toby jej siê nudzi³o
fikolka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-03-03, 13:14   #4895
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 24 370
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

Cytat:
Napisane przez xpaulaax Poka¿ wiadomo¶æ
nie wiem czy dobrze rozumiem ale czy to znaczy ze rozjasni juz rozjasnione balejazem wlosy ?


Mnie rozja¶ni³o i to widocznie mój naturalny kolor, kazdy zauwa¿y³ :p mia³am raczej ciemny br±z a teraz mam po prostu jak orzech laskowy.

By³am dzi¶ u fryzjera i zrobili mi zwrot pieniêdzy za to, ale mówili, ze wszystko jest ok i ja mam zawy¿one wymagania


Wys³ane z iPhone za pomoc± Tapatalk
chwast jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-03-03, 14:07   #4896
_Selina_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomo¶ci: 3 701
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

Cytat:
Napisane przez chwast Poka¿ wiadomo¶æ
Dobra jestem po pierwszym myciu i... efekt znik³. Dziewczyny tak chyba nie powinno byc....?
Za³±cznik 6937716 obie foty robione z lampa wiec widaæ, ze chyba cos co mi wt³oczono na raz, zniknê³o po jednym myciu.....


Wys³ane z iPhone za pomoc± Tapatalk
A suszy³a¶ suszark±? Jak ja robi³am keratynê, to mia³am powiedziane, ¿e efekt bêdzie tylko po wysyszeniu suszark± i faktycznie tak jest.
_Selina_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-03-03, 14:28   #4897
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomo¶ci: 3 663
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

Cytat:
Napisane przez chwast Poka¿ wiadomo¶æ
Mnie rozja¶ni³o i to widocznie mój naturalny kolor, kazdy zauwa¿y³ :p mia³am raczej ciemny br±z a teraz mam po prostu jak orzech laskowy.

By³am dzi¶ u fryzjera i zrobili mi zwrot pieniêdzy za to, ale mówili, ze wszystko jest ok i ja mam zawy¿one wymagania


Wys³ane z iPhone za pomoc± Tapatalk
Pff, bzdura. Widzê to w³a¶nie po tych w³osach, na których siê uda³o, a które teraz czasami wystaj± mi g³upio spod loków.
Przez pierwsze 2-3 mycia rzeczywi¶cie by³am w stanie korzystaæ z suszarki (normalnie nie mogê, w³osy zwiêkszaj± objêto¶æ kilkukrotnie i staj± siê bezkszta³tnym puchem) i by³y troszkê prostsze, ale potem wyp³uka³o siê ca³kiem, bo po prostu nie trzyma³o siê w³osów. Wiêc ju¿ wiem co robiæ, ale nastêpny raz to chyba w jakiej¶ konkretnej masce przeciwgazowej.
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2017-03-05, 20:25   #4898
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 24 370
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

Cytat:
Napisane przez _Selina_ Poka¿ wiadomo¶æ
A suszy³a¶ suszark±? Jak ja robi³am keratynê, to mia³am powiedziane, ¿e efekt bêdzie tylko po wysyszeniu suszark± i faktycznie tak jest.


Nie u¿ywam suszarki bo w³osy zwiêkszaj± objêto¶æ kilkakrotnie i sa puchem a nie w³osami ;p


Wys³ane z iPhone za pomoc± Tapatalk
chwast jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-03-05, 20:28   #4899
_Selina_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomo¶ci: 3 701
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

Cytat:
Napisane przez chwast Poka¿ wiadomo¶æ
Nie u¿ywam suszarki bo w³osy zwiêkszaj± objêto¶æ kilkakrotnie i sa puchem a nie w³osami ;p


Wys³ane z iPhone za pomoc± Tapatalk
Ale próbowa³a¶ po keratynie? Ja wcze¶niej nie u¿ywa³am suszarki bo w³osy i tak by³y do niczego, a teraz po wysuszeniu suszark± s± g³adkie proste, mi³e w dotyku.
Powiedziano mi, ¿e po keratynie to tylko suszenie suszark± bo inaczej nie bêdzie efektu.

Edytowane przez _Selina_
Czas edycji: 2017-03-05 o 20:29
_Selina_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-03-06, 18:08   #4900
enka999
Zadomowienie
 
Avatar enka999
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 1 942
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

Cytat:
Napisane przez chwast Poka¿ wiadomo¶æ
Dobra jestem po pierwszym myciu i... efekt znik³. Dziewczyny tak chyba nie powinno byc....?
Za³±cznik 6937716 obie foty robione z lampa wiec widaæ, ze chyba cos co mi wt³oczono na raz, zniknê³o po jednym myciu.....


