Opóźnienie wytrysku czyli CORRIGE - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-10-16, 13:43   #31
Karol885
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1
Dot.: Opóźnienie wytrysku czyli CORRIGE

Nie ma ustalonego czasu, w którym mężczyzna powinien wytryskać podczas seksu. Ale to chyba zbyt wcześnie, jeśli masz wytrysk przed stosunkiem lub mniej niż minutę po rozpoczęciu.

Jest to problem, ponieważ kiedy dojrzewasz, tracisz erekcję i nie możesz dalej uprawiać seksu. Ty i twój partner możecie czuć, że nie ma wystarczająco dużo czasu, aby się z tego cieszyć.

Na temat CORRIGE nie mogę zbyt wiele powiedzieć, ale warto sobie spróbować.
Karol885 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-16, 21:30   #32
szarak94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-11
Wiadomości: 1
Dot.: Opóźnienie wytrysku czyli CORRIGE

Cytat:
Napisane przez Princeska90 Pokaż wiadomość
Wierzyć nie musisz.. ale tak jest

Naprawdę nie chcę już żadnych porad typu "doprowadź go do orgazmu" "niech próbuje i zaciska mięśnie" "niech podczas kochania myśli o sporcie" JA CHCE SIĘ NORMALNIE KOCHAĆ !! Dlatego pytam o te tabletki. Naprawdę już chyba wszystkie sposoby przerobiłam...

E2rd tu nie chodzi, że teraz nasz seks trwa 5 min a chce 15... W moim wypadku chodzi o sekundy. Niecała minuta i jest gotowy
Witam

Polecam wybrać się do psychiatry. Szybki orgazm może być wynikiem zaburzonej biochemii mózgu.

Ja mam ADHD, nerwicę oraz bordera, i odkąd pamiętam bardzo chciałem tego w wieku dojrzewania. Długotrwałe myślenie (ludzie z ADHD potrafią sobie wbić coś do głowy i bez przerwy o tym myśleć - nawet teraz gdy pisze tego posta, leci mi w głowie muzyka) oraz ogólne napalenie i niemoc spełnienia spowodowała u mnie uzależnienie od masturbacji.

Przez to, 30. letni dziś facet również miał problemy z przedwczesnym wytryskiem - wiele frustracji, nerwów, łez.

Problem nie polega sam w sobie na wrażliwości członka, ale na tym jak bardzo mózg wariuje w trakcie stosunku.
Każda zmiana Twojej pozycji, każdy głośniejszy oddech, spojrzenie, zapach - generalnie każdy bodziec wizualny i sensoryczny - spowoduje że jego emocje w trakcie lecą mocno w górę, mimo czasu trwania związku.

Psychiatra może przypisać mu leki z grupy SSRI - systematyka w przyjmowaniu przyniesie skutek.

Nie traktujcie psychiatry jako kogoś od "żółtych papierów" - to specjalista, który pracuje nad prawidłową pracą głowy, od strony psychicznej.

Powodzenia

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
szarak94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-16 22:30:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:31.