Bycie niechcąco świadkiem czyjejś kłótni - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2024-02-28, 09:19   #1
Szarlotka901
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 7

Bycie niechcąco świadkiem czyjejś kłótni


Mam nadzieję, że zatytuowałam wątek wystarczająco zrozumiałe.Pewnie każdemu w życiu zdarzyło się i pewnie jeszcze nie raz zdarzy się być świadkiem czyjejś kłótni np.w gronie przyjaciół gdy jest się tylko w 3kę lub trochę większym gronie,lub gdy ktoś kłóci się przy was w pracy albo nawet nieznajomi w kolejce Zastanawiam się jak ja jako świadek takiej sytuacji (czy ktoś inny) powinien się zachować lub może w ogóle nic nie robić i się nie wtrącać.Jednak to nieco niekomfortowe pośrednio w tym uczestniczyć.Co sądzicie?
Szarlotka901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-28, 09:32   #2
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Bycie niechcąco świadkiem czyjejś kłótni

Cytat:
Napisane przez Szarlotka901 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że zatytuowałam wątek wystarczająco zrozumiałe.Pewnie każdemu w życiu zdarzyło się i pewnie jeszcze nie raz zdarzy się być świadkiem czyjejś kłótni np.w gronie przyjaciół gdy jest się tylko w 3kę lub trochę większym gronie,lub gdy ktoś kłóci się przy was w pracy albo nawet nieznajomi w kolejce Zastanawiam się jak ja jako świadek takiej sytuacji (czy ktoś inny) powinien się zachować lub może w ogóle nic nie robić i się nie wtrącać.Jednak to nieco niekomfortowe pośrednio w tym uczestniczyć.Co sądzicie?
Wiadomo, że dla przeciętnego człowieka coś takiego będzie niekomfortowe. Reaguję, gdy strony zaczynają przesadzać, być agresywne. Ostatnio tak uspokoiłam klimat przy stole, bo jeden kumpel miał dziwny humor i najeżdżał na drugiego. Wzięłam go na fajkę i powiedziałam, żeby się uspokoił, a jak nie potrafi, to żeby szedł do domu i nam nie robił obciachu w ulubionej knajpie.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-28, 10:12   #3
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 079
Dot.: Bycie niechcąco świadkiem czyjejś kłótni

Ja albo odchodzę by strony załatwiły sprawę między sobą albo stanowczo proszę by nie psuły atmosfery. Nie uczestniczę w kłótniach, nie daję się wciągnąć w dyskusje kto ma rację.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-28, 10:44   #4
Aelora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1 291
Dot.: Bycie niechcąco świadkiem czyjejś kłótni

Nie uczestniczę, bo to mogłoby prowadzić do eskalacji konfliktu. Jeśli sprawa nie dotyczy mnie bezpośrednio np. w pracy, wycofuję się. W gronie znajomych czasem mówię żeby się ogarnęli i wyjaśnili to między sobą, raz powiedziałam znajomej żeby ochłonęła i poszła sobie jeśli ma rozwalać atmosferę na spotkaniu (dogryzała każdemu, była złośliwa). I po kłótni unikam wdawania się w plotki albo budowanie obozów przez którąś ze stron, nie potrzebuję obgadywania, chcę być neutralna.
Aelora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-03, 14:06   #5
Mysliciel60
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-03
Wiadomości: 44
Dot.: Bycie niechcąco świadkiem czyjejś kłótni

Po prostu wyjść po angielsku i niech robią co chcą.
Mysliciel60 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-03 15:06:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:49.