Wys³ane z iPhone za pomoc± Tapatalk
__________________
from skinny to fit

W³osomaniaczka

enka999 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-03-06, 20:38   #4901
atilaaav
Raczkowanie
 
Avatar atilaaav
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 425
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

Ju¿ nie wiem co robiæ
Jakie¶ 2 lata temu zamawia³am u alicjastyle encanto i wszystko by³o jak najbardziej w porz±dku.
Ale teraz nawet zamawiaj±c star± wersjê mam obawy po wcze¶niejszych komentarzach
atilaaav jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-07, 08:22   #4902
twiggz
demoralizator
 
Avatar twiggz
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 317
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

Zamówi³am sobie ma³y zestaw PURC, za jaki¶ czas u¿yjê i zrobiê recenzjê, bo cena jest du¿o mniejsza ni¿ za takie encanto, od podobno "sprawdzonych" sprzedawców, na których coraz wiêcej osób siê nacina.
Oprócz tego zamówi³am du¿± butelkê 300 ml keratyny z aliexpress z 8% sk³adem formaldehydu. Spasowa³am, widz±c na allegro same pro-eko-keratyny, nie utrzymuj±ce siê na w³osach d³u¿ej ni¿ miesi±c, zgodne z dyrektywami wszechwiedz±cej UE. Na zagranicznych portalach mo¿na przebieraæ, od rodzaju sk³adu - do zapachu produktu (truskafka ect) co ka¿demu polecam.
twiggz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-03-07, 09:00   #4903
Dorjee90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 1 237
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

Cytat:
Napisane przez atilaaav Poka¿ wiadomo¶æ
Ju¿ nie wiem co robiæ
Jakie¶ 2 lata temu zamawia³am u alicjastyle encanto i wszystko by³o jak najbardziej w porz±dku.
Ale teraz nawet zamawiaj±c star± wersjê mam obawy po wcze¶niejszych komentarzach
Ja zamawia³am u tego sprzedawcy now± wersjê i by³am bardzo zawiedziona efektem bo po 2 tygodniach znów mia³am puch na g³owie ale zdecydowa³am siê jednak zaufaæ ¿e to dlatego ¿e ta nowa wersja jest s³absza i kupi³am u niego te¿ star± wersje encanto i niestety jest to samo...Dopóki kupowa³am encanto u innego sprzedawcy wszystko by³o super efekt utrzymywa³ siê kilka miesiêcy a teraz niestety chyba przestane robiæ...
Dorjee90 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-03-07, 09:00   #4904
martuska090790
Przyczajenie
 
Avatar martuska090790
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 19
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

Cytat:
Napisane przez atilaaav Poka¿ wiadomo¶æ
Ju¿ nie wiem co robiæ
Jakie¶ 2 lata temu zamawia³am u alicjastyle encanto i wszystko by³o jak najbardziej w porz±dku.
Ale teraz nawet zamawiaj±c star± wersjê mam obawy po wcze¶niejszych komentarzach
No ja te¿ zamawia³am raczej tam, tylko teraz firma zmieni³a chyba nazwe a przy tym encanto wydaje mi siê jakie¶ gorsze..specjalnie czeka³y¶my z kole¿anka na stara wersje gdzie mija miesi±c i po niej nie ma zbyt wiele ¶ladu a wcze¶niej przez pó³ roku by³o widaæ na w³osach efekt .
Jestem zawiedziona i z encanto po prostu rezygnuje, albo wezmê siê za porz±dne od¿ywianie w³osów i olejowanie i efekt bêdzie podobny
martuska090790 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-03-07, 12:02   #4905
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

Cytat:
Napisane przez Dorjee90 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja zamawia³am u tego sprzedawcy now± wersjê i by³am bardzo zawiedziona efektem bo po 2 tygodniach znów mia³am puch na g³owie ale zdecydowa³am siê jednak zaufaæ ¿e to dlatego ¿e ta nowa wersja jest s³absza i kupi³am u niego te¿ star± wersje encanto i niestety jest to samo...Dopóki kupowa³am encanto u innego sprzedawcy wszystko by³o super efekt utrzymywa³ siê kilka miesiêcy a teraz niestety chyba przestane robiæ...
Ja kupowa³am dwa razy u alicjastyle star± wersjê. Pierwszy raz genialny. Drugi tragedia. Wiêcej nie kupiê.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-03-07, 20:45   #4906
AdusiaNW
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

