Sąsiadka krzyczy podczas seksu - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-10-21, 15:15   #241
InterferonAlfa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 138
Dot.: Sąsiadka krzyczy podczas seksu

To jest hałas jak każdy inny do tego zapewne przed cisza nocna. Wątpię żeby policja wam pomogła chyba że kościelna.
Moim zdaniem to jest mile tło jak komuś dobrze, gorzej jasny dziecko plakalo lub krawczyki disco polo młócily
InterferonAlfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-21, 17:33   #242
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Sąsiadka krzyczy podczas seksu

Cytat:
Napisane przez InterferonAlfa Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to jest mile tło jak komuś dobrze
Ty tak na serio??
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-21, 18:22   #243
immoral_c
Raczkowanie
 
Avatar immoral_c
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 35
Dot.: Sąsiadka krzyczy podczas seksu

Ja z zasady jestem cichą sąsiadką, nie tylko jeżeli chodzi o seks , i nienawidzę odgłosów wydawanych przez jakichkolwiek sąsiadów, a cisza nocna to dla mnie świętość. W razie czego nie waham się dzwonić na policję.

Całe szczęście, że mieszkam teraz w domu wolnostojącym, panowie na komendzie z pewnością odetchnęli, chociaż akurat na odgłosy seksu się jeszcze nigdy nie skarżyłam.

Tak, wiem, że mogę wydać się wredna. Nie interesuje mnie to.
immoral_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-22, 09:37   #244
answer_is_here
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 514
Dot.: Sąsiadka krzyczy podczas seksu

Cytat:
Napisane przez InterferonAlfa Pokaż wiadomość
do tego zapewne przed cisza nocna.

Zapewne to Lenin nie żyje.



Cytat:
Napisane przez InterferonAlfa Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to jest mile tło jak komuś dobrze, gorzej jasny dziecko plakalo lub krawczyki disco polo młócily

Co za bezduszne podejście. To jest miłe tło jak ktoś głośno słucha swojej ukochanej muzyki i jest mu wtedy dobrze
answer_is_here jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-23, 04:07   #245
InterferonAlfa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 138
Dot.: Sąsiadka krzyczy podczas seksu

Wiesz czerpać satysfakcję z seksu mało kto potrafi i zaprawdę jest to godne pochwały, a nap***c najbardziej szmirowata chałtura z głośników to zaiste żaden wyczyn ino wieś na kółkach, choćby w mieście.

Edytowane przez Mojwa
Czas edycji: 2018-10-24 o 18:30
InterferonAlfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-23, 06:07   #246
Catjusza
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 490
Dot.: Sąsiadka krzyczy podczas seksu

Cytat:
Napisane przez InterferonAlfa Pokaż wiadomość
Wiesz czerpać satysfakcję z seksu mało kto potrafi i zaprawdę jest to godne pochwały, a napi***c najbardziej szmirowata chałtura z głośników to zaiste żaden wyczyn ino wieś na kółkach, choćby w mieście.
A co kogo obchodzi czy jakaś randomowa sasiadka coś czerpie czy nie czerpie ? I skad wiadomo czy faktycznie czerpie, a nie udaje. Oraz dlaczego uważasz, że wydzieranie się w trakcie seksu oznacza czerpanie z niego satysfakcji. Czyżbyś uważał/a, że jak ktoś nie wrzeszczy, to nie ma satysfakcji ?
I nie rozumiem dlaczego czerpanie satysfakcji z penetracji pochwowo-oralno-analnej jest bardziej kojace dla twoich uszu niż czerpanie satysfakcji z 'napi***nia' Martyniukiem. Jest to nielogiczne. Jedno cie raduje, drugie irytuje, a przecież w obu przypadkach chodzi o radochę i satysfakcję przypadkowej, obcej osoby. No trochę konsekwencji. I dlaczego 'napi***anie' Zenkiem to wiocha, a 'napi***lanie' gardłem to radość i miłe tło ?
Proszę o pogłębiona analize postawionych kwestii.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2018-10-25 o 16:30 Powód: Słownictwo w cytacie.
Catjusza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-23, 09:09   #247
immoral_c
Raczkowanie
 
Avatar immoral_c
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 35
Dot.: Sąsiadka krzyczy podczas seksu