Dziewczyny, a czy ktora¶ z Was stosuje cocochoco? Ja 3x prostowa³am ju¿ tym preparatem i by³am zadowolona. Teraz znów chcia³am zamówiæ, ale niestety nie ma ju¿ go w sprzeda¿y (nie mowie tu o wersji pure tylko oryginal) w zamian jest jaki¶ z dodatkiem z³ota, ale nie wiem czy siê sprawdzi...
AdusiaNW jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-03-07, 21:55   #4907
Galatte
Raczkowanie
 
Avatar Galatte
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Grudzi±dz
Wiadomo¶ci: 46
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

Cytat:
Napisane przez pamelaa Poka¿ wiadomo¶æ
No tak, po keratynie nie powinno siê zbyt mocno i czêsto zwi±zywaæ. A wiadomo jak to jest, gdy siê chce umyæ twarz czy na³o¿yæ maseczkê, nie da siê nie zwi±zaæ.
Ja zwi±zujê po wej¶ciu do domu, bo mi przeszkadzaj± przy jakich¶ domowych obowi±zkach. Bojê siê, ¿e po zabiegu bym siê zapomnia³a i ca³a kasa w b³oto.

Cytat:
Napisane przez pamelaa Poka¿ wiadomo¶æ
Do pierwszego mycia, ale to i tak wed³ug mnie spoko. Zawsze my¶la³am, ¿e takie preparaty dzia³aj± do "rozczesania".
Ja o takich wcze¶niej wcale nie s³ysza³am. Chyba ¿e masz na my¶li np suchy szampon.

Cytat:
Napisane przez pamelaa Poka¿ wiadomo¶æ
Jaka niebezpieczna ta farba ;D Mi nigdy nie zostaje, bo mam du¿o w³osów, ale rzeczywi¶cie szkoda jej nie móc ca³ej wykorzystaæ
Niebezpieczna i niestety te chemikalia nie¼le te¿ niszcz± w³os od ¶rodka.

Cytat:
Napisane przez fikolka Poka¿ wiadomo¶æ
Oczywi¶cie farba zamkniêta, no bez przesady Ale d³ugo w tej szafce czeka ju¿ na swoj± kolej. Ale by¶ mia³a ma³a katastrofê tam z t± swoj± farb±.
No to nic jej siê nie stanie. One maj± kilkuletnie okresy wa¿no¶ci, multum konserwantów itp.
__________________
,,Dzieliæ siê rado¶ci± to dwa razy tyle rado¶ci, dzieliæ siê smutkiem to po³owa smutku.''
Galatte jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-03-08, 18:44   #4908
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 32 059
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

Chodzê po domu w zwi±zanych w³osach, ¶piê w warkoczu, odksza³caj± siê, ale tylko na chwilê. W ogóle nie mia³o to efektu na ca³y zabieg prostowania
visionAM jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-03-08, 18:56   #4909
blue2003
Miuoshowa
 
Avatar blue2003
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 3 325
GG do blue2003 Wy¶lij wiadomo¶æ przez Yahoo do blue2003
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

Oczywiscie ze nie ma, nie wiem kto puscil takie info...
__________________

"...nasza wielko¶æ mia³a iskrzyæ, a wygasa gdy tak teraz na ni± patrzê a ty milczysz..."
blue2003 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-08, 19:59   #4910
pamelaa
Przyczajenie
 
Avatar pamelaa
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomo¶ci: 23
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

Cytat:
Napisane przez Galatte Poka¿ wiadomo¶æ
Ja zwi±zujê po wej¶ciu do domu, bo mi przeszkadzaj± przy jakich¶ domowych obowi±zkach. Bojê siê, ¿e po zabiegu bym siê zapomnia³a i ca³a kasa w b³oto.
Te¿ tak mam. I wiesz, jeszcze jak ma siê zrobion± keratynê to w³osy s± na tyle plastyczne i ³adnie siê uk³adaj±, ¿e chcia³oby siê kombinowaæ z jakimi¶ fajnymi wi±zaniami, których do tej pory nie mo¿na by³o zrobiæ maj±c np. pusz±ce siê w³osy. To niestety psuje trwa³o¶æ efektu
Cytat:
Napisane przez Galatte Poka¿ wiadomo¶æ
Ja o takich wcze¶niej wcale nie s³ysza³am. Chyba ¿e masz na my¶li np suchy szampon.
No nie, zwyczajnie my¶la³am, ¿e to na takiej zasadzie dzia³a ale dobrze, ¿e siê myli³am
Cytat:
Napisane przez Galatte Poka¿ wiadomo¶æ
Niebezpieczna i niestety te chemikalia nie¼le te¿ niszcz± w³os od ¶rodka.
a my¶lisz, ¿e farby, które reklamuj± siê jako takie bez amoniaku s± bezpieczniejsze?
pamelaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-03-10, 20:32   #4911
Galatte
Raczkowanie
 
Avatar Galatte
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Grudzi±dz
Wiadomo¶ci: 46
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

Cytat:
Napisane przez visionAM Poka¿ wiadomo¶æ
Chodzê po domu w zwi±zanych w³osach, ¶piê w warkoczu, odksza³caj± siê, ale tylko na chwilê. W ogóle nie mia³o to efektu na ca³y zabieg prostowania
To ciekawe, bo bardzo czesto widzia³am to w zaleceniach po prostowaniu, ¿eby nie wi±zaæ, nie spinaæ, nie zak³adaæ za uszy itp. Mo¿e siê tak zabezpieczaj± na wyrost.

Cytat:
Napisane przez pamelaa Poka¿ wiadomo¶æ
a my¶lisz, ¿e farby, które reklamuj± siê jako takie bez amoniaku s± bezpieczniejsze?
Czyta³am, ¿e nie. Amoniak podobno bardzo szybko przedostaje siê do ³odygi w³osa ale te¿ ³atwo siê go wyp³ukuje, a te inne substancje d³u¿ej wnikaj± i pozostaj± we w³osie niszcz±c go od ¶rodka. Pó¼niej ma siê takie bia³e kuleczki na koñcówkach w³osów i siê ³ami±.
__________________
,,Dzieliæ siê rado¶ci± to dwa razy tyle rado¶ci, dzieliæ siê smutkiem to po³owa smutku.''
Galatte jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-03-10, 20:38   #4912
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 32 059
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

Mo¿e na 1-2 dni po prostowaniu nie powinno siê tego robiæ, ale na pewno nie ci±gle...
visionAM jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-03-10, 20:45   #4913
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomo¶ci: 7 746
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

Cytat:
Napisane przez xpaulaax Poka¿ wiadomo¶æ
Hej !!
potrzebuje porady, mam dwukrotnie rozjasniane wlosy.. teraz kolor to taki hm.. zlotawy w lipcu biore slub i daze do ladnego slomkowego blondu, jutro ide do fryzjerki i mam dylemat : chce zrobic balejaz oraz prostowanie cocochoco ale nie jestem pewna w jakiej kolejnosci to zrobic poniewaz mam juz dosc zniszczone wlosy jednak nie jakos koszmarnie.. co polecacie ? czy najpierw powinnam isc zrobic keratyne i za dwa tygodnie balejaz ? czy najpierw balejaz a za dwa tygodnie keratyne ? czy w ogole odczekac z keratyna i narazie robic balejaz a w czerwcu na miesiac przed slubem keratyne zeby efekt byl najwidoczniejszy ?

dziekuje za odpowiedzi
Ja wielokrotnie rozja¶nialam i keratynowslam nawet dzieñ po dniu i nie zauwa¿y³am znacz±cego wp³ywu na kolor, szczegolnie blond

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

Cytat:
Napisane przez chwast Poka¿ wiadomo¶æ
Mnie rozja¶ni³o i to widocznie mój naturalny kolor, kazdy zauwa¿y³mia³am raczej ciemny br±z a teraz mam po prostu jak orzech laskowy.

By³am dzi¶ u fryzjera i zrobili mi zwrot pieniêdzy za to, ale mówili, ze wszystko jest ok i ja mam zawy¿one wymagania


Wys³ane z iPhone za pomoc± Tapatalk
Mo¿e ciemniejszy tak, ale na blondzie nie widaæ tego a¿ tak

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
dziunkowa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-03-10, 21:20   #4914
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 24 370
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

Ja za pó³ roku spróbuje z inna keratyna


Wys³ane z iPhone za pomoc± Tapatalk
chwast jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-03-10, 21:59   #4915
atilaaav
Raczkowanie
 
Avatar atilaaav
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 425
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