Cytat:
Napisane przez Catjusza Pokaż wiadomość
Proszę o pogłębiona analize postawionych kwestii.
Wysokie wymagania na tym forum
ale co do zasady zgadzam się z Twoim zdaniem
__________________
LIFE BY BEA
immoral_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-23, 09:12   #248
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Sąsiadka krzyczy podczas seksu

Catjusza - kocham Cię
Gdyby było można to kliknęłabym Lubię to
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-23, 09:34   #249
heavyduty
Rozeznanie
 
Avatar heavyduty
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 800
Dot.: Sąsiadka krzyczy podczas seksu

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Catjusza - kocham Cię
Gdyby było można to kliknęłabym Lubię to

Dołączam


A spółkować we względnej ciszy da się. Bywa trudno ale ... cóż sprawdziliśmy wielokrotnie ... Da się .
__________________
heavyduty
heavyduty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-23, 10:13   #250
Catjusza
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 490
Dot.: Sąsiadka krzyczy podczas seksu

Cytat:
Napisane przez immoral_c Pokaż wiadomość
Wysokie wymagania na tym forum
ale co do zasady zgadzam się z Twoim zdaniem
Sprawa wyglada na głęboko przemyślana, więc to powinna być tylko formalność.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Catjusza - kocham Cię
Gdyby było można to kliknęłabym Lubię to
O kurde, chociaż ktoś. Od razu mówię, że u mnie seksy to tylko z uczuciem
Catjusza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-23, 12:23   #251
Hanged
must be a hole in my hat
 
Avatar Hanged
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 132
Dot.: Sąsiadka krzyczy podczas seksu

Cytat:
Napisane przez Catjusza Pokaż wiadomość
Jedno cie raduje, drugie irytuje, a przecież w obu przypadkach chodzi o radochę i satysfakcję przypadkowej, obcej osoby.
A ja tak myślę, że wiem w jaki sposób go "raduje"...
Hanged jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-24, 18:32   #252
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Sąsiadka krzyczy podczas seksu

Przede wszystkim nikomu nie chodzi o całkowitą ciszę, bo w przecietnym bloku zwykłych rozmów sąsiadów nie słychać, więc dopóki nikt na wysokie ce nie wchodzi to go po prostu nie będzie słychać.


Ja się bardzo cieszę, że się wyprowadziłam od krzyczącej sąsiadki, natomiast następnych lokatorów uprzedziłam i mają stosowną sieć WiFI... i spokój. jednak się da.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-11, 22:25   #253
84378db4250d4e996e766a8a3106a9585cd9f729_63b4c182461ec
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 41
Dot.: Sąsiadka krzyczy podczas seksu

ja bym taka sprawe podpiela pod problem uporczywego molestowania seksualnego. serio no bo jest to zmuszanie mnie do biernego uczestniczenia w swoim zyciu seksualnym, poprzez wysluchiwanie odglosow swoich czynnosci seksualnych pomimo wczesniejszego upominania i wyrazania sprzeciwu - i to w czasie ciszy nocnej, kiedy mam prawo do odpoczynku.

a osoby, ktore dalej uwazaja, ze darcie ryja podczas bzykanka jest ok odsylam do seksuologa i psychoterapeuty ze swoimi zaburzeniami naprawde- sa inne mozliwosci dowartosciowywania sie niz manifestowanie swojej seksualnosci calemu osiedlu pozdrawiam zdrowo myslacych
84378db4250d4e996e766a8a3106a9585cd9f729_63b4c182461ec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-18, 09:52   #254
Senija
Zadomowienie
 
Avatar Senija
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: stara syrena bez kół w stodole
Wiadomości: 1 124
Dot.: Sąsiadka krzyczy podczas seksu

Darcie japy podczas seksu i jeszcze żałosne tłumaczenie że ktoś ma taki temperament... xD Mówcie co chcecie, dla mnie to oznaka braku kultury, wstyd i żenada. Tak samo jak głośne kłótnie, awantury, libacje itd
Senija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-18, 19:43   #255
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Sąsiadka krzyczy podczas seksu

Cytat:
Napisane przez Senija Pokaż wiadomość
Darcie japy podczas seksu i jeszcze żałosne tłumaczenie że ktoś ma taki temperament... xD Mówcie co chcecie, dla mnie to oznaka braku kultury, wstyd i żenada. Tak samo jak głośne kłótnie, awantury, libacje itd
No, kultury by się trochę przydało, nie mieszkamy w dziczy jakiejś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-19, 14:49   #256
msClaire
Raczkowanie
 
Avatar msClaire
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 78
Dot.: Sąsiadka krzyczy podczas seksu

Cytat:
Napisane przez Senija Pokaż wiadomość
Darcie japy podczas seksu i jeszcze żałosne tłumaczenie że ktoś ma taki temperament... xD Mówcie co chcecie, dla mnie to oznaka braku kultury, wstyd i żenada. Tak samo jak głośne kłótnie, awantury, libacje itd
Przekręcając typowe polskie powiedzenie, ja to nie mam nic do tych hetero ale mogliby sie ta nie obnosic ze swoja orientacja :P
msClaire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-12-03, 23:24   #257
Ilfirin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 104
Dot.: Sąsiadka krzyczy podczas seksu

Przeciętny stosunku trwa 15min...? A co jeżeli od samego początku baba za ścianą głośno jęczy i to 15min powtarza się w ciągu dnia kilkukrotnie. Albo zaczyna się o 23 w nocy i trwa do 1 w nocy. Potem ponownie seria zaczyna się kolejnego dnia od 6-7 rano. Człowiek wraca po 10 godzinach pracy do domu i nawet filmu obejrzeć nie może bo nic nie jest w stanie tego zagłuszyć. Ja siedząc przed tv słyszę jak za ścianą genitalia faceta obijają się o tyłek jego panny. Jest to obrzydliwe i nie życzę sobie takich akcji. Płacę za wynajem i chcę mieć ciszę i spokój przynajmniej od 22-6 rano
Ilfirin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-12-04, 10:15   #258
randeczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-01
Wiadomości: 7
Dot.: Sąsiadka krzyczy podczas seksu

Najlepiej wywieś kartkę na klatce schodowej z prośbą do ww. sąsiadów
randeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-12-06, 09:02   #259
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Sąsiadka krzyczy podczas seksu

Ilfirin, współczuję, też kiedyś kilka miesięcy takich sąsiadów przerabiałam. Okropne to było. Sprawa jest delikatna, przecież nie przestaną uprawiać seksu, bo sąsiadom przeszkadzają. Nie wiem czy jesteś na tyle odważna, żeby zwrócić im delikatnie uwagę. Jeśli nie, to możesz wrzucić im karteczkę do skrzynki z prośbą o stłumienie odgłosów albo wsunąć ja pod drzwi. Jak to nic nie da, to pozostaje przy najbliższej okazji zmienić lokal skoro tylko go wynajmujesz.

Wysłane z mojego M2006C3LG przy użyciu Tapatalka
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-12-09, 16:03   #260
DrDoom
Rozeznanie
 
Avatar DrDoom
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 814
Dot.: Sąsiadka krzyczy podczas seksu

Cytat:
Napisane przez Ilfirin Pokaż wiadomość
Przeciętny stosunku trwa 15min...? A co jeżeli od samego początku baba za ścianą głośno jęczy i to 15min powtarza się w ciągu dnia kilkukrotnie. Albo zaczyna się o 23 w nocy i trwa do 1 w nocy. Potem ponownie seria zaczyna się kolejnego dnia od 6-7 rano. Człowiek wraca po 10 godzinach pracy do domu i nawet filmu obejrzeć nie może bo nic nie jest w stanie tego zagłuszyć. Ja siedząc przed tv słyszę jak za ścianą genitalia faceta obijają się o tyłek jego panny. Jest to obrzydliwe i nie życzę sobie takich akcji. Płacę za wynajem i chcę mieć ciszę i spokój przynajmniej od 22-6 rano
Pewnie masz po "sąsiedzku" jakąś agenturę albo domówkę skoro pani odstawia takie wyjce kilkukrotnie w ciągu dnia i tak dzień w dzień


Krzyki krzykami, ale jeżeli słyszysz również przez ścianę odgłosy jajec obijających się o tyłek niewiasty, to albo macie gównianą akustykę/ścianki działowe, albo gość ma stalowe jaja
DrDoom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-12-13, 11:41   #261
holgath
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 559
Dot.: Sąsiadka krzyczy podczas seksu

Cytat:
Napisane przez DrDoom Pokaż wiadomość
Pewnie masz po "sąsiedzku" jakąś agenturę albo domówkę skoro pani odstawia takie wyjce kilkukrotnie w ciągu dnia i tak dzień w dzień
Może być normalna młoda para.