Jest kto¶ kto ostatnio kupi³ dobr± "star±" wersjê encanto ?
atilaaav jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-03-11, 10:20   #4916
twiggz
demoralizator
 
Avatar twiggz
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 317
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

Cytat:
Napisane przez atilaaav Poka¿ wiadomo¶æ
Jest kto¶ kto ostatnio kupi³ dobr± "star±" wersjê encanto ?
Chyba nie i nie liczy³abym na "nowe" i "¶wie¿e" dostawy od ww sprzedawców.
Zapisz
twiggz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-03-12, 06:21   #4917
paulaa6
 
Avatar paulaa6
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Zielone Wzgórze (:
Wiadomo¶ci: 6 208
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

Ja od jakiego¶ roku zamawiam keratynê od beauty_sin. Wygl±da ona i pachnie jak stara wersja ale jak wiadomo starych tych pierwszych ju¿ raczej nie ma. Maj± oni tylko jeden problem, ¿e bardzo szybko znika od nich encanto a potem d³ugo trzeba czekaæ na kolejn± dostawê ale wiadomo, ¿e zawsze mo¿na kupiæ wiêksz± pojemno¶æ czego ja nie robiê.
__________________
I want to sit on a kitchen counter in my underwear at 3 am with you and talk about the universe


💕
paulaa6 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-03-12, 18:32   #4918
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 284
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

Cytat:
Napisane przez AdusiaNW Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, a czy ktora¶ z Was stosuje cocochoco? Ja 3x prostowa³am ju¿ tym preparatem i by³am zadowolona. Teraz znów chcia³am zamówiæ, ale niestety nie ma ju¿ go w sprzeda¿y (nie mowie tu o wersji pure tylko oryginal) w zamian jest jaki¶ z dodatkiem z³ota, ale nie wiem czy siê sprawdzi...

Ja u¿ywam teraz w³a¶nie z³ote cocochoco i jest ok. Wg mnie rzeczywi¶cie wytrzymuje d³u¿ej tzn tak szybko siê nie wyp³ukuje, poza tym ró¿nic nie ma, jest te¿ dodatek takich lekkich drobinek, które widaæ po prostowaniu i to wszystko.
Przedtem u¿ywa³am original i te¿ by³am zadowolona
yolca jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-03-13, 11:01   #4919
basia0707
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomo¶ci: 229
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

Cytat:
Napisane przez gronoo Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny. Robiê keratynê od ok. 1,5 roku. Do tej pory zawsze zamawia³am encanto i by³o super, jednak przy ostatnim zabiegu musia³am dostaæ now± wersjê i ju¿ tak cudnie nie jest.

Zastanawia³am siê, czy nie spróbowaæ keratyny Inoar. Macie jakie¶ do¶wiadczenie z ni±? Albo ogólnie, która keratyna dobrze siê u Was sprawdza³a? Bo przyznam szczerze, ¿e encanto mnie trochê zawiod³o i bojê siê ryzykowaæ, ¿e stracê tylko czas a efekt bêdzie marny. ��
Wiem ¿e coocoo encanto i amazon maj± du¿± ilo¶æ formaldehydu a na samym koñcu w sk³adzie keratynêâ˜☠a to formaldehyd prostuje w³osy . Moja przyjació³ka mia³a wykonywany zabieg na coocoo i amazon i mia³a po wyp³ukaniu siê straszne w³osy jak wiadomo taka ilo¶æ formaldehydu niszczy w³osy. Ja w miêdzy czasie zaoszczêdzi³am pieni±¿ki i zdecydowa³am siê na zabieg prawdziwej brazylijskiej keratyny INOAR w profesjonalnym salonie ,a mia³am w³osy bardzo krêcone a po 6 miesi±cach po wysuszeniu suszark± nadal by³y proste a co najwa¿niejsze piêknie b³yszcz±ce zdrowe! Ta¿e polecam

Edytowane przez basia0707
Czas edycji: 2017-03-13 o 11:08
basia0707 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-03-13, 11:02   #4920
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomo¶ci: 1 651
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV

Dziewczyny mam problem od kilku lat robiê keratynê i tak rozja¶nia mi ona w³osy ale w tym momencie wygl±dam jakbym mia³a ombre bo przy skórze ³adnie ³apie farba na OK 15cm w dó³ a potem ju¿ s± ja¶niejsze i nic tego nie ³apie. By³am u fryzjera i tez nic nie wymy¶li³ ..


Wys³ane z iPhone za pomoc± Tapatalk
o_Khaleesi_o jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:54.