Napisać list polecony z wezwaniem do zaprzestania, podpisany indywidualnie lub zbiorowo. Jak nie poskutkuje, to nagrać i do jej wysokości prokuratury z art. 202 kk
holgath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-06, 22:26   #262
Ilfirin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 104
Dot.: Sąsiadka krzyczy podczas seksu

Oczywiście że akustyka jest ciulowa. W końcu to wielkie mieszkanie przerobione na 3 mniejsze więc jedyne co nas oddziela to cegła 12cm. Nic więcej. Pisałam list... Znalazłam następnego dnia odpowiedź od tej panny - która zaznaczam jest tu tylko gościem, rachunków nie płaci - że tylko ja mam z tym problem i że widocznie mam nudne życie erotyczne.

Odpowiedź na wysokim poziomie intelektualnym.

Prawda jest taka, że mnie nie obchodzi czy wyje w czasie seksu, czy puszczałaby głośną muzykę w nocy, czy też gadałaby głośno przez telefon. Mam to gdzieś co robi - ważne że robi to głośno i ani filmu nie można obejrzeć, ani książki poczytać ani spać. Człowiek własnych myśli nie słyszy. Panna czuję się bezkarna, a ja nie pamiętam kiedy się wyspałam.

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

Napisałam i dostałam odpowiedź - jak wyżej.

Przeprowadzić się za bardzo nie mogę, bo ceny są tu wysokie i taniej niż obecnie płacę nic nie dostanę. Nie ukrywam jednak że codziennie się rozglądam za czymś nowym

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

No to niewiele słyszałaś. To że kobieta szczytuje 5 min.to pikuś. Ale jak co weekend od rana do nocy wyje z przerwami kilka minut co pół godziny? Bo moi sąsiedzi sobie urządzają maratony. Nie wiem jak oni to robią, serio. Albo facet nie jest w stanie dłużej i nie dochodzi i po pół godziny próbują na nowo albo inaczej tego nie potrafię wytłumaczyć. Spróbuj w takich warunkach zaprosić znajomych na obiad, czy na wieczór - nie daj Boże jeszcze z dziećmi. Ostatnio miałam taką akcję w czasie odwiedzin przyjaciółki z synem. Musiałyśmy wyjść na spacer z nadzieją że jak wrócimy już nie będzie jęczeć

---------- Dopisano o 23:26 ---------- Poprzedni post napisano o 23:20 ----------

"Napisane przez FinloraPokaż wiadomość

Nie wiem, może to kogoś dziwić, ale nawet w dzień głośne wrzaski lub muzyka może komuś przeszkadzać, zwłaszcza w bloku Brzydal



nie chciał słyszeć odgłosów seksu, więc facet podgłośnił muzykę.

A sąsiad pyta CZEMU musi jej słuchać."



Ponieważ każdy inteligentny człowiek zrozumiałby, że chodzi głównie o hałas. Nie jesteśmy zwierzętami żeby nie umieć powstrzymać się przed jęczeniem. A nawet jeśli to można zakrywać usta poduszką, kołdrą, dłonią czy po prostu wynająć motel na godziny
Ilfirin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-09, 10:48   #263
DrDoom
Rozeznanie
 
Avatar DrDoom
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 814
Dot.: Sąsiadka krzyczy podczas seksu

Cytat:
Napisane przez holgath Pokaż wiadomość
Może być normalna młoda para.


Napisać list polecony z wezwaniem do zaprzestania, podpisany indywidualnie lub zbiorowo. Jak nie poskutkuje, to nagrać i do jej wysokości prokuratury z art. 202 kk
Młoda para poza seksem musi mieć też "życie", praca/studia/obowiązki, a nie odstawianie szopki X razy dziennie jakby ją stado murzynów młuciło.
Dlatego bardziej zalatuje "teatrzykiem" z jakiejś agentury/domówki gdzie kobita dorabia efekty specjalne


Kodeks kodeksem, a znajdziesz jakiś przypadek gdzie ktoś z tego paragrafu został "skazany" za głośny seks u siebie w domu/mieszkaniu?: P


Generalnie też różne rzeczy w seksie przerabiałem, różne partnerki były, i nawet jeżeli były z tych "głośnych" to raczej starały się tłumić dzwięki ręka/poduszka itp a nie wydzierać się na cały blok. Dlatego bardziej to wygląda pod teatrzyk jakiejś agentury

Edytowane przez DrDoom
Czas edycji: 2024-01-09 o 10:55
DrDoom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-09 11:48:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:09.